Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fds

20.01.2017. 18:00

Man gan vairāk ieinteresēja, kas tad ir autors. Manā pieredzē tomēr liekas, ka VIDs tāpat vien neraksta un neprasa, kāpēc veikti tādi pārskaitījumi. Ja tu esi parasts cilvēks, kas strādā parastu darbu, maksā nodokļus, darījumus nekādus utt neveic - Tevi VIDs liks mierā... Man no paziņām neviens nekad nav saņēmis no VIDa neko šādu.

Tātad bija kāds iemesls čekot tos banku izrakstus - tad nu lūk... Autors ir iesaistīts kādās izmeklēšanās? Autors ir valdē (vai tam pieder) kāds šaubīgs SIA? Persona, kurai pārskaitīta nauda tiek izmeklēta? Tur noteikti ir kaut kas apakšā, kas rakstā neparādās. :))))

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

17.01.2017. 16:07

Tikai skaidrā naudā! A ko darīt? Tāda valsts mums tagad! Esi zemāks par zāli!

Atbildēt

Rihards

17.01.2017. 14:11

Jā, šodien man piegādāja Aldis interesantu video, saistītu ar to Gvido komentāru ciklu par Arturu Hanamirjanu Gegamu Hanamirjanu un viņu sia GEGAMS. Video sižetā skaidri redzams kā LV VP Baložu iecirkņa darbonītis, izmantojot savu dienesta stāvokli, imitē kratīšanu privatīpašuma telpas un piesavinās privatpersonas valdījumā esošu datoru... . Šodien noskaidrošu šī videosižeta galveno " varoni", jo, kā redzams video, tad policijas darbinieka apliecības vietā parāda kaklā uzkārto karti elektronisko slēdžu sistēmai policijas iecirknī...

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 11:55

»

jjj

Noilgums smagiem noziegumiem ir 10 gadi, pārējiem vēl mazāk. Noilguma nav tikai noziegumiem pret cilvēci, u.tml


850 Lati - smags noziegums? Tad viņi par to naudu banku aplaupīšanu organizēja? Nu. nu ...

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 11:54

Par nodokļiem un nodevām, likuma 23.pants;
(5 prim 1) Datu atbilstības pārbaudi veic triju gadu laikā no normatīvajos aktos noteiktā maksāšanas termiņa.

Tātad - tas ir tikai informācijai iespējams

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 11:50

»

Žanis

Tātad, ja VID prasa skaidrojumu par 15 eiro, tos var droši sūtīt bekot


Var, bet TIKAI rakstiski un ar pamatojumu!

Un baudu ... :)

Atbildēt

jjj

17.01.2017. 09:49

»

Viesturs

Manuprāt parastais "noilgums" neattiecas uz situācijām, kad ierosināts kriminālprocess


Noilgums smagiem noziegumiem ir 10 gadi, pārējiem vēl mazāk. Noilguma nav tikai noziegumiem pret cilvēci, u.tml.

Atbildēt

cietušais

17.01.2017. 09:47

Iedomājos, kādu baudu šis nepamatotais VID attaisnojums sagadā Inārai Pētersonei un Dacei Pelēkai.Nezin , kurš gan rakstījis atbildi, bet VID sen bija doti norādījumi izvērtēt lietderību un tikai tad rakstīt cilvēkiem vēstules. Nu ko ,izskatās, ka Pētersones cilvēki dara visu, lai atbrīvotos no Cīrules kundzes un izmanto viņas nezināšanu daudzos jautājumos!Ne jau velti aizejot no VID Ināra pecentās haosu sataisīt, ieliekot amatā par kontroles pārvaldes direktori kundzi, kura neko nezina no grāmatvedības, nodokļu likumiem, jo pirms tam tik vien zināja kā uz muitas - muitniekiem kabatas pārbaudīt .....
Pētersone ar Pelēko rullē!!!!

Atbildēt

Žanis

17.01.2017. 09:26

Tātad, ja VID prasa skaidrojumu par 15 eiro, tos var droši sūtīt bekot?

Atbildēt

!

17.01.2017. 08:05

»

Diezgan

Vidistus izdrāzt un pārbaudīt pašus


vidistiem patik mantot vismaz 1/2 miljonu usd no matem skolotajam un glabat banku seifos zelta stienus.

Atbildēt

pilnīgs pamuļķis

17.01.2017. 07:51

Izlasīju Pietiek, ka VID apgalvo, ka jādeklarē tikai pārskaitījumi virs 1425 eiro gadā, atvēru internetveikalu, kurā tirgoju tikai preces līdz 1400 eiro, bet VID, nelieši tādi, tik un tā liek maksāt nodokļus.

Atbildēt

zinīte

16.01.2017. 23:58

Pētersone pirms aiziešanas no VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktores amatā iecēla družku tādu Sandru Kārkliņu - Ādmini. Viņa bija Muitas pārvaldes direktora T.Kravaļa vietniece. Tad lūk, viņi tur muitā bija pieraduši tā strādāt un pieņemt lēmumus par muitas nodokļu parādiem dažu eiro apmērā. Lielākā daļa (ap 80 līdz 90%) tādu lēmumu ir par summām no 1 līdz 50 eiro. Faktiski muita šajā ziņā ir nerentabla, ierēdņu aparāts un 1 eiro muitas nodokļa iekasēšana izmaksā vairāk nekā ierēdņa uzturēšana. Tagad, acīmredzot Kārkliņa sākusi dzenāt tādu pašu luni ( maksimāli mazas summas) vadot Nodokļu kontroles pārvaldi. Problēma ir tikai tajā, ka Cīrule vēl neko nesaprot no šīm lietām un vēl kādu laiku nesapratīs. Pagaidām viņa nesaprot, ka tieši šādas lietas, kad nodokļu kontroles pārvaldes tantes ķer vēju tīrumā un dažus desmitus vai simtus eiro t.i. faktiski imitē darbu nevis to reāli veic, grauj VIDa prestižu sabiedrības acīs vairāk nekā parastie skandāli. Patvaļīgā jaunrade, kas nekā nav saistīta ne ar likumdošanu, ne loģiku brīžiem ir vienkārši apbrīnojama. Bet var arī viņas daļēji saprast - ilgus gadus sēžot vienos un tajos pašos amatos ir izveidojušās korporatīvās un koruptīvās saites. Tāpēc lielos aiztikt nevar, bet rezultātu vajag. Načaļstva prasa. Nu, tad arī vajag tos rezultātus meklēt 15 - 53 Ls pārskaitījumos pirms 5 -10 gadiem. Jo liela daļa nobīstas un samaksā paši pat nezinot par ko. Neies jau algot juristu. Tur tas aprēķins. Ja gribas reālas pārmaiņas jāsāk aŗī reālas rotājas. Un jāsāk ar to pašu Kārkliņu un viņas padotajām. Lai gan nekas tāds pagaidām nenotiks. Viņas izmanto ikdienas pieeju Cīrulei, lai pastāstītu savu versiju, kas, protams, ir ideāla un perfekta, atbilstoša likumam utt., bet Cīrulei, kā rādās, nemaz nav cilvēku, kas to demagoģiju varētu līdzsvarot un parādīt melus.

Atbildēt

Diezgan

16.01.2017. 23:52

Vidistus izdrāzt un pārbaudīt pašus.
Kas viniem deva varu, - tauta, tad ir nu pienācis laiks,viniem atnemt varu un nolikt pie sienas.

Atbildēt

S

16.01.2017. 22:40

»

hmm

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem


VID prettiesiski ņem bankas kontu izrakstus paši. Kad aizgāju uz VID, tur uz galkda jau bija sagatavotas manu kontu izdrukas, CSDD izdrukas par 15 !!!! gadiem, zemesgrāmatas izdrukas par 15!!! gadiem. Tiešām nesaprotu, vai tad noilgums neeksistē, varbūt kāds zin?

Atbildēt

redz

16.01.2017. 22:34

»

hmm

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem


Tos iesniedz paši pārbaudāmie!!

Atbildēt

hmm

16.01.2017. 22:00

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem?

Atbildēt

hmm

16.01.2017. 21:58

un kuras bankas tad šo pa tiešo piešķir vidam? vai tas jau ir visu praksē?

Atbildēt

Ierosināt kriminālatbildību

16.01.2017. 21:30

Vai tiešām ne prokuratūra, ne FM, ne premjers, ne pezidents neapturēs šo VID visatļautību un valsts naudas bezjēdzīgu izšķērdēšanu? Ar ko gan nodarbojas VID lielā armija? Algu un prēmijas saņem par mazo uzņēmēju iznīdēšanu, par privātpersonu iebiedēšanu un novešanu līdz nervu sabrukumam. Kāpēc neaiztiek PVN miljonu izkrāpējus, kuriem PVN atmaksu dāsni paraksta VID priekšniecība? ... jo savējie?

Atbildēt

jjj

16.01.2017. 21:19

Lasiet likumus, nevis klausieties, ko runā TV. Noteikti izpildiet VID prasības un tad pieprasiet info, kāds bija pamats, n.a. Noteikti informāciju nosūtiet Finanšu ministrijai, Saeimas budžeta komosijai. Tad, kad viņiem apniks saņemt šīs vēstules, sāks trenkāt arī VID vadību.

Atbildēt

jautājums

16.01.2017. 20:54

»

protams bez konteksta

Ar kontekstu izrādītos, ka žēlojas kāda pieķerta PVN izkrāpēja un naudas atmazgātāja radinieks


Darījumi ir starp fiziskām personām-tuviem radiniekiem.
1) fiziskās personas nav PVN maksātāji
2) naudas atmazgāšanai tās summmas ir daudz, daudz par sīku.

Atbildēt

SS

16.01.2017. 20:34

turpmāk pārskaitījumos jārakasta - VID dabinieki ir p....dari un m....kas - pilno tekstu, interesanti prasīs skaidrot?

Atbildēt

protams bez konteksta

16.01.2017. 20:22

»

BBKK

Atkal bez konteksta


Ar kontekstu izrādītos, ka žēlojas kāda pieķerta PVN izkrāpēja un naudas atmazgātāja radinieks.

Atbildēt

BBKK

16.01.2017. 20:11

Atkal bez konteksta..

Atbildēt

Kā vienmēr

16.01.2017. 19:36

Katrs no mums ir kā rentgenā caurskatīts - tikai VID var runāt vienu, bet darīt citu. Tam nav jāatbild ne uz ko, nerunājot, ka VID jebkad atbildētu pēc būtības. Saņem garu tekstu, kurā atbildes uz uzdoto jautājumu nav.

Atbildēt

!

16.01.2017. 19:33

vid turpina apzagt Latvijas iedzivotajus !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...