Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fds

20.01.2017. 17:00

Man gan vairāk ieinteresēja, kas tad ir autors. Manā pieredzē tomēr liekas, ka VIDs tāpat vien neraksta un neprasa, kāpēc veikti tādi pārskaitījumi. Ja tu esi parasts cilvēks, kas strādā parastu darbu, maksā nodokļus, darījumus nekādus utt neveic - Tevi VIDs liks mierā... Man no paziņām neviens nekad nav saņēmis no VIDa neko šādu.

Tātad bija kāds iemesls čekot tos banku izrakstus - tad nu lūk... Autors ir iesaistīts kādās izmeklēšanās? Autors ir valdē (vai tam pieder) kāds šaubīgs SIA? Persona, kurai pārskaitīta nauda tiek izmeklēta? Tur noteikti ir kaut kas apakšā, kas rakstā neparādās. :))))

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

17.01.2017. 15:07

Tikai skaidrā naudā! A ko darīt? Tāda valsts mums tagad! Esi zemāks par zāli!

Atbildēt

Rihards

17.01.2017. 13:11

Jā, šodien man piegādāja Aldis interesantu video, saistītu ar to Gvido komentāru ciklu par Arturu Hanamirjanu Gegamu Hanamirjanu un viņu sia GEGAMS. Video sižetā skaidri redzams kā LV VP Baložu iecirkņa darbonītis, izmantojot savu dienesta stāvokli, imitē kratīšanu privatīpašuma telpas un piesavinās privatpersonas valdījumā esošu datoru... . Šodien noskaidrošu šī videosižeta galveno " varoni", jo, kā redzams video, tad policijas darbinieka apliecības vietā parāda kaklā uzkārto karti elektronisko slēdžu sistēmai policijas iecirknī...

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 10:55

»

jjj

Noilgums smagiem noziegumiem ir 10 gadi, pārējiem vēl mazāk. Noilguma nav tikai noziegumiem pret cilvēci, u.tml


850 Lati - smags noziegums? Tad viņi par to naudu banku aplaupīšanu organizēja? Nu. nu ...

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 10:54

Par nodokļiem un nodevām, likuma 23.pants;
(5 prim 1) Datu atbilstības pārbaudi veic triju gadu laikā no normatīvajos aktos noteiktā maksāšanas termiņa.

Tātad - tas ir tikai informācijai iespējams

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 10:50

»

Žanis

Tātad, ja VID prasa skaidrojumu par 15 eiro, tos var droši sūtīt bekot


Var, bet TIKAI rakstiski un ar pamatojumu!

Un baudu ... :)

Atbildēt

jjj

17.01.2017. 08:49

»

Viesturs

Manuprāt parastais "noilgums" neattiecas uz situācijām, kad ierosināts kriminālprocess


Noilgums smagiem noziegumiem ir 10 gadi, pārējiem vēl mazāk. Noilguma nav tikai noziegumiem pret cilvēci, u.tml.

Atbildēt

cietušais

17.01.2017. 08:47

Iedomājos, kādu baudu šis nepamatotais VID attaisnojums sagadā Inārai Pētersonei un Dacei Pelēkai.Nezin , kurš gan rakstījis atbildi, bet VID sen bija doti norādījumi izvērtēt lietderību un tikai tad rakstīt cilvēkiem vēstules. Nu ko ,izskatās, ka Pētersones cilvēki dara visu, lai atbrīvotos no Cīrules kundzes un izmanto viņas nezināšanu daudzos jautājumos!Ne jau velti aizejot no VID Ināra pecentās haosu sataisīt, ieliekot amatā par kontroles pārvaldes direktori kundzi, kura neko nezina no grāmatvedības, nodokļu likumiem, jo pirms tam tik vien zināja kā uz muitas - muitniekiem kabatas pārbaudīt .....
Pētersone ar Pelēko rullē!!!!

Atbildēt

Žanis

17.01.2017. 08:26

Tātad, ja VID prasa skaidrojumu par 15 eiro, tos var droši sūtīt bekot?

Atbildēt

!

17.01.2017. 07:05

»

Diezgan

Vidistus izdrāzt un pārbaudīt pašus


vidistiem patik mantot vismaz 1/2 miljonu usd no matem skolotajam un glabat banku seifos zelta stienus.

Atbildēt

pilnīgs pamuļķis

17.01.2017. 06:51

Izlasīju Pietiek, ka VID apgalvo, ka jādeklarē tikai pārskaitījumi virs 1425 eiro gadā, atvēru internetveikalu, kurā tirgoju tikai preces līdz 1400 eiro, bet VID, nelieši tādi, tik un tā liek maksāt nodokļus.

Atbildēt

zinīte

16.01.2017. 22:58

Pētersone pirms aiziešanas no VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktores amatā iecēla družku tādu Sandru Kārkliņu - Ādmini. Viņa bija Muitas pārvaldes direktora T.Kravaļa vietniece. Tad lūk, viņi tur muitā bija pieraduši tā strādāt un pieņemt lēmumus par muitas nodokļu parādiem dažu eiro apmērā. Lielākā daļa (ap 80 līdz 90%) tādu lēmumu ir par summām no 1 līdz 50 eiro. Faktiski muita šajā ziņā ir nerentabla, ierēdņu aparāts un 1 eiro muitas nodokļa iekasēšana izmaksā vairāk nekā ierēdņa uzturēšana. Tagad, acīmredzot Kārkliņa sākusi dzenāt tādu pašu luni ( maksimāli mazas summas) vadot Nodokļu kontroles pārvaldi. Problēma ir tikai tajā, ka Cīrule vēl neko nesaprot no šīm lietām un vēl kādu laiku nesapratīs. Pagaidām viņa nesaprot, ka tieši šādas lietas, kad nodokļu kontroles pārvaldes tantes ķer vēju tīrumā un dažus desmitus vai simtus eiro t.i. faktiski imitē darbu nevis to reāli veic, grauj VIDa prestižu sabiedrības acīs vairāk nekā parastie skandāli. Patvaļīgā jaunrade, kas nekā nav saistīta ne ar likumdošanu, ne loģiku brīžiem ir vienkārši apbrīnojama. Bet var arī viņas daļēji saprast - ilgus gadus sēžot vienos un tajos pašos amatos ir izveidojušās korporatīvās un koruptīvās saites. Tāpēc lielos aiztikt nevar, bet rezultātu vajag. Načaļstva prasa. Nu, tad arī vajag tos rezultātus meklēt 15 - 53 Ls pārskaitījumos pirms 5 -10 gadiem. Jo liela daļa nobīstas un samaksā paši pat nezinot par ko. Neies jau algot juristu. Tur tas aprēķins. Ja gribas reālas pārmaiņas jāsāk aŗī reālas rotājas. Un jāsāk ar to pašu Kārkliņu un viņas padotajām. Lai gan nekas tāds pagaidām nenotiks. Viņas izmanto ikdienas pieeju Cīrulei, lai pastāstītu savu versiju, kas, protams, ir ideāla un perfekta, atbilstoša likumam utt., bet Cīrulei, kā rādās, nemaz nav cilvēku, kas to demagoģiju varētu līdzsvarot un parādīt melus.

Atbildēt

Diezgan

16.01.2017. 22:52

Vidistus izdrāzt un pārbaudīt pašus.
Kas viniem deva varu, - tauta, tad ir nu pienācis laiks,viniem atnemt varu un nolikt pie sienas.

Atbildēt

S

16.01.2017. 21:40

»

hmm

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem


VID prettiesiski ņem bankas kontu izrakstus paši. Kad aizgāju uz VID, tur uz galkda jau bija sagatavotas manu kontu izdrukas, CSDD izdrukas par 15 !!!! gadiem, zemesgrāmatas izdrukas par 15!!! gadiem. Tiešām nesaprotu, vai tad noilgums neeksistē, varbūt kāds zin?

Atbildēt

redz

16.01.2017. 21:34

»

hmm

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem


Tos iesniedz paši pārbaudāmie!!

Atbildēt

hmm

16.01.2017. 21:00

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem?

Atbildēt

hmm

16.01.2017. 20:58

un kuras bankas tad šo pa tiešo piešķir vidam? vai tas jau ir visu praksē?

Atbildēt

Ierosināt kriminālatbildību

16.01.2017. 20:30

Vai tiešām ne prokuratūra, ne FM, ne premjers, ne pezidents neapturēs šo VID visatļautību un valsts naudas bezjēdzīgu izšķērdēšanu? Ar ko gan nodarbojas VID lielā armija? Algu un prēmijas saņem par mazo uzņēmēju iznīdēšanu, par privātpersonu iebiedēšanu un novešanu līdz nervu sabrukumam. Kāpēc neaiztiek PVN miljonu izkrāpējus, kuriem PVN atmaksu dāsni paraksta VID priekšniecība? ... jo savējie?

Atbildēt

jjj

16.01.2017. 20:19

Lasiet likumus, nevis klausieties, ko runā TV. Noteikti izpildiet VID prasības un tad pieprasiet info, kāds bija pamats, n.a. Noteikti informāciju nosūtiet Finanšu ministrijai, Saeimas budžeta komosijai. Tad, kad viņiem apniks saņemt šīs vēstules, sāks trenkāt arī VID vadību.

Atbildēt

jautājums

16.01.2017. 19:54

»

protams bez konteksta

Ar kontekstu izrādītos, ka žēlojas kāda pieķerta PVN izkrāpēja un naudas atmazgātāja radinieks


Darījumi ir starp fiziskām personām-tuviem radiniekiem.
1) fiziskās personas nav PVN maksātāji
2) naudas atmazgāšanai tās summmas ir daudz, daudz par sīku.

Atbildēt

SS

16.01.2017. 19:34

turpmāk pārskaitījumos jārakasta - VID dabinieki ir p....dari un m....kas - pilno tekstu, interesanti prasīs skaidrot?

Atbildēt

protams bez konteksta

16.01.2017. 19:22

»

BBKK

Atkal bez konteksta


Ar kontekstu izrādītos, ka žēlojas kāda pieķerta PVN izkrāpēja un naudas atmazgātāja radinieks.

Atbildēt

BBKK

16.01.2017. 19:11

Atkal bez konteksta..

Atbildēt

Kā vienmēr

16.01.2017. 18:36

Katrs no mums ir kā rentgenā caurskatīts - tikai VID var runāt vienu, bet darīt citu. Tam nav jāatbild ne uz ko, nerunājot, ka VID jebkad atbildētu pēc būtības. Saņem garu tekstu, kurā atbildes uz uzdoto jautājumu nav.

Atbildēt

!

16.01.2017. 18:33

vid turpina apzagt Latvijas iedzivotajus !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...