Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visbīstamākais komunists vēsturē

Nikomeda ziņu aģentūra
01.05.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

#100Miljoni Komunisma Upuri

06.05.2017. 21:13

Liberasti rakstam salikuši neparasti daudz minusus - tas nozīmē, ka no šī atmaskojuma ir noraustījušies ne pa jokam. Jo Gramši ir būtisks posms kultūrmarksisma ģenēzē. Un kultūrmarksisms ir marksisma/komunisma modifikācija.

Atbildēt

Vecā slota

06.05.2017. 00:28

Ģeniāls liberastu murgojums, briesmīgie komunisti esot tur kaut kur, bet šeit viņu nav. Šeit ir tikai sadarbības partneri un kolēģi, kas ievēlēti demokrātiskās vēlēšanās. Tikai ne vārda par to, ka brīvvalsts vēlēšanu likums ir komunistu izkropļots līdz nepazīšanai un balstiesības prettiesiski iedotas gandrīz visiem PSRS okupantiem un viņu atvasēm.

Atbildēt

zanra

05.05.2017. 17:03

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Lasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, jo tur viss salikts pa plauktiņiem par šo tēmu. Daudziem šī grāmata šķiet "politiski nekorekta"

Atbildēt

Nu ja

02.05.2017. 13:18

»

kapitālists

Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā...


Kapitālists - visbīstamākais komunists. Un jūs, muļķi, nesaprotat, kas ir kapitālists, kas komunists.

Kad visas tautas Latvijā saka - mēs, latvieši,tad ir "latviska Latvija", bet ne NA, ne SaSkaņa to nesaprot, ka tā jau ir dzīve savai valstij.

Atbildēt

kapitālists

02.05.2017. 13:14

»

%

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju


Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā.

Atbildēt

Es, trollis

02.05.2017. 08:42

»

Kuilis

Liec mierā latviešus, kuri paši zina, ka ir cūkas


Mans uzdevums pelnīt Putina kapeikas un gānīties par latviešiem, par katru latviešu personību, bet Ušakovu un SaSkaņu (SS) aiztikt nedīkstam, tur var izzagt vai visu Rīgas budžetu, malači - "svoloči, no svoi".

Atbildēt

%

02.05.2017. 08:19

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju.

Atbildēt

nozelojams raksts

02.05.2017. 05:10

»

reptilis

Labs raksts


valcman rezims melo,zog un 3 gadus nogalina civilistus Austrumukraina,kapec autors nav sava raksta to nav minejis.tapec ka fasistiskais valcman rezims nav komunistisks ?

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 05:05

»

švamme

es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk...


Viņš jauc dažādas minoritāšu definīcijas - globālā mērogā neeksistē migrantu minoritāte, tāpat arī seksuālās minoritātes neatrodas uz zemākā sociālā pakāpiena - taisni otrādi, šie cilvēki ir bagātā minoritāte, kurai ir lielākas iespējas sociālo saišu veidošanas ziņā.

Tāpat neeksistē globālā mērogā atšķirīgi ienākumi... ja anon ir sacerējies uz ASV vidējo ienākumu(nevis algu!), tad ir jāapbēdina, jo Latvijas vidējais ienākums ir pie biezo gala un anon varēja atvērt savu maciņu un ziedot Āfrikas badacietējiem vispirms, pirms murgot par ekonomisko vienlīdzību.Tas ko darīja komunisti, bija "jumta" piedāvāšana strādniekiem, kamēr tie iznīcināja zemniekus... jo viņiem tāds jumts nepatika. Mūsdienās strādnieki pieder pie biezā gala - brauc ar mašīnām, dzīvo mājās, jo viņiem ir darbs un viņi saņem algu. Jumts ir nepieciešams tiem, kas saņem pabalstu... reāli viņi ir atkarīgi no valsts un politiķu solījumiem. Un Soross vienkārši daudz labāk par mums saprot šos mehānismus - ja anon būtu 1 miljards, viņš tos atdotu Āfrikas badacietējiem... es gan domāju, ka viņš ātri iztērētu uz maukām un kokaīnu. Vispār - šī muldēšana par ienākumu sadali ir murgs - ja jūs saņemiet bez lieka darba ienākumus, tie neko labu nedod - to pierāda loteriju ieguvēji.


Tā ir mūsdienu politiskā realitāte, kas par 180 atšķiras no vēsturiskajām reālijām: kur ASV demokrātiskās partijas saknes bija KKK un kur lielākie vergu īpašnieki bija melnie. Nemaz nepieminot to, ka ASV galvenie un aktīvākie brēcēji par tiesībām ir migranti - kuru senči nodarbojās ar vergu medniecību.

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 04:41

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


BLM un tribālisms, statuju gāšana un naida runas pret baltajiem, safe space ieviešanas utt. ASV universitātēs nebūt neliecina par to, ka intelektuālisms un mierīga sadzīvošana patlaban ir aktuāla...

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 03:00

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk haosa, jo labāk Sorosam. Un nemaz nav viņš tik mazs un neievērojams, ja varējis finansēt tik daudz starptautisku organizāciju bēgļu atbalstam.
Ar "safe space" or "trigor warning" nevar attaisnot aizliegumu paust viedokli, kas šinī gadījumā bija pamatots ar RASI

Atbildēt

anon

02.05.2017. 02:36

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Soross nav ne tuvu bagātākais un varenakais cilvēks pasaulē, viņa pirksti ir tikai pāris universitātēs. Bet pasaulē ir tūkstošiem universitāšu. Ja pat viņš ir kāds ļaundaris, viņš ir maza mēroga ļaundaris, tātad - nav problēma. Lai gan neviens man vēl nav uzskatāmi pierādījis, ka šis cilvēks tiešām ir bīstams.

Tāpat precīzi definējiet, kas ir "perverti".

Ar "noprotestējuši vārda brīvību" laikam domāta "safe spaces" un "trigger warnings" izplatīšanās. Ir vairāki veidi, kā šis fenomens var mierīgi eksistēt paralēli veselīgai runas brīvībai. Ir daži veidi, kuros rodas kaitējums. Nedomāju, ka šī tipa kustībām un idejām ir ilga nākotne. Runas brīvība uzvarēs.

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 02:04

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs"

vai Jums ir zināms, ka tieši no universitātēm (es runāju par universitātēm USA) nāk šie Sorosa apmaksātie kreisie. Nesen bija arī to pašu pervertu protests pret pašu SOrosu par to ka viņiem neesot samaksāts..?!!!! kā nolīgts.
Berkeley, Harvard jau izsenis ir ar galēji liberālām idejām. Nupat pēdējā ziņa: viņi sekmīgi noprotestējuši vārda brīvību (konkrēti Berkeley)

Atbildēt

reptilis

01.05.2017. 22:07

Labs raksts.

Atbildēt

Jenots

01.05.2017. 21:07

»

Kuilis

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai


Bet ko tu gribi no ķēmiem latviešiem prātīgu sagaidīt? Tie taču ir riebekļi cauri un cauri kā jaunie, tā vecie.Galvenais šiem ir kādu aptaisīt no krieviem, kaut gan visu jau pārdevuši par velti krieviem Jūrmalā un biznesā. Latvieši ir reti nepatīkami.

Atbildēt

anon

01.05.2017. 20:18

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā.

Ja par tēmu, tad kā būtu ar ideju, ka minoritāšu tiesību aizsardzībai nav nekādas saistības ar asiņaino komunismu? Ka dažādas minoritātes nav zemcilvēki, bet tiešām atrodas zemākā sociālā klasē tikai tāpēc, ka viņiem vēsturiski nepaveicies? Ka komunisms mūsdienu kreisajiem ir tas pats, kas mūsdienu labējiem Hitlera nacisms? Man liekas, ka ļoti labi var savienot esošo kultūru cienīšanu un saglabāšanu ar dažādu reliģiju, ādas krāsu un seksuālo orientāciju pārstāvju tiesībām. Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs. Ka visi var ļoti labi sadzīvot, ja beidz uzkurināt beziemesla cīņu.
Un neraizējieties - neviens ekonomists nedomā, ka komunisms ar cenu kontroli, privātīpašuma neeksistēšanu un visādi citādi centralizētu ekonomiku jebkad būtu iespējams. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka esošie nodokļi ir par zemu, atsevišķas cilvēku grupas par bagātu, bet daudzskaitlīgākas grupas par nabagu. Un to var labot tikai globāli vienojoties par nodokļu politiku, kurai, saprotams, jākļūst kreisākai. Tikai lai atrastu pareizo balansu starp kapitālistisko motivāciju (kuras komunismā nav, tāpēc gana augsta darba kultūra nav uzturama) un cilvēktiesībām atbilstošu vispārēju iztikas minimumu. Neviens nopietni domājošs zinātnieks necer uz kaut kādu mītisku proletariāta uzvaru.

Atbildēt

Neokomunists

01.05.2017. 20:04

Šis stāsts pieder Arturam Priedītim. Apsveicu. Artur, bet tu neko nepateici, kādai tad jābūt sabiedrībai, ja tu tik gudrs fantazētājs un smalko galdiņu urbējs.
Visas partijas, kustības ir reliģija, opijs tautai.

Kam pieder manta un nauda, tas arī valda, tam pieder vara un tas nosaka režīmu. Viņi, naudasmaisi dreb un trīc, baidās, ka atņems viņu mantu un pašus samals miltos, tādēļ sociālisma un komunisma murgs ir viņu briesmonis.

Kuras tautas indivīds nekāro par mantu un varu? Tādu nav, t'dēl šut klāt kādu netikumu atsevišāki tautai, ir ne tikai zemiski, bet prāta aptumsums - viņam nav sajēgas par cilvēka būtību. ļaunums ir viņa ideoloģiskais stāvoklis.

Bet ja zeme un tās resursi - meži, izrakteņi, nafta, gāze, ogles, ūdeņi, kas ir mūžīga manta (mūžīga tikai zeme) un tai nav cenas, pieder atsevišķai personai vai grupai - tā jau sabiedrības degradācija, jo tas ir kopīpašums uz tās dzīvojošām kopienām.

Tikai darbs un darba augļi no zemes var piederēt atsevišķai personai vai kopai. Ja saražo ogles, gāzi, naftu ... , ražotājs saņem algu, bet resursi nav viņa manta un bagātība.

Atbildēt

A.N.

01.05.2017. 17:31

Gramši nicināja arī latviešu mežoņu otro kaislību - fašismu. Latviešiem tāpēc ir pamatīgi jāgāna Gramši, kurš neatzina latviešu lielākos dārgumus. Te viens gānītājs jau ir iztaisījies uz galda ar savu tulkojumu-pārstāstu no cita deģenerāta izkārnījumiem.

Atbildēt

veca lauku māmiņa

01.05.2017. 15:12

atceros, Volstrītas smirdoņas noslepkavoja cēlos strādniekus un ticības mocekļus Sako un Vancetti ...

Atbildēt

Iraklijs no Zugdidi

01.05.2017. 14:54

nudien, ej un stasti tos niekus piemēram ķīniešiem,- tev tur kādi 140 miljoni komunistu(ar visām partijas biedra kartem ) un simtu miljonu citu oponentu,tu, smerd-nikomēd.citādi bailīga bauru žurka pīkst no pažobeles par nosūcejiem marksiem, bet par to kas šodien mūs apzog un iznīdē , par lopiskajiem Volostrītas salašņām - ne vārda ! neviena vārda !

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2017. 14:54

Ģeniālo Gramši, saprotams, ir jālamā! Viņš dzējīgi kritizēja neoliberālismu - mūsdienu "baltās" rases nāves deju, pagrimuma ideoloģiju, degradācijas un deģenerācijas veicinātāju. Latviešu Latvijā, kurā neoliberālisms ir stulbās jaunatnes deserts, Gramši izsmējēju nevar trūkt. Var trūkt tikai viņa ļoti gudro tekstu lasītāju.

Atbildēt

Kuilis

01.05.2017. 14:36

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...