Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESMAIJA

22.05.2019. 01:21

»

:)

Taisnības labad, ne tikai Jūsu uzskaitītās ir cilvēku zemiskās īpašības. Tikpat zemiskas īpašības piemīt visus 27 gadus pie varas esošajiem: cinisms, savtīgums, nihilisms pret līdzcilvēkiem,aprobežotība un absolūta neieinteresētība domāt par Latvijas ilgtermiņa attīstību! Tieši šī iemesla dēļ JKP un...


Piedodiet, bet vai visus 27 gadus pie varas nebija arī JKP vadonis Bordāns un vai gandrīz tik pat daudzus gadus iestādē, kas teicās apkarojam visu to, ko Jūs piesaucāt, nestrādāja augstos amatos arī Bordāna līdzbiedri Jurašs un Strīķe?

Atbildēt

HA!

20.05.2019. 16:34

Bordāna partija vadās pēc "šķiriskās pārliecības", kam ar bezkompromisu tiesiskumu nav nekā kopīga. Viņu KNAB darboņi nespēja nostiprināt pierādījumus, lai lietas varētu nodot tiesai. Tāpēc savu zemo izmeklēšanas kvalitāti tagad cenšas attaisnot ar uzbrukumu Ģen. prokuroram. Primitīvisms. Jurašs mācās no Lemberga, kā izmantot likumā atļauto iepazīšanos ar apsūdzību novilcināt pēc iespējas ilgāk. Advokāti arī slimos. Pārsūdzības sekos viena otrai. Tas vilksies gadiem.

Atbildēt

:)

20.05.2019. 12:32

»

Q

Ar meliem , viltu Bordāna partija tikusi Saeimā, piekrāpjot savus vēlētājus, izmantojot cilvēku zemiskākās īpašības kā skaudību, manās acīs Bordāns sasniedzis bomža līmeni, nevienam viņa vārdam vairs nav nekādas uzticības! Kārtējais siles lops ,kas darbojas savu saimnieku interesēs...


Taisnības labad, ne tikai Jūsu uzskaitītās ir cilvēku zemiskās īpašības. Tikpat zemiskas īpašības piemīt visus 27 gadus pie varas esošajiem: cinisms, savtīgums, nihilisms pret līdzcilvēkiem,aprobežotība un absolūta neieinteresētība domāt par Latvijas ilgtermiņa attīstību! Tieši šī iemesla dēļ JKP un KPL uzvarēja, ne tik daudz gaidot 3*500 realizāciju!

Atbildēt

xxx

20.05.2019. 09:59

Tieslietu sistēma ir dauz auditēta dažādos aspektos, un problēmas ir labi zināmas, atliek vien risināt. Jauns audits būtu vnk trekna naudas apgūšana.

Atbildēt

&tukačs

20.05.2019. 09:25

Ir ļoti jāšaubās vai patreizējiem večiem,kuri ir pie kloķiem,izdosies visos interešu posmos atbrīvoties no patreiz vadošajiem kadriem un salikt savējos,kuri iegrozīs lietas tā kā pasūtīs varbūtējie sponsori,bosi un citi patreiz pietuvinātie-kuri varbūt grasās kampt visus treknos kumosus,jo apetīte izskatās ka ir varena!!!!!!un katra diena dod jaunus pavērsienus "štellīšu"fīrēšanā....

Atbildēt

cilveks444

20.05.2019. 08:25

»

VB

Kāpēc tā domājiet? Pie mums Latvijā nav svarīgāka uzdevuma kā tiesiskuma atjaunošana, nu vismaz ievērošana!! Daudzi domā, ka svarīgāka ir ekonomika, bet nē - tā stāv uz tiesiskuma, bez tā NEKAS nebūsLīdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Pilnīgas muļkības "prezident"

20.05.2019. 07:30

»

VB

Kāpēc tā domājiet? Pie mums Latvijā nav svarīgāka uzdevuma kā tiesiskuma atjaunošana, nu vismaz ievērošana!! Daudzi domā, ka svarīgāka ir ekonomika, bet nē - tā stāv uz tiesiskuma, bez tā NEKAS nebūs


Tiesiskums ir ekonomikas sastāvdaļa- nekas ne uz ko nestāv. Ja nu vienīgi vecim uz foršu veceni.

Atbildēt

VB

20.05.2019. 06:32

»

A.B.

Izsskatās, ka Lato degradējies/progresējis (kā nu kuram labāk patīk) līdz Lemberga līmenim


Kāpēc tā domājiet? Pie mums Latvijā nav svarīgāka uzdevuma kā tiesiskuma atjaunošana, nu vismaz ievērošana!! Daudzi domā, ka svarīgāka ir ekonomika, bet nē - tā stāv uz tiesiskuma, bez tā NEKAS nebūs!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

20.05.2019. 00:13

»

Bordāns negrib,

nevis nespēj


nespēj gribēt?

Atbildēt

A.B.

20.05.2019. 00:07

Izsskatās, ka Lato degradējies/progresējis (kā nu kuram labāk patīk) līdz Lemberga līmenim.

Atbildēt

ANTUANS

19.05.2019. 21:47

Kad beidzot to Durašu ieliks aiz restēm! Cik ilgi var gaidīt?

Atbildēt

kad beidzas Bičkovicam

19.05.2019. 20:12

vai kāds zin, kad beidzas Bičkoviča pilnvaru termiņš

Atbildēt

jaajaa

19.05.2019. 20:00

...nekur tas ziņojums nepazudīs...tāpat kā vēstule vēstniecībām...labi ir tas, ka tāds ziņojums vispār ir...es arī baigi visu gribu zināt, bet nāksies paciesties...:)

Atbildēt

kļimoviča aita

19.05.2019. 19:30

Nu, nevēlas, un viss!

P.B. Brīvību Bordānam!

Atbildēt

Bordāns negrib,

19.05.2019. 19:04

nevis nespēj.

Atbildēt

lauķis

19.05.2019. 18:39

»

Kam ticēsi

nākošreiz


Partijniekiem kretīnu rezerves neizsmeļamas.

Atbildēt

jurists

19.05.2019. 17:29

»

AT Bičkovičs,

no kura lēmumiem var būt atkarīga Kalndreijera gāšana, jau publiski izteicies, ka neredz iemeslu Kalnmeijera- Meldreijera atstādināšanai


Likumdevējs tālredzīgi paredzēja, kā to var prasīt arī 1/3 daļa Saeimas deputāti. Nav nekādas problēmas Saeimai rīkoties pēc esošā likuma, bet, ja vajag, izmainīt likumu. Vecākajiem Kalnmeueeram un Bickovičam termiņš iet uz beigām. Pēc tam bez varas.viņi nevienam nebūs vajadzīgi. Bordāns to visu labi zina.

Atbildēt

Labais

19.05.2019. 16:40

JKP galvgalis būtu labi čekas stukači(nevis aģenti, līdz tiem vēl daudz būtu jāmāca). Ja būtu pie varas "stingra roka" tad censtos stučīt viens vairāk par otru. J.Bordāns agrāk tāds nebij, bet ar Annuškas un Jurčika pieslēgšanos šo mākslu sācis labi apgūt.

Atbildēt

Q

19.05.2019. 16:28

Ar meliem , viltu Bordāna partija tikusi Saeimā, piekrāpjot savus vēlētājus, izmantojot cilvēku zemiskākās īpašības kā skaudību, manās acīs Bordāns sasniedzis bomža līmeni, nevienam viņa vārdam vairs nav nekādas uzticības! Kārtējais siles lops ,kas darbojas savu saimnieku interesēs!

Atbildēt

AT Bičkovičs,

19.05.2019. 16:21

no kura lēmumiem var būt atkarīga Kalndreijera gāšana, jau publiski izteicies, ka neredz iemeslu Kalnmeijera- Meldreijera atstādināšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...