Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai tad neatminaties,

13.12.2018. 15:54

kā Gobzems kritizēja Lettonias biedra R. Dzintara vadīto NA par to, ka NA biedri I.Mūrniece, I.Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs, B. Broka sashēmoja maksātnespējas procesus ar naudas ienākumiem NA melnajā kasē? Gobzems konkretizēja katras šo personu noziegumu sastāvu, kā rezultāti loģiski noveda pie M. Bunkus slepkavības.

Lettonia korporācijas, kura ir visu korporāciju vadītāja Latvijā tādēļ arī publiski nomelno Gobzemu, jo redz viņā bīstamu pretinieku. L!K!A! ķetnas buršu gara uzturēšanai iestiepjas visās sfērās, tostarp Augstākajā tiesā, ministrijās, augstskolās, prokuratūrā . Visur.

No NA kūrētiem maksātnespējas procesiem ar tiesnešu iesaisti barojās NA melnā kase un L!K!A! melnā kase, Lettonia melnā kase.

Atbildēt

NE - speciālists

13.12.2018. 14:08

»

speciālists

vīram ir nopietnas problēmas ar potenci. Apmeklē speciālistu


Atvainojos, palasot rakstu, izskatās: Cik dumjš šis bendiks, tik dumjš raksts, bez satura un samudžināts, ko varēja pateikt divos teikumos, ar secinājumu: diagnoze.

Atbildēt

speciālists

13.12.2018. 12:56

vīram ir nopietnas problēmas ar potenci. Apmeklē speciālistu.

Atbildēt

Arī Bendikam nepatīk Gobzems???

13.12.2018. 10:50

Ja nepatīk Gobzems,pēc Ārkārtas vēlēšanām būs Gobzems un Saskaņa!Un nāksies pārorientēties!

Atbildēt

nuja

13.12.2018. 02:43

»

JolantaS

Skumjais bruņiniek,tiešs trāpījums


Ar pirstu tirsā,!
\

Atbildēt

Nātre

12.12.2018. 22:24

Kāpēc kaut kas tik garlaicīgs jāpublicē.Autoram burkšķ visās vietās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 21:06

»

Skumjais Bruņinieks

Lauķim...


Vēlreiz lauķim.
Ančāna piedzīvojumi Jūrmalas tualetē nav vienīgais gadījums, kur vārdi atejas pods un lobēšana ir cieši saistīti.
Atmiņā pavīd gadījums, kas notika ar Bendika maizes tēvu Andri Sķēli. Tie bija tālie deviņdesmitie, kad nākamais oligarhs strādāja par lauksaimniecības ministra vietnieku un pēcāk arī par ministra vietas izpildītāju.
Šķēle, kā valsts ierēdnis, lobēja kādas ārzemju firmas intereses, lai ieviestu Piena kombinātā tetrapakas, kuras nemaz tik dikti nebija vajadzīgas.
Šī šķēles lobēšana nepalika bez ievērības un dāsnā ārzemju firma, kā atlīdzību, toreizējam "Ulbrokas bārdainim" - ministra vietas izpildītājam dāvāja tualetes un vannas istabas komplektu ar skaistu atejas podu piedevām.
Teiksiet..smieklīgi - atejas pods, kā kukulis..? Bet jāatcerās, kādi gadi tie bija, deviņdesmito sākums..tad labi atejas podi bija zelta vērtē.
Protams, Šķēles ziedu laikos tādu lobētāju, kas nāktu pie oligarha ar atejas podu, kā kukuli, Šķēle uzreiz cietumā iespundētu. Tā pat, kā naivo Ķenci, kuŗš nesa mērniekkungam sviesta cibiņu..Mērniekkungs bija tā jau salobējies, ka ar tādiem sīkumiem vairs nekrāmējās.
Kā mēs zinām, pat tiem 2 miljoniem, ko Šķēle gribēja izlobēt no ManTess īpašnieka, bija preambula - piķis bija jādod uzreiz.
Šķēle jau bija tā sarijies, ka principa pēc atteicās uz pēcapmaksu piekrist..
Tā, redz, mums, lauķi, iet te pa Rīgu..nav garlaicīgi.
Brauciet uz galvaspilsētu, varbūt arī Jums palaimēsies nolobēties..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 20:05

»

lauķis

Tas lobisms tā pati korupcija vien ir


Lauķim.
Negribu uz Jums laiku tērēt, tāpēc izlasiet saiti, ko pilsonim iedevu.
Labāk atgādināšu visiem mūsu valsts izcilākos "lobēšanas" piemērus:
Viens no skaistākajiem bija Ančāna lobēšana Jūrmalas domes ēkas tualetē pie atejspoda..
Cik jauka un asprātīga darbu apvienošana..cilvēks atvieglojās un pie reizes vēl iespēja lobēties.
Tad vēl atmiņā ir Štrama, Janitas un Stranča lobisms Rīgas Domē..šo lobismu novērtēja arī tiesa, piešķirot visiem brašajiem "lobētājiem" reālus cietumsodus.
Nu, kas vēl..ak, jā - Magone skaisti lobējās ar igauņu miljonāru..
Un Latvenergo Miķelsons arī izpildīja mūsdienu lobisma augstāko pilotāzu, par ko pieprasīja no otras puses .."seši nulle". Seši viņam noteikti būs, bet bez nulles un eiro vietā tie būs gadi ķurķī..
Var jau ilgi un daudz turpināt..jā, un vēl mūsu politisko partiju skaistā lobēšanās lidojuma uz Gruziju, kad tika par sviestmaizi banka Citadele atdota.
Tad vēl kas.. bijušais valsts Bankas vadītājs Rimševics, kas ilgstoši lobējās, kamēr dalobējās un tagad stāv rindā uz tiesu..
Ui..pavisam aizmirsu..skaists lobisma piemērs ir mūsu valsts VID ēka, ku visas iesaistītās personas tā izlobējās, ka valsts bija spiesta nopirkt to sū..u par neadekvāti augstu cenu.
Atceros..bija mums viens brašs murkšķis Emsis, kas pālī klīda pa Saeimu ar desmit štukām portfelī un nevarēja saprast..vai tikko pats bija nolobējies, vai arī taisījās kādu lobēt..
Nesen mums ASV vēstniece maigā formā pateica, ka, ja mēs tā turpināsim lobēties, tad drīz nokļūsim melnajā sarakstā un investīcijas mums neredzēt..
Pēc šā paziņojuma KNAB pēkšņi pamodās un atrada kārtējos lobētājus Ušakova kantorī..
Jā..lobēšana ir viena varena un skaista lieta..latviets "lobēsanu"(lasi kukuļošanu un zagšanu) ierindo otrajā vietā pēc popularitātes. A kas pirmajā, jautāsies..nu, protams, Dziesmu un deju svētki. Dziedam, dancojam un "lobējamiem" uz nebēdu..

Atbildēt

JolantaS

12.12.2018. 18:44

Skumjais bruņiniek,tiešs trāpījums,!
\

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 14:40

»

Pilsonis

Bet ASV korupcija vispār ar likumu atļauta. Kam ir nauda, tas mierīgi var nodarboties ar korupciju. Tikai tur to sauc citā vārdā, lai tam nav rūgta pieskaņa


Nevajaga apzināti jaukt korupciju ar lobismu..kaut gan nestrīdēšos, arī Amerikā dažreiz dod un ņem kukuļus.
http://providus.lv/article/lobisms-interesu-aizstaviba-nevis-korupcija#

Atbildēt

Pilsonis

12.12.2018. 12:53

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma...


Bet ASV korupcija vispār ar likumu atļauta. Kam ir nauda, tas mierīgi var nodarboties ar korupciju. Tikai tur to sauc citā vārdā, lai tam nav rūgta pieskaņa

Atbildēt

Izņirgāšanās politikā pēc būtības

12.12.2018. 04:11

»

mīļotie tautieši

kā sacīt jāsaka,pēdējā mēneša laikā visi,kam nav slinkums,sacenšas savā starpā...Kuram daiļrunīgāk izdosies izņirgāties par Gobzemu,itin kā viņš būtu sliktāks vai labāks par lielāko vairumu kandidātu uz ērtiem krēsliem.Laikam jau tas ir viens no veidiem,kā izrādīt Savu Gudrību,ja kāds to vēl nav pamanījis...


ir pasaules latviešu korporāciju apvienības - pareizi raksta L!K!A! tradīcijas, virzit valsts amatos savus kandidātus kā Levitu, Kariņu u.c.

L!K!A! tradīcijas prasa nepieciešamību šo slepeno korporāciju slepenajiem "brāļiem un māsām" būt ietekmīgos valsts amatos buršu tautas buršu gara stiprināšanai, šiem parazītiem valsts budźetu izmantojot savās interesēs, kas turpinās.

Atbildēt

Kāds

12.12.2018. 01:58

»

kļimoviča aita

Vai bendiķa kaķis patiesi mīl savu "saimnieku", vai arī tikai piecieš kārtējās WHISKAS devas dēļ


Ja Jums būtu kaķis, tad zinātu, ka to (tāpat kā domājošus cilvēkus) praktiski nevar uzpirkt, bet gan jau arī pat jebkurš kāmis (ja tik nav ar vārdu Aldis) izvairās no Jūsu sabiedrības.:D

Atbildēt

kļimoviča aita

11.12.2018. 23:25

Vai bendiķa kaķis patiesi mīl savu "saimnieku", vai arī tikai piecieš kārtējās WHISKAS devas dēļ?

Atbildēt

piekrītu par visiem 100% !!!

11.12.2018. 22:22

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma...


Pateikts kā naglai uz galvas! Labāk nav iespējams! Paldies.

Atbildēt

mīļotie tautieši

11.12.2018. 21:42

kā sacīt jāsaka,pēdējā mēneša laikā visi,kam nav slinkums,sacenšas savā starpā...Kuram daiļrunīgāk izdosies izņirgāties par Gobzemu,itin kā viņš būtu sliktāks vai labāks par lielāko vairumu kandidātu uz ērtiem krēsliem.Laikam jau tas ir viens no veidiem,kā izrādīt Savu Gudrību,ja kāds to vēl nav pamanījis.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

11.12.2018. 20:08

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma.
Kādreiz, atceros, TP vadonis izteicās par ekonomikas pārkaršanu, piesaucot slaveno "krupja efektu"..Viņa uzticamais sulainis Bendiks no tēmas neatkāpjās, šoreiz talkā ņemot vardes...
Skatos pasen man iedotu vizītkarti:
MĀRCIS BENDIKS
Adviser to the Prime Minister of the Republic of Latvia.
Jā, Mārci, atceries..tie bija feini laiki, kalpot oligarham Šķēlem un dot padomus, kādas šlipses siet, kā veiklāk ietekmi gūt, kā piečakarēt visus..uzmest, lai vieglāk būtu prihvatizēt valsts uzņēmumus par sviestmaizi un afēras veidot.
Un sirdsapziņa jau tīra, vai ne..jo viss jau pēc likuma. Bet likumi bija sarakstīti tā, lai Jūs..Šķēle, Lembergs, Šlesers un pārējie gnīdas, kas mūsu valsti degradēja, varētu zagt likumīgi.
Palasiet, ko par mūsu valsti saka ASV vēstniece..par graujošo korupciju. Tas ir smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga, Jūsu glumā saimnieka Šķēles un buldozera Šlesera mantojums..Jūs radijāt šo valsts nozagšanas sistēmu..un tagad trīciet, lai tik nekas netiktu mainīts..lai viss pa vecam.
Bet , ja kāds politiskais spēks grib ko mainīt, tad ārā no alām lien tādi, kā Jūs un sāk kurkstēt.
Jūs pats, lielais gudrinieks un shēmotājs, ar visu savu aso prātu tupiet savā Šķēles krupju dīķī un neizpratnē bolat savas ačteles un saviem lielajiem bankrotiem.
Un, kur vien var..palīdziet sistēmai. Ja nav Šķēles, tad var Lembergu aplaizīt..
Jo klusībā cerat, ka oligarhiskā sistēma saglābasies, jo visiem Jums, tā pat, kā Jūsu saimniekam Šķēlem, politiskā vara un ietekme ir vajadzīga tikai, lai vairotu un saglabātu savu bagātību.
Vēl jau ir ko zagt,,vēl eirofondu nauda nav beigusies..
Tā turpiniet, Mārci..fantāzija Jums strādā..esmu pārliecināts, ka katrai saimnieka Šķēles un Jūsu nelietībai attaisnojums(un ne viens vien ) ir atrasts.
Galvenais, lai naktī miegs labs, vai ne..?
Jo viss taču likumīgi..

Atbildēt

Taa nu gan.

11.12.2018. 18:44

Par saadiem muldeetaajiem saka:"Lej, lej, bet atstaaj arii pu'keem!"
Ne te kaada humora, ne aspraatiibas. Sevi par partijaam nodeeveeju'si mafiozi grupeejumi sagraabu'si varu Latvijaa un tagad savaa starpaa ciinaas par to, kur's ie'nems izdaviigaako vietu valsts izlaupii'sanaa un tautas apzag'sanaa, bet raksta autorsto visu grib paarveerst par joku ar taadu ironisku pa'calo'sanu.

Atbildēt

Cik idiotiski vien varēja,

11.12.2018. 17:29

tik Bendiksa spējās viņa raksts. Muļķis muļķo lasītāju. Kur vainas? Muļķošanā, šaurpierībā, plānprātībā. Bendiksaprāt visu noteic vēlētājs, tauta. Politologu kā Ījāba smirdošā ateja. Vēlētājs un tauta te noko nenoteic, tāpēc, ievēlot bordānveidīgos utt., nonākam pie sasistas siles no jauniem dēļiem - visu noteic pavisam citi spēki. Ne Ījābs, ne Bendiks tos pat nepiemin, jo uzskata tautu par mežoņu baru. Bet Ījāba un Bendiksa ekvilibristika politikas lauciņā ir pašapmierināšanās viņu pašu smirdīgajā Latvijas politikas atejā.Publicistikā par politikas tēmām. Grafomānijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...