Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

18.05.2020. 10:52

Vai tā Rudevska nav tā pati šmara, kas par pāris lappušu apjoma "juridisko atzinumu" dabūja no Rasnača vairākas štukas honorāru?

Atbildēt

hm

18.05.2020. 10:45

7.8 miljardi! Pēc pārdesmit gadiem cilvēku suga labvēlīgos apstākļos dubultosies. Ko viņi ēdīs? Liekos atšaut? Arī nebūs humāni. Apdzīvot līdz tam brīdim Mēnesi un Marsu diez vai izdosies.
Tāpēc jau tiek popularizēti visi iespējamie veidi dzimstības ierobežošanai. Kas tur nesaprotams?

Atbildēt

Harijs Poters

18.05.2020. 10:31

Nesaprotu, kur problēma - manuprāt mīcīt spermatozoīdus ar ekskrimentiem taisnajā zarnā un pēc tam tos izd(tālāk cenzēts) atejas podā nav cilvēka cieņas cienīgi. Ja kāds ko tādu grib, lai atrod otru gribētāju un salaiž.

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 10:19

»

paardomas

Tai pat laikā nav satraukuma par to ka visus slauc augļotāji un dzīvi nosaka partijnieku diktatūra,sadarbībā ar augļotājiem.Brīvam cilvēkam pašam nāktos izlemt savu dzīvi,kam un ko maksāt


Jā, tā tas notiek - Latvijas trūkums ir bijusi pašmāju uzkrātā kapitāla neesamība, neveiksmīga privahtizācija, kur, atšķirībā no, piemēram, Igaunijas, kapitāls nonācis šaurās grupās. Kas veicinājis sabiedrības noslāņošanos, atkarību no "apgaismoto" skandināvu burbuļu pūtējiem un visu krastu naudas atmazgātājiem. Polija šo sākotnējo kapitāla trūkumu kompensējusi ar lielu pašmāju tirgu, labākām starta pozīcijām, daudz augstāka līmeņa ekonomikas klātesamību kaimiņos, prasmi izsist pienācīgāka līmeņa ES subsīdijas. Droši vien arī veiksmīgākām ekonomiskām reformām kā pie mums.

Atbildēt

žanis

18.05.2020. 09:57

Vajadzētu atjaunot humāno PSRS laika likumu, pederastus cietumā, lai nestaigā praidos un nebojā jaunatni, tad ātri šis jautājums tiktu nokārtots un neviens vairs nejauktu šeit gaisu!

Atbildēt

muahaha

18.05.2020. 09:56

»

bet

lezbieti izdraazt tu gribeetu, vai ne


Pēterīt, ko tu labāk izvēlētos: vienu reizi ar Dacīti, vai divas reizes ar Andrīti?
Nuu, ar Dacīti, protams ir foršāk, bet divas reizes ir divas reizes...

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 09:53

»

Jā, bet

Kad tu vienreiz izbeigsi šeit savos komentāros kā tādus zirņus kaltētā cūkas pūslī grabināt tos žīdmasonu cionistus? Kur tavuprāt atrodas tas žīdmasonu cionistu centrs? Londonā? Vašingtonā? Telavivā? Nu nebrauks te neviens no Latvijas uz Londonu, Vašingtonu vai Telavivu tos žīdmasonus cionistus apkarot...


Labi teikts. Iemācītā bezpalīdzība ir uztvert sevi par vergu un apstākļu upuri pat tur, kur objektīvi tu tāds vari nebūt. Austrumeiropa par spīti visam arī šajā globalizācijas laikmetā ir spējusi pastāvēt uz savām vērtībām, neliecot muguru pasaules globālistu pirkstu kratītāju priekšā. Tas liecina par pastāvīgās domāšanas, pašapziņas un spriestspējas esamību šajā valstī dzīvojošajos.

Atbildēt

Jā, bet

18.05.2020. 09:39

»

Liberālisma politika

cionisma politika - vispirms sajauc jēdzienu nozīmi, tad priekšstatu nozīmi, visās sfērās radot jucekli, ko nostiprina ar likumu. Vai likuma ignorēšanu, kā to darīja E. Levits kā VP mediķu algu palielināšanas sakarā. Mediķus padarot par “viendzimma” personu feldšeriem. Viņķeles “nopelns” ar Karinām...


Kad tu vienreiz izbeigsi šeit savos komentāros kā tādus zirņus kaltētā cūkas pūslī grabināt tos žīdmasonu cionistus? Kur tavuprāt atrodas tas žīdmasonu cionistu centrs? Londonā? Vašingtonā? Telavivā? Nu nebrauks te neviens no Latvijas uz Londonu, Vašingtonu vai Telavivu tos žīdmasonus cionistus apkarot! Un arī no turienes uz Latviju netiks sūtītas nekādas desantvienības, kas ieviesīs te viendzimuma laulības, graus Latvijas ekonomiku un deldēs no pasaules virsas latviešu tautu. Visu to ļoti labi paveic šeit pat uz vietas dzīvojošie ieklīdeņi un vietējie savas tautas nodevēji. Un gaužām maza nozīme ir tam, vai viņiem rīkojumus un instrukcijas dod žīdmasoni cionisti no Vašingtonas, jakudza no Tokijas, ķīniešu triāde no Pekinas vai kādi reptiļi no citas planētas. Mēs neko nespējam izdarīt ne tiem žīdmasoniem cionistiem, ne jakudzai, ne ķīniešu triādei, ne reptiļiem. Toties mēs varam cīnīties pret vietējiem šo ārējo, mums naidīgo spēku pakalpiņiem. Un varam censties viens otru pārliecināt par šādas cīņas nepieciešamību. Ja šeit uz vietas nebūs, kas pilda viņu rīkojumus un instrukcijas, nekādi ārēji melnie spēki nespēs mums kaitēt.
Ja lietus straumes samērcēs iedzīvi tavā mājā, tu taču nerādīsi ar pirkstu uz debesīs peldošajiem lietus mākoņiem un nebrēksi, ka tie ir pie visa vainīgi. Tu labosi savas mājas cauro jumtu un aicināsi arī citus mājas iedzīvotājus palīdzēt. Kāpēc? Tāpēc, ka jūs neviens mājas iedzīvotājs nevarat uzkāpt debesīs un ar slotu tos lietus mākoņus izdzenāt. Jūs varat tikai salabot jumtu SAVAI mājai! Tad kāpēc tu šeit savos komentāros, tā vietā lai runātu par “savas mājas jumta labošanu”, centies novērst lasītāju uzmanību uz “debesīs peldošajiem mākoņiem”?! Kāds ir tavs patiesais mērķis? Paspīdēt ar savu daiļrunību vai, bakstot ar pirkstu lietus mākoņos, novērt uzmanību no pašmāju caurā jumta?

Atbildēt

No 16. gasimta cēlušās pārnacionālās varas struktūras ar centru Venēcijā

18.05.2020. 09:34

»

Pamainām skaitāmpantiņu

Nekāds tur cionisms nav, tie ir mīti. Tā ir masonu, naturālistiskās filozofijas kultūra. Dievs kādreiz radīja pasauli, paldies viņam par to, bet tagad Dievs ir miris - mēs izdomāsim, kas ir labs un kas ir ļauns, uzcelsim pasauli pēc saviem untumiem. Un paši būsim kā dievi. Ne jau velti arī rakstā tiek...


Masoni ir tikai viens no atzariem. Šodien ir klubs 300, kura stratēģija ir pārnacionālo struktūru vara pār valstīm.

Pašlaik sakarā ar internetu un informācijas pieejamibu dzīvojam laikmetā, kurš nepadodas definīcijai. Dieva institūts, vēstures interpretācija un nespēja rediģēt pieejamo informācijas gūzmu noved pie nepārbaudītu faktu izplatības.

Ķīnas komunismu, Krievijas koloniālismu, ES projektu un ASV un UK pārnacionālo struktūru varu pārklāj Ebreju Kongress, Izraēlas un ASV slependienestu sadarbība tieši cionisma realizācijā. Ja jau nespējat izsekot pasaules notikumiem, vismaz izlasiet G. Valdmaņa, pasaules līmeņa biznesmena, 6. Saeimas deputāta, grāmatu Starp dzirnakmeņiem, kur minēta cionistu rokasgāmata Saeimas deputātiem Gudro stratēģija un taktika. Cionas protokoli ir novecojuši pēc formas. Ir pieejami Ebreju impērijas trīs standarti latviešu valodā. Ja Jums pietiek prāta, izlasiet tos un ieraudzīsit cionistu stratēģiju un taktiku globālo pārnacionālo struktūru izpildījumā ES un Latvijas likumdošanā ar banku politiku Latvijā.

Ja Jūs paļaujaties uz Dievu vien, tas ir ticēt akli, neredzot citu informāciju, ko Dievs atklāj. Ne velti saka - var klausīties, bet nedzirdēt, var skatīties, bet neredzēt.

Tieši argumenti ir manā skaitāmajā pantiņā par liberālismu, valsts korporāciju, pārnacionālajām neformālajām varas struktūrām, likumdošanu.

Cionisma stratēģijā ietilpa E. Levita rīcība, ignorējot likumu par algu palielināšanu mediķiem. Mēs faktiski nezinām, kādēļ viņš tā rīkojās kā izbijis ET tiesnesis, bet neprotestēja, palielinot valsts parādu par 4. miljardiem - slogu uz valsti un tautu.

Atbildēt

...

18.05.2020. 08:57

»

bet

lezbieti izdraazt tu gribeetu, vai ne


Zemcilvēka cienīgs jautājums.

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 08:49

»

Pamainām skaitāmpantiņu

Nekāds tur cionisms nav, tie ir mīti. Tā ir masonu, naturālistiskās filozofijas kultūra. Dievs kādreiz radīja pasauli, paldies viņam par to, bet tagad Dievs ir miris - mēs izdomāsim, kas ir labs un kas ir ļauns, uzcelsim pasauli pēc saviem untumiem. Un paši būsim kā dievi. Ne jau velti arī rakstā tiek...


Brīvmūniecības sekotāji cenšās zem sevis pakārtot nevis viduvējības, bet tos, kas ir kādas jomas izcilnieki un sabiedrības viedoklu līderi, aicinot pie sevis. Ne etniskā ne reliģiskā pārliecība nav svarīga, svarīga ir uzticība masonu principiem. (Tādējādi to nevar saistīt ar kādu vienu etnisko grupu, nenoliedzot, ka kādi tās pārstāvji protams tajā ir un realizē arī kādus savus mērķus, bet to nevar tā melnbalti noreducēt, tā būtu tikai pilnas ainas neliela daļiņa.) Rezultātā liberālā brīvmūrniecība ar it kā skaistajiem vārdiem - Brīvība, Vienlīdzība, Brālība ir likusi pamatus dažādām destruktīvām ideoloģijām, kas ietekmēja un joprojām ietekmē cilvēci, kā pretmetu liekot cīņu pret visu tradicionālo, konservatīvo, sevišķi, ja vēl tas ir kaut kādā mērā saistīts ar katolicismu - reliģiju, kurā ir skaidra nostāja, nevis izplūdusi dejošana pa patiesības zobens asmeņa abām pusēm.

Atbildēt

Pamainām skaitāmpantiņu

18.05.2020. 08:20

»

Liberālisma politika

cionisma politika - vispirms sajauc jēdzienu nozīmi, tad priekšstatu nozīmi, visās sfērās radot jucekli, ko nostiprina ar likumu. Vai likuma ignorēšanu, kā to darīja E. Levits kā VP mediķu algu palielināšanas sakarā. Mediķus padarot par “viendzimma” personu feldšeriem. Viņķeles “nopelns” ar Karinām...


Nekāds tur cionisms nav, tie ir mīti. Tā ir masonu, naturālistiskās filozofijas kultūra. Dievs kādreiz radīja pasauli, paldies viņam par to, bet tagad Dievs ir miris - mēs izdomāsim, kas ir labs un kas ir ļauns, uzcelsim pasauli pēc saviem untumiem. Un paši būsim kā dievi. Ne jau velti arī rakstā tiek pieminēta Lielbritānija, kurā radās skotu rits, mēs visi zinām šīs jomas pionieri Zviedriju,- kas šajā jomā izceļās - pats karalis bij kādas masonu sektas vadonis un aktīvs popularizētājs valstiskā līmenī. Masonisms ir izplatījies arī franko un ģermāņu kultūrasvidū. To visu rakstueo karš pret baznīcu, tās sabotēšana un savas "apgaismības" kultūras izcelšana (kas gan ar visu savu it kā "humānismu", realitātē ir izraisījusi neskaitāmas asinspirtis - Francijā, Meksikā, Spānijā, ar marksistisko masonu sekotāju rokām arī Krievijā) Ar cionistiem tur sakars mazs, tieši otrādi, Hitleru savulaik sponsorēja Fords.

Atbildēt

reptilis

18.05.2020. 08:19

Nevar pielikt raksta atbalstam +....:(((

Atbildēt

Liberālisma politika

18.05.2020. 08:07

»

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

Vēl viena lieta, kas laikam netika pieminēta -> vispārēja izglītibas sistēmas pārveide atbilstoši homoseksuālās tolerances garam - grāmatiņas par Kārlīšiem, kas kļūst par Anniņām, rozā pidžammas zēniem bērndārzos (Delfi bij nesen raksts par paraugbērndārzu Zviedrijā), jēdziena tētis un mamma aizstāšana...


cionisma politika - vispirms sajauc jēdzienu nozīmi, tad priekšstatu nozīmi, visās sfērās radot jucekli, ko nostiprina ar likumu. Vai likuma ignorēšanu, kā to darīja E. Levits kā VP mediķu algu palielināšanas sakarā. Mediķus padarot par “viendzimma” personu feldšeriem. Viņķeles “nopelns” ar Karinām un Kārļiem. Cionistu kalpone Viņķele.

Visa cionisma politika ir tautas un tās kultūras iznīcināšana - tipisks piemērs žīds E. Levits ar Nameja gredzenu. CIonisms savā atbaidošākajā formā.

Atbildēt

ziliķiem un lesēm

18.05.2020. 07:52

Būtu ārstējušies ar savām novirzēm, nevis sākuši aktīvi lobēt likuma normas.

Atbildēt

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

18.05.2020. 07:48

»

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

Turpmāko notikumu secība, ja saeima izdabās vienas socīālas grupas untumiem...


Vēl viena lieta, kas laikam netika pieminēta -> vispārēja izglītibas sistēmas pārveide atbilstoši homoseksuālās tolerances garam - grāmatiņas par Kārlīšiem, kas kļūst par Anniņām, rozā pidžammas zēniem bērndārzos (Delfi bij nesen raksts par paraugbērndārzu Zviedrijā), jēdziena tētis un mamma aizstāšana ar jēdzienu vecāks 1 un vecāks 2

Atbildēt

Vienkāršojot rakstā minēto plašākai publikai

18.05.2020. 07:35

Turpmāko notikumu secība, ja saeima izdabās vienas socīālas grupas untumiem
Homoseksuālas civilattiecības nostiprinatas likuma ietvaros -> homoseksuālas laulības pielīdzināšana heteroseksuālais laulībai -> bērnu adopcija homoseksuālām ģimenēm -> tradicionālo laulību vēl lielāka noniecināsāna heteroseksuālu pāru acīs -> totalitārā pieeja, kriminizējot homoseksuālai laulībai nesimpatizējošas nostājas kā naida kurināšanu -> autore vēl nepieminēja - vispārēja surogātmāšu izmantošana (kas ir vistiešākā cilvēktiesību panicināšanas forma attiecībā uz cilvēktirdniecību), mākslīgās apauglošanās programmas homoseksuāliem pāriem.

Atbildēt

tradicionālais

18.05.2020. 07:10

Labs raksts. Varbūt mazliet par garu un sarežģītu. Ne visi izlasīs un sapratīs. Būtu labi, ja autore to pacenstos iedabūt republikas medijos un ar to iepazītos pēc iespējas vairāk cilvēku.

Atbildēt

Kāda jēga tos sūdus apspriest elitāri augstā līmenī?

18.05.2020. 07:03

“Reģistrētās partnerattiecības” nav vajadzības ieviest ar likumu. Ir jau citi veidi, kā juridiski noformēt mantiskās attiecības pie notāra. Bet seksuālo attiecību “noformēšana” ir katra individuāla lieta. Cik tās ir dabiskas, vai nedabiskas, tas ir cits jautājums.Tas nav likuma jautājums.

“Reģistrēto partnerattiecību” regulējumu, tajā “nevilšus” iekļaujot viendzimuma partneratiecības seksa jomā, Latvijai uzspiež globālais liberālisms, lai demoralizētu visu sabiedrību. Bet šī demoralizācija galvenokārt vērsta uz jaunatnes morālu sakropļošanu kopā ar vakcīnām un pārtiku, kas jaunatni padara neauglīgu.

Atbildēt

...

18.05.2020. 06:18

New world order.
Sabiedrība jau ir maksimāli degradēta.
Māte daba ir radījusi mehānismu lai deģenerāti nevairotos,bet šie ar to īsti nav mierā.Tas tā ļoti konspektīvā formā.Diez vai vispār tur ko spriest.
Es neaicinu uz vardarbību,es aicinu cilvēkus izvērtēt savu vērtību sistēmu.

Atbildēt

aaaa

18.05.2020. 05:05

Sūdainu mietu, ne laulibas pidariem.

Atbildēt

Lai notiek

17.05.2020. 22:15

»

bez bremzēm

Ja tēviņam rūp otra tēviņa caurums dupsī, bet mātītei cita mātīte, tad tie nav pieskaitāmi pie cilvēku kārtas un cilvēku tiesības uz tādiem nav attiecināmas...


Nākošo reisu uz Briseli vadīs pilots no 6.palātas, lūdzu piesprādzēties. Tiem kam ir iebildumi pret jostām varat izmantot savas līdzpaņemtās ķēdes vai roku dzelžus no īntīmpreču veikala.

Atbildēt

Zilzilais

17.05.2020. 22:12

Vot, jūtos kā Napoleons, mani biedē ar trakonamu. Ja es taisītu revolūciju, vispār šausmas. Nošautu laikam. Ja vīrietim liekas ka viņš ir sieviete, tas ir ok... Neķer kreņķi, Tu vari būt, da jebkas, vismaz savā virtualitātē. Tikai neliec man piedalīties Tavā murgā....

Atbildēt

tik haotiska pentere uzdzen miegu

17.05.2020. 22:07

ar tik garu, haotisku un samudžinātu penteri Rudevskai jādodas tikai senilu, akadēmisko vidi, kur profesori, klausoties šo samudžinājumu, varēs pagulēt .

Atbildēt

bez bremzēm

17.05.2020. 22:04

Ja tēviņam rūp otra tēviņa caurums dupsī, bet mātītei cita mātīte, tad tie nav pieskaitāmi pie cilvēku kārtas un cilvēku tiesības uz tādiem nav attiecināmas.
Ja kādam rodas iebildumi, tad davaj dodam autovadīšanas apliecības visiem psihiski nelīdzsvarotajiem un visām personībām bērnu dārzos, tiesības laulāties un piedalīties vēlēšanās.

Atbildēt

Žulis

17.05.2020. 21:43

Ļoti labs, vērtīgs, informatīvs uz faktiem un loģiku balstīts dotās tēmas izklāsts. Te nav ko piebilst.
Visu cieņu un pateicība autorei!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....