Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mans

12.01.2020. 15:35

Tās ir lielas šausmas, kad Latvijā uzdrīkstas kaut ko būvēt. Vai, vai. Uzreiz jādalās ar ierēdņiem, jācīnās pa tiesām, jākaro ar antiņiem, kuriem jebkādas izmaiņas viņu sētā izraisa neaprakstāmas ciešanas. Ja es būtu investors, ļoti padomātu, cik ļoti un vai vispār man tādu valsti vajag.

Atbildēt

no Jūrmalas

12.01.2020. 12:43

»

Buvnieks & buvnieks

Tiem, kuri māk lasīt, Kikas aizstāvība lieliski raksturo LV sapuvušo tiesu sistēmu un mafijai pietuvināto varu. Milzīgs spēks ir šiem deģenerātiem


Tieši būvnieku mafija kopā ar korumpētām pašvaldībām ir deģenerāti, kas nemaksā nodokļus, kas apdraud cilvēku dzīvību, veselību un vidi.
Paldies Dievam, ka mums ir admiistratīvā tiesa, kas ierobežo būvnieku mafijas patvaļu!!!

Atbildēt

Buvnieks & buvnieks

12.01.2020. 11:02

»

Kika

Visu cieņu administrativai tiesai, kas iegrožo nekaunigos buvniekus un buvniekus


Tiem, kuri māk lasīt, Kikas aizstāvība lieliski raksturo LV sapuvušo tiesu sistēmu un mafijai pietuvināto varu. Milzīgs spēks ir šiem deģenerātiem.

Atbildēt

Kika

11.01.2020. 23:44

Visu cieņu administrativai tiesai, kas iegrožo nekaunigos buvniekus un buvniekus

Atbildēt

Kristaps

11.01.2020. 17:23

Jāni, kas ir nākošais tavā Social Justice Warrior arenālā? Varbūt Rīgas kanāla bebriem vajag džemperus uzadīt? Saprotama rīcība no tīņiem, kas tikko pēdējo pumpu izspieduši, bet ne jau no pieauguša vīrieša.
Viss priekš PR un Maxima dāvanu kartēm?

Atbildēt

Imants

11.01.2020. 16:44

Latvietis tikai labi jūtas tad ja nekas nemainās, pat ja jādzīvo būtu s....os līdz ausīm un ļautu viņam kādam piekasīties. Būtu priecājušies ka ienāk valstī jauni veikali, būs jaunas darba vietas, konkurence stabilizēs cenas, tās varētu kaut cik sākt atbilst preces reālai vērtībai.

Atbildēt

ALGA

11.01.2020. 16:25

Interesanti kāda alga ir tiem lohiem LIDL administrācijā kuri atraduši nekam nederīgus būvobjektus?
Cik jābūt ir glupam ,lai kaut vai nopirktu to saindēto zemi Sarkandaugavā????? Turpat bomži neziemo dēļ piesārņojuma, bet kāds izdomā VEIKALU uzbūvēt...

Atbildēt

Prece

11.01.2020. 15:34

Kam bīstami, cilvēkiem vai rimi? Drīzāk jau rimi, pēc lidla atvēršanas zāģis būs pamatīgs.

Atbildēt

smieklīgi

11.01.2020. 15:34

Iedzīvotājiem bīstams piebraucamais ceļš no maģistrālās ielas uz veikalu. Varbūt drošības labad vispār slēgt Deglava ielu?

Atbildēt

Juziks

11.01.2020. 14:38

Kautkā nedzird ka Rimi vai Maxima būtu kādas ar celtniecību saistītas problēmas. Laikam ļoti godīgi un apzinīgi uzņēmumi !

Atbildēt

Manuprāt

11.01.2020. 11:21

Būtu jāsaprot dažas vienkāršas lietas:
Vai LIDL kā uzņēmums atbalsta prettiesiskas darbības ? Uzdrošinos apgalvot ka nē !
Kas tad manuprāt ir pamatā šāda veida pārkāpumiem ? Tā ir vienkāršā vēlme nopelnīt visā procesa ķēdē sākot jau ar to vai konkrētajā zemesgabalā ir pieļaujama veikala būvniecība un ar kādiem nosacījumie ! Ilustrācijai atgādināšu vienu no viskaļākājajām korupcijas lietām RD - to kā tika mainīts plānojums lai no vienkāršas dabas pamatnes uz komercapbūvi un lai tas tā notiktu kurpju kaste tika piepildīta ar naudaszīmēm !
Un ir arī zemāks līmenis, kad projektētājs konstatē neatbilstības kaut kādiem normatīviem un meklē "risinājumus" , sākot ar vienkāršu blefošanu un beidzot ar kukuļiem, "telefontiesībām" u.c.
Konkrētajā gadījumā pieturu taču ar kādu izdomātu ieganstu var gan slēgt, gan pārbīdīt

Atbildēt

cik maksā par 'piketa'dienu?

11.01.2020. 08:41

???????????????????

Atbildēt

Mart

11.01.2020. 07:36

»

hey

tik ļoti cīnās par drošību juristelis bet kad ar viņu sazinās tad slapstās..cenu uzsit


Tas maulis ir antiņš, piāru taisa sev un punkts. Viņam pie pakaļas drošība vai ko viņš tur murgo. Lai tad sāk un turpina citu ceļu pārbaudes pie Statoiliem rimi maximam. Lohs viņš.

Atbildēt

Viedais

11.01.2020. 04:34

Es atvainojos tiem purvciemiešiem, kas ar jauno veikalu saista labāku sadzīvi, taču, manuprāt, atverot jaunu veikalu ir jārēķinās ar esošo infrastruktūru. Ja Lidl piedāvās, ko lētāku un ekskluzīvāku par esošajiem veikaliem, ļaudis turp trauksies straumēm un, ticiet man, infrastruktūra mainīsies kā uz burvju mājiena. Ar varu mīļš nebūsi. PS: Gaisa pārvads pie Alfas ir piemineklis mūsu otkata birokrātiem. Ik nedēļu iepērkos Alfā. Ļaužu te būtu gana arī bez gājēju pārejas un arī gājēju pāreja būtu, jo kaut kā Brīvības štrāsei pāri jāpārkļūst.

Atbildēt

Ilmārs

11.01.2020. 00:53

Rimi piesaista visus spēkus un enerģiju lai neielaist Lidl Latvijas tirgū.

Atbildēt

Mans

10.01.2020. 23:41

Vajadzētu latviskā stilā ieturētu veikalu salmu kūtī ar govi, kur jāmaksā par ieejas bileti, tad latvieshi būs priecīgi. Un Latgales lauki spekji kūpinātu pārdot par 25€/kg, bet ja pārvilkts ar svētku lencīti (roku darbs), tad vēl + 5€ par kg par sho kolosālo unikumu. Ārzemju Lidl tikai traucēs latvju egrogoram iespiesties cilvēku prātos un sirdīs. Ja nopietni, tad nezinu, par ko tā visi sacepushies, neviena spēlu zāle tachu Mezhciemā/Purchikā slēgta netiek, ātrie kredīti joprojām pieejami uz katra stūra, forshi, ka no lidlinja vēl divlitreni un lēto grakjeni varēs ieshmorēt, kad jāklausās Karinja stāstus par izdevushos valsti.

Atbildēt

juris

10.01.2020. 21:40

Piektā kolonna un viņu līdzskrējēji......

Atbildēt

lol

10.01.2020. 21:27

ne jau vienkārši tā pat Prizma aiztinās ;(

Atbildēt

jaajaa

10.01.2020. 20:35

...likums ir likums...ja noteikti ir 30 m, tad 30...vienkārši un katram saprotami...:)

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.01.2020. 19:00

Atgādināšu, ka tad, kad tika būvēts TC "Alfa", visur tika bazūnēts, ka drošības apsvērumu dēļ pāri Brīvības ielai gājēji varēšot tikt tikai pa gaisa pārvadu, bet gājēju pārejas tur vairs nebūšot. Tagad tur ir gan gājēju pāreja, gan sastrēgumi regulāri.

Atbildēt

Ha

10.01.2020. 18:57

Pērkama mūlis!

Atbildēt

Eglītis

10.01.2020. 17:52

izmantojot naivos iezemiešus rimisti un maximisti vēlās paturēt savu dzīves telpu

Atbildēt

hey

10.01.2020. 17:45

tik ļoti cīnās par drošību juristelis bet kad ar viņu sazinās tad slapstās..cenu uzsit?!

Atbildēt

Bezzāģis

10.01.2020. 17:36

Samaksās pietiekoši un vienosies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...