Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

demit

14.10.2021. 21:55

fašismu režīma dižmeli un paātrinātais noriets.

Atbildēt

Cionisma vēsture ir aizliegta

01.10.2021. 06:56

»

Fēlis

Ko var cepties par cionismu! Paskat ko viņi Izreilā sadarīja! Priekš sakrālā upura tā kā par traku. Uzdarbojas citi, infernāli spēki


Izraēlas žīdi no Veselības ministrijas noslēdza slepenu līgumu ar Pfizer un eksperimentē ar vietējo populāciju, rādot pasaulei piemeru jau līdz trešai vakcinācijai. Tagad Pfizer ir derīgāks! Patiešām?

Bet lieko populāciju viņi upurē globālās ebreju cionistu impērijas interesēs.

Izraēlas valsts projekts sen beidzies, lieko teritoriālo populāciju nav kur likt.

Turklāt visi ebreji Izraraēlā sadalīti arī divās naidīgās grupās. Ortodoksāļus ir neiespējami vakcinēt! Viņi nevakcinējas, bet vakcinē citus. Ticēt mediju ziņām par procentiem, kas novakcinēti, ir naivi.Atbildēt

Fēlis

01.10.2021. 06:25

Ko var cepties par cionismu! Paskat ko viņi Izreilā sadarīja! Priekš sakrālā upura tā kā par traku. Uzdarbojas citi, infernāli spēki.

Atbildēt

Q

01.10.2021. 00:37

Tikai neaizmirstiet kas to žīdeli šurp atvilka , vai tie nebija NA plānprātiņi?

Atbildēt

nekas nemainās

30.09.2021. 22:44

Tā kā maksimas salāti, pārmazgā un atkal derīgi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

30.09.2021. 22:12

Vakcīnas glabāšanas apraksts atgādina ņekija saldētā ūdens tirgoņa darbības zem mīzola Lāču ledus. Ja arī ūdens izkūst maisiņā, to var vēlreiz sasaldēt un saskaldīt. Šīs vakcīnas jau aizies proletariāta rokā, tur var pielaidīgāk - atlaidināt, sasaldēt, atkal atlaidināt, lai tikai nebūtu Getliņu izgāztuve jāpapildina ar jaunien sūdiem.

Atbildēt

Es gribu zināt vēsturi

30.09.2021. 21:07

»

!

1905. gadā uz demonstrantiem šāva divas junkeru rotas. Latvijas vēsturi iemācīties vajag, tad sagrābstījuma murgus par cionismu lasīt


Bet cionisma vēstures priekšmets aizliegts mūsdienu pasaules augstskolu programās.

Atbildēt

!

30.09.2021. 20:54

»

fakts

Vēsture ir interesanta lita,tā atgādina kāpostu galvu,meli pāri meliem.Norauj vienu melu lapu,apakšā vēl daudz citu melu lapu


Galvenie tur Rokfelleri, Rodšildi un Anglijas karalieni. Starp šitiem nav žīdu!

Atbildēt

ko nu maļaties

30.09.2021. 18:00

ja laba imūnsistēma, derīga mūžam

Atbildēt

fakts

30.09.2021. 17:54

»

!

1905. gadā uz demonstrantiem šāva divas junkeru rotas. Latvijas vēsturi iemācīties vajag, tad sagrābstījuma murgus par cionismu lasīt


Vēsture ir interesanta lita,tā atgādina kāpostu galvu,meli pāri meliem.Norauj vienu melu lapu,apakšā vēl daudz citu melu lapu.
Stāsts par cionistiem vairs nav sazvērestības teorija,tie ir iznākuši no skapja.ANO mājas lapā izveidota jauna sadaļa,jaunā pasaules kārtība NWO.

Atbildēt

apriori

30.09.2021. 17:29

»

Z.Ā.

Skaļi smejos! Nopietni? Visa šī kovidafēra spēj pārsteigt katru dienu


https://sputniknewslv.com/20210929/atriebiba-par-brexit-lielbritanija-vakcinetajam-latvietim-neizdevas-pamieloties-ednica-18608601.html

Atbildēt

Z.Ā.

30.09.2021. 17:16

Skaļi smejos! Nopietni? Visa šī kovidafēra spēj pārsteigt katru dienu!

Atbildēt

P.

30.09.2021. 16:28

Ir tāda veca ebreju anekdote...

"...un notika brīnums - visapkārt sabats, bet man pie kājām ceturtdiena!"

Atbildēt

Tas nozīmē tikai vienu,

30.09.2021. 15:32

»

ESMAIJA

Izlasīju un tā arī nesapratu - vai šis viss nozīmē nāves soda atcelšanu, kad cilvēku var šaut nost bez tiesas sprieduma. Varbūt sadomās to iemēģināt uz Lembergu, ja jau var pret visiem likumiem turēt apcietinājumā, bez tiesas sprieduma, tad kas var garantēt, ka viņu nenovāc ar lodi/ Un vai tas pats ...


ka Levits no ASV, kur bailēs aizmucis no Šlesera Ultimāta 18. sept. līdz 2. okt. koriģēja K. Kariņa lēmumus, kura MK valdība apstiprināja grozījumus Militārā dienesta likumā - ļaujot kā 1905. gada Melnai sotņai šaut uz pūli “slepenās militārās un speciālās operācijās” ar Pabrika, Golubevas vai paša Kariņa vienpersonisku rezolūciju.

Tieši un analoģiski, kā K. Kariņš pēc PVO ieteikuma uzdeva ar savu rezolūciju Viņķelei (Mengelei) izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu.

Bez Lemberga cionistu “Levita un Bordāna” būrī ir apdraudēts ikviens Latvijas iedzīvotājs un pilsonis.

Atbildēt

Un citi lauķi nodzērušies

30.09.2021. 15:19

»

Johaidī

Lauķi pie kompja tikuši un komentus saskribilējuši


vair neko nesaprot!!

Atbildēt

ESMAIJA

30.09.2021. 14:21

Izlasīju un tā arī nesapratu - vai šis viss nozīmē nāves soda atcelšanu, kad cilvēku var šaut nost bez tiesas sprieduma. Varbūt sadomās to iemēģināt uz Lembergu, ja jau var pret visiem likumiem turēt apcietinājumā, bez tiesas sprieduma, tad kas var garantēt, ka viņu nenovāc ar lodi/ Un vai tas pats nenotiek ar Ādamsonu, kuram liedzot ārstu izrakstītas zāles, bez lodes grib aizraidīt tai saulē.Jo, kā izskatās viņa vainošana spiegošanā ir ar baltiem diegiem šūta, tad labāk cilvēku novākt, lai lietu var izbeigt bez kauna. Cik atceros Baltkrievijā un arī Krievijā uz protestētājiem gluži šauts netika? Tās ir manas domas. Varbūt kāds varētu to lietu izskaidrot labāk

Atbildēt

Apokalipse/vienotibas,Nacional,jurasu veidigiem, stakim

30.09.2021. 14:14

Par 40miljonu ebreju biedribai no Balelin kabatam, Covid afera, afganistanas Narko trafika asv/nato vairosana, Libija, Sirija
Haosa un bezvertiga $$$ stutesana, grimstiba Paradu juga. Atcerieties kas Balsoja par 40miljoniem

Atbildēt

Beta

30.09.2021. 14:14

Laba cūka apēd visu...

Tas par apšpricēties kārajiem...

Atbildēt

Jauni “Latvijas E. Levita cionistu huntas” terorisma apdraudējumi valsts demokrātijai

30.09.2021. 13:57

»

Edgars A

Vispār jau tā ir, tā teikt, modificētu oligonukleotīdu "vakcīna". Zāļu valsts aģentūrā, kā redzams, neprofesionāļu netrūkst (runā par modificētiem nukleozīdiem...


Mums nav jābūt ķīmiķiem un farmaceitiem!

MK valdības apstiprinātie grozījumi Militārā dienesta likumā varas režīmam “slepenās speciālās militārā operācijās” ļauj likvidēt personas, kas pretojas valdošās cionistu huntas Latvijā režīmam. Tostarp izrēķinoties ar biedrības Sabiedriskie Satversmes sargi līderiem, Tautas frontes līderiem, politiķi A. Šleseru, kas izteicis Ultimātu 18. septembrī E. Levitam, kurš joprojām slēpjas ASV, gan A. Gobzemam, kuru vara jau sodījusi ar 6700 € naudas sodu par protestiem.


Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) norāda, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.


““Valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstījis tiesības karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās”

SABIEDRĪBA 14:04, 2021. gada 28. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valdība šodien atbalstīja grozījumus Miltārā dienesta likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci “speciālās operācijās”, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu “valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.”

“Saskaņā ar NATO regulējumu “speciālās operācijas” ir militāras darbības, kuras veic “speciāli norīkoti, organizēti, apmācīti un ekipēti spēki, kas nokomplektēti ar speciāli atlasītām militārpersonām”, un kurās izmanto “speciālu taktiku, tehniskos līdzekļus un paņēmienus”.

Šo “speciālo operāciju” laikā var tikt izmantotas “slēptas vai diskrētas metodes”, militārai vadībai, kā armijas virspavēlniekam E. Levitam, pilnā mērā “uzņemoties politiskos un militāros riskus”, kas nav raksturīgi konvencionālo spēku operācijām.

“Speciālās operācijas” var tikt veiktas, tieši iesaistoties atsevišķā sadursmē ar “pretinieku”, piem., masveida tautas protestiem, ja tos patvarīgi interpretē kā spēku, “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi”.

“Speciālo operāciju” laikā, tostarp arī pat pirms “izņēmuma stāvokļa” izsludināšanas militāro darbību rezultātā izraisītas “valsti apdraudošas situācijas pārvarēšanai miera laikā”, tiek veikta, piemēram, pretdarbošanās “īpašajiem speciālo operāciju spēkiem”, kuri var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus un tamlīdzīgi.

Hibrīda karadarbības ietvaros ar precīzi un savlaicīgi veiktu “speciālo militāro operāciju var tikt deeskalēta slēpta militāra apdraudējuma situācija” valstī, nepieļaujot tās turpmāku attīstību līdz izņēmuma stāvokļa pasludināšanai.

Militārā dienesta likums turpmāk paredz karavīram un arī zemessargam tiesības, piedaloties “speciālās operācijās”, pielietot dienesta šaujamieroci pat bez brīdinājuma, ja tas ir pamatots ar konkrētās militārās operācijas vai speciālās operācijas īpašu konceptu.

Papildus ir precizēta Militārā dienesta likuma norma, nosakot principu, ka “dienesta šaujamieroča pielietošanai un izmantošanai jābūt samērīgai un nepieciešamai”.”

Ebreju nacists, Latvijas VP E. Levits, kurš atklāti ignorē Nirnbergas kodeksu, pēc Ultimāta saņemšanas 2021. gada 2. septembrī savlaicīgi kopā ar Tieslietu ministru J. Bordānu inicējis šos grozījumus Militārā dienesta likumā kā “dāvanu tautai”.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Turpmāk pūļa (tautas) masu protestus pret piespiedu obligāto vakcināciju E. Levits jau paša vienpersoniski izziņotos “hibrīdkara apstākļos” var vienpersoniski patvarīgi interpretēt, kā “slēptu militāra apdraudējuma situāciju” valstij - lasi, “cionistu finansu kovidafēristu režīmam Latvijā, cionistu huntai”, “režīmu apdraudošo situāciju pārvarēšanai”, tautas protestus patvarīgi interpretējot kā spēku, “kurš protestos var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” vai interpretējot daļu no protestētājiem “kā īpašu naidīgu speciālo operāciju spēku” un tamlīdzīgi.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānotajā tautas sociālo nemieru apspiešanā “cionistu Latvijas hunta” ar militāristu starpniecību turpmāk pret tautu brīvā interpretācijā, “speciālo operāciju īpašās un slepenās koncepcijās” varēs nesodīti pielietot šaujamieročus.

Ja Militārā dienesta likumgrozījumi stājas spēkā, tad pats E. Levits vai K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai “valsts apdraudējuma apstākļos”, gan iedzīvotājiem atsakoties no “pūļa vakcinācijas” un protestējot pret to masu protestos, gan masu sociālos protestos.

E. Levits un K. Kariņš šo jauno situāciju “pašizsludinātā hibrīda karadarbības apstākļos” varēs interpretēt kā “antivakseru protestu terorismu” “hibrīdkara apstākļos”, kā spēku , “kurš var darboties, pielietojot maskēšanos, militāro maldināšanu, speciālās metodes un militāros līdzekļus” un tamlīdzīgi, K. Kariņam izsludinot vai neizsludināt “ārkārtas izņēmuma stāvokli” un piespiedu kārtā “speciālās operācijās” vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Pretošanās gadījumā pielietojot šaujamieroci. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni “Latvijas cionistu huntas” terora apdraudējumi valsts demokrātijai un demokrātiskajai valsts iekārtai, sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV hunta jau savlaicīgi atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Zem “speciālajām operācijām” pēc Levita un Kariņa slepenas vienošanās var paslēpt jebkādas akcijas pret tautu, privātpersonām, tostarp veicot piespiedu vakcināciju, tostarp safabricētu kriminālprocesu ietvaros izlikt no zemes un nekustamiem īpašumiem, tos atsavinot ar “žīdu” Ekonomikas lietu tiesu spriedumiem, vai likvidējot fiziskas pretošanās gadījumā, “speciālā operācijā”pielietojot šaujamieroci. Katras “speciālās militārās operācijas” koncepcija ir valsts militārais noslēpums.

Ņemot vērā, ka K. Kariņa vadītā MK valdība, ir lēmusi par šaujamieroču pielietošanu miera laikā un E. Levits, kā armijas virspavēlnieks to, visticamāk, akceptēs, vai to jau izdarījis, 4. maija valsts finanšu korporācija ir kļuvusi par politisku “cionistu militāru huntu”.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.

Hunta (spāņu: junta - "sanāksme", "komiteja", "apvienība", "kolēģija") ir militāru vai politisku personu grupa, kas pēc valsts apvērsuma pārņēmusi savās rokās politisku varu. "junta" apzīmē arī pašvaldības Spānijā un Latīņamerikā.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju komunistu- cionistu (jaunā inkluzīvā kapitālisma - komunisma) impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”. Citāti atrodami G. Valdmaņa grāmatā “Starp dzirnakmeņiem”.


“Pretestībai neveiksies.

Pirmkārt, no mums baidīsies.

Otrkārt, mēs ar intrigām (ar draudiem, tiesām, līgumiem, likumiem un MK noteikumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim.

Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”Atbildēt

Edgars A

30.09.2021. 13:55

Vispār jau tā ir, tā teikt, modificētu oligonukleotīdu "vakcīna". Zāļu valsts aģentūrā, kā redzams, neprofesionāļu netrūkst (runā par modificētiem nukleozīdiem).
Pašlaik pasaulē cenšas reģistrēt pirmo klasisko vakcīnu pret COVID. Kariņa bandai tā nebūs laba diezgan, redzēsiet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi