Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dins

18.02.2016. 14:32

»

Andis

Par to, ka gribēju to izpildīt mani atcēla tie kas negribēja ka izpildu


Bet jums bija iespēja 3 gadus? Jūs pie varas bijāt 3 gadus! Kas tika šajos gados izdarīts? Un kas ar tām zemēm īsti ir par ko te visi cepas?

Atbildēt

Andis

17.02.2016. 22:24

»

He

Vinsh par visiem njirgajas! Ja ineta ir tik daudz slikta par sho cilveku, nav verts pat izskatit iesp. Par vinju balsot


Njirgaties nav mana miljaka nodarboshanas! Ir cits daudz slikta par sho cilveku, kursh balsoja pret vinju un nebutu verts izskatit iesp. vinjam but, jo daudz slikta par sho cilveku jau zinjo shite:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/aprupes-centra-zemgale-prieksniekam-bus-jaskaidro-iespejama-rupja-izturesanas-pret-klientiem.d?id=47072779

Atbildēt

Andis

17.02.2016. 22:11

»

Dins

Cien. Adata k-ngs


Cien.Dina k-ngs.!
Komentāri par mahinācijām visticamākais rodas aiz bezspēcības, jo ja mahinācijas būtu, tad es šeit nebūtu!

Atbildēt

Andis

17.02.2016. 22:07

»

Dins

Cien. Adata k-ngs


Par to, ka gribēju to izpildīt mani atcēla tie kas negribēja ka izpildu!

Atbildēt

Dins

17.02.2016. 11:29

Cien. Adata k-ngs.!
Ko no šī esiet izpildījuši: https://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/ac4ce736a5.html
Kā arī, kā variet izskaidrot izskanējušos komentārus par Jūsu "mahinācijām" ar zemēm un pārējiem kliedzošiem faktiem!

Atbildēt

Klāvs M.

17.02.2016. 11:12

»

Andis

Klau Klāv M.! Tu pats vismaz saproti ko runā? Naudu par aovienošanos piešķīra neievēlētietiem domes priekšsēdētājiem 100 000 LATU! viņu personiskajos kontos no Valsts kases...


Es saprotu gan! Un to ka Baložu kase bija tukša, kad to pārņēma Ķekava arī saprotu! To ka zemes tika iemainītas utt. arī saprotu. Es visu saprotu un saprotu, ka zeme ir apaļa un viss kas darīts, atgriežas reiz!
Un izskatās, Tevi te neviens īsti nemīl: http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/politika/item/18792-kekavas-domnieks-andis-adats-versisies-tiesibsargajosas-institucijas-par-pret-vinu-verstajam-publikacijam
te vēl: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/40027/bijusais-balozu-mers-salde-cilvekus-rigas-centra
un vēl daudz ko neglaimojošu var atrast...
http://deputatiuzdelnas.lv/lv/arhivs/kandidatu-arhivs/andis-adats.html
Komentāri?

Atbildēt

Pret Jurķi

17.02.2016. 11:01

»

Andis

Tad pajautā! Domāju, ka par to zina Damlics! Vai Variks! Vai Krūmiņš


Tātad tikai tukš purkšķis, lai pievērstu sev uzmanību.
Šo te nākošgad atcerēsimies, kad būs jābalso :)!
Es cik noprotu, Jūs tēmējiet uz vietu pie Jurķa partijā, pareizi dariet, norociet arī to...

Skumji ir par tiem cilvēkiem kuri Jums noticēja!
Gatis

Atbildēt

Miers

17.02.2016. 10:54

»

Andis

Mieru, tikai mieru. Tu esi vai nu Dalics vai izmeklēšanas prokurors, jo šajā stadijā neviens cits šo pleķi nevar detalizēti izpētīt! Tā lūk, jo jādomā, ka Damlics ir parakstījies saņemot apsūdzību par informācijas neizpaušanu...


Bez personīgiem apvainojumiem lūdzu!
Es atsaucos no publiski pieejamās informācijas. Kamēr nav notiesājoša sprieduma, mums nav tiesību nevienu tiesāt. Atminos, kā pats skraidiji apkārt un taisnojies, ka nevienam nav tiesību tevi sodīt un nosodīt, jo vēl nav galīgā sprieduma utt.
Lūdzu paskaties uz sevi spogulī un tad kādu kritizē, jo tu neesi galīgi kristāliņs. Es saprotu, ka tu raujies pie varas ar visām iespējām, Saeimā netiki, tagad tavs sapnis ir būt priekšsēdētāja amats.
Un tiešām novēlu tev nenervozēt un Damlica uzvārdu rakstīt pareizi.

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 19:07

»

Pret Jurķi

Klau Andi, tu kopā ar Muižnieci, te regulāri liec savus rakstus! Katrs cīnās pēc varas un naudas pa savam...


Tad pajautā! Domāju, ka par to zina Damlics! Vai Variks! Vai Krūmiņš!

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 19:04

»

Miers

Tur nav nekādu faktu, tikai dezinformācija! Damlica pleķis detalizēti izpētot neko neietekmē, tā ir tikai sabiedrības dezinformēšana un maldināšana! Lūdzu nākošreiz pacentieties pilnīgāku informāciju ievietot...


Mieru, tikai mieru. Tu esi vai nu Dalics vai izmeklēšanas prokurors, jo šajā stadijā neviens cits šo pleķi nevar detalizēti izpētīt! Tā lūk, jo jādomā, ka Damlics ir parakstījies saņemot apsūdzību par informācijas neizpaušanu!!!
Un trīs ieslodzījuma gadi ne tev ne Dalicam neko neietekmē, jo izskatās esi tik tālu degradējies, ka uzskati par normālu, ka priekšsēdētāja vietu ieņem cilvēks, kurš veicis kriminālnoziegumu.

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 19:00

»

Klāvs M.

Andis A. bija tas kurš musināja tautu nodalīties no Ķekavas novada, naudu notrallināja ko saņēma no valsts saistībā ar novadu apvienošanos utt. tagad grib atdalīties saņemt naudu un būvēt savu valstību...


Klau Klāv M.! Tu pats vismaz saproti ko runā? Naudu par aovienošanos piešķīra neievēlētietiem domes priekšsēdētājiem 100 000 LATU! viņu personiskajos kontos no Valsts kases?
Iesaku paņemt acis pirkstos un paskatīties http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/pasvaldibas/item/29479-varam-kucinska-valdibas-laika-turpinas-darbu-pie-teritoriala-iedalijuma-pilnveidosanas
Neesmu pārliecināts, bet liekas no tā tev kā aunam no jauniem vārtiem

Atbildēt

Miers

16.02.2016. 16:39

»

Andis

Saprotu, ka dažiem būs problēmas ar vēdera izeju, jo šeit ir neapstrīdami fakti


Tur nav nekādu faktu, tikai dezinformācija! Damlica pleķis detalizēti izpētot neko neietekmē, tā ir tikai sabiedrības dezinformēšana un maldināšana! Lūdzu nākošreiz pacentieties pilnīgāku informāciju ievietot!
P.S. Damlicam nav nekāda notiesājoša sprieduma, tāpat kā agrāk Tev Andi Adat vai Maļinauskim!
Nez kāpēc visi klusē par Maļinauski, kura paspārnē bija un tagad atkal ir sociālā joma! Tu ir vairāk vēlētāju kuri mazspējīgāk domāt varoši! Maļinauskis ir Ķekavas sabiedrības spogulis!

Atbildēt

Pret Jurķi

16.02.2016. 13:29

Klau Andi, tu kopā ar Muižnieci, te regulāri liec savus rakstus! Katrs cīnās pēc varas un naudas pa savam..
Bet jautājums, kā ar krimināllietu pret JURĶI, PIHTOVU, VOLKOVIČU, KRASTIŅU, JERUMU par
SIA "Baložu komunālo saimniecība" izsaimniekošanu?
Kūltūras aģentūru utt.
Vai tie bija tikai tukši vārdi?
labprāt saņemtu Jūsu komentārus, kā arī komentārus saistībā ar te dzirdētajiem faktiem par Jūsu darbību vai bezdarbību.
Ar cieņu
Gatis

Atbildēt

Klāvs M.

16.02.2016. 13:23

Andis A. bija tas kurš musināja tautu nodalīties no Ķekavas novada, naudu notrallināja ko saņēma no valsts saistībā ar novadu apvienošanos utt. tagad grib atdalīties saņemt naudu un būvēt savu valstību.
Ir cilvēki kuri iet valsts pārvaldē, lai piedalītos novada attīstībā, ir tādi kā Adats, Variks, Jurķis, Pihtovs uc., lai piesūktos nod. maksātāju naudai un uz tās rēķina uzdzīvotu, murgs kautkāds!

Atbildēt

Baložnieks

16.02.2016. 13:16

»

Andis

Paldies par jautājumiem, kuri Jums tik svarīgi, ka esat gatavs publiski melot. Līdzīgas provokācijas ir sastopamas vienīgi Ķekavas novada pašvaldības mājas lapā, bet tomēr - lai nebūtu kauns skatīties acīs Baložniekiem (patiesajiem, nevis viltvāržiem...


Andi!
Tev varas kāre ir pāri visam! Atasaucoties uz zemāk minētajiem komentāriem, Jūs kurš tik kaismīgi apmelojāt Jurķi+Pihtovu, kopā tagad kaļat plānus kā gāzt pastāvošo varu!
Es neatbalstu nevienu no ievēlētajiem, jo es balsoju par pārmaiņam, bet 100 cilv. balsis nepietika, lai šis cilvēks iekļūtu.
E#s esmu kopš dzimšanas Baložnieks un Baloži nekad tā arī nav uzplaukuši, bet izzagti, izsaimniekoti un sadalīti. Jūs Adat (negribu saukt par kungu, jo par kungu var saukt tikai cienījamu cilveku, vīrieti), Smilšu iela par brīvu atdevāt zemi kas piederēja mums, no tā ieguvāt Jūs un visādi šeptmaņi. Jūis atdevāt zemi Skolas ielā, tur pie tam bija atkal Jūsu interese kopā ar SIA Baložu siltums, kuru Jūs uzspiežat baložniekiem, pie tam, lai nopelnītu Jūs izdomājāt shēmu kā izzagt naudu no Ķekavas domes (mūsu kabatas) 200 tūkstošu apmērā, tas notika kamēr Variks nodarbojās ar Jūsu piespēlētajām spēlītēm.
Jums ar smadzenēm viss kārtībā, jo kautkā jau izkruķijaties no nepatikšanām.
Par Jūsu šeptēšanām vēl un vēl runāt, pajautājiet ko par Jums domā Smilšu ielas 9 iedz. kuri tiesājas par apkures katlkiem, kurus Jūs tipa iegādājāties utt.
Kā Jums nav kauna nomelnot citus un sevi celt augstāk par citiem. Es ceru, ka neviens politiskais spēks neņems Jūs pie sevis un paliksiet aiz borta.
P.S. Jūms varēja ticēt kādus 10 gadus atpakaļ, bet ne uz šodienu.
Ā, paldies arī par norakto šķeldas katlu māju, lai Jums tik ripo eiro kabatiņā no Baložu siltuma!

Atbildēt

termins

16.02.2016. 10:58

»

Andis

Saprotu, ka dažiem būs problēmas ar vēdera izeju, jo šeit ir neapstrīdami fakti


Kas sobrid notiek dome? Kad planots beidzot sagrupeties spejigajiem, parvietot vecas regalijas un sakt stradat? Vai tiesam visiem tie amati tik svarigi, ka nevar saiet daritaji pie daritajiem un muldetaji pie muldetajiem. Kad var gaidit rezultatu

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 00:03

»

Vizinis

Malacis Adat! Tev uztrenēta redzīga acs uz iespejamām atsevišķu personāžu interesēm: https://twitter.com/IncantiKekava/status/698050137403346945


Saprotu, ka dažiem būs problēmas ar vēdera izeju, jo šeit ir neapstrīdami fakti!!!

Atbildēt

Andis

16.02.2016. 00:00

»

vilnis

Ir viltojis, jo balsojums bija pretējs...


Neslapsties pa katiem un nerādi mēli no pagultes. Izlien gaismā un uzvedies kā vecis. Ir ko pierādīt, tad pierādi, nevis tukši muldi.
Nedomāju, ka kādam ir šaubas, ka tev bikšeles slapjas un dibens nav noslaucīts.
Esi gan apkakājies un sačurājies arī un kāds kaimiņš tev arī ir uztaisījis virsū, jo es tevi jau redēju!!!

Atbildēt

Andis

15.02.2016. 23:50

»

Baložnieks

Andi Adat...


Paldies par jautājumiem, kuri Jums tik svarīgi, ka esat gatavs publiski melot. Līdzīgas provokācijas ir sastopamas vienīgi Ķekavas novada pašvaldības mājas lapā, bet tomēr - lai nebūtu kauns skatīties acīs Baložniekiem (patiesajiem, nevis viltvāržiem).
1. Es neesmu plānojis, tik deputātu komiteja risināja jautājumu par trīs ielas posmu maiņu pret ēku, kurā varētu izvietot jauniešu iniciatīvu centru, mūzikas skolas filiāli u.c. par vērtībi 350 t.e., gan jānorāda, ka starp komitejas atzinumu un Bankas apmeklējumu Andis Damlics bija pasteidzies uzrakstīt savu viedokli, nosaucot to par domes viedokli, kā rezultātā šī ideja tika norakta... par labu telpām Ķekavā!
2.Šis apgalvojums neiztur kritiku, jo tā nav patiesība, ko vajadzētu apliecināt pašam Damlica kungam. Viņš par to pārliecinājās, trešajā dienā pēc manis noņemšanas ierodoties pie manis, lai izlīgtu mieru. Gan taisnības labad jānorāda, ka solījis piektdien pavēstīt savu lēmumu viņš vairs nav ar mani pa tiešo kontaktējis, tik pakārtoti risinājis atriebības plānus par rakstā minēto.
P.s. Iespējams ka bail, vai arī neērti par saviem meliem, kuros man ir atzinies.
3. Par raksta ievietošanu es rēķinu neesmu saņēmis, tādēļ pieļauju domu, ka jums jāvēršas pie lapas uzturētāja.
P.S Cien. Kaimiņa kungs, esmu plānojis piedalīties, jo atšķirībā no Damlica kunga man nav Damakla zobena, kriminālnozieguma veidā ar brīvības atņemšanu līdz trīs gadiem, virs galvas un neesmu parakstījis līgumus par simtiem tūkstošu piešķiršanu kabatas advokātiem. Pr mani Valst kontrole nav rakstījusi neslavas pantus un es neesmu galvu slēpis smiltīs, lai ar pakaļu varētu rīkoties pēc sirds patikas.

Atbildēt

Baložnieks

15.02.2016. 15:33

Autor, neesmu saņēmis atbildes uz saviem jautājumiem!
Vai šāda ir Jūsu atieksme pret vietējiem iedzīvotājiem?

Atbildēt

vilnis

15.02.2016. 15:32

»

vētra

Lasi vecās ziņas


Ir viltojis, jo balsojums bija pretējs!
Kā arī kā izskaidros to, ka viņš gribēja "izdevīgi" iemainīt zemi pret pussapuvušām mājām Skolas ielā par ko vēl pašvaldībai būtu jāpiemaksā 200 tūkstošus eiro? Neticu, ka Jurķis, Variks utt. par to neko nezināja!
Adats ir zagligs melis, kurš gūt sev labumu vēlas par jebkuru cenu!
Kopā ar Muižnieci izkrāps un sazīmēs jebko...

Atbildēt

vētra

14.02.2016. 23:20

»

vilnis

Kā AA beidzās ar to parakstu viltošanu un Baložu kases izagšanu


Lasi vecās ziņas:
http://news.lv/Rigas_Aprinka_Avize/2014/01/21/apgabaltiesa-adats-nav-viltojis-dokumentus

Atbildēt

Pereprigožins

14.02.2016. 23:00

»

Prigožins

A.Adats ir nelietis. Es ceru,ka viņš saņems pienācīgu sodu līdz pilnīgai fiziskai un mentālai degradācijai


A.Adatu varētu sodīt, ja būtu par ko, bet Damlicam gan damakla zobens virs galvas. Pēc lidostas krimināllietas šeptē uz iedzīvotāju rēķina. Tagad nu lokās kā māk ar Varika mīļākās berzinas palīdzību!

Atbildēt

kaimiņš

13.02.2016. 18:08

Ar nožēlu un skumjām noskatos uz šo pašvaldību. Vieni apvērsumi, revolūcijas, amatpersonu maiņas un to pavadošā kasīšanās. Man jautājums šīs pašvaldības iedzīvotājiem - par ko Jūs vēlat, ja tas atkārtojas no saukuma uz sasaukumu? Vai tiešām Jums ir vienalga kas tur pie Jums notiek? Vai nevaraqt vienreiz ievēlēt tādus deputātus , kas nekasās, bet strādā pašvaldības un iedzīvotāju labā? Nav savi, sauciet palīgā kādus no malas? Jums tās nav vēl apniscis kas tur pie Jums notiek?

Atbildēt

Prigožins

13.02.2016. 15:51

A.Adats ir nelietis. Es ceru,ka viņš saņems pienācīgu sodu līdz pilnīgai fiziskai un mentālai degradācijai.

Atbildēt

ko tur dalīt

12.02.2016. 13:27

Jūs varētu pateikt, ko dalīt tajā lauķu ciema, tā pat nav pilsēta, bet ciems!
Ko var cepties... google.lv nekā laba nav atrodams ne par Adatu, ne par Damlicu....
Un kāds te vēl sakars ar Baložiem...
Raksts baložu s..u vērts...

Atbildēt

Justs

12.02.2016. 12:23

»

vilnis

Kā AA beidzās ar to parakstu viltošanu un Baložu kases izagšanu


Nekā nebeidzās, galvenie naidnieki Vienotības Jurķis kopā sadziedājās ar Adatu un dejo tango. Kopā plāno kā laupīt tālāk nabaga muļķīšus Ķekavas novadā.

Atbildēt

Vizinis

12.02.2016. 11:42

Malacis Adat! Tev uztrenēta redzīga acs uz iespejamām atsevišķu personāžu interesēm: https://twitter.com/IncantiKekava/status/698050137403346945

Atbildēt

vilnis

11.02.2016. 16:10

Kā AA beidzās ar to parakstu viltošanu un Baložu kases izagšanu?

Atbildēt

plintus

11.02.2016. 16:06

»

Baložnieks

Andi Adat...


Adats ir mīzējs un nedzirdēsim nekādu sakarīgu atbildi!
Ceru, ka ar savu Jurķa/Pihtova koalīciju, sēdēs opozīcijā! Tas Jerums arī necilvēks, ielīda poliklīnikā un noslēdza ar sevi līgumu, ka neaizskarams!
ieva salaiž ar Baložu pārvaldnieku Lauri, abi viens otra cienīgi!
Ķekava ir miskaste liela un attīstības ilgi tur nebūs!

Atbildēt

Baložnieks

11.02.2016. 15:58

Andi Adat!
lūdzu atbildiet uz šiem jautājumiem:
Vai Jūs plānojāt pagājušo gad iemainīt Ķekavas pašvaldībai piederošu zemi, pret mājām Skolas ielā, Baložos ar Ķekavas novada piemaksu 200 k?!
Vai jums nav neerti skatīties acīs sabiedrībai, jo pats mēģinājāt gāzt Damlicu, lai kļūtu par pr-tāju?
Cik maksā šāds raksts?
Vai Jūs planojiet piedalīties nākošajās pašvaldības vēlēšanās?
Ar cieņu
Jūsu kaimiņš!

Atbildēt

to ha

10.02.2016. 20:29

»

ha

Incanti - vai Bērziņa tagad guļ arī ar Danlicu? Vai arī šo pienākumu turpina pildīt Lauriņa


lidostā ar viņš aplidoja kādu taxfree pārdevēju,kamēr dāmīti VIP zālē iekārtoja...

Atbildēt

Laimdota

10.02.2016. 18:20

10 deputāti izliekas, ka uz sēdē izskatāmie jautājumi uz viņiem neattiecas. Fenonomens!!

Atbildēt

hmm

10.02.2016. 17:20

Pietiek varētu pačekot-izskatās, ka vairums komentu varētu būt no vienas IP adreses

Atbildēt

ha

10.02.2016. 15:55

Incanti - vai Bērziņa tagad guļ arī ar Danlicu? Vai arī šo pienākumu turpina pildīt Lauriņa?

Atbildēt

Pedro

10.02.2016. 14:36

Es par otro vietnieku neietu.

Atbildēt

nu nu

10.02.2016. 11:05

kā vienmēr a_ats ir ņemts un apbižots nabadziņš. visu tik labi darījis, līdz atnāk tie visi citi sliktie un visu sabojā. tikai viņš tas labiņais. varbūt Ad_ts vēlas pats pastāstīt par saviem daudzajiem "labajiem darbiem".. piemēram iesaisti teritorijas dalīšanā privātmāju attīstītājiem Baložos un viņu interešu īstenošanu ķekavas pašvaldībā.

Atbildēt

Hihi

10.02.2016. 03:15

Damlitz- atkal zīmīgs uzvārds. Ar tādu uzvārdu un tautību nav brīnums, ka viņu piesedz savējie un ļauj šeptēties. Tā ka bauri, stāviet malā un skatieties kā īstie jūdi strādā!

Atbildēt

ha

09.02.2016. 21:42

»

ja

nemaldos, tad par lidostu viņam draud reāla tiesvedība - vai tik lieta jau nav uz tiesu aizsūtīta vai arī tūliņ sūtīs. Vēl jau krimināllieta par advokāta Muižnieka līgumu - tur jau abi ar Variku varēs kopā sānus sildīt


kur Damlics parādās, ur s..di pilna krājkasīte :) pret viņu jau cik krimināllietas ir tikušas ierosinātas,bet stieptas tik ilgi, kamēr izlien caur adatas aci.Vajag papētīt,kurš viņu piesedz un šķūrē amatos...

Atbildēt

Ha ha

09.02.2016. 20:12

Damlics iebraucis auzās, laikam kompromatu kas par viņa lidostas lietām un sākumskolas būvniecību aizmirsis. Tulīt Adats visu izvilks ārā.

Atbildēt

Ķekaviņš

09.02.2016. 20:07

Variks ar Damlicu padalijies ar ieleni Bērziņu - lojalitāte priekšsēdim PR akcijās tagad - garanķirovka! Krūmiņ, turi acis vaļā!

Atbildēt

ja

09.02.2016. 19:52

»

Damlicss

Nu rekā tās lietas var sastrādāt. Par to ko sastrādāju lidostā nekass :) Arī par šito nekass :). Uz Katlakalnu ... kas man viņi. Ka tik dālderi ripo


nemaldos, tad par lidostu viņam draud reāla tiesvedība - vai tik lieta jau nav uz tiesu aizsūtīta vai arī tūliņ sūtīs. Vēl jau krimināllieta par advokāta Muižnieka līgumu - tur jau abi ar Variku varēs kopā sānus sildīt :):)

Atbildēt

heh

09.02.2016. 19:44

Baložu svētais ierunājās, par paša varoņdarbiem eposu varētu sarakstīt.

Atbildēt

Damlicss

09.02.2016. 19:21

Nu rekā tās lietas var sastrādāt. Par to ko sastrādāju lidostā nekass :) Arī par šito nekass :). Uz Katlakalnu ... kas man viņi. Ka tik dālderi ripo !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...