Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

videokamerās neredz seju

16.02.2016. 13:11

un tas ir nopietns iemesls

Atbildēt

viedoklis

15.02.2016. 23:35

Un taa dziedasana nesaat sejas aizklaju ir pasas sievietes izvele ir galigi meli. Eiropaa, vecaki spiez meitam pat nesaat galvas lakatus,kas nosedz matus, jo daudzas negrib pat tos, bet tiek gimenee piespiestas.Taa kaa tur nav nekada briva izvele. Tikai mulkis var pateikt, ka uzvilkt maisveidigu burku ar sauru atveri acim ir tas, ko sieviete karsti velas! To var uzrakstit tikai virietis!

Atbildēt

viedoklis

15.02.2016. 23:16

»

A.K.

Jā, Jums taisnība - daudzi muslimi rietumos neintegrējas. Bet kādēļ gan viņus par to tik ļoti ienīst? Ko tad sliktu viņi dara? Vai viņi kādam uzbāžas ar sludināšanu? Vai, varbūt, viņus ienīst par to, ka viņi nelieto alkoholu, neapmeklē bārus, popkoncertus, klubus un citas tamlīdzīgas izklaides? Varbūt...


Autors ir tik naivs. Musulmani ienist mus, visus eiropiesus, nevis mes vinus. Tapec, ka musulmani mus ienist, vini spridzina un nonavee eiropiesus. Tikai tapec, ka vini nav musulmani un ciena cilveku. Vai autors zin, ka musulmanu sievietei, ja taa ir izvarota, jabut 4 liecinieki - VIRIESI!!!, kas liecinas, ka vina patiesam ir izvarota. Kur tad vina, lai tos nem??!! Vai tad izvarosana notiek publiskaa vietaa?! Tas vien apstiprina, ka sievieti drikst izvarot un par to nebus nekads sods. Iesaku autoram nekad vairs nerakstit nevienu rakstu, jo jusu zinasanas par jebkuru jomu ir loti seklas.

Atbildēt

15.02.2016. 11:14

»

Pork

Tādu apgraizīšanu varējaia tikai deģeneratīvs cūka izdomāt


No klitora masturbēšanas ceļas feminisms. Tas gan jāsaprot. Lai tak masturbē! Lai tak raujas, mēs savu dabūjam, ja protam.

Bet ir arī neklitora orgasms..Kādēl autors A.K. nepiemin to saistība ar muslimiem? Sievietes, kas neattīsta klitora masturbāciju, esot mīļākas!

Atbildēt

A.K.

15.02.2016. 00:33

»

Ina Fominova

Cieniijamais autor, ciiniities ar valdoshaas varas klikji nebuut nenoziimee, atljaut musulamnieteem neesaat brkas, parandzhas, nikaabus, utt. Tas ir ljoti labi, ka Latvijaa ar likumu ir aizliegts neesaat sejas aizsegus, jo, pirmkaart, muusu sabiedriibaa ir pienjemts kontakteeties ar apkaarteejiem AR...


Jā, Jums taisnība - daudzi muslimi rietumos neintegrējas. Bet kādēļ gan viņus par to tik ļoti ienīst? Ko tad sliktu viņi dara? Vai viņi kādam uzbāžas ar sludināšanu? Vai, varbūt, viņus ienīst par to, ka viņi nelieto alkoholu, neapmeklē bārus, popkoncertus, klubus un citas tamlīdzīgas izklaides? Varbūt viņus ienīst par to, ka Korāns aizliedz aizdot un aizņemties naudu uz procentiem, un līdz ar to viņi ir brīvāki cilvēki? Varbūt, par to, ka viņiem neienāk prātā izlikt savas meitas vai sievas publiskai izģērbšanai un apskatei dažādos skaistuma konkursos? Visi tagad šūmējas par aizsegtajām sieviešu sejām, kas, patiesībā ir atsevišķu sieviešu izvēle. Islāms to nepieprasa, un austrumu valstīs liela daļa islāmticīgo sieviešu to nedara. Bet, ja kādas to vēlas darīt, kas tur īpašs? Vai tā nav cilvēka brīva izvēle? Daudzi un daudzas tagad piesauc dzimumu līdztiesību. Tad kādēļ šinī gadījumā tā nedarbojas, un sievietei nav tiesību nēsāt sejas aizklāju, ja viņa to vēlas? Kādēļ citi lemj viņas vietā?
Bet, runājot par Latvijas tradīcijām, jāsaprot, ka pasaule ir mainījusies, kļuvusi atvērtāka, Latvija nav izolēta planēta. Tautas tradīcijas, kas sargā tautu no degradācijas un asimilācijas, ir jāsargā, bet nav jābūt provinciāliem un bailīgiem no citādas ādas krāsas vai izskata cilvēkiem. Starp citu, nav taisnība, ka Eiropā ir aizliegta nikābu nēsāšana. Tā ir aizliegta tikai divās (Francija un Beļģija) no 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm. Arī pārējās pasaules valstīs, bet tādu ir ap 200, tādu likumu nav. Būtu patiesām smieklīgi, ja Latvija kļūtu par trešo pasaules valsti, kur sievietēm ar likumu aizliedz aizsegt seju. Savādāk, kā ar latviešu lišķīgumu, to nevaru izskaidrot.

Atbildēt

Pork

14.02.2016. 19:46

»

Meiteņu apgraizīšana- klitora nogriešana pubertitāti sasniegušām meitenēm, lai viņas nevarētu izjust orgasmu


Tādu apgraizīšanu varējaia tikai deģeneratīvs cūka izdomāt.
Tu nokteikti esi no apgraizīšanas piekritējiem!?
Atņemt sievietei to ko daba ir devusi ir noželojama rīcība .

Atbildēt

Ina Fominova

14.02.2016. 18:50

»

Ainārs Kadišs

Lūdzu, nepiedēvēt man anonīmo komentētāju bieži vien visai vulgāros tekstus! Kā, varbūt, ievērojāt, neslēpjos aiz saucamajiem "nikiem". Neuzskatu, ka anonīmi izlikt internetā kādu jēlību dara cilvēkam godu. Aicinu uz korektu diskusiju


Cieniijamais autor, ciiniities ar valdoshaas varas klikji nebuut nenoziimee, atljaut musulamnieteem neesaat brkas, parandzhas, nikaabus, utt. Tas ir ljoti labi, ka Latvijaa ar likumu ir aizliegts neesaat sejas aizsegus, jo, pirmkaart, muusu sabiedriibaa ir pienjemts kontakteeties ar apkaarteejiem AR ATKLAATAAM SEJAAM, otrkaart, tas, ka pagaidaam musulmanju Latvijaa ir maz, nenoziimee, ka vinju skaits neaugs un paliks vienmeer tik skaitliski mazs, cik tas ir shobriid, treshkaart, ir paruna par velnu un mazo pirkstinju, tad sheit taa pilniibaa atbilst jautaajumaa par sejas aizsegiem musulamnieteem Latvijaa. Atcerieties - musulamnji NEKAD neintegreejas nevienaa valstii, nevienaa sabiedriibaa. Vinji paaudzhu paaudzeem paliek izoleetaa kopienaa ( arii tad, ja beerni apmeklee konkreetaas valsts skolu un maacaas shiis valsts valodaa), neesaa savas valsts tradicionaalos apgjeerbus, apmeklee savas moskas, kuras, protams, tiek saceltas lielaa daudzumaa musulmanjiem ierododies kaadaa valstii. Piemeeram, Lielbritaanija 20. gasimta saakumaa bija tikai paaris mosque ( moskas), tad shodien to ir 1834. Musulmanji NEINTEGREEJAS. Musulmanju vieniigais meerkjis ir padariit konkreeto valsti, kur vinji ir ieradushies par islamticiigo valsti. Taapeec es apsveicu ikvienu Latvijas likumu kas jebkaadaa veidaa var ierobezhot musulamnju invaaziju Latvijaa.

Atbildēt

14.02.2016. 12:10

»

šalom

Katoļticībā pārgājusi pakistāniete: "Musulmaņiem, kas negrib integrēties, nedrīkst ļaut dzīvot Eiropā...


Meiteņu apgraizīšana- klitora nogriešana pubertitāti sasniegušām meitenēm, lai viņas nevarētu izjust orgasmu.
-----------------------------------------

Jūs neesat vīrietis, bet klitora orgasma vergs.

Atbildēt

Nu jau ZB

13.02.2016. 18:21

Mēs nebraucam uz arābu valstīm un neuzspiežam savu kultūru un parašas!!!
Ja pie arābiem nedrīkst staigāt mošejās šortos,vai ir vietas kur sievietēm jābūt apsegtai galvai ar lakatu utt.,tad arī VIENMĒR to ievērojam bez iebildumiem!
Lielākajai LV iedzīvotāju daļai šīs muslimu mentalitātes uzspiešana nepatīk!BASTA!!!

Atbildēt

Ainārs Kadišs

13.02.2016. 12:40

Lūdzu, nepiedēvēt man anonīmo komentētāju bieži vien visai vulgāros tekstus! Kā, varbūt, ievērojāt, neslēpjos aiz saucamajiem "nikiem". Neuzskatu, ka anonīmi izlikt internetā kādu jēlību dara cilvēkam godu. Aicinu uz korektu diskusiju.

Atbildēt

vētra ūdens glāzē

13.02.2016. 00:45

Raksta autors taču teica, ka viņi nemaz nekāro te braukt. Protams, traki būtu, ja dziesmu svētkos atnāktu kāda burkā. Tad vajadzētu viņu apčamdīt :-)

Atbildēt

Jojo

13.02.2016. 00:01

»

hhh

Ja aizliedz burkas, tad jāaizliedz arī saulesbrilles, kosmētika un plastiskās operācijas. Jo arī tās neļauj atpazīt seju...


Nu gan salīdzinājāt (Ainār,kā saprotu?) ķieģeli ar enģeli! Kosmētika nenosedz visu seju tā,ka nevarētu saprast, vai apakšā nav pat vīrietis. Un pieklājīgs cilvēks,kā es, vasarā satiekot kādu paziņu,pilnīgi automātiski noņemu saulesbrilles, vismaz sarunas sākumā, jo,manuprāt, ir neomulīgi runāt ar cilvēku,kura acis tu neredzi.
Un daudz jūs esat redzējis fekālijas izsmērētas pa šekumiem??? Un interesanti,kā jūs to redzējāt? Uz sevis??
Un par Indijas sievišķīgajiem apģērbiem nebija labs piemērs,jo Indija ir viena no valstīm,kur tiek grupveidā izvarotas sievietes,ne tikai tūristes, bet arī savējās- "sievišķigi un skaisti" ģērbtās. Tātad, acīmredzot, apģērbs nav galvenais parametrs,kā dēļ musulmaņu "kultūrā" ir atļauts izvarot sievietes (un bērnus).
Jā, un varbūt Rīga ir lētā seksa pilsēta, bet varbūt tas ir vēl viens iemesls,kāpēc mums pietiek jau ar ko cīnieties.

Atbildēt

šalom

12.02.2016. 23:55

Katoļticībā pārgājusi pakistāniete: "Musulmaņiem, kas negrib integrēties, nedrīkst ļaut dzīvot Eiropā"
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/209645/katolticiba-pargajusi-pakistaniete-musulmaniem-kas-negrib-integreties-nedrikst-laut-dzivot-eiropa?news_com=1


"Pašreiz viņa dzīvo policijas aizsardzībā Vācijā."

Šis LIELISKI raksturo mūsdien realitāti 21. gadsimta Eiropā. Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā, Francijā, Dānijā, Beļģijā....cilvēkiem, kuri kritizē Islāmu ir vajadzīga 24/7 policijas apsardze. Kura vēl reliģija 21.gadsimtā ir tik ekstrēma un radikāla? Par kristietību, budismu utt. cilvēki joko gan filmās, gan komēdiju šovos un šādu gadījumu nav. Islāmisti uzskata, ka Dievam, acīmredzot, ir vajadzīga viņu aizstāvība pre "neslavas" celšanu.

Ļoti drosmīga sieviete. Viņa runā tikai tīru patiesību, tas viss tiešām ir rakstīts Korānā, un, jā- par islāma atstāšanu ir nāvessods. Tāpēc arī viņas tēvs viņu "notiesāja uz nāvi". Grūti iedomāties, kā jājūtas cilvēkam, kuras pašas ģimene pret viņu šādi ir izturējusies. Un tomēr viņa ir bijusi stipra un turpina atmaskot islāma melus. Tikai, lūdzu, Dievs sargi viņas dzīvību!

-Marokā likuma kārtā pārkāpj cilvēktiesības un atļauj diskrimināciju pēc reliģiskās piederības, ja neesi musulmanis!
- Irānas Islāma Republika atteikusies parakstīt Konvenciju par sieviešu visu veidu diskriminācijas izskaušanu, uzskatot, ka šis dokuments ir pretrunā islāma likumiem! Irānā sabiedriskajā transportā sievietes vienmēr brauc aizmugurē, prom no vīriešu skatieniem.
- hadžibs nepārprotami sieviešu diskriminācijas un pazemošanas simbols, ko musulmaņu aktīvisti (galvenokārt, vīrieši) nekaunīgi uzspiež otrās un trešās paaudzes musulmanietēm Rietumos!
- Statistika liecina, ka 60-80% ēģiptiešu sieviešu kļūst par apgraizīšanas upuriem!
- Musulmaņu tradīcijas: meiteņu apgraizīšana Indonēzijā!
- Saskaņā ar ANO datiem, aptuveni 6000 meitenes tiek apgraizīts dienā un apmēram 70 miljoni meiteņu un sieviešu kopā 27 Āfrikas un Tuvo Austrumu valstīs!
Meiteņu apgraizīšana- klitora nogriešana pubertitāti sasniegušām meitenēm, lai viņas nevarētu izjust orgasmu.
- "Amnesty International" aicina Teherānu pārtraukt izpildīt nāvessodus - nomētāšanu ar akmeņiem un ievērot Irānas tiesu varas vadītāja 2002.gadā noteikto moratoriju attiecībā uz šo nāvessoda paveidu!
-Somālijā kāda sieviete par it kā izlaidīga dzīvesveida piekopšanu notiesāta ar nāvi, bet vīrietim piespriesti 100 sitieni ar pletni. Sievietei nāvessods izpildīts nomētājot ar akmeņiem.Divdesmitgadīgās sievietes nāvessods tika izpildīts 200 cilvēku acu priekšā. Sods piespriests par to, ka sievietei un viņas draugam, neesot laulībā, piedzimis bērns.
-Sudānas policija galvaspilsētā Hārtūmā reida laikā kādā kafejnīcā arestējusi 13 sievietes par bikšu valkāšanu, jo tādējādi ticis pārkāpts islāma šariata likums - ģerbties tā, lai citi nejustos neērti. 10 no arestētajām nekavējoties publiski nopērtas.
- Tūkstošiem muhamedāņu izgājuši Sudānas galvaspilsētas Hartūmas ielās, aicinot britu skolotājai Džiliānai Gibonsai piespriest nāvessodu nošaujot, kur varas iestādes arestēja skolotāju par islāma zaimošanu - viņas skolēni nosaukuši spēļu lācīti pravieša Muhameda vārdā, lai gan Muhameds musulmaņu pasaulē ir izplatīts vīriešu vārds un nepavisam nav teikts, ka ar to domāts tieši pravietis Muhameds.
- islāma valstīs ir spēkā necilvēcīgi sodi: dažādu ķermeņa daļu amputācija, kauna zīmju iededzināšana, ausu, mēles vai deguna nogriešana. islama valstīs sodus mēdz izpildīti publiski, lai cilvēkus pieradinātu pie varmācības!
tieši tāpat tiek rīkoti arī svētki, kad publiski tiek kautas aitas pārgriežot tām rīkles!
-Pakistānas likums par zaimošanu starptautiskās sabiedrības uzmanības lokā nonāca 2010.g. novembrī, kad musulmaņu tiesa kādai kristietei piesprieda nāvessodu par it kā islāma nomelnošanu. Cilvēktiesību aizstāvības pārstāvji norāda, ka tas tiek izmantots reliģisko minoritāšu vajāšanai, reliģiskā ekstrēmisma uzkurināšanai.
Pakistānas Islāma garīdznieks piedāvā atlīdzību ikvienam, kurš nogalinās kristiešu sievieti, kas notiesāta par zaimošanu pret islāmu, atsakoties atteikties no kristietības. Par Asijas Bibī slepkavību izsludināta 6 000 ASV dolāru atlīdzība.
15 gadu vecu meiteni, aplejot ar skābi, nogalinājuši viņas vecāki Pakistānas kontrolētajā Kašmiras daļā. Ģimenes locekļu dusmas izraisījušas aizdomas par neatļautām meitas attiecībām ar kādu zēnu, atsaucoties uz amatpersonām, vēsta raidsabiedrība BBC.
Indonēzijas provincē Ačehā aizliegts sievietēm uz motocikliem ar to vadītājiem vīriešiem sēdēt jāteniski, vēsta raidsabiedrība BBC. Šāds aizliegums ieviests, lai glābtu cilvēku "tikumību un morāli" un tas pieņemts, atsaucoties uz Šariata tiesību sistēmu.

Atbildēt

to 15:35

12.02.2016. 20:31

Vai SAB-am nebūtu jāsargā Satversme? Vai Satversmē nav teikts, ka vara pieder tautai? Vai tauta ir par tādu nevienlīdzību? Vai Satversmē nav teikts par demokrātiju? Demokrātija un oligarhija ir 2 atšķirīgas valsts formas. Tad kas būtu jāpieskata un jāliek cietumā?

Atbildēt

viedoklis

12.02.2016. 19:55

»

hhh

Ja aizliedz burkas, tad jāaizliedz arī saulesbrilles, kosmētika un plastiskās operācijas. Jo arī tās neļauj atpazīt seju...


Salidzinajis nu saulesbrilles ar burkam! Ej gulet!Salidzini vel govi ar lidmasinu!

Atbildēt

viedoklis

12.02.2016. 19:54

»

Autoram

Jusu viedoklis ir identisks ar radikalajiem naidu kurinosajiem imamiem, kas sludina Vacijas mosejaas. Tiesi ar tadiem pasiem vardiem un tadiem pasiem argumentiem. Tiesi tapec vinus visus novero Verfassungsschutz (SAB analogs...


100%! Tadi cilveki kaa autors ir pirmie, kas iznicinatu nacionalu valsti. Viniem vienmer par visu skiet, ai, taa tikai vetra udensglazee. Bet sadi cilveki neredz bildi kopumaa un neredz nakotni, jo prata spejas nelauj veidot nakotnes telu. Cilveks, kas nespej veidot likumsakaribas starp pagatni, tagadni un nakotni ir vienkarsi mulkis.

Atbildēt

Autoram

12.02.2016. 16:35

Jusu viedoklis ir identisks ar radikalajiem naidu kurinosajiem imamiem, kas sludina Vacijas mosejaas. Tiesi ar tadiem pasiem vardiem un tadiem pasiem argumentiem. Tiesi tapec vinus visus novero Verfassungsschutz (SAB analogs).
Jusu istaa vieta, autor, ir cietumaa. Vai ari emigracija uz kadu no gandriz 60 pasaules islama valstiim, kur Jus netrauces nekas no ta, ko aprakstijaat.

Atbildēt

hhh

12.02.2016. 14:57

»

Jojo

Raksta autors tikai nemin vienu risinājumu- visām tantēm ar burkām un spaiņiem galvā braukt uz tām valstīm,kur tas ir atļauts. Neviens taču neaizliedz burkas Irākā vai Sīrijā, bet gan Latvijā! Pie MUMS nav tādu paražu nesāt burkas! Tas ir tas pats,ko saku krieviem- jums te slikti? jūs te apspiež?brauciet...


Ja aizliedz burkas, tad jāaizliedz arī saulesbrilles, kosmētika un plastiskās operācijas. Jo arī tās neļauj atpazīt seju.
Pie mums nav paražas nēsāt daudz ko, tai skaitā, apbrīnojami sievišķīgās un skaistās drēbes kādas valkā sievietes Indijā vai Vjetnamā.
Mums ir ieviesusies paraža staigāt legingos bez kleitas un stringos, kas iegriezušies tūplī, izsmērējot fekālijas pa tikumīgo tautasmeitu kautri nepiesegtajiem šekumiem.
Par to latviešu tautu meitu tikumiņu smieklīgi. Rīga kā Eiropas lētākā seksa lielpilsēta.

Atbildēt

Jojo

12.02.2016. 14:36

Raksta autors tikai nemin vienu risinājumu- visām tantēm ar burkām un spaiņiem galvā braukt uz tām valstīm,kur tas ir atļauts. Neviens taču neaizliedz burkas Irākā vai Sīrijā, bet gan Latvijā! Pie MUMS nav tādu paražu nesāt burkas! Tas ir tas pats,ko saku krieviem- jums te slikti? jūs te apspiež?brauciet uz savu matušku Krievzemi un izvērsieties cik gribat! Runājiet krieviski skolās, darbā un mājās,jums taču neviens neliedz. Bet te ir Latvija un valsts valoda-latviešu. Tāpat ar musulmaņiem- nepatīk kaut kas-jūs neviens te netur. Mūsu tautu meitas nāk ar savu tikumiņu apsnigušas nevis apsegušās ar burkām,nikabiem un parandžām un viņas negrib tikt izvarotas,jo tā musulmaņiem ir pieņemts. LV tas vissnav pieņemts un ceru, ka nekad nebūs.

Atbildēt

imis

12.02.2016. 13:30

Tās citādās vērtības "ienāk"no Krievijas, Eiropas, Amerikas, musliniem ... Sasodīts, tas viss latvietim ir CITĀDS, daudzas citādības aizmirstas pat tik dziļi, ka svešo pieņemam kā savējo, piem. kristietība, pārējās, pagaidām vēl svešās, turpina "ienākt", iespiesties, uzkundzēties un viņu veiksmi nosaka veids kā un kas tās uzspiež.Tā bija agrāk un būs turpmāk. Mēs nedzīvojam uz citas planētas, tāpēc pukoties par to, kas notiek, bet notiek nemitīgi kaut kas, ir vienkārši dumji.Pieņemsim dzīvi, ne pretosimies tai, tas ir bezjēdzīgi, uzvarētāju nebūs.

Atbildēt

cangals

12.02.2016. 13:04

a kā ja visi staigātu pliki?

Atbildēt

trollis

12.02.2016. 12:01

»

Lettiņš

Ej ārstēties, naidpilnais lūzeri


Arstēties ir jāiet ši naida izraisītājiem un maronešu, ierēdņu un troļļu baram. Parazīti tagad paši sevi atklāj, gan vārdos gan darbos.

Atbildēt

savā laikā

12.02.2016. 11:52

kompartijnieki savās runās vērsās pret abām galējībām - gan pret cionismu, gan antisemītismu.

Atbildēt

12.02.2016. 11:20

»

lauķis

Lielākā daļa nemaz nezin kas ir cionisms.Ja sāc runāt par cionismu tad tevi pieskaita antisemītiem , fobistiemvai rasistiem


LRTT tagad aizraujas ar cionisma izskaidrošanu, kad viņiem pametu "šo kaulu" .

Bet uzmanība tam tika pievērsta, skatoties Melu laboratoriju, kurā Gorbunovs kritizēja cionismu, bet vēlāk komunistiem ļaujoties uzpirkties, sākot jau ar to, ka Jeļcinam tika samaksāts ar ASV Kongresa piešķirto naudu puča apspiešanai. Pašlaik 4. maija kliķe ir paklausīgo cionisma suņi, sākot ar Lembergu. Ja Lembergs nepakļautos, viņa Šveices banku konti tiktu iesaldēti un konfiscēti. Iemeslu atrastu.

Atbildēt

:-)

12.02.2016. 09:57

Par izvirtību var runāt no dažādiem aspektiem. Tas, ka viņiem ir daudz, bet "vēl nePietiek", arī ir izvirtība.
Pretstats izvirtībai - mērenība.

Atbildēt

:-(

12.02.2016. 08:54

Kontrasts starp izvirtušajiem, vulgārajiem Rietumiem un tradicionālajiem Austrumiem nupat ir kļuvis tik uzkrītošs, ka sāk radīt diskomfortu
=====================
Taisni kā no Krievijas politiķu un mediju demagoģijas

Atbildēt

lauķis

12.02.2016. 08:52

»

Izraēlas un ASV cionisti musulmaņu džihādistus padarījuši par karavīriem Eiropā - iebraucēju daļa ir arī Putina zaļie cilvēciņi, kuriem kājas aug Čečenijā - musulmaņu vidē


Lielākā daļa nemaz nezin kas ir cionisms.Ja sāc runāt par cionismu tad tevi pieskaita antisemītiem , fobistiemvai rasistiem.

Atbildēt

lauķis

12.02.2016. 08:50

»

Lettiņš

Ej ārstēties, naidpilnais lūzeri


Tauta , tas skan lepni.Diemžēl lielākā latviešu tautas daļa ir padarīta par nedomājošām bezsugas aitām , ,,demokrātijas,, un eiropistisko vērtību piekritējiem.

Atbildēt

12.02.2016. 07:26

»

nianses

Autors laikam nezina, ka Eiropas valstis sejas aizklajs jau ir aizliegts. Te neiet runa par gerbsanas stilu un tikumu, jaa, tiesi par drosibu. Autors tikai tad sapratis kas ir musulmani, kad noslepkavos ai izvaros vina meitu, bet pagaidam, jaa vini tak neko sliktu nav izdarijusi! otrkart, nevar ne runat...


Izraēlas un ASV cionisti musulmaņu džihādistus padarījuši par karavīriem Eiropā - iebraucēju daļa ir arī Putina zaļie cilvēciņi, kuriem kājas aug Čečenijā - musulmaņu vidē.

Hibrīdkara apstākļos jau dzīvojam.

Atbildēt

12.02.2016. 07:22

»

Lettiņš

Ej ārstēties, naidpilnais lūzeri


Re, cik patīkami, ienaidnieks trako! Ienaidnieks, kas uzdodas par latvieti. Droši vien smurgulis, kas piegalaimojas vecajiem komunistiem, 4. maija kliķei un labi iekārtojies tādu kā Lembergs pasparne, aizvējā, kamēr latviešiem valsts politikas dēļ jāpamet Latvija. Lielākā daļa, kas atgriezīsies stiprāki, būs naidpilni pret šo valsti. Piemēram - slēdza raidījumu Aizliegtais paņēmiens, jo sāka atmaskot nelabvēlīgo uzņēmējdarbības vidi LV, kur valda korupcija un nelabvēlība tiem, kas vēlas trādāt godīgi.Formalais slēgšanas iemesls ir "pievilkts aiz matiem".

Atbildēt

Lettiņš

12.02.2016. 01:10

»

Daudzi latvieši aizbrauc aiz naida pret LV valdošo kliķi - negrib samierināties ar notiekošo LV, grib pārbaudīt uz sevi citas vērtības. Tā ir neizmērojama drosme...


Ej ārstēties, naidpilnais lūzeri!
No raksta jau žults plūst. Ja tā ienīst savu tautu, nav brīnums, ka par muhamedāņu nāves 'kultūru' jāfano un muļķību gūzmu jāraksta

Atbildēt

nianses

12.02.2016. 00:09

Autors laikam nezina, ka Eiropas valstis sejas aizklajs jau ir aizliegts. Te neiet runa par gerbsanas stilu un tikumu, jaa, tiesi par drosibu. Autors tikai tad sapratis kas ir musulmani, kad noslepkavos ai izvaros vina meitu, bet pagaidam, jaa vini tak neko sliktu nav izdarijusi! otrkart, nevar ne runat, ne kontakteties ar cilveku, kura seja nav redzama. Tas ir augstakaa meraa nekulturalisms un neciena pret neaizklato cilveku.
Bez tam sejas aizklajs ir loti traucejoss gan esanai sab. vietas. Burkas, kas noklaj pilnigi visu seju un acis skatas it kaa pa restotu lodzinu ( izplatits Afganistanaa) ir loti neveseligs, jo ir gruti elpot, arii bojaa redzi. Bet tas tacu nekas, taa jau tikai sieviete! peldeties, kur visiem ir noteikts apgerba kods, bet musulmaniete leks udenii garos lindrakos, ir loti nehigieniski. Ne jau par velti cilveks ir izdomajis ertu apgerbu. Taa kaa sis aizvesturiski stulbais gerbsanas stils nekad nav japasniedz taa kaa seit autors to dara.

Atbildēt

11.02.2016. 23:46

»

hm

Kadiš, būtu labāk priecājies, ka no Latvijas aizvācas nepilsoņi, kas īstenībā ir civilokupanti un kolonisti


Daudzi latvieši aizbrauc aiz naida pret LV valdošo kliķi - negrib samierināties ar notiekošo LV, grib pārbaudīt uz sevi citas vērtības. Tā ir neizmērojama drosme.

Arī aiz naida aizbraucu, ar naidu atgriezos, gudrāks un naidpilnāks, drosmīgāks, nesamiernisciskāks un patstāvīgāks cīnītājs, kas palīdz arī citiem aizstāvēt savas tiesības.

Bet, aizstāvot tiesības, daudzreiz jānonāk pie atziņas, ka pretim atliek likt vien shēmas, kas nav pārspējamas, lai izdzīvotu. Citu variantu šeit nav. Jo pamatsist ēma veidota uz pazīšanos, korupciju un uzņēmējdarbības graušanu.

Atbildēt

11.02.2016. 23:37

Labu domu raksts. Domāju, ka starptautiskais cionisms savu domāšanas veidu uzspiež visai pasaulei un Eiropai ar globalizāciju. Izraēlā ir dzīvs terorisms, ieroči kodienā – tātad tā arī jābūt citiem. Izraēlas valsts kases 60-80 procentus ieņēmumu veido elektronisko drošības sistēmu ražošana un pārdošana arvalstīs, kas ir cionistu rokās. Šo ekonomikas sviru veidoja ebreji, kas pameta PSRS. Cionisms pēc būtības ir sava veida rasisms. Žīdu rasisms, kas mums tiek uzspiests visos veidos.

Atbildēt

hm

11.02.2016. 23:07

Kadiš, būtu labāk priecājies, ka no Latvijas aizvācas nepilsoņi, kas īstenībā ir civilokupanti un kolonisti.

Atbildēt

švamme

11.02.2016. 21:30

man šis situācijas skaidrojums šķiet visai tendenciozs, un ne jau latvieši ir pret šo svešo apģērbu, bet pret švešo dzives uztveri, kuru mēs pašlaik varam redzēt- tiek uzspiests eiropai ar varu !! You tube ir neskaitāmi video, eiropietes ir almost minoritāte, kurām jau uz ielām tiek uzbrukts, ka sejas neesot piesegtas (konkrēti Londonas apkārtnē)
Mēs svešā baznīcā ar savu bībeli pat neiedomājamies ienākt, bet atšķirībā no mums šie cilvēki jau kliedz uz UK ielām: "UK go to hell" un "we are taking over"

Atbildēt

hm

11.02.2016. 21:23

Pašreiz Vidusjūrā valda vētras. Bet, neskatoties uz to Eiropā jau ieradušies 9x vairāk bēgļu kā attiecīgajā laikā pagājušogad.
Kad Vidusjūrā beigsies vētras Baltijā sāksies...

Atbildēt

aradhana

11.02.2016. 21:02

Runa ir par skaistuma izpratni, kádu vélamies Latvijá: indoárisko sievietes greznosanos Dievam par godu, sev par prieku, Dzíves apliecinajumam, iekséjá un aréja harmonijai, veselíbai, ticibai sev - ar patiksanu puisiem ká visa minétá sekám vai semítisko, kur sievietes skaistums ir prece/ káda ípasums (nav svarigi - izstadíts publiskai aplúkosanai vai glabáts tikai ''sievietes ípasniekam''), sieviete sevi kopj ''prieks káda/kaut ká, nevis, lai izpaustu savu dvéseles skaistumu.

Atbildēt

niknā

11.02.2016. 20:59

neviens nekur necepas, tak pieņēma likumu, ka aizliegs un miers. un pareizi ir.

P.S. latviski nav tāda vārda muslimi, ir vai nu musulmaņi, vai nu islāmticīgie, to jau nu mūsu vietējai dvieļgalvu kopienai vajadzēja zināt un vismaz latviešu valodu nekropļot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...