Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kā jau viss Latvijā

30.03.2024. 22:24

Iesāka bet pabeigt nesanāks pietrūkst naudas.

Atbildēt

To

30.03.2024. 21:00

»

To

Jums sanitārs nosuflēja


tev diagnosticēja psihiatru konsīlijā.

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 20:35

Paskat kā muļķa pļutkinens palaiž drisņu.

Atbildēt

patiesībā

30.03.2024. 20:33

viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

tev

30.03.2024. 20:31

»

es

Indullis Durka pazīstams kā O.M.©aureja


atkal kārtējā personības dalīšanās lēkme ienākusies?

Atbildēt

deģenerātam no Andromedas

30.03.2024. 20:30

»

Suns Funs no Andromedas

Smadzenes ir orgāns,kura darbības rezultāts ,reizēm ,noliedz viņa paša pastāvēšanas faktu...


tavs analfabētisms ir sliktas ģenētikas sekas, vienkārši truls stulbums, vai patoloģiska plānprātība.

Atbildēt

tu

30.03.2024. 20:26

»

Caurejas pavēlnieks

izspiež no sevis peršiņas


arī vari pacensties izspiest no sevi vismaz kaut ko jēdzīgu, tikai - nekas vairāk par ikdienišķu pļutkinenu tev nekad nav sanācis un nesanāks, caurejas pavēlniek. ;)

Atbildēt

Suns Funs no Andromedas

30.03.2024. 20:24

»

Sakiet, lūdzu,

Jūs esat (nevis "esiet") analfabēts...


Smadzenes ir orgāns,kura darbības rezultāts ,reizēm ,noliedz viņa paša pastāvēšanas faktu.
Tu ļoti lepojies ar savu intelektu,-teica Meistars skolniekam,-Ar to tu man atgādini cietumnieku,kurš lepojas ar to ,ka viņam ir plaša kamera.Apmēram tā ir ar Jums,kurš grib intelektuāli spīdēt,bet sapinās kā vista pakulās un tad žagojas(lamājas).Jums tiešām ir tik pelēka tā iekšpasaule(sūdaina)?

Atbildēt

pareizais jautājums

30.03.2024. 20:20

»

hehe

Kamēr mazpisāndurkas turpinās laist šeit savu pļutkinenu palagus, tikmēr tas tiks saukts tā, kā to jāsauc, par pļutkinenu


Kāda tev daļa par CITIEM, deģenerāt pļutkinen?

tu vari saukt ko vien gribi un kā vien gribi - no tā taču NEKAS NEMAINĀS, pat ne tava deģenerāta pļutkinena NESPĒJA kļūt par Normālu Cilvēku! ;)

Atbildēt

deģenerātam hehe

30.03.2024. 20:15

»

hehe

Kamēr mazpisāndurkas turpinās laist šeit savu pļutkinenu palagus, tikmēr tas tiks saukts tā, kā to jāsauc, par pļutkinenu


viss ir vienkārši "kā lāpsta": nepatīk lasīt principā jeb "pa lielam" (tāpat kā jebkuram tipiskam mentāli aprobežotam biogaļas kautķermenim), vēl / vairs neesi spējīgs izboksterēt tekstu, kas ir apjomīgāks par lumpenkomunikācijas standarta "140 zīmju" debilizācijas formātu, vai bezcerīgi tizli nejēdz tēmu - nelasi.

Vienkārši NELASI to, kas tev nepatīk, neinteresē vai 'fiška nevelk'. Un VISS!

Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

Atbildēt

Sakiet, lūdzu,

30.03.2024. 20:11

»

Sakiet ,lūdzu,

Jūs esiet gudrs


Jūs esat (nevis "esiet") analfabēts?

Atbilde uz Jūsu jautājumu: personīgi man ir pietiekams (objektīvs un taml. adekvāts) pamats uzskatīt sevi par Normālu Cilvēku. Attiecībā tieši uz gudrību - viss ir atkarīgs no kritērijiem, t.sk. salīdzinošajiem. Tostarp, protams, arī no elementāras dzimtās (u.c. liet.) valodas apguves t.sk. lasīt / rakstīt prasmes un taml. vispārējās attīstības pamatkritērijiem.

Piemēra pēc - ja Jums interesē citu cilvēku gudrība, tātad Jūs sevi salīdzināt ar citiem, instinktīvi (vai arī apzināti) vēloties būt vismaz tik pat gudram, kā citi, ar ko Jūs sevi salīdzināt. Interesanti, kāds ir Jūsu salīdzinājuma rezultāts tieši konkrētajā gadījumā, un kādi argumenti ir "nostrādājuši" kā objektīvie kritēriji?

Ir sacīts: "Nekas un neviens NAV ideāls." Līdz ar to (vismaz manuprāt) - neviens NAV tik gudrs, lai nevarētu / nevēlētos būt vēl gudrāks. Vienlaikus - tas nebūt nenozīmē, ka cilvēks būtu uzskatāms par "apaļu" (bezcerīgu) muļķi TIKAI tāpēc, ka viņš salīdzinoši NAV gudrāks par citiem. Protams, izņemot gadījumus, kad salīdzinoši NEgudrākais neatlaidīgi cenšas "izstādīt" SEVI par "gudrĀKu" (nekā viņš PATIESĪBĀ ir!), "asprātīgāku", arī rupjāku, NEcilvēcīgāku vai taml. "pārāku" uz Normālu Cilvēku muļķīgas truli glupas apķēzīšanas rēķina. Jo - TAD vairs PAŠA muļķību nenoslēpt, nu nekādi... Un šādiem NEgudrajiem personāžiem atliek vien izmisīgi turpināt izpildīties kā bezcerīgiem MUĻĶIEM, diemžēl. T.i. – līdz brīdim, kad "nostrādās" kaut kas tāds, kas MUĻĶUS no šī (jebkura Normāla Cilvēka PĀŠcieņu galēji apkaunojošā!) "pienākuma" verdzības atsvabinās. "Katrs PATS ir savas (NE)laimes kalējs.", kā zināms.

Pareizais jautājums: kāpēc Jums interesē CITI cilvēki - NEVIS tas, kas / kā / kāpēc esat Jūs PATS (kāds nu esat "ienācies", vismaz līdz šim un arī pašreiz)? Visnotaļ iespējams, ka GODĪGA atbilde uz šo jautājumu (pirmkārt jau - pašam sev, jo sevi piemānīt NAV iespējams) izrādīsies pietiekams arguments tam, lai Jūs palīdzētu PATS SEV kļūt par tādu Normālu Cilvēku, par kādiem Jūs pašreiz atļaujaties totāli MUĻĶĪGI paņirgt / apķēzīties.

Veiksmi! ;)

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 19:44

Kamēr mazpisāndurkas turpinās laist šeit savu pļutkinenu palagus, tikmēr tas tiks saukts tā, kā to jāsauc, par pļutkinenu.

Atbildēt

traucētajam "komentāru lasītājam" hehe

30.03.2024. 18:17

»

hehe

Ar saviem pļutkineniem traucē lasīt komentārus


Kas arī bija jāpierāda - tikai totāliem deģenerātiem "lasīt komentārus" traucē normālu cilvēku publiskotie viedokļi, kurus deģenerāti nav spējīgi saprast un tāpēc savos "pļutkinenu komentāros" apsaukā un apķēza pilnīgi bezjēdzīgi.

Ja tu mācētu lasīt - tu varbūt spētu apjēgt, ka tevis apķēzītie normālu cilvēku viedokļi vienmēr ir par konkrētu tēmu un ar loģiski argumentētu pamatojumu - atšķirībā no tavām un taml. deģenerātu "pļutkinenu" ķēzījumiem. Un šie viedokļi ir publiskoti priekš tam, lai tos lasītu normāli cilvēki, kuri saprot gan tēmu, gan saistībā ar to paustos viedokļus - nevis priekš tam, lai tev un taml. deģenerātiem "pļutkineniem" būtu ko apķēzīt, dēļ sava permanentā stulbuma.

P.S. Šis gan tev (u.c. taml. jēgas tizleņiem) tiek skaidrots (un "prezentēts") regulāri, BET - līdz šim vēl nav ticis saprasts, visticamāk sekojošu iemeslu dēļ:

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot.

Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir šķietams vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr salīdzinoši nedaudzie normālie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, biežāk tomēr izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Tāpēc muļķuzemē nekas nemainās uz labo pusi, paliek tikai sliktāk. Un ņemot vērā to, ka muļķu ir šķietami pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk, muļķuzemē nekas nemainīsies un kļūs vēl sliktāk. Vismaz - kamēr "vadzis lūzīs".

Pār muļķuzemi - klāra debess...

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 17:59

»

hehe

Ar saviem pļutkineniem traucē lasīt komentārus


tu ar saviem mūžīgajiem pļutkineneniem traucē vēl vairāk, jo nekad neko jēdzīgāku par savu tizlo pļutkošanu neesi komentāros rakstījis.

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 17:18

»

priekš kam

tevi vajag apkarot pļutkinen


Ar saviem pļutkineniem traucē lasīt komentārus.

Atbildēt

Elementāri

30.03.2024. 16:01

Blefa laiks ir pagājis. Tagad ir jāapmaksā rēķini. Tautai vajadzēs vainīgos, tā kā Brišķeni Linkaiši un Rubesas uz izeju! Un būs arī tikai taisnīgi.

Atbildēt

tam pašam pļutkinenam

30.03.2024. 15:50

»

hehe

Kā tad apkarot to pašu pļutkinenu


Kāpēc tu arī vienmēr uzbrūc kā trollis pļutkinens bet nekomentē saturu?

Atbildēt

priekš kam

30.03.2024. 15:44

»

hehe

Kā tad apkarot to pašu pļutkinenu


tevi vajag apkarot pļutkinen?

Atbildēt

Pašā sākumā

30.03.2024. 14:08

»

Bet vai atceraties

kā par valsts ienaidniekiem un muļķiem zākāja tos, kas jau sākumā teica, ka RB ir fufelis un paredzēts naudas apgūšanai, nevis ekonomiski pamatots un kādam vajadzīgs projekts


šajā``biznesā`` savu ``karjeru``uzfrišināja Benzīnkaraliene Rubesas kundze.Jau tad ``ecējās``savā starpā visi tie ``pārvaldītāji`` un nevarēja atrast kopsaucēju.Nauda plūda kā Daugavas ūdeņi.....Tiešām-vai mūsu Valstī, reiz, par izšķēdēšanu sevišķi lielos apmēros-kāds ``tupēs``?????

Atbildēt

non

30.03.2024. 14:05

»

Troļļu murgs

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu


saturu procesors vienkārši nevekl, nedomāju, ka kāds tiem muļķiem kaut ko maksā, tā ir tāda bērna ego izrādīšanās, re, kā es viņam sadevu

Atbildēt

va vellos

30.03.2024. 11:01

»

Troļļu murgs

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu


Džeko, bet izņemot mani un vēl pāris zolīdu ļautiņu, te neviens saturu vai sarunas gaitu nekomentē. Tas vēl būtu labi, ja kādam vismaz uzbruktu, bet tiem tekstiem jau nav vispār nekādas jēgas.
Ignorēt arī grūti, jo lielmeistari stundā ieliek rindā ap 60 komentu zem 30 nikiem, pamēģini tu ko pateikt tādā miskastē.
Moders vajadzīgs, bet tāda te nav.

Atbildēt

Troļļu murgs

30.03.2024. 08:57

»

Troļļu murgs

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu


Kaut gan, ja es gribu būt pilnīgi patiess - un tāds es gribu būt vienmēr! - dažreiz trollis uzbrūk arī ārzemniekiem, vadošo partiju vecbiedriem, vai vienkārši nejaušiem garāmgājējiem.
Kā cīnīties - nekā necīnīties. Nav jau Rīgas "Dinamo".
Laikam esmu apjucis. Atkal kaut ko sajaucis. Par ko šis stāsts, biedri?

Atbildēt

Perpendikuls

30.03.2024. 07:36

Ja nepietiek naudas dzelzceļam uz lidostu, var taču uzbūvēt lidostu pie dzelzceļa!

Atbildēt

višš

29.03.2024. 20:07

»

hehe

Šodien pļukinens laikam ogli saēdies


uzglūn no zemā starta pozīcijas ;)

Atbildēt

Troļļu murgs

29.03.2024. 19:46

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.
Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt.
Viņiem naudiņu maksā par to, ka apkaro pasūtītās tēmas autorus. Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti.

Atbildēt

jautājums Strakšas

29.03.2024. 19:38

ko pats esi darījis lai lietas mainītu? Tikai te driķējis savus rakstelus par lietām, pie kurām pats esi līdzvainīgs...Tukšpirdis, tā sacīt...
Vēl viens no neta tukšpiržiem te...

Atbildēt

hehe

29.03.2024. 19:29

Šodien pļukinens laikam ogli saēdies.

Atbildēt

Būs dzelzcelš RB, būs!!!

29.03.2024. 19:04

Viļņa-Ŗīga-Tallina-Pēterburga!!!

Atbildēt

Tiesnesis

29.03.2024. 18:51

»

Komjaunietis Tālis Linkaitis

Žogus, viaduktus un tuneļus kopā ar pamattrasi vajag APVIENOT vienā lielā objektā, kur katrs no tiem pildītu pārējo funkcijas - vienā lielā, monolītā ŽOGVIADUKTUNEĻPAMTRASĒ...


No ironijas saprotu, ka Jūs gribētu darīt citādi, piemēram, RailBaltic šķērsojums ar Rīgas apvedceļu pirmajā posmā tiktu izbūvēts vienā līmenī pa pārbrauktuvi, bet otrajā (ja būs finansējums) Rīgas apvedceļu varētu pacelt viaduktā vai nolaist tunelī? Savukārt, ja finansējuma nebūs, tad Rīgas apvedceļš RailBaltic-u arī pēc vilcienu kustības uzsākšanas šķērsos pa pārbrauktuvi.

Atbildēt

Komjaunietis Tālis Linkaitis

29.03.2024. 16:25

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Cik var to fufeli dziit?Railboltiks ir militaars objekts lai ar to smagos tankus paarvadaat.Bet korumpantiem tas ir otkatu paradiize.Un kaads tad tur jaunais pasazieru iepirktais aatrvilciens kursees? VaiVai


Nu, vispār jau mēs bijām domājuši, ka tur kursēs katra latvja ausij tik tīkamais "AiAi"... kaut gan es personīgi dotu priekšroku "VaiManDieniņVaiMan".

Atbildēt

Komjaunietis Tālis Linkaitis

29.03.2024. 16:19

Lūdzu, te būs vēl viens risinājums.

Vajag radīt ekonomiski neciešamus dzīves apstākļus atlikušajiem 1'000'000 Latvijas iedzīvotājiem. Tādus, lai tie nespētu pabarot savas ģimenes un paēst paši. Ko tad viņi darīs? Pareizi, gribēs sekot jau aizbraukušajiem ekonomiskajiem bēgļiem! Un te nu paveras Lielā Iespēja - visiem aizbraucējiem jāziedo savi nekustamie īpašumi par labu Rail Baltic projektam!
Vidēji sanāk ap 3'000 eirošekeļu no katra aizbraucēja, kas, manuprāt, ir pilnīgi reāls cipars, jo daļa no tiem aizbraucējiem jau ir pliki kā baznīcas žurkas, bet daļai tomēr kaut kas vēl pieder!
Bet kā šos īpašumus pārvērst tīkami skanošos eirošekeļos? Labs jautājums, labs! Nu, var mēģināt ieķīlāt (uz neatdošanu) zviedržīdu bankā, bet, ja tas neizdodas, var mēģināt pārdot igauņu investoriem.

Ja neizdodas arī tas, nu, tad štruns ar to projektu, tad gan pilnīgi noteikti kļūst skaidrs, ka tas nav realizējams...

... bet atsavinātos īpašumus var uzdāvināt tik daudz cietušajiem cietējiem, nu tiem, kuriem jau uzdāvināja 40 M eirošekeļu. Tie pieņemt neatteiksies.

Atbildēt

Komjaunietis Tālis Linkaitis

29.03.2024. 16:00

»

Tiesnesis

Žogus, viaduktus, tuneļus jābūvē no viena finansējuma kopā ar pamattrasi. Pretēji rīkoties būtu līdzīgi kā 12 stāvu dzīvojamā ēkā pirmajā posmā izbūvēt lifta šahtu un palaist liftu, bet otrajā (ja tiks saņemts finansējums) uzlikt lifta šahtai durvis katrā no stāviem


Žogus, viaduktus un tuneļus kopā ar pamattrasi vajag APVIENOT vienā lielā objektā, kur katrs no tiem pildītu pārējo funkcijas - vienā lielā, monolītā ŽOGVIADUKTUNEĻPAMTRASĒ!!!

Ar šo inženiertehnisko risinājumu mēs kļūtu slaveni visā pasaulē, pie mums (par naudu, apmēram 3 miljardiem eirošekeļu) visi brauktu uz to skatīties.

Bez tam tīrā ekonomija sastādītu 300%, un (mums) vēl pāri paliktu!

Atbildēt

realitāte vieglajā valodā

29.03.2024. 14:36

Kamēr to raili cels, ļautiņi būs iemācījušies pārvietoties ar teleportācijas palīdzību.

Atbildēt

Satīstītāji grupa 93

29.03.2024. 14:31

»

lauķis

Nu nebūs nekāds "Rail Baltica",vienkārši nepaspēs to uzcelt ja arī parādītos finansējums


Grupa 93 šo reili nolaida podā.

Atbildēt

kaut kā tā

29.03.2024. 14:29

»

vēl viens lumpenis iekievēcās

Cik var dzīt fifeli! Kādus vēl tankus? Kara gadījumā dzelzceļš uzreiz tiks sagrauts, lai tankus nekur nevestu


Ukrainā esot karš bet neviens nevienam karu nav pieteicis un kara stāvokli izsludinājis.Maģistrālie dzelzceļi strādā,naftas un gāzes vadi arī,tirdzniecība starp Ukrainu un Krieviju notiek.

Atbildēt

lauķis

29.03.2024. 14:27

Nu nebūs nekāds "Rail Baltica",vienkārši nepaspēs to uzcelt ja arī parādītos finansējums.

Atbildēt

ieteikums

29.03.2024. 12:32

Kravu vešanai pietiktu ar 50 km/st, tas būtu vēl lētāk. Tankus un munīciju vedīs ar tādu ātrumu, tās bīstamās kravas, var sakratīties un uzsprāgt, jeb detonēt.
Pasažieriem arī nebūtu kur skriet, lai brauc arī ar 50 km/st, varēs labi izgulēties.

Atbildēt

vēl viens lumpenis iekievēcās

29.03.2024. 12:14

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Cik var to fufeli dziit?Railboltiks ir militaars objekts lai ar to smagos tankus paarvadaat.Bet korumpantiem tas ir otkatu paradiize.Un kaads tad tur jaunais pasazieru iepirktais aatrvilciens kursees? VaiVai


Cik var dzīt fifeli! Kādus vēl tankus? Kara gadījumā dzelzceļš uzreiz tiks sagrauts, lai tankus nekur nevestu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.03.2024. 12:10

»

Liena

Kādu pamattrasi kravu pārvadājumiem? Kurš traucē pārvadāt kravas pa esošo platumu? Un. ja kravas nesteidzas ar 260 km /h , tās var kā konteinerus pie Polijas robežas pārkraut. Ko šobrīd dara ar tankiem un raķetēm priekš Ukrainas uz tās robežas


Atmetiet lumpēniem domātās muļķības! Ja sāksies karš, tad delzceļš tiks sagrauts un nefunkcionēs. Tam kāda jēga tikai miera laikā.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

29.03.2024. 12:01

Cik var to fufeli dziit?Railboltiks ir militaars objekts lai ar to smagos tankus paarvadaat.Bet korumpantiem tas ir otkatu paradiize.Un kaads tad tur jaunais pasazieru iepirktais aatrvilciens kursees? VaiVai?

Atbildēt

Apīnis

29.03.2024. 10:32

Imanta, Babīte nepietur ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...