Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūs tiešām

04.05.2020. 17:31

»

Jūs tiešām

esat slims


velti cenšaties sarunāties ar spoguli, patiešām, jo jūsu slimībai taml. aktivitātes nelīdzēs - jums ar savu slimību būtu jāvēršas pēc palīdzības pie atbilstoši kvalificētiem mentālās veselības vājinieku aprūpes speciālistiem.

Atbildēt

Pārmaiņas

04.05.2020. 06:29

Daudzi apzināti vai neapzināti izprovocē personu ar “kļičku Cenzēts”, kurš raksta visādus murgus zem Fēlis un līdzīgi, savu neveksminieka žulti novadot literāri ļoti līdzīgi A. Priedītim no Daugavpils. Kas nezin, tiem šķiet, ka tā ir viena un tā pati persona. Ieteiktu nekomentēt un ignorēt viņa tekstus, ko daru pats. Pietiek dod tikai spoguli, lai komentētāji redz patieso intelekta kopējo līmeni. Tas cilvēks, ja viņu aizkaitina, kļūst pilnīgi nenormāls un par viņa slimību nav jāsmejas un viņa teksti nav jālasa, jo saturs tajos ir cilvēcīgi atbaidošs.

Atbildēt

Pietuka Kustiņš

03.05.2020. 21:37

»

biogrāfija

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem


Vācijā pastudēja ķīmiju, apnika, iestājās juristos, knapi novilka pirmo līmeni, apnika, iestājās maģistrantūrā politologos, kaut kā nomocīja. Darba nekāda lāga nebija, pateicoties krievu valodas zināšanām, iekārtojās par tiesas tulku. Iztika ar sievas - jaunas mediķes ienākumiem. Kad Latvija atguva neatkarību, atcerējās par to, atjājās uz LV, sievai par šausmām, kura ar bērniem palika Vācijā. Gadu un mēnesi nostrādāja par tieslietu ministru Birkava valdībā, bet tas nu nav nekāds sasniegums, tur bija kaut kādi 30 ministri un labklājības ministrs bija vecais ķēms Ritenis no Austrālijas. Tolaik vienkārši nezināja, kā no tiem ārletiņiem atkratīties, viņi zīdās visur klāt kā dēles. Kad valdība krita, aizprasījās atpakaļ uz Vāciju pie frau un kinderiem par vēstnieku. Kad vajadzēja Latvija izvirzīt savu tiesnesi Strasbūras tiesā, ātrumā un apjukumā nevienu starp vecajiem padomju reliktiem tiesās un prokuratūrā, kas spētu kaut vai angliski puslīdz ko saprast, neatrada, pa burzmu izvirzīja Levitu, aizmirsa diplomus paprasīt uzrādīt. Tālāk, kad iestājās ES un vajadzēja 2 tiesnešus ES Tiesā, atkal bija tā pati problēma, no visa juristu bara kaut cik sakarīgus atrast neatrada, atcerējās par levitu, atkal diplomus neviens nepārbaudīja. Tālāk jau džekam piemirsās, ka viņa karjera balstās uz nejaušību, sāka savā ārprātā lūkot pēc prezidenta krēsla. Izdevās piecūkot Satversmi ar savu eseju. Un ar trešo piejājienu izdevās arī iejāt Rīgas Pilī. Nu, un tagad vispār visas skrūves izļodzījušās, pat noticējis, ka ir Nācijas Tēvs un Glābējs, murgo nesakarīgus neoloģismus un štuko, kā pārveidot valsts iekārtu.

Atbildēt

Pietuka Krustiņš

03.05.2020. 21:26

Pašizolēšanās bez brīvtelpas turpinātības neveicina likteņkopību, toties arī neatceļ valstsgribas vienvērtības tālkopšanu.

Atbildēt

Tev - “Sputņikam” no Mossada

03.05.2020. 21:01

»

paldies!

ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami


E. Levits ir Mossada aģents un saistīts ar tā vadītāju, kurš arī ir no Latvijas.

Pirmais Izraēlas premjerministrs, Dāvids Ben Gurions, kurš bija Mossad izveides iniciators, izteicās, ka: "Mūsu valsts kopš pašas dibināšanas bijusi ienaidnieku ielenkumā. Izlūkošana ir mūsu pirmā aizsardzības līnija". Jau vēlāk Mossad sāka darboties arī aiz Izraēlas robežām.[3] Tā centrālais ofiss atrodas Telavivas centrā, bet operatīvās nodaļas Telavivas piepilsētā. Mossadā strādā ap 1200 darbinieku un tā budžets tiek lēsts ap 350 miljoniem ASV dolāru.[3]

Darbības virzieni ir saistīti ar informācijas vākšanu, apstrādi un analīzi, ka arī slepeniem, speciāliem uzdevumiem Izraēlā un aiz tās robežām. Tāpat Mossad uzdevumos ietilpst arī pretdarbība teroristiskiem aktiem pret ebrejiem Izraēlā un aiz tās robežām, palīdzība izbraukt ebrejiem uz Izraēlu no valstīm, kurās to nav iespējams izdarīt, un daudzi citi. Mossad vadītājs no 1952. līdz 1963. gadam bija Isers Harels, kurš savus jaunības gadus bija pavadījis Latvijā.

Atbildēt

antons mikosss

03.05.2020. 20:53

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Tu anonīmais stukač!
Līdz šim komentāros nav pateikts galvenais.
Kremļa kurmis E. Levits tiešām jānodod tiesāšanai par 300 000 okupantu piesaisti Latvijai un padarot to par Slāvlatviju.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča

03.05.2020. 20:27

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beic pīpēt kaproona zeķi


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, ierodas Dikļu trakais un visu nojauc.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

03.05.2020. 19:33

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.


Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.


Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.


Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

Katram savs liktens 4. maija korporācijā

03.05.2020. 14:37

»

Paija

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem


Vieni rada materiālus un garīgus labumus, citi parazitē un patērē tos. Divas kastas.

Atbildēt

Paija

03.05.2020. 14:32

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem?

Atbildēt

Teds

03.05.2020. 14:04

Latvieši nav nekāda nācija, bet gan tauta un nekāda likteņkopība ar sarkanajiem iebrucējiem mums nav un nevar būt. Kas attiecas uz terminu - pašnoteicās, tad tas vispiemērotāk piestāv komunistu čekistu kliķei, kura pēc neatkarības atjaunošanas, no tik ierastās parazitēšanas ķērās pie valsts izlaupīšanas, tiesa gan sakārtojot sev vēlamu likumdošanu.

Atbildēt

ta nu, krievijas murgus pārnes uz Latviju

03.05.2020. 12:26

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


kāds vainīgs, ka stulbi vecāki un uz skolu gāja paēst un sportot

Atbildēt

pat nezini, kas ir masoni

03.05.2020. 12:24

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


masoni zolitūdes necēla.........................

Atbildēt

tu apraksti komunistu

03.05.2020. 12:23

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


organizēto noziedzību, dziļi iepotēta, jau tas vien, ka vari komentēt, bet krievijā nevar, tevi iznīcina

Atbildēt

ko te piebilst...

03.05.2020. 06:14

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt !!!
Ir kungu kasta (tāpēc arī uzrunās tie jāgodina) un pārējā tauta, kura ir kalpu kasta.
Kungus mūsdienās sauc par biznesmeņiem un kalpi šiem biznesmeņiem (par simbolisku samaksu) kalpo !!!
Ekonomikas formula ir mākslīgi izveidota tāda, lai šie biznesmeņi varētu nepārtraukti "slaukt".

Atbildēt

Labi teikts!

03.05.2020. 04:38

»

cilveks444

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi ...


Bet viņam tas ir kā pīlei ūdens. Viņš, kā jau “izgājis ET tiesneša skolu”, mals savu maļamo un lūkosies pēc jaunām sinagogā kaltām rebēm.

ES valstīm uzspiestā jaunā tendence ir “tiesu izveide ekonomikas jautājumos” - tas viss sakrīt ar “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesām saimnieciskos jautājumos”. Starp J. Bordānu un E. Levitu šai jautājumā domstarpību nav. Nevar nepamanīt, ka “psiholoģiskā kara pandēmija“ vērsta uz ekonomikas sašaurināšanu, naudas izņemšanu no apgrozības un kreditēto īpašumu atsavināšanu banku interesēs, kam tiek gatavotas “ebreju tiesas saimnieciskos jautājumos”. Pēc globālās “pandēmijas” izsludināšanas faktiski iestājusies “nepārvarama vara” saistību tiesībās starp banku un kredītņēmējiem.

Krievija ar Krimu tiek gatavota jaunās Izraēlas (bij. Krievijas) impērijas veidošanai ar ASV atbalstu. Pasaulē iestājies dīvains klusums. Krievijas valdības vad. Mišustins ir Vatikāna goda konsuls Krievijā. Starp Natanjahu un Putinu ir parakstīts līguma projekts Krievijas vietā izveidot Izraēlas impēriju, Krievijas iedzīvotāji ar viltus pandēmijas statistiku izvietoti nometinājumā - pašizolācijā savās dzīves vietās. Kad aizliegums pārvietoties beigsies, viņu darbavietas būs likvidētas un 60 procenti paliks bez iztikas līdzekļiem, jo šiem 60 procentiem, tostarp ar maziem bērniem ģimenēs, uzkrājumu nav. Kaut kas līdzīgs notiek Latvijā.

Atbildēt

cilveks444

03.05.2020. 03:23

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi gatavs pildīt likumus (mediķu algas). Ej prom, un neaizmirsti paņem līdzi savu "āža kāju",citādi tevi nelaidīs atpakaļ "mājās".

Atbildēt

Levits

02.05.2020. 22:35

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


ne ar ko neatšķiras no Kremļa cionistiem. Cionismam ir daudz seju - Latvijā tas izliekas par NA ideoloģijas caurvītu. Izlasi “trīs ebreju impērijas standartus”!

Atbildēt

latviešu tautā

02.05.2020. 22:21

»

Draudziņ!

Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā


nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus

Atbildēt

paldies!

02.05.2020. 21:58

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami...

Atbildēt

o.k

02.05.2020. 21:30

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


Bet jūs izlasiet Levita intervijas ar Avotiņu,Puriņu,Domburu,kurās viņš pats stāsta par savām pilsonībām.Varbūt tad jums pieleks tas pilsonības jautājums un nebūs jāmelo jeb jātēlo nezinītis.jūs pats te pūlaties īsti žīdu garā.No žīdiem vajag mācīties labas lietas nevis rebes un jaukšanos.

Atbildēt

Tas ir cits jautājums

02.05.2020. 21:03

»

simts gadi

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām


Tā bija nācijvalsts, šodien ir komunistu, čekistu, cionistu 4. maija korporācija, kas valstsnācijas formā uzdodas par nācijvalsti - atjaunoto 18. novembra Latviju žīdu cionistu garā. Un tā ir cūcība. Viņi brutāli piesmej latvieša patriotismu!

Atbildēt

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

02.05.2020. 20:59

»

nepūlieties veltīgi!

ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties...


Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība”.

Vai man riebjas Levits? Riebties var tikai persona, pret kuru ir bijusi cieņa, mazākais. Levits ir tipisks ebrejs ar saviem meliem un dubultajiem pret latviešu tautu “trīs ebreju impērijas standartiem”. Viņš tiesneša manierē domā, ka visi ir muļķi un visiem jāsamierinās ar viņa “spriedumu, kas nav pārsūdzams”. Rebes ir viņa daba, žīda rebes, bet izliekas par latvieti. Viņam visi pasaules salašņas būtu latvieši, ja vien tie tikuši pie pilsonības. Un, izskatās, ka tas vairs nav aiz kalniem.

Atbildēt

simts gadi

02.05.2020. 20:45

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām.

Atbildēt

nepūlieties veltīgi!

02.05.2020. 20:44

»

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis...


ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties.Un nav svarīgi,kas tagad notiek Telavivā ar ieceļojušiem žīdiem.Pag.gadsimta 70 tajos gados bija tā,kā bija.Levitam ar visu to nav nekāda sakara.

Atbildēt

biogrāfija

02.05.2020. 20:27

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem?

Atbildēt

Draudziņ!

02.05.2020. 20:26

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā.

Atbildēt

Levits ir melis un noziedznieks,

02.05.2020. 20:20

»

kur viņš sameloja?

Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara...


kā bijušajam ET tiesnesim un joprojām tur Latvijas pārstāvim viņam nebija tiesību ignorēt spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem, graujot Latvijas ekonomiku. Dzīvnieks E. Levits zin pats, kad jāmelo.

Atbildēt

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

02.05.2020. 20:16

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis."

Otrkārt. Tie, kuri joprojām ierodas Telavivā, viegli saņem Izraēlas pilsonību. Ebreji, pusebreji, ar ebreju saknēm ir gaidīti atplestām rokām Izraēlā, kur visu vajadzīgo apgūst ar valsts apmaksātu programmu, jau sagaidot lidostā no lidmašīnas. Padzīvojuši, vai nepadzīvojuši Izraēlā, lai kur viņi pasaulē neatrastos pēc tam, viņi saņem ebreju Kongresa atbalstu visur, kur atrodas. E. Levits publiski distancējas no visa šī aprakstītā, tas arī ir saprotams, jo formāli LV prezidentam nedrīkst būt dubultpilsonība. Ja Levits sameloja, sacīdams, ka viņam NEKAD nav bijusi Vācijas pilsonība, kāpēc man viņam jātic, ka viņš nemelo par Izraēlas pilsonību globālā cionisma ebreju impērijas interesēs. Visas tās iniciatīvas ar Bordānu par “ekonomikas jautājumu tiesas izveidi” tiešā ceļā ved uz “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesu saimnieciskajos jautājumos”.

Atbildēt

cik jums gadu?

02.05.2020. 19:58

»

Hmm

Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju


Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi VFR,tāpēc viņi aizbrauca un palika tur.

Atbildēt

kur viņš sameloja?

02.05.2020. 19:51

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara.

Atbildēt

Hmm

02.05.2020. 19:34

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju.

Atbildēt

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

02.05.2020. 19:32

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – VFR.

Kāpēc prezidents sameloja?

Tātad, Latvijas prezidents ievērojamu dzīves periodu bija Vācijas pilsonis. Rodas jautājums: kāpēc viņš sameloja, atbildot uz jautājumu par pilsonību? Ko viņš slēpj? Kādēļ gan nepastāsta visu skaidri un saprotami, lai izvairītos no nepareiziem izskaidrojumiem?”

Atbildēt

beidziet murgot

02.05.2020. 19:10

Viņam jau sen nav Vācijas pilsonības.Vai jums maksā par dezinformācijas izplatīšanu?

Atbildēt

Cionists Levits ir noziedznieks, kurš, visticamāk,

02.05.2020. 18:30

»

atliek

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra...


zināja par covid-19 izplatīšanas termiņiem, jo noziedzīgi valsts amatā (VP) neievēroja spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem. Iestājoties covid-19 pandēmijai Levits ātri piekrita valsts parāda palielināšanai par 4 miljardiem €, turpinot ignorēt mediķu algu palielināšanu. Kā Vācijas pilsonis E. Levits Latvijā realizē Vācijas intereses visos jautājumos.

Atbildēt

atliek

02.05.2020. 18:14

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra.

Atbildēt

Cionists E. Levits jaunā gaismā

02.05.2020. 17:04

var visai drīz sākt aktīvas runas par sadarbību ar Krieviju. 2019. g. septembrī likvidējās starptautiski reģistrētā komercsabiedrība Krievijas Federācija, kuru izveidoja pēc PSRS sabrukuma ar starptautiskā cionisma gādību. Komercsabiedrības KF izpilddirektors bija ebrejs Medvedevs. Nododot atskaites un KF pašlikvidējoties, uz īsu brīdi KF ar prezidentu Putinu, kura statuss nebija noteikts ar likumu, “karājās gaisā”. Pēc Merkeles vizītes Kremlī sekoja Natanjahu no Izraēlas vizīte Kremlī, kur tika parakstīts projekta Izreāla Krievija projekts lielas Izraēlas impērijas izveidošanai. Pašlikvidējoties KF, visas KF militārās vadības un kareivju dotie zvēresti ar Medvedeva lēmumu zaudēja spēku.

Pēc koronvīrusa izplatības tā izplatībā Ķīna uzreiz vainoja Izraēlu, kas izklausījās neticami. Ķīnas apgalvojumi bija kategoriski. Pašlaik ASV un Vācija vaino pašu Ķīnu, lai , visticamāk, novērstu savus parādus Ķīnai ar prasību pret Ķīnu koronvīrusa zaudējumu segšanai.

Ja izskata versiju “ebreju impērijas trīs standartu” gaismā, izskatās, ka Izraēla ar ASV plāno sagraut un caur līgumu starp
Putinu un Natanjahu atbrīvot Krieviju no pamatiedzīvotājiem, kuri novietoti nometinājumā savās mājās ar nezināmu perspektīvu ekonomikā un Izraēlai pārņemt Krievijas telpu.

Ņemot vērā, ka kredītņēmēji neieskatās līgumos ar bankām, kur minēta “nepārvarama vara”, uz kuru pamata (pandēmija) varētu lauzt līgumus, prasības paliek spēkā, nobīdot pamatsummas atmaksu. Atvieglojumiem beidzoties, sāksies lielais ebreju impērijas ekonomikas solītais uzrāviens, atsavinot ieķīlātos īpašumus un iznomājot tām pat personām. Ne velti arī Latvijā Levits ar Bordānu šiem mērķiem gatavo “ebreju tiesu saimnieciskos jautājumos” - tā saucamo tiesu ekonomikā.Levits, visticamāk, AT devis norādes pandēmijas sākumā - tiesai netaisīt nevienu precendeta spriedumu, pandēmiju atzīstot par “nepārvaramu varu”.

Atbildēt

QWQWQW

02.05.2020. 13:59

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni...............>>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

Atbildēt

Puscūcis Levits turpina genocīdu

02.05.2020. 13:48

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Kā bijušais ECT tiesnesis ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Viņš ir tiesājams noziedznieks, jo viņa lēmums - neatdeva 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, radījis sagas sekas visai sabiedrībai.

Atbildēt

formula

02.05.2020. 13:03

Vai tiešām nav neviens,kas šīm večukam pasaka ,lai izbeidz būt par jampampiņu un labāk tur muti ,nekā bikšupriekšas griboškopība kā locekļpašnoteikšanās tiesībrunas nacionalvaišļošanās kūtsaugšas vuškulaimbrēcienā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...