Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savairojies pārāk daudz ierēdņu

23.04.2020. 13:48

Jau viens otram sākuši traucēt!

Atbildēt

Šķēle kaut kā ticēja Latvijas ekonomikas attīstībai.. no privatizācijas sākuma

23.04.2020. 13:09

»

ES

Lasīju un šaubījos, cik Jūsu teiktajā patiesa, cik melu, bet kad nonācu līdz TAUTAS PARTIJAS pieminēšanai, tad viss kļuva skaidrs. Un tagad pateikšu savas domas - Šķēle bija ne tikai gudrākais uz spējīgākais no visiem premjeriem Un ne mirkli nešaubos, ja viņam būtu ļauts turpināt strādāt viņš būtu valsti...


6. Saeimas deputāts G. Valdmanis atklāj savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem tos spēkus, kas samaļ Latviju. Un ar Šķēli tika arī veiktas pārrunas kā ar G. Valdmani un 10. Saeimā A. Šķēle bija atmetis visas ilūzijas un meloja par desmit mēmiem.. ar Kiki! Viņiem un Kalvītim bija tikai viens mērķis - ja nesagrāsies tagad, tad vēlāk vaino sevi!

Atbildēt

Pilsone

23.04.2020. 08:36

»

šī būtne

ir īsta maita


Kā LM ministre bija tukša vieta, tad tāda pati arī VM. Nožēlojama, nekompetenta partijas ieliktene.

Atbildēt

ES

23.04.2020. 08:18

»

Vērotājs

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD...


Lasīju un šaubījos, cik Jūsu teiktajā patiesa, cik melu, bet kad nonācu līdz TAUTAS PARTIJAS pieminēšanai, tad viss kļuva skaidrs. Un tagad pateikšu savas domas - Šķēle bija ne tikai gudrākais uz spējīgākais no visiem premjeriem Un ne mirkli nešaubos, ja viņam būtu ļauts turpināt strādāt viņš būtu valsti sakārtojis.Nezinu, kas tie par spēkiem, gribas domāt, ka tie paši, kas vada Viņķeli, Kariņu un Levitu - bet tie paši, tā prasti runājot, ŠĶĒLI NOĒDA.uN IZSKATĀS, KA TIE PAŠI ARĪ JUMS lika ķerties pie šo murgu PUBLICĒŠANAS ar īpašu vēlmi iebiedēt cilvēkus, ja parādīsies vakcīnas, sevi neglābt.Tātad - Jūsu rakstītajam ir jāpieiet ar tieši pretēju patiesību Bet, atgriežoties pie Viņķeles, viņas pretestība pret cita veida testēšanu ir saprotama, jo tā atklātu pavisam citu ainu, ne to ar ko viņa baro sabiedrību.

Atbildēt

Drīz tevi vakcinēs,

23.04.2020. 06:00

»

mhhhh

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju...


jo neatbilsti “saprāta kritērijiem” un to atradīs tavos biodatos pie ģimenes ārsta e- veselībā. Gaini valsts apmaksātu “bezmaksas vakcīnu” pret koronvīrusu covid-19 “labākiem medību laukiem”!

Atbildēt

ASV jau tādus testus mājas apstākļiem tirgo par 110 usd

23.04.2020. 05:57

»

mhhhh

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju...


https://youtu.be/zfrcCOKzKdM

Atbildēt

mhhhh

23.04.2020. 05:08

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju"
Tad vajag tos tirgot blakus kafijas kapsulām, nevis brēkt, ka neizdodas iesmērēt valstij.

"šādas atļaujas izsniegšanai nepieciešamas Ministru kabineta noteikumu izmaiņas (...) lai Zāļu valsts aģentūrai vispār būtu tiesības šāda veida atļauju izsniegt un lai minētās atļaujas saņemšanai nebūtu jāpieprasa daudzi birokrātiski dokumenti"
A, iesniegt tos likumos un MK noteikumos noteiktos dokumentus, par grūtu? Gribas pa sētas durvīm>

Atbildēt

Aha!

23.04.2020. 05:04

»

Vērotājs

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD...


Ilze Viņķele tika apmācīta ASV specskolā un ne par saviem līdzekļiem. Ko viņai tur mācīja, nav zināms, viņa neatklāj, neievēlēta Saeimā kļuva par veselības ministri.

Vīruss covid-19, kas pierādīts, ir sintētiskais, pagaidām visas pasaules iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai vēlāk izplatītu un ieviestu bezmaksas obligātu vakcīnēšanu pret it kā covid-19 ar vakcinēšanās pasi. Ja nebūsi vakcinējies, ierobežos daudzas tiesības, kā tas jau notiek, - pārvietošanās cilvēktiešības, tiesības uz darbu, bankas karti, tiesības iegūt autovadītāja tesības utt. Vakcinēti tiks visi pieaugušie ar diva veida vakcīnām - pirmās būs ar placebo efektu, kuras izmantos to personu vakcināšanai, kuru bioadati no e- veselības datiem atbildīs prasībām, lai cilvēkus atstātu dzīvus kā melnstrādniekus un apsardzi, tostarp valsts korporācijas vajadzībām, otras nesīs nāvi 6-12-24 mēnešu laikā. Tādā veidā atbrīvosies no 6 miljardiem cilvēku īsā laikā. Neviena veselības ministrija neatbild par vakcīnu “tīrību” šīm ārzemēs izgatavotām vakcīnām un nepārbauda pirms potēšanas, jo tās formāli neskaitās medikamenti un visas vakcīnu partijas nav iespējams pārbaudītvispār, jo ir ampulās. Pirmos obligāti potēs brīvprātīgos, policiju, armiju. Orgāns, kuru uzreiz sabeigs vakcīna, būs galvas smadzenes, kam sekos citu orgānu disfunkcija. Cilvēks ar piespiedu- labprātīgo vakcīnu saindējies 6-12-24 mēnešu laikā pilnīgi zaudēs prātu un imunitāti. Tāds vai cits termiņš būs ieprogramēts vakcīnas inkubācijas periodā, lai īsā laikā vakcinētu ievērojamu skaitu civēku! Ķīnas laboratorijās šī vakcīnu viela pret covid-19 jau ir izstrādāta - bez smaržas un garšas un ieslodzījumu vietās aprobēta pat uz personām no zinātnieku aprindām. Minēto vielu ar droniem plānoja izkaisīt virs protestantiem Honkongā 2019. gada vasarā. Ķīnas komunisti no tā atteicās, jo efekts būtu “pārāk acīm redzams” un pasaule uzzinātu par šo vielu! Laimīgi savā ārprātā pirmie, protams, mirs veci cilvēki! Tāda ir jaunākā, populārākā obligātās pret covid-19 piespiedu vakcinēšanas hipotēze “vispasaules staļiniskajai tīrīšanai”, ko PSRS gados atzina un veicināja ASV un Rietumu sabiedrība ar savu klusējošo piekrišanu. Bet uzpirktie mediji, kurus aktīvi “labdarīgi” finansē, sabiedrībai iestāstīs, ka pasaulē izplatās vēl aktīvāks nāvējošs vīruss, kura avots vairs nav sikspārnis, bet ir “kamielis”. Par kamieļiem uzskatot jau vakcinētos it kā pret covid-19.

Neilgi pēc Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas, ja atceraties, sekoja citas Malaizijas lidmašīnas bojā eja, tai iekrītot okeānā. Vēlāk šo avāriju norakstīja uz pilota pašnāvību. Patiesībā tā bija diversija, jo tās pasažieri bija vadošie pasaules zinātnieki, virusulogi, kuri lidoja uz konferenci, lai apspriestu nāvējošo SARS un citu vīrusu problēmas.

Atsauce uz:

https://youtu.be/qd49dSRS19M

Atbildēt

Vērotājs

22.04.2020. 22:00

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD vēlēšanās aptaisīsies uz visiem laikiem! Patiesībā šī Saeima un, jo īpaši, Vanckariņa kabinets, antilatviskais prezis, ir nesalīdzināmi nežēlīgāki pret iedzīvotājiem, salīdzinot ar to Saeimu, ko atlaida Zatlers.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2020. 21:35

Kāda jēga cepties,ja viss un visur ir izlemts!Nevienu un nekur neatlaidīs-partijas visu ir sadalījušas:kam un kā jābūt!...diemžēl...

Atbildēt

no ielas nevienu neņem

22.04.2020. 20:24

Tiek dots laiks politiskās aizmugures izveidošanai,bet laikam nesanāk.Pietieka komentori-viennozīmīgi PAR!

Atbildēt

ROFLMAO

22.04.2020. 19:27

Gan jau kāds no dārgo testu ražotājiem ir sabīdījis lietas.

Plus, tikai pateicoties ekspresstestu nepieejamībai, mums ir viszemākā oficiālā saslimstība un mirstība!!!

Atbildēt

uz mēslu dakšām

22.04.2020. 19:18

Viņķeli, kanKariņa kliķi, Levitu!

Atbildēt

Dauka

22.04.2020. 18:01

»

Darbinieks

Vai tu arī domā , ko raksti? Vai vienkārši paģiras


Nea, tās nav paģiras, to nevar “salāpīt”

Atbildēt

Miljardiera iedoklis par koronvīrusu

22.04.2020. 17:58

https://youtu.be/B_1LBugYsL4

Atbildēt

millers

22.04.2020. 17:55

ieliek govi pa prieksnieku un gaida nezin kadus brinumus ,metiet ar kaju pa trekno dirsu

Atbildēt

Jaunākās ziņas no ASV

22.04.2020. 17:38

par koronvīrusa izplatību. Faktiski pandēmija esot 50-80 x lielāka no fiksētās.

https://youtu.be/lWxhGRV-6pc

Atbildēt

Kur visi tie grozi palika,Viņķeles kundze?

22.04.2020. 17:17

Obligātā veselības apdrošināšana ar neatkarīgām slimokasēm,kā pilnīgi visās pārējās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot,uz Veselības ministriju vairs neattiecas?

Atbildēt

Attīstībai/Par

22.04.2020. 17:16

»

šī būtne

ir īsta maita


labākā maita no Jēkabpils čekistu ģimenes.

Atbildēt

Es apšaubu visu Latvijas medicīnas

22.04.2020. 17:13

»

Darbinieks

Vai tu arī domā , ko raksti? Vai vienkārši paģiras


“tīrību”, ja tik daudz mediķu izsargājoties, ievērojot instrukcijas saslimuši un ne tikai Latvijā! Loģiski, ka neviens nepārbauda testu tīrību, pirms bāž devunā līdz ausu kanāla! Neviens arī neatbild par vakcīnu tīrību - akli uzticas atsūtītajiem materiāliem.

Atbildēt

Vai kopš 2009.gada ir kas mainījies?

22.04.2020. 17:06

Skat."Cita pasaule Zāļu valsts aģentūrā",Māra Libeka Latvijas Avīze,15.07.2009. http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_numura/?doc 58327&ins_print

Atbildēt

Pēteris

22.04.2020. 16:56

Cik ļimonus, pateicoties vīrusam, iebāzīs kabatā čekas aģentu radiniece? Cik no MK sastāva vispār ir kaut nedaudz ar kopetenci apveltīti?

Atbildēt

Misis 20?

22.04.2020. 16:43

Kaut kā liekas, ka Ilžuks iesaistīts biznesā, kurā par katru testu mums no maka paņem 80.- eur. Nepieļauj nekādu konkurenci. Tajā pat laika Lietuvā par nieka 10.- eiro var veikt testu vismaz 25-30 laboratorijās.

Atbildēt

Kaža

22.04.2020. 16:41

Interesanti būtu zināt,kādās sociālās grupas tiek apkalpotas vislabāk.Latvijā,kā diktatora Pinočeta sekotājvalstīj,kura nevairās no klaji fašistiskās t. i.labējās orientācijas valsts goda,droši vien tie ir valsts ierēdņi un bagātie ļaudis.Tādi nelieši,kā pensionēti ,parastā darba invalīdi,tiek nīcināti kā šķira,nekautrējoties pielietot pat dažādas kriminālās metodes ar labklājības un veselības sistēmas starpniecību.

Atbildēt

ha-ha

22.04.2020. 16:33

Būs vairāk testu, būs vairāk slimo!
Kurš muļķis zāģēs zaru uz kura sēž?
Viņķele taču nav muļķis! Pie mums viss labi! Vīrusus nepazīstam!

Atbildēt

Labklājības nav

22.04.2020. 16:31

»

šī būtne

ir īsta maita


Kāpēc uzturēt Labklājības ministriju? Dzīvnieku Levitu nerūp Latvijas cilvēku veselība, kā bij. ECT tiesnesis viņš ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Kas ir Viņķele?Tukšdirsēja, teroriste.

Atbildēt

Āris

22.04.2020. 16:29

Maitai jāatkāpjas. Pilnīgi nekompetenta šofera meita. Iedomīga, aroganta, nekompetenta tirgusbāba.

Atbildēt

Kas atbildēs par eksprestestu “tīrību”?

22.04.2020. 16:29

Kas atbildēs, ja eksprestesti izplata koronvīrusu? Vai tas būs valsts noslēpums? Vakcīnas neattiecas uz medikamentiem. Kas Latvijā atbild par to, lai vakcīnas nesatur smagos metālus? Neticu, ka par to atbild Viņķele!

Atbildēt

Latvis

22.04.2020. 16:13

VDK ģimenīte netiek galā ar Veselības ministriju. Vai tiesa, ka VDK aģents Pēteris izlemj visus jautājumus Veselības ministrijas iepirkumos ? Un ko viņa sieva Kalugina? Jau ir izdienas pensijā ?

Atbildēt

šī būtne

22.04.2020. 15:52

ir īsta maita.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...