Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

west

25.10.2017. 15:23

Skuķis dumjš, toties sorosveidīgo "stipendiāts"...kā bogustovs u.c. bezkultūras nepieklājīgie un iedomīgie jaunieši, kas esot "žurnālisti"...

Atbildēt

Aļo, klukste!

20.10.2017. 14:41

Ja nekas nemainās, ap 2030.gadu Latvijā būs 1,6 miljonu iedzīvotāju. Katrs ceturtais no viņiem pensionārs.
---------------------------------------------------
1,6 milj. vairs nav pat šobrīd!!
Jus ko tur, tinti dzerat?????

Atbildēt

KlG

20.10.2017. 09:28

I.S.: "Konservatīvāka politika, jo galvenais vēlētājs būs pensionārs."
Tas, ko liberāļi uzskata par savu trumpi, viņus patiesībā iegāž. Jo laiki, kad I.S. bija jauniete, jau sen aiz muguras. Mūsdienu jaunieši sen vairs neatbalsta pārprastās "brīvības" Džordža S. un Ingas S. izpratnē. Jauki šo relaitāti ataino Velbeka "Pakļaušanās".

Atbildēt

pētījums

18.10.2017. 12:27

pētījumā un vios tajos eurostatistikas projektos pietrūkst statistikas par viendzimuma attīecību piekritēju pieaugumu, kad noteikti tieši korelējas ar dzimstības samazināšanos.

Atbildēt

Lamata

17.10.2017. 21:05

Piekrītu katram Spriņģes vārdam, jo iebildumi var būt tādiem, kuru garīgās, ne fiziskās, attīstības līmenis palicis pubertātes vecumā. Neviena sieviete nav dzemdēšanas mašīna. Un bērnu dzemdēšana demogrāfisko situāciju Latvijā neuzlabos. Nevienā viņas vārdā nav mājiena par bēgļiem. Viesstrādnieki no trešajām valstīm Latvijā jau ir pierasta parādība.Sākoties Rīgas infrastruktūras rekonstrukcijai Rail Baltica vajadzībām , viesstrādnieki iebrauks lielā skaitā. Un visbeidzot, I. Spriņģe ir viena no starptautisko žurnālistu asociācijas pārstāvēm, kuras atklāj un dara sabiedrībai zināmus faktus par korupciju valstu augstākajos ešelonos, ofšoriem u.c. problēmām.

Atbildēt

Es

17.10.2017. 12:26

Paskaidrojiet man, lūdzu, kāpēc tad, kad spriņģes un co sāk runāt par migrantiem, tie vienmēr ir migranti no Āfrikas valstīm? Ja jau problēma nav bēgļu glābšanā, bet vajadzībā pēc migrantiem kā tādā, tad kāpēc tie nevarētu būt, piemēram, migranti no Ukrainas vai Baltkrievijas???

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

17.10.2017. 04:08

Ak šausmas kā satraukusies parazītu varza, kura visus šos neatkarības gadus ir rijuši Latvijas uzkrājumus, iztirgojuši visu ko vien var iztirgot cilvēkresursus ieskaitot un tagad atjēgušies pie sasistas siles ar 9miljardu mīnuszīmi. Nebūšot redz kas šiem vampīriem nodrošina treknas vecumdienas. Nekas, iztiksiet tāpat kā tie cilvēki kuri apzināti nemaksāja nodokļus, jo atteicās barot okupācijas režīmu un visu parazitējošo sistēmu, kas transformējās par 4.maija kliķi ar milzu birokrātisko aparātu.

Atbildēt

patiesi

16.10.2017. 23:54

patiesi jūtu līdz cilvēkiem, kam nācies bēgt (nebaidos tikt apsaukāta par velkomisti), patiesi man ir žēl arī, ka latviešu ir tikai tik, cik nu mūsu ir, in nekad neizjutīšu tās sajūtas, kādas ir cilvēkiem, kas pieder pie lielajām, daudzu desmitu vai simtu miljonu nācijām. Un tomēr - raksts ir absolūti stulbs.
Vispirms- ir tikai normāli, ka cilvēkam, kas raksts in runā par demogrāfiju, pavaicā, bet cik tad viņam pašam to bērnu. Vienkārši zināšanai (nevar jau prasīt no viņiem bērnus, bet var prasīt vienkārši informāciju, tas ir normāli, cilvēcīga ziņkāre, nekaitīga).
Bet galvenais, kas mani izbrīna vai sadusmo vai like pasmieties: rakstā teikts, ka jāieved darbaspēks. Varētu padomāt, ka mūsu mīļajā Latvijā "stāv tukšas rūpnīcas" , "druvās kombaini gaida čaklus darbiniekus" utt u.t.jpr. Vārdu sakot, kaut kur, tādā "paralēlā Latvijā" (I.Spriņģei laikam zināma tās atrašanās vieta. Mēs nezinām.), nezin kur, ir tās neaizpildītās darbavietas. Normālas (pat neteikšu kvalitatīvas), vienkārši - vietas, kur tīri vai aiz rokas iekšā rauj in sauc: nāc pie mums strādāt! (Tos piedāvājumus supermārketu kasieriem par 1,50 vai 2,50 stundā, tos nu te nepieminēsim, lai nesanāk kauns. Nevaram piedāvāt "minimālo stundas likmi 8,50 kā minimumu, nu, neko darīt. Bet par cilvēka cienīgu darbavietu to nosaukt nevarēsim gan. Un šaubos, vai tie, kuri pašlaik bez darba, būtu ļoti priecīgi, ja ievestu (ataicinātu) viņiem konkurenci, konkurentus uz darba vietām, algu dempingoptājus, konkurenci uz tā jau plāno vai neesošo pabalstu, uz dzīvesvietām , kuru īre tikai sadārdzinātos. Ar to gribu teikt: Latvijā pašlaik Nav Liekas Brīvas Vietas. Ir tā, kā ir.

Atbildēt

Cipariņš

16.10.2017. 21:58

Tā ir žurnāliste? Ar izglītību? Viņa zina atšķirību starp "cipars" un "skaitlis"?

Atbildēt

opā

16.10.2017. 21:07

»

meh

Daudzsievība ir viens no iemesliem, kāpēc musulmaņiem ir tik daudz iedzimtības kaites un kāpēc tik daudz vīriešu migrē. Daudzsievības ideja var patikt tiem, kuriem patīk tikai stulbas sievietes... un Latvijā nav trūkums ar šo preci...


Man latvietes tīri labi patīk:) vēršu uzmanību, ka ne jau es apgalvoja, ka Latvijās ir kaut kādas problēmas ar sievietēm vai viņu daudzumu, to saka migrācijas atbalstītāji. Es tikai paņemu viņu apgalvojumus un izdomāju loģisku eventuālu risinājumu. Vai to problēmu vajag risināt ar migrāciju, tad lai katrs spriež pats

Atbildēt

meh

16.10.2017. 21:04

"jo jauni cilvēki īpaši negrib uzturēties vecu ļaužu valstīs."
-------------
Japāna ir vecu cilvēku valsts.
ASV ir vecu cilvēku valsts.
Visas vecās Rietumeiropas valstis ir vecu cilvēku valstis.

Ziniet kuras valstis ir jaunu cilvēku valstis un no kurām mūk prom:
visas trešās pasaules valstis ar augstu dzimstību un sliktu ekonomiku. Latvijas ekonomika ir salīdzināma ar dažām no šīm valstīm - un tas ir galvenais iemesls, kāpēc jauni cilvēki negrib uzturēties Latvijā - arī tie kas saņēmuši patvērumu...

Bet, nopietni, es domāju, ka tiem kuri Latvijā saņem virs vidējā un kuriem nav vismaz 3 bērnu, tiem nav tiesību runāt par demogrāfijas tēmu, jo šiem cilvēkiem jau ir viss nepieciešamais, lai uzlabotu demogrāfiju Latvijā.

Atbildēt

meh

16.10.2017. 20:55

»

Konsekvence

"Jo sobrīd Latvijā ir pārāk maz sieviesu dzemdēt spējīgā vecumā."(I.S...


Ko nozīmē dzemdēt spējīgs vecums? Man UK kaimiņienei kurai bija 40 un viņas partnerim 50. Abiem ir lieli bērni, bet kad šī ievācās pie viņa(un viņai tad bija 40), tā abi uztaisīja sīko un mazliet vēlāk vēl vienu. Jā, bērnu pabalsti UK ir lieli, bet dzemdēt spējīgs vecums sievietēm... nu ne vienmēr tas ir galvenais lai laistu pasaulē mazuļus.

UK nereti redzu tantes vai pavecus pārus, kas stumj ratiņos sīkos un nedomāju, ka tie ir vecvecāki, kas pieskata savu bērnu bērnus. Man paziņām nereti ar vecākiem ir 30+ vecuma starpība. Vienīgais iemesls kāpēc tik vēlu taisa bērnus ir tas, ka šie ir kļuvuši stabili dzīvē un var atļauties bērnus, un tie vairs neietekmē profesionālo/finansiālo stāvokli.

Atbildēt

meh

16.10.2017. 20:47

»

opā

Tiešām! Ja problēma ir sievietes dzemdēšanas vecumā, tad problēmas risinājums ir ievest sievietes, nevis āfrikāņu vai arābu vīriešus (90% no t.s. bēgļiem). Es domāju, ka ja pieiet šim jautājumam valstiski, tad 14000 baltkrievietes vai ukrainietes mums izdodot mierīgi savaņģot uz Latviju un visi būtu...


Daudzsievība ir viens no iemesliem, kāpēc musulmaņiem ir tik daudz iedzimtības kaites un kāpēc tik daudz vīriešu migrē. Daudzsievības ideja var patikt tiem, kuriem patīk tikai stulbas sievietes... un Latvijā nav trūkums ar šo preci.

Ja tev nepatīk latvietes, neviens tev neliek viņu precēt - un dabūt sievu no Baltkrievijas vai Uzbekijas nav problēma. galvenā problēma ir izdzīvot Latvijā.

Atbildēt

Konsekvence

16.10.2017. 14:20

"Jo sobrīd Latvijā ir pārāk maz sieviesu dzemdēt spējīgā vecumā."(I.S.)
Diemžēl jaunā demogrāfijas reforma so sieviesu skaitu vēl vairāk ierobežo, uzliekot par kritēriju 19 gadus, kuros jāiekļaujas, lai pretendētu uz palielināto pabalstu/prēmiju.
Manā izpratnē nav glīti, ka tik nabadzīgā valstī starpība starp 1 un 3 bērnu ģimenes pabalstu atsķiras gandrīz x10.

Atbildēt

opā

16.10.2017. 14:10

»

Realitāte

2014., 2015 un 2016. gadā latvieši piedzima pat mazliet vairāk nekā nomira. Vecuma grupā līdz 10 gadiem, latvieši ir ap 80% no visiem bērniem


Un tas ir neskaitot latviešus, kas piedzima Īrijā un citās "lielbritānijās". Mūsu, tas ir latviešu, demogrāfiskās problēmas cēlonis ir 1940-1950.gads, tad izkāva daudzus jaunus večus, potenciālos tēvus, un vēl liels daudzums aizbēga no Staļina karapūļiem, iedzīvotāju skaits samazinājās dramatiski. Padomju laikos tas tika kompensēts ievedot cilvēkus no citām padomju valsts malām. Kā redzams, laimi tas neatnesa. Iedzīvotāju skaita samazinājums pēc 1991.gada ir galvenokārt dēļ cittautiešu (civilokupantu) skaita samazināšanās, kas izbrauc un izmirst daudz straujāk.

Atbildēt

opā

16.10.2017. 14:05

»

???

Secinu, ka Latvijā steidzami jāieved 14000 sieviešu dzemdēšanas vecumā. Es ar kaimiņu par


Tiešām! Ja problēma ir sievietes dzemdēšanas vecumā, tad problēmas risinājums ir ievest sievietes, nevis āfrikāņu vai arābu vīriešus (90% no t.s. bēgļiem). Es domāju, ka ja pieiet šim jautājumam valstiski, tad 14000 baltkrievietes vai ukrainietes mums izdodot mierīgi savaņģot uz Latviju un visi būtu apmierināti:) Un varbūt vēl vajag daudzsievību atļaut, tautas attīstības vārdā. Galu galā tas nav nekas jauns, senās baltu ciltis arī gāja un burāja sirojumos sievas zagt.

Atbildēt

opā

16.10.2017. 14:00

Tas ir leģitīms jautājums. Jo vairāk būs bērni, jo mazākas būs demogrāfiskās problēmas. Sievietes (un vīrieši) produktīvā vecumā šo problēmu var palīdzēt risināt vislabāk, nevis muldot par politiku, bet taisot bērnus:) Protams, vieni pabalsti neko nerisinās, jāmaina ir, pirmkārt, kultūra, kur ģimenes veidošana atkal kļūst par primāro mērķi cilvēki dzīvē, nevis kaut kur pēc mērķiem izviedot karjeru, nopelnīt naudu apceļot pasauli, utt. Bet Latvijas valsts mērķis ir lai latviešiem ir sava valsts, kur dzīvot un attīstīties kā latviešiem. Tādēļ tā tika 1918.gadā dibināta. Tautsaimniecība, darbaspēks, utt. ir tikai līdzekļi, lai latvieši labi dzīvotu savā valstī. Mākslīgi ievedot cilvēkus tiek noliegts valsts pastāvēšanas mērķis un tas nav risinājums.

Atbildēt

jo

16.10.2017. 13:51

»

Paija

1)Pieņemts uzskatīt, ka " mazuļi" dzimst dzīvniekiem, bet cilvēkiem dzimst - bērni...


visiem būs tikai labāk ja tādi spriņģēni nesadzims

Atbildēt

Neņemiet vērā

16.10.2017. 13:16

»

Pesimists

Sprinģe tā ir diagnoze. Pērkama maita, kura ar uguntiņu acīs centīsies maksimāli atstrādāt jebkuru antisociālu pasūtījumu


Sis ir Latvijas un latviešu tautas nīdējs. Labķ nebūtu mācīts latviešu valodā. Latviešu skolas - labi, bet man liekas, ka vajadzēja visiem krieviem atļaut mācīties tikai krievu valodu, krievu skolās, ne vārda latviski, ja negrib. Vieglāk būtu saprast - kurš ir kas, kurško aizstāv pēc valodas kļūdām. Valoda nav lojalitātes mēraukla. Arī pilnīgs latviešu valodas nepratējs var būt lojālāks Latvijai un ir ne viens vien, nekā latvietis.

Šis ir Latvijas nīdējs, nelga, nepraša. Spriņģre ir augstas inteliģences žurnāliste. Paldies.

Atbildēt

Taisnība

16.10.2017. 13:07

»

Kuce

ćekiste Zàlîte, VVF, Imants Freibergs, Aivars Ślmo dèls, Imants Ziedonis un citi tika atrasti ćekas maisos Maskavà, tos atrada A. Grûtups un śo atklàto ziñu rezultàtà Lemberga uzsûtîts slepkava Grûtupu smagi slimu nośàva. Ari tàpèc, ka atklàja, kà ćekas savervèja Lembergu par ziñotàju, uz ziñośanas ...


Pa karjeras kāpnēm varēja kapt, ja tu biji savervēts vai biji kāda savervētā tuvinieks vai augsta čekists, partijnieka rads.

Kad savervētais pakāpās amatos - viņu nekavējoties izslēdza no VDK saraksta, kartiņu Latvijā iznīcināja, jo bija noteikts - partiju nedrīkst kompromitēt ar stukaču, partijai jābūt "tīrai"vai katram partijas biedram bija jābūt kā stukačam. Atseviškos gadījumos varēja izdienēties arī ar partijas biļeti, riktīgi uzbrūkot sociālisma iennaidniekiem un ziņojot.

Tā ka nav izslēgts, ka arī Lembergs bija savervēts pirms tam. Maskavā uzskaitē palika visi 100 %, pareizāk, Piemaskavas arhīvā.

Atbildēt

Zane, paldies Inga

16.10.2017. 12:58

Paldies Ingai Spriņģei par patiesu rakstu: "Demogrāfija ir daudz plašāks jēdziens un apzīmē iedzīvotāju struktūru visās vecuma grupās. Dzemdēšana ir tikai daļa no tās"- labāk nevar pateikt.

Inga - "latviska Latvija", lojāli Latvijai - nav tas pats, kas visus iedzīvotāju iedzīšana latviešu valodas zināšanai. Iestāstiet to bērniem - Raivim Dzintaram un galvenai vēlēt'\ajiem par NA. Viņi ir lieli "duraki', bet gudri, lai ar karogu plivināšanu, demogrāfijas - dzemdību sludināšnas ievilinātu glupāko tautas daļu balsot par viņiem - Maksātnespējas administrācijas ( kā kāds baņķieris TV 24 teica - bandīti) atbalstītājiem un tautas smacētājiem. TB/LNNK/NA pie vara 27 gadus un KĀDS REZULTĀTS viņu valdīšanai - latvietības iznīcināšana. Dzemdēs bērnus un viņi pieaugs un aizbēgs no totalitārās Latvijas.

Uzņemumiem valst un pašvaldību pasūtījusm, nauda garantētas - bet uznēmēji gaužas - lieli nodokļi, nav naudas, kaut tur paredzēti nodokļi un algas - nemaksā ne nodokļus, ne algas, visu sabāž sev kabatās. Ražošanu neattīsta, strādniekus prasa no valsts gatavus, paši neapmāca.

Tā ir "latviska Latvija" Raivja Dzintara acīm!

Atbildēt

Realitāte

16.10.2017. 12:27

2014., 2015 un 2016. gadā latvieši piedzima pat mazliet vairāk nekā nomira. Vecuma grupā līdz 10 gadiem, latvieši ir ap 80% no visiem bērniem.

Atbildēt

Kuce

16.10.2017. 12:24

»

Edge

"Latvieši šobrīd ir uz izzušanas robežas...


ćekiste Zàlîte, VVF, Imants Freibergs, Aivars Ślmo dèls, Imants Ziedonis un citi tika atrasti ćekas maisos Maskavà, tos atrada A. Grûtups un śo atklàto ziñu rezultàtà Lemberga uzsûtîts slepkava Grûtupu smagi slimu nośàva. Ari tàpèc, ka atklàja, kà ćekas savervèja Lembergu par ziñotàju, uz ziñośanas pamata viñś virzijàs pa kompartijas karjeras kàpnèm. Zàlîte ir nodarijusi lielu apzinàtu łaunumu, viñai pienàkas sods.

Atbildēt

Realitāte

16.10.2017. 12:23

Bet vispār man, dzīvojot Rīgā, īpaši nerūp, ka Daugavpilī un Rēzeknē būs "mazāk jautrības uz ielām".

Atbildēt

Kindzuls

16.10.2017. 12:21

Un neviena vārda par problēmu sakni? Nu tad šiem rakstiem ir nulles vērtība.

Atbildēt

Realitāte

16.10.2017. 12:19

Par šo Spriņģes rakstu twiterī precīzi izteicies demogrāfs Ilmārs Mežs - "Dīvains raksts! Ja katrai ģimenei būtu 3 bērni, tad Latvijas demogrāfijas problēmas būtu atrisinātas uz ilgu laiku!"

Atbildēt

Edge

16.10.2017. 10:59

"Latvieši šobrīd ir uz izzušanas robežas,...."
Māra Zālīte, dzejniece (Latvijas Radošo savienību plēnums, 1988)
===================================================
Nav jēgas jautāt, kāpēc tautā cienītā dzejniece paziņoja par "izzušanu" 1988.g., kad LPSR īstenotās pronatalistiska (dzimstību veicinošās) politikas pirmos augļos varēja saskaitīt. 1987. gadā Latvijā jau piedzima 42 135 bērni un trīs bērnu ģimene kļuva par ļoti izplatītu, gandrīz vai standarta ģimenes modeli.

Atbildēt

Edge

16.10.2017. 10:46

»

Pesimists

Sprinģe tā ir diagnoze. Pērkama maita, kura ar uguntiņu acīs centīsies maksimāli atstrādāt jebkuru antisociālu pasūtījumu


"SPĪDOLA: Tu elles kalps, tu neesi līdzīgs man,
Es kalpoju tikai sev, / Viss, arī tu, ir man rīks.
(Rainis:Uguns un nakts)
===================================================
Ne pirmā, ne pēdējā tā mūsu Inga - ne arī viena tāda ticīgā. Kaupo, A.Niedra, F.Veinberga, O.Dankera u.c. Rietumu vērtību ieviesēju leģions pašlaik ir vadošais un valdošais Latvijā, kas par paveikto demogrāfijā (lasi - tautas ārdīšanā) atklāti lepojas:
"....– Latviju pasaulei vajadzētu ņemt par paraugu. Zemeslode jau tagad knapi spēj panest milzīgo cilvēku skaitu."
Kaspars Kļaviņš (dz. 1968) ir vēstures zinātņu doktors, RTU profesors un LU Humanitāro zinātņu fakultātes pētnieks. Četrus gadus lasījis lekcijas Arābu Emirātu Tehnoloģiju koledžā Abū Dabī.(“Jākliedē uzturētais mīts par mūsu senču kalpības garu.” Intervija ar vēsturnieku K.Kļaviņu (LA,21.12.2016.)

Atbildēt

Pesimists

16.10.2017. 09:46

Sprinģe tā ir diagnoze. Pērkama maita, kura ar uguntiņu acīs centīsies maksimāli atstrādāt jebkuru antisociālu pasūtījumu.

Atbildēt

rokoko

16.10.2017. 09:03

»

Paija

1)Pieņemts uzskatīt, ka " mazuļi" dzimst dzīvniekiem, bet cilvēkiem dzimst - bērni...


Parādiet vietu I.Spriņges rakstā, kur viņa kādai/ām pārmet, ka nedzemdē? Ir tik grūti saprast, ka šis ir tikai vienkāršs pētījums? Ir diezgan slimīgi katru rakstu uztvert personīgi!!

Atbildēt

Welkomists

16.10.2017. 07:58

cik saprotu, tad tā saucamajai pēttniecības (neatkarīgās:))) grupai RE:Baltic sāk izbeigties anonīmo ziedotāju naudas plūsma un ir jāsadomā kārtējā neatkarīgā sensācija.
Pēkšņi Spriģi un C0 šausmīgi sāk kratīt LV nākotnes perspektīvas, kurās dominēs "konservatīvi pensionāri,nebūs jautrības uz ielās u.c šausmas"
Protams,Spriņgesprāt ģimenes pabalsti nekādu lielu lomu vairs nespēlēs, un vienīgā lieta, kas mūsu valsti var glābt - ievest migrantus. Es pat apraudājos no tik milzīgām rūpēm par mūsu valsti un Spriņģes pašaizliedzību veidojot šo "nopietno" pētījumu ar mērķi izmangot kārtējo naudiņu, lai turpinātu "neatkarīgi pētīt"

Atbildēt

pensionāre

16.10.2017. 07:52

Kāpēc gan lamāties, problēma kaut kā būs jārisina. Turklāt, vērtējot iepriekšējo pieredzi. Darbaspēka ievešana - vai mēs gribam dzīvot iespējama terora apstākļos, kad cilvēks nekur nevar būt drošs, varbūt mums būs jāpieņem svešs dz8ves veids un reliģija?
Jāmeklē citas iespējas - kaut vai izbeigt nesamērīgu tērēšanu izklaidei, lielajām algām un pensijām (kā var atšķirties pensiju apmērs 10 un vairāk reižu). Galīgas krīzes gadījumā izdalīt cilvēkiem zemi, lai nodarbojas ar naturālo saimniecību, varbūt ir vēl citas idejas.

Atbildēt

Paija

16.10.2017. 07:44

1)Pieņemts uzskatīt, ka " mazuļi" dzimst dzīvniekiem, bet cilvēkiem dzimst - bērni.
2) Kāds man būtu ieguvums no autores teiktā, ka nākotnē nebūs " jautrības uz ielām" - tā arī neizpratu.
3) ja ikviena sieviete domātu tāpat ka autore, ka viņas potenciālie bērni demogrāfisko situāciju neglābtu, tad šādā gadījumā autorei nav nekādu tiesību pārmest citām sievietēm, ka ARĪ viņas domā tāpat ka autore, ka viņas potenciālie bērni demogrāfisko situāciju neglābtu.
4) Tādējādi rakstā maz loģikas un neprasme lietot latviešu valodu. Autorei vēl jāpilnveido sevi profesionāli.

Atbildēt

formula

16.10.2017. 06:48

...te nu ir tas blēdīgais tantuks,kas par jūdas grašiem pļurkst pret latviešu tautu,visā savā pretīgumā.

Atbildēt

onkulis

16.10.2017. 00:08

Pētījumus par tik nopietnām tēmām vajadzētu atļaut publicēt tiem kam pāri 50. Tad kad jaunības hormoni beiguši trakot, cilvēks sāk kritiski izturēties pret visādām politiskajām klišejām un uzspiestiem šabloniem, rodas apjausma par pasaules kārtību un cilvēka sūtību.

Atbildēt

Edge

15.10.2017. 21:23

Demogrāfs Mežs: Problēma ir sabiedrības neiecietība pret ģimenēm ar bērniem ( “900 sekundes”).
Problēma tā pati, kāda bija 1970. gados. To sāka risināt ar pozitīviem rezultātiem 1980. gados, jo
"Padomju laikā Latvijā dzimstības politika bija pronatalistiska. Tas ir, dzimstību veicinoša. Tajā laikā tika pieņemti speciāli lēmumi, kuros skaidri nosprausts mērķis – palielināt dzimstību." LU profesors, Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķsi, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.

Atbildēt

janis

15.10.2017. 20:26

Kas tai minoritārai spriņģei uznācis?
Un vēl darbaspēku!

Atbildēt

reptilis

15.10.2017. 20:23

»

Vecais

Mani nosauca par populistisko nacionālistu


...tā jau galīgi atklātu savu Pasaules pilsones būtību::)))...pagaidām vēl jāmaskējas.

Atbildēt

???

15.10.2017. 20:10

Secinu, ka Latvijā steidzami jāieved 14000 sieviešu dzemdēšanas vecumā. Es ar kaimiņu par.

Atbildēt

ai un vai.

15.10.2017. 20:07

Spriņģe droši ka pati ir ālava.
Dagilis tak pameta šo " dievišķo būtni".

Atbildēt

kāds

15.10.2017. 19:45

Ilustrācijas fotogrāfijā ekselenti iederas teksts "Kur nu vēl lētāk". :D SHITā žagata vislaik kaut ko kreisu buldurē...

Atbildēt

haha

15.10.2017. 19:42

»

??

Kaut ko nesaprotu! Kā man šķita, Spriņģe bija viena no Lapsas lielākajām "ienaidniecēm" žurnālistu vidū. Kopš kura laika tad viņu sākuši pārpublicēt? Vai varbūt kāds dežūrējošais operators vienkārši "nolaidis lažu


Elementāri. L.L. riebjas Spriņģe, tāpēc pārkāpjot autortiesību likumu pārpublicēja viņas rakstu (kurš daudziem var nepatikt) šeit, pie reizes pieliekot attēlu ar dzeltenās preses info.

Atbildēt

??

15.10.2017. 19:34

Kaut ko nesaprotu! Kā man šķita, Spriņģe bija viena no Lapsas lielākajām "ienaidniecēm" žurnālistu vidū. Kopš kura laika tad viņu sākuši pārpublicēt? Vai varbūt kāds dežūrējošais operators vienkārši "nolaidis lažu"?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

FotoProkurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši vārdi, bet medicīnas dokumenti. Lai nepieļautu, ka prokurorei Lapinskai izdodas mani nonāvēt un līdzīgi rīkoties arī ar citiem cilvēkiem, vēršos atkārtoti pie ģenerālprokurora Jura Stukāna ar vēstuli par prokurores Lapinskas rīcību pret manu veselību un dzīvību, spīdzināšanu, psiholoģisko teroru un ārstu iebiedēšanu.
Lasīt visu...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...