Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kreditors

02.10.2019. 09:50

PORSCHE CAYENNE S DIESEL JELGAVAS RAJONA VIRCAVAS PAGASTA ZS AUSTRAS

Bet kreditoram ir parādā ap 10 000 € un negrib maksāt- izvairās un muhļī "pēc gada" saka neko nezinu. Tas nekas, ka ir rēķini ir akti un salīdzināšanas dati ar grāmatvedību...

Atbildēt

Jaguar Benz Lexus

28.02.2019. 11:57

Jā, nu man jau ar liekas ka zemniekam riktīgi vajag Jaguar kur iemest smilšainu kartupeļu maisu, iekāpt govs pļakā un tad iekšā savā tačkā uz lielveikalu. Bet ja nopietni, kārtējā opcija kur tādiem kā Urbanovičiem iegrābt labu auto, atbildība nekāda plus zemnieks iekasē maziņu varku par pakalpojumu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

21.02.2019. 15:53

»

Jautājums

Pēc komentāriem šķiet, ka atgriezies sociālisms un uz rītdienas pēcpusdienu iestāsies komunisms


Vai tad jābrīnās par to, ka "kulaku sarakstus" čekistiem un partijniekiem nemaz nebija grūti sagatavot. Skauģu un nejēgu mūsu tautā nekad nav trūcis.
Un ja tagad ieradīsies "saulvedis tankā" kurš piesolīs lumpenim atdot kaimiņa govi(mašīnu), būs atkal stukači rindām vien.

Atbildēt

Aivis

20.02.2019. 10:52

Nu tā ir, vienkārši kurina naidu ar šādu sarakstu. Lai liek visus, kas pērk saviem radiem, no politiskās aprindas, ekskluzīvas mašīnas. Interesē, kā ar 3000 eiro algu viņi kļūst par miljonāriem un lielu uzņēmumu īpašniekiem. Tieši tie izzog valsts naudu. Kādēļ necīnās pret tādiem?

Atbildēt

Aivis

19.02.2019. 22:08

Parādiet, kurš ir saņēmis tās sausuma un slapjuma kompensācijas, es, piemēram, neesmu lūdzis un neesmu neko saņēmis. Citu gadu ir labāk, citu sliktāk, kaut kā savelku galus. Kādēļ nevarētu pirkt auto par kuru arī PVN maksāju un reāli braucu pa laukiem? Algas maksāju labas un novērtēju savus darbiniekus arī motivējot viņus. Viņi ar prieku nāk uz darbu un strādā, jo lauksaimniecība ir viņu sirdīs. Manis pēc, lai nemaksā nevienas subsīdijas, nebūs jāpilda stulbās prasības, kas grib iznīdēt lauksaimniecību. Padzirdot, ka Eiropa atkal grib ar kaut ko ierobežot un uzliek praktiski neizpildāmas prasības. Ja Jūs zinātu visas izmaksas, tad runātu savādāk. Tikai tad nebļaujiet par dārgo pārtiku, jo valsts dotē visus iedzīvotājus, lai spētu nopirkt pārtiku, jo ražošanas izmaksas ar katru gadu palielinās, salīdzinot ar graudu cenām, kuras jai gadu desmitus ir, apmēram, vienā līmenī.
Ko Jūs teiktu, ja saņemtu atbalstu 571eiro apmērā par hektāru kā Francijā, salīdzinot ar Latvju bāleliņu, kurš saņem ap 100 eiro atbalstu...

Atbildēt

hm

18.02.2019. 17:15

»

lol

un kads sakars te ar jaguar un vel sporta auto? Jaguar ir suuds, kas pat netur lidzi vecajam X5, kur nu vel staadit ka super dargu auto un kaut ko vienreizeju :D


Pirms marku Fords sabojāja bija sporta auto. Man ir vecs jaguar ar lielo motoru, kad iespied pedāli salonā pēc benzīna nosmird un nekāds X5 pat tuvu viņam netiks :D Vismaz pa taisno. Kamēr benzīns beigsies.

Atbildēt

Rīdzinieks

17.02.2019. 21:49

»

Lauku iedzīvotājs

Mana saimneicība ir 137 ha, strādāju pats un ir viens strādnieks, kurš pēc nodokļu nomaksas saņem 940 EUR...


137ha būtu tā mazā saimniecība ?
Nez kāpēc jautājumu par savu auto izvēlējies ignorēt. Laikam ir ko slēpt.
Un diez vai ziemas periodā arī maksā savam darbiniekam tādu algu.

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

17.02.2019. 21:34

»

Rīdzinieks

Un cik tad liela ir tava lauku saimniecība ? Cik cilvēkus nodarbini un kādas maksā viņiem algas ? Un ar kādu mašīnu brauc


Mana saimneicība ir 137 ha, strādāju pats un ir viens strādnieks, kurš pēc nodokļu nomaksas saņem 940 EUR.

Bet jūs lauku muižnieku fani vai nu neko nejēdzat vai ......

Visticamāk Tu Rīdziniek pats esi kāds no lielajiem zemneikiem. Lielākā daļa lielo zemnieku paši nemaz nedzīvo laukos, bet gan pilsētās, kur ir sapirkti uz saimniecībās labu labie dzīvojkļi. Vajadzētu papētīt šīm saimniecībām piederošos nekustamos īpašumus.

Atbildēt

Taisnība.

17.02.2019. 13:19

»

a ko ta nu?

Lauksaimnieku bizness, salīdzinot ar citiem, ir izredzētais. Ražu neapdrošina, bet sakarā ar klimata apstākļiem zaudējumu atlīdzību prasa no valsts vai ES...


Tev protams ir visas iespējas pašam iesaistīties šajā izredzēto biznesā un neko nedarot grābt naudu ar liekšķeri.

Atbildēt

Rīdzinieks

17.02.2019. 13:18

»

Lauku iedzīvotājs

Neko daudz Rīgā dzīvojot Tu nezini. Tā nav pašu nopelnītā nauda, bet gan Lativjas un Eiropas atbalsts, Latvijas nodokļu atlaides utt


Un cik tad liela ir tava lauku saimniecība ? Cik cilvēkus nodarbini un kādas maksā viņiem algas ? Un ar kādu mašīnu brauc ?

Atbildēt

a ko ta nu?

17.02.2019. 13:10

Lauksaimnieku bizness, salīdzinot ar citiem, ir izredzētais. Ražu neapdrošina, bet sakarā ar klimata apstākļiem zaudējumu atlīdzību prasa no valsts vai ES.
Vienu gadu viņiem par daudz karstuma, citu - slapjuma. Arī strādniekus nevarot atrast, kliedz, ka jāieved ukraiņi vai baltkrievi. Taču savējiem maksā minimālo algu.
Vajadzētu papētīt, cik daudz subsidiju ir saņēmuši dārgo autiņu īpašnieki.

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

17.02.2019. 02:15

»

Rīgas iedzīvotājs

Un kāda būtu raksta doma ? Vai tad tērēt savu nopelnīto naudu ir kas nosodāms ? Vai lauku iedzīvotāji būtu zemākas šķiras cilvēki un nedrīkstētu pirkt dārgas automašīnas par savu nopelnīto naudu. Dzimtbūšana un cita veida diskriminācija taču vairs nepastāv


Neko daudz Rīgā dzīvojot Tu nezini. Tā nav pašu nopelnītā nauda, bet gan Lativjas un Eiropas atbalsts, Latvijas nodokļu atlaides utt.
Šie muižnieki vai jauno laiku baroni ir mērgļi, kas dzīvo uz visas tautas rēķina un iznīcina mūsu mazās saimniecības un Latvijas laukus

Atbildēt

Amatnieks

16.02.2019. 23:42

»

Zemes noplicinātāji

Vai lielzemniekos neiekļaujas arī OIK`isti ? Tie, kas audzē kukurūzas plantācijas nevis zaļbarībai lopiem , bet t.s. zaļās enerģijas ražošanai no biomasas


Tieši tā arī ir, lauksaimniecības zemes tiek izmantotas, lai iztukšotu mūsu visu jau tā tukšos makus, bet eiropa tādus vēl dotē.
Sistēma ir tā samudžināta, ka vienmēr gala ieguvēji būs banku augļotāji un tiem pakalpīgā svīta, kas nodrošina visa notiekošā likumību.

Atbildēt

Amatnieks

16.02.2019. 23:29

»

aga

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam


Pie tā nieka 550 pieskaiti kombainu un traktoru līzingus, kuri ir desmitkārt dārgāki par štunta autombīli un tad padomājiet, kādēļ lielie zemnieki audzē Latvijai nevajadzīgu produkciju, kuras audzēšanu dotē eiropa.
Mēs visi tiekam iznīcināti ar importētu produkciju, caur nezināmas izcelmes lielveikalu ķēdēm ar apšaubāmas kvalitātes produktiem. Ir panākts, ka latvieši vairs paši sevi nevar apgādāt ar pārtiku, tātad esam atkarīgi no svešinieku labvēlības. Tā ir augstākā mēra nodevība pret valsts pilsoņiem un darba tirgus mākslīga iznīcināšana, aizstājot to ar perversijām, sporta hallēm un izklaidēm, ko neatlaidīgi uzspiež sačakarētās izglītības sistēmas nozombētajiem jauniešiem.

Atbildēt

lol

16.02.2019. 23:21

un kads sakars te ar jaguar un vel sporta auto? Jaguar ir suuds, kas pat netur lidzi vecajam X5, kur nu vel staadit ka super dargu auto un kaut ko vienreizeju :D

Atbildēt

hihi

16.02.2019. 22:51

»

Ojārs

Zemnieki nopirkuši dārgus auto - un tad


Tad kalpiem jāsaprot, ka zemnieks šos nevērtē augstāk kā kādu suni vai kaķi.

Atbildēt

Hihi

16.02.2019. 22:50

»

aga

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam


Zemnieki var atļauties strādniekiem maksāt 400 eiro mēnesī. Par mašīnu līzingā šie maksā vairāk.

Atbildēt

Ojārs

16.02.2019. 22:44

Zemnieki nopirkuši dārgus auto - un tad?!

Atbildēt

aga

16.02.2019. 22:31

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam!

Atbildēt

Aizsaveries,

16.02.2019. 20:11

»

Idiot Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Lūdzu ielec atejā


Trakais muļķi!

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.02.2019. 20:10

»

Idiot Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Lūdzu ielec atejā


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Latvis

16.02.2019. 19:37

Kolhozu priekšsēdētāji ar saviem vietniekiem un partijās sekretāriem, kolhoza mantu privatizēja ar visu zemi. Tagad šo ģimenēm pieder tūkstošiem hektāru labākās zemes, kur tiek ražoti graudi un pārdoti Rietumos, tas ir -- lauks, kalte, osta. Tā šie ir miljonāri, tad arī autiņus var atļauties pēc saviem ienākumiem. Nekādus dārzeņus tie neaudzē. Dārzeņus ieved no Lietuvas, Polijas utt. Leišiem nevar būt vairāk par 3h privātīpašumā un viņiem kolhoza vietā ir paju sabiedrības ar dažādu lauksaimniecības produkciju, kur tiek nodarbināti daudzi, bet mūsējiem, graudu audzētājiem, pietiek ar kādiem desmit mehanizatoriem. Tāpēc pārējiem lauciniekiem jādodas prom uz Rīgu vai ārzemēm.

Atbildēt

vecais spekulants

16.02.2019. 18:46

Lato soreiz sanacis divains rakstins . Lai tak vini perk ,ja var . Cilveks dzivojot vienu reizi {varbut} . Pie kunga es varetu braukt pa kucieri ,bet ko es darisu pie ubaga . Teica mans onkulis ,kad pec komunistu iebrukuma 1944 gada bija spiests mukt uz Rietumiem

Atbildēt

tā viš i

16.02.2019. 18:41

sākums jau bija ar G24. Naudiņa aizgāja tiem pašiem lepnajiem spēkratiem, mēbelēm un luksuss precēm tikai ne lauksaimniecībai. Vārdu sakot, kas māk, tam nāk vai arī piemīt laba oža atrasties īstajā laikā īstajā vietā...

Atbildēt

Zemes noplicinātāji

16.02.2019. 18:23

Vai lielzemniekos neiekļaujas arī OIK`isti ? Tie, kas audzē kukurūzas plantācijas nevis zaļbarībai lopiem , bet t.s. zaļās enerģijas ražošanai no biomasas .

Atbildēt

O kā

16.02.2019. 18:08

Vietējo lauksaimnieku produkcijai PVN pazemināja . Un vai tāpēc dārzeņi lētāki palika ? Ja ražošanas izmaksās vietējie lielzemnieki ierēķina kārtējā Ferrari līzinga vai kredītprocentus , tad arī nav ko cerēt, ka dārzeņu cenas vismaz nepieaugs .

Atbildēt

skolnieks

16.02.2019. 17:20

Nekādi nesaprotu kādēļ ķīmiskos agropisnesmeņus sauc par zemniekiem.

Atbildēt

Vēsture atkārtojas

16.02.2019. 17:20

»

Malēnietis

Tāpēc jau paši latvieši izsūtāmo sarakstus cītīgi stādīja. Arī pirms WW2 un pēc, šāda situācija bija! Vēsture atkārtojas


Bet tie, kuri raujas uz asiņainiem notikumiem, tur paliek. Sociālisms un kapitālisms ir smalkas lietas, nav tikai lielgabalgaļa, demostrāciju upuri.

K. Markss savas dzīves nogalē sacīja, ka pareizi nav bijis tajā laikā rakstīt Kapitālu. Vajadzējis rakstīt Valsts. Bet šodien viņš teiktu, ka būtu jsraksta virsnacionālās varas korporācijas - par masoniem, cionistiem, Rotšildiem utt. to klaniem, kas faltiski noteic valstu likteņus. Un kapitāla Kapitālam bez iekšējās tendences kapitalizēties ir ari deģeneratīvas tendences. Utt. Parasti revolūcijas aprij savas upurus. Tas par ekonomiku, kuru virza finanses, kuras arī top cenu revolūcijās...

Atbildēt

Absolūti pokuj,uz tevi

16.02.2019. 17:08

»

zemnieks

Rēķināt nemāk vietējie lauķi - paskaties 2018.gada eksāmenu rezultātus. Laukos vispār vairumam kaut kādi 20% matemātikā. Tās ir 2 balles 10 baļļu sistēmā. Pilnīgi stulbeņi


Spriežot pēc tekstiem ko raksti,tu pats arī esi tas puika,kurš vēl mācās kādā pāķu skolā. Un neko reāli vēl neesi iezubrījis,jo.irst par deviņiem mēmajiem māki gluži kā Minhauzens :)

Atbildēt

Pilsētnieks

16.02.2019. 17:06

»

zemnieks

Maniem bērniem paliks miljoni un peļņu nesošs bizness, a kas taviem? tavi bērni būs manu bērnu kalpi, hahaha


Tavi bērni vēl dzīvam tev esot tevi nolādēs par alkatību! Latvieši prot izsūtāmo sarakstus gatavot...

Atbildēt

Gan tev loham

16.02.2019. 14:24

»

kužim

urīns sakāpis bēniņos


izskalos smadzenes ar visu urīnu!

Atbildēt

ES

16.02.2019. 09:53

»

A

Nē,savu nopelnīto naudu katrs drīkst izmantot kā vēlas.Bet tad, kad ir neraža vai citas ķibeles, neprasiet lai nodokļu maksātāji sedz jūsu zaudējumus! Tas ir jūsu biznesa risks


Es īsti nezinu, bet man šķiet, ka visi šie pirkumi ir deklarācijās uzdoti kā izdevumi saimniecības vai ražošanas vajadzībām, tā samazinot peļņu. Vai tas neietekmē arī nodokļu aprēķinu? Esmu savā apkārtnē novērojusi kā top bagātnieki - strādniekiem algas niecīgas. Pašu ģimenes locekļiem katram lepnas mašīnas, bērni sadauza vienu, tūlīt otrā dienā jau nopirkta jauna...

Atbildēt

Es Ticu Dievam

16.02.2019. 08:01

»

ha ha

Seska pirdiens tu esi ne zemnieks.Āksts


Latvija vergu nebus un viss nozagtais tiks atgriezts tautai. driz, loti driz

Atbildēt

Tie bagātie komunisti

16.02.2019. 05:41

»

Kaatad

Patālākos rajonos tas ir ierasts skats, kā saucamais zemnnieksaimnieks izkāpj no spoža džipa un lasa lekciju vietējiem aborigēniem, ka slinko, strādāt negrib, vispār plenči,ka grūti tagad laiki/ jau 20 gadus vismaz:) / , un jāpriecājas ,ka šams izsniedz pa 200-300 eirām mēnesī. Un šie ,nabadziņi, nokārtām...


Dūklavs, Brigmanis, VP Bērziņš .. pie siles sagrābās... Tad vēl tie kariņveidīgie ārzemnieki, kas sapirkās pa kapeikām .. un svešzemnieki, banku īpašnieki un svešzemnieku pensiju fondi... eirodeputāti ar 20 000 € mēnesi kā Kalniete, žīdene, ... oligarhi - Lembergs, Šķēle ar visiem radiem... Kas vēl? Varbūt viens procents uz savu risku un galvu...Bet tie dārgie auto parāda vien tukšumu šī cilvēka paurī - izsviesta nauda par lūžņu un plastmasas kaudzi...Tàds tukšums arī L. Lapsas paurī rakstīt par to..

Atbildēt

Kaatad

16.02.2019. 03:19

Patālākos rajonos tas ir ierasts skats, kā saucamais zemnnieksaimnieks izkāpj no spoža džipa un lasa lekciju vietējiem aborigēniem, ka slinko, strādāt negrib, vispār plenči,ka grūti tagad laiki/ jau 20 gadus vismaz:) / , un jāpriecājas ,ka šams izsniedz pa 200-300 eirām mēnesī. Un šie ,nabadziņi, nokārtām galvām klausās, ibo, ja rīt gribi- izvēles nekādas.Jeb daudzi rosīgie zemniekpapiņi ir tādi paši, kā vecrīgas šīberētāji, no viena kaula :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...