Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

03.03.2021. 21:29

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


Nu, nevajadzētu kā zutim uz pannas locīties, biedr 444. Šeit neiet runa par "sorbonieti", bet deputāti Sprūdi ! Viņa sevi poarādīja visā savā krāšņumā. Parazītu parazīts, kuram līdzcilvēki ir tikai kā "peļņas instrumenti"! Un starp citu:vai viņa TIESISKI atrodas Latvijā ? Katrs viņās vārds ož pēc "Trojas zirga".

Atbildēt

Liene

03.03.2021. 15:41

Tava draudzene nav spējīga skvirtam, bet tu jau kopš pusaudža gadiem sapņo un alksti dabūt karstu plūdu šalti sev sejā? Ienāc, reģistrējies bez maksas un noskaties: https://cutt.ly/dzila_iepazisanas

Atbildēt

VB

03.03.2021. 11:30

»

kādas problēmas

Jebkurā veikalā, jebkurai ārzemēs ražotai precei ir PVN


Paldies!
Taču viņa to netaisījās likt veikalā, domāju.

Atbildēt

Yes

03.03.2021. 10:17

Kad Gobzems būs valdībā, viņam jāpiesaka sankcijas visai Polijai, lai bīstās, nelieši

Atbildēt

Pietiek

03.03.2021. 10:05

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


jau ar to baru,kas iejāja deputātos uz KPL muguras, otru Petraviču,tikai apgreidotāku,nevajag..Šī kundze tai skaitā.Ir jau brīnišķīgi bārstīt gudras domas no tribīnes, kritizēt visus par visu,tur īpašu sajēgu nevajag,bet kā nonāk līdz personīgajam labumam,tad viss skaisti deklamētais aizmirstas.Nevajag te manipulēt,piesaucot autores augstprātību,viņai vismaz ir par ko lepoties un var atļauties ironizēt par” neparastajiem mirstīgajiem..”.Neparastā mirstīgā “ieguvusi akadēmisko grādu par muitu un nodokļiem.Kà tik Dievs nejoko,domādams neizdomāsi:):):).

Atbildēt

nu protams

03.03.2021. 06:14

»

cilveks444

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu...


Kāda nu tur izredzētā, katrs dzērumā aiturēts noziedznieks taču apgalvo, ka "neesmu jau es tur parastais mirstīgais"! Arī normāls, pieklājīgs, solīds un inteliģents cilvēks, kurš nav iedomājies, ka ir pasaules naba, parakstīsies kā piemēram "Pietiek lasītājs" vai "cilveks444". Mulsums un stress arī saprotams, jo kurš gan iedomātos, ka kaut kāds lumpens žurnālists var viņam nemirstīgajam uzdot tādus jautājumus, turklāt vēl tikai pāris nedēļas pēc notikušā.

Atbildēt

03.03.2021. 05:54

»

Oki

Man vairāk interesētu , ka francijas profesore drusku pastāstītu par Francijas politiķiem - runā, ka bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī vakardien iebāzts ķurķī par smagiem noziegumiem . Tur viņai komentāri nav , tas ir OK , bet Sprūdei jāmāk poļu valoda , jo viņa ir Gobzema cilvēks ? Studentiem...


Sprūde ir 70 gadīga vecmāmiņa ar pamatskolas izglītību, kura pirmoreiz aizbrauca apciemot mazdēliņu ārzemās, tāpēc neprata ne angļu valodu, kurā ir uzraksti visās lidostās, ne bija redzējusi kā izskatās muitnieki, ne vispār zināja, kas tie tādi muitnieki.

Atbildēt

cilveks444

03.03.2021. 03:44

Sveiki visiem, kas atbildēja, ne visiem sniegšu atbildi, bet dažas atziņas izteikšu. Ar, manuprāt, pašu būtiskāko sākšu. Redziet, iespējams, tikai cilvēks, kuram pašam piemīt milzu augstprātība, var pēc Karinas Sprūdes teiktā fragmenta izsecināt, ka viņa jūtas kā izredzētā. Kāpēc par to rakstu?

Paskatāmies visi, ar kādiem vārdiem savu uzrunu sāk profesore!!!

Citēju”...es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē...” (Citāta beigas)

Pajautāsim sev, kurš normāls, pieklājīgs, solīds un inteliģents cilvēks, kurš nav iedomājies, ka ir pasaules naba, iesākot sarunu, vēršoties pie cita cilvēka, vispirms noskaita visus savus augstos titulus? Ko jūs katrs padomātu par cilvēku, kurš nākot jums pretī, sākot runāt, vispirms padižotos ar savu augsto statusu!? Vai tieši te nesmako pēc reālas arogances, augstprātības un iedomības, izredzētības?

Padomāsim par to! Pajautāsim arī sev, vai jūs, būdami samulsuši, esot stresā, vienmēr spējat atbildēt ļoti skaistiem, pareiziem un glītiem vārdiem? Vai jums, ja jūs justu, ka kādas amatpersonas jums cenšas, iespējams, izspiest naudu, nerastos vēlme sevi pasargāt, jā, varbūt ar diplomātisko pasi?! Ja tāda jums būtu? Jo nereti struktūrās, kurām dota zināma vara, ir nelieši, kas respektē tikai šādus dokumentus, bet visus citus ir gatavi pazemot. Tas pats, attiecība uz žurnālistiem. Katram jāsaprot, ka žurnālisti bija nolēmuši par katru cenu panākt, lai Karina Sprūde pasaka, ko tādu, ko pēc tam varētu interpretēt, kā ļoti nelāgu. Ja nepateiktu, tad sakombinētu, izrautu no konteksta. Vai tieši tā bija, ka izrāva no konteksta, nezinu. Bet zinu, ka “Nekā personīga” uzticami kalpo kliķei. Ilgus, ilgus gadus! Jā, un viņi ir profesionāļi! Ne kā žurnālisti, kas cenšas uzzināt patiesību, bet kā nelietīgi provokatori, kā intriganti, kā zemiski ļaundari. Tādas ir manas domas.

Par to, ka es esot atbalstījis KPV LV. Jā, esmu iepriekš rakstījis komentārus par šo partiju. Sākumā liku zināmas cerības uz to, bet tikai tik daudz, kā uz spēku, kurš var graut prettautiskās kliķes stabilitāti. Pēc tam, ka Kaimiņš, kā gļēva lupata, paklausīja Maskavas Anniņai (viņa arī nu jau nelaiķe Strīķe) un pagūlās zem Vienotības, jebkuras ilūzijas kopumā par KPV LV zuda. Bet neesmu balsojis par KPV LV. Prieks, ka ne visi no KPV LV izrādījās nelgas un nodevēji, tajā skaitā Karina Sprūde.

Atbildēt

S

03.03.2021. 01:50

Sorbornas sūc, ne profesore! Liec mierā Austrumu kaimiņus! Ja gribi kādu mminēt, kas traucās ar bākuģuņotām masšīnām, tad piemini godmani, āboltiņu un pārējo vietējo šlaku! Šos visatļautībā vēl neviens nav pārspējis! Vispirms savā ,,acī ieraugi baļķi'', tad par citiem izsakies!

Atbildēt

MI

03.03.2021. 01:05

Ej tu nost. Es I beigts un beigc.

Labs. Šito bez humora, nu tāda asāka ar māksliniecisku piesitienu nemaz nevar celt.
OK
Lasu. Nekā īpaša. Normāla kolchoznieces, vietējās masu aktīvistes vēstule partijas ģensekam.
Aizlasos līdz beigām un labrīt & zdrastje tugezer.
Kāda tev tur vietējā aktīviste!
Nē, vēstuli raksta: Sorbonnas universitātes asociētā profesore.
Un te nu es ir uz pakaļas.

Profesore raksta cilvēkam, kurš viņu vērtē, ka viņai galvenais ir sestdienā piedzerties un lai viņai būtu kotlete. Kura savulaik tuvs līdzgaitnieks, bāra draiskulis, testē citus ar jautājumu, a tu zini, kas es esmu? Un tagad arī pulksteņu madāma/2.
Nē, nu labs un labs bez gala.
Bet nē, viņa vēstulē kā iemīlējies skuķēns Diženo partkomu uzrunā vārdā. Aldi es tev nesekoju, man vienalga vai jūs iekļūsiet Saeimā,utt., bet esi pirmais kurš norauj krānu, tas ir stop krānu.

Jā, nopūšās Latvietis.
Tas taču bobim skaidrs. Tu vari aizmukt no tumsības, bet tumsība no tevis neaizmuks nekad.
Ai, ko tur. Tādi nu mums tagad ir tie propesori un tā arī dzīvojam.

Atbildēt

Zeze

03.03.2021. 00:09

Esmu Gobzema fane ne vairāk kā par 50%. Bet tā dāma no universitātes ir stulba ar visu galvu. Labi, ka vēl atceras un pareizi nosauc savus grādus un talantus.

Atbildēt

jāmaina partijas nosaukums

02.03.2021. 23:59

Jāmaina partijas nosaukums uz - Nemirstīgie !

Atbildēt

Oki

02.03.2021. 23:39

»

Vilis

Vai Tev, Oki, šķiet, ka diskusija ir par raksta auteres darba vietu Sorbonas universitātē, nevis Gobzema stumdītas favorītes ar meitenīgo sejiņu, kura neesit “parasta mirstīgā”, Latvijas valsti konkrēti apkaunojušām izdarībām? Nabadziņš, man ļoti žēl par Tevi


Man vairāk interesētu , ka francijas profesore drusku pastāstītu par Francijas politiķiem - runā, ka bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī vakardien iebāzts ķurķī par smagiem noziegumiem . Tur viņai komentāri nav , tas ir OK , bet Sprūdei jāmāk poļu valoda , jo viņa ir Gobzema cilvēks ? Studentiem ir paveicies ...

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.03.2021. 23:37

Palasīju,padomāju un saskumu.Starpcivilizāciju kontakts tomēr nav iespējams.

Atbildēt

Zinošais

02.03.2021. 22:59

Situāciju varētu raksturot ar zīmīgu teicienu - kā gan visa mums nav:
Nav gudrības paklusēt;
Nav gudrības piekāpties kaujā, lai uzvarētu karā;
Nav sistēmas kā izvēlēties labākos no labākajiem, ne pēc mazākā ļaunuma principa !

Atbildēt

Harijs Poters

02.03.2021. 22:36

Labdien cienījamā Marta-Ilona Valante! Man nav tas gods jūs pazīt, tik augstu augstu diplomu un grādu man nav, bet veselais saprāts vēl nedaudz turas, tāpēc vēlos izprast jūsu motivāciju uzrunā vienam Latvijas politiķim. Par partijām - Jūs rakstāt, ka “es konsekventi balsoju jau gadiem ilgi par vienu no tām. Arī nav nekāds Laimes Lācis, bet tā jau man ir sanācis…” Lūk, šie ir atslēgas vārdi - Jūs kā cilvēks ar stipri augstu izglītību, profesore, visus šos gadus turpinājāt balsot par tiem, kuri noteica vienu no minimālākajām algām Eiropā? Kuri piespieda ekonomiski emigrēt vairāk nekā pusmiljonu darba spējīgu cilvēku? Kuri nobalsoja par OIKu šādā veidā praktiski iznīcinot jebkura veida rūpniecības iespējas Latvijā? Kuri grauj Latvijas izglītības sistēmu ar kompetenču fantāzijām? Un lai man kāds nestāsta, ka ka jūs tā vienkārši neveikli izteicāties, vai pārteicāties. Nē! Šo sarakstu var turpināt labi ilgi, un negribu rakņāties, vai jūs tā pa īstam to visu ar savu balsošanu atbalstījāt, vai jums tas bija izdevīgi, bet kā jau teicu – šoreiz par motivāciju. Kāpēc bija jāmet šis akmens? Kā humanitārās nozares pārstāve, jūs neapšaubāmi atminēsiet līdzību par farizejiem, rakstu mācītājiem, grēcinieci un Jēzu (Jāņa 8, 3-11). Tā laika mācītāji un farizeji bija to laiku ebreju pati augstākās raudzes elite, augstāku par viņiem nebija. Principā. Un tāpēc viņi ļoti labi saprata, ko viņiem saka Jēzus un labi apzinoties, ka pārkāpj likumu likumu - Bauslību, tik un tā nevienam nepacēlās pirmajam roka mest akmeni. Bet Kāpēc to darījāt Jūs? Varat atbildēt godīgi? Ticu, ka varat.

PS. Sanāk, ka klusējot par līdzīgām ķibelēm ar Freibergu un visās pārējās nejēdzībās, kas notiek mūsu valstī, bet paceļot to šajā gadījumā, Jūsu vēstījuma ticamības un laba vēlējuma vietā rodas sajūta, ka ir vēlme tā smalki nomanipulēt ar kaut kādu, ceru, ka nesavtīgu, bet noteiktu mērķi.

Atbildēt

Karlis

02.03.2021. 22:18

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Es vēlreiz ieskatos latvieša tēlā, ko šeit esmu devis, un man jāatzīst, ka tas nav nekāds jaukais. Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība...


Tauta 700gadu Vacu juga vergojot ir Mugurkaula ieaudzis Vergu sindroms.
1.prezidents vacu/ebrejs
2.premjers Asv spiegs
3.Rinkevic pediks Asv spiegs un 100digdienu ar 500klerkiem.
Pasvaldiba uz 230 stradajoso ----680 Ierednju varza.
Ko pelnijam to sanemam.

Atbildēt

eirošekelis

02.03.2021. 22:15

»

Lv

"Parunāsim kā parastie mirstīgie – es ar savu izglītību, zinātniskiem grādiem un darbu vienā no prestižākajām augstskolām pasaulē" manā uztverē ir pilnīgi vienāds ar “Un viņi saprata, ka neesmu es parastais mirstīgais...


Precīzi, pēc būtības!

Ja "Sorbonnas asociētā profesore" spētu palūkoties uz sevi no malas, ja viņai piemistu kaut kas no tā, ko mēdz dēvēt par garīgumu, viņa ieraudzītu visnotaļ nepatīkamu ainu... ne mazāk neglītu, kā "pulksteņa meitenes" gadījumā...

... "Sorbonnas asociētā profesore"... )

Atbildēt

Janis-kuzim

02.03.2021. 22:10

»

ES

Man gribās šai lietai prewtnostatīt Juraša izteikumus, kas met ēnu uz , kā viņš saka ,, augsti stāvošiem cilvēkiem par tiesneses ietekmēšanu Magoņa lietā... Izrādījās, ka politiķis var atļauties šādā veidā apmelot un sēt neuzticību ... Un kaut kā nav pamanīts, ka pēc šādas muldēšanas kāds būtu prasījis...


Levita-par Ziemasvetkus kas ar mums Nesagaidis.
Rinkevic par Jurmalas sagrausanu (jaunais vilnis, KVN un Tamlidz. )
Kuzim 50g Vienotibas/barotuve -jubileju apmaksajusais Korumpants KNAB aizturetajs 3b2nod v.montiks
Alla jurasa kura Reidere Gulami viesnicu.
Skele ar OIK ar Atkritum biznesa €€€€€€€€ G24
Prokuror/Meroni tandema stipendiati.

Atbildēt

Gu

02.03.2021. 22:00

Tur jau tā lieta, ka Aldis nevar.

Atbildēt

Tapat

02.03.2021. 21:55

»

P.

Tā takš Faculté des lettres. Ce n'est nekāda kvantu fizika, comprenez-vous


Kāda starpība? Ja Google par tevi nekā nav, tad tas tā īpatnēji.

Atbildēt

lieciet taču autori mierā!

02.03.2021. 21:26

Ko viņa jums nodarījusi? Kaunieties!

Atbildēt

kādas problēmas

02.03.2021. 21:24

»

VB

Paldies, ka atbildējat uz to, ko es tiešām nezinu...


Jebkurā veikalā, jebkurai ārzemēs ražotai precei ir PVN.

Atbildēt

Latvietis vulgaris

02.03.2021. 21:21

»

Autorei

Interesanti, par kādiem darbiem tie grādi ir!? Šodien ir daudzi ar grādiem visādos virzienos, ko par zinātni grūti saukt. Un tante, acimredzami, domā, ka ir krietni gudrāka par citiem


Domā gan. Tas mums latviešiem asinīs kopš vācu laikiem. Līdz ko izdodas izkalpoties, tā klucis savējiem jāuzliek, lai vienkāršajiem parādītu, ka ir no augstākiem plauktiem un kopš šā brīža par k-dzi jāsauc un roka jābučo.

Atbildēt

ha-ha

02.03.2021. 21:20

»

Trojas zirgs

Precīzi raksturoji vidējo krievu okupantu,kuru augums svārstījās ap 1.5m Un nevajag tos jaukt ar Baltijas jūras piekrastē dzīvojošām tautām


Tu domā, ka G. Merķelis ir kāds esošais politiķis? Uz to pusi ir, bet vēl "auksts".

Atbildēt

ES

02.03.2021. 21:16

»

Patiesais

Raksts ir vērtīgs. Politiķis nedrīkst būt iedomīgs un piešķirt sev virscilvēka statusu, ja viņš vēlas organizēt un vadīt valsti. Partijas nosaukumā ieliktie vārdi "Likums un kārtība" nedot tiesību pat subjektīvi izcelt un uzcelt sevi pāri citiem cilvēkiem. Ja esat tik izcilu nosaukumu ielikuši partijai...


Man gribās šai lietai prewtnostatīt Juraša izteikumus, kas met ēnu uz , kā viņš saka ,, augsti stāvošiem cilvēkiem par tiesneses ietekmēšanu Magoņa lietā... Izrādījās, ka politiķis var atļauties šādā veidā apmelot un sēt neuzticību ... Un kaut kā nav pamanīts, ka pēc šādas muldēšanas kāds būtu prasījis Jurašu nolikt deputāta mandātu. Tāpat nav dzirdēts, ka kāds prasītu tieslietu ministra atkāpšanos pēc brauciena uz ASV lai izprasītu savai valstij sankcijas, kas būtībā sagrāva vienas satiksmes ministrijas pārziņā esošo sfēru. Neviens nav prasījis Kariņa atkāpšanos par tīšu ļaunprātību pret Latvijas valsti ar bezatbildību un idiotiskiem lēmumiem sagraujot Latvijas ekonomiku.š virkni varētu turpināt, bet vai tam ir kāda jēga...

Atbildēt

nu un

02.03.2021. 21:16

palika vieglāk,kad citējāt Merķeli?Ne Gobzems,ne Sprūde nav valdība.Un izskatās nebūs arī.

Atbildēt

Riebīgais

02.03.2021. 21:15

Vari? - tas nav īpaši precīzi. Pareizāk būtu jautāt - vai atļaus. Un nav jau šis pirmā persona tajā pulciņā un jautājumi bija jāstāda citam cilvēkam. Sorbonas universitātes profesorei jau būtu jāzin kaut kas no politikas.
Paķircināt Gobzemu, tas ok.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

02.03.2021. 21:02

Es vēlreiz ieskatos latvieša tēlā, ko šeit esmu devis, un man jāatzīst, ka tas nav nekāds jaukais. Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība kā neatļaut sevi pieķert zādzībā. Lopiski piedzerties tikai svētdienās vien viņam ir tikums, netikt pērtam viņam ir gods. Vārdu sakot: viņš ir tāds, kāda var būt tauta, kuras cilvēcību jau sešus gadsimteņus kremt verdzības pūķa zobs. Bet es ticu — mani lasītāji būs tik taisnīgi, ka ienīdīs nevis sakropļoto raksturu, bet šā sakropļojuma cēloņus. Riebumu pelna nevis senās Romas pundurīši, bet gan vergu tirgotāji, kas bērnus ieslodzīja kastēs, lai tos padarītu par monstriem.
/Garlibs Merkelis/

Atbildēt

Sandra Briķe

02.03.2021. 20:57

Tāpēc jau šai partijai nav interese par tādām senām ar pieredzi tantēm kā mani un maniem padomiem un idejām kā sakārtot valstī, ja partijas valdē ir tādas jaunas un bagātas meitenes, kuras braukā covid laikā ar diplomātisko pasi un pērk dārgus pulksteņus. Nav jau žēl,ka nopirka pulksteņi, bet bērniem ziedot.lv tā naudiņa tiktu lietderīgāk izmantota, un tas ,diemžēl, parāda šīs partijas patiesās vērtības - tukšumu pašā sākumā un valdē, kas ir virzošais spēks!!!

Atbildēt

hi hi

02.03.2021. 20:31

kurs tādiem dod diplomus LVU??????????? ko tad nu vairs

Atbildēt

Diez vai

02.03.2021. 20:25

karīnu viņš palūgs aiziet,pārāk spītīgs un ar to arī būs zaudējis manu balsi.

Atbildēt

VB

02.03.2021. 20:14

»

mazais puika

Jāaizpilda muitas deklerācija šķērsojot ES robežu, uzreiz, nomaksa var notikt arī pēc tam, šajā gadījumā atgriežoties Latvijā, bet kā zinām teorija atšķiras no prakses. Būtiski, ka meitene aizgāja pa zaļo koridoru, kad poļu muitnieks pārprasīja par muitojamām precēm, tā kā no muitas puses viss bija ...


Paldies, ka atbildējat uz to, ko es tiešām nezinu!
Bet, kaut kas neloģisks (ja pat nerunājam par PVN kā tādu vispār) tur ir. Nu padomāsim:
- labi, pie mums ir PVN jaunradītām vērtībām, kā visā EU, tomēr tā NAV akcīze uz visām precēm, kas mums ir;
- labi, sagadīšanās dēl līdzīgs PVN ir arī Šveicē, bet tikai šveiciešiem. Loģiski, ka pametot Šveici PVN tiek atmaksāts ceļotājam atpakaļ. Tas pareizi.
- bet, ja nu viņa to preci būtu iepirkusi valstīs, kur nav PVN, ko tad? Ok, summas dēļ tā jādeklarē, tāds ir likums, a tālāk... Atkal PVN valstij no zila gaisa?!
Es tiešām šo ar nezinu!

Atbildēt

un kas pats esi?

02.03.2021. 20:04

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Nē! Šī augstprātība, pārliecība par savu izredzētību ir drīzāk raksturīga mūsu Austrumu kaimiņa paražām


diez kas nav-saukt latviešus par pastalām.Un starpība liela.Sprūde akurāt nāk no Austrumiem pa gēnu līniju un nav nekāda "pastala",To viņa arī ļoti uzskatāmi demonstrē.

Atbildēt

mazais puika

02.03.2021. 19:56

»

VB

Bet vai tai deklarācijai, ja viņa būtu to veikusi, uzreiz sekotu PVN iekasēšana pie mums EU (Varšavā vai Rīgā), jeb tas tikai tā... zināšanai


Jāaizpilda muitas deklerācija šķērsojot ES robežu, uzreiz, nomaksa var notikt arī pēc tam, šajā gadījumā atgriežoties Latvijā, bet kā zinām teorija atšķiras no prakses. Būtiski, ka meitene aizgāja pa zaļo koridoru, kad poļu muitnieks pārprasīja par muitojamām precēm, tā kā no muitas puses viss bija korekti. Vispār paveicās, jo Latvija par šo gājienu pienākas kriminālatbildība, tā kā vēl tika cauri pa "lēto".

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

02.03.2021. 19:54

Nē! Šī augstprātība, pārliecība par savu izredzētību ir drīzāk raksturīga mūsu Austrumu kaimiņa paražām,
Kaada starpiiba starp austrumu kaiminja parazjaam un pastalu parazjaam?Nu nekaadas.Varbuut tikai ka pastala ir vairaak neizgliitotaaks un leettciigaaks.

Atbildēt

02.03.2021. 19:40

»

Nu ja

+ vēl tam politiķes izstrādājumam ir bakalaurs un maģistrs saistībā ar muitu... varbūt tie grādi tika dāvināti iepriekšējās valentīndienās ar vīra karti


Tiek tika dāvināti Sieviešu dienā.Tie krievvalodīgajiem ir lieli svētki,kuros tiek daudzinātas Rroza Luksemburrg un Klarra Cetkin.

Atbildēt

gribētos

02.03.2021. 19:26

tomēr zināt,cik vēlētāju ģevuškai ir Šveicē,pie kuriem viņa "brauca un brauks"..Viens vai divi?

Atbildēt

cilvēkam 444

02.03.2021. 19:20

O.K.Trampu apmeloja un apmelo,bet izlasiet šeit Mākoņkalna rakstu par vecajiem blēžiem likuma un kārtības sardzē!Kas tajā ir apmelojošs?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...