Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    79   78   77   76   75   74   73   72   71   70   69   68   67   66   65   64   63   62   61   60   59   58   57   56   55   54   53   52   51   50   49   48   47   46   45   44   43   42   41   40   39   38   37   36   35   34   33   32   31   30   29   28   27   26   25   24   23   22   21   20   19   18   17   16   15   14   13   12   11   10   9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Klara

03.11.2010. 17:06

..Riga(Purvciema)Dzelzavas iela N 17a ir bernu darzs un tur uz ielas braucamas dalas,jau ilgi ,stav sadzives atkritumu konteinieris...trauce satiksmi un ir pat bistami..bet arvien vel stav !! Diemzel man mobilais nav ar kameru..

Atbildēt

Klara

03.11.2010. 17:00

..varbut Sarmite Elerte grib visiem pastastit,ka tika pie dzivokla...!!??

Atbildēt

Jānim Kalniņam?

03.11.2010. 09:34

Kur, kur, kas, kas tiek reklamēts?

Atbildēt

ass

03.11.2010. 06:48

kapec neruna par so temu????????????????????????????События могут быть разными, но предыстория удивительно схожа. В разных местах мира обнаруживается одна и та же закономерность: как только вспыхивают скандальные истории, чья-то могущественная рука тотчас аккуратно опускает занавес, поскольку, повторяем, все вершится за сценой, а для непосвященного, естественно, вся истина покрыта мраком, а также газетной формалистикой.
[02/11/2010 15:02:29] Kristaps: ============================================газета "За рубежом" опубликовала исследование японских специалистов об убийстве Кеннеди, которое, разумеется, официально так и осталось нераскрытым и которое после Освальда потянуло за собой цепочку из 23 убийств!!!
[02/11/2010 15:44:49] Kristaps: ====================================
[02/11/2010 15:45:02] Kristaps: т.н. произведения искусства, в которых положительные герои обязательно пьют, курят, флиртуют, говорят пошлости, банальности и выглядят порой даже примитивнее отрицательных героев, которые делают то же самое, иногда даже более изощренно. На наших глазах нивелирование понятий добра и зла, поскольку самый положительный герой обязательво делает какую-нибудь подлость. Излюбленные еврейские приемы: бесконечное словоблудие, циничное скольжение на грани пристойного и непристойного под видом сатиры и юмора
[02/11/2010 16:37:25] Kristaps: ======================================
[02/11/2010 16:37:34] Kristaps: Идея символики. Это передача информации неспецифическими методами, о которых не догадывается подавляющее число окружающих. Символы иудо-масонства тотально пронизывают насквозь всю нашу жизнь в основном через средства массовой информации и другими путями. Тайные знаки, пароли, салюты и даже форма одежды - все брошено на цели передачи информации. Положение пальцев, руки, скрещенные над головой - как знак призыва к спасению масона и т.д. Приведем пару примеров. Президентом или человеком, которому дано реализовать замену ядерного оружия на другое, неортодоксальное, с лихвой заменяющее бомбы, был поставлен Рейган. И только сейчас мы догадались перевести это слово на русский язык, что означает "лучевая пушка". Но мы еще вернемся к этому. Еще пример. Знаменателен перенос Конституции СССР с 5 декабря на 7 октября - день сотворения мира по Ветхому Завету в 3761 году до н.э. Это великий праздник в Малом Израиле, а теперь еще один тайный праздник в Большом Израиле, паразитируемом в СССР. Сделали они это (не сами конечно) 7.10.1977г., удачно засунув в дату три семерки. 777 - символ проклятия гоям, символ тайной инквизиции на всех трех уровнях - низшем, среднем и высшем.
[02/11/2010 22:10:56] Kristaps: =============================
[02/11/2010 22:11:03] Kristaps: А.И. Герцен - член масонской ложи "Великого Востока" сильно заразился масонской заразой. На страницах журнала "Колокол" он негодовал по поводу патриотического взрыва населения после удачной международной акции Императора: "... в их соки и ткани всосался патриотический сифилис". Далее на страницах этого журнала он пишет: "В демократии заключена страшная мощь разрушения, но когда она примется создавать, она теряется. Действительного творчества в демократии нет". Отсюда Герцен делает беспощадный вывод, что гибнущий строй должен быть разрушен до основания. Это разрушение должно быть всеобщим, оно придет в грозе и крови. "Что выйдет из этой крови - кто знает? - но что бы ни вышло, довольно, что в этом разгаре бешенства, мести, раздора, возмездия, погибнет мир, мешающий водвориться будущему, - и это прекрасно, а потому, да здравствует хаос и разрушение и да водрузится будущее! Среди этого хаоса, среди этого томления и мучительного возрождения, среди этого мира, распадающегося впрах вокруг колыбели, взоры невольно обращаются к Востоку". Практическую программу разрушения выдвинул Нечаев: "Мы - разрушители, - заявлял он, - создавать будут другие".

Atbildēt

Gunta Leona

03.11.2010. 00:39

Ar stereotipiem un kaut kādiem vispārinājumiem šī tauta ir lepna. Arī tādiem - neesmu ēdis, bet man negaršo; neesmu lasījis, bet man nepatīk... Šī tauta jau var būt lepna, ka ievēlējusi tos, kas nolaiduši pa burbuli savas vadītās saimniecības, saņēmušies milzu kredītus... un priekšvēlēšanu laikā tik solīja. Solītajam tak vairums arī noticēja, ja jau ievēlēja, ka šodien pat varēja nodot zvērestu (kādā portālā bija pat tāds virsraksts, tik lai ko nodotu, pa priekšu jau laikam jādod).
Daži ir iemanījušies rakt. Un uzrok visādus sū. Tik kas tiek darīts, lai vairs nebūtu, ko uzrakt? Laikam vecais labais nekas.
Tas tā kā ar nesakārtoto medicīnu - ārstē sekas, ne jau cēloņus.

Atbildēt

EZ

[R] 02.11.2010. 19:09

to Mark Manteufel

Es gan neesmu redzējis nevienu konstruktīvu pārmaiņu pasaulē, kura būtu nākusi 'no augšas'. PIETIEK arī runāt par stingro roku. Cilvēkiem jāsāk organizēties un jāaizmirst par līderiem, vadītājiem, direktoriem un 100 galvām.

Atbildēt

Jānis Kalniņš

02.11.2010. 11:42

Kāpēc šeit tiek reklamēta avīze Telegraf ? Varbūt tāpēc par SC neko nerakstat, jo tas varētu nepatikt Telegraf...

Atbildēt

to Mark Manteufel

31.10.2010. 23:32

Mūsu iespējas ir pilnīgi nekādas. Pilnīga taisnība ir: http://janissils.lv/nelaiposim/ , bet tas nav reāli. Rietumi to nepieļaus. Tā kā grimstam visi kolektīvi.

Atbildēt

Mark Manteufel

31.10.2010. 23:16

Kādas ir mūsu iespējas?
Bezgalīgi un bezmērķīgi diskutēt un pētīt,ka šajā valstī kaut kas nav kārtībā.Ko mēs varam darīt,lai vērstu lietas uz labo pusi.
Veidot nevalstiskas organizācijas,vākt ziedojumus un organizēt iedzīvotāju pašpārvaldes.
Vai kāds var piedāvāt konkrētu rīcības virzienu un rīkoties?
Kurš ir tas cilvēks,kas varētu uzņemties atbildību un izdarīt visu,lai valsts izsaimniekotāji tiktu saukti pie atbildības?
Neredzu gaismu tuneļa galā.

Atbildēt

APP

31.10.2010. 22:32

Lolitas Čigānes vīra Nila Studenta 50% biznesa partneris SIA MEKNES [lakatine andelētāji] ir Pauls Cālītis http://www.airbaltic.lv/public/27177.html , kurš nesen kļuvis arī par valdes locekli 100% AIR BALTIC meitas uzņēmumā AIR BALTIC TRAIDING [pasažieru pārvadājumi].

Nu ko, Latvijas korupcijas ģeniālāko apkarotāju leksikā runājot: ar iepriekšēju nodomu, grupā, parazitējot uz valsts rēķina un izšķērdējot valsts līdzekļus, radīta noziedzīga shēma, kā LĒTI dzīt kontrabandu no Turcijas uz Latviju un tirgot piesegorganizācijā - mākslīgi radītā SIA, kura savu noziedzīgo darbību veic prestižā Rīgas rajonā.

Atbildēt

APP

31.10.2010. 08:13

- ko ar Viņķeļu ģimenes pārstāvju saitēm un saistībām būtu reāli iespējams darīt?
Ar cieņu,
PIETIEK

Nesapratu jautājumu. Redzu divus:

1. Kam [žurnālistiem] darīt tagad?

Uzdot jautājumus kā un kādēļ klusi beidzās Pētera Viņķeļa t.s. spiegu lieta. Mēģināt palīdzēt lasītājiem izprast ko patiesībā nozīmē "bijušais diplomāts".

2. ko ar saitēm un saistībām Pēteris Viņķelis Latvijā [pec nekavējošas ASV pamešanas] varēja sastrādāt?

Tēma politikas komentētājiem analizējot personas darbību pēdējo 10 gadu laikā.



Atbildēt

epo

31.10.2010. 07:41

Es ticu Dombrovskim, viņa varēšanai un godīgumam,bet ir bažas, vai viņam ļaus strādāt.

Atbildēt

To APP

30.10.2010. 21:47

Nē, lūdzis neviens nav - un neesam arī mēs atsaucīgi uz šādiem lūgumiem.:) Bet vai varat noformulēt konkrētāk ideju - ko ar Viņķeļu ģimenes pārstāvju saitēm un saistībām būtu reāli iespējams darīt?
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

TO optimists

30.10.2010. 21:46

Vai varat minēt kādu konkrētu piemēru, lūdzu?
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

APP

30.10.2010. 20:18

3. Vai kāds nav lūdzis [redaktoriem u.c.] šo tēmu labāk neturpināt

4. Ko vairāk aizsargā Kažociņa kantoris - Latvijas Satversmi vai ASV Konstitūciju.

Atbildēt

Andris Pauls-Pāvuls

30.10.2010. 15:16

Ļoti konkrēta un, manuprāt, aktuāla tēma, kura varētu izskaidrot Vienotības dubultmorāli, ietekmējamību un vēl daudz ko citu:

1. Vispirms izlasiet šo: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/214766-spiegu_speles_reala_vide

2. Tad šo: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/194148-brali_vinkeli_generalprokuraturai_ludz_parbaudit_spiegu_lietas_iniciatorus

3. Beigās šo te: http://vinkelis.net/about/

Interesētu būtu uzzināt:

1. Kas tas īsti par statusu "bijušais diplomāts". Darbu diplomātiskajā dienestā parasti beidz pensionējoties vai mirstot priekšlaicīgi.

2. Kādēļ Ģeniālais Maizītis nabaga brāļiem Viņķeļiem nevarēja palīdzēt 8 gadus.





3.

Atbildēt

optimists

30.10.2010. 09:03

Jūsu portāla sadaļas "Pietiek baumot" saturs lielā mērā neatbilst virsrakstam.
Šajā sadaļā es ieteiktu izvietot tikai faktogrāfisku informāciju, par kuru būtu jāaatbild autoram.

No pilnīgākas patiesības viedokļa nekorekti ir tas, ka atsevišķi autori savos rakstos var paust savu personīgo viedokli, bet citiem tas jāatspoguļo komentāros. Tāda pieeja portālu padara par vienpusīgu viedokļu avotu, tam vienmēr var pārmest tendenciozitāti. Pie tam tieši viedokļos, arī tajos, kuri ir autoru rakstos, bet par kuriem neviens nenes atbildību, visbiežāk tiek slēptas arī baumas.

Atbildēt

lapsa

29.10.2010. 22:36

ierosinājums

Šadurskis bravūrīgi atļāvās noniecināt "lasītāju vēstules", vēlāk gan mazliet pakāpās atpakaļ, - laikam apjēdza, ka pāršāvis pār strīpu.

Bendrāte atkāpties nedomā, bet Vienotība demonstrē gļēvulību savējo pārkāpumu piesegšanā, tātad morālo skaidrību nemeklēs.
Vienotības nespēja stāties pretī Lemberga ietekmēm ir nožēlojama, jāsāk jau domāt par tieslietu ministra vietas atdošanu vai Lembergu saudzējošu izņēmumlikumu pieņemšanu jaunajā saeimā.

Lai kaut kā mazinātu nepatiku pret Vienotības mazdūšību un piespiestu viņus tomēr rīkoties pareizi, atliek izdarīt spiedienu - kopīga e-vēstule ar prasību Bendrātei nolikt mandātu, jo

a) viņa kā deputāte 8 gadus apzināti melīgi aizpildījusi savu ienākumu deklarāciju, par ko pienākas sods;

b) vēl spēkā esošais līgums, jo tas nav lauzts un nauda nav atmaksāta, ar Lembergu padara viņu atkarīgu;

c) veids, kā viņa izlocās un izmelojas, raksturo šo sievieti kā bailīgu, melīgu, neuzticamu un, galvenais, stulbi neizprotošu situācijas nopietnību - viņa ir oligarha algotne.

d) par žurnālista ētiku nemaz nav jārunā, - cilvēki ir vai nu "par", vai "pret" oligahiem. Ja nu kāds nejauši, sava stulbuma vai mantkārības dēļ nonācis oligarha atkarībā, šī situācija nekavējoties jāpārtrauc. Ja to nevari (negribi), tad esi nopirkts, atkarīgs, iesaistīts. Viss.

Lūdzu, izveidojiet īsu vēstulēti ar parakstu iespējām. Bendrātei jāiet projām!

Atbildēt

voldemārs kārlis markuss

29.10.2010. 22:05

Interneta vietnē www.bukovsky-archives.net ir kremļa orģināl dokumenti kā PSRS finansēja savas pakalpiņu partijas ārzemēs,darīja tad un dara arī tagad.Tikai cik un kuras.8 saeimā 5 PCTVL deputāti aizgāja pie šlesera un neko jēdzīgu nepateica.Arī Haritonova aizstāvības vēstules parakstītāju argumenti bij ļoti vāji.Ari Abrenes atdošanas runās saglabāsies kā kauna traips Latvijas vēsturē.VISU LATVIJAI piekrita Dombrovska noteikumiem un Polittehnologiem savu kļūdu nācās labot iespējams ar nakts zvanu Abreniešiem sist Vislatviešus ar veto.Saskaņas centrs varēs veidot valdību ar ZZS.Saskaņas centra lobētāji no Vienotības aizies uz SC.Vajag 5 deputātus un tad Urbanovičam būs vairākums.CIK tas maksā?PASTĀV INFORMĀCIJAS NEZUDAMĪBAS LIKUMS.Skat komentāru sākumu.

Atbildēt

ega

29.10.2010. 20:03

ienacu.ieraudziju palasiju...bet ieraugot ka autors lapai ir sitais letais intrigants un muldona L.L.vairak sini miskaste iet netaisos..
bet jautajums man ir.
Lato..tu pats sev tici?;d

Atbildēt

TO Matiss

29.10.2010. 18:34

Paldies par ierosinājumiem. Ko varam pateikt tūlīt - to, ka meklētājs būs tuvākajās dienās, par lapas karti jau paši domājam tāpat kā par navigāciju, tā ka tas ir dienas kārtībā. Pārējo liksim aiz auss.
Vēlreiz paldies,
PIETIEK

Atbildēt

Matiss

29.10.2010. 16:31

nav jau taa vienkarsi pateikt, kas jadara, lai dizains butu parskatams, bet dazas lietas:
- ir saprotams, ka kontrastainas krasas (melns & sarkans) ir lietotas, lai raditu tragisku nokrasu, tacu tomer parastam lasitajam, kas koncentrejas uz tekstu, so krasu kombinacijas un lielie laukumi baigi bliez pa acim. es nesaku, ka no tam vajadztu atteikties, bet varbut drusku samazinat.
- varetu but izverstaka navigacija, lidzigi kaa portalos, lai vairaak var saprast, ko zem kaa atrast.
- varetu but vienkarss mekletajs (meklee pa rakstiem)
- varetu but lapas karte, kur redzams viss lapas mugurkauls, tur varbut varetu but ari sadalijums pa konkretiem politiku u.c. mutantu uzvardiem.
- un vispaar, lapai drusku trukst dizainiska smalkuma, taa skiet parak robustaa, kaa ar neasu cirvi teesta, tacu ari lidz minimalismam taalu (ja tads ir domats)! tas, protams, neattiecas uz rakstiem - par tiem cepuri nost un visu cienu! :)

Atbildēt

TO Matiss, Atis?

29.10.2010. 16:19

Paldies par atsauksmēm. Ko, lūdzu, ierosināt?
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Oskars

29.10.2010. 15:46

Portaals tad piemeerots tikai tie slimigie Lapsas savarstiijumi riebjaas. Varbuut samekleejiet kaut ko reaalu nevis izdomaatus un dazu zurnalistu safabriceetus rakstus??? Vai varat pateikt kur vareetu saja ajusu portalaa izlasiit ko reaali pieradiitu????

Atbildēt

urciks

29.10.2010. 13:38

Gribētu vērst "Pietiek" uzmanību Valsts kontroles darbības virzienā - viņu darbībā, revidējot valsts uzņēmumus ir jūtams vāji slēpts tendeciozums un nepamet sajūta, ka tiek pildīts konkrēts (politisks, biznesa) pasūtījums, nevis objektīvi pētīta uzņēmuma darbība.
Pie tam nav skaidrs kā VK, kurā darbojas cilvēki ar grāmatvežu un juristu izglītībām, spēj korekti un būtības spriest par uzņēmumiem, kuri darbojas tehniskās jomās.

Atbildēt

Matiss

29.10.2010. 13:15

Lapa idejiski loti laba, bet es ari piekritu, ka dizains loti neparskatams un vecakus rakstus gruti atrast!

Atbildēt

Atis

29.10.2010. 11:17

Man esošais dizains liekas nepārskatāms, vecākus rakstus nemaz nevar normāli atrast, nevar saprast arī kurā sadaļā - muldēt, sacerēties var ko meklēt.

Atbildēt

TO Oskars

29.10.2010. 10:55

Paldies par atsauksmēm. Acīmredzot Jūs esat iemaldījies Jums īsti nepiemērotā portālā.:)
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Iveta

29.10.2010. 10:42

Būtu interesants salīdzinājums.
Kristovskis un Pabriks: nākošais un bijušais ārlietu ministri.Protmas, ārlietu ministrija ir iekārojamāka un prestižāka. Salīdzināt abu ministriju ministru darba algas, citas ekstras, ārvalsu komandējumi u.c. labumi kaut vai pēdējā gada laikā. Un redzētu kādēļ Krsitovskim vajadzīgs šis portfelis.
Paskatīties šo kungu izglītību, darba pieredzi, valodu zināšanas - kurš tad ir piemērotāks ārlietu ministra amatam. Galu galā Pabrika kungs jau strādāja, butu labi turpināt.
Kristovskim vēl bija tas nesmukums ar Eiroparlamanta deputāta kompensācijām, kas lai arī izrādījās likumīgas, tomēr nesmukums izskanēja arī ārzemēs. Vai mums vajag šādu aŗlietu minsitru?

Atbildēt

Oskars

29.10.2010. 09:58

Kas seit par idiotiskiem savarstiijumiem samurgoti??? Izskataas ka ar zvaigznu slimiibu slimajam Lapsam nav ko dariit tapeec izdomaajis sevis popularizeesanas sagrapstiijumus. Cik palasiiju sos smiekliigos savarstiijumus tad neviens nav poeradiits. Ir izrauti kaut kaadas aizdomas, savarstiijumi utt..
Ej izguli Lapsa dzerumu un tad varbuut sanaks kaut ko labu izdariit

Atbildēt

J.

28.10.2010. 21:48

Papētiet, kas notiek Jūrmalas domē. Tas ir absurds, ka Munkevics - kurš sēdējis cietumā, iesaistīts kriminālprocesos, tagad strādās par vietnieku, un pelnīs 1500 Ls.

Atbildēt

Jānim

28.10.2010. 16:08

Varat ieteikt kādu konkrētu tēmu?

Atbildēt

Jānis

28.10.2010. 14:23

Kālab nerakstāt par SC? Vai tur it visi ir debesu eņģeļi?

Atbildēt

zita

28.10.2010. 09:43

Es veelos lai ar jusu starpniecibu uzrakstiitu rakstu un apstadinat ARLIETU MINISTRA kanditata izveli - uz kuru pretendee G.V.KRISTOVSKIS no VIENOTIBA, lai nu kurs bet taads ARLIETU ministrs var sataisit taadas ziepes , ka nebuus kauna traips izmazgajams 100 gadu .
VARBUT IR IESPEJAMS AR PRESES P[ALIDZIBU APGAISMOT DOMBROVSKA NEPAREIZO IZVELI,
MAN LIEKAS KA LATVIJA VEEL IR KADS PALICIS , KURS VARETU IENEMT SHO AMATU , peec izglitibas , peec valodu zinashanas , un cienajumu reputaciju. pec manaam domaam KRISTOVSKIS no VIENOTIBA shaadam amatam ir galiigi peec skaitlu skala ........-0

Atbildēt

Kritizetaju netruks, bet tik un ta ejiet uz prieksu

28.10.2010. 02:30

Meitenes ta ir laba ideja un Islande ir pietiekos talu no murgainas Latvijas apstakliem. Man butu priekslikums visus komentarus, kas tajos lamajas bloket. Jums jamegina so lapu veidot ta, lai latviesi visa pasaule vienotos kopigai idejai un merkim - proti- gut zinasanas, kas palidz mums klut aktiviem. Ir jaapzinas, ka aizbraukusie Latviesi ir papildus pieredzes un zinasanu avots, ka ari speks, kas kautkad varetu vienotiba ar vietejiem latviesiem versties pret konkretiem cilvekiem Latvijas politika. Loti svetigi butu gut profesionalu informaciju no svesas valstis studejosiem latviesu ekonomistiem, fizikiem un citiem izglitotiem cilvekiem. Tas ir liels neizsmelts potencials.

Atbildēt

Kritizetaju netruks, bet tik un ta ejiet uz prieksu

28.10.2010. 02:29

Meitenes ta ir laba ideja un Islande ir pietiekos talu no murgainas Latvijas apstakliem. Man butu priekslikums visus komentarus, kas tajos lamajas bloket. Jums jamegina so lapu veidot ta, lai latviesi visa pasaule vienotos kopigai idejai un merkim - proti- gut zinasanas, kas palidz mums klut aktiviem. Ir jaapzinas, ka aizbraukusie Latviesi ir papildus pieredzes un zinasanu avots, ka ari speks, kas kautkad varetu vienotiba ar vietejiem latviesiem versties pret konkretiem cilvekiem Latvijas politika. Loti svetigi butu gut profesionalu informaciju no svesas valstis studejosiem latviesu ekonomistiem, fizikiem un citiem izglitotiem cilvekiem. Tas ir liels neizsmelts potencials.

Atbildēt

TO fedja

27.10.2010. 22:43

Paldies, ka atrakstījāt, atrisināsim.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

fedja mednoj

27.10.2010. 14:12

jums ir izviedots rss, tas ir forši, bet rss'ā nav datums publicēts, attiecīgi nevar saprast no rss, kad ir kāda jauna ziņa un kad tieši tas ir publicēts!

Atbildēt

TO Ruruu

27.10.2010. 09:05

Tā nu tas dzīvē ir, ka jaunākie raksti vecākos spiež uz leju. Pirmajā lapā mums ir vieta trim jaunākajiem komentārrakstiem, bet pārējie komentārraksti meklējami sadaļā "Visi raksti" labajā slejā.
Te arī links:
http://www.pietiek.com/raksti/davai,_legitimesim_ari_lembergu!

Atbildēt

TO zzum

27.10.2010. 09:04

Vai nav zināms, kā znota kungu godāt?
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Ruruu

27.10.2010. 08:59

Kur palika raksts "Davai, leģitimēsim arī Lembergu!" by K.Streips????

Atbildēt

zzum

27.10.2010. 00:17

Papetiet - runa ka Loginovs savam znotam esot uzdavinajis Bentliju ar kuru tas tagad brauc uz darbu.
Tas jau it ka nekas - ja vins nestradatu uz ledlauza Varma par matrozi !!

Atbildēt

ntk

26.10.2010. 22:35

kamēr lapa maza, kaut kur maliņā derētu kastīte ar visiem jaunākajiem komentāriem, lai var uzreiz izsekot līdzi.

Atbildēt

armands vinovskis

26.10.2010. 20:44

Paldies.

Atbildēt

TO Purple rain

26.10.2010. 20:36

Varu Jums godīgi teikt, ka rīt pie grāmatas, protams, neķeršos, taču ideju tiešām likšu aiz auss, paldies.
LL

Atbildēt

Purple rain

26.10.2010. 19:26

Pareizi uzrakstita gramata par R.Gaili varetu klut par tada pasa kulta objektu,ka piem.japijiem bija filma"Wallstreet"(1987g.).Jaunajai censonu paaudzei butu ko pamacities,no centra chala(bija tads apzimejums 80')lidz lielajam biznesam un politikai Krievija,cels ko vins veica. Un diemzhel ari nesaprotami tragiskajai bojaejai.

Atbildēt

Purple rain

26.10.2010. 18:42

...un ir jau loti daudz lidzgaitnieku latvija,kas ar vina palidzibu kluva miljonari,kuri joprojam aktivi darbojas .

Atbildēt

Purple rain

26.10.2010. 18:40

Par Raiti Gaili.Spriezhot pec pazinojumiem interneta par tragisko bojaeju un komentariem,aizmirsts nav.Manuprat vienigais latvietis,kas sadzeris tuvbralibu ar Jelcinu :)

Atbildēt

TO Purple Rain

26.10.2010. 08:18

Cilvēks, protams, interesants, bet cik ir to, kas Latvijā viņu vēl atceras un līdz ar to būtu grāmatas lasītāji?
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

ntk

26.10.2010. 07:03

Sadaļa "Visu problēmu atrisinājums". Saturs: "Pietiek būt latvietim".

Atbildēt