Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos
Foto

Visbīstamākais komunists vēsturē

Nikomeda ziņu aģentūra
01.05.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

#100Miljoni Komunisma Upuri

06.05.2017. 21:13

Liberasti rakstam salikuši neparasti daudz minusus - tas nozīmē, ka no šī atmaskojuma ir noraustījušies ne pa jokam. Jo Gramši ir būtisks posms kultūrmarksisma ģenēzē. Un kultūrmarksisms ir marksisma/komunisma modifikācija.

Atbildēt

Vecā slota

06.05.2017. 00:28

Ģeniāls liberastu murgojums, briesmīgie komunisti esot tur kaut kur, bet šeit viņu nav. Šeit ir tikai sadarbības partneri un kolēģi, kas ievēlēti demokrātiskās vēlēšanās. Tikai ne vārda par to, ka brīvvalsts vēlēšanu likums ir komunistu izkropļots līdz nepazīšanai un balstiesības prettiesiski iedotas gandrīz visiem PSRS okupantiem un viņu atvasēm.

Atbildēt

zanra

05.05.2017. 17:03

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Lasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, jo tur viss salikts pa plauktiņiem par šo tēmu. Daudziem šī grāmata šķiet "politiski nekorekta"

Atbildēt

Nu ja

02.05.2017. 13:18

»

kapitālists

Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā...


Kapitālists - visbīstamākais komunists. Un jūs, muļķi, nesaprotat, kas ir kapitālists, kas komunists.

Kad visas tautas Latvijā saka - mēs, latvieši,tad ir "latviska Latvija", bet ne NA, ne SaSkaņa to nesaprot, ka tā jau ir dzīve savai valstij.

Atbildēt

kapitālists

02.05.2017. 13:14

»

%

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju


Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā.

Atbildēt

Es, trollis

02.05.2017. 08:42

»

Kuilis

Liec mierā latviešus, kuri paši zina, ka ir cūkas


Mans uzdevums pelnīt Putina kapeikas un gānīties par latviešiem, par katru latviešu personību, bet Ušakovu un SaSkaņu (SS) aiztikt nedīkstam, tur var izzagt vai visu Rīgas budžetu, malači - "svoloči, no svoi".

Atbildēt

%

02.05.2017. 08:19

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju.

Atbildēt

nozelojams raksts

02.05.2017. 05:10

»

reptilis

Labs raksts


valcman rezims melo,zog un 3 gadus nogalina civilistus Austrumukraina,kapec autors nav sava raksta to nav minejis.tapec ka fasistiskais valcman rezims nav komunistisks ?

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 05:05

»

švamme

es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk...


Viņš jauc dažādas minoritāšu definīcijas - globālā mērogā neeksistē migrantu minoritāte, tāpat arī seksuālās minoritātes neatrodas uz zemākā sociālā pakāpiena - taisni otrādi, šie cilvēki ir bagātā minoritāte, kurai ir lielākas iespējas sociālo saišu veidošanas ziņā.

Tāpat neeksistē globālā mērogā atšķirīgi ienākumi... ja anon ir sacerējies uz ASV vidējo ienākumu(nevis algu!), tad ir jāapbēdina, jo Latvijas vidējais ienākums ir pie biezo gala un anon varēja atvērt savu maciņu un ziedot Āfrikas badacietējiem vispirms, pirms murgot par ekonomisko vienlīdzību.Tas ko darīja komunisti, bija "jumta" piedāvāšana strādniekiem, kamēr tie iznīcināja zemniekus... jo viņiem tāds jumts nepatika. Mūsdienās strādnieki pieder pie biezā gala - brauc ar mašīnām, dzīvo mājās, jo viņiem ir darbs un viņi saņem algu. Jumts ir nepieciešams tiem, kas saņem pabalstu... reāli viņi ir atkarīgi no valsts un politiķu solījumiem. Un Soross vienkārši daudz labāk par mums saprot šos mehānismus - ja anon būtu 1 miljards, viņš tos atdotu Āfrikas badacietējiem... es gan domāju, ka viņš ātri iztērētu uz maukām un kokaīnu. Vispār - šī muldēšana par ienākumu sadali ir murgs - ja jūs saņemiet bez lieka darba ienākumus, tie neko labu nedod - to pierāda loteriju ieguvēji.


Tā ir mūsdienu politiskā realitāte, kas par 180 atšķiras no vēsturiskajām reālijām: kur ASV demokrātiskās partijas saknes bija KKK un kur lielākie vergu īpašnieki bija melnie. Nemaz nepieminot to, ka ASV galvenie un aktīvākie brēcēji par tiesībām ir migranti - kuru senči nodarbojās ar vergu medniecību.

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 04:41

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


BLM un tribālisms, statuju gāšana un naida runas pret baltajiem, safe space ieviešanas utt. ASV universitātēs nebūt neliecina par to, ka intelektuālisms un mierīga sadzīvošana patlaban ir aktuāla...

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 03:00

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk haosa, jo labāk Sorosam. Un nemaz nav viņš tik mazs un neievērojams, ja varējis finansēt tik daudz starptautisku organizāciju bēgļu atbalstam.
Ar "safe space" or "trigor warning" nevar attaisnot aizliegumu paust viedokli, kas šinī gadījumā bija pamatots ar RASI

Atbildēt

anon

02.05.2017. 02:36

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Soross nav ne tuvu bagātākais un varenakais cilvēks pasaulē, viņa pirksti ir tikai pāris universitātēs. Bet pasaulē ir tūkstošiem universitāšu. Ja pat viņš ir kāds ļaundaris, viņš ir maza mēroga ļaundaris, tātad - nav problēma. Lai gan neviens man vēl nav uzskatāmi pierādījis, ka šis cilvēks tiešām ir bīstams.

Tāpat precīzi definējiet, kas ir "perverti".

Ar "noprotestējuši vārda brīvību" laikam domāta "safe spaces" un "trigger warnings" izplatīšanās. Ir vairāki veidi, kā šis fenomens var mierīgi eksistēt paralēli veselīgai runas brīvībai. Ir daži veidi, kuros rodas kaitējums. Nedomāju, ka šī tipa kustībām un idejām ir ilga nākotne. Runas brīvība uzvarēs.

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 02:04

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs"

vai Jums ir zināms, ka tieši no universitātēm (es runāju par universitātēm USA) nāk šie Sorosa apmaksātie kreisie. Nesen bija arī to pašu pervertu protests pret pašu SOrosu par to ka viņiem neesot samaksāts..?!!!! kā nolīgts.
Berkeley, Harvard jau izsenis ir ar galēji liberālām idejām. Nupat pēdējā ziņa: viņi sekmīgi noprotestējuši vārda brīvību (konkrēti Berkeley)

Atbildēt

reptilis

01.05.2017. 22:07

Labs raksts.

Atbildēt

Jenots

01.05.2017. 21:07

»

Kuilis

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai


Bet ko tu gribi no ķēmiem latviešiem prātīgu sagaidīt? Tie taču ir riebekļi cauri un cauri kā jaunie, tā vecie.Galvenais šiem ir kādu aptaisīt no krieviem, kaut gan visu jau pārdevuši par velti krieviem Jūrmalā un biznesā. Latvieši ir reti nepatīkami.

Atbildēt

anon

01.05.2017. 20:18

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā.

Ja par tēmu, tad kā būtu ar ideju, ka minoritāšu tiesību aizsardzībai nav nekādas saistības ar asiņaino komunismu? Ka dažādas minoritātes nav zemcilvēki, bet tiešām atrodas zemākā sociālā klasē tikai tāpēc, ka viņiem vēsturiski nepaveicies? Ka komunisms mūsdienu kreisajiem ir tas pats, kas mūsdienu labējiem Hitlera nacisms? Man liekas, ka ļoti labi var savienot esošo kultūru cienīšanu un saglabāšanu ar dažādu reliģiju, ādas krāsu un seksuālo orientāciju pārstāvju tiesībām. Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs. Ka visi var ļoti labi sadzīvot, ja beidz uzkurināt beziemesla cīņu.
Un neraizējieties - neviens ekonomists nedomā, ka komunisms ar cenu kontroli, privātīpašuma neeksistēšanu un visādi citādi centralizētu ekonomiku jebkad būtu iespējams. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka esošie nodokļi ir par zemu, atsevišķas cilvēku grupas par bagātu, bet daudzskaitlīgākas grupas par nabagu. Un to var labot tikai globāli vienojoties par nodokļu politiku, kurai, saprotams, jākļūst kreisākai. Tikai lai atrastu pareizo balansu starp kapitālistisko motivāciju (kuras komunismā nav, tāpēc gana augsta darba kultūra nav uzturama) un cilvēktiesībām atbilstošu vispārēju iztikas minimumu. Neviens nopietni domājošs zinātnieks necer uz kaut kādu mītisku proletariāta uzvaru.

Atbildēt

Neokomunists

01.05.2017. 20:04

Šis stāsts pieder Arturam Priedītim. Apsveicu. Artur, bet tu neko nepateici, kādai tad jābūt sabiedrībai, ja tu tik gudrs fantazētājs un smalko galdiņu urbējs.
Visas partijas, kustības ir reliģija, opijs tautai.

Kam pieder manta un nauda, tas arī valda, tam pieder vara un tas nosaka režīmu. Viņi, naudasmaisi dreb un trīc, baidās, ka atņems viņu mantu un pašus samals miltos, tādēļ sociālisma un komunisma murgs ir viņu briesmonis.

Kuras tautas indivīds nekāro par mantu un varu? Tādu nav, t'dēl šut klāt kādu netikumu atsevišāki tautai, ir ne tikai zemiski, bet prāta aptumsums - viņam nav sajēgas par cilvēka būtību. ļaunums ir viņa ideoloģiskais stāvoklis.

Bet ja zeme un tās resursi - meži, izrakteņi, nafta, gāze, ogles, ūdeņi, kas ir mūžīga manta (mūžīga tikai zeme) un tai nav cenas, pieder atsevišķai personai vai grupai - tā jau sabiedrības degradācija, jo tas ir kopīpašums uz tās dzīvojošām kopienām.

Tikai darbs un darba augļi no zemes var piederēt atsevišķai personai vai kopai. Ja saražo ogles, gāzi, naftu ... , ražotājs saņem algu, bet resursi nav viņa manta un bagātība.

Atbildēt

A.N.

01.05.2017. 17:31

Gramši nicināja arī latviešu mežoņu otro kaislību - fašismu. Latviešiem tāpēc ir pamatīgi jāgāna Gramši, kurš neatzina latviešu lielākos dārgumus. Te viens gānītājs jau ir iztaisījies uz galda ar savu tulkojumu-pārstāstu no cita deģenerāta izkārnījumiem.

Atbildēt

veca lauku māmiņa

01.05.2017. 15:12

atceros, Volstrītas smirdoņas noslepkavoja cēlos strādniekus un ticības mocekļus Sako un Vancetti ...

Atbildēt

Iraklijs no Zugdidi

01.05.2017. 14:54

nudien, ej un stasti tos niekus piemēram ķīniešiem,- tev tur kādi 140 miljoni komunistu(ar visām partijas biedra kartem ) un simtu miljonu citu oponentu,tu, smerd-nikomēd.citādi bailīga bauru žurka pīkst no pažobeles par nosūcejiem marksiem, bet par to kas šodien mūs apzog un iznīdē , par lopiskajiem Volostrītas salašņām - ne vārda ! neviena vārda !

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2017. 14:54

Ģeniālo Gramši, saprotams, ir jālamā! Viņš dzējīgi kritizēja neoliberālismu - mūsdienu "baltās" rases nāves deju, pagrimuma ideoloģiju, degradācijas un deģenerācijas veicinātāju. Latviešu Latvijā, kurā neoliberālisms ir stulbās jaunatnes deserts, Gramši izsmējēju nevar trūkt. Var trūkt tikai viņa ļoti gudro tekstu lasītāju.

Atbildēt

Kuilis

01.05.2017. 14:36

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...