Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

He-He

12.12.2021. 00:11

»

Jana

Latvijā nav kam sūdzēties. Visi amati savā starpā ir sasieti un cītīgi piesedz viens otru.Sākot ar prokuratūru, policiju,ID,KNAB utt. Pilnīgi visi ir līdzdalībnieki. Prese ir nopirkta un klusē,izņemot vien pāris. Un tad jau var darīt kas vien ienāk prātā!!! Šo grāmatu vajadzētu nosūtīt uz ASV vēstniecību...


Šos failus vajadzētu uztvert ar zināmu skepticismu vismaz dažu iemeslu pēc.
1. To autori ir šobrīd par smagiem noziegumiem (spiegošanu) apsūdzēti personāži, kuru kurjers ar flešku tika noķerts pie rokas. Ir neapstrīdami piefiksēta šo failu nodošana kaimiņvalsts dienestiem. Pat pieņemot, ka tajos ir reāla (par to mazliet vēlāk) kompra par dažiem LR darboņiem, tad šādu materiālu nodošana KF ir uztverama kā augsnes sagatavošana tam, lai KF specdienesti varētu savervēt failos minētos ietekmīgos personāžus "darbam" savās interesēs.
2. Šo failu vākšanā iesaistītie: bijušais DP darbinieks A.Šmaukstelis, bijušais VDK un DP darbinieks augstos amatos A.Strautmanis un J.Ādamsons ir "apbižotie, kurus nepamatoti nav novērtējuši", kā arī, kurus, viņuprāt, nepamatoti, ir nodevuši viņu bijušie kolēģi, kuriem it kā bija jābūt šitiem pateicību parādā... Piemēram, A.Strautmanis bija tas, kurš "atvilka" uz DP Jutu Strīķi un faktiski nodrošināja viņas tālāko karjeru, taču, sasniedzot savas karjeras virsotnes, viņa to aizmirsa... Tāpat Strautmanis ir apbižojies uz Latvijas valsti un DP, ka viņu pēc amīšu norādījumiem kā bijušo čekistu izmeta no DP. Šmauksteli arī izmeta no DP, jo viņš (faktiski kā J.Strīķe, J.Jurašs, un diezgan daudzi citi operi) bija no tiem darbiniekiem, kas iegūto informāciju nevērtēja pēc objektīviem kritērijiem, bet gan pēc savas "revolucionārās pārliecības", aizvietojot neesošo faktūru un konkrētus datus ar savu subjektīvo pozīciju.
3. Aktīvākais failu veidotājs ir bijis Šmaukstelis, kurš bija "putekļsūcēja" tipa opers - skraida apkārt un savāc visas viņam kaut cik pieejamajās vidēs esošās klačas un baumas. Vietām, kur failos parādās nepieciešamība kaut ko precizēt, var sajust Strautmaņa pirkstu ("putkļsūcējs" nav spējīgs savas sarunas laikā novertēt, kas viņam nepieciešams, lai nopamatotu saņemto info). Iespējams, ka atsevišķu failu pamatā ir paša Strautmaņa avotu paustais. Daļa no failiem ir vienkārši pārpublicēta informācija, papildinot to ar saviem apgalvojumiem. Praktiski nevienā failā nav pārbaudāmu faktu, piemēram, pasakot, ka organizētās noziedzības grupējums maksā policijai 80 tk par "jumtu", nav itin nekādas informācijas par to, kas un kā savāc naudu, kādā veidā tā tiek nogādāta saņēmējam, kas ir saņēmējs, ar ko viņš padalās/kam nodod, kur, kad un cik bieži tas notiek, kādā veidā tiek uzturēta komunikācija starp iesaistītajām personām, vai ir indikācijas, kas netieši apstiprina šo informāciju (piemēram, iesaistītās policijas amatpersonas grezns dzīvesveids). Respektīvi, failu autoriem nav avotu ar tiešu piekļuvi aprakstītajiem notikumiem vai minētajai informācijai, tātad labākajā gadījumā šie faili ir fona informācija, sliktākajā - speciāli "izmesta" dezinformācija, lai novirzītu tiesībsargājošo iestāžu uzmanību un resursus citā virzienā.
4. Un kā var rakstīt par kontrabandu valstī, nepieminot E.Laizānu un A.Davojanu? Kazbeku?
5. Kā var rakstīt par organizēto noziedzību valstī, nepieminot "nacionālo uzņēmēju" Beslanu? Starp citu, Strautmaņa un Ādamsona senu draugu no laikiem, kas viņi abi vēl bija amatos.

Atbildēt

ārprāts

06.12.2021. 19:46

Ko es lasu..Rubiks esot sēdējis cietumā par savu pārliecību un Ādamsons tagad sēžot par savu pārliecību.vēl tik trūkst Lemberga pārliecības.

Atbildēt

Àdamsons droši vien pastāstija briesmīgu noslēpumu

06.12.2021. 18:25

Ādamsons ir izskatās pastāstijis to briesmīgo noslēpumu cik te viss ir korumpantu sapūdēts, ko korupcijas astoņkājis ir apņēmis visus augšējos slāņus, ka korumpanti pagonēs un ar neaizskarības mandātiem te visu ir izlaupījuši un izzaguši

Atbildēt

skaista vieta

06.12.2021. 09:39

»

Starp citu

ja nekļūdos tad Ādamsona izcelsme ir no skaistas vietas Vidzemē - Suntažiem


Pats skaists,darbi skaisti ,kalpojot dižajai krievzemei.Kā teica Ansis Kaupēns pirms pakāršanas.Es biju skaists un mani darbi bija skaisti.Palieciet sveikas,meitenes!

Atbildēt

ak,nabadziņi

06.12.2021. 09:33

baltie zvirbulīši,kas par savu pārliecību sēž...Ja stučītu amerikāņiem,tad gan būtu nelieši,nodevēji un briesmoņi.Bet stučīt Lielajam Brālim un Kaimiņam-tā tak goda,slavas un varonības lieta.Tie tak cienījami cilvēki nevis kaut kādi "bāleliņi",latvietīši.Sojuz ņerušimij sovetskih respubļik naveki sploķika Veļikaja Rusj..Ādamsons tak cīnījās pret latvietīšu kliķi un huntu,saucot palīgā lielo kaimiņu,lai ievieš kārtību "fašistiskajā"Latvijā.Vai ne,brāli Teodor?

Atbildēt

brālis Teodors

06.12.2021. 07:02

Ādamsons ir kā baltais zvirbulis, vienīgais patiesais cīnītājs pret korupciju viengabalains raksturs bez mazākām latviešiem raksturīgās dirsā līšanas pazīmēm, gluži kā cienijamam cilvēkam Rubikam, kas par savu pārliecību arī dabūja sēdēt cietumā! Vai jūs varat iedomāties kādu no koalīcijas deputātiem viņa vietā, tiek tak visi ir bez mugurkaula ,kā puņķi uz drāts ,līdēji un meļi!

Atbildēt

$

05.12.2021. 23:28

»

Vatņikfronte

A tev gribējās lai moskvā sēž


Sarkanā hatā krāsainiem musariem jāsēž. Nav kas iesēdina. Soziks Mūrnieku meklējis kamēr atradis. Grīdas lupatu.

Atbildēt

Starp citu

05.12.2021. 21:18

ja nekļūdos tad Ādamsona izcelsme ir no skaistas vietas Vidzemē - Suntažiem.

Atbildēt

Atveriet GProk .mājas lapu

05.12.2021. 21:16

un tur jūs varat izlasīt, ka Gen prokuratūras apstiprinati 4 prokurori atrodas tepat Latvijā, bet piektais GPr. apstiprināts Latvijas prokurors ka EPPO pr-rs no mūsu G.pr atrodas Luxemburgā.

Tātad ja pilsonis raksta uz EPPO - LR pilsonim atbild mūsu paši no Latvijas ieceltie (Gen pr.) EPPO latviešu prokurori.. viela pardomām..


Latvijas ieceltie EPPO pr-ri nekad neies pret savu darba devēju... vai tad te nav interešu konflikts ?

Atbildēt

Jautājums Kalpaka bulvārim

05.12.2021. 21:02

»

par EPPO

interesantakais , ka EPPO 4 pilnvarotie prokuror atrodas / strada Rīgā Kalpaka bulvarī , bet piektais skata pēc Luxemburgā (latvietis), nu vissi viens otru oazīst.. domajams, ka tas viss kopā ir viens liels tejāteris


Ja eppo prokurori ir latvju bāleliņi, tad caur tiem jautājumi tiek risināti ierastā kārtībā, savādāk nevar būt.
Jautājums, kurš tad veic izmeklēšanu eppo prokuroru uzraudzībā? Latvju menti vai citi? Ja mūsu mentiņi, tad viss ir skaidrs. Cirks ar čigāniem un lāčiem turpinās.
P.S.: kā neatkarīgs prokurors var strādāt vienā ēkā ar Opincāni, Kalniņu un Stukānu? Kaut kas tāds ir iespējams tikai muļķu zemē, bet Eiropas salddupšiem nav saprašanas, kas notiek Latvijā.

Atbildēt

par EPPO

05.12.2021. 20:41

interesantakais , ka EPPO 4 pilnvarotie prokuror atrodas / strada Rīgā Kalpaka bulvarī , bet piektais skata pēc Luxemburgā (latvietis), nu vissi viens otru oazīst.. domajams, ka tas viss kopā ir viens liels tejāteris...

Atbildēt

to hi hi

05.12.2021. 19:33

»

hi hi

ielec atejā


Tu Baibiņu vakar vārda dienā apsveici? Diskrēti.

Atbildēt

kāpec gan

05.12.2021. 19:04

»

brīvību

politieslodzītajiem Ādamsonam un Lembergam! Viņu vienīgā "vaina", ka viņi nerēja uz Krieviju, bet gribēja labas, Latviejai izdevīgas kaimiņattiecības ar Krieviju


Ādamsonam būtu jārej uz Krieviju,ja viņš saņem no tās pensiju par kalpošanu psrs un sadarbojas ar Krievijas specdienestiem,piegādādams tiem informāciju?Tas jau būtu pavisam nesmuki,ja viņš rietu.kremlim tas nepatiktu un kgb arī.

Atbildēt

Temīda

05.12.2021. 18:42

»

Gribētu

strādat par privātdetektīvu, lai palīdzētu cilvēkiem noskaidrot, vai sūdzēšanās ko dos, jo visur valda "astoņkājis


Visa vara ir viens milzīgs astoņkājis... visi sasmerejušies un turpina piesegt viens otru. Cik ilgi viņiem izdosies noturēties?!

Atbildēt

o ja

05.12.2021. 18:11

»

jaajaa

...šitas ir labs...nebūtu slikti uzvārdus...un rakstīt vajag EPPO...varbūt labāk ne Latvijas (esot pie mums arī tagad jau pilnvarotie prokurori)...pilns audits būs "prasītājam" toč


Un vel vienu nodalu vajadzeja piedrukat gramatai: Loho Lopsa ir izvirtulis, patik puikas, nemaksa nodoklus un vispar ir leta maukele... pardodas visiem, nu gandriz visiem. Par letu naudu uzraksta vestulites, lai nopelnitu orgijam raksta letus romanus, kur 95% ir izdomajums, radot iespaidu, ka ta ir taisniba. Visu laiku zults, ar sadu stilu agri vai velu nokaus pats savu veselibu. Godigi sakot
nesimpatisks virietis. ar izbolitam acim. Gejs
99,9% labakaja gadijuma.

Atbildēt

jaajaa

05.12.2021. 18:01

»

Arī ir pieredze ar Znotiņu

Rakstīju Znotiņai motivētu iesniegumu par noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizētājiem - sīko Pārdaugavas grupējumu...


...šitas ir labs...nebūtu slikti uzvārdus...un rakstīt vajag EPPO...varbūt labāk ne Latvijas (esot pie mums arī tagad jau pilnvarotie prokurori)...pilns audits būs "prasītājam" toč...:)

Atbildēt

brīvību

05.12.2021. 16:12

politieslodzītajiem Ādamsonam un Lembergam! Viņu vienīgā "vaina", ka viņi nerēja uz Krieviju, bet gribēja labas, Latviejai izdevīgas kaimiņattiecības ar Krieviju!

Atbildēt

juris

05.12.2021. 15:52

Bijušā padomju okupantu pakalpiņa atklāsmes par mafiozo reņģēdaju aktivitātēm ir laba lieta, bet pats padomju fašistu un okupantu pēcpuses laizītājs varēja pastāstīt tās detaļas, kuras tik ļoti slēpa no Latvijas "neatkarību" atguvušās sabiedrības. Piemēram, kā divus gadus vadīja PSRS VDK Robežapsardzības Tālo Austrumu pārvaldes "osobij otģel"? Tātad, būdams padomju čekas kadru virsnieks, sēdēja Saeimā un noliedza piederību padomju fašistiskā režīma represīvam orgānam. Pie tam, ieņēma iekšlietu ministra amatu, kas pats par sevi saprotams, paredz piekļuvi klasificētai informācijai.

Sūda cīnītājs ar reņģēdāju korumpēto mafiju uzradies... Lai vispirms sāk ar sevi!

Atbildēt

Gribētu

05.12.2021. 15:08

strādat par privātdetektīvu, lai palīdzētu cilvēkiem noskaidrot, vai sūdzēšanās ko dos, jo visur valda "astoņkājis" !!!

Atbildēt

Janim- cietusī persona

05.12.2021. 15:05

LIELS paldies par info, tagad es zinu kāpēc manā lietā ir korupcija, jo pretējās puses advokāti caur policiju neitralizējuši vienu prokuratūras man labvēlīgu atzinumu .

Atbildēt

Janis

05.12.2021. 14:56

Znotiņa ir sieva Reinim Znotiņam, savukārt Znotiņš strādā policijā par priekšnieku tajā "slepenajā" nodaļā, kur viņa pakļautībā agrāk strādāja Ruks pirms kļuva par Valsts policijas priekšnieku. Nevajag lolot ilūzijas, ka tur viss ir tīrs, visas netīrās lietas tur slēpj aiz vārda SLEPENS, gan pasūtījuma izsekošanu, gan konkurentu politiķu novērošanu.

Atbildēt

pilnīgi

05.12.2021. 14:08

pofig

Atbildēt

$

05.12.2021. 13:33

»

to - arī ir pieredze ar Znotiņu

bet poličiem nav likumīgu tiesību subjektiem, par kuriem sniegtas sūdzības, atdot lietas materialus


Menti neatdeva materiālus, bet laipni piedāvāja nokopēt. Par naudu. Ir tāds oficiāls maksas kancelejas pakalpojums.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

05.12.2021. 13:16

»

tas nu gan vairs nav jaunums, ka

ASV ir pasaules ļaunuma impērija


Ar rinkevicu karinu Levitu kuzis Maizitis kas asv par Pastnieku skraidija Karma

Atbildēt

Znotiņa bija tikai advokate

05.12.2021. 12:02

Znotiņa bija tikai advokate un ka jau advokatei arī viņai ir korporatīvas saiknes ar citiem advokatiem un juridisko profesiju parstavjiem

Atbildēt

to - arī ir pieredze ar Znotiņu

05.12.2021. 12:00

bet poličiem nav likumīgu tiesību subjektiem, par kuriem sniegtas sūdzības, atdot lietas materialus....

Atbildēt

$

05.12.2021. 11:54

»

??

Varbūt tas iesniegums tik motivēts nemaz nebija? Drīzāk tāds fufelis


Fufelis vai ne fufelis var noskaidrot kriminālprocesā, kas nav uzsākts.

Bet zīmīgs fakts ir šāds. Vienam moikas dalībniekam ir tēvs. Tēvs ir bijis līdzīpašnieks bankai. To banku ASV uzdeva latvju bāleliņiem taisīt ciet. Bez bazara. Ciet un viss. Kā rezultātā banka labā tempā tika pārdota citai bankai. Bet bijušie bankas īpašnieki un darbinieki izveidojuši vairākus ar naudas atmazgāšanu saistītus grupējumus, kas gadiem ilgi veiksmīgi strādā Rīgā un Latvijā.
Sižetos, kurus veidoja Nekā personīga, tās moikas figurēja. Arī mēdiji par viņiem ir rakstījuši.
Ievadi guglā SIA Tendem Neman un palasi.

Tā kā spriest fufels tas ir vai nav, šobrīd ir pagrūti. Tāpēc info tika nodota Znotiņai izvērtēšanai.

Atbildēt

tas nu gan vairs nav jaunums, ka

05.12.2021. 11:50

ASV ir pasaules ļaunuma impērija!

Atbildēt

skaidrs kā diena

05.12.2021. 11:46

Ādamsons ļoti nepatīkami uzkāpis Levit/Kariņa kliķei uz varžacīm!

Atbildēt

Arī ir pieredze ar Znotiņu

05.12.2021. 11:22

»

Kā raksta mediji

tad fid priekšniece ir Kariņa sievas bērnības draudzene, tādēļ arī no parastas advokātes iecelta fid amatā, kuru veic neprofesionāli (ir pieredze


Rakstīju Znotiņai motivētu iesniegumu par noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizētājiem - sīko Pārdaugavas grupējumu.
Tā duračka Znotiņa bez izxkatīšanas pārsūtīja iesniegumu vp Rīgas Zemgales iecirknim. Menti nodevuši manu iesniegumu pa taisno naudas legalizētājiem un tie cēluši civilprasību pret iesniedzēju par goda un cieņas aizskārumu un vajāšanu. Savu godu un cieņu naudas mazgātāji novērtējuši ar naudas summu 10 000 euro.
Lūk kādas sekas ir, rakstot motivētu iesniegumu iestādei, kuru vada duračka-knariņa sievas bērnības draudzene.
Mazgātāji tiesai apgalvo, ka Znotiņa neuzsāka kriminālprocesu, tātad noziedzīga nodarījuma pazīmes netika monstatētas. Jautājums, kas atturēs tiesu no noziedznieku celtās prasības apmierināšanas?
Laist ārā no pirtīm tādas kā Znotiņas, bija ļoti nopietna kļūda.

Atbildēt

svētā govs

05.12.2021. 11:08

Veidemani tāpat kā Veinbergu nedrīkst komentēt.
Mūslaiku žurnālistiem ir tāds niķis - nemaz neparunāt ar izstrādājamo personu, nenoskaidrot viņas viedokli, bet piedalīties vajāšanas procesā. Pietiek tikai ar savāktajām baumām.

Atbildēt

Kā raksta mediji

05.12.2021. 10:42

tad fid priekšniece ir Kariņa sievas bērnības draudzene, tādēļ arī no parastas advokātes iecelta fid amatā, kuru veic neprofesionāli (ir pieredze) .

Atbildēt

$

05.12.2021. 10:36

»

fakts

Tas mēsls Ādamsons šo informāciju un to apliecinošos faktus nevis publicēja, bet nodeva saviem kuratoriem krievijas specdienestos, lai tie varētu tos izmantot pret Latviju. Par to viņš ir pelnījis sapūt cietumā


Vai tu uztraucies, ka pateicoties Ādamsona sagādātajai informācijai FSB ieliks pirkstu Knatiņam tieši anusā kā rezultātā Knariņš būs spiests dancot un dziedāt gaiļa dziesmu kā saimnieks vēlēsies?
Bet tāda ir dzīves realitāte.
Ja ASV izsniegs Knariņa aizturēšanas orderi, nav izslēgts, ka tieši Maskavā Knariņa kungs mēģinās slēpties no ASV tiesībsargājošām iestādēm...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

21

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

Foto1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt! Visu un daudz! Nesertificētas sejas maskas, 4 miljonus vakcīnu - paliks pāri, atdosim Āfrikai. Nedrošus testus par 15 miljoniem. Salātu receptes par pusmiljonu... Un, kad par to vajadzēs atdot parādus, tad jau spēkā būs cita devīze: “Pēc mums kaut vai grēku plūdi!” (Ludviķis XV). 
Lasīt visu...

21

Modelēšana – “KO DARĪT?”

FotoNesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”, “Stabilitātei” un “Tautas kalpi”. Dialogs beidzot ir sācies, un, iespējams, organizāciju loks paplašināsies. Tā kā es neesmu “pirdis dīvānā” un tikai driķējis rakstus, lai gan vārdam ir liels spēks, bet arī piedalījies vairākos pasākumos pret pašreizējo varu, atļaušos izteikt savas domas un dot dažus padomus.
Lasīt visu...

21

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

FotoČinavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par tūkstošiem salauztu likteņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...