Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Armands Melnalksnis

03.04.2014. 15:23

Citāts: "PSRS „aukstajā karā” par galveno ienaidnieku pasludināja kapitālistisko iekārtu, kuras necilvēciskākais variants ir nacisms (fašisms)."
Tālāk vairs nelasīju, jo skaidrs, ka autors ir mazizglītots pāķis, kas melo pēc svešas pātaru grāmatas. Fašisms, viņa zināšanai, nebija kapitālisms un pauda tādas pašas sociālistiskās vērtības kā komunisms, tikai atšķirībā tie labumi tika solīti vienai izredzētajai tautai. Ar pasauli tiešām nav labi, ja tādi aizkrāsnes "filosofi" uzrodas zemē, kura vēl aizvien cieš no okupācijas sekām un kuru apdraud jauni okupantu pēcteči.
Šeit pilnā mērā tiek realizēta Krievijas kontrpropoganda un mūžīgie meli, kuru vienīgais mērķis sanaidot Latviju ar ES, ASV, NATO. Tāda uzpirkto "gudrīšu" prātuļošana ved uz Dzimtenes nodevību. Nu ko - sāksim nīst pēc krievu parauga ASV, NATO, kapitālismu, atvērsim kārtējo reizi durvis "atbrīvotājiem"?
Vārda brīvības, demokrātijas vaina diemžēl ir tāda, ka jebkurš kaitnieks un nelietis var brīvi paust Latvijai draudīgu ideoloģiju, piemēslot nenobriedušas smadzenes ar šķietamām "patiesībām".

Atbildēt

Andris Bērziņš

01.04.2014. 15:30

»

Beobachters.

Diemžēl,rakstā minētais,neapstrīdami,pierādās dzīvē!Izsaku pateicību Priedīša k-gam par izglītojošu rakstu,no kura jāmācās daudziem "komentētājiem


Uzruna Latvijas tautai.
http://www.youtube.com/watch?v=E67BU-CGXCM98

Godātā Latvijas tauta!

Dārgie Latvijas uzņēmēji, šoreiz es aicinātu Jūs pastiprināti sūtīt gaļu, šprotes, augstākā labuma kviešu miltus uz Krieviju Krievijas armijai, kā arī citus Latvijā ražotus pārtikas produktus! Varētu labi daudz šprotu, gaļas, augstākās kvalitātes kviešu miltus no mūsu Latvijas zeltītajām ārēm Krievijas armijai par naudu, ko Krievija ieņem, Latvijai, Vācijai un citām valstīm tirgojot gāzi.

Krievijas armija jau ir izplānojusi kopā ar Krimas un Ukrainas, Baltkrievijas, Kaļiningradas, Pēterburgas karaspēku vienībām, uzbrūkot Norvēģijai, Zviedrijai, Somijai, Dānijai, atbrīvot Latviju no „fašisma, nabadzības, izmisuma un parādiem”!

Krievijas miera baloži jau ilgstoši, dodot cerības mums un mūsu krievvalodīgajiem Latvijā, lidinās gar Latvijas robežām virs Baltijas jūras. Tie ir miera vēstneši pasaulei un Latvijai.

Iesaku Jums, nepērciet un nelietojiet jau nolietotās preces (second-hand goods), neesiet arī Jūs par kājslauķi Starptautiskajam valūtas fondam un Pasaules bankai, un rietumu tipa bankām, kas izsniedz kredītus, nerēķinoties ar iedzīvotāju pirktspēju, kāda tā ir šodienas Latvijā.

Es domāju, ka šajā sakarā nav svarīgi, cik šprotu kārbu, vai kviešu vagonu mums izdosies nosūtīt uz Krieviju, bet svarīgi ir parādīt, ka esam spējīgi karot, aizstāvot savas kopējās un katra Latvijā dzīvojošā intereses.

Atbildēt

Beobachters.

01.04.2014. 10:49

Diemžēl,rakstā minētais,neapstrīdami,pierādās dzīvē!Izsaku pateicību Priedīša k-gam par izglītojošu rakstu,no kura jāmācās daudziem "komentētājiem"!

Atbildēt

Andris Bērziņš

01.04.2014. 08:28

»

Sēņupaps

Žīdu garā tiek pārdotas pat tautas - iznīcināta latviešu tauta...


Sūtiet gaļu, šprotes, augstākā labuma kviešu miltus Krievijas armijai! Labi daudz šprotu, gaļas, augstākā labuma kviešu miltus no Latvijas zeltītām ārēm Krievijas armijai par naudu, ko Krievija saņem Latvijai un Vācijai tirgojot gāzi.

Krievijas armija jau plāno kopā ar Krimas un Ukrainas, Baltkrievijas, Kaļiningradas, Pēterburgas karaspēka vienībām, uzbrūkot Norvēģijai, Zviedrijai, Somijai, Dānijai, atbrīvot Latviju no „fašisma, nabadzības, izmisuma un parādiem”!

Krievijas miera baloži jau ilgstoši, dodot cerības krievvalodīgiem Latvijā, lidinās gar Latvijas robežām virs Baltijas jūras.

Nepērciet un nelietojiet jau nolietotas preces (second-hand goods), neesiet par kājslauķi Starptautiskajam valūtas fondam un Pasaules bankai !

Atbildēt

Sēņupaps

01.04.2014. 07:24

Žīdu garā tiek pārdotas pat tautas - iznīcināta latviešu tauta.

Komunistu varas pārmantotāji, kas neatver čekas maisus, simtos tūkstošos latviešu nosūtījuši piespiedu vardzībā uz rietumiem, lai paši var izzagt valsts kasi kā lembergs ar ofšoriem, Berzins ar sashēmoto mahinācijās pensiju, Kājiņu celtniecību u.c., tostrp izmantojot savu vasaļu naudu - ES struktūrfondu maksājumus, savas varas nostiprināšanai..

Atbildēt

āža kakls

31.03.2014. 18:43

Informācija ,arī gari ,bet Viedi. :)))

http://www.suverenssuverens.org/blog/index.php?id=dq5mz6jg

Atbildēt

āža kakls

31.03.2014. 14:11

»

Edge

Kad Austrumos tiks radīta kāda jauna,masas iedvesmojoša ideoloģija, tad arī varēs sākt kritizēt. Tagad atliek vien kritizēt Rietumus,jo tieši tur tika radītas visas tās sociālisma un komunisma idejas,kuras izmantoja jaunās iekārtas radītāji pēc 1917.g. Latvijā socdemokrātu un sociālistu literatūru no...


Kad Austrumos tiks radīta kāda jauna,masas iedvesmojoša ideoloģija, tad arī varēs sākt kritizēt.
++++++++++++++++++++++++++
Kā nav ? Sen jau ir ! :)))

http://www.youtube.com/watch?v=_yHBW9giafU

Atbildēt

Edge

31.03.2014. 14:00

"Pieklājīga" atbrīvošanās no 5 kolonnas, idustralizācija, elites nacionalizācija, bezatbildīgu ierēdņu atlaišana - kā tikai sāksies Austrumu ideoloģijas ieviešanas pasākumi,tā jau Rietumu masu mediji,t.sk. Latvijas sāks taurētskaļ,jo skaļi:
"Россия сосредотачивается на новой логике"
Фурсов Андрей Ильич http://andreyfursov.ru/news/rossija_sosredotachivaetsja_na_novoj_logike/2014-03-28-317

Atbildēt

Edge

31.03.2014. 13:51

»

meitene

Neviens nav uzedies. Bet visos rakstos tiek kritizeti tikai un vienigi rietumi. Kad vins saks kritizet austrumus? Nez kapec visa pasaule grib dzivot tiesi Rietumos, jo tur ir daudz godigaka sabiedriba, nevis tik nenormali korumpeta kaa Austrumos. Un labklajiba ir tiesi Rietumos. Bet, protams, nemitigas...


Kad Austrumos tiks radīta kāda jauna,masas iedvesmojoša ideoloģija, tad arī varēs sākt kritizēt. Tagad atliek vien kritizēt Rietumus,jo tieši tur tika radītas visas tās sociālisma un komunisma idejas,kuras izmantoja jaunās iekārtas radītāji pēc 1917.g. Latvijā socdemokrātu un sociālistu literatūru no Vācijas un Šveices nelegāli ieveda advokāts Pliekšāns,Stučka, Dauge u.c. - par to var pamatskolas vēstures grāmatās daudz ko izlasīt.

Atbildēt

meitene

31.03.2014. 13:09

»

Uldis Sēne

Ļoti interesanta, vērtīga publikācija! Tas ir tikai loģiski, ka komentāros valda pamatīga neargumentēta ņirgāšanās, jo daudziem ļautiņiem nepatīk ieraudzīt sevi no malas un aptvert, ka ir gadiem ilgi vazāti aiz deguna, jo nav atraduši vajadzību iedziļināties terminu patiesajā būtībā. Nav nekā vienkāršāka...


Neviens nav uzedies. Bet visos rakstos tiek kritizeti tikai un vienigi rietumi. Kad vins saks kritizet austrumus? Nez kapec visa pasaule grib dzivot tiesi Rietumos, jo tur ir daudz godigaka sabiedriba, nevis tik nenormali korumpeta kaa Austrumos. Un labklajiba ir tiesi Rietumos. Bet, protams, nemitigas imigrantu straumes noplicinas Rietumus un parvertis tos tada psass bardakaa kaa valstis no kuram nelegalie imigranti nakusi.

Atbildēt

Uldis Sēne

31.03.2014. 11:55

»

āža kakls

Informāciju , ja pasniedz ,tad to nevajag pasniegt kā puspatiesību . Autors pat nav iedziļinājies ,kas PATIESĪBĀ notiek ,bet paudis viedokli ,savu vai kādu citu .Ja jāraksta tik gari palagi ,nemākot izkristalizēt domu ,tad tas liecina par grafomāniju :))))) ,vai arī par paņēmienu kā iesmērēt neuzkrītoši...


Tad esi tik laipns un paskaidro, ko autors šeit mums gribēbēja iesmērēt? - pieprasīt PSRS atjaunošanu, vai varbūt LV pievienošanos Krievijai? Un, kāda tad ir tā īstā PATIESĪBA? Ko tieši autors uzrakstīja nepatiesu, jeb melīgu!?

Atbildēt

āža kakls

31.03.2014. 11:43

»

Uldis Sēne

Ļoti interesanta, vērtīga publikācija! Tas ir tikai loģiski, ka komentāros valda pamatīga neargumentēta ņirgāšanās, jo daudziem ļautiņiem nepatīk ieraudzīt sevi no malas un aptvert, ka ir gadiem ilgi vazāti aiz deguna, jo nav atraduši vajadzību iedziļināties terminu patiesajā būtībā. Nav nekā vienkāršāka...


Informāciju , ja pasniedz ,tad to nevajag pasniegt kā puspatiesību . Autors pat nav iedziļinājies ,kas PATIESĪBĀ notiek ,bet paudis viedokli ,savu vai kādu citu .Ja jāraksta tik gari palagi ,nemākot izkristalizēt domu ,tad tas liecina par grafomāniju :))))) ,vai arī par paņēmienu kā iesmērēt neuzkrītoši ''vienīgās pareizās idejas'' analizēt nespējīgu indivīdu prātiņos.

Atbildēt

Uldis Sēne

31.03.2014. 11:26

Ļoti interesanta, vērtīga publikācija! Tas ir tikai loģiski, ka komentāros valda pamatīga neargumentēta ņirgāšanās, jo daudziem ļautiņiem nepatīk ieraudzīt sevi no malas un aptvert, ka ir gadiem ilgi vazāti aiz deguna, jo nav atraduši vajadzību iedziļināties terminu patiesajā būtībā. Nav nekā vienkāršāka, kā savus argumentus aizstāt ar nemitīgu autora apsaukāšanu par PSRSmīli vai Kremļa aģentu. Manuprāt, tā ir zemiskuma un lētuma diagnoze, kas pierāda, ka šie komentētāji ir pamatīgi uzēdušies uz autoru, un tagad vienā laidā tam ieriebj, nespējot būt adekvāti pret informociju kā tādu.

Atbildēt

āža kakls

31.03.2014. 11:11

Cik mums daudz kopēja tomēr ...

http://www.youtube.com/watch?v=cqyja-Q09uA

Atbildēt

vendeta

30.03.2014. 20:56

Priedītis - pseidointelektuālais vatņiks - vietumis melošanā pārspļauj pat Kisiļevu!

Atbildēt

liekulības standarts rullē

30.03.2014. 18:57

amerikāņi nerespektē nevienas valsts suverenitāti nekur pasaulē ...

Atbildēt

paga paga

30.03.2014. 13:33

Tiesi Priedisa nistajos rietumos ir gan progresivais nodoklis, lai samazinatu plaisu starp bagatajiem un nabagajiem, gan solidaritates principi : solidaritates/socialais nodoklis, un liela palidziba nabagajiem, nevis kaa Latvijaa un Krievijaa nekaa tada nav. Nabagiem tiek liegta pat normala med. palidziba. Austrumos cilveki spiesti stradat daudzas stundas par centiem bez nekadas socialas aizsardzibas. Nu ko liksi prieksaa, Priediti?! Kadu socialo taisnigumu Krievija piedavaa?

Atbildēt

Edge

30.03.2014. 12:43

»

Vidzemes šakālis

Praidīts raud pēc veciem komunistu laikiem, kas viņam lidzīgus izstūma pasaulē, izaudzināja, iedeva doplomus, lai tagad piedirš internetu ar savu ideoloģiju demagoģijas formā


Pažēlosim tās paaudzes pārstāvjus,kam komunistu laikos bija liegts publiski praidos piedalīties,ar autiņiem 200 km stundā izbraukāties un spais-legālās narkotikas nebija iespējs nopirkt kioskā kopā ar l/a Cīņa.

Atbildēt

bs

30.03.2014. 11:42

Kāpēc autoram atkal sanākusi tik gara un nesakarīga perša?Tāpēc,ka savu naidu pret kapitālismu,liberālismu,nacionālismu un anglosakšiem viņš cenšas piesaukt visās dzīves situācijās.Pat noskaidrojis,ka nacionālisma dzimtene ir Anglija,bet tomēr nekādi nesanāk sastīt anglosakšus ar nacionālismu.Tas tādēļ,ka nacionālisms ir nesavietojams ar liberālismu,kuru pieņēmuši pragmatiskie anglosakši,kā visefektīvāko sabiedrības attīstības modeli.Viss pats labākais ir radies brīvā tirgus apstākļos,gan internets,gan mob.telefoni,automobīļi,datori un Orvela darbi.Nacionālisms traucē jebkuras sabiedrības attīstībai,jo problēmu risināšanas vietā paredz problēmu maskēšanu uz citu nacionalitāšu rēķina.Ilgtermiņā zudēs jebkurš nacionālisms vai totalitārisms un pirmie to ir sapratuši un piekopj kā reiz anglosakši,nevis krievi vai latvieši.Un lai ko autors nelietu par melīgām idealoģijām un sociālismu,kā idealoģiju kura garantē soc taisnīgumu,tomēr progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis ir ASV un GB,nevis LV vai RU.

Atbildēt

āža kakls

30.03.2014. 10:54

»

āža kakls


http://www.youtube.com/watch?v=am_8EqJKDFs

Atbildēt

āža kakls

30.03.2014. 10:08

»

āža kakls


:)))
http://www.youtube.com/watch?v=2spx5udoS4U

Atbildēt

āža kakls

30.03.2014. 09:59

:)))

http://www.youtube.com/watch?v=LNbLhYhSnqM

Atbildēt

>>>> iemesls 30.03.2014. 09:50

30.03.2014. 09:59

putins viņiem piedāvāja naudu un lētu gāzi bez nosacījumiem un arī valūtas fondu būtu pasūtījuši ...

Atbildēt

iemesls

30.03.2014. 09:50

»

valūtas fonda stutes

kas izdevās ukrainā ??? ukrainu kontrolē valūtas fonda bandīti izņemot vienu pussalu kura pamanījās aizbēga


Ukraina ir izzagta no pasu krievu un ukrainu varas korupcijas un nekada valutas fonda. Ukraina ir totali korumpeta valsts ( tapat kaa Latvija), tapec tai pienaca logisks bankrots, jo sadaa valstii ilgstosi nav tautai iespejams dzivot. Un prezidents, kas pazino, ka ir jasariko referendums katraa regionaa un tad iespejams Ukraina pa gabalam tiks pievienota Krievijai, butibaa sads prezidents sagrauj valsti, kuru vinam butu jasargaa. Tapec tads prezidents ir pelnijis naves sodu, jo darbojas pret savu valsti.

Atbildēt

maidens

30.03.2014. 08:53

»

N.Māstrihts

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju...


vai tu un žurnāla IR (ne)žurnālisti negatavojiet galma apvērsumu galma maidenu pret bērziņ onkuli ...

ka viņš itkā neilda latviskās tautas gribu pēc latviša dzīves telpas dominances un tad atlaist viņu ...

kaut arī nekāda tauta pat nav sanākusi to prasīt jo visi ir projām īrijā bet kuru tas interesē ???

preambulas levitu tad kā tad ārkārtas prezidentu ???

Atbildēt

valūtas fonda stutes

30.03.2014. 08:40

»

cenzura

Ivar! Ja launuma imperijas tanki tomer neatbrauc,tad rakstam nav nozimes. Ukraina nav NATO. Tapec izdevas


kas izdevās ukrainā ??? ukrainu kontrolē valūtas fonda bandīti izņemot vienu pussalu kura pamanījās aizbēga ...

Atbildēt

tāpēc ka tā ir necieņa pret imperātoru

30.03.2014. 08:23

»

N.Māstrihts

Bērziņš nodod latviešu tautas intereses saglabāt latviešu valodu un kultūru Latvijā, aktīvi un noziedzīgi mērķtiecīgi aizskarot un grozoot LR Satversmi kopā ar tādu pat nodevēju Čepāni...


Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.

-----

tāpē ka netur britu monarhijas obamas bildi kājiņās ... bet varbūt tur rezervē ...

Atbildēt

Indulis

30.03.2014. 08:19

1) Pēc kara arī CIONISMS tika pielīdzināts fašismam. Par to gan pašreiz nav populāri runāt un atcerēties. Iedomājoties lielāko koncentrācijas gulagu šobrīd pasaulē - palestīniešus, fašisma paveidu - cionismu nedrīkst aizmirst un ignorēt!
2) Psiholoģiskās masu ietekmēšanas programmas pasaulē ir plaši izplatītas. Pozitīvā un negatīvā, Dieva un Lucifera ideoloģija. Labais vienmēr sadzīvo ar ļauno un periodiski maina vadību. Tā pasaule iekārtota.Amerikāni izgudroja, pielietoja, un uzvarēja aukstajā karā. Vai, uzvarot aukstajā karā var uzvarēt un mūžos, mūžīgi nomākt cilvēku vēlmi pāc sociālā taisnīguma? Nē, nevar!
Vienmēr taču pastāvēs jautājums, kurš smejas pēdējais? Gudrākais, vai tas, kam pēdējam pielec?

Atbildēt

N.Māstrihts

30.03.2014. 08:15

»

>>>

Kas nekavējoties atbrīvos no amata VP Berzinu, apcietinās un tiesās VP Berzinu, tostarp ar izsūtījumu no Latvijas uz Īriju bez tiesībām atgriezties, kā latviešu valsts nodevēju...


Bērziņš nodod latviešu tautas intereses saglabāt latviešu valodu un kultūru Latvijā, aktīvi un noziedzīgi mērķtiecīgi aizskarot un grozoot LR Satversmi kopā ar tādu pat nodevēju Čepāni.

VP Bērziņš jau ir parakstījis esv pašam spriedumu. Latviešu tauta neko neaizmirst.

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju:

http://www.apollo.lv/komentari/zinas/644346/21#comment2918494

Berzins taisa preambulu, kas Saeimā izgājusi jau 1. lasījumu, ar otras valsts valodas iespējamību Latvijā - krievu valodas.

Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.Kā VP Berzins jau ir aizmirsis latviešu valodu kā valsts valodu:


http://www.ltv.lv/lv/raksts/25.03.2014-aktualais-jautajums.id26719


Kas nekavējoties atbrīvos no amata VP Berzinu, apcietinās un tiesās VP Berzinu, tostarp ar izsūtījumu no Latvijas uz Īriju bez tiesībām atgriezties, kā latviešu valsts nodevēju?

Nodevējus neciena arī Putins un neviens cilvēks, ko var saukt par cilvēku.

Atbildēt

>>>

30.03.2014. 08:09

»

N.Māstrihts

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju...


Kas nekavējoties atbrīvos no amata VP Berzinu, apcietinās un tiesās VP Berzinu, tostarp ar izsūtījumu no Latvijas uz Īriju bez tiesībām atgriezties, kā latviešu valsts nodevēju?


-------

bērziņš nav pārkāpis neko lai viņu atbrīvotu ...

jāatbrīvo no amata nekavējoties ir vienīgi obama britu monarhijas ieliktenis ...

obama kā britu impērijas ieliktenis grib sagraut eiropu pilnībā un izraisīt kodolkaru ar krieviju !!!

tāpēc viņš ir jāaptur !!!

Atbildēt

Fēlis

30.03.2014. 08:08

»

;adolfa kungs

nu tieši tā mēs labi zinām ka krievi un ebreji ir ļaunuma iemiesojums uz šis planētas un mēs neesam nacisti


Nevajag uzbrukt tik neargumentēti. Tādi ir manos 48 dzīves gados gūtie secinājumi. Var būt Tev tie ir citādi. Padalies. P.S. 16.03., tā pat kā 23.02., neuzskatu par svinamu dienu, jo Latvijai ar tiem datumiem nav nekā kopēja un lielākā daļa latviešu tajās armijās, ja būtu tāda iespēja, nemaz neietu, tāpēc neliekuļojot pasūtu visus, kas mani 23ajā apsveic.

Atbildēt

N.Māstrihts

30.03.2014. 07:53

»

kājiņā

otrā valsts valoda ne jau visā latvijas teritorijā bet tikai tur kur ir daudz krievi


VP Berzins aicina Putinu uz Latviju:

http://www.apollo.lv/komentari/zinas/644346/21#comment2918494

Berzins taisa preambulu, kas Saeimā izgājusi jau 1. lasījumu, ar otras valsts valodas iespējamību Latvijā - krievu valodas.

Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.Kā VP Berzins jau ir aizmirsis latviešu valodu kā valsts valodu:


http://www.ltv.lv/lv/raksts/25.03.2014-aktualais-jautajums.id26719


Kas nekavējoties atbrīvos no amata VP Berzinu, apcietinās un tiesās VP Berzinu, tostarp ar izsūtījumu no Latvijas uz Īriju bez tiesībām atgriezties, kā latviešu valsts nodevēju?

Atbildēt

kājiņā

30.03.2014. 07:48

»

N.Māstrihts

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju...


otrā valsts valoda ne jau visā latvijas teritorijā bet tikai tur kur ir daudz krievi ...

Atbildēt

N.Māstrihts

30.03.2014. 07:36

»

N.Māstrihts

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju...


VP Berzins aicina Putinu uz Latviju:

http://www.apollo.lv/komentari/zinas/644346/21#comment2918494

Berzins taisa preambulu, kas Saeimā izgājusi jau 1. lasījumu, ar otras valsts valodas iespējamību Latvijā - krievu valodas.

Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.Kā VP Berzins jau ir aimirsis latviešu valodu kā valsts valodu:


http://www.ltv.lv/lv/raksts/25.03.2014-aktualais-jautajums.id26719


Kas nekavējoties tiesās VP Berzinu kā latviešu valsts nodevēju?

Atbildēt

N.Māstrihts

30.03.2014. 07:33

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju.

Berzins taisa preambulu ar otras valsts valodas iespējamību - krievu valodas.

Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.

Berzins taisa preambulu, kas Saeimā izgājusi 1. lasījumu, ar otras valsts valodas iespējamību Latvijā - krievu valodas.

Kā VP Berzins jau ir aimirsis latviešu valodu kā valsts valodu.

Kas tiesās VP Berzinu kā latviešu valsts nodevēju?

Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.

Atbildēt

;adolfa kungs

30.03.2014. 07:30

»

Fēlis

... ka sociālisms ir tāds pats ļaunums kā nacisms...


nu tieši tā mēs labi zinām ka krievi un ebreji ir ļaunuma iemiesojums uz šis planētas un mēs neesam nacisti ...

16 martā mēs lepni maršējot svinam šo savu pārliecību !!! parunā ar tantiņām pie brīvības pieminekļa !!!

Atbildēt

Fēlis

30.03.2014. 07:22

... ka sociālisms ir tāds pats ļaunums kā nacisms...
Man no agras bērnības, bez kādas propagandas, nebija nekādu šaubu par to, ka krievi ir tie paši nacisti. Par to varētu šaubīties tikai cilvēks, kurš ir dzīvojis vien dziļos laukos, kur, kā saka, krievs kāju nav spēris. Negribu apstrīdēt anglosakšu divkosīgo nelietību un slepkavnieciskumu, tomēr krievi ( ko nu var saukt par krieviem pēc tik milzīgu teritoriju sagrābšanas ) ir daudz smagāks gadījums. Gadus piecus sekoju krievu aktivitātēm internetā un saprotu, ka ar Krimu nebūs pietiekoši, jo smadzeņu skalošanā ir ieguldīts pārāk liels darbs un resursi, lai apmierinātos ar tādu niecīgu pirdienu. Kremlis ir pamatīgi strādājis, lai alternatīvi viedokļi eksistētu tikai virtuvēs, bet viss, kas tiek pasniegts kā alternatīva kremliniem, ir vismurgainākais nacisms, kura tēzes vienkāršoti varētu skanēt kā- krievi šurp atlidoja pirmie, krievi ir vislabāki, gudrākie, cēlākie, visa pasaule piederēja krieviem, visa pasaule runāja krieviski, vienu vārdu sakot, kā tai multenē- ja tu ko atrodi, tad zini, ka tas ir mans, citādi dabūsi pa purnu. Pie tam visu to šļuru lej pārsvarā nekrieviska izskata radījumi, kuriem vērojamas dažādu garīgu traucējumu pazīmes. Kāds tur brīnums, ja krievvalodīgie ekstazē par ,,Krimas ,,KARU?''''. Kas var pazemotam nabaga cilvēciņam ar saplacinātām smadzenēm patikt labāk par ,,milzīgu uzvaru''- viss tāpat taču ir mūsu.

Atbildēt

ghmm

30.03.2014. 07:20

Vārda nebūs
30.03.2014. 00:16

Par piemēru, tāds sīkums (kuru arī priedītis ĻOTI LABI zina) -
jūs varat iedomāties, kurās valstīs, piemeram, arābs, nēģeris, jebkuras citas rases pārstāvis justos visnedrošāk?

------

jācer ka tu saproti ka asv ir valsts kas segregāciju atcēla tikai 60 gados kad uz viņiem bija jau notēmētas kubas raķetes ???

ka daudzi labā spārna aktīvisti vēl to nespēj krievijai piedot tāpat kā briti zaudētās kolonijas nevar aizmirst ...

ka amērikā daudzi politiķi joprojām uzskata ka štati drīkst ja vēlas īstenot segregāciju jo tās esot štatu kompitence ?

un ka protams viņiem patīk ukranas neonacisti ... un krievijas vaslavieši vai kā tos sauc ???

Atbildēt

ghmm

30.03.2014. 07:20

»

Edge

Kas iedomājās,tas fantazē-,kas zina par Eiropas problēmām,tas domā


Vārda nebūs
30.03.2014. 00:16

Par piemēru, tāds sīkums (kuru arī priedītis ĻOTI LABI zina) -
jūs varat iedomāties, kurās valstīs, piemeram, arābs, nēģeris, jebkuras citas rases pārstāvis justos visnedrošāk?

------

jācer ka tu saproti ka asv ir valsts kas segregāciju atcēla tikai 60 gados kad uz viņiem bija jau notēmētas kubas raķetes ???

ka daudzi labā spārna aktīvisti vēl to nespēj krievijai piedot tāpat kā briti zaudētās kolonijas nevar aizmirst ...

ka amērikā daudzi politiķi joprojām uzskata ka štati drīkst ja vēlas īstenot segregāciju jo tās esot štatu kompitence ?

un ka protams viņiem patīk ukranas neonacisti ... un krievijas vaslavieši vai kā tos sauc ???

Atbildēt

N.Māstrihts

30.03.2014. 07:13

Kārtējā svētdiena un Praidīša grafomānijas izvirdumi.Kur šādi nelieši rodas?

Atbildēt

Edge

30.03.2014. 00:24

»

Vārda nebūs

Par piemēru, tāds sīkums (kuru arī priedītis ĻOTI LABI zina...


Kas iedomājās,tas fantazē-,kas zina par Eiropas problēmām,tas domā:
EU asks Spain for explanation over immigrant death
http://www.timesofmalta.com/articles/view/20140214/world/eu-asks-spain-for-explanation-over-immigrant-deaths.506788

Atbildēt

Edge

30.03.2014. 00:19

»

paija

Diez kur tad Nauru palika ? Par maz naudas piedavaja laikam


Turpat kur Grenada,jo Kubu jau par ASV bordeli neizdevās vēlreiz padarīt:
"US Invasion of Grenada: A 30-Year Retrospective"
http://truth-out.org/news/item/19551-us-invasion-of-grenada-a-30-year-retrospective

Atbildēt

Vārda nebūs

30.03.2014. 00:16

Par piemēru, tāds sīkums (kuru arī priedītis ĻOTI LABI zina) -
jūs varat iedomāties, kurās valstīs, piemeram, arābs, nēģeris, jebkuras citas rases pārstāvis justos visnedrošāk?

Protams, ka mēs visi ļoti labi zinām, ka pa muti viņi visdrīzāk dabūs pašpasludinātajās visantinacistiskākajās, visantifašistiskākajās valstīs kā Krievija un viņu draugi Serbija.

Tad kas, pie velna, ir nacisms, kas ir fašisms? tas ir ļaunums, kuram ir īpaša tautība? Ir kaut kādas izredzētās tautas, kas nekad netiks apzīmētas ar šiem vārdiem, pat ja grūtnieci dedzinās?

Krievija karoja pret Vāciju, jo tā viņai uzbruka.
Un tagad visādi nelieši, meļi, draņķi šo karu pret vāciju izmanto mūžīgajai propagandai - tā teikt, MĒS VARAM DARĪT VISU, KAS VIEN MUMS IENĀK PRĀTĀ, bet mums ir attaisnojums, jo saucam to par "cīņu pret fašismu".

meli, smadzeņu skalošana, kuras viens no posmiņiem ir arī šādi profesoriņi kā priedītis.

Iebrukumu Krimā, sauksim par cīņu pret fašismu, nevis cenšanos saglabāt savu interešu sfēru.
Esam krievi, drīkstam visu - ja kādam kas nepatīk, tas būs fašists, rusofobs.

īsāk sakot - "ĶERIET ZAGLI" paņēmiens. nelietīga propaganda.

Atbildēt

Vārda nebūs

29.03.2014. 23:56

»

paija

Vispirms jau Priedītim nevajadzetu pašam melor , izlasot tikai vienas puses melus. Man personīgi liekas Krievijas cinisms un meli, ka jebkuri viņu tautieši kādā apgabalā citā valstī ir tauta ar pašnoteikšanās tiesībām.Faktiski jebkurā bijusaja republikā.Vai ,ka Krimā ir veikali,kur katrs var iegadaties...


Priedītis jau sen ir atkosts. Tas, ko Tu raksti - viņš to visu ĻOTI LABI zina un visas šādas piebildes komentāros APZINĀTI ignorē. Jo priekš kam diskutēt, ja nākamajā piekdienā atkal iesniegtu pietiek savu krievu propagandu.

Bet stils ļoti viltīgs, jāatzīst. It kā pats Dievs no saviem augstumiem PATIESĪBU sludinātu. Ar vajadzīgajiem epitetiem, vajadzīgo toni.

Priedītim paveicies, ka šī ir valsts, kur var runāt jebko. Jo būtībā šādiem draņķiem vajadzētu sēdēt cietumā par tik atklātu tādas varas propagandēšanu, kas tik daudz ļaunumu mūsu un citām tautām nodarījusi.

Atbildēt

paija

29.03.2014. 19:39

»

Edge

Drīzumā sarakstam varēs pievienot arī Afganistānu (par Vjetnamu sen vairs neviens neraksta


Diez kur tad Nauru palika ? Par maz naudas piedavaja laikam

Atbildēt

mario

29.03.2014. 19:26

Teicams raksts.
Doma nestandarta - dzīvo neaizskarts!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...