Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anniņa

28.08.2018. 00:27

»

cits skatījums

Pirms pāris gadiem pati negaidīti kļuvu par "cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem", jo mugurkaula problēmu dēļ noņēmās kāja. Nu tagad staigāju ar kruķi... No darba , dabīgi, nācās aiziet, jo kāpnes, etc. Bet - tagad man absolūti nav nekādas vēlmes doties turp, kur tādiem kā man darīt nav ko. Ja nevaru...


Pie šāda Jūsu depresīva noskaņojuma lielā mērā vainojama varbūt ne lielas, bet pamanāmas sabiedrības daļas attieksme. Mūsu sabiedrība nemaz nav tik demokrātiska, kā varētu šķist. Diezgan daudz nepieklājības var vērot. Tikko ierodies Rīgā, jau tevi kāds pagrūž, uzbļauj. Vai, paši būdami veselības izlutināti, skatās "kā labiņie" - iecietīgi, no augšas. Bet es Jums iesaku tieši iet gan uz kafejnīcām, gan koncertiem. Tas būtu tikai normāli. Visi jau vēl nav gluži jukuši.

Atbildēt

Anniņa

28.08.2018. 00:16

»

jibiopeso

Kāpēc "pirms diviem gadiem", nevis "divus gadus ierpriekš"? tu esi nekrievs


Skauž, ka Jānis labi rakstu uzrakstījis, labā latviešu valodā... Tādus sīkumus kā Jūs ievēro tikai iebaidīti cilvēciņi, kas saturu neuztver vispār.

Atbildēt

nekropļo valodu un elementāro loģiku

09.07.2018. 21:34

»

starp citu

nekropļo valodu un elementāro loģiku


P.P.S. Un neskaldi matus uz (sava) plikā paura.

Atbildēt

nekropļo valodu un elementāro loģiku

09.07.2018. 19:59

»

starp citu

nekropļo valodu un elementāro loģiku


Cita starpā - kurš (tev) teica, ka attiecībā uz salīdzinošo pagātni (arī, t.sk.) runa ir par latviešu valodas gramatikas konkrētu "disciplīnu", NEVIS par elementāro loģiku?

P.S. (t.i. vēlreiz atkārtojot iepriekš diemžēl nepamanīto / neapjēgto) Interesanti, patiešām - kā personāžam ar konkrētajai "terminoloģiskajai prezentācijai" izvēlēto nosaukumu "interesanti" varētu "apstāvēt lietas" ar vispārējās pamatizglītības iespējamo (NE)esamību, kā arī ar elementāras loģiskās domāšanas (NE)esamību "uz sejas"? ;)

Ir sacīts: "Visi ir (t.i. - PAŠI SEV iedomāti šķiet) tik aumež "gudri", ka nav neviena ko "pasūtīt" uz turieni, kur šamajiem "gudrajiem (cirt)ējiem" ir īstā vieta." ;)

Atbildēt

starp citu

09.07.2018. 19:31

nekropļo valodu un elementāro loģiku
Salīdzinošā pagātne?

Latviešu valodā ir vienkāršā pagātne un saliktā pagātne.

Atbildēt

nekropļo valodu un elementāro loģiku

09.07.2018. 13:19

»

interesanti

Jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš


Savstarpēji secīgu norišu izkārtojumā zināmā laika periodā attiecībā uz konkrētajiem notikumiem, par kuriem ir runa izvēlētajos piemēros - jā, protams, TĀ IR PAGĀTNE.

Speciāli priekš īpaši "cieti" aprobežotiem "valodniekiem-terminologiem" - papildskaidrojums:

1. "Jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš" - salīdzinošā PAGĀTNE attiecībā pret norisi, kuras notikšanai nepieciešama "pieteikšana divas dienas iepriekš" PIRMS attiecīgās norises, t.i. savstarpēji salīdzinošā PAGĀTNĒ.

2. "Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinības sāksies jau divas dienas iepriekš" - salīdzinošā PAGĀTNE attiecībā pret konkrēto gadadienas datumu (18.11.), ar kuru saistītās "svinības" plānots uzsākt "jau divas dienas iepriekš" jeb PIRMS konkrētā gadadienas datuma, t.i. savstarpēji salīdzinošā PAGĀTNĒ.

3. "Darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš" - salīdzinošā PAGĀTNE attiecībā pret "darba līguma" pārtraukšanas datumu (t.i. darba tiesisko attiecību [DTA] izbeigšana pēc darba ņēmēja [DŅ] iniciatīvas), kuras notikšanai (juridiski / procesuāli korekti un pēc būtības adekvāti, t.i. konsekventi saskaņā ar "Darba likuma" attiecīgajiem nosacījumiem [skat. DL, 5. sadaļa "DTA izbeigšana", t.sk. 100. pants. Darbinieka uzteikums u.t.t., attiecīgajā aspektā], kā arī atbilstoši konkrētā "Darba līguma" attiecīgajiem noteikumiem) nepieciešams no DŅ puses "rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš" t.i. PIRMS attiecīgās procesuālās norises (DTA izbeigšanas) datuma, tātad - savstarpēji salīdzinošā PAGĀTNĒ.

P.S. Interesanti, patiešām - kā personāžam ar konkrētajai "terminoloģiskajai prezentācijai" izvēlēto nosaukumu "interesanti" varētu "apstāvēt lietas" ar vispārējās pamatizglītības iespējamo (NE)esamību, kā arī ar elementāras loģiskās domāšanas (NE)esamību "uz sejas"? ;)

Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku." ;)

Atbildēt

cits skatījums

09.07.2018. 12:17

Pirms pāris gadiem pati negaidīti kļuvu par "cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem", jo mugurkaula problēmu dēļ noņēmās kāja. Nu tagad staigāju ar kruķi... No darba , dabīgi, nācās aiziet, jo kāpnes, etc. Bet - tagad man absolūti nav nekādas vēlmes doties turp, kur tādiem kā man darīt nav ko. Ja nevaru justies kā cilvēks, nu nav man vēlēšanās pēc kaut kādiem koncertiem, kafejnīcām, un tamlīdzīgām vietām, īpaši tur, kur mani agrāk pazina kā normālu! Es domāju, ka darba devējam vajadzīgs DARBINIEKS, un pašam, galu galā, "jāprotas". Lai invaliditātes pabalsts būtu tāds, ar kuru var dzīvot, nevienam neuzbāžoties - par to gan būtu mūsu Labklājības ministrijai jāpadomā.

Atbildēt

interesanti

09.07.2018. 11:47

Jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš.
Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinības sāksies jau divas dienas iepriekš.
Darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš.
TĀ IR PAGĀTNE?

Atbildēt

Tereza Mendoza

09.07.2018. 09:14

Dieva projektā latvieši ir paredzēti kā neattīstītas tautas paraugs.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

09.07.2018. 07:05

1. "...nosakot, ka katrā valsts iestādē, katrā pašvaldībā ir obligāti jānodarbina zināms skaits cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem."
----
Šis nu ir pilnīgi garām.
Cilvēka profesionalitātei ir jābūt kā vienīgajam kritērijam. OK, atbilstība organizācijas kultūrai arī ir svarīga. Taču še piesauktā obligātā nodarbināšana, kā kritēriju izvirzot sabiedrības grupas, ir ceļš uz nekurieni.

2. Mēģinājām reiz iesaistīties vienā valsts atbalsta programmā, taču birokrātiskais atskaišu slogs bija tik liels, ka atteicāmies - būtu jāpieņem darbā vēl atsevišķs darbinieks vajadzīgo papīru ģenerēšanai. Tomēr divus attiecīgos ļaužus ārpus minētās programmas ietvariem darbā pieņēmām, taču nekāda labā sadarbība nesanāca šo ļaužu izteiktās negativitātes dēļ. Viņiem viss bija slikti un visi citi bija vainīgi viņu nelaimēs. Nu, varbūt trāpījām uz "nepareizajiem".

3. Šo cilvēku pārstāvošās struktūras vai viņi paši par maz sevi piedāvā. Par viņiem un viņu varēšanu nekas nav zināms. Ja kāds no Liepājas puses šo lasa un ir ieinteresets, iemetiet kontaktu!

Atbildēt

nekropļo valodu

09.07.2018. 02:22

»

valsts valoda

Kāpēc "pirms diviem gadiem", nevis "divus gadus ierpriekš"? tu esi nekrievs


Konkrēti nenoteikta nākotne zināmā laika periodā - turpmāko divu gadu laikā.
Konkrēts laiks (datums) nākotnē - pēc diviem gadiem.
Konkrēti nenoteikta pagātne zināmā laika periodā - iepriekšējo divu gadu laikā.
Konkrēts laiks (datums) pagātnē - divus gadus iepriekš (vai arī pirms diviem gadiem).

Atbildēt

valsts valoda

09.07.2018. 00:52

Kāpēc "pirms diviem gadiem", nevis "divus gadus ierpriekš"? tu esi nekrievs?
Tu to pateici pirms diviem gadiem - pagātnē.
Tu to pateiksi divus gadus iepriekš - nākotnē.

Atbildēt

š

09.07.2018. 00:46

Nu kā, mums pat prezidents ir "ar sevišķām vajadzībām" un daudz jo daudzi ierēdņi.

Atbildēt

jibiopeso

08.07.2018. 23:57

»

jibiorio

Jāni, Tu esi krievs? Kāpēc "divus gadus atpakaļ" nevis "pirms diviem gadiem


Kāpēc "pirms diviem gadiem", nevis "divus gadus ierpriekš"? tu esi nekrievs?

Atbildēt

ja kas

08.07.2018. 21:56

jibiorio 08.07.2018. 20:42
Jāni, Tu esi krievs? Kāpēc "divus gadus atpakaļ" nevis "pirms diviem gadiem"?
Tāpēc ka angliski ir 'two years ago'.

Atbildēt

Vaira3000

08.07.2018. 21:36

»

jibiorio

Jāni, Tu esi krievs? Kāpēc "divus gadus atpakaļ" nevis "pirms diviem gadiem


vel viens burtu un pieturzimju teraarija dreseetaajs. A par teemu nav ko teikt ja ?

Atbildēt

zane

08.07.2018. 20:59

Vajag samazināt darba devēja maksāto slimības lapas laiku līdz 3 dienām kā Igaunijā, uzreiz ņems vecos un invalīdus

Atbildēt

jibiorio

08.07.2018. 20:42

Jāni, Tu esi krievs? Kāpēc "divus gadus atpakaļ" nevis "pirms diviem gadiem"?

Atbildēt

II invaliditātes grupa

08.07.2018. 19:15

Par LTRK (Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru). Praksē ir nācies pieredzēt, kad viens no kameras aktīvākajiem biedriem un padomes locekļiem uzvedās izaicinoši un uzdeva ļoti detalizētus jautājumus par manu veselības stāvokli, kad runa līdz tam aizgāja darba intervijā. Nu nav tā uzņēmēju lobiju iestāde gatava cilvēkiem ar invaliditāti un NEGRIB būt gatava.

Diskrimināciju esmu pieredzējis pat lielos uzņēmumos, kuri ārēji izskatās balti un pūkaini. Vai viņi stulbi, jebšu tēlo tādus - nezinu. Bet skaidrs, ka Latvijas sabiedrība un uzņēmēji dzīvo tālu no Eiropas un 21.gs. reālijām.

Latvijā vairs nestrādāju, un drīz braukšu prom, - ja mani šeit nevajag, tad nevajag. Neviena arodbiedrība un tādi apeironi par jūsu interesēm šeit neiestāsies, jo viņiem visiem tikai svarīga tikai viņu pašu mute un kabata, tostarp gudri muldēt tajos Jūsu pieminētajos pasākumos. Reālā dzīve diemžēl ir ļoti skaudra, neizpratnes pilna.

Lai nestāsta LDDK, LTRK, Labklājības ministrija, ka viņus interesē cilvēku ar invaliditāti iekļaušana sabiedrībā. Izspiest kā citroniņus tad pamest, tas viņus interesē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

FotoPateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā. Komisija kopš 2017. gada septembra ir konsekventi publiski pierādījusi, ka novecojušā likuma “Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” saglabāšana nav zinātniski un tiesiski attaisnojama, īpaši tāpēc, ka tas ietver juridiski nederīgu sadarbības ar VDK konstatēšanas procesu, ko analizējis Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, tiesas priekšsēdētājas vietnieks Juris Stukāns.
Lasīt visu...

12

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

FotoTrešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu līderus uz, gribētos teikt, diskusiju, bet nevaru: balagānu. Ceturtdien, kad dzirdētais vēlreiz pārdomāts un galvā sagūlies pa plauktiem, trīs secinājumi, kāpēc cirks nav tik nevainīgs, kā izskatās.
Lasīt visu...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...

21

Nebalsot nav protests – tā ir padošanās

FotoLīdz vēlēšanām ir atlikušas trīs nedēļas. Kur vien ej, visur dzirdi: “Par ko lai balso? Nav, par ko balsot!” Kā tā - nav? Mums ir plaša izvēle - mums piedāvā 16 sarakstus!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kremļa trends: Pētera I laika tradīcijas un elegance – „po pacanskim poņaķijam”

Divi pdējo dienu notikumi ir izraisījuši plašu rezonansi visā pasaulē: 1. Putins esot atradis...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: postpatiesība

Ja civilizācijas norieta apstākļos ir uzdīdzis postcilvēks, tad katrā ziņā ir uzdīgusi viņa sludinātā postpatiesība. Ja eksistē postpatiesība, tad eksistē tās autors...

Foto

Pret Eiropas Savienības šantāžu

11. septembrī Ungārijas konservatīvais premjerministrs Viktors Orbāns ieradās Strasbūrā, Eiropas Parlamentā, lai piedalītos debatēs par Sargentini ziņojumu, kuru iesniedza Judith Sargentini un kurā tika asi...

Foto

Mainot carus, nemainās carisms, mainās tikai uzvārdi un tituli

Dokumentālās filmas «Nelietis» pirmizrādē uzrunājot skatītājus, Dinārs Gulbis teica, ka mēs bieži rādām ar pirkstu uz citiem....

Foto

Mediju satura sabiedriskais kvalitātes standarts (SKS)

Latvijā un pasaulē vērojamās mediju produkcijas kvalitātes krituma dēļ kļūst aktuāls jautājums, “ko darīt” un kādā veidā uzlabot to darbu...

Foto

Prātojums par atklātību

Pagājušajā nedēļu mūs sasniedza priecīga vēsts: lauzta tā sauktā etniskā barjera Saeimā, un lielā vienprātībā gan nacionāļi, gan internacionāļi, gan liberāļi un pat...

Foto

Aicinu vienaldzīgi nevērot politisko procesu norisi Latvijā televizoru ekrānos

God. tautieši/cien. tautietes! Gandrīz 500 000 latviešu un Latvijas pilsoņu, lai izdzīvotu, bija spiesti emigrēt uz ārzemēm....

Foto

Kāpēc Gobzems uzbrūk man un izplata melus par Jauno konservatīvo partiju?

Portāla Delfi diskusijā viņš man saka, ka, ja es būtu labi strādājusi, “jūs būtu mani ielikuši cietumā”. Jā,...

Foto

Šī brīža situācija atgādina čekas laikus, kad priesteriem „piemeta” pretpadomju literatūru

Godātie ticīgie. Griežos pie jums, jo ir noticis kas neiedomājams: ir arestēts Rēzeknes Sāpju Dievmātes...

Foto

Mulsina tendenciozitāte, ar kādu tiek nopludināta informācija par nepierādītu vainu smagos noziegumos

Mēs, Latvijā kalpojošie Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgas ieņemšanas priesteru mariāņu kongregācijas priesteri un klostera...

Foto

Ceļš uz ielaistām slimībām un lielāku mirstību

Maksas ieviešana par plānveida veselības aprūpi ir necilvēcīga pret, iespējams, līdz 300 000 trūcīgāko iedzīvotāju. Jaunā kārtība ir arī...

Foto

Vienkārši liela daļa raidījuma viesu paši izvēlas runāt krieviski...

LTV7 diskusiju raidījumā “Punkti uz i” 6. septembrī plānotas partiju debates par vidusskolas izglītību mazākumtautību valodās Latvijā....

Foto

Kas patiesībā ir „Saskaņa” – atveriet acis

KPLV partijas vadītāji Kaimiņa un Zakatistova kungi šonedēļ divos dažos raidījumos izteicās, ka ir gatavi sadarboties ar Saskaņu, ja vien...

Foto

Jaunākās idiotisma šaušalas

Jaunākās idiotisma šaušalas centīsies apstiprināt Ministru kabineta sēdē 2018.gada 4.septembrī. Ja jaunākās idiotisma šaušalas tiks apstiprinātas, tad Latvijas skolotāji kļūs valdošās kliķes ķīlnieki...

Foto

Vai akls naids un aizvainojums vēlēšanās var pazudināt valsti? Var

Kāds jautās – vai šim jautājumam ir kāda tieša saistība ar 6. oktobrī paredzētajām Saeimas vēlēšanām...

Foto

Aivars Lembergs ir pārbijies: ZZS vietu koalīcijā ar „Saskaņu”, iespējams, ieņems KPV LV

Ko lai saka, jo tuvāk vēlēšanas, jo jautrāk. Šai sakarā visiem ir ko...

Foto

Rektores filosofiskā instalācija

2018.gada 15.augustā portāls „Delfi” iepazīstināja ar Latvijas Kultūras akadēmijas rektores Rūtas Muktupāvulas „viedokļiem”. Lasītāji ieguva rektores filosofiski iesaiņoto „viedokļu” kombināciju. Rektores vispārīgos prātojumus...

Foto

Iesniegums KNAB par „Memory Water” vides reklāmu kampaņu

Šī priekšvēlēšanu kampaņa mani uztrauc. Vēl nav pat septembris, bet jau esam redzējuši daudz ļoti neētiska un zemiska...

Foto

Ieteiktu izlasīt VARU arī Kaimiņam un citiem KPV LV biedriem - diezgan pamācoši, kā nevajadzētu rīkoties, nonākot pie VARAS

Pēc Indriķa Latvieša grāmatas VARA ("Bailes -...

Foto

Esot pienācis laiks medicīniskā kanabisa legalizācijai: vai klāt vēlēšanu laika daudzsolīšana?

Paldies par ziņu, ka Iekšlietu ministrija ir gatava diskusijai par marihuānas pielietošanu medicīniskām vajadzībām. Nez,...

Foto

Pat datus par nodokļiem KPV nespēj safabricēt tā, lai netiktu pieķerti ar nolaistām biksēm

Partija KPV LV izcēlusies ar kārtējo sabiedriskās domas manipulāciju: ar KPV LV...

Foto

„Ventas Balss” galvenā redaktore Gundega Mertena izplata Kremļa propagandu

Dažas dienas atpakaļ viesojos pie savas bijušās, vecās mīlestības Anastasijas Ivanovičas Krievu laukos, - tas ir viens no...

Foto

Dīvaini, bet fakts: politiskās staigules gaitās Pabriks nav uzkrājis pat vērā ņemamu rūdījumu

Šajās dienās pievērsu uzmanību kādai nelielai sarakstei sociālajā tīklā Twitter. Teikšu pavisam īsi...

Foto

Morālais garants. 2. Universalitāte un reitingi

Morālais garants ir vajadzīgs ne tikai sociāli politiskajā sfērā, par ko centos rakstīt esejā „Morālais garants. 1. Priekšvēlēšanu solījumu erozija”....

Foto

Iesniegums SAB par nekavējošu valsts noslēpuma pielaides atņemšanu deputātam Andrejam Judinam

Pateicoties publikācijām šī gada sākumā, sabiedrība uzzināja par gadījumu, kurā Saeimas deputāts Andrejs Judins izpaudis...

Foto

Vai žurnālisti sāks ar sevi?

Pašam zināmā mērā ir sajūta, ka šis raksts ir ne viena vien iepriekšējā teksta atkārtošanās. Tomēr solītam makā jākrīt un te...

Foto

Ļaunie un zemiskie manipulatoru meli par Solvitu Āboltiņu

Varbūt šeit ir īstā reize atkārtot manu 2016. gadā pausto viedokli par jautājumiem, kas droši vien būs skarti...

Foto

Pieci unikāli veidi, kā tiesājamā Koļegova un VVD ņirgājas par iedzīvotājiem Meroni grupējuma interesēs

Mums jātic, ka ogļu kalnu uzmērīšana un amatpersonu pārsēšanās citos kabinetos esot...

Foto

Kur nonāks Bordāns „mentu pasaules” darboņu pavadībā?

Kaut Saeimas vēlēšanas vēl tikai priekšā, virkne vismaz pagaidām parlamentā nepārstāvētu partiju jau metušās dalīt nākotnes lielos projektus, un...

Foto

Vai priekšvēlēšanu kampaņās izmanto ministriju budžetus

"Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) lūgusi Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) izvērtēt, vai "Latvijas Radio" atskaņotajās Latvijas Republikas Finanšu ministrijas...

Foto

Morālais garants. 1. Pirmsvēlēšanu solījumu erozija

Latvijas Republika ir Krievijas Federācijas klons. Abās valstīs ir nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums. Pēc PSRS sabrukuma to izveidoja...

Foto

„Saskaņas”/KPV LV ārlietu ministra amata kandidāts varētu būt Aivis Ronis

TVNET intervija ar Aivi Roni sākotnēji nelikās aizdomīga, taču, izlasot visu interviju, neviļus uzausa atmiņā Anrija...

Foto

„Un tieši šādi cilvēki mums Saeimā ir vajadzīgi...”

Man prasa – kāpēc publiskoju datus par KPV LV kandidāta Māra Možvillo „biznesa” miljona nodokļu parādiem. Šo gribēju...

Foto

Priekšvēlēšanu cīņā oligarhu pusē iesaistās arī TVNET

Vakar un šodien (15./16.augustā) vienā no Latvijas lielākajiem interneta medijiem TVNET tika ievietoti divi žurnālista Toma Rātfeldera (pats sevi...

Foto

Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Sveicināti, cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji. Mani nebūt...

Foto

Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē

Vairs tikai daži mēneši līdz Latvijas simtgades atzīmēšanai. Tiek gatavotas grandiozas svinības, tērēti milzīgi līdzekļi svinību organizēšanai. Atbildīgās amatpersonas...