Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sarkanos perdeļus tauta saraus gabalos

15.11.2021. 19:52

»

ha-ha

Papriekš jau jāpopularize komunistu nomeklatüras darbïba tautas apspiešanas,izspiegošanas un terorizėšanas organizėšanä.Parunäsim par to,ar ko nodarbojas komunistu un komjaunatnes komitejas saväs slėgtajäs sanäksmės.Ja to uzdevums nebija latviešu tautas pärkrievošana un pakļaušana,tad miniet citus to...


Lai Dievs stāv klāt,tajā stundā kad pienāks atmaksas brīdis. Par izpostīto dzīvi, par maniem vecākiem izpostīto dzīvi un par maniem vecvecākiem atņemtajiem īpašumiem, kuri nav atdoti vēl šobaltdien.

Atbildēt

Kaspars

15.11.2021. 19:35

Tas, ko rāda Aizliegtajā paņēmienā ir tikai aisberga virspuse. Šis, kas no šodienas notiek skolās, ir tikai lielās katastrofas sākums, ko noziedzīgā hunta JKP, NA, PAR, JV ir pastrādājusi.

Atbildēt

tumsonīgā pučiste muižniece atkal drausmīgi melo!

15.11.2021. 19:31

JKP marta krustiņsone - muižniece melo kā pēdējā bl...ga, ka skolās neesot dramatsika situācija. Pretīgā mele!!!

Atbildēt

ha-ha

15.11.2021. 19:13

Papriekš jau jāpopularize komunistu nomeklatüras darbïba tautas apspiešanas,izspiegošanas un terorizėšanas organizėšanä.Parunäsim par to,ar ko nodarbojas komunistu un komjaunatnes komitejas saväs slėgtajäs sanäksmės.Ja to uzdevums nebija latviešu tautas pärkrievošana un pakļaušana,tad miniet citus to darbïbas mėrķus.Ja Latvijas izglïtïba un arī citas sfėras tiek ietekmėtas no šo okupācijas organizäciju dalibnieku vadïbas un citādas ietekmes,tad nav ko liet asaras par šo profesionäļu darbïbu sekäm,bet vienkārši šïs indïgäs nezäles jāizravē,lai gan täs jau ir päŕņėmušas iniciatïvu un ir spėjïgas noindėt katru ravėtäju.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2021. 19:09

»

Aptaurētais komunistu spēka reklamētājs priedītis

atkal savu sūdu izsmērē


Manas grāmatas ir izlasījuši vairāki tūkstoši cilvēku un pēc dažām dienām pēc Latvijas Nacionālās Bibliotēkas lūguma nāks klajā manas atmiņu grāmatas "Gan jau rīts mūs atradīs" atkārtotais izdevums. Kopš pirmā izdevuma ir pagājuši jau gandrīz 4 gadi un neviens cits tā arī nav uzdrošinājies publicēt kaut ko līdzīgu. Mana grāmata ir pirmā Latvijas vēsturē, kurā rakstīts par vajāšanām, kuras tika veiktas pēc 1986.gada izmantojot psiholoģiskā terora Zersetzung metodi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

15.11.2021. 18:52

Sajūta tāda, ka tieši VECS ČEKISTS šo surogātu uzdriķējis.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

15.11.2021. 18:49

»

Vispirms

Vispirms ir jāpatriec miljonāri rektori, kas vienlaikus ir pieminētie čekas aģenti. Rektoru padomēs savilkti tādi paši - rektoru rokaspuiši. Viņi tas arī izzog ausgstkolu īpašumu dazādos veidos, ne tikai ar pašu sev noteikto algu. Un tur tiešām ir padoimlaiku kompartijas un čekas darboņu midzenis. Par...


Neko jūs nepatrieksiet, kamēr šeit atradīsies gandrīz miljons svešas valsts pilsoņu ar čekistu un komunistu prettiesiski piešķirto LV pilsonību.
Pat pēc dekolonizācijas un okupantu repatriācijas uz roģinu, priekšā būs vēl milzu cīņa, lai atbrīvotos no sarkanā mēra, kas iezīdies pilnīgi visās dzīves sfērās.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2021. 18:38

Kamēr masu mediji bloķēs VDK vajāto cilvēku atmiņu publikācijas nekas nemainīsies. Esmu izdevis divas ļoti atklātas grāmatas par vajāšanām, kurām tiku pakļauts un momentā komentāros sākas bijušo čekistu un viņu draugu ņirgāšanās. Tas liecina tikai par to, ka nekas jau nav beidzies. Čekisti Latvijā joprojām kontrolē visu un visur. Manu abu grāmatu failus var gan lasīt gan arī brīvi lejupielādēt.
Gan jau rīts mūs atradīs: https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

sertifikāts

15.11.2021. 18:27

Čekistu laiki turpinās? Bet ko jūs gribējāt.
Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus (gandrīz vienīgais izņēmums te laikam ir Lakučs, bet noskatoties interviju rubrikā Maisi vaļā, kā reiz radās diezgan stipras šaubas).

Atbildēt

Miljonārus rektorus nolobīs

15.11.2021. 18:24

»

Vispirms

Vispirms ir jāpatriec miljonāri rektori, kas vienlaikus ir pieminētie čekas aģenti. Rektoru padomēs savilkti tādi paši - rektoru rokaspuiši. Viņi tas arī izzog ausgstkolu īpašumu dazādos veidos, ne tikai ar pašu sev noteikto algu. Un tur tiešām ir padoimlaiku kompartijas un čekas darboņu midzenis. Par...


Viņu laiks ir beidzies, jo viņiem maksāja par sadarbību izglītības sistēmas sagraušanā.

Viņus ātri piebeigs kovids vai vakcīnas. Arī Pavļutu, Levitu, Kariņu, Viņķeli.. visu esošo MK valdību. Viņi jau smird, kā politiski līķi - sazvērnieki.

Atbildēt

?

15.11.2021. 18:21

Priekš kam mums ir vajadzīgas augstskolas, ja mēs praktiski neko neražojam? Kas domā ka ražojam, lai aizstaigā līdz saimniecības preču, apģērba veikaliem, paskatās: Tur kaut ko var atrast ražotu LV?

Atbildēt

Kāpēc tieši čekisti? Labi, varbūt

15.11.2021. 18:19

Visas “reformas”, augstskolām zaudējot pašnoteikšanos, uzsāka Izgītības ministrija ar Eiropas Komisijas atbalstu. Arī EK atbalstīja Godmaņa “Parex glābšanas plānu”...Konkurence Rietumvalstīm nav vajadzīga, turklāt valsts caur augstskolu finansēšanu vnk atmazgā korupcijas naudu, kā U. Dumpja gadījumā.. kas neveica izpēti, bet seko PVO norādēm..

Globālistiem - cionistiem nav vajadzīga izglītota sabiedrība. Sen jau klusi piemērotas divas programas - viena uz talantīgiem menedžeriem, kas menedžēs cilvēkkapitāla dzīvieku pūli. Un otra - “dzīvnieku pūlim” bez cilvēktiesībām. .

Atbildēt

Nekā smieklīga neredzu!

15.11.2021. 18:14

»

kaķa smiekli

Muļķu zeme ar katru dienu, ar katru pieņemto lēmumu apliecina savu valstsnespēju


Putins,Lukašenko un nevakcinētie!Un pasaki vēl ka tā nav!

Atbildēt

Izhlītības minisrte- kriminālnoziedzniece

15.11.2021. 17:49

Dīvaini, vai kāds pieslejas uzskatos jaunajai izglītības "ministrei", kas ir kriminālnoziedzniece?
Slepkava turpina ministrēt un skolotājiem te nav ko teikt? Šuplinska bija sliktā, bet slepkava par priekšnieku - tas ir labi?

Atbildēt

kaķa smiekli

15.11.2021. 17:46

Muļķu zeme ar katru dienu, ar katru pieņemto lēmumu apliecina savu valstsnespēju.
Bet vainīgs, protams, Putins.

Atbildēt

Vispirms

15.11.2021. 17:45

Vispirms ir jāpatriec miljonāri rektori, kas vienlaikus ir pieminētie čekas aģenti. Rektoru padomēs savilkti tādi paši - rektoru rokaspuiši. Viņi tas arī izzog ausgstkolu īpašumu dazādos veidos, ne tikai ar pašu sev noteikto algu. Un tur tiešām ir padoimlaiku kompartijas un čekas darboņu midzenis. Par nākotnes padomēm var tikai zīlēs, bet vecie vēži rektori ar savām mafijām kā sēž, tā sēž savās karalistēs.

Atbildēt

tiešām bardaks

15.11.2021. 17:21

Putina kuces, Zatlera, izglītības ministrs, alkašs Ķīlītis, mēģināja visu augstāko izglītību pārvest krievu valodā. Tas nozīmē diversiju pret izglītību. Šobrīd Ķīnā gandrīz visa izglītība tendētu uz angļu valodu, jo tie daži krievi, kas būs derīgi ķīniešiem Dienvidsibīrijā, lieliski iemācīsies ķīniešu valodu.

Atbildēt

:(

15.11.2021. 17:21

Vakar "Nekā personīgi" attēlā redzamā... (par cilvēku nenosauksi) ciniskā maita demonstrēja savu izcilo intelektu un inteliģenci!!!!Tādas no izglītības un pedagoģijas lauka vajadzētu turēt vismaz 100 km attālumā!!!! Šausmas, kas vada šo valsti?

Atbildēt

leo

15.11.2021. 17:15

tas, protams, ir baisi. ielikt nevienam nevajadzigas, disfunkcionalas padomes, kas bus vismaz paris gadus jaapmaca (jaskaidro, kas ir bakalaura, magistra, doktora studijas), kas nepartraukti jauksies administrativajos darbos, kas paildzinas attistibu vismaz par 4-5 gadiem.. un, kadu merku laba? padomes konkretiem merkiem, konkretu partiju ietekmes nostiprinasanai utt. bordan, dievs nav mazais berns, degsi nah elle.

Atbildēt

nu, meklēs 'menedžerus'

15.11.2021. 16:39

vušķevičus, pētersonus, irēnītes u. t. t.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...