Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūs tiešām

04.05.2020. 16:31

»

Jūs tiešām

esat slims


velti cenšaties sarunāties ar spoguli, patiešām, jo jūsu slimībai taml. aktivitātes nelīdzēs - jums ar savu slimību būtu jāvēršas pēc palīdzības pie atbilstoši kvalificētiem mentālās veselības vājinieku aprūpes speciālistiem.

Atbildēt

psihoterapeuts

04.05.2020. 13:51

»

Pārmaiņas

Daudzi apzināti vai neapzināti izprovocē personu ar “kļičku Cenzēts”, kurš raksta visādus murgus zem Fēlis un līdzīgi, savu neveksminieka žulti novadot literāri ļoti līdzīgi A. Priedītim no Daugavpils. Kas nezin, tiem šķiet, ka tā ir viena un tā pati persona. Ieteiktu nekomentēt un ignorēt viņa tekstus...


Patiesība par mentālo invaliidu ar nosaukumu Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, kurš goda vietā glabā savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu.

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Pārmaiņas

04.05.2020. 05:29

Daudzi apzināti vai neapzināti izprovocē personu ar “kļičku Cenzēts”, kurš raksta visādus murgus zem Fēlis un līdzīgi, savu neveksminieka žulti novadot literāri ļoti līdzīgi A. Priedītim no Daugavpils. Kas nezin, tiem šķiet, ka tā ir viena un tā pati persona. Ieteiktu nekomentēt un ignorēt viņa tekstus, ko daru pats. Pietiek dod tikai spoguli, lai komentētāji redz patieso intelekta kopējo līmeni. Tas cilvēks, ja viņu aizkaitina, kļūst pilnīgi nenormāls un par viņa slimību nav jāsmejas un viņa teksti nav jālasa, jo saturs tajos ir cilvēcīgi atbaidošs.

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

03.05.2020. 23:03

pamodies no progresējošās deģenerācijas komas, atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus un norāvis sevi podā kopā ar skapja partneri ļapseni?

pieqirs-komas plānpŗātiņam Eggmaŗam Kakedajam kārtējā lapspisma trakumsēŗgas lēkme..

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

03.05.2020. 22:57

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beic pīpēt kaproona zeķi


vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA! Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!

Atbildēt

Pietuka Kustiņš

03.05.2020. 20:37

»

biogrāfija

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem


Vācijā pastudēja ķīmiju, apnika, iestājās juristos, knapi novilka pirmo līmeni, apnika, iestājās maģistrantūrā politologos, kaut kā nomocīja. Darba nekāda lāga nebija, pateicoties krievu valodas zināšanām, iekārtojās par tiesas tulku. Iztika ar sievas - jaunas mediķes ienākumiem. Kad Latvija atguva neatkarību, atcerējās par to, atjājās uz LV, sievai par šausmām, kura ar bērniem palika Vācijā. Gadu un mēnesi nostrādāja par tieslietu ministru Birkava valdībā, bet tas nu nav nekāds sasniegums, tur bija kaut kādi 30 ministri un labklājības ministrs bija vecais ķēms Ritenis no Austrālijas. Tolaik vienkārši nezināja, kā no tiem ārletiņiem atkratīties, viņi zīdās visur klāt kā dēles. Kad valdība krita, aizprasījās atpakaļ uz Vāciju pie frau un kinderiem par vēstnieku. Kad vajadzēja Latvija izvirzīt savu tiesnesi Strasbūras tiesā, ātrumā un apjukumā nevienu starp vecajiem padomju reliktiem tiesās un prokuratūrā, kas spētu kaut vai angliski puslīdz ko saprast, neatrada, pa burzmu izvirzīja Levitu, aizmirsa diplomus paprasīt uzrādīt. Tālāk, kad iestājās ES un vajadzēja 2 tiesnešus ES Tiesā, atkal bija tā pati problēma, no visa juristu bara kaut cik sakarīgus atrast neatrada, atcerējās par levitu, atkal diplomus neviens nepārbaudīja. Tālāk jau džekam piemirsās, ka viņa karjera balstās uz nejaušību, sāka savā ārprātā lūkot pēc prezidenta krēsla. Izdevās piecūkot Satversmi ar savu eseju. Un ar trešo piejājienu izdevās arī iejāt Rīgas Pilī. Nu, un tagad vispār visas skrūves izļodzījušās, pat noticējis, ka ir Nācijas Tēvs un Glābējs, murgo nesakarīgus neoloģismus un štuko, kā pārveidot valsts iekārtu.

Atbildēt

Pietuka Krustiņš

03.05.2020. 20:26

Pašizolēšanās bez brīvtelpas turpinātības neveicina likteņkopību, toties arī neatceļ valstsgribas vienvērtības tālkopšanu.

Atbildēt

Tev - “Sputņikam” no Mossada

03.05.2020. 20:01

»

paldies!

ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami


E. Levits ir Mossada aģents un saistīts ar tā vadītāju, kurš arī ir no Latvijas.

Pirmais Izraēlas premjerministrs, Dāvids Ben Gurions, kurš bija Mossad izveides iniciators, izteicās, ka: "Mūsu valsts kopš pašas dibināšanas bijusi ienaidnieku ielenkumā. Izlūkošana ir mūsu pirmā aizsardzības līnija". Jau vēlāk Mossad sāka darboties arī aiz Izraēlas robežām.[3] Tā centrālais ofiss atrodas Telavivas centrā, bet operatīvās nodaļas Telavivas piepilsētā. Mossadā strādā ap 1200 darbinieku un tā budžets tiek lēsts ap 350 miljoniem ASV dolāru.[3]

Darbības virzieni ir saistīti ar informācijas vākšanu, apstrādi un analīzi, ka arī slepeniem, speciāliem uzdevumiem Izraēlā un aiz tās robežām. Tāpat Mossad uzdevumos ietilpst arī pretdarbība teroristiskiem aktiem pret ebrejiem Izraēlā un aiz tās robežām, palīdzība izbraukt ebrejiem uz Izraēlu no valstīm, kurās to nav iespējams izdarīt, un daudzi citi. Mossad vadītājs no 1952. līdz 1963. gadam bija Isers Harels, kurš savus jaunības gadus bija pavadījis Latvijā.

Atbildēt

antons mikosss

03.05.2020. 19:53

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Tu anonīmais stukač!
Līdz šim komentāros nav pateikts galvenais.
Kremļa kurmis E. Levits tiešām jānodod tiesāšanai par 300 000 okupantu piesaisti Latvijai un padarot to par Slāvlatviju.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča

03.05.2020. 19:27

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beic pīpēt kaproona zeķi


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, ierodas Dikļu trakais un visu nojauc.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

03.05.2020. 18:33

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.


Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.


Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.


Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas zoofilu skapja debiloidsz

03.05.2020. 17:54

»

Induli Durka no Dikļiem!

Ko pīpē


nospŗādzis beidzot? Vai arī sakrājis naudu un nopircis smadzenes no mikrocefālās seskuļapsenes?

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

03.05.2020. 15:47

»

Hahaha

Cenzētā pamuļķa vietā jau raksta citi


labāk regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir mentāli nepilnvērtīgs indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Un uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā ļapsai u.c. taml. bezcerīgi defektīviem biogaļas izstrādājumiem.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

03.05.2020. 13:47

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

E.Levita kunga spēcīgās domas rindas pārspēj manus kopētos murgu palagus


Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam elpas izvēmienam.

Atbildēt

Katram savs liktens 4. maija korporācijā

03.05.2020. 13:37

»

Paija

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem


Vieni rada materiālus un garīgus labumus, citi parazitē un patērē tos. Divas kastas.

Atbildēt

Paija

03.05.2020. 13:32

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem?

Atbildēt

Teds

03.05.2020. 13:04

Latvieši nav nekāda nācija, bet gan tauta un nekāda likteņkopība ar sarkanajiem iebrucējiem mums nav un nevar būt. Kas attiecas uz terminu - pašnoteicās, tad tas vispiemērotāk piestāv komunistu čekistu kliķei, kura pēc neatkarības atjaunošanas, no tik ierastās parazitēšanas ķērās pie valsts izlaupīšanas, tiesa gan sakārtojot sev vēlamu likumdošanu.

Atbildēt

ta nu, krievijas murgus pārnes uz Latviju

03.05.2020. 11:26

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


kāds vainīgs, ka stulbi vecāki un uz skolu gāja paēst un sportot

Atbildēt

pat nezini, kas ir masoni

03.05.2020. 11:24

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


masoni zolitūdes necēla.........................

Atbildēt

tu apraksti komunistu

03.05.2020. 11:23

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


organizēto noziedzību, dziļi iepotēta, jau tas vien, ka vari komentēt, bet krievijā nevar, tevi iznīcina

Atbildēt

ko te piebilst...

03.05.2020. 05:14

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt !!!
Ir kungu kasta (tāpēc arī uzrunās tie jāgodina) un pārējā tauta, kura ir kalpu kasta.
Kungus mūsdienās sauc par biznesmeņiem un kalpi šiem biznesmeņiem (par simbolisku samaksu) kalpo !!!
Ekonomikas formula ir mākslīgi izveidota tāda, lai šie biznesmeņi varētu nepārtraukti "slaukt".

Atbildēt

Labi teikts!

03.05.2020. 03:38

»

cilveks444

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi ...


Bet viņam tas ir kā pīlei ūdens. Viņš, kā jau “izgājis ET tiesneša skolu”, mals savu maļamo un lūkosies pēc jaunām sinagogā kaltām rebēm.

ES valstīm uzspiestā jaunā tendence ir “tiesu izveide ekonomikas jautājumos” - tas viss sakrīt ar “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesām saimnieciskos jautājumos”. Starp J. Bordānu un E. Levitu šai jautājumā domstarpību nav. Nevar nepamanīt, ka “psiholoģiskā kara pandēmija“ vērsta uz ekonomikas sašaurināšanu, naudas izņemšanu no apgrozības un kreditēto īpašumu atsavināšanu banku interesēs, kam tiek gatavotas “ebreju tiesas saimnieciskos jautājumos”. Pēc globālās “pandēmijas” izsludināšanas faktiski iestājusies “nepārvarama vara” saistību tiesībās starp banku un kredītņēmējiem.

Krievija ar Krimu tiek gatavota jaunās Izraēlas (bij. Krievijas) impērijas veidošanai ar ASV atbalstu. Pasaulē iestājies dīvains klusums. Krievijas valdības vad. Mišustins ir Vatikāna goda konsuls Krievijā. Starp Natanjahu un Putinu ir parakstīts līguma projekts Krievijas vietā izveidot Izraēlas impēriju, Krievijas iedzīvotāji ar viltus pandēmijas statistiku izvietoti nometinājumā - pašizolācijā savās dzīves vietās. Kad aizliegums pārvietoties beigsies, viņu darbavietas būs likvidētas un 60 procenti paliks bez iztikas līdzekļiem, jo šiem 60 procentiem, tostarp ar maziem bērniem ģimenēs, uzkrājumu nav. Kaut kas līdzīgs notiek Latvijā.

Atbildēt

cilveks444

03.05.2020. 02:23

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi gatavs pildīt likumus (mediķu algas). Ej prom, un neaizmirsti paņem līdzi savu "āža kāju",citādi tevi nelaidīs atpakaļ "mājās".

Atbildēt

Levits

02.05.2020. 21:35

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


ne ar ko neatšķiras no Kremļa cionistiem. Cionismam ir daudz seju - Latvijā tas izliekas par NA ideoloģijas caurvītu. Izlasi “trīs ebreju impērijas standartus”!

Atbildēt

latviešu tautā

02.05.2020. 21:21

»

Draudziņ!

Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā


nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus

Atbildēt

paldies!

02.05.2020. 20:58

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami...

Atbildēt

o.k

02.05.2020. 20:30

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


Bet jūs izlasiet Levita intervijas ar Avotiņu,Puriņu,Domburu,kurās viņš pats stāsta par savām pilsonībām.Varbūt tad jums pieleks tas pilsonības jautājums un nebūs jāmelo jeb jātēlo nezinītis.jūs pats te pūlaties īsti žīdu garā.No žīdiem vajag mācīties labas lietas nevis rebes un jaukšanos.

Atbildēt

Tas ir cits jautājums

02.05.2020. 20:03

»

simts gadi

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām


Tā bija nācijvalsts, šodien ir komunistu, čekistu, cionistu 4. maija korporācija, kas valstsnācijas formā uzdodas par nācijvalsti - atjaunoto 18. novembra Latviju žīdu cionistu garā. Un tā ir cūcība. Viņi brutāli piesmej latvieša patriotismu!

Atbildēt

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

02.05.2020. 19:59

»

nepūlieties veltīgi!

ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties...


Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība”.

Vai man riebjas Levits? Riebties var tikai persona, pret kuru ir bijusi cieņa, mazākais. Levits ir tipisks ebrejs ar saviem meliem un dubultajiem pret latviešu tautu “trīs ebreju impērijas standartiem”. Viņš tiesneša manierē domā, ka visi ir muļķi un visiem jāsamierinās ar viņa “spriedumu, kas nav pārsūdzams”. Rebes ir viņa daba, žīda rebes, bet izliekas par latvieti. Viņam visi pasaules salašņas būtu latvieši, ja vien tie tikuši pie pilsonības. Un, izskatās, ka tas vairs nav aiz kalniem.

Atbildēt

simts gadi

02.05.2020. 19:45

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām.

Atbildēt

nepūlieties veltīgi!

02.05.2020. 19:44

»

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis...


ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties.Un nav svarīgi,kas tagad notiek Telavivā ar ieceļojušiem žīdiem.Pag.gadsimta 70 tajos gados bija tā,kā bija.Levitam ar visu to nav nekāda sakara.

Atbildēt

biogrāfija

02.05.2020. 19:27

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem?

Atbildēt

Draudziņ!

02.05.2020. 19:26

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā.

Atbildēt

Levits ir melis un noziedznieks,

02.05.2020. 19:20

»

kur viņš sameloja?

Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara...


kā bijušajam ET tiesnesim un joprojām tur Latvijas pārstāvim viņam nebija tiesību ignorēt spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem, graujot Latvijas ekonomiku. Dzīvnieks E. Levits zin pats, kad jāmelo.

Atbildēt

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

02.05.2020. 19:16

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis."

Otrkārt. Tie, kuri joprojām ierodas Telavivā, viegli saņem Izraēlas pilsonību. Ebreji, pusebreji, ar ebreju saknēm ir gaidīti atplestām rokām Izraēlā, kur visu vajadzīgo apgūst ar valsts apmaksātu programmu, jau sagaidot lidostā no lidmašīnas. Padzīvojuši, vai nepadzīvojuši Izraēlā, lai kur viņi pasaulē neatrastos pēc tam, viņi saņem ebreju Kongresa atbalstu visur, kur atrodas. E. Levits publiski distancējas no visa šī aprakstītā, tas arī ir saprotams, jo formāli LV prezidentam nedrīkst būt dubultpilsonība. Ja Levits sameloja, sacīdams, ka viņam NEKAD nav bijusi Vācijas pilsonība, kāpēc man viņam jātic, ka viņš nemelo par Izraēlas pilsonību globālā cionisma ebreju impērijas interesēs. Visas tās iniciatīvas ar Bordānu par “ekonomikas jautājumu tiesas izveidi” tiešā ceļā ved uz “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesu saimnieciskajos jautājumos”.

Atbildēt

cik jums gadu?

02.05.2020. 18:58

»

Hmm

Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju


Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi VFR,tāpēc viņi aizbrauca un palika tur.

Atbildēt

kur viņš sameloja?

02.05.2020. 18:51

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara.

Atbildēt

Hmm

02.05.2020. 18:34

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju.

Atbildēt

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

02.05.2020. 18:32

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – VFR.

Kāpēc prezidents sameloja?

Tātad, Latvijas prezidents ievērojamu dzīves periodu bija Vācijas pilsonis. Rodas jautājums: kāpēc viņš sameloja, atbildot uz jautājumu par pilsonību? Ko viņš slēpj? Kādēļ gan nepastāsta visu skaidri un saprotami, lai izvairītos no nepareiziem izskaidrojumiem?”

Atbildēt

beidziet murgot

02.05.2020. 18:10

Viņam jau sen nav Vācijas pilsonības.Vai jums maksā par dezinformācijas izplatīšanu?

Atbildēt

Cionists Levits ir noziedznieks, kurš, visticamāk,

02.05.2020. 17:30

»

atliek

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra...


zināja par covid-19 izplatīšanas termiņiem, jo noziedzīgi valsts amatā (VP) neievēroja spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem. Iestājoties covid-19 pandēmijai Levits ātri piekrita valsts parāda palielināšanai par 4 miljardiem €, turpinot ignorēt mediķu algu palielināšanu. Kā Vācijas pilsonis E. Levits Latvijā realizē Vācijas intereses visos jautājumos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...