Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hansis

21.01.2022. 05:27

Raksts par komentāru bezjēdzīgumu,labi,tad man rodas jautājums. Kāpēc te ir komentāri? Un vēl ar personīgiem apvainojumiem... Zombo internets strādā nevainojami vai ne?

Atbildēt

datoriķis

17.01.2022. 15:08

Nu speciāli tam netika radīts, bet negaidīti sanāca, ka šim mērķim tas lieliski strādā. Tā bieži nezinot tiek džins izlaists no pudeles.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:15

vēl viena maza nianse - visus inficēšanās gadījumus jums no oficiālajiem kanāliem paziņo tieši tie paši cilvēki, kas skaita jūsu balsis vēlēšanās.
Un ir daudz, kas tiem tic.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:10

TV neskatos jau 6 gadus, MSM nelasu vēl vairāk.
Šodien visvērtīgākā infa nāk no līdzcilvēkiem, komentāros un soc. čatos, jo tā mēs uzzinam līdzcilvēku viedokļus un attieksmi citās valstīs, kas ir milzīgs atspaids apziņai, ka neesi viens. Protams ar piebildi, ja tu pārzini kādas citas valodas. Ja nē, tad jūs dzīvojat ļoti ierobežotā telpā.
Jebkurā vietnē būs zināms % balasta, kas komentē aiz neko darīt, vai kā pamatskolnieki vingrinās neķītrībās. Ja esat publiskā telpā, tos ir jāiemācās ignorēt.
I-nets ir vieta, kur satikt domubiedrus, grupēties un sastādīt rīcības plānus, vienoties par "research" (sorry, nezinu kā latviski) virzieniem. Šim modelim ir grandiozi panākumi vietā, kur es dzīvoju. Vietnēs, kur praktizē "parakts par neizpaušanu" pirms akceptēšanas, praktiski neeksistē vispārējā draza, jo cilvēki ir nopietni un vienoti mērķim.

Atbildēt

super

11.01.2022. 23:24

»

pupuķis

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas


Gaišākais prāts,veiklākā spalva,visaugstākā morāle - vienā atejā!

Atbildēt

oblomisj,babka

11.01.2022. 23:23

zombo jaščik,ilgi gāja līdz šim jurčikam

Atbildēt

netkarīga psihiatru ekspertīze valdības vīriem

11.01.2022. 15:37

Latvija varētu būt I valsts pasaulē, kur varētu pieņemt likumu, kad pirms stāšanās amatā valsts pietuvinātajiem ierēdņiem un pašiem būtu obligāta Neatkarīga psihiatriskā ekspertīze, lai izslēgtu kleptomāniju, pataloģisku un ilgstošu melošanu Tautai par ,,briesmīgo,, vīrusu, kas ,,uztjūnots,, ar pērkamu mediju pasūtījumiem, šņice visur vienāda, kāds vada visu šo projektu, tam nav nekādu šaubu, ar visiem ,,ekspertiem,, un pārējiem PR darboņiem, un pēc mobilo telefona ,,bateriju ,, pielīdzināšanas tāds Kankars būtu jānoņem steidzami no trases, jo redzamas psihopāta pazīmes ieskaitot to Ppppv kurš aizspēlējies ar saviem meliem un ,,prognozēm,, Latvijas 'tauta var iztikt bez tās ,,maskau balles,, un ,,ierobežojumiem,, idzīvosim, bet viņi, kas piezīdušies pie mūsu nodokļiem diezin vai ....

Psihopātiem nav jāvada valsts!!!!

Atbildēt

prahtweeders

11.01.2022. 12:14

Mīļais autor, jūs apzināti naivo tēlojat, vai kā? Gadījies gadus 15 pa komentam uzrakstīt - jeņķu izlūkdienesta Fakbukā vai līdzīgos neievilksiet, neesmu traks. Novēroju, ka jau no 2007 2/3 līdz 4/5 komentu raksta trīs avoti. Troļļu fermas, kas lieto to pašu shēmu - vakarā izpēta nikus un stilu un rīt tos parodē utt. Nopietni strādā - portāls zem kaut slikta, bet analista lupas. Otrs - ražīgi psihi, kas klikatā līdz 100 komentus rindā. Trešais - paša portāla redaktoru bērni. Viena iezīme šai šaizei - nav satura un jēgas.

Atbildēt

pupuķis

10.01.2022. 19:02

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

10.01.2022. 16:10

»

Zee

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt...


Savu tautu vajag lielīt, arī sunim savu asti pašam jāceļ! Taču lielīšanās, gan ar kultūru, gan ar darba tikumiem un Dzimtenes mīlestību ir smieklīga! Tautas morāle, intelekts strauji degradējās! To apliecina arī par naudu nopirkto(maksas studiju) diplomi! Studē n.tie tūkstoši, taču idiotu skaits, ne tikai nemazinās, bet katru dienu pieaug!

Atbildēt

visticamāk

10.01.2022. 13:40

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


tas ''Izbadéjies aitu dràzéjs'' ir komentāra autora paraksts vai nodarbošanās?

Atbildēt

ESMAIJA

10.01.2022. 12:55

Atceros NRA Viktora Avotiņa rakstus. Tiem komentāros laida virsū slāpētājus, Tas bija gan pretīgi gan zemiski. Es šo rakstu uztveru tieši tāpat - tikai nomainīti ieroči. Tad autors varētu pateikt, kur cilvēks, kas nespēj pieņemt to, kas notiek, var izteikt... nu ja jau tā patīk - var izlādēt savu sašutumu un pāridarījuma sāpes? Nīderlandē uzrīdīja protestētājiem izbadējušu suni, lai saplosa, Mūsējie levitjeņķi, grasījās pieņemt likumu šaut uz neapbruņotiem , bet citādi domājošiem un jau apdzīvotā vietā demonstrēja, kā tas notiks...

Atbildēt

laba humora izjūta

10.01.2022. 12:22

dveš no vairuma komentiem!

Atbildēt

Raksta nebeigums precīzi ataino

10.01.2022. 11:32

situāciju ar DELFI "portālu", jeb valdošās kliķes ruporu - varu kritizējošie komentāri tiek dzēsti...
Bet cenzūras aprobežotību un fanātisko izkalpošanās tieksmi nevaru izskaidrot, kad tiek dzēsti oficiāli publicēti fakti, piemēram, Abrenes jautājumā:

Abrenes apriņķa lielāko daļu Otrā pasaules kara beigās iekļāva Krievijas sastāvā. Tādējādi mūsu valsts zaudēja apmēram 2% no savas platības.
1990.gada 4.maijā pieņemtā Neatkarības deklarācija, izvēloties pieturēties pie valsts nepārtrauktības principa, paredzēja valsts atjaunošanu tās pirmskara veidolā.
1992.gada 22.janvārī Latvijas AP, atzīstot Abrenes pievienošanu Krievijai par antikonstiīucionālu. pieņēma lēmumu "Par Abrenes pilsētas un sešu Abrenes apriņķa pagastu aneksijas neatzīšanu".
Pretendējot uz iestāšanos Eiropas Savienībā un NATO, 1997.gada 7.augustā Latvija parafēja un 9.decembrī apstiprināja Latvijas-Krievijas robežlīguma projektu, kurā tika akceptētas de facto pastāvošās robežas.
Tad arī izskanēja zināmais Putina teiciens: "Ne Pitalovas rajonu viņi dabūs, bet beigta ēzeļa ausis."
Latvijas politiskā vadība nolēma piekāpties. 2007.gada 27.martā Maskavā Latvijas premjerministrs Aigars Kalvītis un Krievijas valdības vadītājs Mihails Fradkovs parakstīja robežlīgumu, kurā paredzēta kādreizējā Abrenes apriņķa iekļaušana Krievijas Federācijā. 17.maijā Latvijas parlaments pieņēma likumu par robežlīguma ratifikāciju, un 29.maijā to apstiprināja Valsts prezidente.

So tekstu atkārtoti atjaunoju 27 reizes - principa pēc, lai pakaitinātu tos idiotus - un šie fakti visu laiku tika dzēsti, reizēm burtiski 5 sekunžu laikā...

Atbildēt

tautas daiļrade

10.01.2022. 10:01

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


Kāds izcili daiļrunīgs novērtējums: "Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs ."

Atbildēt

mēreni konservatīvs, Labrīt!

10.01.2022. 07:40

Raksts ir labs, humor pantiņi augstāk arī ir labi!

Atbildēt

Zee

10.01.2022. 04:28

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt prot. Pagalam degradējušies ir tie mūsu latviskie bāleliņi. Tādi kā no sūnu ciema izlīduši, tikai Vakareiropas lupatas apvilkuši. Šķiet, ka viņu dzīslās tek nevis asinis, bet ūdens. Gribētos gan tādus kā Kazahstānā.

Atbildēt

plakangalva

10.01.2022. 01:31

»

vilnas zeķēs

no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai


man vienalga vai tu esi krievs vai ņegraždaņins. es tikai negribu, ka tu savas gremošanas rezultātā, neiedirs pats savā galvā

Atbildēt

vilnas zeķēs

10.01.2022. 01:11

»

kā nav nozīmes?

ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu


no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai?

Atbildēt

kā nav nozīmes?

10.01.2022. 01:00

»

tas neiespaido

Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru


ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu?

Atbildēt

18 cn min

10.01.2022. 00:52

»

nekas īpašs

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi


Piemēram,uzraudzīta kopīga TV skatīšanās.Neatceros,kā bija skalu gaismā,bēt,Jūs,vecais stukač,tagad jūtaties lieks un neatalgots?Hopsā,aiziet seksa potālos ar īsto vārdu,izmēru un foto!Netušujsa,tovarišč!Būs patīkams pārsteigums,stingrie vienmēr pieprasīti.

Atbildēt

aktigo

10.01.2022. 00:46

»

pietiek lapsītājs

priekš kam


Lai noiet dibenā lēnāk.Muļķība ceļ augšup lidot,bet piezemēšanās vienmēr ir ... necila.

Atbildēt

tiešām

10.01.2022. 00:43

»

Es

Sākumā


Autors ir p,,pis vai p,,da,vai p..aļa,jo nekāds spriedzi mazinošs komentārs pēc tam nerodas.Kādi gan mūdži šiverē šajā vietnē,kamēr lapsa karsoņa murgos vārtās Kongo?

Atbildēt

tas neiespaido

10.01.2022. 00:39

»

vai varu vēl paspēt?

raksta autors jau iepotējās ar ceturto


Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru.

Atbildēt

vai varu vēl paspēt?

10.01.2022. 00:30

raksta autors jau iepotējās ar ceturto?

Atbildēt

Par bildi

09.01.2022. 23:49

Bilde augšā ir laba, bet nav klāt ūdens, ar ko nomazgāt paķaļu. Pat papīra nav, bet ar to par maz, lai staigātu ar labu sajūtu pēc poda lietošanas.
Kas meitiņu baltu dara, ja ne krāna ūdentiņš, bet pasaule nav iekārtots vairāk kā papīrs. Vismaz būtu klāt trauks, kur ielietu ūdeni lai apmazgātos.

Atbildēt

Antiņš

09.01.2022. 23:43

Ellē revolūciju iztaisīt nevar.

Tik tiešām šādam rakstam nav vērtības. Komentāri tomēr parāda noskaņojumu valstī uz aprakstīto faktu vai situāciju, sniedz informāciju un rada kaut kādu ietekmi, jo rakstītais vārds, ja to izlasa kaut viena persona, jau ir rezultāts, bet ja divi, trīs un vairāk - jau pavisam labi.

Komentāros operatīvais darbs arī VDD. Tā ka muldēt, ka komentāri neko nedod, ir meli.

Atbildēt

Es

09.01.2022. 21:22

Sākumā.
Šis raksts ir komentārs.

Beigās.
Nav jēgas to pat lasīt.

Atbildēt

nekas īpašs

09.01.2022. 17:06

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.01.2022. 17:00

Nu,lūdzu,portāla turētāji,ieviesiet taču kaut kādu muļķibas filtru!

Atbildēt

Zombijfilma

09.01.2022. 16:43

https://www.youtube.com/watch?v mJLeJERKwpw
Ja kaadam nepatiik kaads valstii notiekoshais process, tad top liidziiga rakstura filminjas!

Atbildēt

par augstāk ekrānā redzamo

09.01.2022. 16:29

Levitz uz balta zirga,
sēdēja un nikni pirda,
un tad šis uz kremli trauca,
Putins bailēs skaļi kauca

Atbildēt

tvaika nolaišana

09.01.2022. 16:18

Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?
Atvainojamies M.Zaitei par viņas dzejas citēšanu!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.01.2022. 15:19

Ja negribat nodarboties ar POLITIKU, tad politika nodarbosies ar Jums.
https://youtu.be/P1nwUZQbwuU

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...