Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kad es gāju skolā

15.06.2024. 22:20

Mums mācīja, ka vairāki konkurējoši transporta tipi nav jāvieno kopā. Kada velna pēc atrvilcienam vispār jābrauc uz lidostu? Rīgas lidosta sāks lidojumus uz Marsu vai Venēru? Visvairāk man patīk, ka neatrodas neviens, kurš varētu pateikt- tā ir tik debila ideja, ka būtu jālieto lajtnanta Duba teiciens- tu esi tik stulbs, ka nemaz nav iespējams tik stulbam būt!!!

Atbildēt

patiesībā

13.06.2024. 20:14

»

patiesībā

tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un izpildi...


ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar muļķi, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums.

Atbildēt

patiesībā

13.06.2024. 20:13

tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un izpildi:

1. NEKAD nedari citiem to, kas tev pašam nepatīk.

2. NEKAD pirmais nesāc konfliktu ar citiem Normāliem Cilvēkiem.

3. NEKAD nepaliec atbildi parādā (ja provokatori u.c. deģenerāti pārkāpj 1. un 2. punktus).

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

11.06.2024. 14:03

»

TIE TAČU SARKANIE TROĻĻI

SPEC APMAKSĀTI...garīgi veselus nopirkt nevar


tu neglaimo sev veltīgi, sūdbrūnais zombijtrolli, bet sāc BEIDZOT mācīties savu dzimto(?) valodu. ;)

Varētu padomāt, ka tu sevi uzskati par garīgi veselu? Kāpēc, ja ļauts paziņkārot - tikai tāpēc, ka tevi un taml. deģenerātus neviens pat netaisās pirkt, bet izmanto pa lēto nopirktus propagandonus šādu necilvēcīgi trulu lumpenpat.REJ.otu totālai nozombēšanai?

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

11.06.2024. 12:41

»

Indulis

Duka


Varētu padomāt, ka tu sevi uzskati par garīgi veselu? Kāpēc, ja ļauts paziņkārot - tikai tāpēc, ka tevi un taml. deģenerātus neviens pat netaisās pirkt, bet izmanto pa lēto nopirktus propagandonus šādu necilvēcīgi trulu lumpenpat.REJ.otu totālai nozombēšanai?

tu neglaimo sev veltīgi, sūdbrūnais zombijtrolli, labāk sāc BEIDZOT mācīties savu dzimto(?) valodu. ;)

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

11.06.2024. 12:31

»

TIE TAČU SARKANIE TROĻĻI

SPEC APMAKSĀTI...garīgi veselus nopirkt nevar


Ja latvānijas titulnācijas izstrādājumi 33 gados nav apguvuši savu dzimto (!?!) latviešu valodu, tad tie ir mentāli kropli vai parazītiski slinki personāži, kas publiski ar saviem izteikumiem demonstrē naidu un necieņu pret latviešu valodu - vienīgo Valsts Valodu. Tas viennozīmīgi ir naids pret latviešiem Latvijā un pilnīga necieņa pret šo valsti. Tādi deģenerāti ir deportējami nekavējoties, bez izmeklēšanas un bez tiesas sprieduma.

P.S. Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

N.B.! Arī tava (lietotā) valoda un (NE)cieņa pret savu valodu liecina ļoti daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no

11.06.2024. 12:25

»

Indulis

Duka


demences invalīdes pļutkinenes vices

jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs

tas kurš дебил из дурки

"Āža kāja" VAIRS NAV NOSLĒPJAMA!!!

дебил из дурки Pēteris Karlovs©aurejs savā sūdu elementā!😂

demences invalīde pļutkinene vice atkal pietirsusi visas malas. 😂

to saprot pat LTV auditorija -

pļutkinene vice uc pensionāri!

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

kas tevi te tur,

10.06.2024. 13:53

»

bet

kas tevi te tur, nevaimanā un pucē prom


nevaimanā bet pucē prom...

Atbildēt

Хм

10.06.2024. 11:24

»

interesējos

Ar ko ātrgaitas tramvaja līnija, izmaksu ziņā, atšķiras no dzelzceļa līnijas. Turklāt tramvaja līnija būtu jābūvē 100% par pašu naudu


Явно дешевле. Сравнить хотя бы вес трамвая и полноценного поезда: трамвай явно и заметно легче. Это видно даже по существующим путям для поездов и трамваев.

Atbildēt

interesējos

10.06.2024. 11:19

Ar ko ātrgaitas tramvaja līnija, izmaksu ziņā, atšķiras no dzelzceļa līnijas. Turklāt tramvaja līnija būtu jābūvē 100% par pašu naudu.

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

10.06.2024. 09:51

»

indullis

durka


demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

strakšas

10.06.2024. 08:42

»

mja ...

Paviegls purkšķis vieglajā valodā. Kautri pajautāšu - a kur tu, ahūnais spečuk, biji tad, kad tas viss tika iecerēts


Es biju LDz viceprezidents Aivars Strakšas un mani lēmumi un darbi bija nevainojami.

Atbildēt

09.06.2024. 19:53

Šajā portālā vairs nepatīk lasīt komentārus. Sakarīgākie viedokļu rakstītāji un komentētāji iet prom - vairs nevēlas lasīt šos anonīmos deģenerātu murgus.

Atbildēt

tava personīgā pieredze var interesēt vai pat noderēt tikai tavas sugas homotizleņiem.

09.06.2024. 19:45

»

Nu

tava personīgā pieredze var interesēt vai pat noderēt tikai tavas sugas homotizleņiem


Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus.

Nekā necīnīties, nav jau par ko.

Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim deģenerātam analfabētam

09.06.2024. 19:31

»

quod iustum est

Sekojiet līdzi tam ,ko runājat!Tas norāda uz to,ar ko esat piepildīts


Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

N.B.! Arī tava (lietotā) valoda un (NE)cieņa pret savu valodu liecina ļoti daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

NON

09.06.2024. 19:09

nedomāju, ka tā būtu nekompetence un vieglprātība. Objekts ir grandiozs un izmaksas pārāk lielas, lai pie idejas nesēdētu dziļi lietā ieinteresētie. Bet tas , ka šeit viss aizgāja šķērsām, liecina par pārliecību, ka neviens ne par ko neatbildēs. Jūs varat sagāzt visu Rīgu un arī vainīgo nebūs, balstoties uz mūsu "likumdošanu"...

Atbildēt

vakara variants

09.06.2024. 17:41

Mūs 'iepriecina' Ostaps Benders. Komentāri šoreiz viņam tieši atbilstoši.

Atbildēt

patiesībā

09.06.2024. 17:29

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

hehe

09.06.2024. 16:45

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


šitajam arī pļutkinens

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

09.06.2024. 16:34

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.06.2024. 16:23

»

jaajaa

...lai Eiropa būvē, ko grib un kā grib...kam nauda, tas pasūta mūziku...bet tagad uzkraut Latvijai visu atbildību par lieki iztērēto arī nav godīgi...Latvija ir maziņa valstiņa, nevelk, un arī IQ vidējais par zemu valdošajiem...ir jābūt atkāpšanās ceļam gadījumam, ja ECB refinansēšanas likme uzkāpj ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-----------

"Līdz - "valstij" ATKAL "krīze" nāk..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

To zina katrs, jauns vai vecs:
"Kur mežu cērt - tur skaidas lec!"
Bet - ja tiek naudas dižkoks ciŗsts,
Pat blāķiem zelta skaidas birst...
...
Kā izrādās - jau "valstij" klāt,
Laiks ATKAL kasi "retināt"
(Ko pilda "vaukšķu pūlis", liess ~
Lai SILES vepriem stŗēbiens biezs):
Tiek "budžetā ciŗsts robs", ka klaudz,
Līdz - skaidu sabirst aumež daudz
(Ko "talcinieki" ķešās bāž ~
Pirms dižkoku gar zemi gāž).

Tad - visi korī "KRĪZE!!!" bļauj,
Un prom no "ciŗsmas" 'pēdu rauj' ~
Lai "budžets", krītot, neķer tos,
Kam zelta skaidas "subkontos".
Pēc tam - nāk "kreditōru" bars,
Un lemj, ka "dižķibele" skars,
Kā vienmēr - "bauru LUMPE.ŅUS",
No kā "valsts" 'atslauc' nodokļus:

Šiem ATKAL algas "apgriezīs",
Par pensijām - šie "aizmirsīs",
Bet "sociālais spilvens" - plāns,
Būs LUMPE.ŅIEM, kā pašu sāns.
Kas badā sprāgst – lai "emigrē"
(Un "statistiku" netraumē ~
Priekš "veiksmes stāsta" [kārtējā],
Der TIKAI "optimizēta"!!!).

Tiks ATKAL "konsolidēts" VISS,
Kas "lav(āņ)iem" VĒL atlicis,
Lai KAUT KĀ censtos izdzīvot,
Priekš "valsts" un SILES vergojot.
Bet – tas, ka "defolts nācijā",
Dēļ "krīzes demogrāfijā",
Ir "veiksmes stāsta" bōnusi,
Kas ATKAL "pārsteigs pasauli":

Par "latv(ĀN)ijas" LUMPE.ŅIEM,
Un M.U.Ļ.Ķ.U zemes "(viet)valžiem",
Ir prieks un lepnums "Brjukselē":
"Feins piemērs citām "provincēm"!!!..."
Bet "jeņķiem" (tiem, kas "barakā"),
Briest ATKAL "mellā" skaudība:
"Wooow!!! Re, KĀ "bauru lupatā",
Var slaucīt ...(kedas) "gej(r)opā"!..."
...
NAV nekā jauna Pasaulē ~
Ko "valsts" no "pūļa" iekasē,
'Trīs ādas plēšot' LUMPE.ŅIEM,
Tiek "budžetkoka" cirtējiem:

Kas cērt, tiem zelta skaidas birst,
Bet "plebeji" - lai lasās ...(*)irst,
Un, "klusām mīīžot", stresot sāk ~
Drīz "valstij" ATKAL "krīze" nāk...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

jaajaa

09.06.2024. 16:02

»

Prognoze

Rail Baltic ir militāra būve un šādā vai tādā veidā tiks uzbūvēta. Sākotnēji Rail Baltic bija izprojektēts palaist garām Rīgai bez savienojuma ar lidostu un staciju. Astronomiski dārgo savienojumu ar lidostu un staciju izcīnīja Briškens, ar ko pēc tam ļoti plātījās. Protams, kur naudu dabūt, Briškens...


...lai Eiropa būvē, ko grib un kā grib...kam nauda, tas pasūta mūziku...bet tagad uzkraut Latvijai visu atbildību par lieki iztērēto arī nav godīgi...Latvija ir maziņa valstiņa, nevelk, un arī IQ vidējais par zemu valdošajiem...ir jābūt atkāpšanās ceļam gadījumam, ja ECB refinansēšanas likme uzkāpj līdz šodienas līmenim...citādi ir tā - likmīte ap nulli, mazie muļķīši ar Kariņu priekšgalā grābj kredītus un lielās...kaut kas saiet dēlī "varenajai EUR apvienībai", 4,5 % (kas tik drīz nekritīs, un Latvijai nozīmē ap miljardu gadā tikai procentos) mēs ejam uz grunti, meklējam vainīgos utt...bet mehānisma, kas amortizētu, nav...lielajai "vecajai" Eiropai vieglāk, tie visus šos jokus jau ir pieredzējuši, tauta ir ielās, sāk trīcēt populistu politika, sāk raustītie ECB, beigās viņi izspiež naudiņu priekš sevis....tajā pašā laikā EUR kā bija apgrozījumā ap 16 triljonu, tā ir...a sīkie mūžīgie parādnieki apmirst badā...lai tač viņi iesāla visus savus "megaprojektus" - zaļos kursus (mēs esam zaļāki par zaļiem, ja kādam vajag, lai stāda mežus Vācijā un Francijā), railbalticus utt.,utt...:)

Atbildēt

!>prognozei

09.06.2024. 15:57

Militārās kravas var vest arī pa veco, krievu platumu, tās ved lēnām. Drīzāk tas ir politiskais projekts, lai pārietu uz Rietumu platumu. Jeb vienkārši, stulbums Kolumbijas cukura iespaidā.

Atbildēt

Prognoze

09.06.2024. 15:32

»

jaajaa

...tas, ka atzara uz Rīgu un lidostu tuvāko 50 gadu laikā nebūs, tagad ir skaidrs...un nevajag arī...man ir cits jautājums...no kādiem "fondiem" tiks segti zaudējumi par to, kas jau ir uzbūvēts centrā un lidostā ?...ja Eiropa neuzņemas savu daļu atbildības (tādā pašā proporcijā kā visā projektā), tad...


Rail Baltic ir militāra būve un šādā vai tādā veidā tiks uzbūvēta. Sākotnēji Rail Baltic bija izprojektēts palaist garām Rīgai bez savienojuma ar lidostu un staciju. Astronomiski dārgo savienojumu ar lidostu un staciju izcīnīja Briškens, ar ko pēc tam ļoti plātījās. Protams, kur naudu dabūt, Briškens nepateica, tādi sīkumi viņu neinteresē. Šādam projektam stacijām, lidostām u.c. ir otršķirīga nozīme, tās ir vajadzīgas pilsētu iedzīvotāju ērtībām, nevis militāru kravu pārvadāšanai.

Atbildēt

Ieteikums

09.06.2024. 14:28

Vis lētāk būtu palaist uz lidostu Baltkrievijā ražotos troleibusus-autobusus, kuri var braukt, kā ņemot strāvu no tīkla, ja nav, tad turpināt braukt, kā autobusi. Bet vis lētāk būtu aizklapēt lidostu, kā nerentablu un arī necelt nekādus jaunus dzelzceļus, jo pa veco nav ko vest un nav kam braukt.

Atbildēt

saprāta balss

09.06.2024. 14:07

Izbeidzam visas RB aktivitātes! Tauta atviegloti uzelpos! Un būs ļoti nepieciešamie līdzekļi veselībai, izglītībai, pensionāriem,...!

Atbildēt

jaajaa

09.06.2024. 13:47

...tas, ka atzara uz Rīgu un lidostu tuvāko 50 gadu laikā nebūs, tagad ir skaidrs...un nevajag arī...man ir cits jautājums...no kādiem "fondiem" tiks segti zaudējumi par to, kas jau ir uzbūvēts centrā un lidostā ?...ja Eiropa neuzņemas savu daļu atbildības (tādā pašā proporcijā kā visā projektā), tad Latvijas valdība varētu beidzot parādīt, ka tai arī ir mugurkauls, un piedraudēt no projekta atteikties vispār !!!...jo...arī EK nekad stingri nav Latvijai noteikusi, ka naudas konkrēti savienojumam ar Rīgu un lidostu nebūs...projekts visu laiku sadārdzinās un sadārdzinās, tam visi piekrīt...bet tad bija arī stingri jānosaka, kur drīkst tērēt, un kur nedrīkst...nevar Latvija uzņemties tagad pilnu atbildību par lieki iztērētu miljardu !!!...tad lai būvē bez mums...iznomāt viņiem zemi kā servitūtu un miers...:)

Atbildēt

JZ

09.06.2024. 13:25

Vai autors vispār ir bijis Tallinā? Es taču Tallinā stipri nesen ar tramvaju braucu uz lidostu Ilemistē.

Atbildēt

jautaajums

09.06.2024. 13:24

»

bebrs

Pilnīgi pareizi ,mūsu zaglīgie politiķi vienmēr izvēlēsies dārgākos projektus,lopi labi saprot kur varēs uzvārīties


Kāpēc tu tiem zaglīgajiem politiķiem deleģēji tiesības kaut ko lemt tavā vietā?

Atbildēt

mja ...

09.06.2024. 12:53

Paviegls purkšķis vieglajā valodā. Kautri pajautāšu - a kur tu, ahūnais spečuk, biji tad, kad tas viss tika iecerēts?

Atbildēt

bebrs

09.06.2024. 12:52

»

Kas tur ko nesaprast

Jo dārgāka būvniecība, jo lielāki otkati


Pilnīgi pareizi ,mūsu zaglīgie politiķi vienmēr izvēlēsies dārgākos projektus,lopi labi saprot kur varēs uzvārīties!

Atbildēt

Kas tur ko nesaprast

09.06.2024. 12:44

Jo dārgāka būvniecība, jo lielāki otkati.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi