Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūs tiešām

04.05.2020. 17:31

»

Jūs tiešām

esat slims


velti cenšaties sarunāties ar spoguli, patiešām, jo jūsu slimībai taml. aktivitātes nelīdzēs - jums ar savu slimību būtu jāvēršas pēc palīdzības pie atbilstoši kvalificētiem mentālās veselības vājinieku aprūpes speciālistiem.

Atbildēt

Pārmaiņas

04.05.2020. 06:29

Daudzi apzināti vai neapzināti izprovocē personu ar “kļičku Cenzēts”, kurš raksta visādus murgus zem Fēlis un līdzīgi, savu neveksminieka žulti novadot literāri ļoti līdzīgi A. Priedītim no Daugavpils. Kas nezin, tiem šķiet, ka tā ir viena un tā pati persona. Ieteiktu nekomentēt un ignorēt viņa tekstus, ko daru pats. Pietiek dod tikai spoguli, lai komentētāji redz patieso intelekta kopējo līmeni. Tas cilvēks, ja viņu aizkaitina, kļūst pilnīgi nenormāls un par viņa slimību nav jāsmejas un viņa teksti nav jālasa, jo saturs tajos ir cilvēcīgi atbaidošs.

Atbildēt

Pietuka Kustiņš

03.05.2020. 21:37

»

biogrāfija

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem


Vācijā pastudēja ķīmiju, apnika, iestājās juristos, knapi novilka pirmo līmeni, apnika, iestājās maģistrantūrā politologos, kaut kā nomocīja. Darba nekāda lāga nebija, pateicoties krievu valodas zināšanām, iekārtojās par tiesas tulku. Iztika ar sievas - jaunas mediķes ienākumiem. Kad Latvija atguva neatkarību, atcerējās par to, atjājās uz LV, sievai par šausmām, kura ar bērniem palika Vācijā. Gadu un mēnesi nostrādāja par tieslietu ministru Birkava valdībā, bet tas nu nav nekāds sasniegums, tur bija kaut kādi 30 ministri un labklājības ministrs bija vecais ķēms Ritenis no Austrālijas. Tolaik vienkārši nezināja, kā no tiem ārletiņiem atkratīties, viņi zīdās visur klāt kā dēles. Kad valdība krita, aizprasījās atpakaļ uz Vāciju pie frau un kinderiem par vēstnieku. Kad vajadzēja Latvija izvirzīt savu tiesnesi Strasbūras tiesā, ātrumā un apjukumā nevienu starp vecajiem padomju reliktiem tiesās un prokuratūrā, kas spētu kaut vai angliski puslīdz ko saprast, neatrada, pa burzmu izvirzīja Levitu, aizmirsa diplomus paprasīt uzrādīt. Tālāk, kad iestājās ES un vajadzēja 2 tiesnešus ES Tiesā, atkal bija tā pati problēma, no visa juristu bara kaut cik sakarīgus atrast neatrada, atcerējās par levitu, atkal diplomus neviens nepārbaudīja. Tālāk jau džekam piemirsās, ka viņa karjera balstās uz nejaušību, sāka savā ārprātā lūkot pēc prezidenta krēsla. Izdevās piecūkot Satversmi ar savu eseju. Un ar trešo piejājienu izdevās arī iejāt Rīgas Pilī. Nu, un tagad vispār visas skrūves izļodzījušās, pat noticējis, ka ir Nācijas Tēvs un Glābējs, murgo nesakarīgus neoloģismus un štuko, kā pārveidot valsts iekārtu.

Atbildēt

Pietuka Krustiņš

03.05.2020. 21:26

Pašizolēšanās bez brīvtelpas turpinātības neveicina likteņkopību, toties arī neatceļ valstsgribas vienvērtības tālkopšanu.

Atbildēt

Tev - “Sputņikam” no Mossada

03.05.2020. 21:01

»

paldies!

ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami


E. Levits ir Mossada aģents un saistīts ar tā vadītāju, kurš arī ir no Latvijas.

Pirmais Izraēlas premjerministrs, Dāvids Ben Gurions, kurš bija Mossad izveides iniciators, izteicās, ka: "Mūsu valsts kopš pašas dibināšanas bijusi ienaidnieku ielenkumā. Izlūkošana ir mūsu pirmā aizsardzības līnija". Jau vēlāk Mossad sāka darboties arī aiz Izraēlas robežām.[3] Tā centrālais ofiss atrodas Telavivas centrā, bet operatīvās nodaļas Telavivas piepilsētā. Mossadā strādā ap 1200 darbinieku un tā budžets tiek lēsts ap 350 miljoniem ASV dolāru.[3]

Darbības virzieni ir saistīti ar informācijas vākšanu, apstrādi un analīzi, ka arī slepeniem, speciāliem uzdevumiem Izraēlā un aiz tās robežām. Tāpat Mossad uzdevumos ietilpst arī pretdarbība teroristiskiem aktiem pret ebrejiem Izraēlā un aiz tās robežām, palīdzība izbraukt ebrejiem uz Izraēlu no valstīm, kurās to nav iespējams izdarīt, un daudzi citi. Mossad vadītājs no 1952. līdz 1963. gadam bija Isers Harels, kurš savus jaunības gadus bija pavadījis Latvijā.

Atbildēt

antons mikosss

03.05.2020. 20:53

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Tu anonīmais stukač!
Līdz šim komentāros nav pateikts galvenais.
Kremļa kurmis E. Levits tiešām jānodod tiesāšanai par 300 000 okupantu piesaisti Latvijai un padarot to par Slāvlatviju.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča

03.05.2020. 20:27

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beic pīpēt kaproona zeķi


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, ierodas Dikļu trakais un visu nojauc.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

03.05.2020. 19:33

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.


Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.


Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.


Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

Katram savs liktens 4. maija korporācijā

03.05.2020. 14:37

»

Paija

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem


Vieni rada materiālus un garīgus labumus, citi parazitē un patērē tos. Divas kastas.

Atbildēt

Paija

03.05.2020. 14:32

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem?

Atbildēt

Teds

03.05.2020. 14:04

Latvieši nav nekāda nācija, bet gan tauta un nekāda likteņkopība ar sarkanajiem iebrucējiem mums nav un nevar būt. Kas attiecas uz terminu - pašnoteicās, tad tas vispiemērotāk piestāv komunistu čekistu kliķei, kura pēc neatkarības atjaunošanas, no tik ierastās parazitēšanas ķērās pie valsts izlaupīšanas, tiesa gan sakārtojot sev vēlamu likumdošanu.

Atbildēt

ta nu, krievijas murgus pārnes uz Latviju

03.05.2020. 12:26

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


kāds vainīgs, ka stulbi vecāki un uz skolu gāja paēst un sportot

Atbildēt

pat nezini, kas ir masoni

03.05.2020. 12:24

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


masoni zolitūdes necēla.........................

Atbildēt

tu apraksti komunistu

03.05.2020. 12:23

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


organizēto noziedzību, dziļi iepotēta, jau tas vien, ka vari komentēt, bet krievijā nevar, tevi iznīcina

Atbildēt

ko te piebilst...

03.05.2020. 06:14

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt !!!
Ir kungu kasta (tāpēc arī uzrunās tie jāgodina) un pārējā tauta, kura ir kalpu kasta.
Kungus mūsdienās sauc par biznesmeņiem un kalpi šiem biznesmeņiem (par simbolisku samaksu) kalpo !!!
Ekonomikas formula ir mākslīgi izveidota tāda, lai šie biznesmeņi varētu nepārtraukti "slaukt".

Atbildēt

Labi teikts!

03.05.2020. 04:38

»

cilveks444

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi ...


Bet viņam tas ir kā pīlei ūdens. Viņš, kā jau “izgājis ET tiesneša skolu”, mals savu maļamo un lūkosies pēc jaunām sinagogā kaltām rebēm.

ES valstīm uzspiestā jaunā tendence ir “tiesu izveide ekonomikas jautājumos” - tas viss sakrīt ar “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesām saimnieciskos jautājumos”. Starp J. Bordānu un E. Levitu šai jautājumā domstarpību nav. Nevar nepamanīt, ka “psiholoģiskā kara pandēmija“ vērsta uz ekonomikas sašaurināšanu, naudas izņemšanu no apgrozības un kreditēto īpašumu atsavināšanu banku interesēs, kam tiek gatavotas “ebreju tiesas saimnieciskos jautājumos”. Pēc globālās “pandēmijas” izsludināšanas faktiski iestājusies “nepārvarama vara” saistību tiesībās starp banku un kredītņēmējiem.

Krievija ar Krimu tiek gatavota jaunās Izraēlas (bij. Krievijas) impērijas veidošanai ar ASV atbalstu. Pasaulē iestājies dīvains klusums. Krievijas valdības vad. Mišustins ir Vatikāna goda konsuls Krievijā. Starp Natanjahu un Putinu ir parakstīts līguma projekts Krievijas vietā izveidot Izraēlas impēriju, Krievijas iedzīvotāji ar viltus pandēmijas statistiku izvietoti nometinājumā - pašizolācijā savās dzīves vietās. Kad aizliegums pārvietoties beigsies, viņu darbavietas būs likvidētas un 60 procenti paliks bez iztikas līdzekļiem, jo šiem 60 procentiem, tostarp ar maziem bērniem ģimenēs, uzkrājumu nav. Kaut kas līdzīgs notiek Latvijā.

Atbildēt

cilveks444

03.05.2020. 03:23

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi gatavs pildīt likumus (mediķu algas). Ej prom, un neaizmirsti paņem līdzi savu "āža kāju",citādi tevi nelaidīs atpakaļ "mājās".

Atbildēt

Levits

02.05.2020. 22:35

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


ne ar ko neatšķiras no Kremļa cionistiem. Cionismam ir daudz seju - Latvijā tas izliekas par NA ideoloģijas caurvītu. Izlasi “trīs ebreju impērijas standartus”!

Atbildēt

latviešu tautā

02.05.2020. 22:21

»

Draudziņ!

Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā


nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus

Atbildēt

paldies!

02.05.2020. 21:58

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami...

Atbildēt

o.k

02.05.2020. 21:30

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


Bet jūs izlasiet Levita intervijas ar Avotiņu,Puriņu,Domburu,kurās viņš pats stāsta par savām pilsonībām.Varbūt tad jums pieleks tas pilsonības jautājums un nebūs jāmelo jeb jātēlo nezinītis.jūs pats te pūlaties īsti žīdu garā.No žīdiem vajag mācīties labas lietas nevis rebes un jaukšanos.

Atbildēt

Tas ir cits jautājums

02.05.2020. 21:03

»

simts gadi

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām


Tā bija nācijvalsts, šodien ir komunistu, čekistu, cionistu 4. maija korporācija, kas valstsnācijas formā uzdodas par nācijvalsti - atjaunoto 18. novembra Latviju žīdu cionistu garā. Un tā ir cūcība. Viņi brutāli piesmej latvieša patriotismu!

Atbildēt

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

02.05.2020. 20:59

»

nepūlieties veltīgi!

ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties...


Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība”.

Vai man riebjas Levits? Riebties var tikai persona, pret kuru ir bijusi cieņa, mazākais. Levits ir tipisks ebrejs ar saviem meliem un dubultajiem pret latviešu tautu “trīs ebreju impērijas standartiem”. Viņš tiesneša manierē domā, ka visi ir muļķi un visiem jāsamierinās ar viņa “spriedumu, kas nav pārsūdzams”. Rebes ir viņa daba, žīda rebes, bet izliekas par latvieti. Viņam visi pasaules salašņas būtu latvieši, ja vien tie tikuši pie pilsonības. Un, izskatās, ka tas vairs nav aiz kalniem.

Atbildēt

simts gadi

02.05.2020. 20:45

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām.

Atbildēt

nepūlieties veltīgi!

02.05.2020. 20:44

»

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis...


ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties.Un nav svarīgi,kas tagad notiek Telavivā ar ieceļojušiem žīdiem.Pag.gadsimta 70 tajos gados bija tā,kā bija.Levitam ar visu to nav nekāda sakara.

Atbildēt

biogrāfija

02.05.2020. 20:27

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem?

Atbildēt

Draudziņ!

02.05.2020. 20:26

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā.

Atbildēt

Levits ir melis un noziedznieks,

02.05.2020. 20:20

»

kur viņš sameloja?

Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara...


kā bijušajam ET tiesnesim un joprojām tur Latvijas pārstāvim viņam nebija tiesību ignorēt spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem, graujot Latvijas ekonomiku. Dzīvnieks E. Levits zin pats, kad jāmelo.

Atbildēt

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

02.05.2020. 20:16

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis."

Otrkārt. Tie, kuri joprojām ierodas Telavivā, viegli saņem Izraēlas pilsonību. Ebreji, pusebreji, ar ebreju saknēm ir gaidīti atplestām rokām Izraēlā, kur visu vajadzīgo apgūst ar valsts apmaksātu programmu, jau sagaidot lidostā no lidmašīnas. Padzīvojuši, vai nepadzīvojuši Izraēlā, lai kur viņi pasaulē neatrastos pēc tam, viņi saņem ebreju Kongresa atbalstu visur, kur atrodas. E. Levits publiski distancējas no visa šī aprakstītā, tas arī ir saprotams, jo formāli LV prezidentam nedrīkst būt dubultpilsonība. Ja Levits sameloja, sacīdams, ka viņam NEKAD nav bijusi Vācijas pilsonība, kāpēc man viņam jātic, ka viņš nemelo par Izraēlas pilsonību globālā cionisma ebreju impērijas interesēs. Visas tās iniciatīvas ar Bordānu par “ekonomikas jautājumu tiesas izveidi” tiešā ceļā ved uz “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesu saimnieciskajos jautājumos”.

Atbildēt

cik jums gadu?

02.05.2020. 19:58

»

Hmm

Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju


Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi VFR,tāpēc viņi aizbrauca un palika tur.

Atbildēt

kur viņš sameloja?

02.05.2020. 19:51

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara.

Atbildēt

Hmm

02.05.2020. 19:34

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju.

Atbildēt

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

02.05.2020. 19:32

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – VFR.

Kāpēc prezidents sameloja?

Tātad, Latvijas prezidents ievērojamu dzīves periodu bija Vācijas pilsonis. Rodas jautājums: kāpēc viņš sameloja, atbildot uz jautājumu par pilsonību? Ko viņš slēpj? Kādēļ gan nepastāsta visu skaidri un saprotami, lai izvairītos no nepareiziem izskaidrojumiem?”

Atbildēt

beidziet murgot

02.05.2020. 19:10

Viņam jau sen nav Vācijas pilsonības.Vai jums maksā par dezinformācijas izplatīšanu?

Atbildēt

Cionists Levits ir noziedznieks, kurš, visticamāk,

02.05.2020. 18:30

»

atliek

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra...


zināja par covid-19 izplatīšanas termiņiem, jo noziedzīgi valsts amatā (VP) neievēroja spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem. Iestājoties covid-19 pandēmijai Levits ātri piekrita valsts parāda palielināšanai par 4 miljardiem €, turpinot ignorēt mediķu algu palielināšanu. Kā Vācijas pilsonis E. Levits Latvijā realizē Vācijas intereses visos jautājumos.

Atbildēt

atliek

02.05.2020. 18:14

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra.

Atbildēt

Cionists E. Levits jaunā gaismā

02.05.2020. 17:04

var visai drīz sākt aktīvas runas par sadarbību ar Krieviju. 2019. g. septembrī likvidējās starptautiski reģistrētā komercsabiedrība Krievijas Federācija, kuru izveidoja pēc PSRS sabrukuma ar starptautiskā cionisma gādību. Komercsabiedrības KF izpilddirektors bija ebrejs Medvedevs. Nododot atskaites un KF pašlikvidējoties, uz īsu brīdi KF ar prezidentu Putinu, kura statuss nebija noteikts ar likumu, “karājās gaisā”. Pēc Merkeles vizītes Kremlī sekoja Natanjahu no Izraēlas vizīte Kremlī, kur tika parakstīts projekta Izreāla Krievija projekts lielas Izraēlas impērijas izveidošanai. Pašlikvidējoties KF, visas KF militārās vadības un kareivju dotie zvēresti ar Medvedeva lēmumu zaudēja spēku.

Pēc koronvīrusa izplatības tā izplatībā Ķīna uzreiz vainoja Izraēlu, kas izklausījās neticami. Ķīnas apgalvojumi bija kategoriski. Pašlaik ASV un Vācija vaino pašu Ķīnu, lai , visticamāk, novērstu savus parādus Ķīnai ar prasību pret Ķīnu koronvīrusa zaudējumu segšanai.

Ja izskata versiju “ebreju impērijas trīs standartu” gaismā, izskatās, ka Izraēla ar ASV plāno sagraut un caur līgumu starp
Putinu un Natanjahu atbrīvot Krieviju no pamatiedzīvotājiem, kuri novietoti nometinājumā savās mājās ar nezināmu perspektīvu ekonomikā un Izraēlai pārņemt Krievijas telpu.

Ņemot vērā, ka kredītņēmēji neieskatās līgumos ar bankām, kur minēta “nepārvarama vara”, uz kuru pamata (pandēmija) varētu lauzt līgumus, prasības paliek spēkā, nobīdot pamatsummas atmaksu. Atvieglojumiem beidzoties, sāksies lielais ebreju impērijas ekonomikas solītais uzrāviens, atsavinot ieķīlātos īpašumus un iznomājot tām pat personām. Ne velti arī Latvijā Levits ar Bordānu šiem mērķiem gatavo “ebreju tiesu saimnieciskos jautājumos” - tā saucamo tiesu ekonomikā.Levits, visticamāk, AT devis norādes pandēmijas sākumā - tiesai netaisīt nevienu precendeta spriedumu, pandēmiju atzīstot par “nepārvaramu varu”.

Atbildēt

QWQWQW

02.05.2020. 13:59

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni...............>>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

Atbildēt

Puscūcis Levits turpina genocīdu

02.05.2020. 13:48

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Kā bijušais ECT tiesnesis ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Viņš ir tiesājams noziedznieks, jo viņa lēmums - neatdeva 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, radījis sagas sekas visai sabiedrībai.

Atbildēt

formula

02.05.2020. 13:03

Vai tiešām nav neviens,kas šīm večukam pasaka ,lai izbeidz būt par jampampiņu un labāk tur muti ,nekā bikšupriekšas griboškopība kā locekļpašnoteikšanās tiesībrunas nacionalvaišļošanās kūtsaugšas vuškulaimbrēcienā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...