Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visbīstamākais komunists vēsturē

Nikomeda ziņu aģentūra
01.05.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

#100Miljoni Komunisma Upuri

06.05.2017. 21:13

Liberasti rakstam salikuši neparasti daudz minusus - tas nozīmē, ka no šī atmaskojuma ir noraustījušies ne pa jokam. Jo Gramši ir būtisks posms kultūrmarksisma ģenēzē. Un kultūrmarksisms ir marksisma/komunisma modifikācija.

Atbildēt

Vecā slota

06.05.2017. 00:28

Ģeniāls liberastu murgojums, briesmīgie komunisti esot tur kaut kur, bet šeit viņu nav. Šeit ir tikai sadarbības partneri un kolēģi, kas ievēlēti demokrātiskās vēlēšanās. Tikai ne vārda par to, ka brīvvalsts vēlēšanu likums ir komunistu izkropļots līdz nepazīšanai un balstiesības prettiesiski iedotas gandrīz visiem PSRS okupantiem un viņu atvasēm.

Atbildēt

zanra

05.05.2017. 17:03

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Lasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, jo tur viss salikts pa plauktiņiem par šo tēmu. Daudziem šī grāmata šķiet "politiski nekorekta"

Atbildēt

Nu ja

02.05.2017. 13:18

»

kapitālists

Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā...


Kapitālists - visbīstamākais komunists. Un jūs, muļķi, nesaprotat, kas ir kapitālists, kas komunists.

Kad visas tautas Latvijā saka - mēs, latvieši,tad ir "latviska Latvija", bet ne NA, ne SaSkaņa to nesaprot, ka tā jau ir dzīve savai valstij.

Atbildēt

kapitālists

02.05.2017. 13:14

»

%

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju


Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā.

Atbildēt

Es, trollis

02.05.2017. 08:42

»

Kuilis

Liec mierā latviešus, kuri paši zina, ka ir cūkas


Mans uzdevums pelnīt Putina kapeikas un gānīties par latviešiem, par katru latviešu personību, bet Ušakovu un SaSkaņu (SS) aiztikt nedīkstam, tur var izzagt vai visu Rīgas budžetu, malači - "svoloči, no svoi".

Atbildēt

%

02.05.2017. 08:19

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju.

Atbildēt

nozelojams raksts

02.05.2017. 05:10

»

reptilis

Labs raksts


valcman rezims melo,zog un 3 gadus nogalina civilistus Austrumukraina,kapec autors nav sava raksta to nav minejis.tapec ka fasistiskais valcman rezims nav komunistisks ?

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 05:05

»

švamme

es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk...


Viņš jauc dažādas minoritāšu definīcijas - globālā mērogā neeksistē migrantu minoritāte, tāpat arī seksuālās minoritātes neatrodas uz zemākā sociālā pakāpiena - taisni otrādi, šie cilvēki ir bagātā minoritāte, kurai ir lielākas iespējas sociālo saišu veidošanas ziņā.

Tāpat neeksistē globālā mērogā atšķirīgi ienākumi... ja anon ir sacerējies uz ASV vidējo ienākumu(nevis algu!), tad ir jāapbēdina, jo Latvijas vidējais ienākums ir pie biezo gala un anon varēja atvērt savu maciņu un ziedot Āfrikas badacietējiem vispirms, pirms murgot par ekonomisko vienlīdzību.Tas ko darīja komunisti, bija "jumta" piedāvāšana strādniekiem, kamēr tie iznīcināja zemniekus... jo viņiem tāds jumts nepatika. Mūsdienās strādnieki pieder pie biezā gala - brauc ar mašīnām, dzīvo mājās, jo viņiem ir darbs un viņi saņem algu. Jumts ir nepieciešams tiem, kas saņem pabalstu... reāli viņi ir atkarīgi no valsts un politiķu solījumiem. Un Soross vienkārši daudz labāk par mums saprot šos mehānismus - ja anon būtu 1 miljards, viņš tos atdotu Āfrikas badacietējiem... es gan domāju, ka viņš ātri iztērētu uz maukām un kokaīnu. Vispār - šī muldēšana par ienākumu sadali ir murgs - ja jūs saņemiet bez lieka darba ienākumus, tie neko labu nedod - to pierāda loteriju ieguvēji.


Tā ir mūsdienu politiskā realitāte, kas par 180 atšķiras no vēsturiskajām reālijām: kur ASV demokrātiskās partijas saknes bija KKK un kur lielākie vergu īpašnieki bija melnie. Nemaz nepieminot to, ka ASV galvenie un aktīvākie brēcēji par tiesībām ir migranti - kuru senči nodarbojās ar vergu medniecību.

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 04:41

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


BLM un tribālisms, statuju gāšana un naida runas pret baltajiem, safe space ieviešanas utt. ASV universitātēs nebūt neliecina par to, ka intelektuālisms un mierīga sadzīvošana patlaban ir aktuāla...

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 03:00

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk haosa, jo labāk Sorosam. Un nemaz nav viņš tik mazs un neievērojams, ja varējis finansēt tik daudz starptautisku organizāciju bēgļu atbalstam.
Ar "safe space" or "trigor warning" nevar attaisnot aizliegumu paust viedokli, kas šinī gadījumā bija pamatots ar RASI

Atbildēt

anon

02.05.2017. 02:36

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Soross nav ne tuvu bagātākais un varenakais cilvēks pasaulē, viņa pirksti ir tikai pāris universitātēs. Bet pasaulē ir tūkstošiem universitāšu. Ja pat viņš ir kāds ļaundaris, viņš ir maza mēroga ļaundaris, tātad - nav problēma. Lai gan neviens man vēl nav uzskatāmi pierādījis, ka šis cilvēks tiešām ir bīstams.

Tāpat precīzi definējiet, kas ir "perverti".

Ar "noprotestējuši vārda brīvību" laikam domāta "safe spaces" un "trigger warnings" izplatīšanās. Ir vairāki veidi, kā šis fenomens var mierīgi eksistēt paralēli veselīgai runas brīvībai. Ir daži veidi, kuros rodas kaitējums. Nedomāju, ka šī tipa kustībām un idejām ir ilga nākotne. Runas brīvība uzvarēs.

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 02:04

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs"

vai Jums ir zināms, ka tieši no universitātēm (es runāju par universitātēm USA) nāk šie Sorosa apmaksātie kreisie. Nesen bija arī to pašu pervertu protests pret pašu SOrosu par to ka viņiem neesot samaksāts..?!!!! kā nolīgts.
Berkeley, Harvard jau izsenis ir ar galēji liberālām idejām. Nupat pēdējā ziņa: viņi sekmīgi noprotestējuši vārda brīvību (konkrēti Berkeley)

Atbildēt

reptilis

01.05.2017. 22:07

Labs raksts.

Atbildēt

Jenots

01.05.2017. 21:07

»

Kuilis

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai


Bet ko tu gribi no ķēmiem latviešiem prātīgu sagaidīt? Tie taču ir riebekļi cauri un cauri kā jaunie, tā vecie.Galvenais šiem ir kādu aptaisīt no krieviem, kaut gan visu jau pārdevuši par velti krieviem Jūrmalā un biznesā. Latvieši ir reti nepatīkami.

Atbildēt

anon

01.05.2017. 20:18

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā.

Ja par tēmu, tad kā būtu ar ideju, ka minoritāšu tiesību aizsardzībai nav nekādas saistības ar asiņaino komunismu? Ka dažādas minoritātes nav zemcilvēki, bet tiešām atrodas zemākā sociālā klasē tikai tāpēc, ka viņiem vēsturiski nepaveicies? Ka komunisms mūsdienu kreisajiem ir tas pats, kas mūsdienu labējiem Hitlera nacisms? Man liekas, ka ļoti labi var savienot esošo kultūru cienīšanu un saglabāšanu ar dažādu reliģiju, ādas krāsu un seksuālo orientāciju pārstāvju tiesībām. Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs. Ka visi var ļoti labi sadzīvot, ja beidz uzkurināt beziemesla cīņu.
Un neraizējieties - neviens ekonomists nedomā, ka komunisms ar cenu kontroli, privātīpašuma neeksistēšanu un visādi citādi centralizētu ekonomiku jebkad būtu iespējams. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka esošie nodokļi ir par zemu, atsevišķas cilvēku grupas par bagātu, bet daudzskaitlīgākas grupas par nabagu. Un to var labot tikai globāli vienojoties par nodokļu politiku, kurai, saprotams, jākļūst kreisākai. Tikai lai atrastu pareizo balansu starp kapitālistisko motivāciju (kuras komunismā nav, tāpēc gana augsta darba kultūra nav uzturama) un cilvēktiesībām atbilstošu vispārēju iztikas minimumu. Neviens nopietni domājošs zinātnieks necer uz kaut kādu mītisku proletariāta uzvaru.

Atbildēt

Neokomunists

01.05.2017. 20:04

Šis stāsts pieder Arturam Priedītim. Apsveicu. Artur, bet tu neko nepateici, kādai tad jābūt sabiedrībai, ja tu tik gudrs fantazētājs un smalko galdiņu urbējs.
Visas partijas, kustības ir reliģija, opijs tautai.

Kam pieder manta un nauda, tas arī valda, tam pieder vara un tas nosaka režīmu. Viņi, naudasmaisi dreb un trīc, baidās, ka atņems viņu mantu un pašus samals miltos, tādēļ sociālisma un komunisma murgs ir viņu briesmonis.

Kuras tautas indivīds nekāro par mantu un varu? Tādu nav, t'dēl šut klāt kādu netikumu atsevišāki tautai, ir ne tikai zemiski, bet prāta aptumsums - viņam nav sajēgas par cilvēka būtību. ļaunums ir viņa ideoloģiskais stāvoklis.

Bet ja zeme un tās resursi - meži, izrakteņi, nafta, gāze, ogles, ūdeņi, kas ir mūžīga manta (mūžīga tikai zeme) un tai nav cenas, pieder atsevišķai personai vai grupai - tā jau sabiedrības degradācija, jo tas ir kopīpašums uz tās dzīvojošām kopienām.

Tikai darbs un darba augļi no zemes var piederēt atsevišķai personai vai kopai. Ja saražo ogles, gāzi, naftu ... , ražotājs saņem algu, bet resursi nav viņa manta un bagātība.

Atbildēt

A.N.

01.05.2017. 17:31

Gramši nicināja arī latviešu mežoņu otro kaislību - fašismu. Latviešiem tāpēc ir pamatīgi jāgāna Gramši, kurš neatzina latviešu lielākos dārgumus. Te viens gānītājs jau ir iztaisījies uz galda ar savu tulkojumu-pārstāstu no cita deģenerāta izkārnījumiem.

Atbildēt

veca lauku māmiņa

01.05.2017. 15:12

atceros, Volstrītas smirdoņas noslepkavoja cēlos strādniekus un ticības mocekļus Sako un Vancetti ...

Atbildēt

Iraklijs no Zugdidi

01.05.2017. 14:54

nudien, ej un stasti tos niekus piemēram ķīniešiem,- tev tur kādi 140 miljoni komunistu(ar visām partijas biedra kartem ) un simtu miljonu citu oponentu,tu, smerd-nikomēd.citādi bailīga bauru žurka pīkst no pažobeles par nosūcejiem marksiem, bet par to kas šodien mūs apzog un iznīdē , par lopiskajiem Volostrītas salašņām - ne vārda ! neviena vārda !

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2017. 14:54

Ģeniālo Gramši, saprotams, ir jālamā! Viņš dzējīgi kritizēja neoliberālismu - mūsdienu "baltās" rases nāves deju, pagrimuma ideoloģiju, degradācijas un deģenerācijas veicinātāju. Latviešu Latvijā, kurā neoliberālisms ir stulbās jaunatnes deserts, Gramši izsmējēju nevar trūkt. Var trūkt tikai viņa ļoti gudro tekstu lasītāju.

Atbildēt

Kuilis

01.05.2017. 14:36

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...