Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gunta

13.04.2018. 16:00

Piekrītu atklātās vēstules saturam, izņemot jautājumam par tiesībām iemitināt ģimenes locekļus. Šīs īrnieka tiesības noteiktas likumprojekta 11.pantā un manuprāt nekādi neierobežo īrnieka tiesības iemitināt savus ģimenes locekļus.
Manuprāt netaisnīgi pret izīrētāju ir noteikt ka telpu kosmētiskais remonts ir īrnieka tiesība nevis pienākums. Tātad īrnieks var nodzīvot 10 gadus, neko neremontējot un izīrētājam atstāt nodzīvotu dzīvokli.

Atbildēt

S.S.

16.07.2017. 17:31

Saņemtas atbildes vēstules no Tiesībsarga biroja, KNAB un Ekonomikas ministrijas - skat.http://www.nisa.lv/lat/prese/. Ir gaidamas atbildes no Valsts kontroles un Finanšu ministrijas.

Atbildēt

Kara komunisms

04.07.2017. 06:26

Varētu būt īstais apzīmējums, tam ko pieredz daudzi denacionalizēto namu un privatizēto dzīvokļu īpasnieki.

Atbildēt

Bez demagoģijas

04.07.2017. 06:18

Atvērtām acīm izstaigā Rīgas centru, nomales, kur ir tā "dzīve kā paradīze". Rīgas vēsturiskā apbūve līdzinās tuksai čaulai, ir tuvu robežai, kad kaut ko mainīt būs par vēlu, tās ir esosās likumdosanas sekas. Cīnoties ar vecajiem īpasniekiem, tiek zaudēta vēsturiskā Rīga, kādu mēs to pazīstam. P.s. Piezīme - izņemot denacionalizētos īpasumus. Un kas notiek, ja nepiekrīt pārslēgt līgumu, ja dzīvoklis se jau apaksīrē radinieka vectēvam vai bandītiem?

Atbildēt

Nu nē

03.07.2017. 23:04

»

Komunisms turpinās

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu...


Tas nav komunisms, bet tiek ieviests kara komunisms pret vergiem - kā gribēsim, tā spīdzināsim ar līguma termiņu, ar līguma nepagarināšanu, ar īres maksu pēc alkatības apmēriem kā no miljonāra, ar izlikšanu , teiksim 10 dienu laikā, ar paziņojumu, ka uzsāku kapitālo remontu vai nojaukšu māju, paprasu par kukuli būvvladei izdot lēmumu, ka māja avārijas stāvoklī, jāizvācas. Viss notiek. Dzīve kā paradīzē, liec lai lati ripo manā galdā, man jābrauc vaļoties.

Atbildēt

Terminēts līgums - īrnieka verdzībai?

03.07.2017. 22:56

»

Komunisms turpinās

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu...


Nav tādu "beztermiņa" līgumu, bet ir "uz nenoteiktu laiku", kas ir visizdevīgākais variats visām pusēm, sevišķi īrniekam: to var izbeigt pēc puses ierosinājuma bez noteikumiem, jebkurā laikā, vienīgi iepriekš brīdinot līgumā noteiktā laikā 1, 3 vai 6 mēneši. Kur ir problēmas?
Līgums uz 1, 3 vai 10 gadiem, ko paredz likums, ir bīstams, ja izītrētājs to izmanto ar viltu un līgumā nenosaka iespēju to izbeigt agrāk un vēl ieraksta līgumsodu par līguma nozsacījumu pārkāpumu - nav pagājuši 10 gadi -īrnieku pakļauj uz laiku verdzībā. NETICI? Ja 10 gadi nav notecējuši, es pieprasu no īrnieka samaksāt "zaudējumus" par visiem 10 gadiem, ja viņš līgumu izbeidz pēc 1, 3, 5 gadiem un tad laižu "brīvībā". Nemaksā, piedzenu tiesā un tiesa būs spiesta piedzīt līgumsodu vai maksu - līgums ir pārkāpts!

Viss likumprojekts vienās viltībās un verdzības nodibināšanai, kā arī terors uz vietas par īres maksu tiem, kuri jau īrē dzīvokli - nemaksāsi, cik prasu, negribi tādu līgumu ar viltībām, ko es gribu, ej prom! Uz kurieni? Tā nav mana daļa, uz mežu kaut vai, man tūlīt zemesgrāmata iedos mandātu tevi izlikt 3 dienu laikā. Jauniem īrniekiem - jaunas viltības, jākontrolē.

Atbildēt

Komunisms turpinās

03.07.2017. 15:56

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu un remontiem. Administrēsana, grāmatvedība, atskaites - pa nakts melnumu, jo pa dienu jāpelna nauda no nodokļiem. Tāds sobrīd izskatās deformētais īres tirgus.

Atbildēt

Bandītisks paņēmiens?

03.07.2017. 12:44

»

Sorry

Tikai viens neskaidrs jautàjums, kas pelna uzmanîbu, kas nav izprotams raksta un pieteikuma autoriem. Tas ir par finansiàlas palîdzîbas sañemśanu no paśvaldîbàm maznodrośinàtajiem, ñemot vèrà dzîvojamo telpu îres maksas palielinàśanos un to, ka nav piekłuve internetam un ir nespèja internetu lietot ...


Mēs taisām likumu, lai atvieglotu laupīšanas politiku, ar likumu aplaimojam "baltos baronus"- mājīpasniekus it kā ar nabagu maksājumiem, lai būtu likumīgs pamats korupcijai un valsts līdzekļu izlaupīšanai - nosakām palīdzību it kā "maznodrošinātajiem" un lai nenobeidzas no bada, īpašniekiem apmaksājam viņu pēc pašu iegribas un apetītes noteikto remontu tāmi, ko aprēķinām īres maksā. Tas nekas, ka šis ir tautas apzagšanas un izlaupīšanas paņēmiens, toties likumīgi un nevienu cietumā par laupīšanu ielikt nevarēs, bet ja kāds apvainos, ka mēs, likumdevēji vai māju īpašnieki laupītāki vai laupītāju balsts - sodīsim par apvainošanu smagu noziegumu izdarīšanā.
Viss ir nodrošināts ar likumu, kā apmaksāt "balto baronu" alkatību. Mēs taču "atbalstām"? maznodrošinātos un neviens nesaprot, ka tas ir bandītisks paņēmiens un visu rēķina barot baronus.

Atbildēt

Staļins

02.07.2017. 22:57

Par šadu likumprojektu man nāk \nirgas, jo tas pārspējs pat mana laika de[portāciju ;l\imeni, jo īrniekus kuru ģimenes dzīvoklī dzīvo jau 30 - 100 un vairāk gadus, pataisa par beztiesiskiem radījumiem, apliek ar maksu par mājas kapitālo remontu. Tādu idiotismu es nekad nepieļautu. Vai tad to neredz ministrs, kas notiek ministrijas nomenklatūras maciņos?

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 15:37

Idiotiskais maznodrośinàtais dilērijuma dzītais klauns pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 14:24

Tikai viens neskaidrs jautàjums, kas pelna uzmanîbu, kas nav izprotams raksta un pieteikuma autoriem. Tas ir par finansiàlas palîdzîbas sañemśanu no paśvaldîbàm maznodrośinàtajiem, ñemot vèrà dzîvojamo telpu îres maksas palielinàśanos un to, ka nav piekłuve internetam un ir nespèja internetu lietot vecàka gadagsjuma cilvèkiem. Atbildot uz śo jautàjumu - paśvaldîbàm ir tiesîbas izdot savus saistośos noteikumu, kas atrisina îres paaugstinàśanàs izdevumus, bet daudzàs paśvaldîbàs jau atvèrti klientu apkalpośanas centri, kuros iekłauta arî palîdzîbas sniegśana piekłuvei Internetam u.c. Piekrîtu, ka neatbilstośi likumprojektà lietoti termini îre un noma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...