Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ješka

17.11.2012. 15:33

Lolita būtu labs variants :)

Atbildēt

tara

15.11.2012. 01:29

Sarmiite Eelerte aktiivi darbojaas laikaa, kad Vienotiiba tikai veidojaas. Vinha ir vieniigaa speeciigaa personiiba Vienotiibas valdee, kas speetu uznhemties partijas liidera lomu.

Manupraat Aaaboltinhas k-dzes populariteete tautaa ir zema, taapeec vinhai buutu laiks dot vietu kaadam, kuru tautaa vairaak ciena (un kura nav izteikta zempaklaaja politikas atbalstiitaaja).

Sarmiitei izdosies labaak nekaa Aabolinhas k-dzei:)!

Atbildēt

grande

14.11.2012. 13:19

Man pretīga Aboliņa - iedomīga ,lecīga ,grozās
spicei pa kājām.Tēlo nezin ko !Laiks iet pupās ,
lai V. galīgi nenogrimtu . Jau beigu sākums !!!

Atbildēt

Augusts

14.11.2012. 01:08

Žīdietes vietā Čigāne nesanāk, varbūt Lolitas vietā lai iet ļoļiks Zaķis?

Atbildēt

mm

13.11.2012. 15:10

banda...paliek banda...

Atbildēt

Pret Āboltiņu

12.11.2012. 17:52

un viņas vīra lobēšanu savtīgiem mērķiem

Atbildēt

?!

12.11.2012. 10:03

Fredis Meņģelis
11.11.2012. 22:19

Ja Čigāne nomainīs Āboliņu, tad Vienotība aizies par skuju taku.
Aboliņa ir daudz kompetentāka un godīgāka par Čigāni.
Turklāt līdz ar Čigāni tiks ievazātas liberālās pārmērības sorosīdu gaumē.
=========================
Toties Čigānei spēcīgs un bzmaksas atbalsts būs no bijušās dabavietas - Delnas, no Providus, kuru sardzē stāv žurnāls IR, kuru vada Čigānes draudzene Ločmele...Tie visi stūma Vienotību Saskaņas centra virzienā.
Lai arī kāda ir Āboltiņa, tomēr viņai pēdējā laikā nozīmīgas ir arī nacionālās vērtības.

Atbildēt

tā viš i...

12.11.2012. 05:40

Pļāpīgā Viņķele - Vienotības kaprace. Vīrs Viņčiks sev 1500Ls pensiju sataisījis 57gadu vecumā!!! Esot bijis disidents krievu gados??? Vai tāpat kā Straume, kurš dzērumā izdemolēja Siguldas restorānu un pēc tam uz sutkām sēdēja? Pindacīša-lakatiņu kontrobandiste, Zaķis-nodokļu "optimizētājs" u.t.t. Viena pašlabuma meklētāju varza pie siles tikusi.

Atbildēt

Peteris

12.11.2012. 03:37

Vai kaut ko muļķīgāku kā Desmit solu arhitekts
10.11.2012. 14:20 var izdomāt? Laikam visur rādās sazvērestības teorijas. Nervi netur?

Atbildēt

Berta

12.11.2012. 02:58

Manis pēc Solvita var tajā amatā palikt, jo kādam jau jādara tas darbiņš - jāatbild uz visiem preses un Pietiek.com glupajiem jautājumiem. Ja viņa ar to tiek galā, tad kāda jēga būtu mainīt uz citu. Protams, var jau būt, ka partijas rindās atrodas kāds, kurš to darbu darīs. Tikai jautājums: vai tas var būt cilvēks, kurš nav ne valdībā, ne saeimā. Neesot ikdienā klāt pie visām lietām, būtu neiespējami vadīt partiju un bezjēgā komunicēt ar visiem tiem, kuri nevīžo apskatīties ziņas.

Atbildēt

Zane

12.11.2012. 00:04

Par Čigāni taču vairs nav runas, viņa savu kandidatūru noņēmusi, bet nodaļas jau virzas savus pretendentus partijas priekšsēdētāja amatam, kongresā redzēsim rezultātus! Cerams, ka kandidāti izturēs spiedienu un neatteiksies no partijas vadīšanas, proti, nenoņems savas kandidatūras! ļoti uz to ceram!

Atbildēt

Fredis Meņģelis

11.11.2012. 23:19

Ja Čigāne nomainīs Āboliņu, tad Vienotība aizies par skuju taku.
Aboliņa ir daudz kompetentāka un godīgāka par Čigāni.
Turklāt līdz ar Čigāni tiks ievazātas liberālās pārmērības sorosīdu gaumē.

Atbildēt

reāla maiņa

11.11.2012. 22:28

To, ka šādā vadības virknējumā V nekādu izredžu nav , tā kā būtu skaidrs. Pīšanās ar ar puzenieku vien norāda V mazspēju vai arī dziļu plaisu biedru vidū. Vai tā ir Čigāne vai kāds cits, taču partijai ir būtībā jāpieņem šekspīrisks lēmums - būt vai nebūt.

Atbildēt

Frost

11.11.2012. 19:50

Izskatās, ka TP ceļš ir nosprausts...

Sakarīgākajiem no Vienotības šis ir pēdējais brīdis pāriet pie citas komandas - jau tā par dažiem ir brīnums, ko viņi vispār pie šiem kosmopolitiem un sorsosistiem meklēja?

Atbildēt

ЦС

11.11.2012. 19:36

А вы KUNGI и дальше продолжайте за эту кошку голосовать на выборах??? Не наелись еще??? Вам только Центр Согласия плохой?? А сами КАКИЕ??? ТОШНИТ !!!!

Atbildēt

krievs

11.11.2012. 19:35

А вы KUNGI и дальше продолжайте за эту кошку голосовать на выборах??? Не наелись еще??? Вам только Центр Согласия плохой?? А сами КАКИЕ??? ТОШНИТ !!!!

Atbildēt

vilis

11.11.2012. 10:06

Ārprāts!Kāda Vienotībā līderu nabadzība,ja profesionāla politiķa vienīgā konkurente ir populiste Lakatine lakatine

Atbildēt

citam V biedram

11.11.2012. 04:34

piekrītu. Jautājums - kā koordinēties?

Atbildēt

cits V biedrs

11.11.2012. 03:35

Aizmirsu piebilst: virzam nevis no spices, bet no lauku nodaļām sakarīgus kadrus. Sen bija laiks sākt to darīt, jo V spicē dikti īss un aprobežots tas bariņš, viņi savas iespējas faktiski ir izsmēluši un partiju aizvedīs uz mēslaini.

Atbildēt

cits V biedrs

11.11.2012. 03:32

Kas mums-citiem liedz samesties un izvirzīt savu kandidatūru? Vajag vismaz 4-5 kandidātus, nevis tika vienu kā kompartijas laikos. tad i iebalsos derīgāko, citādi spice tik rullē un mēs pārējie esam kā aitu bars vadāms un stumdāms. Virzam savus kandidātus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

10.11.2012. 20:55

>> JURKA
********************************
Jurka
10.11.2012. 02:51
Izskatā, ka veicas Vidiņ paps metis kautrību pie malas un sācis bruģet ceļu pensionāru nīdejai meitiņas ceļu uz Vienotības vadīšanu. Neprātīgs solis, večuka marazma dēļ tadad cietīs meitiņa:)
**********************************
... ja jau tev birkas piekāršanai "pensionāru nīdēja" pietiek ar musulmaņu piektdienas sprediķī saklausītu aicinājumu sist kristiešus ... jo, lūk, kaut kādā "pleibojā" ITKĀ teikts, ka Viņķele nīstot pensionārus ... tad varēji arī ielasīties "pleiboja" nākamajā jautājumā Viņķelei - "Kāpēc jūs, lai gan sakāt un darāt nepatīkamas lietas, esat saņēmusi mazākus protestus nekā dazī citi ministri un NETIEKAT SAUKTA PAR PENSIONĀRU NĪDĒJU?"...
Vinķele ; " Tāpēc, ka politikā vados pēc tā paša principa, kā dzīvē, proti,nemelot un TEIKT PATIESĪBU, LAI CIK NEPATĪKAMA TĀ BŪTU...(..)..."
.
... "JURKAM" NEPATĪK TAISNĪBA !!!!... taisniba nepatiķ arī GKR bazūnei,nekādi karoti nolikt nolikt nespējīgajai, ITKĀ pensionārus
aizstāvošajai, sazūvušajai vecenei Verzei ...

Atbildēt

lasītājs

10.11.2012. 19:06

Visvieglāk partiju ir sagraut no iekšas.Šis proces jau ir sācies,notiek karš dāmu tualetē.Vienotības pirmam desmitniekam var atrast skeletus skapī.

Atbildēt

Vēlētājs

10.11.2012. 18:43

Solvita ir ventspils pārstāve Vienotībā. Mēs redzējam, cik ātri pazuda Emsis štibendiāts.Šeit nav atšķirības ,tikai naudas sumās.Tas ir tikai laika jautājums.Solvita pārāk publiski aizstāv Lembergu.

Atbildēt

Desmit solu arhitekts

10.11.2012. 15:20

Lai cik "slepeni un nemanami" citiem partijas biedriem kads centies iejusties slipetaka politehnologa loma, tomer jaatzist, ka zinamus panakumus ir izdevies izcinit. Visvajaka partija klust, kad to sak plosit ieksejas mazu grupu cinas par varu un tas ari nozime partijas beigas. Visu cienu - Didzim Senbergam un domubiedru grupai.

Atbildēt

10 soli, lai iegut varu Vienotibaa?

10.11.2012. 15:15

Te viss skaidrs - klasisks veids ka iegut varu.
- Pirmkrt, jasaprot cik daudz un kurus atbalsta vairakums biedru
- Otrkart, jaiegust domubiedri, lai kopa izstradatu skaidru darbibas strategiju.
- Treskatrt, ja "udens ir parak mierigs", nepieciesams taja iemest akmeni. (konkretak - paris menesus pirms kongresa, partijas liste jasak intensivi bombardet ar pretrunigiem jautajumiem, radot diskusiju partijas ieksiene)
- Ceturtkart, kad diskusija radita par citiem jautajumiem, istais laiks iemest "isto bumbu", lai vispar sktos diskusija par lidzsineja lidera atbilstibu. Ta teikt - nepieciesams ieset saubas. (To vislabak izdarit septinas reizes pec kartas nosutot partijas biedriem uzsaukumu, izvirzot tiesi esoso lideri velreiz un aicinot par vinu balsot! kongresa). Ticiet man - labakais veids ka sakt diskusiju un ieset saubas.
Piektkart - Talak nepieciesams no si iedigla radit publisku stastu un diskusiju parcelt no biedru loka nu jau uz zurnalistiem un sabiedribu kopuma. Vislabak to panakt nopludinot radikalakos viedoklus un vajadzigo kontekstu kadam no medijiem.
Sestkart - Kad pirmie mediji uzkerusies, japiepalidz lai sis stasts aiziet plasak un par to jau sak runat galvenajas zinas sabiedriskaja televizija. Katra zina saja limeni arvien vairak iedragas esosa partijas vaditaja telu un radis arvien lielakas saubas. Dimzel krietni cietis ari pasas partijas reputacija, bet neviena revolucija nav bez asinim un kritusajiem.
Septitkart - lai uzturetu stastu, nepieciesama taa turpinajumi. Tadel publiskaja telpa japaradas (viltus) alternativai, kura jau ka ieprieks sarunats atsauc savu kandidaturu.
Astotkart - paraleli javeic intensivs darbs ar partijas nodalam, uz katru nosutot kadu no domubiedru grupas, lai raditu vietejiem laudim uzticibu un tad vinu viedokli iesupotu nepieciesamaja virziena.
Devitkart - loti isi pirms kongresa nepieciesams izvirzit jau domubiedru grupas sagatavoto isto kandidatu.
Desmitais - kongresa pasam kandidatam jasaka kads skarbs vards, ka ari domubiedru grupas locekliem (kuri jau atzimejusies braukajot apkart) butu ar savu teikto jaievirza katra delegata lemums par labu jaunajam kandidatam.

Atbildēt

m-637

10.11.2012. 15:07

Isi sakot - 'Vienotības' kuģis grimst.
Par atsvešināšanos no tautas - par ko vēl var runāt,skaidrs jau tāpat!
Ja paši V-partijnieki neko nedarīs - izjuks.
Vai tiešām 'V' nemana, ka opozīcija 'ZZS' sāk atdzīvoties,nemaz nerunajot par 'SC'.
Ar ko jānomaina Āboltiņa,negribu zīlēt,bet tā zoss
tīri labi noderētu jau tagad - MĀRTIŅOS !
Nelīdzēs ne Abu Meri pašreklāma/nav pienācis īstais
laiks/ - jāglabj tač sava sieva Linda,jaunā valde
var noēst,pat kauliņus neatstājot, radaru epopeja
jau nav beigusies.
Ja 'V-ba' kapitāli nemainīsies, žēl tikai,ka nav
neviena pol.spēka, kas varētu nākt viņu vietā.
Bet tā arī turpināties nevar !!!

Atbildēt

V biedrs

10.11.2012. 14:54

Nav nekādas diskusijas. Viena vēstule no mazpazīstamas partijas biedres un Viņkeles tēva, kas par visām varēm šai vietā grib redzēt savu meitu. Visi pārējie ir par Aboltiņu.

Atbildēt

kaķa smiekli

10.11.2012. 14:15

Kāda gan tam nozīme...tur visas vienādas intrigantes.

Atbildēt

.

10.11.2012. 11:36

Šēnbergs ir provokators un meistars pielīšanā.

Atbildēt

Zelmy

10.11.2012. 08:58

Aboltinja ir loti augstpratiga butne, kurai ir ieverojami sakapis galva un Vienotibas sarakstam tas nekada mera nenak par labu. Lai galigi nepazaudetu velesanas, viniem ir loti japiedoma pie savam "lokomotivem", daudzi nebalsos tiesi vinas del un nekadi PR pasakumi vinu vairak "nenomazgas"

Atbildēt

gunča

10.11.2012. 07:31

Tālāk no spekulantes, ar intelektu arī pašvaki.

Atbildēt

Jurka

10.11.2012. 03:51

Izskatā, ka veicas Vidiņ paps metis kautrību pie malas un sācis bruģet ceļu pensionāru nīdejai meitiņas ceļu uz Vienotības vadīšanu. Neprātīgs solis, večuka marazma dēļ tadad cietīs meitiņa:)

Atbildēt

@

09.11.2012. 23:44

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.) 09.11.2012. 20:24
---
labs, bija smieklīgs

Atbildēt

Ķīnas mūris

09.11.2012. 22:27

Man tai Vienotībā patika Ingūna Rībena. Kur viņa tagad? Sen nav nekas dzirdēts...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 09.11.2012. 21:24


Mediju ziņa: Mazāk nekā mēnesi pirms šajā valstī funkcionējošās pašreizējās "valdošās partijas" jeb politekonomisko interešu grupējuma "vienotība" ( V-"jenotība" ) kongresa, kurā esot "ieplānots, ka jāievēl jauns valdes locekļu sastāvs un arī valdes priekšsēdētājs", šīs politpartijas iekšienē esot "izvērtusies diskusija, vai pašreizējā līdere Solvita Āboltiņa ( V-"jenotība" ) būtu jāpārvēl šajā amatā, kā iespējamo viņas pēcteci un arī Āboltiņas konkurenti uz šī politgrupējuma vadošā locekļa amatu izvirzot Lolitu Čigāni ( V-"jenotība" )", par ko liecina neatkarīgā interneta prtāla "PIETIEK.com" žurnālistu rīcībā nonākušais un šajā medijā publiskotais "vienotības" iekšējās @-sarakstes fragments...
-----

"Babene > VS < Pindacīša" ~
MZ SILES "valsts" kārtējais "skandāl-šows".
( "tekošā momenta atreferējums" = iz "O.M.© arChīva" )

No Muļķu Zemes SILES puses,
Kur "politrukšķu" suga tusē,
Velk ATKAL sū#u smaka, sīva ~
Briest "shēmā" jauna "perspektīva"...
...
Uz "bābu kariem" vīkšās "dāmas",
(Kas iepriekš čomojās, šķiet, rāmas),
Par "V-jenotības" Bosa vietu,
(Ar sū#os impregnētu mietu):
Rau - Babene pār rižij matiem,
Mauc ķiveri (ko šai pa blatiem,
No hokejkluba sponsorēja ~
Kad "hallē" spamu vervelēja).
Bet Pindacīša - piesedz spalvu,
Ar "smuke lakate ap galve"
(No turkiem paunotu, pa lēto,
Bet - muitā čut ne konfiscēto).
Grābj konkurentes sū#u mietus,
Un (iesildoties) tekstus cietus,
Sāk gruzīt viena otrai pretī ~
Kurš (ir un paliks) "lielāks kretīns":

Rukšķ Babene uz Pindacīšu,
Par "kontrabasa shēmu" tīšu,
Kas "reitingus" grauj politblicei,
Un neder "V-jenotības" spicei,
Tiek piesaukts Skābā Jorģa piķis,
Par kuru (uz)pirkts "politiķis",
Ir "sorosīds" un lupatlelle!!!
(Plus - "turke lakatine" štelle...)
Sprūk Pindacīšai kvieciens laukā,
Par Muļķu Zemes polit-...(geišām),
Kas at...(strādās) par piķi sīku,
Kaut Lemburģijas krānu līku.
Par "padomēm" un rebēm sāpi,
Pauž Pindacīša - kā ar skrāpi,
Pa konkurentes ...(runpi) bracot,
Un (duetā) pa skaļo kaucot ~
Pauž "vērtības" un "tiesiskumu",
Lai "klusējošo vairākumu",
Pirms "balsojuma" motivētu,
Par katru ...(bābu) "nominētu".
Tad - klope panesas ar mietiem,
Kas "rakstā" klaudz pa pauriem cietiem,
Ar sū#iem nošķiežot gan "kasku",
Gan "lakatine" - kā ar vasku...
Kad mieti skaidās - sper un skrāpē,
Līdz "dāmas" (abas) sten dēļ sāpēm,
Bet - "nedezertēs" tak' no cīņas:
Vēl (kurš, diez, kuru?) grīdā mīņās,
Lai (vēlams) uzsēstos uz galvas,
Ar... (vietu, kuru neklāj spalvas)
Jo - "ētiskumam" tak' nav vaļas,
Kad "kolēģi" maļ kotlešgaļā...

Skan svilpieni no skatītājiem
(Uz sū#u mietu kratītājiem),
"Olē, Olē!!!..." tiek ziņģēts (korī),
Šows "atreferēts" pļāpu rorī ~
Viss notiek, kā jau sīvos mačos,
Par kuriem vēlāk (bišķi) klačos,
Un (dikti) ieņirgs "glupā" Tauta,
Kam šāda "izklaide" tiek ļauta.
Bet - vai kas labāks būs, kā bija,
Pirms tam, kad SILES "atrakcija",
Par "aktuālo tēmu" brieda,
Un "partorgi" @-pastos sprieda,
Kam "sabalsots" tiks Bosa beņķis,
Kam - aplauziens un stresa kreņķis,
Kā "skandāl-šowu" krutāk taisīt,
Un "vaukšķos uzticību raisīt"?...
...
Smird Latv(ĀN)ijas SILES biedri ~
Līst "prominencēm" trekni sviedri,
Un ...(kaut kas biezāks) iesprūk vešās,
Kad CŪKLOPI dēļ putras tešās...

'ANNO' ~ 11.2012.

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

sociologs

09.11.2012. 20:11

Bet vai Saskaņas Centra iekšējo saraksti, jūs - Pietiek.com, varat mums piedāvāt? Vai spējat to izdarīt? Vai arī šādas sarakstes vispār nav, jo ir tikai sarakste ar Krievijas vēstniecību - Vešņakovu, Hapilovu, un Maskavu?

Atbildēt

urka

09.11.2012. 19:16

siekalzaķu un Playboyzaķu partija - laiks arī šiem zaķiem uz platformas! Ar mutes brūķēšanu nākošajās vēlēšanās būs stipri par maz!

Atbildēt

3es

09.11.2012. 18:30

vai taa ir kabatslakatinu kontrabandiste????????????

Atbildēt

tuziks

09.11.2012. 18:17

No saskaitāmo kārtības summa nemainās, Vienotība ar savām izdarībām piekopjot genocīda politiku pret tautu un valsts interešu vietā aizstāvot ārzemju bankas ir pelnījusi politiskā līķa statusu!

Atbildēt

.

09.11.2012. 18:07

Lietussargu grupējums (Elerte, Čigāne Ašrādens...), kas iefiltrējās Vienotībā, pārņem varu?

Atbildēt

ginča

09.11.2012. 18:04

es par. trusi arī vajadzētu.

Atbildēt

es par

09.11.2012. 18:04

Es par Udri, piemerota kompanija.

Atbildēt

Bīstams tips

09.11.2012. 17:55

Vidiņš ir revolucionārs, disidents, viņš vienmēr būs pret, pret PSRS, pret Latviju. Par saviem labumiem. Intrigants. Nav ko šo veci klausīties. Jāklausās ir cilvēkos kas ir par.

Atbildēt

Kas ir Vidiņam galvu saspiedis

09.11.2012. 17:53

Vai patiešām lakatiņu tirgonei no Delnas sorosītiem būtu jāieņem šāda pozīcija? Vai pati lakatiņu un brošu tirgone apkaros cigarešu tirgoņus? Ko šī pindacīša ir izdarījusi partijas un valsts labā ka var pretendēt uz šādu amatu.

Atbildēt

NU Vienotība

09.11.2012. 17:47

Neesmu sajūsmā par Solvitu, bet viņu likt blakus tai sorosītu pindacīšai, var tikai paslims vienotības biedrs.

Atbildēt

hehe

09.11.2012. 17:47

vecā spekulante, ar saviem lakatiņiem z)))

Atbildēt

Kārlis kurš NEVĒLAS būt par Karlīni

09.11.2012. 17:32

Vienotības beigu sākums ....

Atbildēt

ha,ha,ha

09.11.2012. 17:31

Viņi tur kā zirnekļi burkā :))))

Atbildēt

LiepājnieX

09.11.2012. 16:27

Šķiet, ka Jenotības jaunieši parādīja savu nevarību, gļēvumu - kas viņiem liedza izvirzīt Āboltiņas un Kalnietes vietā citas? Nekas!

Bet viņi tik sēži, asti kājstarpī ierāvuši. Ne viņi var izvirzīt Čigāni, ne Vaideri. Zivs, ne gaļa.

Atbildēt

iedzīvotājs

09.11.2012. 16:26

"Aboltiņai ir jāaiziet pašai ,un jāsaprot , ka viņa tiks izbalsota tā- vai šā !!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...