Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESMAIJA

22.05.2019. 00:21

»

:)

Taisnības labad, ne tikai Jūsu uzskaitītās ir cilvēku zemiskās īpašības. Tikpat zemiskas īpašības piemīt visus 27 gadus pie varas esošajiem: cinisms, savtīgums, nihilisms pret līdzcilvēkiem,aprobežotība un absolūta neieinteresētība domāt par Latvijas ilgtermiņa attīstību! Tieši šī iemesla dēļ JKP un...


Piedodiet, bet vai visus 27 gadus pie varas nebija arī JKP vadonis Bordāns un vai gandrīz tik pat daudzus gadus iestādē, kas teicās apkarojam visu to, ko Jūs piesaucāt, nestrādāja augstos amatos arī Bordāna līdzbiedri Jurašs un Strīķe?

Atbildēt

HA!

20.05.2019. 15:34

Bordāna partija vadās pēc "šķiriskās pārliecības", kam ar bezkompromisu tiesiskumu nav nekā kopīga. Viņu KNAB darboņi nespēja nostiprināt pierādījumus, lai lietas varētu nodot tiesai. Tāpēc savu zemo izmeklēšanas kvalitāti tagad cenšas attaisnot ar uzbrukumu Ģen. prokuroram. Primitīvisms. Jurašs mācās no Lemberga, kā izmantot likumā atļauto iepazīšanos ar apsūdzību novilcināt pēc iespējas ilgāk. Advokāti arī slimos. Pārsūdzības sekos viena otrai. Tas vilksies gadiem.

Atbildēt

:)

20.05.2019. 11:32

»

Q

Ar meliem , viltu Bordāna partija tikusi Saeimā, piekrāpjot savus vēlētājus, izmantojot cilvēku zemiskākās īpašības kā skaudību, manās acīs Bordāns sasniedzis bomža līmeni, nevienam viņa vārdam vairs nav nekādas uzticības! Kārtējais siles lops ,kas darbojas savu saimnieku interesēs...


Taisnības labad, ne tikai Jūsu uzskaitītās ir cilvēku zemiskās īpašības. Tikpat zemiskas īpašības piemīt visus 27 gadus pie varas esošajiem: cinisms, savtīgums, nihilisms pret līdzcilvēkiem,aprobežotība un absolūta neieinteresētība domāt par Latvijas ilgtermiņa attīstību! Tieši šī iemesla dēļ JKP un KPL uzvarēja, ne tik daudz gaidot 3*500 realizāciju!

Atbildēt

xxx

20.05.2019. 08:59

Tieslietu sistēma ir dauz auditēta dažādos aspektos, un problēmas ir labi zināmas, atliek vien risināt. Jauns audits būtu vnk trekna naudas apgūšana.

Atbildēt

&tukačs

20.05.2019. 08:25

Ir ļoti jāšaubās vai patreizējiem večiem,kuri ir pie kloķiem,izdosies visos interešu posmos atbrīvoties no patreiz vadošajiem kadriem un salikt savējos,kuri iegrozīs lietas tā kā pasūtīs varbūtējie sponsori,bosi un citi patreiz pietuvinātie-kuri varbūt grasās kampt visus treknos kumosus,jo apetīte izskatās ka ir varena!!!!!!un katra diena dod jaunus pavērsienus "štellīšu"fīrēšanā....

Atbildēt

cilveks444

20.05.2019. 07:25

»

VB

Kāpēc tā domājiet? Pie mums Latvijā nav svarīgāka uzdevuma kā tiesiskuma atjaunošana, nu vismaz ievērošana!! Daudzi domā, ka svarīgāka ir ekonomika, bet nē - tā stāv uz tiesiskuma, bez tā NEKAS nebūsLīdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Pilnīgas muļkības "prezident"

20.05.2019. 06:30

»

VB

Kāpēc tā domājiet? Pie mums Latvijā nav svarīgāka uzdevuma kā tiesiskuma atjaunošana, nu vismaz ievērošana!! Daudzi domā, ka svarīgāka ir ekonomika, bet nē - tā stāv uz tiesiskuma, bez tā NEKAS nebūs


Tiesiskums ir ekonomikas sastāvdaļa- nekas ne uz ko nestāv. Ja nu vienīgi vecim uz foršu veceni.

Atbildēt

VB

20.05.2019. 05:32

»

A.B.

Izsskatās, ka Lato degradējies/progresējis (kā nu kuram labāk patīk) līdz Lemberga līmenim


Kāpēc tā domājiet? Pie mums Latvijā nav svarīgāka uzdevuma kā tiesiskuma atjaunošana, nu vismaz ievērošana!! Daudzi domā, ka svarīgāka ir ekonomika, bet nē - tā stāv uz tiesiskuma, bez tā NEKAS nebūs!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

19.05.2019. 23:13

»

Bordāns negrib,

nevis nespēj


nespēj gribēt?

Atbildēt

A.B.

19.05.2019. 23:07

Izsskatās, ka Lato degradējies/progresējis (kā nu kuram labāk patīk) līdz Lemberga līmenim.

Atbildēt

ANTUANS

19.05.2019. 20:47

Kad beidzot to Durašu ieliks aiz restēm! Cik ilgi var gaidīt?

Atbildēt

kad beidzas Bičkovicam

19.05.2019. 19:12

vai kāds zin, kad beidzas Bičkoviča pilnvaru termiņš

Atbildēt

jaajaa

19.05.2019. 19:00

...nekur tas ziņojums nepazudīs...tāpat kā vēstule vēstniecībām...labi ir tas, ka tāds ziņojums vispār ir...es arī baigi visu gribu zināt, bet nāksies paciesties...:)

Atbildēt

kļimoviča aita

19.05.2019. 18:30

Nu, nevēlas, un viss!

P.B. Brīvību Bordānam!

Atbildēt

Bordāns negrib,

19.05.2019. 18:04

nevis nespēj.

Atbildēt

lauķis

19.05.2019. 17:39

»

Kam ticēsi

nākošreiz


Partijniekiem kretīnu rezerves neizsmeļamas.

Atbildēt

jurists

19.05.2019. 16:29

»

AT Bičkovičs,

no kura lēmumiem var būt atkarīga Kalndreijera gāšana, jau publiski izteicies, ka neredz iemeslu Kalnmeijera- Meldreijera atstādināšanai


Likumdevējs tālredzīgi paredzēja, kā to var prasīt arī 1/3 daļa Saeimas deputāti. Nav nekādas problēmas Saeimai rīkoties pēc esošā likuma, bet, ja vajag, izmainīt likumu. Vecākajiem Kalnmeueeram un Bickovičam termiņš iet uz beigām. Pēc tam bez varas.viņi nevienam nebūs vajadzīgi. Bordāns to visu labi zina.

Atbildēt

Labais

19.05.2019. 15:40

JKP galvgalis būtu labi čekas stukači(nevis aģenti, līdz tiem vēl daudz būtu jāmāca). Ja būtu pie varas "stingra roka" tad censtos stučīt viens vairāk par otru. J.Bordāns agrāk tāds nebij, bet ar Annuškas un Jurčika pieslēgšanos šo mākslu sācis labi apgūt.

Atbildēt

Q

19.05.2019. 15:28

Ar meliem , viltu Bordāna partija tikusi Saeimā, piekrāpjot savus vēlētājus, izmantojot cilvēku zemiskākās īpašības kā skaudību, manās acīs Bordāns sasniedzis bomža līmeni, nevienam viņa vārdam vairs nav nekādas uzticības! Kārtējais siles lops ,kas darbojas savu saimnieku interesēs!

Atbildēt

AT Bičkovičs,

19.05.2019. 15:21

no kura lēmumiem var būt atkarīga Kalndreijera gāšana, jau publiski izteicies, ka neredz iemeslu Kalnmeijera- Meldreijera atstādināšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...