Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Brīnums "A"

07.01.2016. 18:45

...noteikti būs arī jaungada brīnums "A", kad zar-zariņš aprecēs iebraukušo musulmanieti tikai uz 40 dienām par 740 latiem un pēc tam mutiski trīs reizes pateiks: "Es no tevis šķiros" un būs šķīries no savas sievas.Cik lēts brīnums, vai ne!!!!. Lasi avīzi "Kas.jauns!"

Atbildēt

Laimuma Straujdota

01.01.2016. 15:27

Mēs pastāvēsim par ARVIEN TIESISKĀKU VALSTI, par labestību pret savu tuvāko un līdzcietību pret vājāko. Par stingrību pret nekārtību cēlājiem un DROŠĪBAS KAITINĀTĀJIEM. Par demokrātiju, kas nepārvēršas anarhijā.

Atbildēt

bruts

23.12.2015. 14:17

»

hm :)

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam


es ari!

oii, bus jautri, kad NA karstgalvji, kuri tagad par šo rakstu internetā apsaukā Zariņu par Kremļa trolli, bet pēc tam paši piepildīs viņa vārdus ar saviem darbiem, sagādājot mums visiem Ziemsvētku brīnumu, un apliecinot, ka nevis Zariņš ir trollis, bet gan viņi paši ir politiskās prostitūtas. 😊

Atbildēt

egils1

22.12.2015. 21:01

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

22.12.2015. 18:56

»

hm :)

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam


Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, šajos tikai kara apstākļos saskaņā ar Korānu kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex un 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku un turpina pelnīt uz mūsu rēķina.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

hm :)

22.12.2015. 13:49

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam!

Atbildēt

22.12.2015. 12:39

»

Žulis

Skumji, ka ļautiņi turpina un turpina cepties par to, kura partija labāka, latviskāka, cerīgāka vei gaidīt, kādu "jaunu politisku spēku" mums atkal valdošā kliķe piespēlēs. Vai tiešām tik grūti saprast, ka pie mums ir tikai VIENA partija. Kādreiz šo partiju sauca par komunistisko partiju. Tagad to varētu...Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex in 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

Žulis

22.12.2015. 09:25

Skumji, ka ļautiņi turpina un turpina cepties par to, kura partija labāka, latviskāka, cerīgāka vei gaidīt, kādu "jaunu politisku spēku" mums atkal valdošā kliķe piespēlēs. Vai tiešām tik grūti saprast, ka pie mums ir tikai VIENA partija. Kādreiz šo partiju sauca par komunistisko partiju. Tagad to varētu saukt par "Saeimā iekļūt gribētāju partiju". Un šī partija ir sadalījusies vairākās filiālēs, kur katrai no tām ir atsevišķs nosaukums. Pasakiet man, kāda jēga spriedelēt kura partijas filiāle ir labāka vai latviskāka. Tas ir tik pat, kā apspriest kura lielveikala Maxima filiāle ir labāka.
Ir tikai viens jautājums, uz kuru vajadzētu katram pašam sev atbildēt. Kāda velna pēc es ar idiota neatlaidību regulāri eju uz vēlēšanām un nododu savu balsi par kādu no šīs Latvijas izlaupītāju partijas filiālēm??? Kādēļ es ar savu piedalīšanos regulāri pagarinu demokrātijas mandātu šim prettautiskajam režīmam?

Atbildēt

to jurs

21.12.2015. 21:52

Es gan Zariņu nepazīstu,bet jau ilgu laiku domāju,kurš varētu būt "zariņa tekstu" autors.Kurš raksta ar pseidonīmu Ivars Zariņš?Zariņa bildi gan ielikuši.

Atbildēt

21.12.2015. 21:48

»

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus...


Komentēšanas iespēja jums liegta

Atbildēt

Vēsturisks fakts

21.12.2015. 18:39

»

Neviens

no varas brīvprātīgi negrib atteikties. Vienotība nav izņēmums. Nu ko - tad tik pa skuju taku- pa pēdām Tautas Partijai un vēl citām... Nu var tā Āboltiņa "izstiepties un sarauties", vienalga pa burbuli. Nožēlojams veidojums tā Vienotība


Lai atkal piesmietu baurus ar jaunu partiju vajag tik dažus atbilstošus personāžus un ~ 1 miljonu eiro bauru smadzeņu izskalošanai.

Diemžēl mums tādu piemēru ir ļoti ļoti daudz. Viens no pēdējo laiku spilgtākajiem ir grigule. Lai viņa tiktu eiropas parlamentā pietika fotošopā uztaisīt skaistu seju un sabāzt visur reklāmas pa dažiem simtiem tūkstošiem. Viņai pat nevajadzēja apmeklēt cirka raidījumus bauriem televīzijā, tiekoties ar cilvēkiem lai paskalot smadzenes, pamelot. Nonākot parlammentā viņa faktiski laikam 2 nedēļu laikā? izstājās no eirskeptiķu grupas pievienojās citai, kuras politika ir pilnīgi pretēja tam ar ko tika skalotas smadzenes bauriem savās reklāmās.
Ieguglējiet grigule, salīdziniet viņas seju ar reklāmās redzēto. Vieni un tie paši atkal un atkal ar labiem panākumiem palīdz kangariem dažādos iepakojumos piezīsties pie siles. Bauri savukārt tēlo itkā neko nemana. Bet varbūt tiešām neko nesaprot un nemana?
Tas ir grāvējs. To es saucu par bauru piesmiešanu. Laikam varētu pat labu komēdiju uzņemt.

Atbildēt

Neviens

21.12.2015. 17:48

no varas brīvprātīgi negrib atteikties. Vienotība nav izņēmums. Nu ko - tad tik pa skuju taku- pa pēdām Tautas Partijai un vēl citām... Nu var tā Āboltiņa "izstiepties un sarauties", vienalga pa burbuli. Nožēlojams veidojums tā Vienotība.

Atbildēt

jurs

21.12.2015. 17:42

Ae teju vai 90% pārliecību varu apgalvot to, ka komentāra autors nav Zariņš kgs, bet gan kaut kāds Toms Ostrovskis (tvnet komentāru ators). Pazīstot Zariņu varu teikt, ka galīgi pēc viņa neizklausās.

Atbildēt

nado, fedja, nado!

21.12.2015. 15:40

zarinšs nav mans mīļākais saeimas personāžs, bet secinājumā par to, ka ziemassvētku brīnumi būs, varētu piekrist
"ievērojot pašreizējos ģeopolitiskos apstākļus" (lol, un vēlreiz LOL) un nacionālās apvienības biedru-politprostitūtu personības, scenārijs iezīmējas visai skaidrs
gerhardu par premjeru! rabarberu rasnaču - par tieslietu ministru! VISU VARU PUZEI!
Vienīgais zaudētājs šajā stāstā varētu būt esošā saeimas pr-tāja mūrniece, bet tas atkarīgs no viņas pašas spējām locīties nomenklatūras vējā

Atbildēt

sise

21.12.2015. 14:13

tuvu īstenībai

Atbildēt

Ivars Zariņš

21.12.2015. 12:35

Un vēl - sliktāka par Vienotību ir tikai korumpētā Saskaņas partija.

Atbildēt

Interesanti

21.12.2015. 12:28

Zariņš tāds kā Vienotības klusais aizstāvis gandrīz vai :).

Atbildēt

kode

21.12.2015. 12:06

ko padarisi

Atbildēt

Dūdieviņš

21.12.2015. 11:44

»

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus...


Savā ziņā tā varētu būt!

Atbildēt

atis

21.12.2015. 11:31

kremļa lakstīgala čivina

Atbildēt

kode

21.12.2015. 11:26

Ļoti labs raksts!

Atbildēt

fds

21.12.2015. 11:19

Ja vienotībā, kas strauji nemainīsies, tad nebūšu pārsteigts, ja uz nākamajām Saeimas vēlēšanām nebūs izveidojušies jauni spēki un Vienotība vispār izšķīstu.

Atbildēt

Praatniex

21.12.2015. 10:46

Nu ja LNT auditorija, kura neapšaubāmi ir latviska, aptaujā par partiju, kurai jāveido valdība, Saskaņai atvēl 27% (vienotībai - 6, ZZS - 20), tas brīdis, kad Saskaņa būs valdībā, ilgi nebūs jāgaida. Nedomāju, ka tas būtu pasaules gals. Bet jāpateicas par to tikai un vienīgi latviskumu sludinošanai, toties bezjēgā augstprātīgajai un zaglīgajai valdošajai kliķei!

Atbildēt

21.12.2015. 10:10

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus.


Visi tāpat skaidri redz, ka Āboltiņa pēc Lemberga pasūtījuma iznīcina Vienotību, lai nostiprinātos ZZS un Saskaņa, Saskaņai iekļūstot valdībā.

Mēģinājums kādu paklausīgu seskveidīgu pusmuļķi iestumt premjeros, lai izmaina likumdošanu, kas ļautu Lembergam izbēgt no kriminālatbildības, MK ar Lemberga marionetes Vējoņa un jauna pusmuļķa seskveidīgā satarpniecību mainot likumdošanu.

Lembergs nelaiž vējē izdevību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...