Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bnf

27.10.2017. 14:50

»

Soņa

Vai, vai, vai, kā tev, zaķupastala,nabagam bail, ja Juta STRĪĶE un Juris JURAŠS iesoļo Saeimā deputātos...


vareji pacensties un atrast kaut vienu jegpilnu argumentu! neesmu no puzes.man nav galvenais,lai zs saskana vai na sedetu saeima! nekad neesmu atbalstijis balsu pirksanu ar cemodaniem, reitingiem (ka tas ir iespejams - arreitingu kaut ko nopirkt. varbut ietekmet, bet nopirkt?)
To pienemuma formu vari drosi attiecinat uz sevi, man nekas , ko nosauci, nepiemit!
tev iesaku domat un analizet notiekoso!

Atbildēt

lambroza

26.10.2017. 19:47

LEMBERGA KUNGS ir izteicies ka ločMele ir Maskavas roka?Nu neticāstomēr varbūt sorosa roka?Kaut gan LEMBERGS sakarīgs vecis un daudz zina?
Tai ukropijā arī kas tik nenotiek,vai Maskavas,vai Putina roka,kur var paspēt visur.Es saprastu janki visur pa pasauli klejo?!

Atbildēt

???

25.10.2017. 22:19

kas var pieķerties pie Vidzemes Jūrmalas valstiņas, kur no neatmināmiem laikiem valda vienpartiju sistēma, kara maina nosaukumu pēc vajadzības,dara ko grib,par kuras esamību visi klusē???

Atbildēt

Peedeejais laiks

25.10.2017. 19:50

»

opā

Tad kāpēc skribeti visu laiku runā par "valsts nozagšanas pazīmēm", bet nekad nepasaka konkrēti - dienesta stāvokļa izmantošana, kukuļņemšana, utt.? Tad varētu salīdzināt katrs pats izlasot noteiktu Krimināllikuma pantu, vai atklātībā nonākušās darbības tām atbilst vai nē. Starp citu Krimināllikuma ...


taisiit ccekas maisu .. flustraaciju.. weblapaa publiceejot augstaako amatpersonu dziivesvietas. Jo ir pamatotas aizdomas, ka SAB ir pakllauts Krievijas specdienestiem, pret LV notiek ekonomikas diversijas, kuràs iesaistiiti bijuśie ćekisti - Borovkovs, VVF, Godmanis u.c.

Atbildēt

opā

25.10.2017. 16:57

»

Ir gan skaidra definīcija

"...Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas!"- nemuldi, ja nejēdz. Definīcija vairākl kā skaidra. Valsts nozagšana ir tieši Krimināllikumā sadaļā noziegumi pret valsti, pret valsts kārtību - dienesta stāvokļa ...


Tad kāpēc skribeti visu laiku runā par "valsts nozagšanas pazīmēm", bet nekad nepasaka konkrēti - dienesta stāvokļa izmantošana, kukuļņemšana, utt.? Tad varētu salīdzināt katrs pats izlasot noteiktu Krimināllikuma pantu, vai atklātībā nonākušās darbības tām atbilst vai nē. Starp citu Krimināllikuma sadaļā Noziegumi pret valsti nav neviena no šiem noziegumiem. Tātad jūs sakiet, ka viss ir skaidrs, bet ar savu atbildi demonstrējiet, ka nekas nav skaidrs, arī jums pašam. Noziegumi pret valsti ir spiegošana, terorisms, uzbrukums valsts amatpersonai, vēlēšanu ietekmēšana (balsu pirkšana, nepareiza skaitīšana, u.c.), utt. + valsts noslēpuma izpaušana (izmeklēšanas materiāli, kas izpausti žurnālā IR - valsts noslēpums, ja nu kas).

Atbildēt

Jenotiiba

25.10.2017. 13:20

»

Manuprāt

Manuporāt ir tā - ZZS ir zem Saskaņas tupeles, zem ZZS tupeles ir TB/LNNK/NA, un nA ir zem Maksātnespējas administrācijas (MA) advokātu tupeles, kurus TV 24 raidījumā kāds baņķieris nosauca par bandu, pat atkārtojo šo vārdu. Ārzemju investori vai kāda cita banku iestāde MA nosauca par iestādi o organizētās...


izmainiija referenduma likumu uz 155 000 balsiim, turpinaaja diversijas pret Latviju peec ccekista Godmaña, izzogot ar Parex, iedzina paraados LV ar Dombrovski, piellaava Kraajbankas, Metalurga, Citadeles afeeras, ar Straujumu aktiivi turpinaaja diversijas. NA ir sen Lemberga stipendiaati.

Atbildēt

Manuprāt

25.10.2017. 12:06

»

vērojot

Man ir aizdomas, ka VL arī ir zem ZZS tupeles


Manuporāt ir tā - ZZS ir zem Saskaņas tupeles, zem ZZS tupeles ir TB/LNNK/NA, un nA ir zem Maksātnespējas administrācijas (MA) advokātu tupeles, kurus TV 24 raidījumā kāds baņķieris nosauca par bandu, pat atkārtojo šo vārdu. Ārzemju investori vai kāda cita banku iestāde MA nosauca par iestādi o organizētās noziedzības struktūru vai tml.

Lūk, kur tā mafija, tādēl jau VIENOTĪBA tiek nomenota līdz nesamaņai, lai mafijai būtu vieglāk uz tā fona?

Ir tādi sinonīmi - organizētās noziedzība - mafija, banda un bedzot lielā banda.

Atbildēt

vērojot

24.10.2017. 21:11

»

Anna, uzmanību IR

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu...


Man ir aizdomas, ka VL arī ir zem ZZS tupeles.
Būtu labi, ja kāds no viņiem pateiktu, ka tā nav.

Atbildēt

ha-ha

24.10.2017. 21:09

»

Anna, uzmanību IR

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu...


Kāda pagrīde?Visi padomju okupanti sūda brāļi t.i.komunisti,komsorgi uz uz valsts goda dēļa.Nepietiek ka viņi tautu varoja,izspiegoja,izsūtīja 50gadu,vēl iedeva izdevību 26 un vēl nezināmu gadu skaitu to turpināt,apkarinot ar ordeņiem,amatiem,bankukontiem,bet suns jau tikumu nemaina nosaucot to par ērgli un rezultatā dzīves līmenis sliktāks kā okupācijā,darba un aizsardzības spēks aizrotēts labklājības zemju labklājības stiprināšanai,bet paši sevis apkalpošanai vervēšot indusus,slāvus un citu viņuprāt nabadzīgo reģionu iedzīvotājus.Tikai kā neiznāk tāpat kā ar Ulmaņa apvērsuma organizatoriem.

Atbildēt

Man pie kaajas

24.10.2017. 20:34

»

Jā, jā

Tev, sūda brāl, visi latvieši ir .....Atved savus krievus, būs labāk, bija labāk? Tev patīk blati, pielīšana, korupcijas sērga, kas izplatījusies? Kur tu ar okupāciju tagad esi? Atsvieda uz 100 gadiem attīstībā atpakaļ, salīdzinājumā ar pārējo Eiropu


juusu idiotisms, visa vara atbalsta krievu nacistiski fassistiskos okupantus. Visas partijas un partija PasR. Kroplaa LV sabiedriiba. Netaisos piedaliities varas noziegumos un nekad nepiedalos un nepiedaliissos veeleessanaas. Es tikai skaidri redzu, no malas, ka vara dara visu, lai Krievija novaajona Latviju ekonomiski un tautai zuud ticiiba ssai valstij, ka tiek sagatavots viss, lai Krievija to paarnemtu caur SAB un DP, ja vien tas jau nav noticis. Vieniigie, kas pretojas ir ASV un NATO specdienesti un latvieśi, kuri passlaik nav organizeeti, bet tiek dariits viss, lai tie nespedtu organizeties.

Atbildēt

Antra

24.10.2017. 20:31

Met savējos, lai svešie baidās?
No organizētāss noziedzības sistēmas cieš daudzi. Nebrīnies, šodien iekļūst banku represijās var jebkurš.
Ievērojiet, kas notiek masu medijos - visus saimnieciskos un finaisālos jautājumus komentē banku "ekonomisti"- kuri pārspēj pat Ekonomikas ministrus un valdību, ministrus un valdības ekonomistus nedzird vispār, labi ja kaut ko pasaka ministrs.

Vai nezini, kas pārvalda Latviju?

Nozaru NOMENKLATŪRA, kura ne jau bez honorāra strādā, bankas un lielkapitāla "baltie baroni".
Esmu saskārusies, ka cieš tiesneši arī - no saviem kolēģiem, kuri ir piepirkti, pat apgabaltiesu tiesneši un augstākās tiesas tiesneši. Esmu viņus konsultējusi dažos specifiskos jautājumos, ar kurioem viņiem nebija iepriekš saskarsmes.

Nebrīnies, ka pat bijušais Ministru prezidents pakļaur represijām un sistēmas teroram. Nekaunības kalngals. Birkavs jau, cik izskatās, slims cilvēks, ko tur viņu tracināt ar netaisnību. Jūtīgums ar vecumu vai slimību pieaug ik stundu, ik minūti, pat par sīkumiem.

Atbildēt

Ir gan skaidra definīcija

24.10.2017. 20:07

»

opā

Pirmkārt, valsts nozagšana ir aplams jēdziens bez skaidra satura. Tas ir pseidotermins, ar ko var apzīmēt jebko un tātad neko. Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas! Un tāds ir šī pseidotermina jēga - sēt šaubas...


"...Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas!"- nemuldi, ja nejēdz. Definīcija vairākl kā skaidra. Valsts nozagšana ir tieši Krimināllikumā sadaļā noziegumi pret valsti, pret valsts kārtību - dienesta stāvokļa ļaunprātības, mantas un varas uzurpācija, korupcija un slepkavības saistībā ar korupciju. .

Atbildēt

Jā, jā

24.10.2017. 20:03

»

Es

jau sen taa domaaju, SAB, DP, Striikke - Potapova, Jurass, Bordaans, Borovkovs, Bondars, VVF, Zatlers visi vienas kkeedes posmi


Tev, sūda brāl, visi latvieši ir .....Atved savus krievus, būs labāk, bija labāk? Tev patīk blati, pielīšana, korupcijas sērga, kas izplatījusies? Kur tu ar okupāciju tagad esi? Atsvieda uz 100 gadiem attīstībā atpakaļ, salīdzinājumā ar pārējo Eiropu.

Atbildēt

emīls 1

24.10.2017. 18:57

(clap)(pray):)) Sociologu atziņa-23.okt. 2017.g. Latv radio 1 ""Krustpunktā"" biedra A.Tomsona vadībā...tika debatēts ar Jūdu hristīgās sistēmas izcilnieku Baštiku. Baštiks jau nu atkal "'izcēlās "" ar savu ""Intelektu""-piem., -TAISNĪBA jau nu NEKO ...neatrasina, jo, ja jebkura TAISNĪBS LIETA tiktu atklāta...tad jau nu kāds būs ZAUDĒTĀJS !, bet no jūdu hrist. reliģ. viedokļa to nedrīkstot pieļaut...vajagot ...ŽĒLOT....atklāti gan neizteica, ka vajagot skriet uz TEMPLI ...un atpirkties...no T.S. ""grēka"". Tad Baštiks , pieminot, ka, piem., kādu skolēnu par kādu pārkāpumu izraida no klases-un, kas tomēr ir vardarbība, tad pats Baštiks aizsāv pretcilvēcīgo MURGU, ...kur miljoni cilvēki tiek biedēti ar VIŅU pašu Dievu- Elku ISU, kas Ir attēlots kā PIESISTS KRUSTĀ- un kam tek asinis 24 st. diennaktī...Dubults noziegums un stulbums vēl ir tas, ka sen jau vēsturiski un arheploģiski ir PIERĀDĪTS, ka ISA-Jēzus NAV ! bijis piesists krustā.., bet sveiks un vesels ""aizcilpoja"" vēlāk ar savu sievu un diviem bērniem devās uz Indiju. :))

Atbildēt

Es

24.10.2017. 17:31

»

Anna, uzmanību IR

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu...


jau sen taa domaaju, SAB, DP, Striikke - Potapova, Jurass, Bordaans, Borovkovs, Bondars, VVF, Zatlers visi vienas kkeedes posmi.

Atbildēt

formula

24.10.2017. 15:46

Šī sorosiskā blēžu un kolaborantu varza ,tai skaitā mūmijvecenes no ir,daudzus gadus nodarbojas ar Latvijas valsts nozagšanu un citu starpā pārvērta knābi ar tur esošām badīgām padibenēm par valsts nozagšanas ieroci. Tagad šie nožēlojami gaudo paši par savu nespēju un faktiski pataloģiskā naidā pret Latvijas valsti pieprasa ,lai šīm pustrakām ,ālavu vecenēm būtu tiesības būt gan izziņas,gan prokuratūras ,gan tiesas vietrā,lai varētu īstenot savus noziedzīgos mērķus.

Atbildēt

navnav.lv

24.10.2017. 14:55

Izrādās, IR labprāt publicē arī rasistus:
https://twitter.com/OttoOzols/status/922755006780116992

Atbildēt

opā

24.10.2017. 14:37

Pirmkārt, valsts nozagšana ir aplams jēdziens bez skaidra satura. Tas ir pseidotermins, ar ko var apzīmēt jebko un tātad neko. Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas! Un tāds ir šī pseidotermina jēga - sēt šaubas, neticību, apvainot un nenest nekādu juridisku atbildību par saviem vārdiem. Tas ir tāds vecs marksistu paņēmiens izdomāt pašiem savu "vardnīcu", lai karinātu birkas visiem pēc kārta, pašiem izliekoties par vienīgajiem gaismas nesējiem. Tā kā man nav nekādas ticības cilvēkiem, kas izmanto manipulatīvu valodu. Visa šī vecā "oligarhu" zupa ir absurda teātris.
Otrkārt, sekojot IR sarunu interpretācijai būtu saprotams, kāpēc IR uzskata par aktuālu un sabiedrības interesēm nepieciešamu tās publicēt 2011., 2012.gadā, bet tas nepaskaidro jēgu visai šo jezgu sākt 2017.gadā. Pēc paša IR skaidrojuma sanāk, ka trīs sivēntiņi -oligarhi neganti shēmoja kā valsti izlaupīt, bet viss nogāja griezi, sarunas noklausījās, lietu ierosināja, Zatlers atlaida Saeimu un visi plāni izgāzās, pie kam 2/3 oligarhiem zaudēja savu politisko ietekmi un vairs nekādos amatos 6 gadus no vietas. Oligarhkāvji savu panāca 2011.g., tad kāpēc vēl 2017.g. cepties par tiem pašiem oligarhiem? Tāpēc, ka citu nav ko parādīt? Oligarhkāvji izrādījās tieši tikpat zaglīgi?

Atbildēt

Soņa

24.10.2017. 14:26

»

bnf

visa si palaga kodols ir - mes avotu neizpaudisim! Parejais viss , ka jau zurnalsir, pilnigs udens! Nezin nokurienes tjarve un sprance ir tiesas tiesneses, ka jau pec noklausitam sarunam secina - sarunas ir autentiskas un runataji ir jaliek cietuma! starp citu turpinam uzkurinat oligarhu temu un strike...


Vai, vai, vai, kā tev, zaķupastala,nabagam bail, ja Juta STRĪĶE un Juris JURAŠS iesoļo Saeimā deputātos!

Tu gan jau esi no puzes, kas sēž uz naudas čemodāniem, seifā ar laika aizturi, un ieraktu bunkurā zem jauna koka.

Tev galvenais, lai visus 40 gadus tavs ZZS, Saskaņa un TB/LNNK/NA sēdētu Saeimā (jau sēž 27 gadus).

Gan jau beigsies laiku, ka balsis nopērk ar čemodāniem, ar reitingiem, ar citu pariju nomelnošanu.

Atbildēt

Anna, uzmanību IR

24.10.2017. 13:58

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu?
Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Tiessi preteeji

24.10.2017. 13:31

»

Ironiskais

Lūk, tur jau tā fiška, ka katrs cer, ka kāds cits visu izdarīs viņa vietā, bet šis no malas pamācīs kā un ko vajag darīt:))) un, ja nu kas, tad atbildēs arī kāds cits, ja kaut kas aizies ne tā:)) Bet, ja tam kādam citam, kaut kas izdosies, tad varēs grābt šādus tādus labumus, kā piemēram amatus pie ...


Man jau sen pie kaajas ssii valsts, kuru nupat pàrnnems Krievijas specdienesti bez viena ssaaviena. Bet, ja es maksaaju nodokllus, tad prasu attieksmi pret sevi. Es savu briiviibu un anonimitaati negribu zaudeet un par kapeikaam un nomelnossanu politikaannu viduu, kuri visus un aizvien jaunus, kas iet politikaa, padara par liidzvainiigiem un liidzatbildiigiem jau pastraadaatajos noziegumos. Bet ideja par Weblapu, kur katrs var ierakstiit politisko noziedznieku, tiesnessu un prokuroru, genprokurora, SAB Miiklinnas, DP policijas pr- ka, Kozlovska un citu dziivesvietu adreses, liks ssiem paraziitiem atbildiigi iztureeties pret saviem pienaakumiem. Baidiisies no tautas. Ne vienu vien ideju varu dot jaunajiem revolucionaariem. Paarmainnaam jaabuut revolucionaaraam peec satura, evolucionaaraam pèc formas.

Atbildēt

Dainis

24.10.2017. 13:13

MNu, lūk pilnvērtīgs un profesionāls izklāsts, kas spēcīgāks pat par Jēkaba Straumes paziņojuma jēgu - izmeklēt vasts noslēpuma izpaušanu, oligathu lieta izbeigta pareizi vai tā netiks atjaunota, vai tam nav pamata.

Ir pamats. To saka "IR"un to teica augsta ranga jurists Andrejs Juduns - ir valsts nozagšanas - ietekmes, varas un mantas sagrābšana, kas ir tas pats - valsts nozagšana.

Tātad, Jēkkabs Straime strādā pēc komandiera norīkojuma?
Kur ir valsts noslēpums, ja saka, ka sarunas nesatur noziegumu. Sarunas izpauda cits avots jau Šleseram, kurš sūdzējā prezidentam un kam tur vēl, arī publusku tas zināms.

Atbildēt

Ironiskais

24.10.2017. 11:40

»

Bezjeedziigas speeliites

Saku, vajag web lapu, kas registreeta, piem. Islandee, un lai tauta pati savu " varonnu" dziivesvietu adreses saraksta uzteiz. Cita cella nav, nedriikst pallauties teroristu Aboltinnas, Zatlera, Stokenberga, Pabrika, Elertes izprovoceetaam masu nekaartiibaam kaa 2009. g 13. janvaarii kopaa ar DP, lai...


Lūk, tur jau tā fiška, ka katrs cer, ka kāds cits visu izdarīs viņa vietā, bet šis no malas pamācīs kā un ko vajag darīt:))) un, ja nu kas, tad atbildēs arī kāds cits, ja kaut kas aizies ne tā:)) Bet, ja tam kādam citam, kaut kas izdosies, tad varēs grābt šādus tādus labumus, kā piemēram amatus pie siles:)) Tāpēc web lapa ar adresēm ir vajadzīga, lai kāds cits "prastos"?:))) Beigsim liekuļot, lielākā daļa dīvāna "revolucionāru" ir neapmierināti ne jau ar sistēmu, bet to, ka viņi nav tur, kur ir tie parazīti. Esot viņu vietā katrs darītu tāpat - grābtu ar abām rokām:)) fanātu laiks ir beidzies, tāpēc Edlers var mierīgi tupēt kā slieka uz āķa. Nevienam nekas nedraud. Bet visi stāsti par adresēm ir nožēlojami:)

Atbildēt

Bezjeedziigas speeliites

24.10.2017. 10:04

»

Ironiskais

A tu nesaki, ka tu seko:)) jo sekot nedrīkst. Lai pierādītu, ka tu seko, vajag lietu un izsekot tevi. Kamēr tas notiks tu jau pastaigas laikā būsi visas adreses uzzinājis un sekošana tev būs bezjēdzīga. No otras puses neesi tik tups - nevajag zīmēties, kad pastaigājies vai pārvietojies pa pilsētu. Nevajag...


Saku, vajag web lapu, kas registreeta, piem. Islandee, un lai tauta pati savu " varonnu" dziivesvietu adreses saraksta uzteiz. Cita cella nav, nedriikst pallauties teroristu Aboltinnas, Zatlera, Stokenberga, Pabrika, Elertes izprovoceetaam masu nekaartiibaam kaa 2009. g 13. janvaarii kopaa ar DP, lai identificeetu stihisko tautas sacelssanaas liiderus, kaa vajaa śodien Ansi.

Atbildēt

kāds

24.10.2017. 09:39

"Lemjot par sarunu publiskošanu, IR redakcija veica rūpīgu to satura izvērtēšanu un publicēja tikai tos sarunu fragmentus, kas satur sabiedrībai būtisku informāciju"

Te ir visa sāls - Tjarvotā ločmele & Co ir orākuli un zin kas ir un kas nav sabiedrībai būtiska informācija. Jums bauriem vairāk nav jāzin! :D

Skaidrs, ka tie 3 ir zagļi, bet selektīvi izvēloties ko publicēt un ko nē (ar nosacītu ticamības momentu attiecībā uz precizitāti) var eleganti veidot sabiedrības viedokli, kas arī tiek darīts... :(

Atbildēt

Ironiskais

24.10.2017. 09:35

»

Adrese

sekot nedriikst saskannaa ar nesen izdoto likumu, sekossanu interpretee kaa vajaassanu. Tagad Saeima ar groziijumiem likumaa par daliito izmekleessanu uz grauda nolikusi prokurorus un virsprokurorus. Prokurors Leja Riidzenes sarunu noziedziigos faktus neitralizeejot kaa pieraadiijumus un virsprokurors...


A tu nesaki, ka tu seko:)) jo sekot nedrīkst. Lai pierādītu, ka tu seko, vajag lietu un izsekot tevi. Kamēr tas notiks tu jau pastaigas laikā būsi visas adreses uzzinājis un sekošana tev būs bezjēdzīga. No otras puses neesi tik tups - nevajag zīmēties, kad pastaigājies vai pārvietojies pa pilsētu. Nevajag uzvesties tā, ka pasarg Dies, to varētu interpretēt kā vajāšanu kriminallikuma izpratnē:))

Atbildēt

Kaada duussa

24.10.2017. 08:42

»

Ironiskais

A kam tev adrese? Tu tāpat vari aiziet ciemos. Darba vietas adrese tak nav valsts noslēpums. Kalpaka bulvāris 6, Rīga. Ja nemaldos:)) Ja pietiek dūšas tur aiziet:) Bet vispār tu detektīvseriālus skaties? Tur viss priekšā pateikts kā dabūt adresi, ja to patiešām ļoti gribas. Tikai mazliet pacieības. ...


vajadziiga, ja prokurori passi kaa vainiigi baidaas, ka tos nesoda par vinnu noziegumiem? Uz prokuratuuru uzaicina, bet prokurors ir ari privaatpersona. Un ar taadu var notik viskas no kiskass.. Ja prokurori straadaa netaisnaam metodeem. Vajadziiga weblapa, kurà katrs no mums var uzraadiit Straujumas, Asboltinnas, Kalndreijera, Godmanna dziivesvietas, citaadi vinni nebaidaas no tautas varas, kura noteikta Satversmee.Kaa tur bija tajaa Atmodaa, tekstos no tribiineem - sskkiet, ka Vulfsons to teica, ka mees ceram, ka tie, kas nonaaks pie varas, buus ar mums, nevis pret mums! Tagad redzam, ka pret. Lai tauta ar referendumu ietekmeetu Saeimas leemumus, tai jaasavaac 155 000 parakstu tikai referenduma rosinaassanai, kas patiesiibaa izsleedz referenduma iespeeju. Tai vietaa pasviests maksas kauli - manabalss. lv, nnirgaajoties par tautu. Tiessi prokuroru uzdevums un pienaakumi ir izsskkiriigi.

Atbildēt

Adrese

24.10.2017. 08:32

»

Ironiskais

A kam tev adrese? Tu tāpat vari aiziet ciemos. Darba vietas adrese tak nav valsts noslēpums. Kalpaka bulvāris 6, Rīga. Ja nemaldos:)) Ja pietiek dūšas tur aiziet:) Bet vispār tu detektīvseriālus skaties? Tur viss priekšā pateikts kā dabūt adresi, ja to patiešām ļoti gribas. Tikai mazliet pacieības. ...


sekot nedriikst saskannaa ar nesen izdoto likumu, sekossanu interpretee kaa vajaassanu. Tagad Saeima ar groziijumiem likumaa par daliito izmekleessanu uz grauda nolikusi prokurorus un virsprokurorus. Prokurors Leja Riidzenes sarunu noziedziigos faktus neitralizeejot kaa pieraadiijumus un virsprokurors Adlers legalizeejot noziegumu, ko veica Zatlers ar Godmani ar Parex izzogot no Valsts kases 2 miljardus LVL ir uz grauda kà Ogres tiesas priekssseedeetaaja v. i., neizsniedzot Rodijam administratiivo lietu, bet izsaucot policiju, bijuśais prokurors Piliksers ignoree tiesiibas uz privaatiipassumu, traucèjot kaiminnus un zogot uudeni no svessas akas..

Atbildēt

Ironiskais

24.10.2017. 07:45

»

Lloti veeleetos zinaat

virsprokurora Adlera dziivesvietas adresi


A kam tev adrese? Tu tāpat vari aiziet ciemos. Darba vietas adrese tak nav valsts noslēpums. Kalpaka bulvāris 6, Rīga. Ja nemaldos:)) Ja pietiek dūšas tur aiziet:) Bet vispār tu detektīvseriālus skaties? Tur viss priekšā pateikts kā dabūt adresi, ja to patiešām ļoti gribas. Tikai mazliet pacieības. Sejā tu tak šo zināsi? Tālāk - a kas tev liedz pavadīt viņu no tā darba līdz tramvajam, mašīnai, mājai? Tagad šis atskatīsies:) bet tā ir spēle - kaķis pele:)

Atbildēt

bnf

23.10.2017. 21:26

visa si palaga kodols ir - mes avotu neizpaudisim! Parejais viss , ka jau zurnalsir, pilnigs udens! Nezin nokurienes tjarve un sprance ir tiesas tiesneses, ka jau pec noklausitam sarunam secina - sarunas ir autentiskas un runataji ir jaliek cietuma! starp citu turpinam uzkurinat oligarhu temu un strike ar jurasu iesolo saeima! aleluja

Atbildēt

VVF

23.10.2017. 17:20

»

Līdumnieks

Par valsts nozagšanu: Latvija ir jau nozagta ar V.V.Freibergas palīdzību! Mēs visi esam jau pakļauti Vācijai! Saeima , Valdība, Tiesībsargi, Pašvaldības un pārejie ir dibināti Vācijā. Tādas Latvijas nemaz nav! Ir Latvijas Korporācija. Mēs visi tiekam tā aplaupīti, ka prāts to nespēj saprast, par kuru...


ir LPSR VDK zinnotaaja. Tieśi viña ar Zatleru un Godmani radîja vislielaako diversiju pret LV, kaadeell taa nonaaca paraados ar Parex, virsprokuroram Adleram legalizeejot 2 miljardi euro izzagssanu. Kaada ir virsprokurora dziives vietas adrese? Var uut kaads to var uzrakstiit?

Atbildēt

Līdumnieks

23.10.2017. 16:18

Par valsts nozagšanu: Latvija ir jau nozagta ar V.V.Freibergas palīdzību! Mēs visi esam jau pakļauti Vācijai! Saeima , Valdība, Tiesībsargi, Pašvaldības un pārejie ir dibināti Vācijā. Tādas Latvijas nemaz nav! Ir Latvijas Korporācija. Mēs visi tiekam tā aplaupīti, ka prāts to nespēj saprast, par kuru laiku?

Atbildēt

pēc

23.10.2017. 15:59

»

G 25

Vienà laidà. Ir veerssas pie izmekleessanas komisijas ar aizdomaam, ka, izbeidzot kriminaalprocesupar Riidzenes sarunàm, ir pamatotas aizdomas par iespèjamu valsts nozagśanu. Nemot vèrà, ka termins valsts nozagśana neeksistè juridiski, tad juridiski izmekleessanas komisija ir antokonstitucionàla, jo...


dalītās izmeklēšanas vismaz daļa "izmeklētāju" savārstījumu un nakts murgu, kurus viņi mēģina uzdot par pierādījumiem nonāk tur, kur tiem jābūt - miskastē. Kad beidzot šie klauni, kas sevi sauc par izmeklētājiem sāks strādāt kā pienākas, nevis rebes kruķīt un naudu izspiests no cilvēkiem "pret kuriem uzsāk lietu" ..........

Atbildēt

G 25

23.10.2017. 15:23

Vienà laidà. Ir veerssas pie izmekleessanas komisijas ar aizdomaam, ka, izbeidzot kriminaalprocesupar Riidzenes sarunàm, ir pamatotas aizdomas par iespèjamu valsts nozagśanu. Nemot vèrà, ka termins valsts nozagśana neeksistè juridiski, tad juridiski izmekleessanas komisija ir antokonstitucionàla, jo likums neparedz ssaadu izmekleessanu. Bet Ir drîzaak jàpeeta, kas veicinaajis Ridzenes sarunu krprocesa izbeigśanu prokurora Lejas personà. Tà ir pati Saeima, kas ar savu balsojumu akcepteeja dalîto izmekleessanu, kas prokuroram dod tiesîbas apssaubît izmekleessanas rezultaatus. Pirms tam prokurora uzdevums bija sadarbotie ar izmekleetàjiem no KNAB. Izskaràs, ka dzîvojam greizo spogullu karallvalstii.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...