Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savairojies pārāk daudz ierēdņu

23.04.2020. 14:48

Jau viens otram sākuši traucēt!

Atbildēt

Šķēle kaut kā ticēja Latvijas ekonomikas attīstībai.. no privatizācijas sākuma

23.04.2020. 14:09

»

ES

Lasīju un šaubījos, cik Jūsu teiktajā patiesa, cik melu, bet kad nonācu līdz TAUTAS PARTIJAS pieminēšanai, tad viss kļuva skaidrs. Un tagad pateikšu savas domas - Šķēle bija ne tikai gudrākais uz spējīgākais no visiem premjeriem Un ne mirkli nešaubos, ja viņam būtu ļauts turpināt strādāt viņš būtu valsti...


6. Saeimas deputāts G. Valdmanis atklāj savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem tos spēkus, kas samaļ Latviju. Un ar Šķēli tika arī veiktas pārrunas kā ar G. Valdmani un 10. Saeimā A. Šķēle bija atmetis visas ilūzijas un meloja par desmit mēmiem.. ar Kiki! Viņiem un Kalvītim bija tikai viens mērķis - ja nesagrāsies tagad, tad vēlāk vaino sevi!

Atbildēt

Pilsone

23.04.2020. 09:36

»

šī būtne

ir īsta maita


Kā LM ministre bija tukša vieta, tad tāda pati arī VM. Nožēlojama, nekompetenta partijas ieliktene.

Atbildēt

ES

23.04.2020. 09:18

»

Vērotājs

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD...


Lasīju un šaubījos, cik Jūsu teiktajā patiesa, cik melu, bet kad nonācu līdz TAUTAS PARTIJAS pieminēšanai, tad viss kļuva skaidrs. Un tagad pateikšu savas domas - Šķēle bija ne tikai gudrākais uz spējīgākais no visiem premjeriem Un ne mirkli nešaubos, ja viņam būtu ļauts turpināt strādāt viņš būtu valsti sakārtojis.Nezinu, kas tie par spēkiem, gribas domāt, ka tie paši, kas vada Viņķeli, Kariņu un Levitu - bet tie paši, tā prasti runājot, ŠĶĒLI NOĒDA.uN IZSKATĀS, KA TIE PAŠI ARĪ JUMS lika ķerties pie šo murgu PUBLICĒŠANAS ar īpašu vēlmi iebiedēt cilvēkus, ja parādīsies vakcīnas, sevi neglābt.Tātad - Jūsu rakstītajam ir jāpieiet ar tieši pretēju patiesību Bet, atgriežoties pie Viņķeles, viņas pretestība pret cita veida testēšanu ir saprotama, jo tā atklātu pavisam citu ainu, ne to ar ko viņa baro sabiedrību.

Atbildēt

Drīz tevi vakcinēs,

23.04.2020. 07:00

»

mhhhh

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju...


jo neatbilsti “saprāta kritērijiem” un to atradīs tavos biodatos pie ģimenes ārsta e- veselībā. Gaini valsts apmaksātu “bezmaksas vakcīnu” pret koronvīrusu covid-19 “labākiem medību laukiem”!

Atbildēt

ASV jau tādus testus mājas apstākļiem tirgo par 110 usd

23.04.2020. 06:57

»

mhhhh

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju...


https://youtu.be/zfrcCOKzKdM

Atbildēt

mhhhh

23.04.2020. 06:08

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju"
Tad vajag tos tirgot blakus kafijas kapsulām, nevis brēkt, ka neizdodas iesmērēt valstij.

"šādas atļaujas izsniegšanai nepieciešamas Ministru kabineta noteikumu izmaiņas (...) lai Zāļu valsts aģentūrai vispār būtu tiesības šāda veida atļauju izsniegt un lai minētās atļaujas saņemšanai nebūtu jāpieprasa daudzi birokrātiski dokumenti"
A, iesniegt tos likumos un MK noteikumos noteiktos dokumentus, par grūtu? Gribas pa sētas durvīm>

Atbildēt

Aha!

23.04.2020. 06:04

»

Vērotājs

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD...


Ilze Viņķele tika apmācīta ASV specskolā un ne par saviem līdzekļiem. Ko viņai tur mācīja, nav zināms, viņa neatklāj, neievēlēta Saeimā kļuva par veselības ministri.

Vīruss covid-19, kas pierādīts, ir sintētiskais, pagaidām visas pasaules iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai vēlāk izplatītu un ieviestu bezmaksas obligātu vakcīnēšanu pret it kā covid-19 ar vakcinēšanās pasi. Ja nebūsi vakcinējies, ierobežos daudzas tiesības, kā tas jau notiek, - pārvietošanās cilvēktiešības, tiesības uz darbu, bankas karti, tiesības iegūt autovadītāja tesības utt. Vakcinēti tiks visi pieaugušie ar diva veida vakcīnām - pirmās būs ar placebo efektu, kuras izmantos to personu vakcināšanai, kuru bioadati no e- veselības datiem atbildīs prasībām, lai cilvēkus atstātu dzīvus kā melnstrādniekus un apsardzi, tostarp valsts korporācijas vajadzībām, otras nesīs nāvi 6-12-24 mēnešu laikā. Tādā veidā atbrīvosies no 6 miljardiem cilvēku īsā laikā. Neviena veselības ministrija neatbild par vakcīnu “tīrību” šīm ārzemēs izgatavotām vakcīnām un nepārbauda pirms potēšanas, jo tās formāli neskaitās medikamenti un visas vakcīnu partijas nav iespējams pārbaudītvispār, jo ir ampulās. Pirmos obligāti potēs brīvprātīgos, policiju, armiju. Orgāns, kuru uzreiz sabeigs vakcīna, būs galvas smadzenes, kam sekos citu orgānu disfunkcija. Cilvēks ar piespiedu- labprātīgo vakcīnu saindējies 6-12-24 mēnešu laikā pilnīgi zaudēs prātu un imunitāti. Tāds vai cits termiņš būs ieprogramēts vakcīnas inkubācijas periodā, lai īsā laikā vakcinētu ievērojamu skaitu civēku! Ķīnas laboratorijās šī vakcīnu viela pret covid-19 jau ir izstrādāta - bez smaržas un garšas un ieslodzījumu vietās aprobēta pat uz personām no zinātnieku aprindām. Minēto vielu ar droniem plānoja izkaisīt virs protestantiem Honkongā 2019. gada vasarā. Ķīnas komunisti no tā atteicās, jo efekts būtu “pārāk acīm redzams” un pasaule uzzinātu par šo vielu! Laimīgi savā ārprātā pirmie, protams, mirs veci cilvēki! Tāda ir jaunākā, populārākā obligātās pret covid-19 piespiedu vakcinēšanas hipotēze “vispasaules staļiniskajai tīrīšanai”, ko PSRS gados atzina un veicināja ASV un Rietumu sabiedrība ar savu klusējošo piekrišanu. Bet uzpirktie mediji, kurus aktīvi “labdarīgi” finansē, sabiedrībai iestāstīs, ka pasaulē izplatās vēl aktīvāks nāvējošs vīruss, kura avots vairs nav sikspārnis, bet ir “kamielis”. Par kamieļiem uzskatot jau vakcinētos it kā pret covid-19.

Neilgi pēc Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas, ja atceraties, sekoja citas Malaizijas lidmašīnas bojā eja, tai iekrītot okeānā. Vēlāk šo avāriju norakstīja uz pilota pašnāvību. Patiesībā tā bija diversija, jo tās pasažieri bija vadošie pasaules zinātnieki, virusulogi, kuri lidoja uz konferenci, lai apspriestu nāvējošo SARS un citu vīrusu problēmas.

Atsauce uz:

https://youtu.be/qd49dSRS19M

Atbildēt

Vērotājs

22.04.2020. 23:00

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD vēlēšanās aptaisīsies uz visiem laikiem! Patiesībā šī Saeima un, jo īpaši, Vanckariņa kabinets, antilatviskais prezis, ir nesalīdzināmi nežēlīgāki pret iedzīvotājiem, salīdzinot ar to Saeimu, ko atlaida Zatlers.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2020. 22:35

Kāda jēga cepties,ja viss un visur ir izlemts!Nevienu un nekur neatlaidīs-partijas visu ir sadalījušas:kam un kā jābūt!...diemžēl...

Atbildēt

no ielas nevienu neņem

22.04.2020. 21:24

Tiek dots laiks politiskās aizmugures izveidošanai,bet laikam nesanāk.Pietieka komentori-viennozīmīgi PAR!

Atbildēt

ROFLMAO

22.04.2020. 20:27

Gan jau kāds no dārgo testu ražotājiem ir sabīdījis lietas.

Plus, tikai pateicoties ekspresstestu nepieejamībai, mums ir viszemākā oficiālā saslimstība un mirstība!!!

Atbildēt

uz mēslu dakšām

22.04.2020. 20:18

Viņķeli, kanKariņa kliķi, Levitu!

Atbildēt

Dauka

22.04.2020. 19:01

»

Darbinieks

Vai tu arī domā , ko raksti? Vai vienkārši paģiras


Nea, tās nav paģiras, to nevar “salāpīt”

Atbildēt

Miljardiera iedoklis par koronvīrusu

22.04.2020. 18:58

https://youtu.be/B_1LBugYsL4

Atbildēt

millers

22.04.2020. 18:55

ieliek govi pa prieksnieku un gaida nezin kadus brinumus ,metiet ar kaju pa trekno dirsu

Atbildēt

Jaunākās ziņas no ASV

22.04.2020. 18:38

par koronvīrusa izplatību. Faktiski pandēmija esot 50-80 x lielāka no fiksētās.

https://youtu.be/lWxhGRV-6pc

Atbildēt

Kur visi tie grozi palika,Viņķeles kundze?

22.04.2020. 18:17

Obligātā veselības apdrošināšana ar neatkarīgām slimokasēm,kā pilnīgi visās pārējās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot,uz Veselības ministriju vairs neattiecas?

Atbildēt

Attīstībai/Par

22.04.2020. 18:16

»

šī būtne

ir īsta maita


labākā maita no Jēkabpils čekistu ģimenes.

Atbildēt

Es apšaubu visu Latvijas medicīnas

22.04.2020. 18:13

»

Darbinieks

Vai tu arī domā , ko raksti? Vai vienkārši paģiras


“tīrību”, ja tik daudz mediķu izsargājoties, ievērojot instrukcijas saslimuši un ne tikai Latvijā! Loģiski, ka neviens nepārbauda testu tīrību, pirms bāž devunā līdz ausu kanāla! Neviens arī neatbild par vakcīnu tīrību - akli uzticas atsūtītajiem materiāliem.

Atbildēt

Vai kopš 2009.gada ir kas mainījies?

22.04.2020. 18:06

Skat."Cita pasaule Zāļu valsts aģentūrā",Māra Libeka Latvijas Avīze,15.07.2009. http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_numura/?doc 58327&ins_print

Atbildēt

Pēteris

22.04.2020. 17:56

Cik ļimonus, pateicoties vīrusam, iebāzīs kabatā čekas aģentu radiniece? Cik no MK sastāva vispār ir kaut nedaudz ar kopetenci apveltīti?

Atbildēt

Misis 20?

22.04.2020. 17:43

Kaut kā liekas, ka Ilžuks iesaistīts biznesā, kurā par katru testu mums no maka paņem 80.- eur. Nepieļauj nekādu konkurenci. Tajā pat laika Lietuvā par nieka 10.- eiro var veikt testu vismaz 25-30 laboratorijās.

Atbildēt

Kaža

22.04.2020. 17:41

Interesanti būtu zināt,kādās sociālās grupas tiek apkalpotas vislabāk.Latvijā,kā diktatora Pinočeta sekotājvalstīj,kura nevairās no klaji fašistiskās t. i.labējās orientācijas valsts goda,droši vien tie ir valsts ierēdņi un bagātie ļaudis.Tādi nelieši,kā pensionēti ,parastā darba invalīdi,tiek nīcināti kā šķira,nekautrējoties pielietot pat dažādas kriminālās metodes ar labklājības un veselības sistēmas starpniecību.

Atbildēt

ha-ha

22.04.2020. 17:33

Būs vairāk testu, būs vairāk slimo!
Kurš muļķis zāģēs zaru uz kura sēž?
Viņķele taču nav muļķis! Pie mums viss labi! Vīrusus nepazīstam!

Atbildēt

Labklājības nav

22.04.2020. 17:31

»

šī būtne

ir īsta maita


Kāpēc uzturēt Labklājības ministriju? Dzīvnieku Levitu nerūp Latvijas cilvēku veselība, kā bij. ECT tiesnesis viņš ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Kas ir Viņķele?Tukšdirsēja, teroriste.

Atbildēt

Āris

22.04.2020. 17:29

Maitai jāatkāpjas. Pilnīgi nekompetenta šofera meita. Iedomīga, aroganta, nekompetenta tirgusbāba.

Atbildēt

Kas atbildēs par eksprestestu “tīrību”?

22.04.2020. 17:29

Kas atbildēs, ja eksprestesti izplata koronvīrusu? Vai tas būs valsts noslēpums? Vakcīnas neattiecas uz medikamentiem. Kas Latvijā atbild par to, lai vakcīnas nesatur smagos metālus? Neticu, ka par to atbild Viņķele!

Atbildēt

Latvis

22.04.2020. 17:13

VDK ģimenīte netiek galā ar Veselības ministriju. Vai tiesa, ka VDK aģents Pēteris izlemj visus jautājumus Veselības ministrijas iepirkumos ? Un ko viņa sieva Kalugina? Jau ir izdienas pensijā ?

Atbildēt

šī būtne

22.04.2020. 16:52

ir īsta maita.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...