Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Toms

07.06.2017. 11:57

Šā monstra,Veselības ministrijas,ar simtiem ierēdņu vietā mums ir vajadzīga atkal Labklājības ministrija ar Veselības departamentu un septiņpadsmit ierēdņiem tajā,kā pirmskara Latvijā.Bez rindām,kvotām un kukuļiem dakteriem,bet ar neatkarīgām slimokasēm ar pašu dalībnieku vēlētu vadību,savām daudz lētākām slimnīcām,aptiekām,bezmaksas sanatorijām un bērnu vaseas nometnēm.Nekur neder,ka iedzīvotāj skaitam nepārtraukti samazinities,ministrijas ierēdņu skaits turpina palielināties!

Atbildēt

Es

27.05.2017. 13:39

Iecēla menedžeri, kas no jomas pati padziļināti neko nesaprot. Izrādījās, ka tas neder.

Atbildēt

Ierēdne

24.05.2017. 14:36

»

HARIS

Belēvičs vismaz kaut ko darīja un panāca.Tapēc jau bija jāaizvāc,jo pieķērās neaizskaramo kastai.Nu kaut vai par ātrās palīdzības autoparku.Ietaupīja daudzus miljonus.Tagadējā saka,ka vajag naudu ,lai likvidētu pacientu rindas,bet būtībā vis iet algām,par rindu likvidēšanu vairs nav runas...


Visi līdzšinējie veselības ministri kopā netika izdarījuši sabiedrības veselības veicināšanai tik daudz, cik Belēvičs: skolās svaigi pagatavotas no dabīgiem produktiem pusdienas, skolu kafejnīcās veselīgie produkti, aizliegums Enerģijas dzērienus pārdot bērniem līdz 18, transtaukskābju aizliegums LV ražotos un importētos produktos, alkohola reklāmas ierobežojumi, elektronisko cigarešu ierobežojumi, stingrākas normas jaunajā Tabakas aprites likumā, būtiski paplašināts veselīgo pašvaldību tīks....

Atbildēt

HARIS

23.05.2017. 11:22

Belēvičs vismaz kaut ko darīja un panāca.Tapēc jau bija jāaizvāc,jo pieķērās neaizskaramo kastai.Nu kaut vai par ātrās palīdzības autoparku.Ietaupīja daudzus miljonus.Tagadējā saka,ka vajag naudu ,lai likvidētu pacientu rindas,bet būtībā vis iet algām,par rindu likvidēšanu vairs nav runas.

Atbildēt

Maniaks

23.05.2017. 06:32

Kad Ćaśka nonàca ministres amatà, jau komentèju, ka viña pa laikam iznàks no aizkulisèm, kaut ko norunàs un atka pazudîs. Nekas nav mainîjies, tà arî notiek, tikai tagad, satikoties ar Kućinski, blefotàju Nr1, viña pat subućoties kameru priekśà nekautrèjas. Blefa, politiskà pokera spèlmañi, Śadurskis, Reizniece, Ćakśa, Àboltiña, Kućiskis skolo arî Vèjoni blefot un visu Saeimu blefot.

Atbildēt

Troļļu gans

22.05.2017. 15:17

»

Stalins-Troļļu gans

tu labi zini drebi


Cien.bij.ministrs un cien.ministre ir tik spilgtas personības, ka viņu labākās īpašības viegli pamanīt var jebkurš.

Atbildēt

Troļļu gans

22.05.2017. 15:15

»

IT

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk: Čakša caur sava šķirtā vīra Pūces norādītajām firmām sadala jauno (23 milj) Eiropas eVeselības naudu, Stakens pārkārto iepirkumu un celtniecības konkursus savai kabatai par labu, Vāne kārto savu privāto biznesu. No Stakena un Vānes atlec labumiņš Zaļo partijas spicei...


Neviens netraucē boļševikus un komuņagas 25 gadus pēc neatkarības pasludināšanas aizslaucīt uz īsto vietu, politisko kapsētu, kur viens izbijis biedris jau gaida savus gara radiniekus. Vienas vēlēšanas drīz būs, līdz Saeimas vēlēšanām arī daudz laika nav palicis. Ir dažādi suņi, daži rej, daži kož, bet daži apbedī slinkos kamieļus.

Atbildēt

IT

22.05.2017. 14:53

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk: Čakša caur sava šķirtā vīra Pūces norādītajām firmām sadala jauno (23 milj) Eiropas eVeselības naudu, Stakens pārkārto iepirkumu un celtniecības konkursus savai kabatai par labu, Vāne kārto savu privāto biznesu. No Stakena un Vānes atlec labumiņš Zaļo partijas spicei, Kučinskis sauc Čakšu par ļoti godīgu un savas komandas locekli.... Suņi rej, bet karavāna iet tālāk...

Atbildēt

inese

22.05.2017. 13:57

»

Upsss

Renārs Putniņš taču bja STRAUJUMAS padomnieks


Tātad gan ārsts, gan saprot drēbi veselības aprūpes sistēmā.

Atbildēt

Stalins-Troļļu gans

22.05.2017. 13:13

tu labi zini drebi.

Atbildēt

Upsss

22.05.2017. 11:33

Renārs Putniņš taču bja STRAUJUMAS padomnieks!!! :))))

Atbildēt

Troļļu gans

22.05.2017. 08:53

»

Stalins

Problemas mediciina ir ljoti lielas


Te gan mūsu izcilai ministrei ir iespēja parādīt savas lieliskās politiķes īpašības - savaldību, prasmi ieklausīties pat, ja tas ļoti nepatīk, smaidīt, kad gribās iekosties kaklā un spēju atrast risinājumu, kurš apmierinās abas puses, bet nevis gražīgi un nepārliecinoši uzspiest savu viedokli. Stradiņos taču ir pavadīts tik daudz laika un arī kaut kas pretī par to ir saņemts. Varēs pierādīt, ka ZZS tā ir supermenu, bet nevis lūzeru partija, kura māk sakārtot onkoloģiju, mīl pacientus, ciena visus mediķus, nevis atsevišķus spīdekļus un ir spējīga veikt reformas nevis tarkšķēt par tām.

Atbildēt

Andrejs

22.05.2017. 08:47

Čakšas divkosības spogulis: Mēs arī redzam, kādā situācijā ir iespiesti slimnīcu vadītāji, jo viņi saprot mediķus, bet no augšas ir spiediens visu nokārtot tā, lai it kā viss ir kārtībā,» pārdomās dalās S. Plūme.

Atbildēt

LV pilsonis

22.05.2017. 04:39

Nupat izbaudījām "zaļo koridoru", bet neizplūdīšu niansēs. Novēu visiem kuri pielikuši pūles lai saglabātu nemainīgu onkoloğijas nozari, nokļūt šajā koridorā uz nekurieni. Lai veselības sistēmu un valsti kopumā izvestu uz pareizā ceļa, vispirms jāatjauno nāves sods un jātiesā milzīgs daudzums ... necilvēku. Pašlaik mums nav veselības ministrija, bet vārda vistiešākajā nozīmē - LV Nāves ministrija.

Atbildēt

Troļļu gans

21.05.2017. 22:16

»

Kā tad

Ja nodarbojaties ar propogandu vai tās apkarošanu, tad vismaz darat to saprātīgi...


A trīs gadi ir maz? Vienotība bija vienīgā valdību veidojošā partija, ZZS noraudājusies sēdēja kaktiņā? A kur Saeimas ZZS deputāti, kur cienījamā deputāte Bārča, kur cienījamie deputāti Trupovnieks, A.Bērziņš vai citi ZZS deputāti. Lupatiņā klusēja, cien.bij.ministru pat uz komisiju sēdēm nespēja atvilkt vai izsviest no deputāta siltā krēsla, jūsmoja par entuziasmu, bet beigās izmeta politiskajā miskastē kā vecu grīdas lupatu. Tā kā nevajag visu velt uz Vienotību. ZZS nemaz tik tālu nebija no naudas podiem un iespējām ietekmēt veselības nozari. Starp citu, naudas trūkums nav vienīgais nozares bēdīgā stāvokļa cēlonis. Raksta autors par to raksta. Tāpēc abpusēji iesaku nerakstīt propogandistiskus komentārus ZZS boļševistiko komuņagu stilā un uzrakstīt arī kaut ko par rakstu.

Atbildēt

Troļļu gans

21.05.2017. 21:59

»

Stalins

Nav viegli spriest par labajam un sliktajaam partijaam ,nu taa ir politika,bet man maasa staatija,kad PVD autobuss iekljuva avarija Veldre izkrukiija situaaciju


Nav mums labu vai sliktu partiju, ir labi vai slikti darbi. Komentāros pavīdēja pārmetumi Vienotībai par veselības nozares graušanu, aizmirstot, ka pēdējos 3 gadus VM rullē ZZS ministri, no pēdējiem 15 gadiem Vienotības un tās priekšteču ministri bija 5 gadus, pārējos no LC, TP un ZZS. Tomēr pēdējie 2 veselības ministri izceļas uz pārējo ministru fona, tik vāji ministri ir retums pat veselības ministru pulciņā. Iepriekšējam cien.bij.ministram bija pilnīgi aizvēsturiska politiskā kultūra, politiskais izraktenis. Patreizējās cien.ministres atbilstības līmenis ministra amatam ir tikpat aizvēsturisks, tādi tīratradņi bija raksturīgi pirmajiem gadiem pēc neatkarības pasludināšanas.
Pēdējos 3 gados nozarē pozitīvu izmaiņu gandrīz nav. Katram ministram ir savas vājības, vienam vajadzēja balstīt savu biznesu, otrai savas ambīcijas. Abi tiešajiem darba pienākumiem veltīja mazāko darba laika daļu. Tas protams nenozīmē, ka abi tikai gurķojās, strādāja arī, kaut ko izdarīja. Ziniet es nedomāju, ka V.Veldre vai pat B.Rozentāle sper kaķiem vai bērniem, met pa logu atkritumus vai spļauj uz ielas. Gan jau par bij.cien.ministru vai cien.ministri var atrast kādu cilvēcīgu stāstu. Bet tomēr tas ir par maz, lai sauktu viņus par labiem ministriem.

Atbildēt

Kā tad

21.05.2017. 21:41

»

Troļļu gans

Nevaru spriest par viņa cilvēciskām īpašībām, bet kaut kā neatceros labos darbus veselības nozarē, kurus varētu salīdzināt ar "Kā tad" komentārā piesauktajiem sliktās partijas ministru sliktajiem darbiem. Atgādinu, ka pēdējos 15 gados sliktie rullēja ~5 gadus, labie un gaišie ~10, ieskaitos pēdējos ...


Ja nodarbojaties ar propogandu vai tās apkarošanu, tad vismaz darat to saprātīgi.

Nevienu neesmu nosaucis par labu un gaišu, bet zinu to, ka vēl 2008.gadā un 2009.gadā tādas problēmas, kā tagad, lai tiktu pie ārsta vienkārši nebija.

Jā, pēdējos trīs gadus Veselības ministriju stūrē ZZS, bet tikai pēdējo 1,5 gadu Finanšu ministriju, kad tika apstiprināts Kučinska kabinets.

Tieši Vienotības valdīšanas laikā veselības aprūpei netika palielināts budžets, neraugoties uz valsts iziešanu no ekonomiskās krīzes.

Māris Kučinskis un Dana Reizniece-Ozola vismaz kādā klausās, atšķirībā no Vienotības ministriem.

Atbildēt

Ministrei

21.05.2017. 21:40

Ir jāatkāpjas kaut vai stradiņos samazināto operāciju dēļ. Mazspēja....

Atbildēt

Inta

21.05.2017. 21:32

»

Stalins

Vinets Veldre bija ists pusis.un ari ir


Kā tad, īsts gudrinieks 😀 Laikam glupākais no visiem, ....

Atbildēt

>09.28

21.05.2017. 19:43

bet,ja no cauruma birst tavā kontā

Atbildēt

Elmārs

21.05.2017. 11:46

Vai mums,nabadzīgajā Latvijā,ir vajadzīga šī milzīgā Veselības ministrija ar pieaugošu ierēdņu skaitu,ja veselības aprūpe un sociālās lietas,tikai Eiropā vien, ir apvienotas vienā ministrijā Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā,Nīderlandē,Īerijā,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Gruzijā,Monako,Andorā,Sanmarino? Tāpat,kā pirmskara Latvijā,kad bija tikai 10 ministrijas!

Atbildēt

Elmārs

21.05.2017. 11:36

(turpinājums) ir apvienotas vienā ministrijā? Tāpat,kā pirmskara Latvijā!

Atbildēt

Alīda

21.05.2017. 10:36

Nē! Tāda "krāp....."(skat.foto),mums 100 gadus nav vajadzīga!

Atbildēt

CEPURU CEPURNIEKS

21.05.2017. 08:42

NAUDU NOVIRZA VALSTS SLIMNICAM UN IESTADEM,KUR TA ARI MILJONIEM PAZUUD IEPIRKUMOS,BUUVNIECIIBAS,IZPEETEES,NEIZDEVUSAMIES SAIMNIEKOSHANA...KA JAU PIE ZZS.....TIK SKAISTI VAAARDI UN SIIKUMINJU IZRAADES PLEBEJIEM

Atbildēt

Nu nu

21.05.2017. 08:28

»

Kā tad

Veselības aprūpe sagrāve sākās ar Vienotības kontroli par Finanšu un Veselības ministrijām, tostarp ar tiem, kuri noraidīja iepriekšējos mēģinājumus sasaistīt nodokļu maksāšanu ar pieķļuvi tai


Arī Circenes modelis paredzēja papildus naudu, to gan pašā sākumā jau izņēma MK no likuma. Tā kā bija uzrakstīts,nekāda liela labuma nebūtu,pareizi ārsti atteicās. Pie lielas naudas darbosies jebkura sistēma, makā ir sakārtot esošo un aiztaisīt caurumus,ko neviens negrasās darīt.

Atbildēt

Troļļu gans

21.05.2017. 07:18

»

Stalins

Vinets Veldre bija ists pusis.un ari ir


Nevaru spriest par viņa cilvēciskām īpašībām, bet kaut kā neatceros labos darbus veselības nozarē, kurus varētu salīdzināt ar "Kā tad" komentārā piesauktajiem sliktās partijas ministru sliktajiem darbiem. Atgādinu, ka pēdējos 15 gados sliktie rullēja ~5 gadus, labie un gaišie ~10, ieskaitos pēdējos 3 gadus.

Atbildēt

'premjers' par neiebilst

21.05.2017. 07:08

pret latgales atdalīšanas uzsākšanu, par ko runājat

Atbildēt

mums nav vajadzīga

21.05.2017. 07:07

vajadzīga 'sistēmai', kuru neaiztiek ar reformām

Atbildēt

Troļļu gans

21.05.2017. 05:54

»

Kā tad

Veselības aprūpe sagrāve sākās ar Vienotības kontroli par Finanšu un Veselības ministrijām, tostarp ar tiem, kuri noraidīja iepriekšējos mēģinājumus sasaistīt nodokļu maksāšanu ar pieķļuvi tai


Kāda mums bija veselība nozare, kad ministri bija A.Šķēle, I.Godmanis, A.Slakteris, V.Veldre vai B.Rozentāle! Protams jau tad visādi dombrovski, vilki, mūrnieces vai circenes traucēja. Visa pasaule brauca ārstēties uz Latviju, citu valstu labākie ārsti netika ņemti darbā Latvijā, neatbilstoši zema kvalifikācija, rindu nebija un slimnīcas bija kā bombonkas. 5 gados sagrāva, labākie un izcilākie LC, ZZS, un TP ministri 10 gadus nespēja pretoties.
Tomēr tas nav galvenais. Ir parādījies cerību stariņš! Veselības nozares ar 2 izcilu ministru rokām atkal atkopjas jau gandrīz 3 gadus. Atkal pasaules labākie ārsti sāk klauvēt pie Latvijas slimnīcu durvīm, žēlīgi un pazemīgi lūdzot darbu par simbolisku samaksu, gatavi par velti strādāt virsstundas un vēl vairāk. Rindu vairāk nav, pagājugad Latvijas zāles iepazina visa pasaule, termiņā esam uzcēluši pasaulē labāko slimnīcas korpusu, Latvija kustās, nesmēķē un neēd bulciņas.
Vai kaut viens ZZS un cien.ministres fans var kaut ko pateikt par rakstu? Kas ir pareizs, ja ir kaut kas ir pareizs, kas nepareizs, kur meli. Nē, nav 10 000 parakstu, jā, ir onkoloģijas plāns, nē, nav nekādas infekcijas, jā, zinām cik kas maksā, nē, netīksmināmies ar sevi TV, nē, padomnieki ir cilvēki ar kristāltīru reputāciju. Hei, Čakšas troļļi, gudrāk un atbildīgāk ir jāstrādā, centīgāk! MK sēdēs var gulēt, te nevar, spekulatīvi kaitnieciski informatīvais hibrīdkarš!

Atbildēt

krams

21.05.2017. 04:57

Šajā valstī ir noteikts kurss uz tautas iznīcināšanu. Un proti- 2 gadus gaidīju rindu uz vēnu izmeklējumu. Cik gaidīšu tagad lai tiktu pie flebologa nezinu. Tā lūk!

Atbildēt

Kā tad

21.05.2017. 01:01

»

jurka

Medicīnas aprūpe sagrāve sākās ar dalību ES.Pieļauju ka valstī.ir spēki,kuri efektīvi bloķe labklājības iespēju mūsu valstī.Labklājības un medicīnas aprūpes sistēmas graušana apliecina ES nespēju pretoties destruktīviem spēkiem,kuru saistība ar Kremli ir vispārzinama.No savas pieredzes varu liecināt...


Veselības aprūpe sagrāve sākās ar Vienotības kontroli par Finanšu un Veselības ministrijām, tostarp ar tiem, kuri noraidīja iepriekšējos mēģinājumus sasaistīt nodokļu maksāšanu ar pieķļuvi tai.

Kāpēc tad Igaunijā un Lietuvā pa lielam ir viss kārtībā?

Atbildēt

Troļļu gans

20.05.2017. 21:57

»

Latvijas Drošības milicija

Principā rakstā jaušamas hibrīd-kara pazīmes, informatīvais karš, Kremļa propoganda un meli. Spekulatīva, valsts interesēm kaitnieciska informācija


Pilnīgi piekrītu, tik izcilu, gudru, strādīgu, atsaucīgu, savaldīgu, iedvesmojošu, ... ministri apbižot var tikai Latvijas ienaidnieki. Čakša tā ir valsts, ka reiz teica ne cits mazāk izcils Latvijas politiķis. Viss ko dara boļševiku un komuņagu ZZS ir labs, visi, kas nepiekrīt, ir informatīvā hibrīdkara zaldāti.
Nu gan dumji cien.ministres aizstāvji uzradušies. Karstums un tuvums cien.ministrei tronim ir nedaudz pakausējis smadzenes?

Atbildēt

ha ha

20.05.2017. 20:55

»

Latvijas Drošības milicija

Principā rakstā jaušamas hibrīd-kara pazīmes, informatīvais karš, Kremļa propoganda un meli. Spekulatīva, valsts interesēm kaitnieciska informācija


palasi blakua rkastu par Treibergu, tas vispār kaut kāds izvirtulis un varmāka. ZZS pārstāvis lauksaimnkas darbojas kā kaitnieks un rausējs. Pēc tā cietums raud

Atbildēt

Latvijas Drošības milicija

20.05.2017. 20:05

Principā rakstā jaušamas hibrīd-kara pazīmes, informatīvais karš, Kremļa propoganda un meli. Spekulatīva, valsts interesēm kaitnieciska informācija.

Atbildēt

jurka

20.05.2017. 18:51

»

Buba

Vispār jau virziens cinisks, bet pragmātisks


Medicīnas aprūpe sagrāve sākās ar dalību ES.Pieļauju ka valstī.ir spēki,kuri efektīvi bloķe labklājības iespēju mūsu valstī.Labklājības un medicīnas aprūpes sistēmas graušana apliecina ES nespēju pretoties destruktīviem spēkiem,kuru saistība ar Kremli ir vispārzinama.No savas pieredzes varu liecināt ka graušana notiek ārkārtīgi organizēti,pārkāpjot valsts un cilvēcības likumus,bet ja šos likumus uzrauga ar okupācijas režīmu sasmērējušies cilvēki ar skeletiem pilniem skapjiem,tad likumu darbība ir apgrūtināta.

Atbildēt

Ierēdnis

20.05.2017. 17:15

»

Sise

No pirmās dienas bija skaidrs,ka Čakša neko nedarīs,bet tādi jau zzs ir vajadzīgi


Nav jau tā ka neko nedara. Reformas pakļautības iestādēm notiek, bet haoss totāls. ES naudu arī sadalīja. Visi laimīgi, rociņas bučo.

Atbildēt

Ta nevar turpimaties

20.05.2017. 16:23

Čakša ir narcise, kurai patīk izrādīties. Neviena sakarīga piedāvājuma. Diemźē laiks negaida.izskatās, ka viņa pat neizprot sitiācijas nopietnību

Atbildēt

piekrītu

20.05.2017. 16:08

»

to Irma


un tā sajūta (skatījos rīta interviju LNT vai TV3, neatceros) tāda, ka ministre ir uz saliņas un saka- jums vajag naudu , jo jūs gribat dzīvot. Man tāpat labi, es tikai Saeimai nodevu info, ka jūs gribat dzīvot. Bet man īsti tas nu tā.... Pilnīgi attālināta.
Intervija sastāvēja no teksta- jums jādod mums naudiš. Vārds "pacients" izskanēja pāris reižu.

Atbildēt

no Jūrmalas

20.05.2017. 15:44

»

to Irma


Tā jau ir tā lielākā nelaime, ka, izņemot lielākās slimnīcas, pārējās ir pašvaldību SIA. Pašvaldības, kaut iedzīvotāju skaits samazinās, tās par visu varu grib ne tikai saglabāt, bet, ņemot kreditus, bezjēgā iepērk dārgu aparatūru.
Vispār ir absurds, ka pašvaldībām ir tik liela teikšana gan par medicīnas jomu, gan par izglītību.
Čakša nav spējīga neko ietekmēt, labāk būtu palikusi ar savu 7000 eur algu bērnu un Stradiņa slimnīcās, nevis velti aizņēmusi ministra vietu.
Pašreiz piešķirt medicīnai valsts budžeta naudu ir tas pa tats, kas liet ūdeni caurā mucā.

Atbildēt

Irma

20.05.2017. 14:37

»

:-(

Šī ministre- daiļrunātāja- grib tikai zīmēties un kameru priekšā tīksminās par sevi...


Śajā nedēļā ar Čakšu bija intervija. Latvijas radio 1.pr. Tik tukša runāšana! Liekas,ka viņa dzīvo paralēlā pasaulē, jo nesaprot, kas notiek praksē. Viņai nav nekādas jēgas, kur ņemt naudu veselības aizsardzībai. Circenes pamatoto apdrošināšanas ieviešanu viņa dēvē par uzsildīto zupu. Ir jāsaprot, ka, ja pat automašīnas obligāti jāapdrošina, tad arī veselība jāapdrošina. Kas to nevarēs, par tiem lai maksā no valsts līdzekļiem.
Labāk butu palikusi savās slimnīcas valdēs nevis nākusi par ministri, kas neko nav spējīga izdarīt. Tikai tukši, piedodiet, muldēt.

Atbildēt

:-(

20.05.2017. 14:22

Šī ministre- daiļrunātāja- grib tikai zīmēties un kameru priekšā tīksminās par sevi.
Tik gluda, bet tukša runāšana reti kādam minstram bijusi.
Viņa nesaprot/nav spējīga saprast baiso situāciju mūsu valstī veselības jomā. Būtībā Latvijā ir maksas medicīna, un pat pie ārstiem, kas prasa, cik grib, arī grūti tikt.
TĀDA MINISTRE NAV VAJADZĪGA !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...