Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

izmuldējās, ka grib par budžeta naudu

01.05.2024. 01:39

zagt jau vairs nav grēks, bet gods

Atbildēt

vismaz viena intervija ar mani

27.04.2024. 18:08

»

Atis Priedītis

Dīvaina sajūta - man jāsāk apstāties...


Priekš kam?

Atbildēt

Atis Priedītis

27.04.2024. 17:59

Dīvaina sajūta - man jāsāk apstāties

Ilgu laiku es biju spiests samierināties ar situāciju, ka tika darīts viss iespējamais lai cilvēki ne par mani, ne par manu radošo darbību neko nezinātu. Šobrīd situācija ir krasi mainījusies. Neskatoties uz to, ka lielie masu mediji joprojām mani pilnībā ignorē, cilvēki jau zina par mani un ļoti aktīvi lasa visas manas publikācijas. Tās šobrīd ir brīvi pieejamas sociālajos portālos un izdotās grāmatas ir pieejamas gan tiešsaites lasīšanai, gan arī bezmaksas lejupielādei.

Esmu konstatējis, ka katru dienu manas publikācijas izlasa vidēji no 5000 līdz 10 000 cilvēku. Tas ir ļoti liels cilvēku skaits un nozīmē, ka man absolūti vairs nav vajadzīga lielo masu mediju uzmanība un nav nepieciešamība arī izdot vēl kādu savu grāmatu. Bijušo čekistu un komunistu draudi, kurus man atklātā tekstā pateica 80.to gadu otrajā pusē - "Mēs jūs iemīcīsim dubļos uz visu jūsu mūžu!" nav īstenojušies.

Tāpēc tomēr vēlreiz publiskoju savu ideju par to kā varētu notikt vismaz viena intervija ar mani. Mani noteikumi:
1. Interviju sniegšu tikai vienam lielajam masu medijam un tā būs tikai viena. Jo ļoti labi zinu cilvēku attieksmi pret tām "slavenībām", kuras regulāri gozējas masu mediju uzmanības prožektoru gaismā.
2. Intervijā man tiks dota iespēja atklāti pastāstīt par okupācijas laika VDK vajāšanām.
3. Tiks atslēgta iespēja rakstīt komentārus jo ļoti labi zinu kāda būs bijušo čekistu un komunistu ņirgāšanās par mani.
4. Intervēšana notiks manā dzīvoklī lai žurnālists redz, ka nedzīvoju kā "bomzis", ka mans dzīvoklis ir ļoti mājīgi iekārtots un tajā ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai.

Šobrīd gan šķiet, ka masu mediji turēsies līdz pēdējam un rakstīt par mani būs aizliegts vēl ļoti ilgi, ilgi.

Un nedaudz ironisks pēcvārds. Tikko mana 80.tajos gados sarakstītā dziesma "Aleksandra Čaka motīvs" Anitas Zambares un Aigara Kruča izpildījumā ieguva pirmo vietu Radio SWH raidījuma Priekšnams jauno dziesmu aptaujas TOP 20. Bet arī par to cilvēki neko nedrīkst zināt!

Atbildēt

ha-ha

27.04.2024. 16:44

Vecie komunisti realizē jauno labējo politiku.Sevišķi tas izpaužās pensiju lielumos,kur lielākie krievu okupantu kolaborantu barveži ir privatizējuši neatkarīgo Latviju pilnībā un izrakstījuši par šo noziegumu milzīgas kompensācijas,lai papildus nolaupītajiem miljoniem,izdzītājiem,postā un nelaimē iedzītājiem latviešiem noklusinātu savu sirdsapziņu un morālās mokas elles priekšnojautās.

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 16:42

»

mazpisan

,tu esi divkājaina sūdčupa


Kas arī bija jāpierāda - turpini tāpat, "četrkājainā sūdčupa" un tu tālu tiksi! ;)

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 15:45

»

mazpisan,

tu esi rets sūds,kurš sava appļūttītā ego dēļ ir gatavs noplūtīt visus ,kuri neatbilst tavam kalībram


tu kārtējo reiz precīzi noraksturoji PATS SEVI, SAVUS "dzīves mērķus" un galvenos iemeslus, kas tev liedz tos sasniegt, deģenerāt analfabēt. Turpini tāpat un tu tālu tiksi! ;)

tu un taml. "reti sūdi ar appļūtītu ego" NEKAD neatbildīs Normālu Cilvēku "kalibram". Arī tāpēc (galvenokārt), ka tu un taml. "reti sūdi ar appļūtītu ego" pastāvīgi dari VISU iespējamo un neiespējamo, lai nekādā gadījumā neatbilstu tevis izdomātajam "kalibram".

Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 15:25

»

Mazpisan,

tu gribi peldēt, bet neproti,jo izmanto peldēšanai jau izlietotu tualetes papīru


Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 15:23

»

Mazpisan,

tu gribi peldēt, bet neproti,jo izmanto peldēšanai jau izlietotu tualetes papīru


Pie tā, ka tu nezini savu dzimto(?) valodu un joprojām (?!) esi nožēlojams (patiesībā –jebkuram normālam cilvēkam vismaz derdzīgs un pamatoti nicināms) ANALFABĒTS, varētu būt vainīgi un ATBILDĪGI (arī tavā priekšā, diemžēl) – pirmkārt un galvenokārt tavi vecāki, kā arī citi tuvinieki - tava ģimene (t.i., ja tu vispār zini, ko tas nozīmē). Otrkārt – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA ir vainojami un ATBILDĪGI tavi pedagogi. T.i. (standartversijā) tavi audzinātāji pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī skolotāji, pasniedzēji un taml. "profesionāļi / speciālisti" vispārējās (pamata) izglītības iestādēs. Par kurām tālāk tu, gluži pašsaprotamu iemeslu dēļ, tā arī neesi ticis (pat pieļaujot, ka tu kādu [visticamāk "specializēto"] pamatizglītības iestādi tomēr esi izrādījies spējīgs absolvēt, nu - vismaz būsi pacenties nopirkt atestātu / "sertifikātu par pamatizglītības kursa apguvi"). Un treškārt (patiesībā ekskluzīvi, "ārpus konkurences") – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA esi vainojams un ATBILDĪGS tu PATS – galvenokārt dēļ sava totāli bezcerīgā stulbuma un likumsakarīgi raksturīgā slinkuma. Jo, kā ir sacīts – mācīties NEKAD NAV par vēlu. Bet – tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, un priekš tam ir nepieciešamas veselas, adekvāti funkcionēt spējīgas smadzenes (tātad – NE par tevi šis "stāsts", hiperenerģiskais pamuļķīt).

Savukārt – pie tā, ka tu esi PATS SEVI izstādījis (un, pat - turpini to darīt regulāri, vēl joprojām?!) par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā, esi vainīgs un ATBILDĪGS TIKAI un VIEĪGI tu PATS. Kāpēc tu to dari? T.i. – kāpēc tu regulāri izstādi sevi, kā bezcerīgi stulbu analfabētu un vienkārši totālu stulbeni, par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā VISIEM, kas (nu jau gana regulāri, sevišķi pēdējās dienās / nedēļās) redz tavu bezjēdzīgi kretīnisko izpildīšanos? Visticamāk, tu to darīji un turpini darīt PATS SAVA patiešām fenomenālā stulbuma dēļ, kāds ir raksturīgs (galvenokārt) tikai tādiem ģenētiski izdzimušiem / patoloģiski defektīviem "latvānijas titulnācijas bio-gaļas izstrādājumu atkritumiem" kā tev.

Nu ja, neko nepadarīsi: "Katrs PATS ir SAVAS (ne)laimes kalējs.", kā ir sacīts. Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

tava nožēlojami analfabētiskā un bezjēdzīgi debilā ķēzīšanās publiskajā telpā, ko tu (it kā) atļaujies izkārnīt pret normāliem cilvēkiem, liecina TIKAI un VIENĪGI par tavu permanento debilismu un, ar katru šādu tavu izgāšanos, pierāda to arvien pārliecinošāk – NEVIS (it kā, subjektīvi tev šķietami) kompromitē vai pat aizskar normālus cilvēkus, pret kuriem tu atļaujies vērst savu neatgriezeniski deģeneŗēta kretīna "daiļ*iršanu". Varētu padomāt, ka - tu to nezināji, patiešām??... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

DIKĻU hūtsmēslam BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 15:21

»

DIKĻU kūtsmēslam ..,😊

https://youtu.be/7Juf5jUZG64


Latviešu valoda 1-2. klasei.

https://www.youtube.com/watch?v mFTFm7Hl_i4

Ir sacīts: "Mācīties nekad nav par vēlu un iemācīties nekad nevar par daudz." ;)

Atbildēt

Mazpisan,

27.04.2024. 14:55

tu gribi peldēt, bet neproti,jo izmanto peldēšanai jau izlietotu tualetes papīru!
https://youtu.be/v12uBSUkmYQ?list LL

Atbildēt

mazcīsinjš deģenerāts analfabēts

27.04.2024. 14:53

»

mazcīsinjš

pamodies ... salmos


jau paguvis apgānīties... sen nemainītajos pamperos.

Atbildēt

DIKĻU hūtsmēslam BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam

27.04.2024. 14:50

»

DIKĻU kūtsmēslam ..,😊

https://youtu.be/7Juf5jUZG64


tu esi neslikti apguvis vijoles spēji, kā izrādās - katra ziņā labāk, nekā latviešu valodu. ;)

Atbildēt

mazcīsinjš

27.04.2024. 14:45

»

jau rok platus grāvjus ...

...kur apglabāt tādus kā tevi


pamodies ... salmos

Atbildēt

,jūs ,mazcisiņ,dara atpazīstamu!😊

27.04.2024. 14:24

»

šiziskā maniere

inteLOHtuāli daiļslidot ,jūs ,mazcisiņ,dara atpazīstamu


Iespējams - atšķirībā no tādiem tipiskiem deģenerātiem analfabētiem kā tu, kas ir vienādi un bezpersonīgi neatpazīstami kā sūdumušas izkārnījumi uz miskastes vāka.

Atbildēt

jau rok platus grāvjus ...

27.04.2024. 14:15

»

nu jā

Krievu valoda ir ienaidnieka valoda. Pie austrumu robežas jau rok platus grāvjus


...kur apglabāt tādus kā tevi...

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 14:13

»

Gvardejecam no ferms

atkal delīrija murgi. pēc murgošanas nāks agonija. un gals nolūzīs


Aktuāls citāts: “Ja tev ir “heiteri”, tātad tu kaut ko dari pareizi.”

Atbildēt

Atis Priedītis

27.04.2024. 06:03

Tā kā man beidzot šajā portālā ir radušies arī aizstāvji, publicēju vel vienu topošā romāna "Atgriešanās pagātnē" fragmentu. Piebildīšu, ka šis notikums tiešām ir patiess.

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.15

Šķiet, ka pats nopietnākai mēģinājums Kristapu nogalināt notika 90.to gadu sākumā. Kristaps ar savu nepakļāvību un uzdrīkstēšanos bija ļoti nokaitinājis kādu vietējā ciemā dzīvojošo slepenā dienesta darbinieku. Tā kā cilvēku nogalināšanām tā laika slepenie dienesti izmantoja iespējas, kura varēja tikt atzītas par nelaimes gadījumiem, tad šāda iespēja tika izmantota arī pret Kristapu.

Ciema parka nomalē atradās šautuve. Tajā regulāri notika šaušanas treniņi. Reiz ejot pa parka celiņu Kristaps pēkšņi izdzirdēja, ka gar viņa galvu nosvilpj lode. Kristaps devās pie šaušanas nodarbību trenera un to informēja, ka acīmredzot. aiz kāda no mērķiem šautuves sienā ir izveidojies caurums un lodes lido parkā. Treneris savukārt apgalvoja, ka nekas tāds nav iespējams, bet tajā dienā šaušanas treniņi tomēr tika pārtraukti.

Nākamajā dienā notika tieši tas pats. Tikai Kristapa pirmās dzīves laikā lode šoreiz aizlidoja tikai pāris centimetrus no Kristapa galvas. Uzreiz pēc šāviena Kristaps pagrieza galvu uz šautuves pusi un īsu brīdi uz kādas ēkas jumta, kas atradās blakus šautuvei, ieraudzīja cilvēku ar šauteni rokā. Šis cilvēks ļoti ātri noliecās un pazuda Kristapa skatienam. Tātad šoreiz tika šauts tieši uz Kristapu.

Kristaps devās pie vietējās pašvaldības priekšnieka, ļoti rupji ar viņu izlamājās un nekad vēlāk lodes parkā vairs nelidoja. To, ka ir ticis šauts tieši uz Kristapu, viņš nevienam neteica, jo labi zināja, ka šādam stāstam neviens neticēs.

Sākot no jauna dzīvot 1975.gadā šo notikumu Kristaps atcerējās ļoti spilgti. Viņam šoreiz bija doti 15 gadi lai ļoti rūpīgi sagatavotos. Domās šo gadījumu Kristaps "izspēlēja" vairākas reizes. Viņš ļoti labi atcerējās, kurā parka vietā šaušanas laikā atradās. Tas bija blakus tieši kādam parka soliņam un notika brīdī kad Kristaps gāja garām šim soliņam.

Savā nākamajā dzīvē, Kristaps precīzi gāja pa šo pašu maršrutu. Tikai piegājis pie soliņa, viņš pēkšņi paslēpās aiz kāda ļoti resna parka koka, kurš auga tieši blakus soliņam. Un lode aizspindza brīdī, kad Kristaps bija pilnīgā drošībā.

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 23:46

»

Quo vadis?

Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam


Всё может быть. На Луну летаем, а человеческий мозг до сих пор загадка, у кого какие тараканы в голове. В новой книге есть многозначительная подсказка - 1975 и автор в той жизни вдруг известный и популярный композитор. А если вспомнить крайне негативное отношение к Паулса, за котрым видна плохо скрытая зависть..

Atbildēt

si-si-dra

26.04.2024. 21:13

cūka cūkai - puče

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 19:29

»

Priedīšam ir

savs redzējums,te ir kas globālāks


Man tak ar vienu reizi pielec.

Atbildēt

Priedīšam ir

26.04.2024. 18:22

»

Quo vadis?


savs redzējums,te ir kas globālāks.
Bet ne obligāts.
https://www.newmessage.org/

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 18:14

»

Nav problēmu.

Lūdzu


:))

Laikam tomēr turpināšu Priedīša palagus laist gar acīm, nevis apzināti lasīšu jebkāda reliģiska fanātiķa uzskatus par dievu (ar mazo burtu) un viņu dievišķo tikšanos ar eņģeļu palīdzību.

Atbildēt

Googlis

26.04.2024. 18:05

»

Nav problēmu.

Lūdzu


latviski labi tulko arī

Atbildēt

Nav problēmu.

26.04.2024. 18:02

»

Quo vadis?

Varbūt varētu lūgt Jūsu palīdzību un Jūs varētu kaut nedaudz man palīdzēt saprast, kas ir tas "cits", ko Jūsu fiška velk


Lūdzu! ;)

https://www.newmessage.org/the-message/volume-4/greater-community-spirituality/what-is-human-purpose/

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 17:54

»

paklau

,veča,kas Tev ļāva runāt manā vārdā?Es Priedīša tekstos redzu ko citu,nevis to ,ko Tev fiška nevelk


Varbūt varētu lūgt Jūsu palīdzību un Jūs varētu kaut nedaudz man palīdzēt saprast, kas ir tas "cits", ko Jūsu fiška velk.

Atbildēt

paklau

26.04.2024. 17:31

»

Quo vadis?

Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam


,veča,kas Tev ļāva runāt manā vārdā?Es Priedīša tekstos redzu ko citu,nevis to ,ko Tev fiška nevelk.

Atbildēt

Tas ir lab

26.04.2024. 17:12

»

Quo vadis?

Ar iedomību


Tad jau gandrīz vai svētā!Tieciet galā ar to domību un staigāsiet pa Daugavas virsu.

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 17:04

»

Un ar ko

Kkundze sirgst pie raudu galda


Ar iedomību. ;)

Atbildēt

Un ar ko

26.04.2024. 17:01

»

Quo vadis?

Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam


Kkundze sirgst pie raudu galda?

Atbildēt

Quo vadis?

26.04.2024. 16:57

»

Хм

apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz...


Mazohisms ir slimība. Kāpēc lai tāda nebūtu Priedīša kungam?
Apzināti likt savus tekstus, un pēc tam ķert orgasmu (lasīt mūsu apvainojomus), var gribēt tikai ASV prokurors Čaks Rouds no seriāla Miljardi. Un Priedīša kungs. ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 16:54

»

Nu ja ,nūja...

Bet apbižotā mazpisāna palagi jums patīk


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 16:51

»

quod iustum est

Vai tas mazsardels ir Jūsu pseidonīms


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Atis Priedītis

26.04.2024. 16:45

»

Хм

вот, пришло определение в голову-синдром непризнанного гения...


Šobrīd tie "ņedrugi u.t.t" ir nebūtiski. Interneta sociālajos portālos to ko es publicēju regulāri katru diennakti lasa no 5000 līdz 10 000 cilvēku. Es pat esmu pieņēmis lēmumu prozas tekstu grāmatas vairāk neizdot. Man tas vairs nav vajadzīgs.

Atbildēt

Es

26.04.2024. 16:21

»

Quo vadis?

Domāju, ka visa tauta piekristu, ja viena liela stadiona vietā izbūvētu simtiem spēļu laukumus bērniem un lieliem visā Latvijā...


Nav tik traki ar to, Rīgā vairākos stadionos puikas trenējas futbola klubos cauru gadu. Simtiem laukumu nevajag, nav jau to bērnu.

Atbildēt

Es

26.04.2024. 16:19

Beidzot Pučem raksts, kur pateikts pilnīgi viss, arī 100% manas domas.
Jūs varat uzcelt pa stadionam uz katra Rīgas apvedceļa, aitu gani vālēs mūsu teļus futbolā šā kā tā.

FUTBOLS PIEDZIMA ANGLIJĀ UN NOMIRA LATVIJĀ.

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 16:03

»

Хм

apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz...


вот, пришло определение в голову-синдром непризнанного гения.
Который никогда не признает, что в целом..ну так себе уровень..средний. Да, может быть несколько удач, но не более..
Но не может с этим смириться, поэтому всегда найдет причины, что это "враги, недруги, завистники" и т.д. и т.п

Atbildēt

Хм

26.04.2024. 15:58

»

Quo vadis?

Piekrītu Jums, bet nu nekādi neizdodas palaist garām tukšus tekstus no cilvēka, kurš šizofrēniski sevi dzen kapā, apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz...


apzināti publicējot to, par ko cilvēki viņu neieredz.
Ну это громко сказано, вряд ли прям "ненавидят". Скорее, просто уже вызывает некую жалость и раздражение навязчивое себя рекламирование. И все под флером "это просто КГБ не дает мне быть популярным. А вот Паулс плохой и популярный"
Некая навязчивая идея и "вы все меня не понимаете, а я так прав, так прав".

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 15:46

»

šiziskā maniere

inteLOHtuāli daiļslidot ,jūs ,mazcisiņ,dara atpazīstamu


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

26.04.2024. 15:45

»

Es Jums piekrītu!

Īpaši te izceļas ar uzbāzību kāds dzejdaris - CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.04.2024. 14:45

»

Kamielis izlīdīs caur

adatas aci drīzāk ,nekā tu kondicionēsies līdz normāliem putniem savā būrītī.Diemžēl,diemžēl


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi