Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nekas

22.11.2021. 14:02

»

Uldis

Neizdevās Putina kuces, Zatlera, ministram Ķīlītim pārvest augstāko izglītību uz krievu valodu un Ļeņina ideju pārņemtai Jaunai Kompartijai sagrābt LU arī


Tagad laikam izdosies! Lai gan IZM vajadzēja jau nopublicēt atlases komisijas sastāvu tas tiek turēts svētā noslēpumā. Jāsavāc taču sev uzticīgie speciālisti no palīgskolām

Atbildēt

Zinis

19.11.2021. 15:43

»

autoram

Pamatskolas skolotājai taču nav nekadas sajègas oar augstskolàm


Jā, apbrīnojami tagad, ka par ministru var kļūt 1) ar piederōbu partijai un 2) vien pašā apņemšanos, vadības pieredze nav būtiska,ne arī citas prasmes un izglītība. Skolājs-ministrs, sapņot var par tādu karjeras lēcienu! IZM vispār izglītība un prasmes nav cieņā, galvenais māt ar galvu un, ja būsi tupenis un līdējs, tevi novērtēs, bet nopelnus izzīdīs no pirksta! Ta kā IZM līņus un līdzējis gaida, welcome!

Atbildēt

Cuj

18.11.2021. 23:20

»

fuj

ar covid slimā Muižniece neievēro režīmu, nesēž mājās, bet velkās uz ministriju un aplipina ministrijas darbiniekus


Ne tikai viņa tā dara, bet atbildīgais par epidemioloģisko situāciju tik bola acis, nulle reakcijas. Varbūt peļņa prēmiju tieši ar bezdarbību?

Atbildēt

nu nu

17.11.2021. 13:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm


Piesārņojums ir tava smirdīgā suga, necilvēki, Latvijā ievazātie staļiniskie izdzimteņi, putinososi, kas no manis un citiem eiropiešiem atšķiras ar gēniem, kam lieka hromosoma.
Papūlies vŗl vairāk un ātrāk pienāks diena, kad liberāļi gaudos, ka ādas dīrāšana un uz mieta maukšana, kas būs izmantots pret interventiem, nebija humāni.

Atbildēt

Malkas skaldītājs

16.11.2021. 22:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mūsu viesstrādniekiem - Džamšutam un Ravšanam kāda ir izglītība


Mums ir viesis Lohs, no ASV un viesis Dauns, Vācijas.

Atbildēt

pavārs

16.11.2021. 21:11

Nu šitā zilā sportiste būs jāvāra vismaz 3 stundas.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 20:16

»

nu nu

Ja pie varas nebūtu krievus mīloši pederasti, Putins, krievija un Latvijā ievazātās bidlas, vieni nevarētu tik vērienīgu skādi nodarīt. Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm


Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm.

Pilnīgi piekrītu. Izdari labu darbu Lavijas nākotnes labā! Aizej un nolec no tilta Daugavā! Mazini piesārņojumu, kurš traucē!

Atbildēt

autoram

16.11.2021. 17:54

Pamatskolas skolotājai taču nav nekadas sajègas oar augstskolàm

Atbildēt

nu nu

16.11.2021. 17:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ar smaidu vēroju izmisīgos centienus savu bāleliņu nekompetenci, zaglību un stulbumu novelt uz Putinu, Krieviju, civilokupantiem un sen jau zārkos sapuvušiem komunistiem. Ķeriet, ķeriet muļķus, kamēr vēl tadi ir


Ja pie varas nebūtu krievus mīloši pederasti, Putins, krievija un Latvijā ievazātās bidlas, vieni nevarētu tik vērienīgu skādi nodarīt. Protams, nedrīkst ignorēt drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar civilizācijas pašām padibenēm.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

16.11.2021. 17:27

Raksts ir sūds.

Atbildēt

nu nezin

16.11.2021. 17:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mūsu viesstrādniekiem - Džamšutam un Ravšanam kāda ir izglītība


Jūsējais gastarbaiters, NKVDešņiku pēctecis, Latvijas krievu pederastu līderis Ušakovs, esot Dānijā mācījies.

Atbildēt

Malkas skaldītājs

16.11.2021. 16:44

»

arī par izglītību

Pa tv24 dzirdēju, ka cilvēki ar zemu izglītību negrib vakcinēties (tā sprieda dr.Ērglis un citi


Saimnieks uzzināja, ka vakcinējos un padzina no darba. Teica, ka potētie ir ļoti nervozi un cirvi tādam dot nevar. Tagad domāju, vai neiet man uz kādu augsto skolu par pasniedzēju, jeb pie ministru prezidenta par ierēdni. Pamata izglītība man ir un palīgskolas. Nav jau Amerikas, bet vietējā, bet gan jau ar Kariņa kungu sapratīsimies.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:37

Ar smaidu vēroju izmisīgos centienus savu bāleliņu nekompetenci, zaglību un stulbumu novelt uz Putinu, Krieviju, civilokupantiem un sen jau zārkos sapuvušiem komunistiem. Ķeriet, ķeriet muļķus, kamēr vēl tadi ir! :)

Atbildēt

Lbais

16.11.2021. 16:17

Neaiztiec ČEKistus!
Dabūsi pa "tauri"!

Atbildēt

to apriori

16.11.2021. 15:59

»

apriori

ja, latviesu algotni okupanti no Irakas un Mali ir jaatsauc atpakal uz rodinu


Ieteiktu tev, necilvēk un citiem staļiniskiem izdzimtenīem, smirdīgām fašistu cūkām, atgriezties roģinā, kamēr vējš jūs neaizpūš ūdens tvaiku un CO2 veidā.

Atbildēt

to vecais marasmātiķis

16.11.2021. 15:55

»

vecais nīgrais onkulis

Sen jau vairs miljons nav. Pirms dricelē klaviatūru tomēr derētu faktus precizēt


Pat viens Latvijā ievazātais necilvēks ir par daudz.

Atbildēt

hyuji

16.11.2021. 15:50

My buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been without artwork for five months however in the final month her charge emerged as $12747 really on foot on the internet for some hours. study more on this net internet site..............www.smartcash1.com

Atbildēt

Uldis

16.11.2021. 15:46

Neizdevās Putina kuces, Zatlera, ministram Ķīlītim pārvest augstāko izglītību uz krievu valodu un Ļeņina ideju pārņemtai Jaunai Kompartijai sagrābt LU arī.

Atbildēt

Te nav ne čekistu ne komunistu

16.11.2021. 15:46

»

Pārstāj , kropli,

daudzināt čekistus un komunistus! Paturi to sūdu pie sevis


TYe ir tikai naudas kārsēji, truli cilvēki, kuriem nav ne sirdsapziņas, ne prāta. Viņi ir kā satrunējušie siekstas upes grīvā, smirdīgi un negodīgi tipi.

Bet nebrīnies - tāda ir cilvēku daba - ja var neko nedarīt un saņemt labu algu, kādēļ to neņemt, ja pie tās var tikt ar meliem, ar politisko krāpšanos?

Un viņi, apkrāpuši vēlētājus, dzied - kāda tauta, tādi deputāti, tāda valdība. Nē, šie "draugi nav labi", viņus varētu uz mietiem samaukt un slkāde nebūtu. Bet vardarbību nedrīkst, jo tu, mēs, ja tiktu tajā sarakstā, būtu tādi paši, nudien, ne par centu labāki - viņus visus ierauj organizētā noziedzība, anuda un piešķirtās bezatbildības tiesības.

Te nav ne čekitu, ne komunistu, bet kaut kas ļaunāks, ja nerunā par okupantu zvērībām, protams, kas nav pielīdzināmas. TYe ir pašu tautas naudas "kalpi".

Atbildēt

Te nu tas bardaks

16.11.2021. 15:34

»

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

to paveica šie noziedznieki...


Šim baram ir labs darbs - var nopelnīt privilēģijas, piemaksas, labu algu tikai pakustinot ikšķi, neko nedarot, vai sekojot ikšķa norādei un prast nospiest vuenu no 3 pogām un pussnaudā no garlaicības burties savā plakanajā.

Tas ir latvijas piemērs. Kad vēlē - zelta cilvēks, sola tautu apzeltīt, kā ievēl, tā kļūs blēdis, seko barvežu iniciatīvai, kuri saņem papildus ienākumiem vēl honirārus.

Zinu besmadzeņu deputātus, kuri sēdēdami Saeimā 4 gadus ir ciematā uzbūvējuši divstāvu mājuas ar žogu apkārt, par kādu pusmiljonu vērtu. Laba dzīve. Prieks tādu māju ne tikai redzēt, bet tajā dzīvot.

Esmu rakstījusi šiem blēžiem, savai partijai, iesniegumus, priekšlikumus, piedāvājumus, bet atbildi viņi, blēži, pat paldies, nav atsūtījuši ar to pašu "plakano".

Valda bezatbildības bara psiholiģija. Par bardaku valstī es varētu uzrakstīt vairākus sējumus ar uzskaitījumiem, ar konkrētiem faktiem, sūdzībām, tiesu spriedumiem, vēstulēm, rezolūcijām, pat vai visām starptautiskām institūcijām. ko esam darījuši, lai kaut ko glābtu, bet kad padomā dziļāk - var prāta sajukt. Šo masu varētu satricināt tikai draudot ar ložmetāja stobru, bet citādi naudas kāre šai svītai, kāre pēc sātana grašiem visu pārspēj, smadzenes nepakustinās tautas labā. Ar daudziem esmu tikusies un runājusi - kā roka ar cimdu, bet kā aiziet, tā tas pats.

Piemērs, kāda ginekoloģe, kura ir ne reizi vien ārstējusi augstāko partijas deputāti, piesaka vizīti, bet kad atnāk pie viņas, pat nepazīst izliekas, atrunājas, ka viān nu neko nevarot ... Suņa bērni, ne deputāti.

Atbildēt

datoriķis

16.11.2021. 14:09

IZM no laika gala ir pārmērīgi centusies paturēt pēdējo vārdu, visu salikt pa savam un naudu sadalīt starp savējiem. Šie centieni praktiski ir noveduši visu izglītību līdz kliņķim un zinātni līdz ubaga tarbai. Ir lieki runāt par to kā IZM apgūst naudu, jo tas darbojas jau sen un strādā kā pulkstenis. Vidādas Namsones, Oliņas un citas radības atvelk kaut kādus brīnumus no ārvalstu miskastēm, saslavē un par ES un budžeta naudu uzkar kaklā skolēniem bez jebkādas atbildības par rezultātiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

16.11.2021. 13:58

»

Nekā smieklīga neredzu!

Putins,Lukašenko un nevakcinētie!Un pasaki vēl ka tā nav


Ir, ir :)
Blēt neesi mēģinājis ? Tev izdotos.

Atbildēt

Ellišķīgi

16.11.2021. 13:50

»

šo huntas spriedumu pret savu tautu

Saeimas komisijā izsitis Juris Rancāns no JKP


Ieva Barvika ir Haralda Barvika laulene. Korumpants Barviks nupat dabūjis vietu Rīgas domes Medību koordinācijas komisjā. Tur šis baroklis tusēs kopā ar “piensaimnieku” Šolku pa pašvaldības īpašumā esošajiem 45,80 tūkst. ha mežu. Neiztrūkstošais kompanjons brandžā no malkas cirtēju brigādes būs Geidānu Andžs.

Atbildēt

Ati

16.11.2021. 13:37

Stepanovs nāk no čekistu ģimenes, tēvs tak bija virsnieks

Atbildēt

šo huntas spriedumu pret savu tautu

16.11.2021. 13:05

»

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

to paveica šie noziedznieki...


Saeimas komisijā izsitis Juris Rancāns no JKP,
dokumentu uzķēzījusi Ieva Barvika.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.11.2021. 11:57

»

aa

labprāt izlasīt kādu Jūsu grāmatu, bet kur var dabūt???Vai ir parastā bibliotēkā


Ir arī parastās bibliotēkās. "Kristaps - slepenie protokoli" ir 85. bibliotēkās. "Gan jau rīts mūs atradīs" tikai dažās jo visa pirmā tirāža tika dāvināta maniem draugiem un paziņām. Tūlīt nāks klajā jaunais izdevums un bibliotēkās nonāks vismaz 50 grāmatas. Bet abu grāmatu failus var gan lasīt gan lejupielādēt:
Gan jau rīts mūs atradīs: https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

arī par izglītību

16.11.2021. 11:00

Pa tv24 dzirdēju, ka cilvēki ar zemu izglītību negrib vakcinēties (tā sprieda dr.Ērglis un citi).
Tad kā lai izskaidro to, ka skolotāji un pat augstskolu pasniedzēji aiziet no darba, jo negrib pakļauties obligātai vakcinācijai? Galvenais, nav, kas nāktu vietā...

Atbildēt

Brauci majas

16.11.2021. 08:28

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Sajūta tāda, ka tieši VECS ČEKISTS šo surogātu uzdriķējis


un stajies Tiesas priekša!
Vai raksti gramatu ka sedeji PSRS cietuma.

Atbildēt

Skeptiķis

16.11.2021. 07:22

Izbrīna jebanātu daudzums šeit. visā pasaulē izglītību demontē Sorosa struktūras, kultūrmarksisti un citu šlaku neoliberāļi. Arī Latvijā tieši tas pats, JV,PAR utt. Tikai šeit tie saucas čekisti? Fakin pamuļķi. Kad nostādīs pie betona sienas, tur nebūs neviena eksčekista, tikai liberāļi.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

16.11.2021. 06:29

Osvobaģiķeļi (no mantas un vērtībām, bet dažkārt arī dzīvības) perina jaunas riebeklības.
https://youtu.be/rdUJm_7-_nM

Atbildēt

Atis Priedītis

16.11.2021. 06:14

»

sertifikāts

Štāzī muzejā Leipcigā, par Zersetzung ir atsevišķs stends kur skaidrots, ka toreizējā DDR bija parakstījusi Helsinku aktus un līdz ar to vairāk aktualizējās "maigā vara" dažādos veidos


Gan jau šāds stends būs arī Latvijas okupācijas muzejā. Ir taču ne tikai divas manas grāmatas bet vēl 30 cilvēku liecības, kuras tika sniegtas Kangera komisijai. Diemžēl, šīs liecības publiskot aizliedza. Tas tikai apliecina to, ka Latvijā pie varas joprojām ir bijušie čekisti un komunisti.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

15.11.2021. 23:43

»

vecais nīgrais onkulis

Sen jau vairs miljons nav. Pirms dricelē klaviatūru tomēr derētu faktus precizēt


Kur tad šie palika, klīst pa eiropu ar Latvijas pilsonību un dara Latvijai kaunu. Arī no eiropas tie jāizvaksē, lai brauc roģinu un sāk strādāt. Drīz būs jāsāk maksāt reparācijas par karu Ukrainā un arī visām okupētajām zemēm par izdarītajiem noziegumiem.

Atbildēt

bio

15.11.2021. 22:53

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Sajūta tāda, ka tieši VECS ČEKISTS šo surogātu uzdriķējis


Njā, čekists bļauj - ķeriet čekistu. Nav pat jēgas līdz galam lasīt.

Atbildēt

Neceriet nelgas...

15.11.2021. 22:33

»

sertifikāts

Čekistu laiki turpinās? Bet ko jūs gribējāt...


Visās nelietībās aizbildināties ar VDK, jau kļūst smieklīgi! Pašu dižie(noziedzīgākie) tautieši, kuri veiksmīgi ir izveidojuši savu "astoņkāji", rullē! Tandēms: Politiķi+bandīti, ir spēks, kurus pat bijušie komunisti-VDK, šodien apskauž, toreiz bija iespēja arī "višku" nopelnīt, šodien gan tikai pateicības, ordeņus. Visā pasaulē soda drauds aptur noziegumus, vismaz ierobežo, pie mūsu (ne)likumiem,un tiesu sistēmas nekas nedraud!

Atbildēt

Izdzimteņu un tautas interešu nodevēju

15.11.2021. 22:23

»

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

to paveica šie noziedznieki...


saraksts. Visus uz Gulagu...

Atbildēt

Šausmas, kas vada šo valsti?

15.11.2021. 21:30

»

:(

Vakar "Nekā personīgi" attēlā redzamā... (par cilvēku nenosauksi) ciniskā maita demonstrēja savu izcilo intelektu un inteliģenci!!!!Tādas no izglītības un pedagoģijas lauka vajadzētu turēt vismaz 100 km attālumā!!!! Šausmas, kas vada šo valsti


Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

4200 darbiniekiem izglītības sistēmā ir atņemts darbs!

15.11.2021. 20:59

to paveica šie noziedznieki:

1. Aldis Adamovičs JV
2. Arvils Ašeradens JV
3. Ainars Bašķis JK
4. Krista Baumane AP
5. Dagmāra Beitnere-Le Galla JK
6. Iveta Benhena-Bēkena kliķes atbalsta
brigāde
7. Aigars Bikše AP
8. Mārtiņš Bondars AP
9. Uldis Budriķis JK
10. Jānis Butāns JK
11. Jānis Cielēns JK
12. Anda Čakša
13. Jānis Dombrava NA
14. Raivis Dzintars NA
15. Ilmārs Dūrītis AP
16. Krišjānis Feldmans JK
17. Aivars Geidāns kliķes atbalsta brigāde
18. Jānis Iesalnieks NA
19. Ilze Indriksone NA
20. Ritvars Jansons NA
21. Andrejs Judins JV
22. Juris Jurašs JK
23. Artuss Kaimiņš
24. Rihards Kols NA
25. Rihards Kozlovskis JV
26. Līva Kreituse JK
27. Janīna Kursīte-Pakule NA
28. Janīna Kursīte kliķes atbalsta brigāde
29. Ainars Latkovskis JV
30. Atis Lejiņš JV
31. Viesturs Liepkalns AP
32. Inese Lībiņa-Egnere JV
33. Eva Mārtuža JK
34. Linda Medne JK
35. Māris Mičerevskis
36. Ināra Mūrniece NA
37. Ivars Puga kliķes atbalsta brigāde
38. Juris Pūce AP
39. Juris Rancāns JK
40. Sandis Riekstiņš JK
41. Dace Rukšāne-Ščipčinska AP
42. Andris Skride AP
43. Edvīns Šnore NA
44. Mārtiņš Šteins AP
45. Edmunds Teirumnieks NA
46. Vita Anda Tērauda AP
47. Inese Voika AP
48. Atis Zakatistovs kliķes atbalsta brigāde
49. Gatis Zamurs AP
50. Evita Zālīte-Grosa JK
51. Reinis Znotiņš JK
52. Normunds Žunna JK

Atbildēt

fuj

15.11.2021. 20:44

ar covid slimā Muižniece neievēro režīmu, nesēž mājās, bet velkās uz ministriju un aplipina ministrijas darbiniekus!

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2021. 19:56

»

Ej dirst ar savu makalatūru

un grafomāju, šizofrēniķi, tukšdirsēj. Isiem esi piegriezies


Esmu trāpījis 100 niekā. Uz tādu naidu ir spējīgi tikai bijušie čekisti un komunisti. Tā vietā lai kaut ko argumentēti mēģinātu noliegt, ir tikai lamas un ņirgāšanās. Mana grāmata jau ir vēsture un ir patiesa vēstures liecība un nekāda ņirgāšanās neko izmainīt nespēs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...