Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai tad neatminaties,

13.12.2018. 15:54

kā Gobzems kritizēja Lettonias biedra R. Dzintara vadīto NA par to, ka NA biedri I.Mūrniece, I.Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs, B. Broka sashēmoja maksātnespējas procesus ar naudas ienākumiem NA melnajā kasē? Gobzems konkretizēja katras šo personu noziegumu sastāvu, kā rezultāti loģiski noveda pie M. Bunkus slepkavības.

Lettonia korporācijas, kura ir visu korporāciju vadītāja Latvijā tādēļ arī publiski nomelno Gobzemu, jo redz viņā bīstamu pretinieku. L!K!A! ķetnas buršu gara uzturēšanai iestiepjas visās sfērās, tostarp Augstākajā tiesā, ministrijās, augstskolās, prokuratūrā . Visur.

No NA kūrētiem maksātnespējas procesiem ar tiesnešu iesaisti barojās NA melnā kase un L!K!A! melnā kase, Lettonia melnā kase.

Atbildēt

NE - speciālists

13.12.2018. 14:08

»

speciālists

vīram ir nopietnas problēmas ar potenci. Apmeklē speciālistu


Atvainojos, palasot rakstu, izskatās: Cik dumjš šis bendiks, tik dumjš raksts, bez satura un samudžināts, ko varēja pateikt divos teikumos, ar secinājumu: diagnoze.

Atbildēt

speciālists

13.12.2018. 12:56

vīram ir nopietnas problēmas ar potenci. Apmeklē speciālistu.

Atbildēt

Arī Bendikam nepatīk Gobzems???

13.12.2018. 10:50

Ja nepatīk Gobzems,pēc Ārkārtas vēlēšanām būs Gobzems un Saskaņa!Un nāksies pārorientēties!

Atbildēt

nuja

13.12.2018. 02:43

»

JolantaS

Skumjais bruņiniek,tiešs trāpījums


Ar pirstu tirsā,!
\

Atbildēt

Nātre

12.12.2018. 22:24

Kāpēc kaut kas tik garlaicīgs jāpublicē.Autoram burkšķ visās vietās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 21:06

»

Skumjais Bruņinieks

Lauķim...


Vēlreiz lauķim.
Ančāna piedzīvojumi Jūrmalas tualetē nav vienīgais gadījums, kur vārdi atejas pods un lobēšana ir cieši saistīti.
Atmiņā pavīd gadījums, kas notika ar Bendika maizes tēvu Andri Sķēli. Tie bija tālie deviņdesmitie, kad nākamais oligarhs strādāja par lauksaimniecības ministra vietnieku un pēcāk arī par ministra vietas izpildītāju.
Šķēle, kā valsts ierēdnis, lobēja kādas ārzemju firmas intereses, lai ieviestu Piena kombinātā tetrapakas, kuras nemaz tik dikti nebija vajadzīgas.
Šī šķēles lobēšana nepalika bez ievērības un dāsnā ārzemju firma, kā atlīdzību, toreizējam "Ulbrokas bārdainim" - ministra vietas izpildītājam dāvāja tualetes un vannas istabas komplektu ar skaistu atejas podu piedevām.
Teiksiet..smieklīgi - atejas pods, kā kukulis..? Bet jāatcerās, kādi gadi tie bija, deviņdesmito sākums..tad labi atejas podi bija zelta vērtē.
Protams, Šķēles ziedu laikos tādu lobētāju, kas nāktu pie oligarha ar atejas podu, kā kukuli, Šķēle uzreiz cietumā iespundētu. Tā pat, kā naivo Ķenci, kuŗš nesa mērniekkungam sviesta cibiņu..Mērniekkungs bija tā jau salobējies, ka ar tādiem sīkumiem vairs nekrāmējās.
Kā mēs zinām, pat tiem 2 miljoniem, ko Šķēle gribēja izlobēt no ManTess īpašnieka, bija preambula - piķis bija jādod uzreiz.
Šķēle jau bija tā sarijies, ka principa pēc atteicās uz pēcapmaksu piekrist..
Tā, redz, mums, lauķi, iet te pa Rīgu..nav garlaicīgi.
Brauciet uz galvaspilsētu, varbūt arī Jums palaimēsies nolobēties..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 20:05

»

lauķis

Tas lobisms tā pati korupcija vien ir


Lauķim.
Negribu uz Jums laiku tērēt, tāpēc izlasiet saiti, ko pilsonim iedevu.
Labāk atgādināšu visiem mūsu valsts izcilākos "lobēšanas" piemērus:
Viens no skaistākajiem bija Ančāna lobēšana Jūrmalas domes ēkas tualetē pie atejspoda..
Cik jauka un asprātīga darbu apvienošana..cilvēks atvieglojās un pie reizes vēl iespēja lobēties.
Tad vēl atmiņā ir Štrama, Janitas un Stranča lobisms Rīgas Domē..šo lobismu novērtēja arī tiesa, piešķirot visiem brašajiem "lobētājiem" reālus cietumsodus.
Nu, kas vēl..ak, jā - Magone skaisti lobējās ar igauņu miljonāru..
Un Latvenergo Miķelsons arī izpildīja mūsdienu lobisma augstāko pilotāzu, par ko pieprasīja no otras puses .."seši nulle". Seši viņam noteikti būs, bet bez nulles un eiro vietā tie būs gadi ķurķī..
Var jau ilgi un daudz turpināt..jā, un vēl mūsu politisko partiju skaistā lobēšanās lidojuma uz Gruziju, kad tika par sviestmaizi banka Citadele atdota.
Tad vēl kas.. bijušais valsts Bankas vadītājs Rimševics, kas ilgstoši lobējās, kamēr dalobējās un tagad stāv rindā uz tiesu..
Ui..pavisam aizmirsu..skaists lobisma piemērs ir mūsu valsts VID ēka, ku visas iesaistītās personas tā izlobējās, ka valsts bija spiesta nopirkt to sū..u par neadekvāti augstu cenu.
Atceros..bija mums viens brašs murkšķis Emsis, kas pālī klīda pa Saeimu ar desmit štukām portfelī un nevarēja saprast..vai tikko pats bija nolobējies, vai arī taisījās kādu lobēt..
Nesen mums ASV vēstniece maigā formā pateica, ka, ja mēs tā turpināsim lobēties, tad drīz nokļūsim melnajā sarakstā un investīcijas mums neredzēt..
Pēc šā paziņojuma KNAB pēkšņi pamodās un atrada kārtējos lobētājus Ušakova kantorī..
Jā..lobēšana ir viena varena un skaista lieta..latviets "lobēsanu"(lasi kukuļošanu un zagšanu) ierindo otrajā vietā pēc popularitātes. A kas pirmajā, jautāsies..nu, protams, Dziesmu un deju svētki. Dziedam, dancojam un "lobējamiem" uz nebēdu..

Atbildēt

JolantaS

12.12.2018. 18:44

Skumjais bruņiniek,tiešs trāpījums,!
\

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 14:40

»

Pilsonis

Bet ASV korupcija vispār ar likumu atļauta. Kam ir nauda, tas mierīgi var nodarboties ar korupciju. Tikai tur to sauc citā vārdā, lai tam nav rūgta pieskaņa


Nevajaga apzināti jaukt korupciju ar lobismu..kaut gan nestrīdēšos, arī Amerikā dažreiz dod un ņem kukuļus.
http://providus.lv/article/lobisms-interesu-aizstaviba-nevis-korupcija#

Atbildēt

Pilsonis

12.12.2018. 12:53

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma...


Bet ASV korupcija vispār ar likumu atļauta. Kam ir nauda, tas mierīgi var nodarboties ar korupciju. Tikai tur to sauc citā vārdā, lai tam nav rūgta pieskaņa

Atbildēt

Izņirgāšanās politikā pēc būtības

12.12.2018. 04:11

»

mīļotie tautieši

kā sacīt jāsaka,pēdējā mēneša laikā visi,kam nav slinkums,sacenšas savā starpā...Kuram daiļrunīgāk izdosies izņirgāties par Gobzemu,itin kā viņš būtu sliktāks vai labāks par lielāko vairumu kandidātu uz ērtiem krēsliem.Laikam jau tas ir viens no veidiem,kā izrādīt Savu Gudrību,ja kāds to vēl nav pamanījis...


ir pasaules latviešu korporāciju apvienības - pareizi raksta L!K!A! tradīcijas, virzit valsts amatos savus kandidātus kā Levitu, Kariņu u.c.

L!K!A! tradīcijas prasa nepieciešamību šo slepeno korporāciju slepenajiem "brāļiem un māsām" būt ietekmīgos valsts amatos buršu tautas buršu gara stiprināšanai, šiem parazītiem valsts budźetu izmantojot savās interesēs, kas turpinās.

Atbildēt

Kāds

12.12.2018. 01:58

»

kļimoviča aita

Vai bendiķa kaķis patiesi mīl savu "saimnieku", vai arī tikai piecieš kārtējās WHISKAS devas dēļ


Ja Jums būtu kaķis, tad zinātu, ka to (tāpat kā domājošus cilvēkus) praktiski nevar uzpirkt, bet gan jau arī pat jebkurš kāmis (ja tik nav ar vārdu Aldis) izvairās no Jūsu sabiedrības.:D

Atbildēt

kļimoviča aita

11.12.2018. 23:25

Vai bendiķa kaķis patiesi mīl savu "saimnieku", vai arī tikai piecieš kārtējās WHISKAS devas dēļ?

Atbildēt

piekrītu par visiem 100% !!!

11.12.2018. 22:22

»

Skumjais Bruņinieks

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma...


Pateikts kā naglai uz galvas! Labāk nav iespējams! Paldies.

Atbildēt

mīļotie tautieši

11.12.2018. 21:42

kā sacīt jāsaka,pēdējā mēneša laikā visi,kam nav slinkums,sacenšas savā starpā...Kuram daiļrunīgāk izdosies izņirgāties par Gobzemu,itin kā viņš būtu sliktāks vai labāks par lielāko vairumu kandidātu uz ērtiem krēsliem.Laikam jau tas ir viens no veidiem,kā izrādīt Savu Gudrību,ja kāds to vēl nav pamanījis.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

11.12.2018. 20:08

Gan Šķēlem, gan Bendikam tuva, izradās, ir abinieku tēma.
Kādreiz, atceros, TP vadonis izteicās par ekonomikas pārkaršanu, piesaucot slaveno "krupja efektu"..Viņa uzticamais sulainis Bendiks no tēmas neatkāpjās, šoreiz talkā ņemot vardes...
Skatos pasen man iedotu vizītkarti:
MĀRCIS BENDIKS
Adviser to the Prime Minister of the Republic of Latvia.
Jā, Mārci, atceries..tie bija feini laiki, kalpot oligarham Šķēlem un dot padomus, kādas šlipses siet, kā veiklāk ietekmi gūt, kā piečakarēt visus..uzmest, lai vieglāk būtu prihvatizēt valsts uzņēmumus par sviestmaizi un afēras veidot.
Un sirdsapziņa jau tīra, vai ne..jo viss jau pēc likuma. Bet likumi bija sarakstīti tā, lai Jūs..Šķēle, Lembergs, Šlesers un pārējie gnīdas, kas mūsu valsti degradēja, varētu zagt likumīgi.
Palasiet, ko par mūsu valsti saka ASV vēstniece..par graujošo korupciju. Tas ir smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga, Jūsu glumā saimnieka Šķēles un buldozera Šlesera mantojums..Jūs radijāt šo valsts nozagšanas sistēmu..un tagad trīciet, lai tik nekas netiktu mainīts..lai viss pa vecam.
Bet , ja kāds politiskais spēks grib ko mainīt, tad ārā no alām lien tādi, kā Jūs un sāk kurkstēt.
Jūs pats, lielais gudrinieks un shēmotājs, ar visu savu aso prātu tupiet savā Šķēles krupju dīķī un neizpratnē bolat savas ačteles un saviem lielajiem bankrotiem.
Un, kur vien var..palīdziet sistēmai. Ja nav Šķēles, tad var Lembergu aplaizīt..
Jo klusībā cerat, ka oligarhiskā sistēma saglābasies, jo visiem Jums, tā pat, kā Jūsu saimniekam Šķēlem, politiskā vara un ietekme ir vajadzīga tikai, lai vairotu un saglabātu savu bagātību.
Vēl jau ir ko zagt,,vēl eirofondu nauda nav beigusies..
Tā turpiniet, Mārci..fantāzija Jums strādā..esmu pārliecināts, ka katrai saimnieka Šķēles un Jūsu nelietībai attaisnojums(un ne viens vien ) ir atrasts.
Galvenais, lai naktī miegs labs, vai ne..?
Jo viss taču likumīgi..

Atbildēt

Taa nu gan.

11.12.2018. 18:44

Par saadiem muldeetaajiem saka:"Lej, lej, bet atstaaj arii pu'keem!"
Ne te kaada humora, ne aspraatiibas. Sevi par partijaam nodeeveeju'si mafiozi grupeejumi sagraabu'si varu Latvijaa un tagad savaa starpaa ciinaas par to, kur's ie'nems izdaviigaako vietu valsts izlaupii'sanaa un tautas apzag'sanaa, bet raksta autorsto visu grib paarveerst par joku ar taadu ironisku pa'calo'sanu.

Atbildēt

Cik idiotiski vien varēja,

11.12.2018. 17:29

tik Bendiksa spējās viņa raksts. Muļķis muļķo lasītāju. Kur vainas? Muļķošanā, šaurpierībā, plānprātībā. Bendiksaprāt visu noteic vēlētājs, tauta. Politologu kā Ījāba smirdošā ateja. Vēlētājs un tauta te noko nenoteic, tāpēc, ievēlot bordānveidīgos utt., nonākam pie sasistas siles no jauniem dēļiem - visu noteic pavisam citi spēki. Ne Ījābs, ne Bendiks tos pat nepiemin, jo uzskata tautu par mežoņu baru. Bet Ījāba un Bendiksa ekvilibristika politikas lauciņā ir pašapmierināšanās viņu pašu smirdīgajā Latvijas politikas atejā.Publicistikā par politikas tēmām. Grafomānijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...