Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Viegli koloniāls „Telia” pātagas cirtiens

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
07.09.2017.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Platais

10.09.2017. 16:02

Lattelecom konkrēti stagnē un jau vairākus gadus - normālie cilvēkresursi ir to atstājuši - principā tā ir tukša čaula kurai mākslīgi cenšas samazināt izdevumus visos iespējamos punktos (īstermiņā maksimizējot peļņu) lai, ja apvienošana notiktu, tas izskatītos vērtīgāks par LMT un nodokļu optimizators Gulbis varētu palikt krēslā.

Atbildēt

Yes

10.09.2017. 14:19

Apvienot vajag un pēc iespējas ātrāk, lai zviedri to var pārdot Krievijai. Zviedriem Baltijā bizness ir bizness, un šādai vajadzībai Krievijai naudas būs pietiekami un vēl mazliet.

Atbildēt

gunča ojāram

09.09.2017. 17:13

Salmu maiss, kas tev uz pleciem , nepalīdz saprast elementāras lietas, ka katra sevi cienoša valsts visas stratēģiskās , valsts drošībai svarīgās nozares atstāj savā īpašumā, savā pārziņā, Bet , tā kā tu dziedi svensonu peršas,šī ziņa tava prāta trulumam nepalīdzēs kaut ko saprst.

Atbildēt

Ojārs

08.09.2017. 16:06

»

Harr

Nu jau nujau .. piesaukt indēsanu un piena kombinātu salīdzināt ar telekomunikāciju uzņēmumu, kam daļēji pieder visas centrālās "trubas...


Labi, ka pieminēji kabeļus. No Lattelecom sen bija jānodala līnijas un iekārtas. Citiem vārdiem infrastruktūra. Tā jāapvieno ar LVRTC no VDK mantoto kabeļu un līniju apsaimniekošanu. Šis jaunais infrastruktūras uzņēmums gan varētu palikt valsts īpašumā. Tad arī varētu likt visiem operatoriem novākt kabeļus, kas pa gaisu starp mājām izstiepti. Tad visiem būs vienādas iespējas piekļūt brīvajām vietām trubās.

Atbildēt

domā!!!

08.09.2017. 15:04

Izlasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, un viss kļūs skaidrs kā uz delnas

Atbildēt

Takjau

08.09.2017. 12:05

»

Ojārs

TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks...


Vai cik rožaini tavā skatījumā! Noindēti neesam. Bet ar savu naudiņu piepildam krievu miljonāru kabatas. Un stundā x, tāds piena kombināts un balzāms apstāsies, izvedīs iekārtas un aizies tālēs zilajās, kur plurālismi cilājas. Bez saldējuma un balzāma iztiksim. Un bez piena, principā, arī. Bet, ja vidusmēra īblim kā tu, stundā x nebūs uzticamu sakaru.. un uz mobilku sāks nākt smskas, par to, ka biedrs putins aicina saglabāt mieru un līst pagrabā uz nākamo pusgadu..? Un shortcutā varēsi izvēlēties kādu no gremlinu 5000 bojevikiem.

Atbildēt

Harr

08.09.2017. 12:01

»

Ojārs

TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks...


Nu jau nujau .. piesaukt indēsanu un piena kombinātu salīdzināt ar telekomunikāciju uzņēmumu, kam daļēji pieder visas centrālās "trubas"..

Jā tādi argumenti (lasi "re nekas jau nav notics un nenotiks") ir apvienošanas un pārdošanas atbalstītāju grupiņai, lai dies' nogrābstas ..


Neidziļinoties sīkumos fakti ir tādi, ka LMT nevajag LTC (kas pa lielam nokāvējis "ielēkšanu" biznesā (optiku varēja/vajadzēja visur savilkt jau pirms gadīem 10+)), konsolidējot uzņēmumus pakalpojumi gala lietotājam nekādi nevar palikt lētāki (visi esošie (dublētie) ir jau ieviesti / infrastruktūru nav kur optimizēt (kabeļus tak neviens arā neraks / serverus no rackiem ārā neraus)) + konkurences zudums, starptautiskajā tirgū ar ar ko tad augs konkurence? Visus datucentru, voip, vod streaming utt mūsdienās tehniski nodrošina pāris cilvēku grupa .. uz ko tad ekonomēt? Mazāka vadība? Nu neticu, ka tā apvienojot pēkšņi samazinās / visiem atradīs kādu pusvadītāja vietu par tādu pašu atalgojumu ..

Atbildēt

batman returned

08.09.2017. 11:56

»

Es

OK, nu esi tu cilvēks ar īpašām vajadzībām, nu, nevajag tev zvanīt pa mobilo, esi nostājies Zirnekļcilvēka pozā uz LMT jumta. Bet kāpēc tas jāzina lasītājam te


Acīmredzot, lai idibijoti, kuri maksā par sūdiem, sāktu domāt ar galvu, nevis pildītu sarkano komjauniešu nepiepildāmās kabatas. Jāsāk pārlikt akcenti, citādi mūsdienu kreatīni savu dzīvi nodzīvo šortkatā, piepildot "cilvēku ar īpašām vajadzībām" kabatas ar grūti sūri sastrādāto naudiņu. Par sūdiem nav jāmaksā. Sūdi nav jāpērk. Un sūdi nav jāēd, pat, ja tu un co. sakiet, ka tie ir baigi garšīgi.

Atbildēt

Ojārs

08.09.2017. 09:33

»

Marks

Nekad nav bijusi garantija, ka TS pēc apvienošanas kontrolpaketi nepārdod Krievijai - tieši vai pastarpināti! Zviedri nav nekādi ētiskie biznesmeņi ārpus Zviedrijas! Ir sava jēga pilnībā nodalīt LTC un LMT, lai tie dažiem īpašniekiem


TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks?!
Kāpēc nepārdod tagad? Kāpēc jau vakar nepārdeva?
Vai par valsts iespējām regulēt telekomunikāciju nozari esi ko dzirdējis? Turklāt neatkarīgi no kompānijas piederības un īpašuma formas.
Rīgas piena kombinātu Krievijas pilsonis nopirka. Arī Latvijas balzāmu. Vēl daudz ko citu. Vai tagad mēs te visi esam noindēti? :)

Atbildēt

John Doe

08.09.2017. 09:13

Vai var publicet to KPMG petijumu? Un normali izklastit gan par, gan pret puse savus argumentus? Es saprotu, ka videjais sabiedribas loceklis ir idiots, kam vairak par saukliem nav nepiecieshams lemumu izverteshana, bet tapat. Publiska telpa es neesmu redzejis nevienu argumentu (iznemot iespeju abiem lielajiem akcionariem vienam otru shantazheet), kas pamatotu nepiecieshamibu uznemumus apvienot. Nav ari argumentu, lai par katru cenu tos turetu atseviski. Iznemot, protams, ka Latvija zaude kontroli par apvienoto uznemumu. Kur tas lielais ieguvums man ka akcionaram no Latvijas puses no apvienoshanas?

Atbildēt

Raimonds A.

08.09.2017. 08:38

viensētā esam dzimuši, viensētā arī nomirsim. galvu ārā labāk nebāzīsim, augstu sētu celsim. neko neapvienosim, tikai katrs pa sevi. sitīsimies kā kuršu ķēniņi, pa vienam, līdz nebūs vairs neviena.

Atbildēt

Ints

08.09.2017. 08:33

Lemešonoka kungs tikai atstrādā , saprotiet arī viņu. Reputācija šim pseido rakstniekam jau sen kā vairs nav, bet katram jau tā maizīte kaut kā jānopelna. Jāapvieno, par to jau sen neviens saprātīgs cilvēks nestrīdas

Atbildēt

Es

08.09.2017. 07:23

Nav nekādu Skandināvijas investoru, ir vienkārši krējuma smēlēji.

Atbildēt

Atejā jūsu telefoniju, televīziju un citu uiņu

07.09.2017. 21:27

Lattelecomam nekādu spožo nākotni neparedzu. Un lmt arī nē. Nākamreiz, kad kāds no šiem diviem zvanīs ar saviem idiotiskajiem piedāvājumiem, atteikšos no viņu pakalpojumiem. Shortcut varu izmantot tikai tad, ja man lattelecom piemaksā par to. Un uzskatu, ka arī par telefoniju un internetu viņiem ir jāmaksā man, nevis otrādi, jo par iespēju stučīt un iegūt privātu info, jāmaksā stučītājiem, vai ne?

Atbildēt

Marks

07.09.2017. 20:42

»

Ojārs

Manuprāt tiem, kuri draudzējas ar savu galvu, sen bija skaidrs, ka šie abi uzņēmumi jāapvieno un jāpārdod. Milzum daudz naudas jau šīs tūļāšanās dēļ Latvijas Republika ir zaudējusi un turpina zaudēt. Taču - nabadzība nav netikums


Nekad nav bijusi garantija, ka TS pēc apvienošanas kontrolpaketi nepārdod Krievijai - tieši vai pastarpināti! Zviedri nav nekādi ētiskie biznesmeņi ārpus Zviedrijas! Ir sava jēga pilnībā nodalīt LTC un LMT, lai tie dažiem īpašniekiem.

Atbildēt

Marks

07.09.2017. 20:38

Īsti nesapratu autora tēzi, ka TS pieprasīs izmaksāt dividendes - kontrolpakete ir Latvijai un tieši valsts var uzspiest peļņas sadali pēc savas izvēles.

Atbildēt

derdz

07.09.2017. 20:34

Auzas šā vai tā bija, ir un būs, nav mums kolektīvās domāšanas un saimniekošanas, utt.!

Atbildēt

Ojārs

07.09.2017. 19:13

»

Platais

Tieši pretēji nekāda apvienošana lai Telia apmierinās ar Lietuvas un Igaunijas "veiksmes stāstiem" tādu monstru Latvijā nevajag lai ko par to teiktu Telia rupors Gulbis


Mums par sevi, ne par Telia jārūpējas. Gan jau skandināvi paši ar sevi tiks galā.
Apvienojot nekāds monstrs nesanāk - ne leišus ne igauņus nepārspēs.
Arī pašmāju balss sakaru tirgū šo apvienošanu neviens pat nemanīs. Toties izmaksas krietni ietaupīs.
Datu pārraides tirgū var paredzēt ex-ante saistības un apvienotās licences nosacījumus.
Par saturu nav vērts pat runāt - arī apvienojoties nekas vērā ņemams tas vēl ilgi nebūs.

Atbildēt

Platais

07.09.2017. 18:58

Tieši pretēji nekāda apvienošana lai Telia apmierinās ar Lietuvas un Igaunijas "veiksmes stāstiem" tādu monstru Latvijā nevajag lai ko par to teiktu Telia rupors Gulbis.

Atbildēt

reptilis

07.09.2017. 18:43

..Kučinski pie rociņas nevadās??...Dombrovski vadāja...

Atbildēt

Ojārs

07.09.2017. 18:42

Manuprāt tiem, kuri draudzējas ar savu galvu, sen bija skaidrs, ka šie abi uzņēmumi jāapvieno un jāpārdod. Milzum daudz naudas jau šīs tūļāšanās dēļ Latvijas Republika ir zaudējusi un turpina zaudēt. Taču - nabadzība nav netikums!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...