Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bnf

27.10.2017. 15:50

»

Soņa

Vai, vai, vai, kā tev, zaķupastala,nabagam bail, ja Juta STRĪĶE un Juris JURAŠS iesoļo Saeimā deputātos...


vareji pacensties un atrast kaut vienu jegpilnu argumentu! neesmu no puzes.man nav galvenais,lai zs saskana vai na sedetu saeima! nekad neesmu atbalstijis balsu pirksanu ar cemodaniem, reitingiem (ka tas ir iespejams - arreitingu kaut ko nopirkt. varbut ietekmet, bet nopirkt?)
To pienemuma formu vari drosi attiecinat uz sevi, man nekas , ko nosauci, nepiemit!
tev iesaku domat un analizet notiekoso!

Atbildēt

lambroza

26.10.2017. 20:47

LEMBERGA KUNGS ir izteicies ka ločMele ir Maskavas roka?Nu neticāstomēr varbūt sorosa roka?Kaut gan LEMBERGS sakarīgs vecis un daudz zina?
Tai ukropijā arī kas tik nenotiek,vai Maskavas,vai Putina roka,kur var paspēt visur.Es saprastu janki visur pa pasauli klejo?!

Atbildēt

???

25.10.2017. 23:19

kas var pieķerties pie Vidzemes Jūrmalas valstiņas, kur no neatmināmiem laikiem valda vienpartiju sistēma, kara maina nosaukumu pēc vajadzības,dara ko grib,par kuras esamību visi klusē???

Atbildēt

Peedeejais laiks

25.10.2017. 20:50

»

opā

Tad kāpēc skribeti visu laiku runā par "valsts nozagšanas pazīmēm", bet nekad nepasaka konkrēti - dienesta stāvokļa izmantošana, kukuļņemšana, utt.? Tad varētu salīdzināt katrs pats izlasot noteiktu Krimināllikuma pantu, vai atklātībā nonākušās darbības tām atbilst vai nē. Starp citu Krimināllikuma ...


taisiit ccekas maisu .. flustraaciju.. weblapaa publiceejot augstaako amatpersonu dziivesvietas. Jo ir pamatotas aizdomas, ka SAB ir pakllauts Krievijas specdienestiem, pret LV notiek ekonomikas diversijas, kuràs iesaistiiti bijuśie ćekisti - Borovkovs, VVF, Godmanis u.c.

Atbildēt

opā

25.10.2017. 17:57

»

Ir gan skaidra definīcija

"...Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas!"- nemuldi, ja nejēdz. Definīcija vairākl kā skaidra. Valsts nozagšana ir tieši Krimināllikumā sadaļā noziegumi pret valsti, pret valsts kārtību - dienesta stāvokļa ...


Tad kāpēc skribeti visu laiku runā par "valsts nozagšanas pazīmēm", bet nekad nepasaka konkrēti - dienesta stāvokļa izmantošana, kukuļņemšana, utt.? Tad varētu salīdzināt katrs pats izlasot noteiktu Krimināllikuma pantu, vai atklātībā nonākušās darbības tām atbilst vai nē. Starp citu Krimināllikuma sadaļā Noziegumi pret valsti nav neviena no šiem noziegumiem. Tātad jūs sakiet, ka viss ir skaidrs, bet ar savu atbildi demonstrējiet, ka nekas nav skaidrs, arī jums pašam. Noziegumi pret valsti ir spiegošana, terorisms, uzbrukums valsts amatpersonai, vēlēšanu ietekmēšana (balsu pirkšana, nepareiza skaitīšana, u.c.), utt. + valsts noslēpuma izpaušana (izmeklēšanas materiāli, kas izpausti žurnālā IR - valsts noslēpums, ja nu kas).

Atbildēt

Jenotiiba

25.10.2017. 14:20

»

Manuprāt

Manuporāt ir tā - ZZS ir zem Saskaņas tupeles, zem ZZS tupeles ir TB/LNNK/NA, un nA ir zem Maksātnespējas administrācijas (MA) advokātu tupeles, kurus TV 24 raidījumā kāds baņķieris nosauca par bandu, pat atkārtojo šo vārdu. Ārzemju investori vai kāda cita banku iestāde MA nosauca par iestādi o organizētās...


izmainiija referenduma likumu uz 155 000 balsiim, turpinaaja diversijas pret Latviju peec ccekista Godmaña, izzogot ar Parex, iedzina paraados LV ar Dombrovski, piellaava Kraajbankas, Metalurga, Citadeles afeeras, ar Straujumu aktiivi turpinaaja diversijas. NA ir sen Lemberga stipendiaati.

Atbildēt

Manuprāt

25.10.2017. 13:06

»

vērojot

Man ir aizdomas, ka VL arī ir zem ZZS tupeles


Manuporāt ir tā - ZZS ir zem Saskaņas tupeles, zem ZZS tupeles ir TB/LNNK/NA, un nA ir zem Maksātnespējas administrācijas (MA) advokātu tupeles, kurus TV 24 raidījumā kāds baņķieris nosauca par bandu, pat atkārtojo šo vārdu. Ārzemju investori vai kāda cita banku iestāde MA nosauca par iestādi o organizētās noziedzības struktūru vai tml.

Lūk, kur tā mafija, tādēl jau VIENOTĪBA tiek nomenota līdz nesamaņai, lai mafijai būtu vieglāk uz tā fona?

Ir tādi sinonīmi - organizētās noziedzība - mafija, banda un bedzot lielā banda.

Atbildēt

vērojot

24.10.2017. 22:11

»

Anna, uzmanību IR

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu...


Man ir aizdomas, ka VL arī ir zem ZZS tupeles.
Būtu labi, ja kāds no viņiem pateiktu, ka tā nav.

Atbildēt

ha-ha

24.10.2017. 22:09

»

Anna, uzmanību IR

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu...


Kāda pagrīde?Visi padomju okupanti sūda brāļi t.i.komunisti,komsorgi uz uz valsts goda dēļa.Nepietiek ka viņi tautu varoja,izspiegoja,izsūtīja 50gadu,vēl iedeva izdevību 26 un vēl nezināmu gadu skaitu to turpināt,apkarinot ar ordeņiem,amatiem,bankukontiem,bet suns jau tikumu nemaina nosaucot to par ērgli un rezultatā dzīves līmenis sliktāks kā okupācijā,darba un aizsardzības spēks aizrotēts labklājības zemju labklājības stiprināšanai,bet paši sevis apkalpošanai vervēšot indusus,slāvus un citu viņuprāt nabadzīgo reģionu iedzīvotājus.Tikai kā neiznāk tāpat kā ar Ulmaņa apvērsuma organizatoriem.

Atbildēt

Man pie kaajas

24.10.2017. 21:34

»

Jā, jā

Tev, sūda brāl, visi latvieši ir .....Atved savus krievus, būs labāk, bija labāk? Tev patīk blati, pielīšana, korupcijas sērga, kas izplatījusies? Kur tu ar okupāciju tagad esi? Atsvieda uz 100 gadiem attīstībā atpakaļ, salīdzinājumā ar pārējo Eiropu


juusu idiotisms, visa vara atbalsta krievu nacistiski fassistiskos okupantus. Visas partijas un partija PasR. Kroplaa LV sabiedriiba. Netaisos piedaliities varas noziegumos un nekad nepiedalos un nepiedaliissos veeleessanaas. Es tikai skaidri redzu, no malas, ka vara dara visu, lai Krievija novaajona Latviju ekonomiski un tautai zuud ticiiba ssai valstij, ka tiek sagatavots viss, lai Krievija to paarnemtu caur SAB un DP, ja vien tas jau nav noticis. Vieniigie, kas pretojas ir ASV un NATO specdienesti un latvieśi, kuri passlaik nav organizeeti, bet tiek dariits viss, lai tie nespedtu organizeties.

Atbildēt

Antra

24.10.2017. 21:31

Met savējos, lai svešie baidās?
No organizētāss noziedzības sistēmas cieš daudzi. Nebrīnies, šodien iekļūst banku represijās var jebkurš.
Ievērojiet, kas notiek masu medijos - visus saimnieciskos un finaisālos jautājumus komentē banku "ekonomisti"- kuri pārspēj pat Ekonomikas ministrus un valdību, ministrus un valdības ekonomistus nedzird vispār, labi ja kaut ko pasaka ministrs.

Vai nezini, kas pārvalda Latviju?

Nozaru NOMENKLATŪRA, kura ne jau bez honorāra strādā, bankas un lielkapitāla "baltie baroni".
Esmu saskārusies, ka cieš tiesneši arī - no saviem kolēģiem, kuri ir piepirkti, pat apgabaltiesu tiesneši un augstākās tiesas tiesneši. Esmu viņus konsultējusi dažos specifiskos jautājumos, ar kurioem viņiem nebija iepriekš saskarsmes.

Nebrīnies, ka pat bijušais Ministru prezidents pakļaur represijām un sistēmas teroram. Nekaunības kalngals. Birkavs jau, cik izskatās, slims cilvēks, ko tur viņu tracināt ar netaisnību. Jūtīgums ar vecumu vai slimību pieaug ik stundu, ik minūti, pat par sīkumiem.

Atbildēt

Ir gan skaidra definīcija

24.10.2017. 21:07

»

opā

Pirmkārt, valsts nozagšana ir aplams jēdziens bez skaidra satura. Tas ir pseidotermins, ar ko var apzīmēt jebko un tātad neko. Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas! Un tāds ir šī pseidotermina jēga - sēt šaubas...


"...Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas!"- nemuldi, ja nejēdz. Definīcija vairākl kā skaidra. Valsts nozagšana ir tieši Krimināllikumā sadaļā noziegumi pret valsti, pret valsts kārtību - dienesta stāvokļa ļaunprātības, mantas un varas uzurpācija, korupcija un slepkavības saistībā ar korupciju. .

Atbildēt

Jā, jā

24.10.2017. 21:03

»

Es

jau sen taa domaaju, SAB, DP, Striikke - Potapova, Jurass, Bordaans, Borovkovs, Bondars, VVF, Zatlers visi vienas kkeedes posmi


Tev, sūda brāl, visi latvieši ir .....Atved savus krievus, būs labāk, bija labāk? Tev patīk blati, pielīšana, korupcijas sērga, kas izplatījusies? Kur tu ar okupāciju tagad esi? Atsvieda uz 100 gadiem attīstībā atpakaļ, salīdzinājumā ar pārējo Eiropu.

Atbildēt

emīls 1

24.10.2017. 19:57

(clap)(pray):)) Sociologu atziņa-23.okt. 2017.g. Latv radio 1 ""Krustpunktā"" biedra A.Tomsona vadībā...tika debatēts ar Jūdu hristīgās sistēmas izcilnieku Baštiku. Baštiks jau nu atkal "'izcēlās "" ar savu ""Intelektu""-piem., -TAISNĪBA jau nu NEKO ...neatrasina, jo, ja jebkura TAISNĪBS LIETA tiktu atklāta...tad jau nu kāds būs ZAUDĒTĀJS !, bet no jūdu hrist. reliģ. viedokļa to nedrīkstot pieļaut...vajagot ...ŽĒLOT....atklāti gan neizteica, ka vajagot skriet uz TEMPLI ...un atpirkties...no T.S. ""grēka"". Tad Baštiks , pieminot, ka, piem., kādu skolēnu par kādu pārkāpumu izraida no klases-un, kas tomēr ir vardarbība, tad pats Baštiks aizsāv pretcilvēcīgo MURGU, ...kur miljoni cilvēki tiek biedēti ar VIŅU pašu Dievu- Elku ISU, kas Ir attēlots kā PIESISTS KRUSTĀ- un kam tek asinis 24 st. diennaktī...Dubults noziegums un stulbums vēl ir tas, ka sen jau vēsturiski un arheploģiski ir PIERĀDĪTS, ka ISA-Jēzus NAV ! bijis piesists krustā.., bet sveiks un vesels ""aizcilpoja"" vēlāk ar savu sievu un diviem bērniem devās uz Indiju. :))

Atbildēt

Es

24.10.2017. 18:31

»

Anna, uzmanību IR

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu...


jau sen taa domaaju, SAB, DP, Striikke - Potapova, Jurass, Bordaans, Borovkovs, Bondars, VVF, Zatlers visi vienas kkeedes posmi.

Atbildēt

formula

24.10.2017. 16:46

Šī sorosiskā blēžu un kolaborantu varza ,tai skaitā mūmijvecenes no ir,daudzus gadus nodarbojas ar Latvijas valsts nozagšanu un citu starpā pārvērta knābi ar tur esošām badīgām padibenēm par valsts nozagšanas ieroci. Tagad šie nožēlojami gaudo paši par savu nespēju un faktiski pataloģiskā naidā pret Latvijas valsti pieprasa ,lai šīm pustrakām ,ālavu vecenēm būtu tiesības būt gan izziņas,gan prokuratūras ,gan tiesas vietrā,lai varētu īstenot savus noziedzīgos mērķus.

Atbildēt

navnav.lv

24.10.2017. 15:55

Izrādās, IR labprāt publicē arī rasistus:
https://twitter.com/OttoOzols/status/922755006780116992

Atbildēt

opā

24.10.2017. 15:37

Pirmkārt, valsts nozagšana ir aplams jēdziens bez skaidra satura. Tas ir pseidotermins, ar ko var apzīmēt jebko un tātad neko. Valsts nozagšanu var saskatīt gan tur, kur pastrādāti kādi reāli noziegumu, gan tur, kur tādu nav, jo tam nav skaidras definīcijas! Un tāds ir šī pseidotermina jēga - sēt šaubas, neticību, apvainot un nenest nekādu juridisku atbildību par saviem vārdiem. Tas ir tāds vecs marksistu paņēmiens izdomāt pašiem savu "vardnīcu", lai karinātu birkas visiem pēc kārta, pašiem izliekoties par vienīgajiem gaismas nesējiem. Tā kā man nav nekādas ticības cilvēkiem, kas izmanto manipulatīvu valodu. Visa šī vecā "oligarhu" zupa ir absurda teātris.
Otrkārt, sekojot IR sarunu interpretācijai būtu saprotams, kāpēc IR uzskata par aktuālu un sabiedrības interesēm nepieciešamu tās publicēt 2011., 2012.gadā, bet tas nepaskaidro jēgu visai šo jezgu sākt 2017.gadā. Pēc paša IR skaidrojuma sanāk, ka trīs sivēntiņi -oligarhi neganti shēmoja kā valsti izlaupīt, bet viss nogāja griezi, sarunas noklausījās, lietu ierosināja, Zatlers atlaida Saeimu un visi plāni izgāzās, pie kam 2/3 oligarhiem zaudēja savu politisko ietekmi un vairs nekādos amatos 6 gadus no vietas. Oligarhkāvji savu panāca 2011.g., tad kāpēc vēl 2017.g. cepties par tiem pašiem oligarhiem? Tāpēc, ka citu nav ko parādīt? Oligarhkāvji izrādījās tieši tikpat zaglīgi?

Atbildēt

Soņa

24.10.2017. 15:26

»

bnf

visa si palaga kodols ir - mes avotu neizpaudisim! Parejais viss , ka jau zurnalsir, pilnigs udens! Nezin nokurienes tjarve un sprance ir tiesas tiesneses, ka jau pec noklausitam sarunam secina - sarunas ir autentiskas un runataji ir jaliek cietuma! starp citu turpinam uzkurinat oligarhu temu un strike...


Vai, vai, vai, kā tev, zaķupastala,nabagam bail, ja Juta STRĪĶE un Juris JURAŠS iesoļo Saeimā deputātos!

Tu gan jau esi no puzes, kas sēž uz naudas čemodāniem, seifā ar laika aizturi, un ieraktu bunkurā zem jauna koka.

Tev galvenais, lai visus 40 gadus tavs ZZS, Saskaņa un TB/LNNK/NA sēdētu Saeimā (jau sēž 27 gadus).

Gan jau beigsies laiku, ka balsis nopērk ar čemodāniem, ar reitingiem, ar citu pariju nomelnošanu.

Atbildēt

Anna, uzmanību IR

24.10.2017. 14:58

Viss pakārtots, lai Latviju pārdotu?
Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Tiessi preteeji

24.10.2017. 14:31

»

Ironiskais

Lūk, tur jau tā fiška, ka katrs cer, ka kāds cits visu izdarīs viņa vietā, bet šis no malas pamācīs kā un ko vajag darīt:))) un, ja nu kas, tad atbildēs arī kāds cits, ja kaut kas aizies ne tā:)) Bet, ja tam kādam citam, kaut kas izdosies, tad varēs grābt šādus tādus labumus, kā piemēram amatus pie ...


Man jau sen pie kaajas ssii valsts, kuru nupat pàrnnems Krievijas specdienesti bez viena ssaaviena. Bet, ja es maksaaju nodokllus, tad prasu attieksmi pret sevi. Es savu briiviibu un anonimitaati negribu zaudeet un par kapeikaam un nomelnossanu politikaannu viduu, kuri visus un aizvien jaunus, kas iet politikaa, padara par liidzvainiigiem un liidzatbildiigiem jau pastraadaatajos noziegumos. Bet ideja par Weblapu, kur katrs var ierakstiit politisko noziedznieku, tiesnessu un prokuroru, genprokurora, SAB Miiklinnas, DP policijas pr- ka, Kozlovska un citu dziivesvietu adreses, liks ssiem paraziitiem atbildiigi iztureeties pret saviem pienaakumiem. Baidiisies no tautas. Ne vienu vien ideju varu dot jaunajiem revolucionaariem. Paarmainnaam jaabuut revolucionaaraam peec satura, evolucionaaraam pèc formas.

Atbildēt

Dainis

24.10.2017. 14:13

MNu, lūk pilnvērtīgs un profesionāls izklāsts, kas spēcīgāks pat par Jēkaba Straumes paziņojuma jēgu - izmeklēt vasts noslēpuma izpaušanu, oligathu lieta izbeigta pareizi vai tā netiks atjaunota, vai tam nav pamata.

Ir pamats. To saka "IR"un to teica augsta ranga jurists Andrejs Juduns - ir valsts nozagšanas - ietekmes, varas un mantas sagrābšana, kas ir tas pats - valsts nozagšana.

Tātad, Jēkkabs Straime strādā pēc komandiera norīkojuma?
Kur ir valsts noslēpums, ja saka, ka sarunas nesatur noziegumu. Sarunas izpauda cits avots jau Šleseram, kurš sūdzējā prezidentam un kam tur vēl, arī publusku tas zināms.

Atbildēt

Ironiskais

24.10.2017. 12:40

»

Bezjeedziigas speeliites

Saku, vajag web lapu, kas registreeta, piem. Islandee, un lai tauta pati savu " varonnu" dziivesvietu adreses saraksta uzteiz. Cita cella nav, nedriikst pallauties teroristu Aboltinnas, Zatlera, Stokenberga, Pabrika, Elertes izprovoceetaam masu nekaartiibaam kaa 2009. g 13. janvaarii kopaa ar DP, lai...


Lūk, tur jau tā fiška, ka katrs cer, ka kāds cits visu izdarīs viņa vietā, bet šis no malas pamācīs kā un ko vajag darīt:))) un, ja nu kas, tad atbildēs arī kāds cits, ja kaut kas aizies ne tā:)) Bet, ja tam kādam citam, kaut kas izdosies, tad varēs grābt šādus tādus labumus, kā piemēram amatus pie siles:)) Tāpēc web lapa ar adresēm ir vajadzīga, lai kāds cits "prastos"?:))) Beigsim liekuļot, lielākā daļa dīvāna "revolucionāru" ir neapmierināti ne jau ar sistēmu, bet to, ka viņi nav tur, kur ir tie parazīti. Esot viņu vietā katrs darītu tāpat - grābtu ar abām rokām:)) fanātu laiks ir beidzies, tāpēc Edlers var mierīgi tupēt kā slieka uz āķa. Nevienam nekas nedraud. Bet visi stāsti par adresēm ir nožēlojami:)

Atbildēt

Bezjeedziigas speeliites

24.10.2017. 11:04

»

Ironiskais

A tu nesaki, ka tu seko:)) jo sekot nedrīkst. Lai pierādītu, ka tu seko, vajag lietu un izsekot tevi. Kamēr tas notiks tu jau pastaigas laikā būsi visas adreses uzzinājis un sekošana tev būs bezjēdzīga. No otras puses neesi tik tups - nevajag zīmēties, kad pastaigājies vai pārvietojies pa pilsētu. Nevajag...


Saku, vajag web lapu, kas registreeta, piem. Islandee, un lai tauta pati savu " varonnu" dziivesvietu adreses saraksta uzteiz. Cita cella nav, nedriikst pallauties teroristu Aboltinnas, Zatlera, Stokenberga, Pabrika, Elertes izprovoceetaam masu nekaartiibaam kaa 2009. g 13. janvaarii kopaa ar DP, lai identificeetu stihisko tautas sacelssanaas liiderus, kaa vajaa śodien Ansi.

Atbildēt

kāds

24.10.2017. 10:39

"Lemjot par sarunu publiskošanu, IR redakcija veica rūpīgu to satura izvērtēšanu un publicēja tikai tos sarunu fragmentus, kas satur sabiedrībai būtisku informāciju"

Te ir visa sāls - Tjarvotā ločmele & Co ir orākuli un zin kas ir un kas nav sabiedrībai būtiska informācija. Jums bauriem vairāk nav jāzin! :D

Skaidrs, ka tie 3 ir zagļi, bet selektīvi izvēloties ko publicēt un ko nē (ar nosacītu ticamības momentu attiecībā uz precizitāti) var eleganti veidot sabiedrības viedokli, kas arī tiek darīts... :(

Atbildēt

Ironiskais

24.10.2017. 10:35

»

Adrese

sekot nedriikst saskannaa ar nesen izdoto likumu, sekossanu interpretee kaa vajaassanu. Tagad Saeima ar groziijumiem likumaa par daliito izmekleessanu uz grauda nolikusi prokurorus un virsprokurorus. Prokurors Leja Riidzenes sarunu noziedziigos faktus neitralizeejot kaa pieraadiijumus un virsprokurors...


A tu nesaki, ka tu seko:)) jo sekot nedrīkst. Lai pierādītu, ka tu seko, vajag lietu un izsekot tevi. Kamēr tas notiks tu jau pastaigas laikā būsi visas adreses uzzinājis un sekošana tev būs bezjēdzīga. No otras puses neesi tik tups - nevajag zīmēties, kad pastaigājies vai pārvietojies pa pilsētu. Nevajag uzvesties tā, ka pasarg Dies, to varētu interpretēt kā vajāšanu kriminallikuma izpratnē:))

Atbildēt

Kaada duussa

24.10.2017. 09:42

»

Ironiskais

A kam tev adrese? Tu tāpat vari aiziet ciemos. Darba vietas adrese tak nav valsts noslēpums. Kalpaka bulvāris 6, Rīga. Ja nemaldos:)) Ja pietiek dūšas tur aiziet:) Bet vispār tu detektīvseriālus skaties? Tur viss priekšā pateikts kā dabūt adresi, ja to patiešām ļoti gribas. Tikai mazliet pacieības. ...


vajadziiga, ja prokurori passi kaa vainiigi baidaas, ka tos nesoda par vinnu noziegumiem? Uz prokuratuuru uzaicina, bet prokurors ir ari privaatpersona. Un ar taadu var notik viskas no kiskass.. Ja prokurori straadaa netaisnaam metodeem. Vajadziiga weblapa, kurà katrs no mums var uzraadiit Straujumas, Asboltinnas, Kalndreijera, Godmanna dziivesvietas, citaadi vinni nebaidaas no tautas varas, kura noteikta Satversmee.Kaa tur bija tajaa Atmodaa, tekstos no tribiineem - sskkiet, ka Vulfsons to teica, ka mees ceram, ka tie, kas nonaaks pie varas, buus ar mums, nevis pret mums! Tagad redzam, ka pret. Lai tauta ar referendumu ietekmeetu Saeimas leemumus, tai jaasavaac 155 000 parakstu tikai referenduma rosinaassanai, kas patiesiibaa izsleedz referenduma iespeeju. Tai vietaa pasviests maksas kauli - manabalss. lv, nnirgaajoties par tautu. Tiessi prokuroru uzdevums un pienaakumi ir izsskkiriigi.

Atbildēt

Adrese

24.10.2017. 09:32

»

Ironiskais

A kam tev adrese? Tu tāpat vari aiziet ciemos. Darba vietas adrese tak nav valsts noslēpums. Kalpaka bulvāris 6, Rīga. Ja nemaldos:)) Ja pietiek dūšas tur aiziet:) Bet vispār tu detektīvseriālus skaties? Tur viss priekšā pateikts kā dabūt adresi, ja to patiešām ļoti gribas. Tikai mazliet pacieības. ...


sekot nedriikst saskannaa ar nesen izdoto likumu, sekossanu interpretee kaa vajaassanu. Tagad Saeima ar groziijumiem likumaa par daliito izmekleessanu uz grauda nolikusi prokurorus un virsprokurorus. Prokurors Leja Riidzenes sarunu noziedziigos faktus neitralizeejot kaa pieraadiijumus un virsprokurors Adlers legalizeejot noziegumu, ko veica Zatlers ar Godmani ar Parex izzogot no Valsts kases 2 miljardus LVL ir uz grauda kà Ogres tiesas priekssseedeetaaja v. i., neizsniedzot Rodijam administratiivo lietu, bet izsaucot policiju, bijuśais prokurors Piliksers ignoree tiesiibas uz privaatiipassumu, traucèjot kaiminnus un zogot uudeni no svessas akas..

Atbildēt

Ironiskais

24.10.2017. 08:45

»

Lloti veeleetos zinaat

virsprokurora Adlera dziivesvietas adresi


A kam tev adrese? Tu tāpat vari aiziet ciemos. Darba vietas adrese tak nav valsts noslēpums. Kalpaka bulvāris 6, Rīga. Ja nemaldos:)) Ja pietiek dūšas tur aiziet:) Bet vispār tu detektīvseriālus skaties? Tur viss priekšā pateikts kā dabūt adresi, ja to patiešām ļoti gribas. Tikai mazliet pacieības. Sejā tu tak šo zināsi? Tālāk - a kas tev liedz pavadīt viņu no tā darba līdz tramvajam, mašīnai, mājai? Tagad šis atskatīsies:) bet tā ir spēle - kaķis pele:)

Atbildēt

bnf

23.10.2017. 22:26

visa si palaga kodols ir - mes avotu neizpaudisim! Parejais viss , ka jau zurnalsir, pilnigs udens! Nezin nokurienes tjarve un sprance ir tiesas tiesneses, ka jau pec noklausitam sarunam secina - sarunas ir autentiskas un runataji ir jaliek cietuma! starp citu turpinam uzkurinat oligarhu temu un strike ar jurasu iesolo saeima! aleluja

Atbildēt

VVF

23.10.2017. 18:20

»

Līdumnieks

Par valsts nozagšanu: Latvija ir jau nozagta ar V.V.Freibergas palīdzību! Mēs visi esam jau pakļauti Vācijai! Saeima , Valdība, Tiesībsargi, Pašvaldības un pārejie ir dibināti Vācijā. Tādas Latvijas nemaz nav! Ir Latvijas Korporācija. Mēs visi tiekam tā aplaupīti, ka prāts to nespēj saprast, par kuru...


ir LPSR VDK zinnotaaja. Tieśi viña ar Zatleru un Godmani radîja vislielaako diversiju pret LV, kaadeell taa nonaaca paraados ar Parex, virsprokuroram Adleram legalizeejot 2 miljardi euro izzagssanu. Kaada ir virsprokurora dziives vietas adrese? Var uut kaads to var uzrakstiit?

Atbildēt

Līdumnieks

23.10.2017. 17:18

Par valsts nozagšanu: Latvija ir jau nozagta ar V.V.Freibergas palīdzību! Mēs visi esam jau pakļauti Vācijai! Saeima , Valdība, Tiesībsargi, Pašvaldības un pārejie ir dibināti Vācijā. Tādas Latvijas nemaz nav! Ir Latvijas Korporācija. Mēs visi tiekam tā aplaupīti, ka prāts to nespēj saprast, par kuru laiku?

Atbildēt

pēc

23.10.2017. 16:59

»

G 25

Vienà laidà. Ir veerssas pie izmekleessanas komisijas ar aizdomaam, ka, izbeidzot kriminaalprocesupar Riidzenes sarunàm, ir pamatotas aizdomas par iespèjamu valsts nozagśanu. Nemot vèrà, ka termins valsts nozagśana neeksistè juridiski, tad juridiski izmekleessanas komisija ir antokonstitucionàla, jo...


dalītās izmeklēšanas vismaz daļa "izmeklētāju" savārstījumu un nakts murgu, kurus viņi mēģina uzdot par pierādījumiem nonāk tur, kur tiem jābūt - miskastē. Kad beidzot šie klauni, kas sevi sauc par izmeklētājiem sāks strādāt kā pienākas, nevis rebes kruķīt un naudu izspiests no cilvēkiem "pret kuriem uzsāk lietu" ..........

Atbildēt

G 25

23.10.2017. 16:23

Vienà laidà. Ir veerssas pie izmekleessanas komisijas ar aizdomaam, ka, izbeidzot kriminaalprocesupar Riidzenes sarunàm, ir pamatotas aizdomas par iespèjamu valsts nozagśanu. Nemot vèrà, ka termins valsts nozagśana neeksistè juridiski, tad juridiski izmekleessanas komisija ir antokonstitucionàla, jo likums neparedz ssaadu izmekleessanu. Bet Ir drîzaak jàpeeta, kas veicinaajis Ridzenes sarunu krprocesa izbeigśanu prokurora Lejas personà. Tà ir pati Saeima, kas ar savu balsojumu akcepteeja dalîto izmekleessanu, kas prokuroram dod tiesîbas apssaubît izmekleessanas rezultaatus. Pirms tam prokurora uzdevums bija sadarbotie ar izmekleetàjiem no KNAB. Izskaràs, ka dzîvojam greizo spogullu karallvalstii.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...