Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ssss

15.10.2015. 05:32

neka iepriecinosa nav.

Atbildēt

latvāņi smird

20.09.2015. 10:52

»

sinis

Velviens pamulkis visur saredz Krievus


nevajag dirst, latvāni.. pūķins karo visās malās, lai saglabātu varu un sazagto.. bet lai kariņš, pret ukraiņiem piemēram, neizskatītos tik "sīks". tad uzdod to kā lielo karu pret Nato Ukrainas teritorijā.. tam krievu kroplim nav citu argumentu kā saglabāt varu Krievijā, jo valsts ir totāli pagrimusi gan ekonomiski, gan morāli.. latvānija nav labākā situācijā, tikai latvāņus glābj bagātā ES ar saviem resursiem (jācer ka ES beidzot "atvērsies acis" un aizsūtīs latvāņus pie velna (pūķina)

Atbildēt

latvāņi smird

19.09.2015. 17:08

»

annamarija

Un ko tu, gudreli, nhj te ielīdi? Mēs bez tevis tīri labi iztiksim


atvaino, tev latvāņu kuņa aizmirsa pajautāt

Atbildēt

annamarija

19.09.2015. 15:18

»

bukse

Bukš, labāk vēro laiku-būs mazāk ļaunuma no tevis


Vislielākais ļaunums pasaulē ir no tādām buksēm... Baldies VB par viedokli un un izteiksmīgo vārdu gleznu.

Atbildēt

18.09.2015. 12:15

Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesība Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „ zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara satāvdaļu.

Atbildēt

ech...

17.09.2015. 13:45

Ir, kur atkāpties. Uz Marsu!

Atbildēt

Paija

17.09.2015. 09:03

Es arī esmu pret siseņu plūsmu Latvijā.
Vārti tagad tiek vērti vaļā ...

Atbildēt

Jānis

17.09.2015. 08:51

Jā,nepatīk varturu-kangaru pakalpiņiem Bukša Viļa pamatotais raksts,ai kā nepatīk.Un mēs tie pārējie,kas esam spiesti klusējot visam piekrist tiekam apsaukāti par putlera atbalstītājiem.To,ka vienreiz pašiem neatkarīgi vajadzētu dzīvot un būt saimniekiem savā zemē kangari neļauj...

Atbildēt

Žurku karalis

17.09.2015. 08:27

»

hm

Kad ASV, Anglija, Itālija, Francija, Spānija bombardēja Līviju, meta tūkstošiem tonnu bumbu, spridzināja un izārdīja šo plauklstošo un nevienu neapdraudošo valsti, tai pašā laikā Latvijas valdība sajūsmā sita plaukstiņas un piedāvājās iet palīgā nogalināt...


Ja biezpiens galvā, tad papildus porcija stāvokli tikai pasliktinās. Ignorējot faktisko situāciju, cilvēki Latvijā šodien uzvedas kā tauriņi-viendienītes uz grimstoša kuģa. Savu ierobežoto domāšanas spēju dēļ neviens „tauriņš” nespēj apzināties faktu, ka kuģis grimst. Tikai dažas stundas dzīvojoša „viendienīte” nevar aptvert problēmu, tādēļ, ka grimšanas process priekš viņas ir nemanāms. Tikai tad, kad virs ūdens paliks tikai masts un atlikušais laiks tiks skaitīts minūtēs, tas ir – grimšanas ātrums būs vienāds ar „tauriņa” pasaules notikumu uztveres ātrumu, viņa sapratīs ka slīkst. Bet jēgai no šādas sapratnes būs nulles vērtība, jo neko jau vairs nevarēs izdarīt. Bet līdz tam momentam tāpat neko nevar izdarīt, jo „tauriņš” izsmies jebkuru domu par draudošo katastrofu. Aicinājums uz aktīvu darbību „tauriņu” sabiedrībā, vienmēr ir kā saucēja balss tuksnesī.

Atbildēt

bukse

17.09.2015. 07:25

Bukš, labāk vēro laiku-būs mazāk ļaunuma no tevis.

Atbildēt

hm

17.09.2015. 06:16

Kad ASV, Anglija, Itālija, Francija, Spānija bombardēja Līviju, meta tūkstošiem tonnu bumbu, spridzināja un izārdīja šo plauklstošo un nevienu neapdraudošo valsti, tai pašā laikā Latvijas valdība sajūsmā sita plaukstiņas un piedāvājās iet palīgā nogalināt.
Amnēzija būs piemeklējusi autoru.
Uzturā vairāk biezpienu jāēd! Palīdzot atmiņai!

Atbildēt

aaa

17.09.2015. 00:49

es tikai nesaprotu kāpēc mums ir jātaisnojas,ka mēs tos bēgļus negribam? Mēs taču esam absolūtais vairākums šajā valstī.Mums taču ir visas tiesības viņus negribēt neatkarīgi no jebkādiem argumentiem un nav mums nevienam nekas jāskaidro. Nepatīk mums viņi un viss! Pagaidām vēl šī valsts tā kā skaitās mūsu un nepieder nedz eirokomisāriem nedz mūsu straujumām un rinkēvičiem.Tas nozīmē ka viss ir atkarīgs no mūsu pašu attieksmes,it sevišķi redzot paniku ,kāda valda pašlaik mūsu varas gaiteņos.

Atbildēt

derdz

16.09.2015. 20:06

Kāda tad ir Latvijas un latvieša kultūra mūsdienās.. un kāda bija kuršiem, zemgaļiem, latgaļiem,..utt., visiem mūsu radniecīgiem senčiem, pirms 100, 200, 300,..800 un 1000 gadiem. Kāpēc mēs nerunājam un nerakstam latgaliešu valodā, jo tā tad skaitās tuvāk senai latviešu ( malēniešu, u.c.) valodai ( vai īstenā latviešu, baltu ), .. vai tad mēs latvieši kā tauta esam vienoti tikai vārdos ai arī darbos it visos sadzīves līmeņos, ekonomika, vara, utt... :)

Atbildēt

coco

16.09.2015. 19:00

Lai nolādēti paaudžu paaudzēm Latvijas kangari,kas atver Pandoras lādi un nolemj savu tautu iznīcībai!

Atbildēt

Praatnie_īstais

16.09.2015. 18:21

»


PIETIEK, kategoriski pieprasu bloķēt IP adresi, no kuras greiderists mazpisāns sūta mani diskreditējošus komentārus!

Atbildēt

Okšķeris

16.09.2015. 17:45

»

vista

Čurku teroristi sākuši masīvu uzbrukumu Ungārijas robežai, ar šaušanu un bumbu mešanu


Jā, tā tas ir. Bet tā nekad neuzvedās "kara bēgļi", kā migrantus dēvē latviešu nacionālie nodevēji ar brūtgānu Vejoni priekšgalā.

Atbildēt

vista

16.09.2015. 17:37

Čurku teroristi sākuši masīvu uzbrukumu Ungārijas robežai, ar šaušanu un bumbu mešanu

http://www.welt.de/politik/ausland/article146485153/Ungarn-setzt-Traenengas-und-Wasserwerfer-gegen-Fluechtlinge-ein.html

Atbildēt

LETA

16.09.2015. 16:12

LETA:
Ja valdošā koalīcija piekritīs uzņemt ES uzspiestos imigrantus, pastāv augsta ticamība, ka šoruden tiks uzsākta saeimas atlaišanas konstitucionālā procedūra.

Kaut arī referendumu ierosināšana, samazinot demokrātiju, ir padarīta sarežģītāka, tomēr var prognzēt, ka referendumam par saeimas atlaišanu nepieciešamais parakstu skaits tiks savākts.

Izziņa: Pirms prezidenta Zatlera veiktās saeimas atlaišanas Latvijas Nakotnes Institūts bija vienīgais, kas rakstiski un publiski divas nedēļas iepriekš prognozēja šāda lēmuma iespējamību. Parastie eksperti, piemēram, Ījaba kungs , pat tikai dienu pirms saeimas atlaišanas publiski noliedza šādu iespēju.

Normunds Grostiņš

LNI valdes priekšsēdētājs

Atbildēt

D.

16.09.2015. 15:45

SMAKAI/Dabas bērnam/Žulim ir radies konkurents, jo latvieši ir bagāti ar idiotiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...