Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Interesanti,

06.07.2021. 19:35

vai tas debilais pianists, šestjorka ieliktenis ministra amatā, vispār spēj kaut ko sakarīgu pateikt, vai tikai atgremot iezubrītos saimnieku priekšrakstus?

Atbildēt

fakts

06.07.2021. 18:59

Ja KNAB godprātīgi pildītu savus uzdevumus? Pavļuts par OIK afērām sen jau cietumā būtu nosprādzis no anāla asiņošanas un šobrīd nevarētu graut mūsu medicīnu.

Atbildēt

Zbigņevs

06.07.2021. 13:33

STULBS RAKSTS!
Apinis tik izmanto populistiskus saukļus sabiedrības musināšanai un lētas popularitātes gūšanai. Apinis jau sen argumentētu, pamatotu viedokli nav spējīgs pateikt.

Atbildēt

Edis

06.07.2021. 11:56

»

pietiek lasītājs

Bet,tu,drapini neskaties to TV un nemēģini mani apmuļķot.Kādēļ nesēdi pie Aivara,stipendiāt?Neskaud,vecais .aita


Ehhh,atkal neizdevas tevi piemanit.Cilveks ta centas piemanit ipasi tevi,bet tavs viedums tevi pasarga!

Atbildēt

ārste

06.07.2021. 11:55

»

re kā naudas pelna ārsti

info no tvente.lv...


apetīte rodas ēdot, neesamu augstās domās par Kārli Trušinski.

Atbildēt

re kā naudas pelna ārsti

06.07.2021. 11:47

info no tvente.lv:
līderis Trušinskis!
Trušinskis ir līderis dārgāko komandējumu ziņā — tajos devies par 22 tūkstošiem eiro, galvenokārt uz ASV, bet arī Eiropā uz Parīzi un Itāliju. Nākamā topā ir onkoloģe Signe Plāte. Viņa bija arī starp dāsnāk atbalstītajiem mediķiem 2015. gadā (par šo gadu sabiedrība pirmo reizi varēja ieraudzīt mediķu saņemto farmācijas firmu finansējumu). Šajā laikā saņemtais atbalsts pieaudzis — septiņi braucieni uz ārzemju kongresiem izmaksājuši 17 tūkstošus eiro. “Ja es nekur nebrauktu, iedomājaties, kā būtu, ja es strādātu kā pirms 35 gadiem,” norādot, ka onkoloģija attīstītās strauji, atvaicā Plāte. No šajos kongresos dzirdētā vien viņa varējusi 2019. gadā kolēģiem nolasīt 16 lekcijas.

Atbildēt

Beta

06.07.2021. 10:47

»

voila

komentāros katrs izkliedz savu sāpi. Es arī par šo, nu jau var teikt, apnicīgo baidīšanu, pūlēm sabiedrību noturēt stresā ar regulāriem visa veida ciparu salikumiem. Ja pietrūkst pašiem, tad aizņemties no saslimstības Krievijā un karstuma Kanādā. Katru TV ziņu pārraidi lūkojoties meiteņu izmisušajos...


Lai cik tas nebūtu skumji, mēs tik tiešām esam pārvērtušies par nabagmājas iemītniekiem ar savu skorbuli... ar atbilstošu līmeni...
Ja mēs būtu mentāli veseli, neviens Kariņš nepiespiestu tik zemu nolaisties. Kā vienmēr, problēmas jāmeklē sevī, kas ir visgrūtāk... Mūsu gļēvulībā, konformismā, nespējā kritiski domāt, nespējā un negribēšanā uzņemties atbildību par savu dzīvi...
Ja tā notiek, vienmēr atradīsies pavļuti un kariņi, kas to izdarīs mūsu vietā...

Atbildēt

voila

06.07.2021. 08:48

komentāros katrs izkliedz savu sāpi. Es arī par šo, nu jau var teikt, apnicīgo baidīšanu, pūlēm sabiedrību noturēt stresā ar regulāriem visa veida ciparu salikumiem. Ja pietrūkst pašiem, tad aizņemties no saslimstības Krievijā un karstuma Kanādā. Katru TV ziņu pārraidi lūkojoties meiteņu izmisušajos ģīmjos. Psiholoģijā ir modē nācis trāpīgs termins, proti, toksisks indivīds, toksiskas attiecības. Vismaz Latvijas sabiedrību minētais pārņēmis visās jomās. Kā "Emīla nedarbu" nabagmājas iemītnieki visi skrien un kliedz par "skorbuli" kas nākot un komētu, kas kritīšot...Ir grūti iedomāties slimnīcas palātu, kurā no rīta ieskrien ārsts un nobļaujas, ka jūs visi nomirsiet. Bet, tieši tā uzvedas un darbojas mūsu valsts vadība un valdība medijus ieskaitot...

Atbildēt

Viltnieks

06.07.2021. 06:45

Daudz vērtīgas informācijas.
Varēja vēl piebilst par izvairīšanos no liftiem un citām šaurām vīrusu, etc., apmaiņas vietām.

Būtu ieteikums turpmāk rakstus dalīt, katru veltot savai tēmai. Tas uzlabotu izglītojošas informācijas plūsmu un biežāk piesaistītu iedzīvotāju uzmanību.

Atbildēt

Pirātu partija

05.07.2021. 22:42

Mazs zināšanu kurs covidioditiem par imunitati un vīrusiem.
Ko nozīmē viegla covid slimība pēc vakcinācijas?
Lai to saprastu, jāsaprot kā izveidota cilvēka imūnsistēma.
Cilvēkiem ir divu tipu imunitātes, iedzimtā un izveidojušās dzīves laikā.
Iedzimtā bagāta ar šūnām zem nosaukuma "granolucīti"
To uzdevums organismā iznīcināt patogēnus, pēc principa savs-sveš.
Tie reaģē uz baktēriju virmu olbaltumvielām uz vīrusu DNK un RNK lai tos neitralizētu.
Vēl organismā ir dabīgie killeri makrofagi, kuri sākumā "ēd" visu dzīvo, bet pēc tam tīra kaujas lauku un aptur iekaisuma procesu, imūnatbilde.
Tagad par iegūto imunitāti, tā kaujā iesaistās ne vienmēr.
Tuvakie makrofagu "radinieki" drendretiskās šūnas, sāk pārstrādāt patogēnus un tad izmet tos uz savu virsmu. Pēc tam kaujā iesaistās B un T limfocīti
B-šūnas rašo antivielas, sākumā lielas IgM, pēc tam augsti efektīvās lgG.
Kāpēc vispār vajadzīgas antivielas?
Tās norāda mērķus granolucītiem.. Pielīp pie patogēnu virsmām, pie inficētam šūnam un norāda organismam kas ir jāsit.
Un protams jo specifiskākas ir antivielas, jo labāk tas sanāk, tāpēc organisms saglabā B un T
"šūnu atmiņu" ātrai pamošanās atkārtota kontakta gadījumā ar patogēnu.
T-šūnas arī formē grupas , "es tevi atceros" ,ātrai patogēnu iznīcināšanai.
Tagad konkrētāk par SARS-CoV-2 , tas izlases veidā skar elpošanas ceļus, sākot no augšējiem un nolaižoties uz plaušām.
Lielākai daļai inficējošos cilvēku dabīgā imunitāti ir pietiekoša lai apstādinātu agresoru, pirmā organisma aizsardzības līnijā mutes un deguna gļotādā, un nodot informāciju antigen-prezentējušām šūnām.
No turienes arī uzrodās antivielas. Pie ilgāka kontakta tādiem cilvēkiem veidojās šūnu atmiņa un vīrus viņiem nav bīstams, viss ir labi. Pat vīrusa jaunās mutācijas nespēs to apmānīt un par vīrusa mutācijas objektu viņi arī nepaliks.
Daudz sliktāk ir otrās grupas cilvēkiem, tur vīrus apmāna organisma pirmās zonas aizsardzību, un tālāk aiziet plaušās. Tā ir ģenētika, iedzimtība, imunsistēma uz vīrusu sākumā nereaģē, bet pēc tam krīt panikā, tas ir tā saucamais cikotīnu vētra- imūno šūno kaujas saucieni uz maksimālo mobilizāciju.
Un tieši šiem cilvēkiem, apdalītiem no dabas, iespējams ir vajadzīga pote, lai iegūtās imunitātes šūnas jau stāvētu sardzē. Šādu cilvēku ir apmēram 30%, parasti mūziķi vai sportisti,politiķi, bet nav teikts.
Tāpēc vienā ģimenē var satikties abu tipu cilvēki, vienam ne kas, otrs smagi slims ar paralizētām plaušām. Atrodas vienā telpa.
Kā uzminēt, kuru vajag durt, bet kuru nevajag?
Veiksmes stāsts un pārējie covididioti to izlēma mediķu vietā, durstīt vajag visus.
Tā ir lotereja, ja nezinat pie kura cilvēku tipa jūs ierindoja dievs, tad neduroties, jūs varat kļūt par vīrusa mutācijas objektu.
Tāpat par antivielu daudzumu organismā. Organisms ilgu laiku neturēs augstu antivielu līmeni, pus gads un viss. B- šūnas aizmieg, ja nav patogēna. Bet ja Jums visu laiku ir augsts antivielu līmenis, tādad jums ir kontakts ar inficētajiem. Tāpēc sadurtie, neskrieniet revakcinēties, B-šunas vienkārši guļ, durstoties vairākas reizes nobeigsiet imunitati.

Atbildēt

pietiek lasītājs

05.07.2021. 22:39

Bet,tu,drapini neskaties to TV un nemēģini mani apmuļķot.Kādēļ nesēdi pie Aivara,stipendiāt?Neskaud,vecais .aita!

Atbildēt

Pirms

05.07.2021. 21:19

»

Es

Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas


Covidiādes, Apinis cīnījās par desu aizliegšanu, ja pareizi saprotu, tad to jomu sakārtoja?

Atbildēt

Ahūns

05.07.2021. 21:11

»

Es

Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas


Visi "Veselības aprūpes vadības ārsti" prot ieelpot un izelpot caur dibenu, maskas viņiem nevajag.

Atbildēt

Apinim taisniba

05.07.2021. 19:01

Levitc&kanKariņa valdīkļi ir briesmīgāks ļaunums par Covid!

Atbildēt

tā gan.

05.07.2021. 18:30

Šis vīruss ir ārkārtīgi bīstams, tas nesaudzīgi uzbrūk cilvēkiem. Spriežot pēc info telpā publicētā Latvijā katru dienu saslimst desmitiem un pat simtiem cilvēku un neviens neizveseļojas (citādi būtu publicēts izveseļojušos skaits). Tomēr, spriežot pēc tā, ko var atrast publikācijās ir arī trīs gadījumi, kad šis vīruss kļūst pavisam nekaitīgs un nevienu neapdraud. Pirmkārt, tas ir militāro konfliktu zonās, otrkārt, tas ir vietās, kur tiek rīkoti praidi un treškārt - tas ir augstu valsts amatpersonu saietos pēc tam, kad žurnālisti izslēguši savus mikrafonus, filmēšanas kameras un atstājuši šīs telpas.

Atbildēt

Visu vasaru

05.07.2021. 17:57

Grudis aste un krepes. Svetais vazalins

Atbildēt

Apinim

05.07.2021. 17:41

Dilerijas beigusas

Atbildēt

lauķis

05.07.2021. 17:36

»

Es

Latvijas valdībā ir noziedznieki


A kur tu valdību redzēji?Par noziedzniekiem gan piekrītu.

Atbildēt

Es

05.07.2021. 17:02

»

Iedzeršana

Visdrošākais ir ieelpot COVID vīrusu un uzdzert ūdeni, vēderā vīruss nobeigsies. Tā kādreiz teica visu medicīnas zinātņu korifejs Apinis. Tas ir aktuāli vai korifejam ir kārtējās jaunas idejas


Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas.

Atbildēt

Es

05.07.2021. 17:01

Latvijas valdībā ir noziedznieki.

Atbildēt

Iedzeršana

05.07.2021. 16:38

Visdrošākais ir ieelpot COVID vīrusu un uzdzert ūdeni, vēderā vīruss nobeigsies. Tā kādreiz teica visu medicīnas zinātņu korifejs Apinis. Tas ir aktuāli vai korifejam ir kārtējās jaunas idejas?

Atbildēt

millers

05.07.2021. 16:27

»

Rīgā būs 6 dienas drošam seksam

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi


redzamākais notikums -pederu saiets ar lozungu -visi būsim pederi ,kas nav ar mums--tas ir pret mums ,protams ,pauļuts ir kroplis,bet pederu dzīve ir svarīgāka ,nekas ,nekur nenotiek bez viņu brūnajiem krāniem ,kuri vējā laiski šūpojas,mētājot smirdīgas zvaigznītes

Atbildēt

Rīgā būs 6 dienas drošam seksam

05.07.2021. 15:59

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi!".

Atbildēt

foršs raksts

05.07.2021. 15:47

Pareizas domas, uzpurņi bija vajadzīgi valdībai, lai aslēptā veidā varētu shēmot un zagt

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...