Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tauta mosties

02.05.2022. 21:06

pie Latiešu tautas bēdām vainīgs Levits, jo tas notika tad kad Levitu ievēlēja

Atbildēt

Antropologs

30.04.2022. 16:24

»

Balagan

ir tik patīkami noskatīties, kā iznīkst lielākie stulbeņi un drausmākie izfzimteņi pasaulē - samazgu tautele, kura sauc seci par latviešiem


Tauta, kas pazaudē morālos orientierus, ilgi neizvelk diemžēl.30 gados izdevās sadirst visu, gan demogrāfiju, gan kultūru, gan izglītību.Paldies liberastiem.

Atbildēt

soģis

30.04.2022. 14:13

Koalīcija sadarbojas ar globālistiem un iznīcina LV pilnīgi apzināti.Kariņam būs jāatbild par valsts sabrukumu un cenu kolapsu, mums ir vienalga, ko dara politiķi, lai noturētu gāzes cenas saprātīgā līmenī.Bet viņi nedara neko.Kariņš ir salūzis un nefunkcionē, 80% LV iedzīvotāju būs uz ielas pavasarī un tiesu izpildītāji būs vienīgie viesi viņu mājās.Mums pofig no kurienes ir gāze un benzīns, bērni grib ēst.Valsts jau tagad ir uz bojāejas sliekšņa.Tā jāglābj un jāiztīra no Koalīcijas bioatkritumiem.Visi uz vēlēšanām rudenī! Nevienu balsi par esošajiem!

Atbildēt

Balagan

30.04.2022. 11:31

ir tik patīkami noskatīties, kā iznīkst lielākie stulbeņi un drausmākie izfzimteņi pasaulē - samazgu tautele, kura sauc seci par latviešiem...
byebye, Cilvēcības nodevēji...
xexexexe

Atbildēt

Beidz

30.04.2022. 11:25

»

Roza Luksemburga

Partikas trukums un cenu piegaums ir tikai plana: kovids-karsh-bads sastavdala. Planveidigi organizets un provocets. ASV jau notiek ugunsgreki un avarijas partikas razosanas uznemumos, jo ka tad citadi, lai veikalu plauktus dabu tuksus? Neceriet, ka valdiba palidzes, pasiem vien jasak domat ar galvu...


nu blēt,Roza Luksemburga-tavai šlakai asins vietā asinsvados melu straumes plūst.Amerika kā dzīvoja labi,tā joprojām dzīvo.Cikliski kritumi un pacēlumi kā jebkurā brīvā tirgus ekonomikas valstī.Viņu medicīna pret mūsējo ir kosmosā ,nerunājot par rašistisko zemi,ne velti tur mēģina nokļūt miljoniem rašas pilsoņu-no slavenībām līdz sētniekiem.Būtu brīvais vīzu režīms,puse no krievijas dzīvotu tur.Neapnīk vienreiz rozočkai tie liekulīgie meli??Dzīvo un cel savu rašu, krievijā bez Amerikas pieminēšanas nepaiet ne minūte.Skaiž vai,ka tur dzīvo labi?

Atbildēt

Čunga

30.04.2022. 09:01

Aicinu "lauksaimniekus" pērtraukt karteli kas nepārtraukti skrūvē cenas uz augšu. Jā, benzīns, tā ir varbūt 1/10 no izdevumiem, viss pārējais maksā tieši tikpat cik pirms 10 gadiem - traktors, traktorists par minimālo, džips ar ko uz vid-u aizbraukt. Bankrotējat dārgumiņi ja maizīte tik plāna, jūsu vergi izpirks jūsu zemes un spēs efektīvi strādāt. Jau sen citu valstu produkti brīvajā Eiropas koptirgū ir 2x lētāki, iespraužat sev zinat kur savas zaļās karotītes un sapuvušos burkānus.

Atbildēt

Gopņiks

29.04.2022. 17:14

»

Kas te vēl nav skaidrs

Kam nauda kešā skan, tas rīko lielus rautus


Gan Krauze, gan Tavars, nu tukšas taures Lembja komandā! Ka viņiem rūp parasto cilvēku iztikšana, nevis pašu nokļūšana pie siles, nu nesmīdiniet lētticīgos!

Atbildēt

Antiliberaalaa infekcija

29.04.2022. 13:46

par covidafēru un zaļās enerģijas feiku , kurš ir izgāzies visā pasaulē, Latvijā vēl neviens nav atbildējis. Ir veikts vērienīgs noziegums, kura upuri ir visa tauta. Vainīgie ir Koalīciju partiju valdes , kas organizējušas sazvērestību pret tautu, sadarbojoties ar pārnacionalām globālo finansistu un baņķieru aprindām. Varbūt uz vēlēšanām ir vērts par to padomāt? Ir bijusi virkne smagu noziegumu un cilvektiesību un pamatbrīvību pārkāpumu, kuriem nav noilguma.

Atbildēt

slava gan

29.04.2022. 08:03

»

pēdējiem spēkiem

Draud bads??! Man jau nedēļu kā pakaļai priekšā zirnekļa tīkls! Bet paciešam! Slava Ukrainai


tur zemnieki sēj laukus bruņu vestēs un kaškaš, nav kā mūsu mutes bajāri tukšās mucas stabiņi čanagaļi, negaudo 'dodiet'

Atbildēt

mēs gan stādam un sējām

29.04.2022. 08:01

»

pēdējiem spēkiem

Draud bads??! Man jau nedēļu kā pakaļai priekšā zirnekļa tīkls! Bet paciešam! Slava Ukrainai


vai visiem armandiem tīklu mutei pietiks? Ak, muti nevar, jāmauj..........................

Atbildēt

pēdējiem spēkiem

28.04.2022. 16:12

Draud bads??! Man jau nedēļu kā pakaļai priekšā zirnekļa tīkls! Bet paciešam! Slava Ukrainai!

Atbildēt

Cilvēks

28.04.2022. 15:54

Varbūt izglītības ministre varētu savu iegribu anulēt un ļaut pedagogiem atgriezties skolas.Pirmkārt jau tā nepietiek pedagogu un daļai atņem tiesības uz darbu un iztiku.Tā Bordānisti nākošajās vēlēšanās aiziesiet pa pieskari.

Atbildēt

Да все нормально.

28.04.2022. 15:07

»

Хм

Не исключено, что через пару лет и запретят на русском писать. Чтобы еще сильнее интегрировать общество)) явно кому-то жаль, что нельзя запретить думать на русском...


В обществе такого деления и противостояния, как здесь - показать, какой ты герой и малый смелый - нет.

Atbildēt

Ха ха ха

28.04.2022. 15:05

»

Žulis

Aicināšana - tas ir ļoti labs risinājums...


Те юмс, биедри, ир пилнига таисниба!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 14:57

»

ABC

Sajūta, ka esmu nokļuvis Russkij mir. Nu jau sovsem obnogļeļi.Vai tad valsts valodā nav jāraksta


Не исключено, что через пару лет и запретят на русском писать. Чтобы еще сильнее интегрировать общество)) явно кому-то жаль, что нельзя запретить думать на русском)

Понимаю, когда нет аргументов, можно хотя бы к русскому привязаться) Точно так привязывались к ошибкам, когда писал на латышском) Все равно было "плохо и оккупант")

Atbildēt

Dieviņš kundziņš

28.04.2022. 14:43

»

Edgars A

Sausums apdraud juunijaa juulijaa. Aukstums Maijaa


Uz Jāņiem iešķiebsu jums drusciņ lietu.Bet pēc tam ni ni!Pasi tieciet gala!

Atbildēt

Smulis

28.04.2022. 14:31

»

Žulis

Aicināšana - tas ir ļoti labs risinājums...


Iesākam ar to,ka aicinām.Ja nekas tur nenāk,pat aicināts,tad sākam paust bažas(pieaugoša skaļuma,no čukstiem līdz vidēji paceltai balsij),ja arī tas nepalīdz,tad ķeramies pie galējiem,visstingrakajiem līdzekļiem-izsakām nosodijumu…un uzvara ir mūsu…kaut kā tā…

Atbildēt

ABC

28.04.2022. 14:20

Sajūta, ka esmu nokļuvis Russkij mir. Nu jau sovsem obnogļeļi.Vai tad valsts valodā nav jāraksta!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 13:48

»

Latvijā nav tik debilu

kas tev piekritīs...absolūti nejēgas ekonomikā esat, šarikovi stabiņi... Ļoti labi par ša visa vēsturi you tube Yury Dashevsky un prof. Znamenskis...arī par sarkano deviēto izraisīto sekss revolūciju


То есть по сути комментария про минеральные удобрения ответа не будет, верно? Смею предположить, потому то сказать по сути нечего?

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 13:19

И в такие моменты начинаешь понимать, почему США стали действительно мировым лидером в экономике. По простой причине-когда есть угроза национальным интересам, читай, бизнесу, США могут и "наступить на горло" своим принципам. При этом продолжая давить на ЕС по другим позициям, например, по газу и нефти-мол, делайте как мы! Мы же отказались! Хотя у США импорт из России всего-то 8%, почему бы и не отказаться. Но у США же есть верные союзники в ЕС, и вот уже Левит и Кариньш "Латвия уже отказалась от газа, урра!". А есть решения, как помочь местной экономике? А это уже второй вопрос, министерства думают!

Atbildēt

Хм

28.04.2022. 13:07

Вот я сижу читаю, как США и ЕС вводят санкции, чтобы наказывать России. Согласен, нужно. А потом начинаются детали, особенно касательно темы статьи.
ЕС и Латвия
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/lauksaimnieki-rudeni-draud-mineralmeslu-deficits.a448906/
Ministrs arī piebilda, ka izaicinājums minerālmēslu tirgū varētu kalpot kā papildu stimuls saimniekot ekoloģiskāk: “Mums ir jāmazina šo minerālmēslu lietojums. Mums jāpadara augsnes izmantošana klimatam un videi draudzīgāka.”

Zemnieki gan norāda – šāds bioloģiskais virziens pārtiku padarīs vēl dārgāku. “Šobrīd jau konvencionālais grauds maksā traku cenu, tad bioloģiskais būs vēl dārgāks. Un kas to varēs atļauties nopirkt? Nākošā lieta – cik tad mēs šādā veidā saražosim? Šobrīd mēs redzam pēc starptautiskās situācijas – skaidrs, ka pārtikas trūks. Un bioloģiskais virziens galīgi to jautājumu neatrisina,” sacīja SIA “Balticagrar” pārvaldnieks Edgars Bodnieks.

Надо посмотреть, что там США про минеральные удобрения приняли. Ищу на латышском..не могу найти..Нахожу на русском. Если что, форбес.ру никак нельзя считать прокремлевским ресурсом. Скорее я удивлен, как еще в самой России форбс не запретили, статьи там часто очень критичны к власти.
Ну так вот, нашел статью...
https://www.forbes.ru/biznes/460891-ssa-vyveli-iz-pod-sankcij-rossijskie-udobrenia
Управление по контролю за иностранными активами (OFAC) Минфина США опубликовало новую генеральную лицензию, которая вывела из-под возможных санкций российские минеральные удобрения. Эту необходимую для сельского хозяйства химическую продукцию включили в список жизненно необходимых товаров наравне с лекарствами, сельскохозпродукцией и медицинскими изделиями, пишет «Коммерсантъ».

Классно, да? То есть к осени наши фермеры со своей упавшей в урожайности с/х продукцией на дорогом удобрении будут конкурировать на международных рынках с с/х продукцией с США, которая выращена на ненамного подорожавшем удобрении из России.

Вопрос, почему на латышском не нашел статьи про действия США с российскими удобрениями, почему-то пропал. Зато вспомнилась ситуация с СПГ газом зимой..

Atbildēt

Patiesība

28.04.2022. 13:07

»

Fakti

Naida runa, par ko vajadzētu tomēr atsēdināt


Kopš 1940 gada sistēmiski veikti noziegumi un genocīds pret pamatiedzīvotājiem, tur gan okupantu pakalpiņš nekādu naidu nesaredz.

Atbildēt

Kas te vēl nav skaidrs

28.04.2022. 12:39

Kam nauda kešā skan, tas rīko lielus rautus,
Bet kam tās naudas nav, tas pakasa sev pautus.

Atbildēt

Žulis

28.04.2022. 11:17

Aicināšana - tas ir ļoti labs risinājums.
Tos, kuri 30 gadus nav rīkojušies, vajag aicināt rīkoties.
Tos, kuri 30 gadus nav iedziļinājušies, vajag aicināt iedziļināties.
Tos, kuri 30 gadus nav spēruši reālus soļus, vajag aicināt spert reālus soļus.
Visbeidzot tos, kas 30 gadus ir zaguši, vajag aicināt nezagt.

Atbildēt

Fakti

28.04.2022. 10:32

»

autoram

Visi krievi jāpadzen, lai tie nosprāgt badā savā zemē


Naida runa, par ko vajadzētu tomēr atsēdināt.

Atbildēt

ko tad

28.04.2022. 09:10

»

par mūsu valdību labi klasiķu raksturojumi

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris


čangaļu pārņēmtā tiesību sistēma tā ļauj zagt??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? aiz srtulbuma vai aiz nekaunības/nodevības?????????????????????????????????????

Atbildēt

vai tad

28.04.2022. 09:08

»

par mūsu valdību labi klasiķu raksturojumi

Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris


3 a turpina zagt??????????? tos pārspēt nevar neviens un tie baroja tupos blējējus 'sportistus'/čekistus, sarkanos 'preziģentus', Es uzklausu TIKAI cilvēkus, kuri spēj radīt vērtības. Mutes bajāri visi kolaboranti, kurš maksā, tā dziesmu dzied. Vecā inteliģence visi komunisti, sajātu domašan,u ekonomikā nules...dzīvojuši no komunistu podačkām...........

Atbildēt

ej ražot pārtku un baro

28.04.2022. 09:03

savus 'mazndrošinātos'sarkanos nekauņas, komunist armamdiņ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gan tie parazitējuši, tagad tādi slepkavo izvaro ....ukraiņus!!!! Tikai DARBS rada cilvēku. Vladība naudu neražo , tikai komunisti domā, ka naudu ražo valdība, jo ir totāli stulbi stabiņi.

Atbildēt

Ralfs Postītājs

28.04.2022. 08:34

Krievijas karadarbības mērķis varētu būt gan separātisko republiku pievienošana KF, gan arī Ukrainas kā valsts un labības klēts destabilizēšana uz vairākiem gadiem, un tad tam būs ietekme uz pārtikas cenām un pieejamību.

Pagaidām nav skaidrs, kurš no abiem - Zeļenskis vai Putins - ir lielākā saiknē ar Švāba programmu. Vai nu viens, vai, visticamāk, abi.

Atbildēt

Edgars A

28.04.2022. 08:24

Sausums apdraud juunijaa juulijaa. Aukstums Maijaa.

Atbildēt

hm

28.04.2022. 08:24

»

eirokrāte

Ko Krauze iesaka? Drukāt vēl bezvērtīgu naudu un pumpēt vēl augšā inflāciju...


ECB mēnesī nodrukā un laiž apgrozībā ar neko nesegtus 90 miljardus eiro! Katru dienu 3 miljardi!
Bet Latvijai, lai cilvēkiem nepietrūktu maize, jāaizliedz graudus izvest no valsts teritorijas.
Vismaz maize būs!

Atbildēt

eirokrāte

28.04.2022. 08:13

Ko Krauze iesaka? Drukāt vēl bezvērtīgu naudu un pumpēt vēl augšā inflāciju?
Nodokļu samazinājums neko nedos, ja nebūs reāla rīcība veikalu ķēžu karteļa sagraušanai, jo veikalu uzcenojums Latvijā ir no 30% līdz 150%. Samazinās nodokļus, cenas paliks tās pašas, veikali pelnīs vēl vairāk.
Vienīgais reālais risinājums ir valstij iepirkt pārtiku krīzei (vēlams, ārpus LV, jo tur ir daudz lētāk), taisīt pakas un dalīt tiem, kam vajag.
To, ka visi dzīvosim sliktāk, kļūsim nabagāki un ka pārticība paliks pagātnē 90% Rietumu iedzīvotāju, saprātīgākie saprata jau pirms 2 gadiem, kad sākās kovidhistērija un naudas drukāšana, ekonomikas apturēšana un cilvēku spundēšanā mājās, sagraujot ierasto tautsaimniecības un sabiedrības modeli. Tagad vismaz to epidemiologu varzu varēja patriekt, tak jau kāda kapeika valsts budžetā ietaupītos, jo tieši viņu saceltā histērija pie tā ir novedusi. Ar karu Ukrainā tam nav nekāda sakara, mežonīgais cenu pieaugums sākās jau vairākus mēnešus pirms kara sākuma.

Atbildēt

Kur

28.04.2022. 08:02

Kur tad tādi aizstāvji bija ziemā, kad no darba atlaida tūkstošiem cilvēku, vai tad bads nevienam nedraudēja? Tagad kad vēlēšanas tuvojās, lielie aizstāvji pamodušies. Nožēlojami!

Atbildēt

Roza Luksemburga

27.04.2022. 22:45

Partikas trukums un cenu piegaums ir tikai plana: kovids-karsh-bads sastavdala. Planveidigi organizets un provocets. ASV jau notiek ugunsgreki un avarijas partikas razosanas uznemumos, jo ka tad citadi, lai veikalu plauktus dabu tuksus? Neceriet, ka valdiba palidzes, pasiem vien jasak domat ar galvu.

Atbildēt

Kāpēc Krauzem ir smirdīgs purns

27.04.2022. 22:27

Krauzem smirdīgs purns ir tāpēc, ka viņš ir ietiesies ar savu šņukuru dziļi Lemnberga di...sā. Tā ir bijis un būs, lai par ko Krauze gaudotu - galvenais ir celt Latvijā paniku un godam kalpot Lemberga, partijas un Krievijas specdienestu vadībā.

Atbildēt

Asiirietis

27.04.2022. 22:23

»

autoram

Visi krievi jāpadzen, lai tie nosprāgt badā savā zemē


Nedaudz skarbāk kā deokupācija dekolonizācija, bet principā taisnīgāk būtu visus.

Atbildēt

ммм

27.04.2022. 21:19

Vēl viens naivais "valdības aicinātājs"...

Atbildēt

kādi viņi zemnieki

27.04.2022. 20:54

»

fakts

Piegriezušies tie zagļo zemnieku gaudotāji


smejies

Atbildēt

armandiemk būs jāiet rakt zemi

27.04.2022. 20:53

muldot labība neaug un valdība tevi nebaros, tā visa ir MŪSU pelnīta nauda, tupais komunistēn. Zaļie kā arbūzs-apkārt zaļš, iekšā sarkans lotogola, jeb tukša muca tālu skan

Atbildēt

jauķiens

27.04.2022. 20:46

Uz karu un pandēmiju rēķina vienmēr kādi uzvārās!!!
Kuri šoreiz tie ir mūsu tēvzemītē? Kuri un kurās ārvalstīs?

Atbildēt

Nav loģikas

27.04.2022. 19:48

Zemnieku partijām būtu jārūpējas, lai zemnieki nepārdod savu produktu par grašiem. Pilsētnieki notrallina naudu visādās muļķībās, t.sk.tērējot degvielu sastrēgumos, kurinot gāzi nesiltinātās ēkās utt. Jo mazāk maksās zemniekiem par pārtiku, jo vairāk varēs maksāt Putinam. Un tāpēc nevienam neinteresē izmantot pļavas pilnvērtīgi, nodarboties ar lopkopību. Labāk dzīvot pilsētā un pirkt lēto pārtiku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...