Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Džo

03.08.2021. 21:18

StukānS, Bordāns, Jurašs, Sparāns un Haritonovs ir viena banda.Kontrabandas jumts un Ragauša šestaki.Nodevēji un amerikāņu pakalpiņi

Atbildēt

tikai fakti

02.08.2021. 16:20

»

Cits fakts

Par to arī stāsts - prasība civilprocesā uz nepatiesu iesniegumu. Advokāti to zin. Un brīnumainā kārtā tiesa neņemot vērā nekādus faktus un liecības pieņem lēmumu uz šī nepatiesā iesnieguma! Tiesnese vēl atklāti pasaka, ka vērtēs lietu formāli... Tas parāda, ka Latvijā var uzsākt lietu pret jebkuru ...


Tieši tā tas nu jau 30 gadus "ilgtspējīgi" un arī pašreiz notiek šajā "rietumdeŗmokrātisko virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valsts" parodijā - Likums (un, līdz ar to, arī LIKUMĪGAIS taisnīgums, LIKUMĪGĀ lietu kārtība u.t.t.) tiek pat demonstratīvi ignorēts un, šķietamas visatļautības / nesodāmības eiforijā, klaji kriminālnoziedzīgi patvaļīgi pārkāpts. Diemžēl. Un, pie tam, ar sabiedrības lielākās daļas klusējošu (kluso mīīīzēju) atbalstu.

P.S. Tā dēvētā "judikatūra" ir pilnīgs 'fufels priekš lohiem' - juridiski neadekvātu "anekdošu" krājums par to, kā 100% identiskos gadījumos ir iespējams sashēmot veselu virkni pat diametrāli pretēju klaji pretlikumīgu "spriedumu", kam visbiežāk NAV nekāda sakara ar Likumu. Patiesībā - tas ir liecību un pierādījumu arhīvs par "ķēķa tiesu" sistēmas izpildfigurantu sashēmotajiem un izdarītajiem noziegumiem.

Atbildēt

tikai fakti

02.08.2021. 15:50

»

paga

Tikai kāds tam sakars ar advokāta profesionālo darbību? Tad jau varēji arī pantu par slepkavību pierakstīt, jo advokāts jau var arī lieciniekus apšaut


Krimināllikumā definētās noziegumu kvalifikācijas ir vispārīgi saistošas un tām patiešām nedrīkst būt nekāda sakara ar advokāta profesionālo darbību. Bet - ja advokāts apzināti izdara noziegumu, pie tam vēl izmantojot savu ieņemamo amatu (skat. KL, attiecīgajā aspektā) un savas profesionālās darbības iespējas, lai pārkāptu likumus tādā kvalifikācijā / veidā, kā tas ir definēts Krimināllikumā, tad - par šādu noziegumu advokāts, tieši tāpat kā jebkurš cits likumpārkāpējs, tiek saukts pie Krimināllikumā paredzētās atbildības.

P.S. "Asprātība" par slepkavības panta pierakstīšanu ir vismaz neadekvāta un galīgi nevietā (skat.iepr.).

Atbildēt

Kika

02.08.2021. 14:39

ASV tiesàs ir citàdi Tiesneši

Atbildēt

vērotājs

02.08.2021. 07:08

Kas stāv mākoņos aiz Bordāna, Stukāna un Juraša?

Atbildēt

Ko?

02.08.2021. 06:52

Ko var gribēt ja šo valstisko veidojumu (par valsti mēle negriežās nosaukt) vada noziedzīgs grupējums?

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

02.08.2021. 05:59

Šī valsts nekad nav bijusi tiesiska un nekad nebūs!Pateicoties pie varas esošajai šušrai!

Atbildēt

paga

02.08.2021. 05:02

»

tikai fakti

Palasi likumus...


Tikai kāds tam sakars ar advokāta profesionālo darbību? Tad jau varēji arī pantu par slepkavību pierakstīt, jo advokāts jau var arī lieciniekus apšaut.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.08.2021. 02:35

>tiesu darba un pat konkrētu nolēmumu kritizēšana

Raksta autors nav kompetents un profesionāls, jo
faktoloģiski pamatota
tiesas kritika pēc sprieduma nav aizliegta.

šo atzīst ECT lietā MORICE v. FRANCE:

131. Nevertheless – save in the case of gravely damaging attacks that are
essentially unfounded –

bearing in mind that
judges form part of a fundamental institution of the State,
they may as such
be subject to personal criticism
within the permissible limits, and
not only in a theoretical and
general manner

(see July and SARL Libération, cited above, § 74). When acting in their official capacity
they may thus be subject to wider limits of
acceptable criticism
than ordinary citizens (ibid.).

Atbildēt

Cits fakts

01.08.2021. 23:27

»

ONV - organizēti noziedzīga valsts

Advokāti parasti shēmo civillietās, kas arī notiek likuma ietvaros. Krimināllietās bez korumpētas policijas un prokuratūras advokātiem nekas nespīd. Kopā ar korumpētu tiesnesi veidojas svētā noziedzīgā trīsvienība


Par to arī stāsts - prasība civilprocesā uz nepatiesu iesniegumu. Advokāti to zin. Un brīnumainā kārtā tiesa neņemot vērā nekādus faktus un liecības pieņem lēmumu uz šī nepatiesā iesnieguma! Tiesnese vēl atklāti pasaka, ka vērtēs lietu formāli... Tas parāda, ka Latvijā var uzsākt lietu pret jebkuru un jebko, ja ir pazīšanās tiesā, tad var panākt visneiedomājamāko spriedumu ignorējot gan likumus, gan esošo judikatūru!

Atbildēt

ONV - organizēti noziedzīga valsts

01.08.2021. 22:39

»

Cits fakts

Kā tas iespējams, ka advokāti var tiesās sarunāt spriedumus? Ka tas var būt, ka uz apzināti nepatiesiem faktiem var ierosināt lietu un vinnēt? Kā tas var būt, ka tiesnešu, kas piedalījušies koruptīvu spriedumu taisīšanā netiek sodīti, bet gan tiek apbalvoti? Kāpēc Latvijā ir korumpētā tiesu sistēma ...


Advokāti parasti shēmo civillietās, kas arī notiek likuma ietvaros. Krimināllietās bez korumpētas policijas un prokuratūras advokātiem nekas nespīd. Kopā ar korumpētu tiesnesi veidojas svētā noziedzīgā trīsvienība.

Atbildēt

Tieslietās viss ir labi !

01.08.2021. 22:31

»

tikai fakti

Palasi likumus...


Žēl tikai šie likuma panti uz policiju, prokuroriem un tiesnešiem neattiecas. Faktiski ir rakstīti lohiem, jo šeit prokurori un tiesneši likumu nepārkāpj. Lietas ar šādiem pantiem vispār nav izņemot iekšēju konfliktu gadījumos dalot ietekmi un kukuļus.

Atbildēt

fakti par tēmu

01.08.2021. 22:23

- Cilvēktiesību, tiesiskuma un godīgu tiesnešu Latvijā nav

- Bordāns atnāca sistēmu pakļaut nevis sakārtot

- Par Stukānu ir homoseksuāls kompromāts un tas pilda saņemtās norādes

- Prokuratūrā un tiesās notiek ārprāts, bet pieminēt šausmas policijā nav pat jēgas

- Latvija ir veikames stāsts, bet korupcijas tieslietās nav mums mēģina iestāstīt

Atbildēt

tikai fakti

01.08.2021. 22:09

»

cits fakts

Advokatūras likums. Par nepatiesu ziņu sniegšanu atbildība ir tikai lieciniekiem... Palasi likumus! Advokatūras likums neatbilst Eiropas advokātu hartai, kur skaidri pateikts, ka advokāts nedrīkst sniegt nepatiesas ziņas tiesā. Latvijas likumi to atļauj! Zinu no pieredzes


Palasi likumus!

Advokatūras likums, ko tu esi palasījis, nav vienīgais, ir jāzina arī citi likumi.

KRIMINĀLLIKUMS.

XXIII nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret jurisdikciju

(...)

300.pants. Apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma un pieteikuma sniegšana

(1) Par apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma vai pieteikuma sniegšanu administratīvā pārkāpuma procesā iestādē, pirmstiesas kriminālprocesā, tiesā, notāram vai tiesu izpildītājam, — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas, veicot pirmstiesas kriminālprocesu vai iztiesājot tiesā lietas par smagu vai sevišķi smagu noziegumu, vai ja tām bijušas smagas sekas, vai ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

300.1 pants. Viltotu lietisko vai rakstveida pierādījumu iesniegšana

Par viltotu lietisko vai rakstveida pierādījumu iesniegšanu izmeklēšanas iestādē, prokuratūrā vai tiesā — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

301.pants. Piespiešana dot nepatiesu liecību, paskaidrojumu, atzinumu un tulkojumu

(1) Par liecinieka, cietušā, personas, pret kuru uzsākts kriminālprocess, aizturētā, aizdomās turētā, apsūdzētā, pieteicēja, eksperta vai tulka uzpirkšanu vai citādu nelikumīgu iespaidošanu nolūkā panākt, lai viņš dod nepatiesu liecību vai ar zvērestu apliecinātu nepatiesu paskaidrojumu tiesai administratīvajā lietā, vai atzinumu vai izdara nepatiesu tulkojumu, vai atsakās no liecības vai atzinuma došanas vai tulkojuma izdarīšanas — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās saistītas ar vardarbību vai ar vardarbības piedraudējumu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās saistītas ar spīdzināšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem.

U.t.t.

Atbildēt

No notiesātā pieredzes

01.08.2021. 19:35

»

cits fakts

Advokatūras likums. Par nepatiesu ziņu sniegšanu atbildība ir tikai lieciniekiem... Palasi likumus! Advokatūras likums neatbilst Eiropas advokātu hartai, kur skaidri pateikts, ka advokāts nedrīkst sniegt nepatiesas ziņas tiesā. Latvijas likumi to atļauj! Zinu no pieredzes


Advokāts liecības nesniedz. Varbūt filmās tā notiek.
Latvijā nenti pratina advokāta klātbūtnē, uz menta jautajumiem atbild pratināmais. Tas pats notiek prokuratūra un tiesā. Advokāts seko, lai netiek pieļauti pārkāpumi.
Tā kā advokāts sniegt nepatiesas ziņas nevar.
Tiesa pārbauda rakstiskus pierādījumus no krimināllietas. Un liecina tiesai apsūdzētais, cietušais un liecinieki visi runā paši. Advokāts liecības un ziņas tiesai nesniedz.
Ja advokāts uzraksta apzināti nepatiesas liecības, tās paraksta tas, kas sniedz liecības.

Tā kā šādā ziņā Latvijā advokāts sniegt apzināti nepatiesas ziņas vai liecības procesa virzītājam nevar.

Tas ir no pieredzes. Varbūt var kaut ko muhļīt. Bet pamatoti šaubos.

Atbildēt

mr. Studebaker & Willys

01.08.2021. 19:31

»

Latgaliešu izcelsmes uzņēmējs

no Teksasas Pēteris Ragaušs šim piemēram ir smuks piemērs


Visi kas krievēm palīdzējuši un glābuši no bada, pēc tam tiek nozākāti, apmeloti un apzagti.

Atbildēt

cits fakts

01.08.2021. 18:31

»

tikai fakti

KONKRĒTI - kurš likums ļauj advokātiem safabricēt lietas uz nepatiesiem faktiem, ziņām un iesniegumiem un tas netiek sodīts


Advokatūras likums. Par nepatiesu ziņu sniegšanu atbildība ir tikai lieciniekiem... Palasi likumus! Advokatūras likums neatbilst Eiropas advokātu hartai, kur skaidri pateikts, ka advokāts nedrīkst sniegt nepatiesas ziņas tiesā. Latvijas likumi to atļauj! Zinu no pieredzes!

Atbildēt

Latgaliešu izcelsmes uzņēmējs

01.08.2021. 18:03

no Teksasas Pēteris Ragaušs šim piemēram ir smuks piemērs:

Piemēram, ASV neviens politiķis nevar pat iedomāties, ka varētu iejaukties tiesu darbā.

Atbildēt

jaajaa

01.08.2021. 17:50

...elementāras lietas, ko autors tā īsti nesaprot...nav tādas "tiesu varas", nav tādas "tiesu varas neatkarības"...ir "likumu vara" un "tiesu neatkarība"...un viens TM un ģenprokurors var teikt, ko grib, tam nav svara...:)

Atbildēt

šantāža un izspiešana

01.08.2021. 16:44

»

temīda

...


Iespējams, Bordāns šantažē Kariņu. Kariņa valdība eksistē ar JKP atbalstu pie jebkādām nesaskaņām, bet Bordānam tiek dota zaļā gaisma noziedīgu nodarījumu īstenošanai, ārdoties tiesās.
Kariņš pieķēries amatam un krēslam kā rezultātā nonācis strupceļā, parādot visai tautas, ka ir mīksts, ka neuzdrošinās pieprasīt Bordāna demisiju.

Atbildēt

Mafijas sistēma

01.08.2021. 16:27

»

Beidz muldēt,

tiesas ir samaitātas ir tas Bordans vai nav


Neprātojiet, tas ir mūsu raksts, lai grautu tos, kuri KAUT KO LABU DARA, lai novērstu korupciju tiesās, lai vismaz mazinātu valsts nozagšanu, tādēļ mēs rakstam niknus rakstus un nosaucam konkrētus uzvārdus, pat nekautrējamies piekārt birkas, ka viņi ir zagļi, krāpnieki, ka viņi ietekmē tiesas, bet mēs nerunājam, kas un kā ietekmē izmeklētājus.

Tiesu nevar ietekmēt neviens izteikums, jo ... tiesneši ievēlēti uz mūžu, par nepareizu spriedumu nekas nedraud, ja to arī dažreiz atceļ apelācijas tiesa vai Senāts. Bet ja visi apstiprina to pašu - pavisam "nevainojams" spriedums, atkarībā no kukuļa apjoma.

To ko izsaka Bordāns, zina un saprot 5. klases skolnieks, ka lietas bez kukuļiem izskata retos gadījumos un tas saprotams, nojaušams no tiesas sprieduma iznākuma. Bet mēs, mafija, organizētā noziedzība, neļausim aizskart kukuļu lietas, tas ir mūsu pastāvēšanas pamats.


"Beidz muldēt" pareizi saka, ka "tiesas ir samaitātas ir tas Bordāns vai nav".

Atbildēt

Skaidrībai

01.08.2021. 14:32

»

Fakts

Daudzi Latvijas uzņēmumi cietuši no Bordāna "pasūtījumu galda". Nespējīgs naudu pelnīt, bet būdams alkātīgs, Bordāns izveidojis noziedzīgu grupējumu ar mērķi noziedzīgā veidā pelnīt nsudu un kļuvis par tās vadītāju...


Un jūs esat tas spējīgais pelnīt naudu? Ikvienam 30 gadus bija iespēja izbaudīt uz savas ādas kā netiek ieviests progresīvais nodoklis, kā ietiepīgi nepaaugsti minimālo algu, kā izpārdotas metāllūžņos ražotnes, kā izzāģēti meži, kā korupcija uzvar iepirkumos, kā lielie atbrīvoti no nodokļiem, bet mazajiem nodokļi jānomaksā gadu uz priekšu. Kā izzog eiropas naudu, kā no nodokļiem apmaksā okupantiem pensijas un okupantu skolas, kā 30 gadus tiesu sistēma bija jums laba, bet kad Bordāns pieķērās, tad palika slikta. To sarakstu varētu turpināt bezgalīgi, daudz garāku par Puzes sarkanā barona apsūdzību.

Atbildēt

Palma

01.08.2021. 13:26

Nu tak cik ta palicis tam sūnu ciema zēnam tai amataa driz burkānus raves

Atbildēt

patiesībā

01.08.2021. 13:12

»

Eh

Magonis un osinovskis ir pilnīgi nevainīgi. Un limbažu tiesnesis ir īstais taisnības cīnītājs


lai to juridiski / pēc būtības max. adekvāti novērtētu, ir tikai viens kritērijs - LIKUMS.

Atbildēt

Levits, Kariņš, Bordāns un Stukāns

01.08.2021. 13:02

globālā organizētā specdienestu noziedzīgā grupējuma algotņi ar revolucionāru pārliecību ceļā uz inkluzīvo kapitālismu bez cilvēktiesībām masām.

Atbildēt

Bet kāpēc mēs neticam???!!!!

01.08.2021. 12:51

»

Kāpēc?

Kā tas var būt, ka par daudziem mūsu tiesas spriedumiem sabiedrība smejas kā kutināta, bet tiesa to paziņo tik nopietni, tik svarīgi un liek mums ticēt. Bet kāpēc mēs neticam


Tāpēc, ka šajā pašreizējā "valstī" derdzīgi agonējošajai "ķēķa tiesiskuma" sistēmai un tajā parazitējošajiem "atbildīgo amatpersonu" izstrādājumu atkritumiem nav nekāda sakara ar Tiesiskas Valsts pamatprincipu - viens Likums un viena Taisnība priekš VISIEM un VIENĀDI.

Atbildēt

temīda

01.08.2021. 12:46


rakstā minētas tik lietas par ko raksta mēdiji. Katru dienu Bordānisti kādu nevainīgu cilvēku un viņa dzīvi sakropļo ! Vēl daži mēneši un atlaistie tiesneši un prokurori par politisko nepaklausību sāks rakstīt un runāt, tad varbūt sabiedrība sāks saprast situācijas bīstamību !

Atbildēt

01.08.2021. 11:38

Pēc šādu rakstu ievietošanas, sānāk vairāk kā vidējā vecuma pensija atlikušajam mūžam. Neskatoties uz to cik atlicis.

Atbildēt

Eh

01.08.2021. 11:21

Magonis un osinovskis ir pilnīgi nevainīgi. Un limbažu tiesnesis ir īstais taisnības cīnītājs.

Atbildēt

Kāpēc?

01.08.2021. 11:04

Kā tas var būt, ka par daudziem mūsu tiesas spriedumiem sabiedrība smejas kā kutināta, bet tiesa to paziņo tik nopietni, tik svarīgi un liek mums ticēt. Bet kāpēc mēs neticam???!!!!

Atbildēt

tik tak

01.08.2021. 10:44

Nūjai ir divi gali. Interesnti, vai rietumu demokrātijas valstīs tiesas arī nespēj notiesāt noziedzniekus un tos attaisno, vai tas ir tikai pie mums?

Atbildēt

Beidz muldēt,

01.08.2021. 10:41

tiesas ir samaitātas ir tas Bordans vai nav.

Atbildēt

Cits fakts

01.08.2021. 10:25

Kā tas iespējams, ka advokāti var tiesās sarunāt spriedumus? Ka tas var būt, ka uz apzināti nepatiesiem faktiem var ierosināt lietu un vinnēt? Kā tas var būt, ka tiesnešu, kas piedalījušies koruptīvu spriedumu taisīšanā netiek sodīti, bet gan tiek apbalvoti? Kāpēc Latvijā ir korumpētā tiesu sistēma Eiropā? Vai tiesa, kur VISĀS intsancēs var sarunāt vajadzīgo spriedumu var saukt par neatkarīgu? Kāpēc likums ļauj advokātiem safabricēt lietas uz nepatiesiem faktiem, ziņām un iesniegumiem un tas netiek sodīts? Kāpēc advokātiem, kas ir tiesu sistēmas piekritošas personas drikst pārkāpt gan Satversmi, gan Eirpoas Cilvēktiesību deklarāciju? Vai Latvijā nevalda bandītisks tiesu kartelis ar pietuvinātiem advokātiem? Par kādu tiesu neatkarību ir runa?

Atbildēt

Antiņš

01.08.2021. 09:35

Ja ir darbojies ar digitālo tv lietu, tad jau kursa lietā, jeb lietas kursā. Kāpēc nevar izteikt pretenzijas? Vai tik skopums to digitālo nav pārņēmis? Izdomājuši sarunāt pēdējās instances tiesā, bet iepriekšējiem nekas?

Atbildēt

Fakts

01.08.2021. 09:09

Daudzi Latvijas uzņēmumi cietuši no Bordāna "pasūtījumu galda". Nespējīgs naudu pelnīt, bet būdams alkātīgs, Bordāns izveidojis noziedzīgu grupējumu ar mērķi noziedzīgā veidā pelnīt nsudu un kļuvis par tās vadītāju.

Tas ir ļoti skumīgi. Ka tieslietu ministrs ir noziedzīgā grupējuma idejisks izveidotājs un vadonis.

Atbildēt

kādi tiesneši

01.08.2021. 08:54

tādi stukāni, nevienas ilūzijas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...