Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fds

20.01.2017. 17:00

Man gan vairāk ieinteresēja, kas tad ir autors. Manā pieredzē tomēr liekas, ka VIDs tāpat vien neraksta un neprasa, kāpēc veikti tādi pārskaitījumi. Ja tu esi parasts cilvēks, kas strādā parastu darbu, maksā nodokļus, darījumus nekādus utt neveic - Tevi VIDs liks mierā... Man no paziņām neviens nekad nav saņēmis no VIDa neko šādu.

Tātad bija kāds iemesls čekot tos banku izrakstus - tad nu lūk... Autors ir iesaistīts kādās izmeklēšanās? Autors ir valdē (vai tam pieder) kāds šaubīgs SIA? Persona, kurai pārskaitīta nauda tiek izmeklēta? Tur noteikti ir kaut kas apakšā, kas rakstā neparādās. :))))

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

17.01.2017. 15:07

Tikai skaidrā naudā! A ko darīt? Tāda valsts mums tagad! Esi zemāks par zāli!

Atbildēt

Rihards

17.01.2017. 13:11

Jā, šodien man piegādāja Aldis interesantu video, saistītu ar to Gvido komentāru ciklu par Arturu Hanamirjanu Gegamu Hanamirjanu un viņu sia GEGAMS. Video sižetā skaidri redzams kā LV VP Baložu iecirkņa darbonītis, izmantojot savu dienesta stāvokli, imitē kratīšanu privatīpašuma telpas un piesavinās privatpersonas valdījumā esošu datoru... . Šodien noskaidrošu šī videosižeta galveno " varoni", jo, kā redzams video, tad policijas darbinieka apliecības vietā parāda kaklā uzkārto karti elektronisko slēdžu sistēmai policijas iecirknī...

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 10:55

»

jjj

Noilgums smagiem noziegumiem ir 10 gadi, pārējiem vēl mazāk. Noilguma nav tikai noziegumiem pret cilvēci, u.tml


850 Lati - smags noziegums? Tad viņi par to naudu banku aplaupīšanu organizēja? Nu. nu ...

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 10:54

Par nodokļiem un nodevām, likuma 23.pants;
(5 prim 1) Datu atbilstības pārbaudi veic triju gadu laikā no normatīvajos aktos noteiktā maksāšanas termiņa.

Tātad - tas ir tikai informācijai iespējams

Atbildēt

Jura

17.01.2017. 10:50

»

Žanis

Tātad, ja VID prasa skaidrojumu par 15 eiro, tos var droši sūtīt bekot


Var, bet TIKAI rakstiski un ar pamatojumu!

Un baudu ... :)

Atbildēt

jjj

17.01.2017. 08:49

»

Viesturs

Manuprāt parastais "noilgums" neattiecas uz situācijām, kad ierosināts kriminālprocess


Noilgums smagiem noziegumiem ir 10 gadi, pārējiem vēl mazāk. Noilguma nav tikai noziegumiem pret cilvēci, u.tml.

Atbildēt

cietušais

17.01.2017. 08:47

Iedomājos, kādu baudu šis nepamatotais VID attaisnojums sagadā Inārai Pētersonei un Dacei Pelēkai.Nezin , kurš gan rakstījis atbildi, bet VID sen bija doti norādījumi izvērtēt lietderību un tikai tad rakstīt cilvēkiem vēstules. Nu ko ,izskatās, ka Pētersones cilvēki dara visu, lai atbrīvotos no Cīrules kundzes un izmanto viņas nezināšanu daudzos jautājumos!Ne jau velti aizejot no VID Ināra pecentās haosu sataisīt, ieliekot amatā par kontroles pārvaldes direktori kundzi, kura neko nezina no grāmatvedības, nodokļu likumiem, jo pirms tam tik vien zināja kā uz muitas - muitniekiem kabatas pārbaudīt .....
Pētersone ar Pelēko rullē!!!!

Atbildēt

Žanis

17.01.2017. 08:26

Tātad, ja VID prasa skaidrojumu par 15 eiro, tos var droši sūtīt bekot?

Atbildēt

!

17.01.2017. 07:05

»

Diezgan

Vidistus izdrāzt un pārbaudīt pašus


vidistiem patik mantot vismaz 1/2 miljonu usd no matem skolotajam un glabat banku seifos zelta stienus.

Atbildēt

pilnīgs pamuļķis

17.01.2017. 06:51

Izlasīju Pietiek, ka VID apgalvo, ka jādeklarē tikai pārskaitījumi virs 1425 eiro gadā, atvēru internetveikalu, kurā tirgoju tikai preces līdz 1400 eiro, bet VID, nelieši tādi, tik un tā liek maksāt nodokļus.

Atbildēt

zinīte

16.01.2017. 22:58

Pētersone pirms aiziešanas no VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktores amatā iecēla družku tādu Sandru Kārkliņu - Ādmini. Viņa bija Muitas pārvaldes direktora T.Kravaļa vietniece. Tad lūk, viņi tur muitā bija pieraduši tā strādāt un pieņemt lēmumus par muitas nodokļu parādiem dažu eiro apmērā. Lielākā daļa (ap 80 līdz 90%) tādu lēmumu ir par summām no 1 līdz 50 eiro. Faktiski muita šajā ziņā ir nerentabla, ierēdņu aparāts un 1 eiro muitas nodokļa iekasēšana izmaksā vairāk nekā ierēdņa uzturēšana. Tagad, acīmredzot Kārkliņa sākusi dzenāt tādu pašu luni ( maksimāli mazas summas) vadot Nodokļu kontroles pārvaldi. Problēma ir tikai tajā, ka Cīrule vēl neko nesaprot no šīm lietām un vēl kādu laiku nesapratīs. Pagaidām viņa nesaprot, ka tieši šādas lietas, kad nodokļu kontroles pārvaldes tantes ķer vēju tīrumā un dažus desmitus vai simtus eiro t.i. faktiski imitē darbu nevis to reāli veic, grauj VIDa prestižu sabiedrības acīs vairāk nekā parastie skandāli. Patvaļīgā jaunrade, kas nekā nav saistīta ne ar likumdošanu, ne loģiku brīžiem ir vienkārši apbrīnojama. Bet var arī viņas daļēji saprast - ilgus gadus sēžot vienos un tajos pašos amatos ir izveidojušās korporatīvās un koruptīvās saites. Tāpēc lielos aiztikt nevar, bet rezultātu vajag. Načaļstva prasa. Nu, tad arī vajag tos rezultātus meklēt 15 - 53 Ls pārskaitījumos pirms 5 -10 gadiem. Jo liela daļa nobīstas un samaksā paši pat nezinot par ko. Neies jau algot juristu. Tur tas aprēķins. Ja gribas reālas pārmaiņas jāsāk aŗī reālas rotājas. Un jāsāk ar to pašu Kārkliņu un viņas padotajām. Lai gan nekas tāds pagaidām nenotiks. Viņas izmanto ikdienas pieeju Cīrulei, lai pastāstītu savu versiju, kas, protams, ir ideāla un perfekta, atbilstoša likumam utt., bet Cīrulei, kā rādās, nemaz nav cilvēku, kas to demagoģiju varētu līdzsvarot un parādīt melus.

Atbildēt

Diezgan

16.01.2017. 22:52

Vidistus izdrāzt un pārbaudīt pašus.
Kas viniem deva varu, - tauta, tad ir nu pienācis laiks,viniem atnemt varu un nolikt pie sienas.

Atbildēt

S

16.01.2017. 21:40

»

hmm

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem


VID prettiesiski ņem bankas kontu izrakstus paši. Kad aizgāju uz VID, tur uz galkda jau bija sagatavotas manu kontu izdrukas, CSDD izdrukas par 15 !!!! gadiem, zemesgrāmatas izdrukas par 15!!! gadiem. Tiešām nesaprotu, vai tad noilgums neeksistē, varbūt kāds zin?

Atbildēt

redz

16.01.2017. 21:34

»

hmm

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem


Tos iesniedz paši pārbaudāmie!!

Atbildēt

hmm

16.01.2017. 21:00

tiešām, kā viņi šos datus vispār saņem?

Atbildēt

hmm

16.01.2017. 20:58

un kuras bankas tad šo pa tiešo piešķir vidam? vai tas jau ir visu praksē?

Atbildēt

Ierosināt kriminālatbildību

16.01.2017. 20:30

Vai tiešām ne prokuratūra, ne FM, ne premjers, ne pezidents neapturēs šo VID visatļautību un valsts naudas bezjēdzīgu izšķērdēšanu? Ar ko gan nodarbojas VID lielā armija? Algu un prēmijas saņem par mazo uzņēmēju iznīdēšanu, par privātpersonu iebiedēšanu un novešanu līdz nervu sabrukumam. Kāpēc neaiztiek PVN miljonu izkrāpējus, kuriem PVN atmaksu dāsni paraksta VID priekšniecība? ... jo savējie?

Atbildēt

jjj

16.01.2017. 20:19

Lasiet likumus, nevis klausieties, ko runā TV. Noteikti izpildiet VID prasības un tad pieprasiet info, kāds bija pamats, n.a. Noteikti informāciju nosūtiet Finanšu ministrijai, Saeimas budžeta komosijai. Tad, kad viņiem apniks saņemt šīs vēstules, sāks trenkāt arī VID vadību.

Atbildēt

jautājums

16.01.2017. 19:54

»

protams bez konteksta

Ar kontekstu izrādītos, ka žēlojas kāda pieķerta PVN izkrāpēja un naudas atmazgātāja radinieks


Darījumi ir starp fiziskām personām-tuviem radiniekiem.
1) fiziskās personas nav PVN maksātāji
2) naudas atmazgāšanai tās summmas ir daudz, daudz par sīku.

Atbildēt

SS

16.01.2017. 19:34

turpmāk pārskaitījumos jārakasta - VID dabinieki ir p....dari un m....kas - pilno tekstu, interesanti prasīs skaidrot?

Atbildēt

protams bez konteksta

16.01.2017. 19:22

»

BBKK

Atkal bez konteksta


Ar kontekstu izrādītos, ka žēlojas kāda pieķerta PVN izkrāpēja un naudas atmazgātāja radinieks.

Atbildēt

BBKK

16.01.2017. 19:11

Atkal bez konteksta..

Atbildēt

Kā vienmēr

16.01.2017. 18:36

Katrs no mums ir kā rentgenā caurskatīts - tikai VID var runāt vienu, bet darīt citu. Tam nav jāatbild ne uz ko, nerunājot, ka VID jebkad atbildētu pēc būtības. Saņem garu tekstu, kurā atbildes uz uzdoto jautājumu nav.

Atbildēt

!

16.01.2017. 18:33

vid turpina apzagt Latvijas iedzivotajus !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...