Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

13.05.2017. 14:59

»

A.N.

Tas olgalvis ir interesants tips pat uz latviešu olgalvju fona. Ja būtu normāls cilvēks, tad žurnālistu būtu pasūtījis jau pēc pirmajiem provokatīvajiem jautājumiem (tiekamies ar tipisku latviešu pseidožurnālistu-nekaunīgu provokatoru; īsts žurnālists pat ienaidnieku intervē korekti un bez provokācijām...


Ja būtu normāls cilvēks, tad atbildētu pēc būtības, ko arābi no latviešiem mācīsies, kādi eksperti brauks un, žēl ka nepajautāja, arī par to, kādā veidā mūsu zināšanas tiks nodotas (ar bukletiņiem vai lekcijās Irākas valdībai, formālās vai neformālās sarunās utt.). Žurnālists vienkārši gribēja uzzināt, kas slēpjas aiz skaistām frāzēm par pieredzes nodošanu. Izskatās, ka citas skaistas frāzes.

Atbildēt

Vecā slota

06.05.2017. 00:15

»

Zaraza

Un ar tādiem 'ekspertiem" mums ir pilna Latvija. Viņi ir savairojušies kā sēnes pēc lietus un notriec milzīgu daļu no valsts jau tā trūcīgā budžeta. Kā ar to cīnīties - nav ne jausmas, pilnīgs bezcers. Vienīgi...Putin, palīdzi


Lēnām pār tiltu dēls, no kaitēkļiem jāatbrīvojas pakāpeniski. Vispirms no asinskārajām sarkanajām utīm un tikai pēc tam no zili pelēkajām blaktīm.

Atbildēt

Zaraza

05.05.2017. 16:02

Un ar tādiem 'ekspertiem" mums ir pilna Latvija. Viņi ir savairojušies kā sēnes pēc lietus un notriec milzīgu daļu no valsts jau tā trūcīgā budžeta. Kā ar to cīnīties - nav ne jausmas, pilnīgs bezcers. Vienīgi...Putin, palīdzi!

Atbildēt

Scenogrāfs

05.05.2017. 12:12

Maņka- Bendiks kārtējo reizi nolicis kluci uz tilta.

Atbildēt

kurts

05.05.2017. 10:56

»

>> U.U.

"Tāda nav bijusi tautas griba." - Te savu lomu nospēlēja inteliģence, tas bija inteliģences uzdevums, ja gribat, misija, tas ir tas, kādēļ ir nepieciesma attīrīsanās. A.P., iespējams, sevi arī pieskaita pie inteliģences


Mūsu inteliģence bija un ir kolaboracionistu priekšpostenis,kurš turpina ārdīt un reformēt visu dzīvotspējīgo.Mediķu inteliģence vārda tiešajā nozīmē.Rubiks par savam ciešanam saņēma kompensācijā ES posteni un pensiju,par kādu var tikai sapņot.Var droši teikt ka kolaboracionistiem ir uzticēta latviešu tautas bendes loma,ko viņi ari ar kangariem rakstūrīgo pārcentību arī izpilda.

Atbildēt

Tpu-tpu-tpu

05.05.2017. 08:34

Valdošajai koalīcijai Latvijā un arī Rīgā, kaut arī tie it kā nav vieni un tie paši, ir nozīmīgi, ka nav iespējams balsot vēlēšanās elektroniski. Un E- lietu ministrija ņēma nelabu galu savulaik... Pašvaldību vēlēšanās liegta balsošana ārzemēs esošajiem, jo diez vai trimdinieki balsotu par tiem, kas viņus tur nosūtīja. Kaut gan visādi sindromi aprakstīti un stāsti dzirdēti par upuriem un varmākām. Un Cimdars no Mozus laikiem šefo, vēlēšanu iecirkņos darbojas partijām tuvie,kaut kā par konkursiem nav dzirdēts šai sakarībā, ja jāpamato viedoklis.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.05.2017. 13:50

Rekur Aivars par Nord stream 2. It sevišķi beigās par kangaru argumentiem kāpēc nevajag uz šī projekta rēķina kautko nopelnīt. Tā ir viena epizode no simtiem. Ceru kādreiz visi šie kangari nepaspēs aizmukt un tautā veiks taisno tiesu bez ilgiem tiesas procesiem
https://www.youtube.com/watch?v=vm9gGAok3x4

Atbildēt

Super

04.05.2017. 11:07

Malacis:))) pārsmējāmies. Skaists eirotrash pārstāvis

Atbildēt

>> U.U.

04.05.2017. 09:55

"Tāda nav bijusi tautas griba." - Te savu lomu nospēlēja inteliģence, tas bija inteliģences uzdevums, ja gribat, misija, tas ir tas, kādēļ ir nepieciesma attīrīsanās. A.P., iespējams, sevi arī pieskaita pie inteliģences.

Atbildēt

lasiet nra

03.05.2017. 23:38

V. Avotiņš uzrakstījis partejiski skaistu svētku rakstu.

Atbildēt

janis

03.05.2017. 22:25

Paldies par anekdoti.Atceros,bija tāds tāds skanošs tukšs nummurs-elfertc(LC?).

Atbildēt

Veiksmes stāsts

03.05.2017. 18:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Laba intervija, tā ir reāla žurnalistika. Labi izgaismo kangaru režīma iecelto izcilo ierēdņu nesatricināmos argumentus


Ierēdņus tas skar daudz mazākā mērā nekā āboltiņas, čigānes, pabrikus, dombrovskus un tiem līdzīgos

Atbildēt

Žulis

03.05.2017. 17:48

Labs, ilustratīvs un izskaidrojošs materiāls tai situācijai, kādā esam nonākuši. Ar interesi izlasīju. Tādi nu ir mums tie "eksperti" un "izvērtētāji", kurus pie valsts vadības stūres nolicis kapitālismā iesoļojušais padomju režīms.Un mūsdienu pasaules globalizatoriem arī ļoti labi noder šie padomju varas izperētie speciālisti, jo komunistu režīms pēc savas būtības jau arī tie paši globalizatori vien savulaik bija.

Atbildēt

Drīzāk

03.05.2017. 17:44

»

zaza

Kad beidzot tie ārzemju latvieši tiks izmesti mēslainē


kad viņi beigs ciemoties un brauks mājās?

Atbildēt

burtu pazinējs

03.05.2017. 17:28

Labais.Ļoti pamācoši un pat atraktīvi tādā garumā.Un ja tā vēl ir taisnība,tad pat atsvaidzinoši.

Atbildēt

Atbrivotajs

03.05.2017. 16:19

Atcerietis ka rejat uz Zigeristu un Valdmani . Tagad sapratat,ka viniem bija 100% taisniba!

Atbildēt

nu tak

03.05.2017. 16:01

»

zaza

Kad beidzot tie ārzemju latvieši tiks izmesti mēslainē


nekad. kāda jēga no mēslaines izmest mēslainē?

Atbildēt

Janka

03.05.2017. 15:28

Nesapratu šo savārstījumu. Tātad, Bendikaprāt, Irāka visās jomās mums tikusi tālu priekšā?! Tādi sīkumi, kā bruņotas sadursmes starp etniskajiem/reliģiskajiem grupējumiem un fakts, ka daļu valsts teritorijas kontrolē ISIS neskaitās?!

Atbildēt

A.N.

03.05.2017. 15:16

Tas olgalvis ir interesants tips pat uz latviešu olgalvju fona. Ja būtu normāls cilvēks, tad žurnālistu būtu pasūtījis jau pēc pirmajiem provokatīvajiem jautājumiem (tiekamies ar tipisku latviešu pseidožurnālistu-nekaunīgu provokatoru; īsts žurnālists pat ienaidnieku intervē korekti un bez provokācijām).Bet nepasūta, pacieš visu. Ko gan tāds latviešu olgalvis var priekš CIP vai tml. izošņāt Irakā? Bet latviešu "pieredze" jau noder visiem - gruzīniem, ukraiņiem. Latvieši kā liberālistu ideoloģijas dzinējsuņi, bezprincipu lopi, paklausīgi iztapoņas, ērti informācijas izošņātāji diplomātu cepurē.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.05.2017. 14:52

Laba intervija, tā ir reāla žurnalistika. Labi izgaismo kangaru režīma iecelto izcilo ierēdņu nesatricināmos argumentus.

Atbildēt

U.U.

03.05.2017. 14:31

Domāju, vērtīgākais ir vārdi "tāda nav bijusi tautas griba". Patiešām latviešu tautas griba nav bijusi sodīt kompartijas un VDK karavadoņus. Latviešu tauta viņus atzīst par goda vīriem jeb kā saka Maizītis - "sabiedrībā cienījamiem cilvēkiem". Tātad ko mēs iegūstam? Iegūstam to, ka latviešu tautai nav nekādas tiesības sūdzēties par dzīvi kriminālā valstī, ko radīja šie "cienījamie cilvēki". Latvieši paši ir vainīgi, ka dzīvo savu mēslu jūgā. Latviešiem patīk mēsli. Latviešu tautas griba nav pret mēslu varu.Sodīja tikai Rubiku, kas bija milzīga latviešu nelietība.Tagad pat apdauzītākie latvieši saprot, ka Rubiks ir godīgākais politiķis uz latviešu "politiķu" izdzimteņu fona.

Atbildēt

Fhh

03.05.2017. 13:47

Un tadi klauni ir daudzss jomaas pat nodoklu sistemu nevar sakartot

Atbildēt

zaza

03.05.2017. 13:14

Kad beidzot tie ārzemju latvieši tiks izmesti mēslainē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...