Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

18.05.2020. 10:52

Vai tā Rudevska nav tā pati šmara, kas par pāris lappušu apjoma "juridisko atzinumu" dabūja no Rasnača vairākas štukas honorāru?

Atbildēt

hm

18.05.2020. 10:45

7.8 miljardi! Pēc pārdesmit gadiem cilvēku suga labvēlīgos apstākļos dubultosies. Ko viņi ēdīs? Liekos atšaut? Arī nebūs humāni. Apdzīvot līdz tam brīdim Mēnesi un Marsu diez vai izdosies.
Tāpēc jau tiek popularizēti visi iespējamie veidi dzimstības ierobežošanai. Kas tur nesaprotams?

Atbildēt

Harijs Poters

18.05.2020. 10:31

Nesaprotu, kur problēma - manuprāt mīcīt spermatozoīdus ar ekskrimentiem taisnajā zarnā un pēc tam tos izd(tālāk cenzēts) atejas podā nav cilvēka cieņas cienīgi. Ja kāds ko tādu grib, lai atrod otru gribētāju un salaiž.

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 10:19

»

paardomas

Tai pat laikā nav satraukuma par to ka visus slauc augļotāji un dzīvi nosaka partijnieku diktatūra,sadarbībā ar augļotājiem.Brīvam cilvēkam pašam nāktos izlemt savu dzīvi,kam un ko maksāt


Jā, tā tas notiek - Latvijas trūkums ir bijusi pašmāju uzkrātā kapitāla neesamība, neveiksmīga privahtizācija, kur, atšķirībā no, piemēram, Igaunijas, kapitāls nonācis šaurās grupās. Kas veicinājis sabiedrības noslāņošanos, atkarību no "apgaismoto" skandināvu burbuļu pūtējiem un visu krastu naudas atmazgātājiem. Polija šo sākotnējo kapitāla trūkumu kompensējusi ar lielu pašmāju tirgu, labākām starta pozīcijām, daudz augstāka līmeņa ekonomikas klātesamību kaimiņos, prasmi izsist pienācīgāka līmeņa ES subsīdijas. Droši vien arī veiksmīgākām ekonomiskām reformām kā pie mums.

Atbildēt

žanis

18.05.2020. 09:57

Vajadzētu atjaunot humāno PSRS laika likumu, pederastus cietumā, lai nestaigā praidos un nebojā jaunatni, tad ātri šis jautājums tiktu nokārtots un neviens vairs nejauktu šeit gaisu!

Atbildēt

muahaha

18.05.2020. 09:56

»

bet

lezbieti izdraazt tu gribeetu, vai ne


Pēterīt, ko tu labāk izvēlētos: vienu reizi ar Dacīti, vai divas reizes ar Andrīti?
Nuu, ar Dacīti, protams ir foršāk, bet divas reizes ir divas reizes...

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 09:53

»

Jā, bet

Kad tu vienreiz izbeigsi šeit savos komentāros kā tādus zirņus kaltētā cūkas pūslī grabināt tos žīdmasonu cionistus? Kur tavuprāt atrodas tas žīdmasonu cionistu centrs? Londonā? Vašingtonā? Telavivā? Nu nebrauks te neviens no Latvijas uz Londonu, Vašingtonu vai Telavivu tos žīdmasonus cionistus apkarot...


Labi teikts. Iemācītā bezpalīdzība ir uztvert sevi par vergu un apstākļu upuri pat tur, kur objektīvi tu tāds vari nebūt. Austrumeiropa par spīti visam arī šajā globalizācijas laikmetā ir spējusi pastāvēt uz savām vērtībām, neliecot muguru pasaules globālistu pirkstu kratītāju priekšā. Tas liecina par pastāvīgās domāšanas, pašapziņas un spriestspējas esamību šajā valstī dzīvojošajos.

Atbildēt

Jā, bet

18.05.2020. 09:39

»

Liberālisma politika

cionisma politika - vispirms sajauc jēdzienu nozīmi, tad priekšstatu nozīmi, visās sfērās radot jucekli, ko nostiprina ar likumu. Vai likuma ignorēšanu, kā to darīja E. Levits kā VP mediķu algu palielināšanas sakarā. Mediķus padarot par “viendzimma” personu feldšeriem. Viņķeles “nopelns” ar Karinām...


Kad tu vienreiz izbeigsi šeit savos komentāros kā tādus zirņus kaltētā cūkas pūslī grabināt tos žīdmasonu cionistus? Kur tavuprāt atrodas tas žīdmasonu cionistu centrs? Londonā? Vašingtonā? Telavivā? Nu nebrauks te neviens no Latvijas uz Londonu, Vašingtonu vai Telavivu tos žīdmasonus cionistus apkarot! Un arī no turienes uz Latviju netiks sūtītas nekādas desantvienības, kas ieviesīs te viendzimuma laulības, graus Latvijas ekonomiku un deldēs no pasaules virsas latviešu tautu. Visu to ļoti labi paveic šeit pat uz vietas dzīvojošie ieklīdeņi un vietējie savas tautas nodevēji. Un gaužām maza nozīme ir tam, vai viņiem rīkojumus un instrukcijas dod žīdmasoni cionisti no Vašingtonas, jakudza no Tokijas, ķīniešu triāde no Pekinas vai kādi reptiļi no citas planētas. Mēs neko nespējam izdarīt ne tiem žīdmasoniem cionistiem, ne jakudzai, ne ķīniešu triādei, ne reptiļiem. Toties mēs varam cīnīties pret vietējiem šo ārējo, mums naidīgo spēku pakalpiņiem. Un varam censties viens otru pārliecināt par šādas cīņas nepieciešamību. Ja šeit uz vietas nebūs, kas pilda viņu rīkojumus un instrukcijas, nekādi ārēji melnie spēki nespēs mums kaitēt.
Ja lietus straumes samērcēs iedzīvi tavā mājā, tu taču nerādīsi ar pirkstu uz debesīs peldošajiem lietus mākoņiem un nebrēksi, ka tie ir pie visa vainīgi. Tu labosi savas mājas cauro jumtu un aicināsi arī citus mājas iedzīvotājus palīdzēt. Kāpēc? Tāpēc, ka jūs neviens mājas iedzīvotājs nevarat uzkāpt debesīs un ar slotu tos lietus mākoņus izdzenāt. Jūs varat tikai salabot jumtu SAVAI mājai! Tad kāpēc tu šeit savos komentāros, tā vietā lai runātu par “savas mājas jumta labošanu”, centies novērst lasītāju uzmanību uz “debesīs peldošajiem mākoņiem”?! Kāds ir tavs patiesais mērķis? Paspīdēt ar savu daiļrunību vai, bakstot ar pirkstu lietus mākoņos, novērt uzmanību no pašmāju caurā jumta?

Atbildēt

No 16. gasimta cēlušās pārnacionālās varas struktūras ar centru Venēcijā

18.05.2020. 09:34

»

Pamainām skaitāmpantiņu

Nekāds tur cionisms nav, tie ir mīti. Tā ir masonu, naturālistiskās filozofijas kultūra. Dievs kādreiz radīja pasauli, paldies viņam par to, bet tagad Dievs ir miris - mēs izdomāsim, kas ir labs un kas ir ļauns, uzcelsim pasauli pēc saviem untumiem. Un paši būsim kā dievi. Ne jau velti arī rakstā tiek...


Masoni ir tikai viens no atzariem. Šodien ir klubs 300, kura stratēģija ir pārnacionālo struktūru vara pār valstīm.

Pašlaik sakarā ar internetu un informācijas pieejamibu dzīvojam laikmetā, kurš nepadodas definīcijai. Dieva institūts, vēstures interpretācija un nespēja rediģēt pieejamo informācijas gūzmu noved pie nepārbaudītu faktu izplatības.

Ķīnas komunismu, Krievijas koloniālismu, ES projektu un ASV un UK pārnacionālo struktūru varu pārklāj Ebreju Kongress, Izraēlas un ASV slependienestu sadarbība tieši cionisma realizācijā. Ja jau nespējat izsekot pasaules notikumiem, vismaz izlasiet G. Valdmaņa, pasaules līmeņa biznesmena, 6. Saeimas deputāta, grāmatu Starp dzirnakmeņiem, kur minēta cionistu rokasgāmata Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Cionas protokoli ir novecojuši pēc formas. Ir pieejami Ebreju impērijas trīs standarti latviešu valodā. Ja Jums pietiek prāta, izlasiet tos un ieraudzīsit cionistu stratēģiju un taktiku globālo pārnacionālo struktūru izpildījumā ES un Latvijas likumdošanā ar banku politiku Latvijā.

Ja Jūs paļaujaties uz Dievu vien, tas ir ticēt akli, neredzot citu informāciju, ko Dievs atklāj. Ne velti saka - var klausīties, bet nedzirdēt, var skatīties, bet neredzēt.

Tieši argumenti ir manā skaitāmajā pantiņā par liberālismu, valsts korporāciju, pārnacionālajām neformālajām varas struktūrām, likumdošanu.

Cionisma stratēģijā ietilpa E. Levita rīcība, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem. Mēs faktiski nezinām, kādēļ viņš tā rīkojās kā izbijis ET tiesnesis, bet neprotestēja, palielinot valsts parādu par 4. miljardiem - slogu uz valsti un tautu.

Atbildēt

...

18.05.2020. 08:57

»

bet

lezbieti izdraazt tu gribeetu, vai ne


Zemcilvēka cienīgs jautājums.

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 08:49

»

Pamainām skaitāmpantiņu

Nekāds tur cionisms nav, tie ir mīti. Tā ir masonu, naturālistiskās filozofijas kultūra. Dievs kādreiz radīja pasauli, paldies viņam par to, bet tagad Dievs ir miris - mēs izdomāsim, kas ir labs un kas ir ļauns, uzcelsim pasauli pēc saviem untumiem. Un paši būsim kā dievi. Ne jau velti arī rakstā tiek...


Brīvmūniecības sekotāji cenšās zem sevis pakārtot nevis viduvējības, bet tos, kas ir kādas jomas izcilnieki un sabiedrības viedoklu līderi, aicinot pie sevis. Ne etniskā ne reliģiskā pārliecība nav svarīga, svarīga ir uzticība masonu principiem. (Tādējādi to nevar saistīt ar kādu vienu etnisko grupu, nenoliedzot, ka kādi tās pārstāvji protams tajā ir un realizē arī kādus savus mērķus, bet to nevar tā melnbalti noreducēt, tā būtu tikai pilnas ainas neliela daļiņa.) Rezultātā liberālā brīvmūrniecība ar it kā skaistajiem vārdiem - Brīvība, Vienlīdzība, Brālība ir likusi pamatus dažādām destruktīvām ideoloģijām, kas ietekmēja un joprojām ietekmē cilvēci, kā pretmetu liekot cīņu pret visu tradicionālo, konservatīvo, sevišķi, ja vēl tas ir kaut kādā mērā saistīts ar katolicismu - reliģiju, kurā ir skaidra nostāja, nevis izplūdusi dejošana pa patiesības zobens asmeņa abām pusēm.

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 08:20

»

Liberālisma politika

cionisma politika - vispirms sajauc jēdzienu nozīmi, tad priekšstatu nozīmi, visās sfērās radot jucekli, ko nostiprina ar likumu. Vai likuma ignorēšanu, kā to darīja E. Levits kā VP mediķu algu palielināšanas sakarā. Mediķus padarot par “viendzimma” personu feldšeriem. Viņķeles “nopelns” ar Karinām...


Nekāds tur cionisms nav, tie ir mīti. Tā ir masonu, naturālistiskās filozofijas kultūra. Dievs kādreiz radīja pasauli, paldies viņam par to, bet tagad Dievs ir miris - mēs izdomāsim, kas ir labs un kas ir ļauns, uzcelsim pasauli pēc saviem untumiem. Un paši būsim kā dievi. Ne jau velti arī rakstā tiek pieminēta Lielbritānija, kurā radās skotu rits, mēs visi zinām šīs jomas pionieri Zviedriju,- kas šajā jomā izceļās - pats karalis bij kādas masonu sektas vadonis un aktīvs popularizētājs valstiskā līmenī. Masonisms ir izplatījies arī franko un ģermāņu kultūrasvidū. To visu rakstueo karš pret baznīcu, tās sabotēšana un savas "apgaismības" kultūras izcelšana (kas gan ar visu savu it kā "humānismu", realitātē ir izraisījusi neskaitāmas asinspirtis - Francijā, Meksikā, Spānijā, ar marksistisko masonu sekotāju rokām arī Krievijā) Ar cionistiem tur sakars mazs, tieši otrādi, Hitleru savulaik sponsorēja Fords.

Atbildēt

reptilis

18.05.2020. 08:19

Nevar pielikt raksta atbalstam +....:(((

Atbildēt

Liberālisma politika

18.05.2020. 08:07

»

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

Vēl viena lieta, kas laikam netika pieminēta -> vispārēja izglītibas sistēmas pārveide atbilstoši homoseksuālās tolerances garam - grāmatiņas par Kārlīšiem, kas kļūst par Anniņām, rozā pidžammas zēniem bērndārzos (Delfi bij nesen raksts par paraugbērndārzu Zviedrijā), jēdziena tētis un mamma aizstāšana...


cionisma politika - vispirms sajauc jēdzienu nozīmi, tad priekšstatu nozīmi, visās sfērās radot jucekli, ko nostiprina ar likumu. Vai likuma ignorēšanu, kā to darīja E. Levits kā VP mediķu algu palielināšanas sakarā. Mediķus padarot par “viendzimma” personu feldšeriem. Viņķeles “nopelns” ar Karinām un Kārļiem. Cionistu kalpone Viņķele.

Visa cionisma politika ir tautas un tās kultūras iznīcināšana - tipisks piemērs žīds E. Levits ar Nameja gredzenu. CIonisms savā atbaidošākajā formā.

Atbildēt

ziliķiem un lesēm

18.05.2020. 07:52

Būtu ārstējušies ar savām novirzēm, nevis sākuši aktīvi lobēt likuma normas.

Atbildēt

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

18.05.2020. 07:48

»

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

Turpmāko notikumu secība, ja saeima izdabās vienas socīālas grupas untumiem...


Vēl viena lieta, kas laikam netika pieminēta -> vispārēja izglītibas sistēmas pārveide atbilstoši homoseksuālās tolerances garam - grāmatiņas par Kārlīšiem, kas kļūst par Anniņām, rozā pidžammas zēniem bērndārzos (Delfi bij nesen raksts par paraugbērndārzu Zviedrijā), jēdziena tētis un mamma aizstāšana ar jēdzienu vecāks 1 un vecāks 2

Atbildēt

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

18.05.2020. 07:35

Turpmāko notikumu secība, ja saeima izdabās vienas socīālas grupas untumiem
Homoseksuālas civilattiecības nostiprinatas likuma ietvaros -> homoseksuālas laulības pielīdzināšana heteroseksuālais laulībai -> bērnu adopcija homoseksuālām ģimenēm -> tradicionālo laulību vēl lielāka noniecināsāna heteroseksuālu pāru acīs -> totalitārā pieeja, kriminizējot homoseksuālai laulībai nesimpatizējošas nostājas kā naida kurināšanu -> autore vēl nepieminēja - vispārēja surogātmāšu izmantošana (kas ir vistiešākā cilvēktiesību panicināšanas forma attiecībā uz cilvēktirdniecību), mākslīgās apauglošanās programmas homoseksuāliem pāriem.

Atbildēt

tradicionālais

18.05.2020. 07:10

Labs raksts. Varbūt mazliet par garu un sarežģītu. Ne visi izlasīs un sapratīs. Būtu labi, ja autore to pacenstos iedabūt republikas medijos un ar to iepazītos pēc iespējas vairāk cilvēku.

Atbildēt

Kāda jēga tos sūdus apspriest elitāri augstā līmenī?

18.05.2020. 07:03

“Reģistrētās partnerattiecības” nav vajadzības ieviest ar likumu. Ir jau citi veidi, kā juridiski noformēt mantiskās attiecības pie notāra. Bet seksuālo attiecību “noformēšana” ir katra individuāla lieta. Cik tās ir dabiskas, vai nedabiskas, tas ir cits jautājums.Tas nav likuma jautājums.

“Reģistrēto partnerattiecību” regulējumu, tajā “nevilšus” iekļaujot viendzimuma partneratiecības seksa jomā, Latvijai uzspiež globālais liberālisms, lai demoralizētu visu sabiedrību. Bet šī demoralizācija galvenokārt vērsta uz jaunatnes morālu sakropļošanu kopā ar vakcīnām un pārtiku, kas jaunatni padara neauglīgu.

Atbildēt

...

18.05.2020. 06:18

New world order.
Sabiedrība jau ir maksimāli degradēta.
Māte daba ir radījusi mehānismu lai deģenerāti nevairotos,bet šie ar to īsti nav mierā.Tas tā ļoti konspektīvā formā.Diez vai vispār tur ko spriest.
Es neaicinu uz vardarbību,es aicinu cilvēkus izvērtēt savu vērtību sistēmu.

Atbildēt

aaaa

18.05.2020. 05:05

Sūdainu mietu, ne laulibas pidariem.

Atbildēt

Lai notiek

17.05.2020. 22:15

»

bez bremzēm

Ja tēviņam rūp otra tēviņa caurums dupsī, bet mātītei cita mātīte, tad tie nav pieskaitāmi pie cilvēku kārtas un cilvēku tiesības uz tādiem nav attiecināmas...


Nākošo reisu uz Briseli vadīs pilots no 6.palātas, lūdzu piesprādzēties. Tiem kam ir iebildumi pret jostām varat izmantot savas līdzpaņemtās ķēdes vai roku dzelžus no īntīmpreču veikala.

Atbildēt

Zilzilais

17.05.2020. 22:12

Vot, jūtos kā Napoleons, mani biedē ar trakonamu. Ja es taisītu revolūciju, vispār šausmas. Nošautu laikam. Ja vīrietim liekas ka viņš ir sieviete, tas ir ok... Neķer kreņķi, Tu vari būt, da jebkas, vismaz savā virtualitātē. Tikai neliec man piedalīties Tavā murgā....

Atbildēt

tik haotiska pentere uzdzen miegu

17.05.2020. 22:07

ar tik garu, haotisku un samudžinātu penteri Rudevskai jādodas tikai senilu, akadēmisko vidi, kur profesori, klausoties šo samudžinājumu, varēs pagulēt .

Atbildēt

bez bremzēm

17.05.2020. 22:04

Ja tēviņam rūp otra tēviņa caurums dupsī, bet mātītei cita mātīte, tad tie nav pieskaitāmi pie cilvēku kārtas un cilvēku tiesības uz tādiem nav attiecināmas.
Ja kādam rodas iebildumi, tad davaj dodam autovadīšanas apliecības visiem psihiski nelīdzsvarotajiem un visām personībām bērnu dārzos, tiesības laulāties un piedalīties vēlēšanās.

Atbildēt

Žulis

17.05.2020. 21:43

Ļoti labs, vērtīgs, informatīvs uz faktiem un loģiku balstīts dotās tēmas izklāsts. Te nav ko piebilst.
Visu cieņu un pateicība autorei!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....