Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Rihards Kols, Saeimas deputāts
08.11.2021.
Komentāri (55)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

14.11.2021. 22:21

Kurās skolā sagatavo tādus latviešu Rihardiņus? Bet viņi ir ieberzušies Saeimā un pa labi-kreisi bārsta sava tukšā prātiņa gudrības. Rihardiņš ar visu galviņu domā, ka Krievijai nav ko citu darīt, kā tik pārbaudīt vienas (da kaut visu trīs) nīkulīgas, nenozīmīgas valsts reakciju. Krievijai pat ne mazākā mērā neinteresē Latvijas kustības. Ja vajadzēs Krievija šo teritoriju paņems pāris stundās, un, ejot uz priekšu, tās armija apstāsies kur tai iepatiksies. Un nekādi NATO sabiedrotie nepalīdzēs. Par to, Rihardiņ, vari būt poilnīgi drošs.

Atbildēt

Non

11.11.2021. 15:47

»

Latvijas pilsonis

Ja mēs turpināsim akli sekot savu aizjūras saimnieku pavēlēm, Latvija piedzīvos ne tikai bēgļus bet no Latvijas paliks slapja vieta ,jo ASV mūs izmantos kā lielgabalgaļu, ka pati impērija arvien vairāk tuvojas agonijai un izšķīdīs kā pīļu sūds ūdenī, tas pasaulei ir skaidrs, neviena impērija nav mūžīga...


nedomāju, ka lielvaras šodien iesaistīsies atklātos militāros konfliktos un vēl tādas šauras zemes strēmeles dēļ. Ietekmes zonas tagad pārdala citiem līdzekļiem un šķiet, ka tas ir jau iesācies. Mēs neviens nezinām Baidena un Putina tikšanās rezumē. Latvijas lielākā problēma ir tās iekšienē, sašķeltajā sabiedrībā, ko pandēmija un secīgi valdības aplamā politika un attieksme pret vakcināciju ir ievērojami pasliktinājusi, kā rezultātā uzticami valdībai ir ne vairāk ka 20%, tie, kuri sākumā nospēlēja "Ādamam bij' septiņ' dēli", pārējie un lielā daļa varmācīgi potēto ir vēl naidīgāk noskaņoti nekā nepotētie. Valdība gan vēl cer uz mierīgu iznākumu, bet skatīsimies, jo situācija sāk bīstami līdzināties 40. gadam

Atbildēt

formula

10.11.2021. 23:36

https://www.youtube.com/watch?v oVNJiO10SWw&t 42s

Re,uz ko mudina provokators.

Atbildēt

paga paga

09.11.2021. 23:54

Eiropa ir galīgi mīksta. Re, jau konsultējas ar ANO, kas tūlīt pateiks visus migrantus ielaist Eiropā, jo jābūt tak cilvēcīgiem, tie tak nevainīgi cilvēki. Par šo situāciju jāuzņemas atbildība arī migrantiem pašiem. Eiropa ir nenormāli nevarīga. neizlēmīga un sasaistīta ar kaudzēm cilvēktiesību likumu, kurus varētu arī nepildīt, un likumus grozīt, bet to nedarīs, jo gļēva, kusla, impotenta. Tā nu tas ir. Bet Polija malači. Latvijai būtu jau sen jābūt gatavai, bet vai ir? Ja neizdosies caur Poliju, tak nāks pie mums!

Atbildēt

formula

09.11.2021. 19:43

Liekas ,ka jau gadus divdesmit šie {cenzēts} ir tikuši pie varas! Vai tikai ne reizē ar Putļeru , kad vairs nebija nekādu šaubu ,ka nu jau demokrātiskām valstīm ir jātaisa dzelzs priekškars pret ļaunuma impēriju ? Ko, tik daudz pa šiem gadiem tika zagts,ka pat sētiņai nepietika ?

Atbildēt

antons mikoss

09.11.2021. 18:30

Putins ar Kola murgaino ideju saglabāt Okupacijas monstru Pārdaugavā testē latviešu reakciju. Palīgā nāk kremļa kurmis kremļa kurmja dēls Levits un piedāvā pievienot gaumīgu uzrakstu pie okupantu Falla.
Tādi ir tie mūsu nacionālie spēki!
Caur un cauri sasmērējušies ar okupantu mēsliem un nelabi ož.

Atbildēt

Izskatās

09.11.2021. 16:59

ka tomēr sagaidīsim svētku dienu, kad valdošais fašistiskais režīms tiks likvidēts no ārpuses.

Atbildēt

mēslam

09.11.2021. 15:35

»

Es

Īsāk sakot - ar NA biedra rakstu koalīcijas partijas pārbauda mūsu reakciju


Ko tu no sevis, visu nicināmais civilizācijas atkritums, iedomājies, lai kāds pārbaudītu tavu reakciju?

Atbildēt

to netīrais lops

09.11.2021. 15:31

»

Nacionālais Atkritums

Tie ir afgāņu geji, kas grib tikt pederastu paradīzē ES. Samīlēs Kolu, gan šim patiks


Pederastu paradīze ir Krievijas Pederastija. Daudzi no tiem Suvorova un Nahimova kara skolu pusaudžiem, kurus savulaik dupsēja Putins, jau nēsā pulkvežu un ģenerāļu pagonus, bet kuriem nav bagātu un ietekmīgu patronu, var nosprāgt badā.

Atbildēt

Idiotam

09.11.2021. 15:24

»

ha ha ha

Ak Soross fīrēja bēgļus, jeb tavs Pūtins ar vāgnera atbrīvotājiem āfrikā šaudās un varo sievietes. Varbūt no baltkrievijas arī soross rūpējas par bēgļu tranzītu. Ko teiksi okupant, putina impērijas lobētāj


Arābu pavasari organizēja kas? Kas šauDījās Tuvajos Austrumos? Kas iznīcināja Irāku, Sīriju un Lībiju? PUtins? Vai amerikāņi ar NATO? Atgādināt izcilnieku smerdelim realitāti?

Atbildēt

Kolaboracionisma ziedu laiki

09.11.2021. 15:08

»

hi -hi -hi

Latviešu provinciālis ir vēl bīstamāks, jo ir vēl stulbāks un paklausīgāks par krievu okupantu. Tuklāt ir gatavs paklausīt jebkam. Staļinam, Hitleram, vai Džonsonam ar Baidenu. Atkarībā no tā kāds vējš pūš virs Baltijas. Tikai ne pasaulei. Pats sev


Protams ka esam bīstami krievu okupantiem, ne velti okupācijas periodā te ieveda 700 tūkstošus "visu tautību latviešus", kā viņus mēģina nodēvēt mankurti.

Atbildēt

vietejais

09.11.2021. 14:54

»

Kolene

Jā, Krievija ir ļauna, man vakar Putins piekakāja gultu


Tādēļ jau tev nebija jāpiekakā internets.

Atbildēt

hi -hi -hi

09.11.2021. 14:13

»

ha ha ha

krievu okupants Latvijā ir daudz bīstamāks pasaulei, jo ir stulbāks un paklausīgāks kremlim par krieviem krievijā


Latviešu provinciālis ir vēl bīstamāks, jo ir vēl stulbāks un paklausīgāks par krievu okupantu. Tuklāt ir gatavs paklausīt jebkam. Staļinam, Hitleram, vai Džonsonam ar Baidenu. Atkarībā no tā kāds vējš pūš virs Baltijas. Tikai ne pasaulei. Pats sev.

Atbildēt

Jāpaprecizē

09.11.2021. 13:16

»

Kols ir dīvainis

Un uzskata latviešus par bezcerīgiem nejēgām. Enerģijas cenas arī ir hibrīkarš?)) Vai tomēr zaļo kretīnu rūpīgi apdomāti darbību rezultāts? Putins gribēja ilgtermiņa, bet dabūja tikai spota kontraktus. Krievi vainīgi par ES izdarītu izvēli? Kad Soross pāri Vidusjūrai iefīrē Vācijā 1,5 miljonu melno, ...


Dīvaiņu ir daudz, un jebkurā tautā. Dīvaini, ka šādus dīvaiņus tauta savēlē Saeimā. Vēl dīvaināk, kad tauta grib, lai dīvaiņi pieņem pragmatiskus likumus un lēmumus. Dīvaini arī brīnīties par to, ka dīvaiņi pieņem pavisam dīvainus lēmumus. Vēl dīvaināk ir strīdēties ar dīvaiņiem. Dīvaiņiem visi pārējie ir dīvaiņi.

Atbildēt

ha ha ha

09.11.2021. 12:56

»

Kolene

Jā, Krievija ir ļauna, man vakar Putins piekakāja gultu


krievu okupants Latvijā ir daudz bīstamāks pasaulei, jo ir stulbāks un paklausīgāks kremlim par krieviem krievijā.

Atbildēt

ha ha ha

09.11.2021. 12:53

»

Kols ir dīvainis

Un uzskata latviešus par bezcerīgiem nejēgām. Enerģijas cenas arī ir hibrīkarš?)) Vai tomēr zaļo kretīnu rūpīgi apdomāti darbību rezultāts? Putins gribēja ilgtermiņa, bet dabūja tikai spota kontraktus. Krievi vainīgi par ES izdarītu izvēli? Kad Soross pāri Vidusjūrai iefīrē Vācijā 1,5 miljonu melno, ...


Ak Soross fīrēja bēgļus, jeb tavs Pūtins ar vāgnera atbrīvotājiem āfrikā šaudās un varo sievietes. Varbūt no baltkrievijas arī soross rūpējas par bēgļu tranzītu. Ko teiksi okupant, putina impērijas lobētāj.

Atbildēt

Kols ir dīvainis

09.11.2021. 12:43

Un uzskata latviešus par bezcerīgiem nejēgām. Enerģijas cenas arī ir hibrīkarš?)) Vai tomēr zaļo kretīnu rūpīgi apdomāti darbību rezultāts? Putins gribēja ilgtermiņa, bet dabūja tikai spota kontraktus. Krievi vainīgi par ES izdarītu izvēli? Kad Soross pāri Vidusjūrai iefīrē Vācijā 1,5 miljonu melno, tad ir bēgļu krīze, bet hibrīdkara nav? Pāris tūkstošu kurdu Polijā jau ir hibrīdkarš?)) Tevi, Kol, vispār nevar neņemt nopietni, zīdaiņa loģika un teksti.

Atbildēt

Gatis

09.11.2021. 11:54

Kremlis nevis pārbauda Austrumeiropas reakciju, bet ar sprukās nokļuvuša Baltkrievijas diktatora rokām terorizē kaimiņvalstis. Un, tālāk būs vēl jautrāk. Ja kāds vēl nezina, tad Lukašenko dēli atrodas Krievijā un Lukašenko ļoti labi saprot, kas notiks ar viņa tuviniekiem, ja nepildīs to, ko liek Putins. Piemēram, bijušā Ukrainas prezidenta Janukoviča jaunākais dēls vairāk nekā dīvainos apstākļos noslīka Baikāla ezerā...

Atbildēt

Nesapratu

09.11.2021. 11:08

Lukašenko ar varu spiež nabaga irākiešus un afgāņus mukt uz ES? Kādus starptautiskos likumus tad Lukašenko pārkāpj? Nu izlaida cauri savai valstij humānu apsvērumu dēļ. Šitie bēgļi taču mūk pie saviem kungiem, kuri tos pameta Ahganistānā, vai vēl kur. Viņam vajadzēja tos nošaut vai salikt cietumā. Nemūk taču uz Baltkrieviju, bet ES. Ja ES grib, lai šauj vai liek cietumā, ja grib. Nemūk arī Baltkrievijas dēļ. Nebija nekādu bēgļu pirms Irākas un Afganistānas kara.

Atbildēt

Kolene

09.11.2021. 10:51

Jā, Krievija ir ļauna, man vakar Putins piekakāja gultu!

Atbildēt

poļi malači

09.11.2021. 10:04

»

viegli nav

Polijai uzbrūk ne tikai krievi, bet arī Merkele, Makrons un Briseles pederasti: Ušakovs, Dombrovskis un Tusks, jo Polijā ir sākusies Eiropas atdzimšana


tieši tādēļ bidlonmakaronmerķelpuķini uzbrūk Polijai, Ukrainai.
Visu jau izšķirs ASV, pedofila reitingi 20 %

Atbildēt

pedofils bidlons atvēra elles vārtus

09.11.2021. 10:01

puķina drugs, abiem gribējās zagt triljonos...kur liks??? priekš kam idiotam nauda???

Atbildēt

Endija

09.11.2021. 09:47

Pienāk laiks, kas ņem priekšā un prasa maksāt pa pilno...

Atbildēt

fakts

09.11.2021. 07:27

»

Izskatas

ES sāk trūdet


ES jau bija puveklis no radīšanas brīža.Diemžēl cilvēki dzenoties pēc surogātu desas un banāniem pārdeva savu godu un cieņu,kļuva par vergiem,sava izskalotā prāta vergiem.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

09.11.2021. 06:54

Ja mēs turpināsim akli sekot savu aizjūras saimnieku pavēlēm, Latvija piedzīvos ne tikai bēgļus bet no Latvijas paliks slapja vieta ,jo ASV mūs izmantos kā lielgabalgaļu, ka pati impērija arvien vairāk tuvojas agonijai un izšķīdīs kā pīļu sūds ūdenī, tas pasaulei ir skaidrs, neviena impērija nav mūžīga, Latvijai jāskatās lai tā netiek ierauta grimstošās impērijas radītajai virpulī!

Atbildēt

pilsonim plusss

09.11.2021. 02:41

»

Latvijas pilsonis

POlija un arī Latvija ir ES un NATO valstis , kas tieši atbildīgas par pašreiz notiekošo, ne jau Baltkrievija sagrāva Irākas un Afganistānas infrastruktūru un radīja bēgļu plūsmu,Domāt vajadzēja tad , kad Polija un Latvija sūtīja savus okupantus uz šīm zemēm, tagad ir par vēlu


Un Lukašenko jau skaidrā textā pateica pēc sankciju ieviešanas, ka nemēģinās apturēt bēgļu plūsmu. Laikam kādam deputātelim tas nav zināms. Par to var nebrīnīties, būtu jābrīnās, ja viņš ko zinātu.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

09.11.2021. 02:33

POlija un arī Latvija ir ES un NATO valstis , kas tieši atbildīgas par pašreiz notiekošo, ne jau Baltkrievija sagrāva Irākas un Afganistānas infrastruktūru un radīja bēgļu plūsmu,Domāt vajadzēja tad , kad Polija un Latvija sūtīja savus okupantus uz šīm zemēm, tagad ir par vēlu!

Atbildēt

Izskatas

09.11.2021. 01:39

ES sāk trūdet

Atbildēt

tagad

09.11.2021. 00:54

»

viegli nav

Polijai uzbrūk ne tikai krievi, bet arī Merkele, Makrons un Briseles pederasti: Ušakovs, Dombrovskis un Tusks, jo Polijā ir sākusies Eiropas atdzimšana


Polijai vajadzētu izveidot koridoru, pa kuru viņi varētu doties tālāk, palīdzot ar pārtiku un citu nepieciešamo. Tas būtu cilvēcīgi.

Atbildēt

Vvf

09.11.2021. 00:46

Tad jau mēs sev izrakstām nabadzības apliecību, ja nevaram uzņemt bēgļus.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

08.11.2021. 23:04

Tie ir afgāņu geji, kas grib tikt pederastu paradīzē ES. Samīlēs Kolu, gan šim patiks.

Atbildēt

Šrēderizācija

08.11.2021. 22:23

Tad rietumi vai tomēr austrumi lobēja un sponsorēja pārspīlētās cilvēktiesības eiropā ??? Izdomāja gejparādes un sieviešu tiesības, lai šķeltu un radītu haosu, izraisītu nepatiku citam pret citu un pret rietumu vērtībām. Kurš tad vaidēja par cilvēktiesības katrā teikumā un kauca par pilsonību katrā valstī. Izskatās ka tāpēc, lai orda varētu kā sērga izplesties pa visu eiropu, uzpirkt politiķus un bīdīt savas kremļa intereses. Vācijā un Francijā tas izdevās teicami. Agrāk neviena valsts nedalīja pilsonību katram garāmgājējam, bet pēc PSRS sabrukuma visi pēkšņi palika politkorekti, vai ne.

Atbildēt

julie33

08.11.2021. 21:35

Today I am going to tell you about a website from which you can earn 100 to 150 dollars per hour. In which no account and no registration is required. No need to work or copy and paste. Now you can earn money without working for 24 hours. And nobody know this method yet, for this you have to visit this website.. Www.webwork8.com

Atbildēt

Haralds Kalns

08.11.2021. 21:35

RIČHARD! Kad 5 melnie tuvosies Latvijas robežas neesošām drātīm un Golubeva šaus plaukstu priekšā,varēsi pieturēt viņas rociņas!

Atbildēt

Mērkaķi,

08.11.2021. 21:21

Kad sāksi pievērst uzmanību irkšējām lietām? Putinam tu pat patvāri nevari ietekmēt.

Atbildēt

Politkorektais

08.11.2021. 21:18

Šaujot var aizskart kāda pilsoņa jūtas vai pat trāpīt ar lodi. Ir jācenšas atrunāt vai piedāvāt alternatīvu, kaut naudu, savu sievu varbūt meitu.

Atbildēt

Hokejs ar Lukašenko

08.11.2021. 21:13

Ko tad Imants Parādnieks pie batķas darīja, hoķi spēlēja? Nē, ar integrāciju nodarbojās!

Atbildēt

Polija Latvijas sabiedrotais

08.11.2021. 21:02

»

viegli nav

Polijai uzbrūk ne tikai krievi, bet arī Merkele, Makrons un Briseles pederasti: Ušakovs, Dombrovskis un Tusks, jo Polijā ir sākusies Eiropas atdzimšana


Tā ir problēmas viena puse, bet otra ir daudz briesmīgāka. Neviena demokrātiska institūcija, kura turklāt vēl pilna ar komunistiem un krievu aģentiem, kuri bremzē un maldina, nespēj pretoties vienpersoniskam diktatoram, kurš lēmumus pieņem ik pēc stundas vai maina taktiku atkarībā no situācijas. Tas ir tik pat bezcerīgi, kā haotiskam ļaužu pūlim cīnīties pret organizētu armiju.

Atbildēt

Jvcc

08.11.2021. 20:59

Pluuutitaja stasts

Atbildēt

naciķu debiloīda

08.11.2021. 20:58

vēmekļi kārtējie

Atbildēt

Oki

08.11.2021. 20:57

Kols jau nu ir īstais , kas kaut ko saprot .

Atbildēt

koliķi

08.11.2021. 20:56

izdomā labāk vēl kādu sodu ,vismaz uz 3000. mērgli!

Atbildēt

fakts

08.11.2021. 20:52

Baltkrievija ir vienīgā valsts pasaulē.Uz Baltkrievijas bāzes īslaicīgi tiks atjaunota PSRS.Tālāk Lukašenko pilnvaras nodos jaunajam Romas imperatoram un pasaules valdniekam.Tāds ir Gotorpas Goldšteinu Romanovu plāns.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....