Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Interesanti,

06.07.2021. 19:35

vai tas debilais pianists, šestjorka ieliktenis ministra amatā, vispār spēj kaut ko sakarīgu pateikt, vai tikai atgremot iezubrītos saimnieku priekšrakstus?

Atbildēt

fakts

06.07.2021. 18:59

Ja KNAB godprātīgi pildītu savus uzdevumus? Pavļuts par OIK afērām sen jau cietumā būtu nosprādzis no anāla asiņošanas un šobrīd nevarētu graut mūsu medicīnu.

Atbildēt

Zbigņevs

06.07.2021. 13:33

STULBS RAKSTS!
Apinis tik izmanto populistiskus saukļus sabiedrības musināšanai un lētas popularitātes gūšanai. Apinis jau sen argumentētu, pamatotu viedokli nav spējīgs pateikt.

Atbildēt

Edis

06.07.2021. 11:56

»

pietiek lasītājs

Bet,tu,drapini neskaties to TV un nemēģini mani apmuļķot.Kādēļ nesēdi pie Aivara,stipendiāt?Neskaud,vecais .aita


Ehhh,atkal neizdevas tevi piemanit.Cilveks ta centas piemanit ipasi tevi,bet tavs viedums tevi pasarga!

Atbildēt

ārste

06.07.2021. 11:55

»

re kā naudas pelna ārsti

info no tvente.lv...


apetīte rodas ēdot, neesamu augstās domās par Kārli Trušinski.

Atbildēt

re kā naudas pelna ārsti

06.07.2021. 11:47

info no tvente.lv:
līderis Trušinskis!
Trušinskis ir līderis dārgāko komandējumu ziņā — tajos devies par 22 tūkstošiem eiro, galvenokārt uz ASV, bet arī Eiropā uz Parīzi un Itāliju. Nākamā topā ir onkoloģe Signe Plāte. Viņa bija arī starp dāsnāk atbalstītajiem mediķiem 2015. gadā (par šo gadu sabiedrība pirmo reizi varēja ieraudzīt mediķu saņemto farmācijas firmu finansējumu). Šajā laikā saņemtais atbalsts pieaudzis — septiņi braucieni uz ārzemju kongresiem izmaksājuši 17 tūkstošus eiro. “Ja es nekur nebrauktu, iedomājaties, kā būtu, ja es strādātu kā pirms 35 gadiem,” norādot, ka onkoloģija attīstītās strauji, atvaicā Plāte. No šajos kongresos dzirdētā vien viņa varējusi 2019. gadā kolēģiem nolasīt 16 lekcijas.

Atbildēt

Beta

06.07.2021. 10:47

»

voila

komentāros katrs izkliedz savu sāpi. Es arī par šo, nu jau var teikt, apnicīgo baidīšanu, pūlēm sabiedrību noturēt stresā ar regulāriem visa veida ciparu salikumiem. Ja pietrūkst pašiem, tad aizņemties no saslimstības Krievijā un karstuma Kanādā. Katru TV ziņu pārraidi lūkojoties meiteņu izmisušajos...


Lai cik tas nebūtu skumji, mēs tik tiešām esam pārvērtušies par nabagmājas iemītniekiem ar savu skorbuli... ar atbilstošu līmeni...
Ja mēs būtu mentāli veseli, neviens Kariņš nepiespiestu tik zemu nolaisties. Kā vienmēr, problēmas jāmeklē sevī, kas ir visgrūtāk... Mūsu gļēvulībā, konformismā, nespējā kritiski domāt, nespējā un negribēšanā uzņemties atbildību par savu dzīvi...
Ja tā notiek, vienmēr atradīsies pavļuti un kariņi, kas to izdarīs mūsu vietā...

Atbildēt

voila

06.07.2021. 08:48

komentāros katrs izkliedz savu sāpi. Es arī par šo, nu jau var teikt, apnicīgo baidīšanu, pūlēm sabiedrību noturēt stresā ar regulāriem visa veida ciparu salikumiem. Ja pietrūkst pašiem, tad aizņemties no saslimstības Krievijā un karstuma Kanādā. Katru TV ziņu pārraidi lūkojoties meiteņu izmisušajos ģīmjos. Psiholoģijā ir modē nācis trāpīgs termins, proti, toksisks indivīds, toksiskas attiecības. Vismaz Latvijas sabiedrību minētais pārņēmis visās jomās. Kā "Emīla nedarbu" nabagmājas iemītnieki visi skrien un kliedz par "skorbuli" kas nākot un komētu, kas kritīšot...Ir grūti iedomāties slimnīcas palātu, kurā no rīta ieskrien ārsts un nobļaujas, ka jūs visi nomirsiet. Bet, tieši tā uzvedas un darbojas mūsu valsts vadība un valdība medijus ieskaitot...

Atbildēt

Viltnieks

06.07.2021. 06:45

Daudz vērtīgas informācijas.
Varēja vēl piebilst par izvairīšanos no liftiem un citām šaurām vīrusu, etc., apmaiņas vietām.

Būtu ieteikums turpmāk rakstus dalīt, katru veltot savai tēmai. Tas uzlabotu izglītojošas informācijas plūsmu un biežāk piesaistītu iedzīvotāju uzmanību.

Atbildēt

Pirātu partija

05.07.2021. 22:42

Mazs zināšanu kurs covidioditiem par imunitati un vīrusiem.
Ko nozīmē viegla covid slimība pēc vakcinācijas?
Lai to saprastu, jāsaprot kā izveidota cilvēka imūnsistēma.
Cilvēkiem ir divu tipu imunitātes, iedzimtā un izveidojušās dzīves laikā.
Iedzimtā bagāta ar šūnām zem nosaukuma "granolucīti"
To uzdevums organismā iznīcināt patogēnus, pēc principa savs-sveš.
Tie reaģē uz baktēriju virmu olbaltumvielām uz vīrusu DNK un RNK lai tos neitralizētu.
Vēl organismā ir dabīgie killeri makrofagi, kuri sākumā "ēd" visu dzīvo, bet pēc tam tīra kaujas lauku un aptur iekaisuma procesu, imūnatbilde.
Tagad par iegūto imunitāti, tā kaujā iesaistās ne vienmēr.
Tuvakie makrofagu "radinieki" drendretiskās šūnas, sāk pārstrādāt patogēnus un tad izmet tos uz savu virsmu. Pēc tam kaujā iesaistās B un T limfocīti
B-šūnas rašo antivielas, sākumā lielas IgM, pēc tam augsti efektīvās lgG.
Kāpēc vispār vajadzīgas antivielas?
Tās norāda mērķus granolucītiem.. Pielīp pie patogēnu virsmām, pie inficētam šūnam un norāda organismam kas ir jāsit.
Un protams jo specifiskākas ir antivielas, jo labāk tas sanāk, tāpēc organisms saglabā B un T
"šūnu atmiņu" ātrai pamošanās atkārtota kontakta gadījumā ar patogēnu.
T-šūnas arī formē grupas , "es tevi atceros" ,ātrai patogēnu iznīcināšanai.
Tagad konkrētāk par SARS-CoV-2 , tas izlases veidā skar elpošanas ceļus, sākot no augšējiem un nolaižoties uz plaušām.
Lielākai daļai inficējošos cilvēku dabīgā imunitāti ir pietiekoša lai apstādinātu agresoru, pirmā organisma aizsardzības līnijā mutes un deguna gļotādā, un nodot informāciju antigen-prezentējušām šūnām.
No turienes arī uzrodās antivielas. Pie ilgāka kontakta tādiem cilvēkiem veidojās šūnu atmiņa un vīrus viņiem nav bīstams, viss ir labi. Pat vīrusa jaunās mutācijas nespēs to apmānīt un par vīrusa mutācijas objektu viņi arī nepaliks.
Daudz sliktāk ir otrās grupas cilvēkiem, tur vīrus apmāna organisma pirmās zonas aizsardzību, un tālāk aiziet plaušās. Tā ir ģenētika, iedzimtība, imunsistēma uz vīrusu sākumā nereaģē, bet pēc tam krīt panikā, tas ir tā saucamais cikotīnu vētra- imūno šūno kaujas saucieni uz maksimālo mobilizāciju.
Un tieši šiem cilvēkiem, apdalītiem no dabas, iespējams ir vajadzīga pote, lai iegūtās imunitātes šūnas jau stāvētu sardzē. Šādu cilvēku ir apmēram 30%, parasti mūziķi vai sportisti,politiķi, bet nav teikts.
Tāpēc vienā ģimenē var satikties abu tipu cilvēki, vienam ne kas, otrs smagi slims ar paralizētām plaušām. Atrodas vienā telpa.
Kā uzminēt, kuru vajag durt, bet kuru nevajag?
Veiksmes stāsts un pārējie covididioti to izlēma mediķu vietā, durstīt vajag visus.
Tā ir lotereja, ja nezinat pie kura cilvēku tipa jūs ierindoja dievs, tad neduroties, jūs varat kļūt par vīrusa mutācijas objektu.
Tāpat par antivielu daudzumu organismā. Organisms ilgu laiku neturēs augstu antivielu līmeni, pus gads un viss. B- šūnas aizmieg, ja nav patogēna. Bet ja Jums visu laiku ir augsts antivielu līmenis, tādad jums ir kontakts ar inficētajiem. Tāpēc sadurtie, neskrieniet revakcinēties, B-šunas vienkārši guļ, durstoties vairākas reizes nobeigsiet imunitati.

Atbildēt

pietiek lasītājs

05.07.2021. 22:39

Bet,tu,drapini neskaties to TV un nemēģini mani apmuļķot.Kādēļ nesēdi pie Aivara,stipendiāt?Neskaud,vecais .aita!

Atbildēt

Pirms

05.07.2021. 21:19

»

Es

Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas


Covidiādes, Apinis cīnījās par desu aizliegšanu, ja pareizi saprotu, tad to jomu sakārtoja?

Atbildēt

Ahūns

05.07.2021. 21:11

»

Es

Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas


Visi "Veselības aprūpes vadības ārsti" prot ieelpot un izelpot caur dibenu, maskas viņiem nevajag.

Atbildēt

Apinim taisniba

05.07.2021. 19:01

Levitc&kanKariņa valdīkļi ir briesmīgāks ļaunums par Covid!

Atbildēt

tā gan.

05.07.2021. 18:30

Šis vīruss ir ārkārtīgi bīstams, tas nesaudzīgi uzbrūk cilvēkiem. Spriežot pēc info telpā publicētā Latvijā katru dienu saslimst desmitiem un pat simtiem cilvēku un neviens neizveseļojas (citādi būtu publicēts izveseļojušos skaits). Tomēr, spriežot pēc tā, ko var atrast publikācijās ir arī trīs gadījumi, kad šis vīruss kļūst pavisam nekaitīgs un nevienu neapdraud. Pirmkārt, tas ir militāro konfliktu zonās, otrkārt, tas ir vietās, kur tiek rīkoti praidi un treškārt - tas ir augstu valsts amatpersonu saietos pēc tam, kad žurnālisti izslēguši savus mikrafonus, filmēšanas kameras un atstājuši šīs telpas.

Atbildēt

Visu vasaru

05.07.2021. 17:57

Grudis aste un krepes. Svetais vazalins

Atbildēt

Apinim

05.07.2021. 17:41

Dilerijas beigusas

Atbildēt

lauķis

05.07.2021. 17:36

»

Es

Latvijas valdībā ir noziedznieki


A kur tu valdību redzēji?Par noziedzniekiem gan piekrītu.

Atbildēt

Es

05.07.2021. 17:02

»

Iedzeršana

Visdrošākais ir ieelpot COVID vīrusu un uzdzert ūdeni, vēderā vīruss nobeigsies. Tā kādreiz teica visu medicīnas zinātņu korifejs Apinis. Tas ir aktuāli vai korifejam ir kārtējās jaunas idejas


Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas.

Atbildēt

Es

05.07.2021. 17:01

Latvijas valdībā ir noziedznieki.

Atbildēt

Iedzeršana

05.07.2021. 16:38

Visdrošākais ir ieelpot COVID vīrusu un uzdzert ūdeni, vēderā vīruss nobeigsies. Tā kādreiz teica visu medicīnas zinātņu korifejs Apinis. Tas ir aktuāli vai korifejam ir kārtējās jaunas idejas?

Atbildēt

millers

05.07.2021. 16:27

»

Rīgā būs 6 dienas drošam seksam

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi


redzamākais notikums -pederu saiets ar lozungu -visi būsim pederi ,kas nav ar mums--tas ir pret mums ,protams ,pauļuts ir kroplis,bet pederu dzīve ir svarīgāka ,nekas ,nekur nenotiek bez viņu brūnajiem krāniem ,kuri vējā laiski šūpojas,mētājot smirdīgas zvaigznītes

Atbildēt

Rīgā būs 6 dienas drošam seksam

05.07.2021. 15:59

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi!".

Atbildēt

foršs raksts

05.07.2021. 15:47

Pareizas domas, uzpurņi bija vajadzīgi valdībai, lai aslēptā veidā varētu shēmot un zagt

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....