Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hansis

21.01.2022. 05:27

Raksts par komentāru bezjēdzīgumu,labi,tad man rodas jautājums. Kāpēc te ir komentāri? Un vēl ar personīgiem apvainojumiem... Zombo internets strādā nevainojami vai ne?

Atbildēt

datoriķis

17.01.2022. 15:08

Nu speciāli tam netika radīts, bet negaidīti sanāca, ka šim mērķim tas lieliski strādā. Tā bieži nezinot tiek džins izlaists no pudeles.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:15

vēl viena maza nianse - visus inficēšanās gadījumus jums no oficiālajiem kanāliem paziņo tieši tie paši cilvēki, kas skaita jūsu balsis vēlēšanās.
Un ir daudz, kas tiem tic.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:10

TV neskatos jau 6 gadus, MSM nelasu vēl vairāk.
Šodien visvērtīgākā infa nāk no līdzcilvēkiem, komentāros un soc. čatos, jo tā mēs uzzinam līdzcilvēku viedokļus un attieksmi citās valstīs, kas ir milzīgs atspaids apziņai, ka neesi viens. Protams ar piebildi, ja tu pārzini kādas citas valodas. Ja nē, tad jūs dzīvojat ļoti ierobežotā telpā.
Jebkurā vietnē būs zināms % balasta, kas komentē aiz neko darīt, vai kā pamatskolnieki vingrinās neķītrībās. Ja esat publiskā telpā, tos ir jāiemācās ignorēt.
I-nets ir vieta, kur satikt domubiedrus, grupēties un sastādīt rīcības plānus, vienoties par "research" (sorry, nezinu kā latviski) virzieniem. Šim modelim ir grandiozi panākumi vietā, kur es dzīvoju. Vietnēs, kur praktizē "parakts par neizpaušanu" pirms akceptēšanas, praktiski neeksistē vispārējā draza, jo cilvēki ir nopietni un vienoti mērķim.

Atbildēt

super

11.01.2022. 23:24

»

pupuķis

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas


Gaišākais prāts,veiklākā spalva,visaugstākā morāle - vienā atejā!

Atbildēt

oblomisj,babka

11.01.2022. 23:23

zombo jaščik,ilgi gāja līdz šim jurčikam

Atbildēt

netkarīga psihiatru ekspertīze valdības vīriem

11.01.2022. 15:37

Latvija varētu būt I valsts pasaulē, kur varētu pieņemt likumu, kad pirms stāšanās amatā valsts pietuvinātajiem ierēdņiem un pašiem būtu obligāta Neatkarīga psihiatriskā ekspertīze, lai izslēgtu kleptomāniju, pataloģisku un ilgstošu melošanu Tautai par ,,briesmīgo,, vīrusu, kas ,,uztjūnots,, ar pērkamu mediju pasūtījumiem, šņice visur vienāda, kāds vada visu šo projektu, tam nav nekādu šaubu, ar visiem ,,ekspertiem,, un pārējiem PR darboņiem, un pēc mobilo telefona ,,bateriju ,, pielīdzināšanas tāds Kankars būtu jānoņem steidzami no trases, jo redzamas psihopāta pazīmes ieskaitot to Ppppv kurš aizspēlējies ar saviem meliem un ,,prognozēm,, Latvijas 'tauta var iztikt bez tās ,,maskau balles,, un ,,ierobežojumiem,, idzīvosim, bet viņi, kas piezīdušies pie mūsu nodokļiem diezin vai ....

Psihopātiem nav jāvada valsts!!!!

Atbildēt

prahtweeders

11.01.2022. 12:14

Mīļais autor, jūs apzināti naivo tēlojat, vai kā? Gadījies gadus 15 pa komentam uzrakstīt - jeņķu izlūkdienesta Fakbukā vai līdzīgos neievilksiet, neesmu traks. Novēroju, ka jau no 2007 2/3 līdz 4/5 komentu raksta trīs avoti. Troļļu fermas, kas lieto to pašu shēmu - vakarā izpēta nikus un stilu un rīt tos parodē utt. Nopietni strādā - portāls zem kaut slikta, bet analista lupas. Otrs - ražīgi psihi, kas klikatā līdz 100 komentus rindā. Trešais - paša portāla redaktoru bērni. Viena iezīme šai šaizei - nav satura un jēgas.

Atbildēt

pupuķis

10.01.2022. 19:02

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

10.01.2022. 16:10

»

Zee

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt...


Savu tautu vajag lielīt, arī sunim savu asti pašam jāceļ! Taču lielīšanās, gan ar kultūru, gan ar darba tikumiem un Dzimtenes mīlestību ir smieklīga! Tautas morāle, intelekts strauji degradējās! To apliecina arī par naudu nopirkto(maksas studiju) diplomi! Studē n.tie tūkstoši, taču idiotu skaits, ne tikai nemazinās, bet katru dienu pieaug!

Atbildēt

visticamāk

10.01.2022. 13:40

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


tas ''Izbadéjies aitu dràzéjs'' ir komentāra autora paraksts vai nodarbošanās?

Atbildēt

ESMAIJA

10.01.2022. 12:55

Atceros NRA Viktora Avotiņa rakstus. Tiem komentāros laida virsū slāpētājus, Tas bija gan pretīgi gan zemiski. Es šo rakstu uztveru tieši tāpat - tikai nomainīti ieroči. Tad autors varētu pateikt, kur cilvēks, kas nespēj pieņemt to, kas notiek, var izteikt... nu ja jau tā patīk - var izlādēt savu sašutumu un pāridarījuma sāpes? Nīderlandē uzrīdīja protestētājiem izbadējušu suni, lai saplosa, Mūsējie levitjeņķi, grasījās pieņemt likumu šaut uz neapbruņotiem , bet citādi domājošiem un jau apdzīvotā vietā demonstrēja, kā tas notiks...

Atbildēt

laba humora izjūta

10.01.2022. 12:22

dveš no vairuma komentiem!

Atbildēt

Raksta nebeigums precīzi ataino

10.01.2022. 11:32

situāciju ar DELFI "portālu", jeb valdošās kliķes ruporu - varu kritizējošie komentāri tiek dzēsti...
Bet cenzūras aprobežotību un fanātisko izkalpošanās tieksmi nevaru izskaidrot, kad tiek dzēsti oficiāli publicēti fakti, piemēram, Abrenes jautājumā:

Abrenes apriņķa lielāko daļu Otrā pasaules kara beigās iekļāva Krievijas sastāvā. Tādējādi mūsu valsts zaudēja apmēram 2% no savas platības.
1990.gada 4.maijā pieņemtā Neatkarības deklarācija, izvēloties pieturēties pie valsts nepārtrauktības principa, paredzēja valsts atjaunošanu tās pirmskara veidolā.
1992.gada 22.janvārī Latvijas AP, atzīstot Abrenes pievienošanu Krievijai par antikonstiīucionālu. pieņēma lēmumu "Par Abrenes pilsētas un sešu Abrenes apriņķa pagastu aneksijas neatzīšanu".
Pretendējot uz iestāšanos Eiropas Savienībā un NATO, 1997.gada 7.augustā Latvija parafēja un 9.decembrī apstiprināja Latvijas-Krievijas robežlīguma projektu, kurā tika akceptētas de facto pastāvošās robežas.
Tad arī izskanēja zināmais Putina teiciens: "Ne Pitalovas rajonu viņi dabūs, bet beigta ēzeļa ausis."
Latvijas politiskā vadība nolēma piekāpties. 2007.gada 27.martā Maskavā Latvijas premjerministrs Aigars Kalvītis un Krievijas valdības vadītājs Mihails Fradkovs parakstīja robežlīgumu, kurā paredzēta kādreizējā Abrenes apriņķa iekļaušana Krievijas Federācijā. 17.maijā Latvijas parlaments pieņēma likumu par robežlīguma ratifikāciju, un 29.maijā to apstiprināja Valsts prezidente.

So tekstu atkārtoti atjaunoju 27 reizes - principa pēc, lai pakaitinātu tos idiotus - un šie fakti visu laiku tika dzēsti, reizēm burtiski 5 sekunžu laikā...

Atbildēt

tautas daiļrade

10.01.2022. 10:01

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


Kāds izcili daiļrunīgs novērtējums: "Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs ."

Atbildēt

mēreni konservatīvs, Labrīt!

10.01.2022. 07:40

Raksts ir labs, humor pantiņi augstāk arī ir labi!

Atbildēt

Zee

10.01.2022. 04:28

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt prot. Pagalam degradējušies ir tie mūsu latviskie bāleliņi. Tādi kā no sūnu ciema izlīduši, tikai Vakareiropas lupatas apvilkuši. Šķiet, ka viņu dzīslās tek nevis asinis, bet ūdens. Gribētos gan tādus kā Kazahstānā.

Atbildēt

plakangalva

10.01.2022. 01:31

»

vilnas zeķēs

no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai


man vienalga vai tu esi krievs vai ņegraždaņins. es tikai negribu, ka tu savas gremošanas rezultātā, neiedirs pats savā galvā

Atbildēt

vilnas zeķēs

10.01.2022. 01:11

»

kā nav nozīmes?

ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu


no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai?

Atbildēt

kā nav nozīmes?

10.01.2022. 01:00

»

tas neiespaido

Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru


ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu?

Atbildēt

18 cn min

10.01.2022. 00:52

»

nekas īpašs

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi


Piemēram,uzraudzīta kopīga TV skatīšanās.Neatceros,kā bija skalu gaismā,bēt,Jūs,vecais stukač,tagad jūtaties lieks un neatalgots?Hopsā,aiziet seksa potālos ar īsto vārdu,izmēru un foto!Netušujsa,tovarišč!Būs patīkams pārsteigums,stingrie vienmēr pieprasīti.

Atbildēt

aktigo

10.01.2022. 00:46

»

pietiek lapsītājs

priekš kam


Lai noiet dibenā lēnāk.Muļķība ceļ augšup lidot,bet piezemēšanās vienmēr ir ... necila.

Atbildēt

tiešām

10.01.2022. 00:43

»

Es

Sākumā


Autors ir p,,pis vai p,,da,vai p..aļa,jo nekāds spriedzi mazinošs komentārs pēc tam nerodas.Kādi gan mūdži šiverē šajā vietnē,kamēr lapsa karsoņa murgos vārtās Kongo?

Atbildēt

tas neiespaido

10.01.2022. 00:39

»

vai varu vēl paspēt?

raksta autors jau iepotējās ar ceturto


Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru.

Atbildēt

vai varu vēl paspēt?

10.01.2022. 00:30

raksta autors jau iepotējās ar ceturto?

Atbildēt

Par bildi

09.01.2022. 23:49

Bilde augšā ir laba, bet nav klāt ūdens, ar ko nomazgāt paķaļu. Pat papīra nav, bet ar to par maz, lai staigātu ar labu sajūtu pēc poda lietošanas.
Kas meitiņu baltu dara, ja ne krāna ūdentiņš, bet pasaule nav iekārtots vairāk kā papīrs. Vismaz būtu klāt trauks, kur ielietu ūdeni lai apmazgātos.

Atbildēt

Antiņš

09.01.2022. 23:43

Ellē revolūciju iztaisīt nevar.

Tik tiešām šādam rakstam nav vērtības. Komentāri tomēr parāda noskaņojumu valstī uz aprakstīto faktu vai situāciju, sniedz informāciju un rada kaut kādu ietekmi, jo rakstītais vārds, ja to izlasa kaut viena persona, jau ir rezultāts, bet ja divi, trīs un vairāk - jau pavisam labi.

Komentāros operatīvais darbs arī VDD. Tā ka muldēt, ka komentāri neko nedod, ir meli.

Atbildēt

Es

09.01.2022. 21:22

Sākumā.
Šis raksts ir komentārs.

Beigās.
Nav jēgas to pat lasīt.

Atbildēt

nekas īpašs

09.01.2022. 17:06

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.01.2022. 17:00

Nu,lūdzu,portāla turētāji,ieviesiet taču kaut kādu muļķibas filtru!

Atbildēt

Zombijfilma

09.01.2022. 16:43

https://www.youtube.com/watch?v mJLeJERKwpw
Ja kaadam nepatiik kaads valstii notiekoshais process, tad top liidziiga rakstura filminjas!

Atbildēt

par augstāk ekrānā redzamo

09.01.2022. 16:29

Levitz uz balta zirga,
sēdēja un nikni pirda,
un tad šis uz kremli trauca,
Putins bailēs skaļi kauca

Atbildēt

tvaika nolaišana

09.01.2022. 16:18

Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?
Atvainojamies M.Zaitei par viņas dzejas citēšanu!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.01.2022. 15:19

Ja negribat nodarboties ar POLITIKU, tad politika nodarbosies ar Jums.
https://youtu.be/P1nwUZQbwuU

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...