Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AA

19.08.2019. 20:16

Cepuri nost Priedīša kunga priekšā ! Par talantu, drosmi un pedagoga spējām.
Mācījos Mālpils tehnikumā 1981. Tādi cilvēki kā Prieditis Latvijai ir atnesuši to kultūru kas tai ir. Lai laba veselība !

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 19:38

»

Trololo

Vārdus, uzvārdus un varoņdarbus studijā. Savādāk tā ir vien tāda parasta diršana. Latvijā valdošais politkorektums sāk kļūt smacējošs, kad cilvēki sāks atļauties saukt lietas īstajos vārdos


Šāda raksti (Vārdi, uzvārdi un varoņdarbi) ir cilvēku no malas, neitrāli noskaņotu cilvēku funkcija. Kad es pirms diviem gadiem sāku aktīvi publicēties, tad arī saņēmu šādu padomu. Un tagad atliek tikai pacietīgi gaidīt kad kāds drosmīgs žurnālists uzradīsies. Esmu kontaktējies ar vairākiem, taču tiklīdz viņi uzzina uzvārdus, visa drosme pazūd kā nebijusi. Un viņus taču var saprast, simboliski sakot "tik daudz šņabja kopā izdzerts, un tagad tu tā!". Un tas nav politkorektums, tā vienkārši ir pareiza lietu kārtība.

Atbildēt

Trololo

19.08.2019. 18:58

Vārdus, uzvārdus un varoņdarbus studijā. Savādāk tā ir vien tāda parasta diršana. Latvijā valdošais politkorektums sāk kļūt smacējošs, kad cilvēki sāks atļauties saukt lietas īstajos vārdos?

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 14:40

»

Ceplis

Es biju varens un būšu


Tak esi tāds! Tikai "nemušī" nost citus!

Atbildēt

Ceplis

19.08.2019. 12:05

Es biju varens un būšu!

Atbildēt

Jānis-Atis

19.08.2019. 11:47

»

Atis Priedītis

Patiesība jau ir vēl skumjāka. "Bijušie" kontrolē arī visus lielos masu medijus, visas radošās organizācijas u.t.t. Šobrīd sāku izdot arī savus 45. gadu laikā sarakstītos dzejoļus un publicēšu ļoti savdabīgu atbildi no kādas izdevniecība - "Jūsu dzejoļi tiešām ir ļoti labi, diemžēl mēs tos izdot nevaram...


Nevajadzētu skatīties uz pasauli tik dogmatizēti kā baznīcā.Visi ,kas dzīvoja PSRS ir "bijušie" un viņi ir ļoti dažādi.Ja Mozus gadus 40 vadāja ebrejus pa tuksnesi,tad ar ko mēs esam labāki?Ceļš uz brīvu sabiedrību, ko daži sauc par kapitālismu, mums rit nepilnus 30 gadus.Un vispār-nav tādu cietokšņa mūru, kurus nevarētu pārvarēt ar zeltu apkrauts ēzelis.
Šī totalitārā sistēma izrāda brukšanas pazīmes un tur vajag kompetentu un uzmanīgu demontāžu,gan visādi ieroči ir izdomāti, gan kadri ,kas izpaužas totalitārā iekārtā, brīvai sabiedrībai neder.Bet viņi ļoti grib būt virsotnē.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 11:26

»

jūsu apķengātāji

ir krakovas žīdulēni(kuriem vārds "mūzika" asociējas tikai ar bungu rīboņu...


Jebkuri vērtējumi ir tikai subjektīvi. Ne velti par dziesmām, kuras Latvijā tiek izvirzītas uz lielo Eorovīziju un mūsējiem šķiet ka ir ļoti labas, pēc tam atliek tikai secināt - "Eiropa atkal mūs nesaprata". Bet varbūt vajadzēja ieklausīties tajos, kuri jau Latvijas konkursa laikā teica, ka dziesma ir ...!

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 11:22

»

ha ha ha

Ja jaU viss būtu tik ļoti OK, tad jau tik stipri nežēlotos šajā rakstā un komentāros


Patiesības pateikšana nav žēlošanās. Ja masu mediji pagātnē ir izplatījuši tikai melīgu informāciju par kādu notikumu, bez iespējām publicēt patiesu viedokli, tad šobrīd pastāv iespēja par to atklāti uzrakstīt. Un tas pat ir jādara, lai līdzīga rīcība nekļūtu par normu arī šobrīd. Tas ir - kādu nocūkot un aizliegt viņam apmelojumus atspēkot.

Atbildēt

tevi

19.08.2019. 11:14

»

Attieksme

Dziesmu varētu nosaukt "Kalpu tautas vaimanas" vai Naids pret veiksmīgajiem un BAGĀTAJIEM...


profesoru, laikam skolas brīvlaikā vecmāmiņa ieslēdza atejā,
no kuras tu mētājies ar sūdiem ?
Piedevām - ar plikām rokām...

Atbildēt

ja tu esi

19.08.2019. 11:10

»

Attieksme

Tieši tā - nu un tad.... Atvēra - nu lai tacu...


kucēns kucei, kurai katrs kucēns savā krāsā,
tad tas vēl nenozīmē ka VISI ir tādi !!!

Atbildēt

jūsu apķengātāji

19.08.2019. 11:03

»

Atis Priedītis

Diemžēl, esmu spiets atklāt personiska rakstura informāciju. Viss turpinās arī mūsdienās. 2000.gadā piedalījos dziesmu konkursā "Dziesma 2000" un mana dziesma "Tikai līdz upei" klausītāju balsojumā izvirzījās 1.vietā. Un tad masu medijos sākās mana apmelošanas kampaņa, bez kaut kādām iespējām uz apmelojumiem...


ir krakovas žīdulēni(kuriem vārds "mūzika" asociējas tikai ar bungu rīboņu)...

Tubē atradu divus variantus "Tikai līdz upei" - duetu un solo.
Ja tas, par ko Jūs te runājat bija solo, tad brīnums, ka vēl nepalika 99.vietā...
Ja duets - acīm redzot vienkārša skaudīga nenovīdība...

Atbildēt

ha ha ha

19.08.2019. 11:00

Ja jaU viss būtu tik ļoti OK, tad jau tik stipri nežēlotos šajā rakstā un komentāros.
KAPITĀLISMĀ vara ir tiem, kam ir nauda!
Naudu var arī nopelnīt, pārdodot labu grāmatu lielā ("atzinības") tirāžā.

Atbildēt

Adīna

19.08.2019. 10:45

Ja mēs gribam iestāties par latviešu tautu, tās izdzīvošanu, tad jāsaprot, ka būs pretinieki no dažādām pusēm. Gan tie, kas te gribētu Krievijas teritoriju, gan globālisti, kas reklamē tautu sajaukšanos, gan tas tautas turīgais mazākums, kas negrib dzirdēt par kaut kādu tautas iznīkšanu. Tas trakums ir tāds, ka viņi spēj vienoti uzbrukt.
Psiholoģiskā vajāšana ir smalki izstrādāta, tā, lai tu nevarētu neko pierādīt, ja iesi uz iestādēm stāstīt par tiem trakumiem, kas notiek, aizsūtīs pie psihiatra. Tāpēc, ja arī ir nojauta par tiem, kas to organizē, vārdus nevar nosaukt... Vienīgi ir iespēja fotografēt vai filmēt, ja paspēj, ja esi tam sagatavojies. Reizēm viņi nokļūdās un ne visus var nopirkt kā nodevējus.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 10:37

»

ha ha ha

Kas tur skumjš? Kapitālismā dari, ko gribi. Publicējies, izdod, pārdod, dāvini


Esmu jau to atzinību saņēmis. Tikai citi par to nezina. Tā kā viss ir OK!

Atbildēt

ha ha ha

19.08.2019. 10:18

»

Atis Priedītis

Patiesība jau ir vēl skumjāka. "Bijušie" kontrolē arī visus lielos masu medijus, visas radošās organizācijas u.t.t. Šobrīd sāku izdot arī savus 45. gadu laikā sarakstītos dzejoļus un publicēšu ļoti savdabīgu atbildi no kādas izdevniecība - "Jūsu dzejoļi tiešām ir ļoti labi, diemžēl mēs tos izdot nevaram...


Kas tur skumjš? Kapitālismā dari, ko gribi. Publicējies, izdod, pārdod, dāvini...
Kas gribēs, tas pirks.
Bet nē! Sagribējies oficiālu atzinību visas valsts līmenī... Varbūt vēl kādu ordeni??? Nu gan lielummānija un ambīcijas....

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 09:07

»

Jānis

Klausoties Tavas dziesmas YouTube uztrāpijās vot šitāda, ne tikai Tev ir labas dziesmas...


Patiesība jau ir vēl skumjāka. "Bijušie" kontrolē arī visus lielos masu medijus, visas radošās organizācijas u.t.t. Šobrīd sāku izdot arī savus 45. gadu laikā sarakstītos dzejoļus un publicēšu ļoti savdabīgu atbildi no kādas izdevniecība - "Jūsu dzejoļi tiešām ir ļoti labi, diemžēl mēs tos izdot nevaram". Kā saka komentāri lieki. Tāpēc visus dzejoļus (drīz iznāks jau trešā manu dzejoļu grāmata) izdodu par savu naudu neatkarīgajās izdevniecībās.

Atbildēt

Jānis

19.08.2019. 08:28

»

Atis Priedītis

Artava dzejolis "Tārpa kuplejas" bija oficiāli publicēts, bet kā dziesma tas kļuva gandrīz vai par "atombumbu", kuru mēs ar Mālpils vidusskolas politiskās dziesmas ansambli "uzspridzinājām" LU Lielajā aulā. Tas notika 5.Starptautiskā politiskās dziesmas festivāla koncertos. Zāle bija pārpildīta līdz...


Klausoties Tavas dziesmas YouTube uztrāpijās vot šitāda, ne tikai Tev ir labas dziesmas
https://www.youtube.com/watch?v JYSJJaoan1U

Domāju ,ka saproti ,to ,ka šo dziesmiņu PAMANĪJA ne tikai gavilējošie fani, bet arī citi...un saprata ,ka tai nepiesies ne pretkomunismu, ne nacionālismu,ka jārīkojas.Un tā viņi un viņiem pakļautie līdz šai dienai rīkojas.Domā ,nepamanīju dažus komentārus,kur ir tādi maigi slēpti draudi Tev, nu jā arī man,pamanīju ,pamanīju.Tāpēc no sūdiem mums vēl nav izdevies izkļūt.Jā ir uzlabojusies redzamība ,kādam kas palicis skaidrāks.Nu piemēram interesanti par LTV.Kas ir šie brīnišķie cilvēki ,kas nodokļu maksātāju līdzekļiem turpina LKP CK nomenklatūras lēmumu izpildi vēl šobrīd?

Atbildēt

Atis Priedītis

19.08.2019. 06:26

»

Jānis-Atis

Jā tā bija tikai viena no tām dziesmām par kurām Tavu mūziku aizliedza.Saprotams ,ka gan Čikāgas piecīšu dziesma,gan Māra Čaklā dzejolis -tas Tavā Biogrāfijā ir mells traips.Jā tā tas ir.Tur ir politika- gan okupācija , gan nacionālais jautājums.Bet šī dziemiņa ir trakāka,daudz trakāka.Tā ir ārpus politikas...


Artava dzejolis "Tārpa kuplejas" bija oficiāli publicēts, bet kā dziesma tas kļuva gandrīz vai par "atombumbu", kuru mēs ar Mālpils vidusskolas politiskās dziesmas ansambli "uzspridzinājām" LU Lielajā aulā. Tas notika 5.Starptautiskā politiskās dziesmas festivāla koncertos. Zāle bija pārpildīta līdz pēdējai iespējai un ovācijas pēc šīs dziesmas bija tiešām grandiozas. Cilvēki cēlās kājās un lūdza šo dziesmu atkārtot. Ne Menuetam, Līviem, Credo u.c. grupām, kuras arī piedalījās šajos koncertos, tādas atsaucības nebija.
No festivāla finālkoncerta mūs "izgrieza" vienkārši neļaujot tajā piedalīties - "Jūs taču saprotiet, ka ar TĀDU dziesmu...!". Šāds bija tekstuālais pamatojums mūsu aizliegumam. Savukārt es, šajās 3 festivāla dienās jutos slavenāks par Raimondu Paulu, apmēram tāda bija cilvēku reakcija mani ieraugot. Pēc tam sekoja aizliegumi un vajāšanas. Pat tika parādīta mani apmelojoša LTV pārraide. Kad centos panākt, lai LTV tomēr pasaka patiesību, atbilde bija šāda - "Ja Jūs mēģināsiet pateikt patiesību, mēs Jūs iemīcīsim tādos dubļos no kuriem Jūs neizkļūsiet nekad.". Tā iemīcīšana tika veikta ļoti sekmīgi, tikai škiet, ka man tomēr ir izdevies no tiem dubļiem izkļūt.

Atbildēt

Jānis-Atis

18.08.2019. 23:52

»

Atis Priedītis

Tārpa kuplejas bija tikai viena no dziesmām, kuru dēļ mani uz 15 gadiem aizliedza. Pirmā bija "Izkapts ābelē", dziesma pret Latvijas okupāciju, kuru man izdevās Latvijas radio ierakstīt jau 1980.gadā. Teksts - Māris Čaklais. Arī šī dziesma Youtubē ir dzirdama. Izpilda Latvijas radio vokālā grupa 4+4...


Jā tā bija tikai viena no tām dziesmām par kurām Tavu mūziku aizliedza.Saprotams ,ka gan Čikāgas piecīšu dziesma,gan Māra Čaklā dzejolis -tas Tavā Biogrāfijā ir mells traips.Jā tā tas ir.Tur ir politika- gan okupācija , gan nacionālais jautājums.Bet šī dziemiņa ir trakāka,daudz trakāka.Tā ir ārpus politikas,reliģijas,ideoloģijas,grupējumiem.Toties tā ir iekšpus cilvēka,tā motivācijas,morāles.Iekšpus tā ,kāpēc cilvēks kautko dara.Tā izgriež uz āru dzīves morāli,tās vektorus daļai cilvēku, kas prot to slēpt.Ja ir runa par VDK ziņotājiem un aģentiem-tad ai cik grūti izvērtēt un tāpēc iztiesāt.Cik cilvēku,tik situāciju.Un tomēr ir likumsakarības.Daļa cilvēku ziņoja naudas dēļ, daļa-karjeras, bet citi-tāpēc ,ka bija traipi biogrāfijā (piem.bija homosex.orientācija)un nevarēja atteikties no piedāvājuma sadarboties.Vieni ziņoja uzmanīgi,lai pārāk neapskādētu to par kuru ziņoja, bet citi ar baudu un piedomādami(ja atceras 1937g. PSRS...)Tad nu lūk.Indriķa Latvieša romānā "Bailes" šī tēma ir attīstīta.Advokāts Grūtups ir sarakstījis šo to atmaskojošu.Bet šie atmaskojumi pierāda nepārprotamu korelāciju starp sadarbību ar VDK un vēlāku izvirzīšanos sabiedrības augšslānī gan PSRS,gan LR laikos, tāpat visa ši korupcijas sistēma,kas še valda lielā mērā ir balstīta uz šo.
Katrs gadījums ir individuāls ,tomēr var izdalīt vairākas tendences, no kurām viena -ir personas ,kuras dzīves moto ir izdziedāts tai dziesmiņā.Jā Valda Artava vārdi ir tas,bet vēl ir mūzika un vēl ir IZPILDĪJUMS!Ati par tādām lietām nevis aizliedz,klusina, bet gan vajā, mēģina diskreditēt,iedabūt cietumā(kā gadījumā ar nohipnotizēto meiteni),padarīt vai nu par dārzeni vai trako.un galu galā noslepkavot.Sabiedrisko iekārtu maiņa jau neizmaina to,ka vieni "staigā zem Dieva " ,bet citi kalpo demoniem.Ja to saka teoloģiskā valodā.

Atbildēt

Hei, Vaņka !

18.08.2019. 23:46

»

Jānis

Nu tad beidzot skaidrs par ko tad Tevi tā...Par šādām dziesmām ir bans uz mūžu vai tā būtu LPSR vai LR.Tādas dziesmas nepiedod...


Vai tu gadījumā neesi tas pats draņķis "Ontūns Mazpisāns" kurš te un citur izšļāc sūdus uz Latviju?

Atbildēt

interesanti, man kā vēsturniecei

18.08.2019. 23:04

»

Jānis

Nu tad beidzot skaidrs par ko tad Tevi tā...Par šādām dziesmām ir bans uz mūžu vai tā būtu LPSR vai LR.Tādas dziesmas nepiedod...


http://labsa.awardspace.info/gram_plaukts/katalogs.php?f 2&p 15

Valdis Artavs - Izlase no "Fifty- fifty"
Ievads ~
Brīnumi ~
Kuplejas par laimi ~
Dziesmiņa par jenotiem ~
Rotaļa pieaugušajiem ~
Latvijas vēsture ~
Krievijas vēsture ~
Cosi fan tutte (Tā dara visas) ~
Teorija un prakse ~
Atgadījums sausajā saiešanā ~
Mednieku dziesmiņa ~
No kādam sievām vīri bēg ~
Pedagoģiska etīde ~
Āpša monologs ~
Tārpa kuplejas ~
Ziemsvētku leģenda ~
Jautri panti par mildastanti ~


Tārpa kuplejas

Lai ērgļi trako, gaisos skrienot,
Kur saule lec un gaisma svīst.
Es tārpiņš sīks, es tikai lienu.
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Pār ērgļu galvām negaiss krājas
Un pērkons sper, un zibens šķīst.
Bet man ir miers un labi klājas.
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Lūst ērgļiem spārni, reizēm kakli,
Un ilgi rētas nesadzīst.
Es dzīvs un vesels lienu čakli.
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Raug, cits pēc cita noiet malā,
Kas strauji kāpj un smagi svīst.
Bet es, tas rāmais,— kalna galā!
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2019. 20:55

»

Jānis

Nu tad beidzot skaidrs par ko tad Tevi tā...Par šādām dziesmām ir bans uz mūžu vai tā būtu LPSR vai LR.Tādas dziesmas nepiedod...


Tārpa kuplejas bija tikai viena no dziesmām, kuru dēļ mani uz 15 gadiem aizliedza. Pirmā bija "Izkapts ābelē", dziesma pret Latvijas okupāciju, kuru man izdevās Latvijas radio ierakstīt jau 1980.gadā. Teksts - Māris Čaklais. Arī šī dziesma Youtubē ir dzirdama. Izpilda Latvijas radio vokālā grupa 4+4, un viens no dziedātājiem ir Ingus Pētersons.

Atbildēt

Jautājums

18.08.2019. 20:35

Diemžēl Latvijā pēc PSRS sabrukšanas nav notikusi lustrācija un daudzi tika pie varas un naudas, apzogot Latvijas tautu un pensionārus. Tagad viens otrs apzsadzējs turpina ieņemt ienesīgus amatus un apzagt tautu. Vai nevajadzētu to jautājumu tomēr sākt cilāt?

Atbildēt

Adīna

18.08.2019. 18:53

Tādas lietas notiek ne tikai pie mums. Man pagadījās Steven Tyler-a (no grupas Aerosmith) biogrāfiskā grāmata " Does the noise in my head bother you?
Viņš tajā atklāti apraksta savu dzīvi, arī atkarību no narkotikām, kā viņš mēģinājis no tām ārstēties. Taču viņa menedžeri pirms koncertiem tās centušies viņam regulāri iebarot, viņš salamājies ar menedžeriem. Uzreiz vairākos Amerikas medijos parādījusies atmaskojoša informācija par šo solistu.
Viņš to smagi pārdzīvoja un sarakstīja šo grāmatu.

Atbildēt

Adīna

18.08.2019. 16:23

»

Atis Priedītis

Esmu izdevis jau divas grāmatas par vajāšanu tematiku. Diemžēl, padomu dot ir ļoti grūti, jo mans variants ir pat grūti saprotams un šaubos vai kāds to var atkārtot. Uzrakstīšu pašu sākumu - es ļoti sīki izpētīju visu iespējamo par vajāšanu metodēm. Lai tās iemācītos ignorēt pilnīgi patstāvīgi apguvu...


Dzīvokļa izkratīšana, atstājot pēdas - jā, tas arī bija. Pat smieklīgi sanāca. Atnākot mājās, redzēju, ka kaķenei spalva gaisā, domāju, vai tik nav bijis kāds svešs. Kaķei tolaik bija kaķēni un viņa uzbruka svešiem. Ieraudzīju pie ārdurvīm lielu peļķi, gan iekšpusē, gan ārpusē - kāds bija apčurājies, varbūt no kaķenes uzbrukuma. Durvis tomēr bija kārtīgi aizslēdzis.
Par meditāciju - es arī pielietoju ko līdzīgu. Vēl palīdzēja vecie draugi - grāmatas.

Atbildēt

GEO

18.08.2019. 14:54

Ko varam darīt lietas labā-tāds ir jautājums. Praktiski nekas nav mainījies,redzam,dzirdam un tikai nopūšamies.
Dažs labs ar to vēl lepojas,tiktāl nu esam..Welcome to my club :D.

Atbildēt

Jānis

18.08.2019. 11:12

Nu tad beidzot skaidrs par ko tad Tevi tā...Par šādām dziesmām ir bans uz mūžu vai tā būtu LPSR vai LR.Tādas dziesmas nepiedod!
Tārpa kuplejas

Lai ērgļi trako, gaisos skrienot,
Kur saule lec un gaisma svīst.
Es tārpiņš sīks, es tikai lienu.
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Pār ērgļu galvām negaiss krājas
Un pērkons sper, un zibens šķīst.
Bet man ir miers un labi klājas.
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Lūst ērgļiem spārni, reizēm kakli,
Un ilgi rētas nesadzīst.
Es dzīvs un vesels lienu čakli.
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

Raug, cits pēc cita noiet malā,
Kas strauji kāpj un smagi svīst.
Bet es, tas rāmais,— kalna galā!
Hei, draudziņ mīļais, mācies līst!

https://www.youtube.com/watch?v Mrm-hDIZf_k

Atbildēt

Jānis

18.08.2019. 11:03

Paklausies kungs ,nesaprotu ko nozīmē 'normāls cilvēks' ,jo cilvēka ta nav.Ir kas cilvēkam līdzīgs , bet necilvēks.Un jums nāksies saprast ,kas notiek ,kad pazūd "jumts". Jo ir netikai labsirdīgi naivi cilvēki kā Atis, bet arī ļauni,kuri prasa aci pret aci ,zobu pret zobu.

Atbildēt

hi hi

18.08.2019. 09:36

»

Atis Priedītis

Pirms gada portāls irir.lv publicēja manu rakstu par VDK vajāšanu metodēm. Kā izrādās dažas no tām tiek lietotas arī pašlaik


Tāds uzbāzīgs tips ir arī pelnījis lai viņu noliek pie vietas. Nevajag traucēt DZĪVOT normāliem cilvēkiem!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2019. 09:07

Pirms gada portāls irir.lv publicēja manu rakstu par VDK vajāšanu metodēm. Kā izrādās dažas no tām tiek lietotas arī pašlaik.
https://ir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados/

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2019. 08:49

»

Adīna

Tie kultūras darbinieki reizēm nemaz nav tik kulturāli. Manas nepatikšanae sākās, kad sāku iet internetà, ap 2010. gadu. Reiz saniknojos parto, ka skolēnu dziesmu svētkos bērniem lika dejot 32 grādu karstumā, daudzi ģība,ātrā palīdzība bija noslogota... Izlamājos internetā. Vēl ir bijušas sīkākas epizodes...


Esmu izdevis jau divas grāmatas par vajāšanu tematiku. Diemžēl, padomu dot ir ļoti grūti, jo mans variants ir pat grūti saprotams un šaubos vai kāds to var atkārtot. Uzrakstīšu pašu sākumu - es ļoti sīki izpētīju visu iespējamo par vajāšanu metodēm. Lai tās iemācītos ignorēt pilnīgi patstāvīgi apguvu meditāciju un divu gadu garumā veicu savu pašanalīzi (pēc Freida metodikām).

Atbildēt

Adīna

18.08.2019. 08:43

Tie kultūras darbinieki reizēm nemaz nav tik kulturāli. Manas nepatikšanae sākās, kad sāku iet internetà, ap 2010. gadu. Reiz saniknojos parto, ka skolēnu dziesmu svētkos bērniem lika dejot 32 grādu karstumā, daudzi ģība,ātrā palīdzība bija noslogota... Izlamājos internetā. Vēl ir bijušas sīkākas epizodes, mana reakcija, kas nepatika, tad sāku just, ka man grib aizvērt muti. Uzbraucieni internetā, tad sākās ielu teātris - visur, kur gāju, klāt nāca jocīgi cilvēki, kaut ko runājot. Pasta kastītē tika mesti preses izdevumi, ko nebiju pasūtījusi, ar manām karikatūrām. Labi cilvēki lika noprast, ka manu dzīvokli noklausās... Tas bija pats trakākais. Sāku pat lamāties ar saviem klausītājiem. Man reizēm palika slikti ar sirdi, nervi streikoja, sāpes mugurā.
Tā teātra jēga, cik es sapratu, bija, ka latvieši pret mani izturas slikti, krievi labāk. Visur bija mājieni - turēt muti ciet, neko nerakstīt internetā.
Kas mani izbrīnīja, bija - kā masu mediji ir saistīti ar drošības iestādēm, ar to noklausīšanos.
Jūs, Ati, varètu pastāstīt, kā tad tikt galā ar vajāšanām...

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2019. 06:14

»

ha ha

Ak, nabaga apvainotais upuris! Dziesmiņu viņam nedrukā


Kad 2000.gadā tika viltoti konkursa "Dziesma 2000" rezultāti man nebija nekādas iespējas pret to protestēt. Visi, atkārtoju visi lielie masu mediji arī LTV un Latvijas Radio kategoriski atsacījās par manu dziesmu publicēt kaut ko pozitīvu, bija tikai ķengas. Ja to var saukt par korektu rīcību, tad tā tik uz priekšu un pēdējā vietas un izgāšanās lielajā Eirovīzijā būs mūžīgas. Konkurencei ir jābūt GODĪGA!

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2019. 06:00

»

Latvis

Nevajag noniecināt pietiek.com, to lasa vairāk vai mazāk domājuši cilvēki un arī tie, kas ieņem amatus. Drīzāk tos lielos masu medijus daudzi neņem par pilnu, jo tiem visiem ir "naudas maiss" aizmugurē, ko zina, vai nojauš, kas pasūta "mūziku". Es pat neatminos, kad pēdējo reizi esmu lasījis Dienu, ...


Es nenoniecinu pietiek.com. Tikai labi zinu, ka kaut kāda nopietna sabiedrības reakcija ir tikai uz publikācijām lielajos masu medijos un LTV. Tad tas ir signāls, ka attiecīgajai problēmai tiešām tiek pievērsta ļoti nopietna uzmanība un pat Jūsu pieminētie "naudas maisi" ir sapratuši, ka klusēt vairs nav iespējams.

Atbildēt

ha ha

18.08.2019. 04:25

Ak, nabaga apvainotais upuris! Dziesmiņu viņam nedrukā!

Atbildēt

Latvis

17.08.2019. 23:03

»

Atis Priedītis

To var izdarīt tikai lieie masu mediji. Kaut kādas publikācijas sociālajos portālos un piedodiet, arī pietiek.com netiek uztvertas pārāk nopietni. Un upuri klusēs tik ilgi kamēr viņi jutīsies apdraudēti. Savukārt, to "varoņu" vidū ir arī cilvēki, kuri šobrīd ir "elku" statusā. Visi mēģinājumi kaut ko...


Nevajag noniecināt pietiek.com, to lasa vairāk vai mazāk domājuši cilvēki un arī tie, kas ieņem amatus. Drīzāk tos lielos masu medijus daudzi neņem par pilnu, jo tiem visiem ir "naudas maiss" aizmugurē, ko zina, vai nojauš, kas pasūta "mūziku". Es pat neatminos, kad pēdējo reizi esmu lasījis Dienu, ka tik tas nebija pagājušā gadsimtā.

Atbildēt

17.08.2019. 19:34

»

Attieksme

Ja valsts iekārta nemainās asiņainas revolūcijas ceļā, tad iedzīvotāji (tauta, sabiedrība) netiek iznīcināti un paliek tie paši. Tie paši mani draugi un paziņas, kas bija, tie paliek. Tikai jaunajā KAPITĀLISTISKAJĀ VALSTĪ ir citas iespējas: brīvība uzņēmējdarbībai, ceļošanai, dzīvesvietas izvēlei, arī...


protams, jo ideālistus, patriotus, gudrus un citus baltos zvirbuļus iznīcināja, salauza iebaidot vai paši aizbēga, palika tie, kas palika, kas spēj izdzīvot jebkuros apstākļos, jo vajadzības bija tikai tās, kas Maslova piramīdas apakšā.Tad kāda starpība, ko slavināt, ja par to maksā, ja vēl nostučījot varēja tikt pie dzīvokļa, volgas vai iepirkšanās specializētajos veikalos, dibināt blatus un dzīvot cepuri kuldami.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 19:31

»

Wiki

2000-jā gadā Prāta Vētra dabūja Eirovīzijā 3.vietu. Tātad pareizi - tādam A.P. tur nebija ko meklēt


Bija divi atlases konkursi. Kā pirmais notika "Dziesma 2000". Tajā uzvarēja Gunārs Kalniņš, bet A.P. palika 6 vietā. Pēc tam atklājās, ka Dziesma 2000 neatbilst Eirovīzijas nolikumam un tika organizēts jauns konkurss. Tajā uzvarēja Prāta Vētra. Tas tā - vēstures fakts.

Atbildēt

pučes aita

17.08.2019. 13:48

Kārtējais čekas ziņotāja gara darbs un PIETIEK.COM nezin kāpēc izplatīts.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 12:43

»

Jānis

Tava dziesma ir apbrīnojami skaista...


Man dzīvību tiešām izglāba VDK virsnieks. Es esmu par to viņam pateicīgs. Kad vajāšanas sasniedza ļoti augstu intensitāti, viņš man personīgā sarunā pateica ko man darīt, lai paliktu dzīvs. Par citiem aģentiem un viņu rīcības motīviem neesmu pārliecināts. Man ir bijusi sarakste ar cilvēku, kurš kādreiz sadarbojās ar VDK. Un mēs atradām kopēju viedokli, arī par manām vajāšanām. Visticamākais, ka to organizators ir bijis vietēja līmeņa VDK entuziasts kurš vienkārši izmantojot VDK iespējas centies man atriebies, jo mums bija personiska līmeņa konflikts. Savukārt, kāds mans grupas biedrs bija augsta ranga VDK pulkvedis, esmu ar viņu ticies un runājies vairākas reizes. Viņa aktivitāšu redzeslokā es neesmu bijis.

Atbildēt

Jānis

17.08.2019. 12:42

Ja par 5G tīklu(un ar to saistīto specifisko aparatūru,kuram šis tīkls nepieciešams),tad dziļāk papētot atklāsies interesasantas lietas .Kādas tad?
Pasaulē un Latvijā vairumam cilvēku nav īpašas attieksmes pret 5G tīklu.Tomēr ir daļa ,kam tas aktuāli -vai nu fano un lobē, vai arī šaubās,protestē , ir piesardzīgi.
Šodien LA ir intervija ar bijušo Olainfarm padomes priekšsēdētāju Ivaru Kalviņu
http://veselam.la.lv/kalvins-par-5g-tehnologiju-paniku-celt-nevajag-bet-japarliecinas-vai-cilvece-nerok-sev-kapu
Un ir vesela rinda 5G lielāko fanu Latvijā ir jaunā Olainfarm padomes priekšsēdētāja Gundara Berziņa pusē, kad ir jautājums par to ,kas būs LU rektors.
Piemēram Normunds Bergs,Vjačeslavs Kaščejevs
https://twitter.com/SlavaVK
Ir Latvijā politiķi,kuru vārdu saista ar Huawei lobēšanu-Arvils Ašerādens,A.Kampars .gan jau viņiem arī ir pozīcija šai jautājumā.
Bet domāju,ka katram pašam ir jādomā un jānāk pie secinājumiem.


Atbildēt

Jānis

17.08.2019. 12:20

»

Atis Priedītis

Jūsu attieksme ir tikai viena cilvēka attieksme. Daudziem šī dziesma ļoti patika. Pat TV pārraidē, kurā notika uzvarētāju apbalvošana, klausītājs, kuram uzdeva jautājumu - "Kura viņaprāt ir labāka dziesma", atbilde bija "Tikai līdz upei". Un turpinājums - šobrīd līdzīgi notiek visu Eirovīzijas Latvijas...


Tava dziesma ir apbrīnojami skaista!
https://www.youtube.com/watch?v YkD6qyYMvJk
Bet tas absolūti nav Eirovīzijas formāts.Verku Serdjučku esi dzirdējis ?Tas ir Eirovīzijas formāts.
Bet par to VDK ...Varbūt ir jēga ir pašam nākt pie atklāsmes ka pašam arī jāmainās ,ka pašam arī kaut kas jācenšas izprast šai pasaulē , ne tik rādīt uz citu-atzīsties, saproti ,nožēlo un tādā garā.Vai reizēm nemēdz būt ka maksliniekiem ir virspusējs priekšstats par pasauli , par planētu uz kuras dzīvo, eksistē?
Varbūt tas VDK un tā aģenti Tev dzīvību glāba, bet tu to nezini?Un arī Tu skaidri zini, ka Latvijas drošibas dienesu cilvēki tev ikdienā dzīvību neglābj? Tiešām skaidri zini?

Atbildēt

Attieksme

17.08.2019. 12:17

»

Atis Priedītis

Tematam par ko rakstu nav nekāda sakara ar tautībām. Jēdzieniem "labs","slikts"; "godīgs", "negodīgs" u.c. nav nacionalitātes


Dziesmu varētu nosaukt "Kalpu tautas vaimanas" vai Naids pret veiksmīgajiem un BAGĀTAJIEM.
Visas latviešu tautas pasakas māca ienīst bagātos krāpt kungus un mācītājus.
Latviešiem vienmēr vajadzēja vagaru, lai piespiestu strādāt.
Ar galvu strādāt ne visiem kalpu tautas pārstāvjiem padodas, tāpēc arī viņi nesaprot tos, kuri kļūst bagāti, darbu organizējot, un paši AR ROKĀM neko nedearot

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 11:58

»

Attieksme

Tieši tā - nu un tad.... Atvēra - nu lai tacu...


Tematam par ko rakstu nav nekāda sakara ar tautībām. Jēdzieniem "labs","slikts"; "godīgs", "negodīgs" u.c. nav nacionalitātes.

Atbildēt

Attieksme

17.08.2019. 11:26

»

laikam sapratu

Kāpēc tad jūs ar draugiem pieļāvāt maisu atvēršanu - lai pateiktu - nu un tad...


Tieši tā - nu un tad.... Atvēra - nu lai tacu...
Cik tad to "īsteno latviešu" vispār ir?
Reti kuram latvietim sencōs nav vācieši, poļi, zviedri, krievu vecticībnieki, tad gucuļi...
Un vispār - latvetim par "priekšieku" der tikai ārzemnieks. Savējos sauc par oligarhiem un ēd nost, (kā šīautora dziesmā), bet Meroni ceļ vai debesīs

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 11:03

»

Attieksme

Normāla parādība kapitālistiskajā sabiedrībā, kur visu pērk un pārdod (sevišķi pērkamie žurnālisti...


Jūsu attieksme ir tikai viena cilvēka attieksme. Daudziem šī dziesma ļoti patika. Pat TV pārraidē, kurā notika uzvarētāju apbalvošana, klausītājs, kuram uzdeva jautājumu - "Kura viņaprāt ir labāka dziesma", atbilde bija "Tikai līdz upei". Un turpinājums - šobrīd līdzīgi notiek visu Eirovīzijas Latvijas atlases konkursu rezultātu viltošana. Ja kādam žurnālistam būtu drosme un pacietība apkopot katram konkursam veltīto publikāciju skaitu un to saturu, viņš "atklātu", ka par tiem, kas uzvarēja rakstu ir reizes 10 vairāk nekā par citiem. Un par dažiem citiem konkursa finālistiem vispār nav ticis rakstīts. Pirms gada pirmā traci par šo praksi sacēla Jenny May.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...