Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gunta

13.04.2018. 16:00

Piekrītu atklātās vēstules saturam, izņemot jautājumam par tiesībām iemitināt ģimenes locekļus. Šīs īrnieka tiesības noteiktas likumprojekta 11.pantā un manuprāt nekādi neierobežo īrnieka tiesības iemitināt savus ģimenes locekļus.
Manuprāt netaisnīgi pret izīrētāju ir noteikt ka telpu kosmētiskais remonts ir īrnieka tiesība nevis pienākums. Tātad īrnieks var nodzīvot 10 gadus, neko neremontējot un izīrētājam atstāt nodzīvotu dzīvokli.

Atbildēt

S.S.

16.07.2017. 17:31

Saņemtas atbildes vēstules no Tiesībsarga biroja, KNAB un Ekonomikas ministrijas - skat.http://www.nisa.lv/lat/prese/. Ir gaidamas atbildes no Valsts kontroles un Finanšu ministrijas.

Atbildēt

Kara komunisms

04.07.2017. 06:26

Varētu būt īstais apzīmējums, tam ko pieredz daudzi denacionalizēto namu un privatizēto dzīvokļu īpasnieki.

Atbildēt

Bez demagoģijas

04.07.2017. 06:18

Atvērtām acīm izstaigā Rīgas centru, nomales, kur ir tā "dzīve kā paradīze". Rīgas vēsturiskā apbūve līdzinās tuksai čaulai, ir tuvu robežai, kad kaut ko mainīt būs par vēlu, tās ir esosās likumdosanas sekas. Cīnoties ar vecajiem īpasniekiem, tiek zaudēta vēsturiskā Rīga, kādu mēs to pazīstam. P.s. Piezīme - izņemot denacionalizētos īpasumus. Un kas notiek, ja nepiekrīt pārslēgt līgumu, ja dzīvoklis se jau apaksīrē radinieka vectēvam vai bandītiem?

Atbildēt

Nu nē

03.07.2017. 23:04

»

Komunisms turpinās

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu...


Tas nav komunisms, bet tiek ieviests kara komunisms pret vergiem - kā gribēsim, tā spīdzināsim ar līguma termiņu, ar līguma nepagarināšanu, ar īres maksu pēc alkatības apmēriem kā no miljonāra, ar izlikšanu , teiksim 10 dienu laikā, ar paziņojumu, ka uzsāku kapitālo remontu vai nojaukšu māju, paprasu par kukuli būvvladei izdot lēmumu, ka māja avārijas stāvoklī, jāizvācas. Viss notiek. Dzīve kā paradīzē, liec lai lati ripo manā galdā, man jābrauc vaļoties.

Atbildēt

Terminēts līgums - īrnieka verdzībai?

03.07.2017. 22:56

»

Komunisms turpinās

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu...


Nav tādu "beztermiņa" līgumu, bet ir "uz nenoteiktu laiku", kas ir visizdevīgākais variats visām pusēm, sevišķi īrniekam: to var izbeigt pēc puses ierosinājuma bez noteikumiem, jebkurā laikā, vienīgi iepriekš brīdinot līgumā noteiktā laikā 1, 3 vai 6 mēneši. Kur ir problēmas?
Līgums uz 1, 3 vai 10 gadiem, ko paredz likums, ir bīstams, ja izītrētājs to izmanto ar viltu un līgumā nenosaka iespēju to izbeigt agrāk un vēl ieraksta līgumsodu par līguma nozsacījumu pārkāpumu - nav pagājuši 10 gadi -īrnieku pakļauj uz laiku verdzībā. NETICI? Ja 10 gadi nav notecējuši, es pieprasu no īrnieka samaksāt "zaudējumus" par visiem 10 gadiem, ja viņš līgumu izbeidz pēc 1, 3, 5 gadiem un tad laižu "brīvībā". Nemaksā, piedzenu tiesā un tiesa būs spiesta piedzīt līgumsodu vai maksu - līgums ir pārkāpts!

Viss likumprojekts vienās viltībās un verdzības nodibināšanai, kā arī terors uz vietas par īres maksu tiem, kuri jau īrē dzīvokli - nemaksāsi, cik prasu, negribi tādu līgumu ar viltībām, ko es gribu, ej prom! Uz kurieni? Tā nav mana daļa, uz mežu kaut vai, man tūlīt zemesgrāmata iedos mandātu tevi izlikt 3 dienu laikā. Jauniem īrniekiem - jaunas viltības, jākontrolē.

Atbildēt

Komunisms turpinās

03.07.2017. 15:56

Pad. laika īres līgumi, beztermiņa, beznoteikumu, vienos vārtos, slēgti ar žeru, krievu val. tiks pagarināti vēl uz 6 gadiem. Tikmēr no īpasnieka tiek prasīta komunālo pakalpojumu nomaksa, piedzīti astronomiski zemes un mājokļa nodokļi ar nesamērīgiem sodiem un tālejosām sekām, rūpes par īpasuma uzturēsanu un remontiem. Administrēsana, grāmatvedība, atskaites - pa nakts melnumu, jo pa dienu jāpelna nauda no nodokļiem. Tāds sobrīd izskatās deformētais īres tirgus.

Atbildēt

Bandītisks paņēmiens?

03.07.2017. 12:44

»

Sorry

Tikai viens neskaidrs jautàjums, kas pelna uzmanîbu, kas nav izprotams raksta un pieteikuma autoriem. Tas ir par finansiàlas palîdzîbas sañemśanu no paśvaldîbàm maznodrośinàtajiem, ñemot vèrà dzîvojamo telpu îres maksas palielinàśanos un to, ka nav piekłuve internetam un ir nespèja internetu lietot ...


Mēs taisām likumu, lai atvieglotu laupīšanas politiku, ar likumu aplaimojam "baltos baronus"- mājīpasniekus it kā ar nabagu maksājumiem, lai būtu likumīgs pamats korupcijai un valsts līdzekļu izlaupīšanai - nosakām palīdzību it kā "maznodrošinātajiem" un lai nenobeidzas no bada, īpašniekiem apmaksājam viņu pēc pašu iegribas un apetītes noteikto remontu tāmi, ko aprēķinām īres maksā. Tas nekas, ka šis ir tautas apzagšanas un izlaupīšanas paņēmiens, toties likumīgi un nevienu cietumā par laupīšanu ielikt nevarēs, bet ja kāds apvainos, ka mēs, likumdevēji vai māju īpašnieki laupītāki vai laupītāju balsts - sodīsim par apvainošanu smagu noziegumu izdarīšanā.
Viss ir nodrošināts ar likumu, kā apmaksāt "balto baronu" alkatību. Mēs taču "atbalstām"? maznodrošinātos un neviens nesaprot, ka tas ir bandītisks paņēmiens un visu rēķina barot baronus.

Atbildēt

Staļins

02.07.2017. 22:57

Par šadu likumprojektu man nāk \nirgas, jo tas pārspējs pat mana laika de[portāciju ;l\imeni, jo īrniekus kuru ģimenes dzīvoklī dzīvo jau 30 - 100 un vairāk gadus, pataisa par beztiesiskiem radījumiem, apliek ar maksu par mājas kapitālo remontu. Tādu idiotismu es nekad nepieļautu. Vai tad to neredz ministrs, kas notiek ministrijas nomenklatūras maciņos?

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 15:37

Idiotiskais maznodrośinàtais dilērijuma dzītais klauns pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 14:24

Tikai viens neskaidrs jautàjums, kas pelna uzmanîbu, kas nav izprotams raksta un pieteikuma autoriem. Tas ir par finansiàlas palîdzîbas sañemśanu no paśvaldîbàm maznodrośinàtajiem, ñemot vèrà dzîvojamo telpu îres maksas palielinàśanos un to, ka nav piekłuve internetam un ir nespèja internetu lietot vecàka gadagsjuma cilvèkiem. Atbildot uz śo jautàjumu - paśvaldîbàm ir tiesîbas izdot savus saistośos noteikumu, kas atrisina îres paaugstinàśanàs izdevumus, bet daudzàs paśvaldîbàs jau atvèrti klientu apkalpośanas centri, kuros iekłauta arî palîdzîbas sniegśana piekłuvei Internetam u.c. Piekrîtu, ka neatbilstośi likumprojektà lietoti termini îre un noma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...