Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukušais Apinis

15.08.2017. 22:24

Esmu mesija, esmu Pēteris Apinis ceļā Aleksandra augstienēm... Ar gadiem katram m jārod vieta un miers!

Atbildēt

vecs doks

12.08.2017. 14:48

»

zane

palasiet, kā LJMC privatizēja https://www.vestnesis.lv/ta/id/45775


Šitā ņirgāties par akciju sabiedribu spej tikai reti aprobežots cilveks.
Vismaz faktus nevajag sagrozit

Atbildēt

OPAPĀ

02.08.2017. 21:52

»

Pilnīgi pareizi

Un tāpēc no Veselības ministrijas astoņiem departamentiem ar simtiem labi atalgotu un apdrošinātu,nestreikojošu ekonomisko liekēžu,ir jāatstāj tikai viens-Veselības departaments,ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kā pirmskara Latvijā (skat.VM mājas lapu),kad nebija ne datoru...


ATBALSTU ! TAD LATVIJĀ BIJA AP 300 APTIEKU UN TIKAI VIENA ZĀĻU LIELTIRGOTAVA UN TĀ PATI PIEDERĒJA VALSTIJ UN ZĀLES BIJA LĒTĀKAS. BET TAGAD IR RUTUĻA KOMPĀNIJA - ZĀĻU LIELTIRGOTAVU ASOCIĀCIJA, KURĀ VIŅS CĪNĀS PAR TO LAI APTIEKĀ STIKAI VAKCINĒ CILVĒKUS.GALVENAIS IR NAUDA, A CILVĒKU LABKLĀJĪBAI VAR ŠĶAUDĪT VIRŠU.

Atbildēt

RUTULI - KO LOBĒ ???????

02.08.2017. 21:49

Kāpēc Mārcis Rutulis - Latvijas zāļu lieltirgotavu vadonis par visu varu grib panākt, lai vakcīnas vairs neizplata ģimenes ārstiem, bet atiekas. Kāpēc RUTULIS GRIB PANĀKT LAI APTIEKĀ VARĒTU VAKCINĒT PACIENTUS. DOMĀJIET VIŅAM RŪP PACIENTI. MUĻĶĪBAS TIE IR TIKAI SKAISTI VĀRDI. VIŅAM RŪP NAUDA, KURU SAŅEM LIELTIRGOTAVU APTIEKAS MPAR PACIENTAM VEIKTO PAKALPOJUMU - VAKCINĀCIJA. STARP CITU NO VAKCĪNĀM VAR BŪT ARĪ ANALIFAKTISKIAS ŠOKS. DIEZ VAI RUTUĻA FARMACEITU TO NOMINITORĒS.

Atbildēt

PIETIEK KAMPT

02.08.2017. 21:36

»

Klauns

Apinis varēja paklusēt. Pats barojas no farmācijas naudas, laikam Coca-cola vairs nefinansē Pēterīša izdomātos pasākumus


tagad topā RUTUĻA MĀRČA BĻAUSTĪŠANĀS . Dzirdēju, k avīņš lobē vakcīnu izplatīšanas sistēmas maiņu. Viņam par visu varu vajag, lai visas vakcīnas sadala aptieka un arī vakcinē pacientus. Ka tik nauda ripo, ies pāri līķiem.

Atbildēt

uzmanību, uzmanību. Pievērsiet uzmanību Rutuļa darbībām.

02.08.2017. 21:34

»

Pilnīgi pareizi

Un tāpēc no Veselības ministrijas astoņiem departamentiem ar simtiem labi atalgotu un apdrošinātu,nestreikojošu ekonomisko liekēžu,ir jāatstāj tikai viens-Veselības departaments,ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kā pirmskara Latvijā (skat.VM mājas lapu),kad nebija ne datoru...


pareizi piekrītu, tad medikamenti bija lētāki, jo bij avalts aptiekas ap 250 un viena VALSTS LIELTIRGOTAVA. SUPER. Es par atgriešanos pei vecās kārtības !!!!!! Bet ko dara lieltirgotāju asociācijas virsvadonis Rutulis. Lobē, lai vakcīnas izplatītu nevis ģimenes ārsti , bet aptiekas. Un tad ģimenes ārstiem būs jāskrien uz aptieku pēc vakcīnas pacientam, bet nē, viņš saka, ka aptieka būs tikai starpposms, lieltirgotāju vakcīnas pievedīs ģimenes ārstam. Labs gan starpposms - aptieka takš liks uzcenojumu. Dikti naudu gribās tiem lieltirgotājiem. Viņi tik rūpējas, lai aptiekas pelnītu.

Atbildēt

lalalala

02.08.2017. 20:45

pasekojiet līdzi, ko cenšas izlobēt Rutulis no lieltirgotvau asociācijas , bļaustoties ministrijā. Laikam lielajam zāļu vīram, kāds uzkāpis uz varžacīm.

Atbildēt

Merzulis

02.08.2017. 12:59

Apini! Tev jau sen laiks dekrētā! Uz neatgriešanos!

Atbildēt

nu

01.08.2017. 20:15

»

situācija

Skaidrs, ka caska ir zaudējusi, un to saprot arī Apinis. Punktu caskas karjerai pielika paziņojums par ārlaulības bērnu, bet vina pati vel cer uz brīnumiem un krampjaini turās pie krēsla


es vienalga domāju, ka viņai ir plāns B- piem, ka viņu, balstoties uz Darba likumu kā grūtnieci neaiztiks un atjaunos amatā (jo cita likuma LV nav par grūtnieču un jauno mammu nodarbināšanu).

Atbildēt

tieši tā

01.08.2017. 20:14

»

pukš

nav ne reformu, ne rindas mazāk. Nauda izkūst nevajadzīgās, nespējīgās slimnīcās, pasākumos un pētījumos par situāciju medicīnā


valstī jau 75% ir privātā medicīna, mikroķirurģija, zobārstniecība, daļēji neiroķirurģija utt.
Nekāda veselības apdrošināsāna neatrisinās neesošo māsu problēmu vai neesošu ārstu vai vāju ģimene s ārstu problēmu.
Rindas tikai pieaugs.

Atbildēt

Klauns

01.08.2017. 08:38

Apinis varēja paklusēt. Pats barojas no farmācijas naudas, laikam Coca-cola vairs nefinansē Pēterīša izdomātos pasākumus.

Atbildēt

Nezinītis

31.07.2017. 14:03

Ja jau Pēteris tā vāmuļo, vai tik viņam nav kāda saistībā ar neskaidro grūtniecību

Atbildēt

hroniski

31.07.2017. 14:02

ākstu biedrības vadošā locekļa kritiskās noplūdes apenēs.

Atbildēt

zane

31.07.2017. 13:24

Arī ARSa jaunajā mauku mājā ir ielikti 12 miljoni struktūrofndu naudas, kas it kā izdoti par milzīgi dārgu aparatūru, patiesībā līdzfinansējuma 50% atgriežas pie pircēja

Atbildēt

situācija

31.07.2017. 13:18

Skaidrs, ka caska ir zaudējusi, un to saprot arī Apinis. Punktu caskas karjerai pielika paziņojums par ārlaulības bērnu, bet vina pati vel cer uz brīnumiem un krampjaini turās pie krēsla.

Atbildēt

Pilnīgi pareizi

31.07.2017. 13:07

Un tāpēc no Veselības ministrijas astoņiem departamentiem ar simtiem labi atalgotu un apdrošinātu,nestreikojošu ekonomisko liekēžu,ir jāatstāj tikai viens-Veselības departaments,ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kā pirmskara Latvijā (skat.VM mājas lapu),kad nebija ne datoru,ne e-veselības,ne kodolmagnētiskās rezonanses,bet nebija arī rindu,kvotu un kukuļu ārstiem.Un ne tikai zāle bija zaļāka,bet arī medikamenti bija nesalīdzināmi lētāki.Kad bija neatkarīgas slimokases,bez administratīvajiem vidutājiem,ar savām,daudz lētākām aptiekām un slimnīcām,bezmaksas sanatorijām,atpūtas namiem un bērnu vasaras nometnēm un visa ārstniecības nauda atradās slimokases rokās,kas slēdza līgumus ar ārstiem un maksāja slimības pabalstus,kā tas ir visās pārējās ES valstīs joprojām,Igauniju un Lietuvu ieskaitot.

Atbildēt

Nu nu

31.07.2017. 12:04

»

zane

Valsts ieguldīja 15 miljonus Jūras medicīnas centrā, un Birks noprivatizēja par dažiem sertifikātiem


Un kur tad Diagnostikas centrs , ko Birks "uzdāvina" Revaldam

Atbildēt

zane

31.07.2017. 11:54

palasiet, kā LJMC privatizēja https://www.vestnesis.lv/ta/id/45775

Salikta iekšā bija mūsdienīga tehnoloģija par 15 miljoniem, par valsts naudu pirkta, noprivatizēja par 2000 sertifikātiem, t.i. 8000 latiem

Atbildēt

Neredzams un smaržo pēc burkăniem

31.07.2017. 11:51

»

apeineitis

Kas tad nu Pēterim noticis? Klusēja, rakstīja par simpātisko blondīni, saņēma krietnu eiropas piķi.... Ko tad čaška no solītā neiedeva, ja jāsāk vervelēt? Pilnmēness tak vēl nav, kad parasti Pēčas aktivitātes izpaužas jo spilgti


daini, tas tu apeineitis...jo tavs komentārs pēc zaķīša purkštķa ož...dzeltenais un pērkamais...vai arī abi ēdiet daudz burkānu...dažkārt zaķīši ēd arī savas spiras...nu tad gan ož, daini, tu esi uz robežas.

Atbildēt

apeineitis

31.07.2017. 10:26

Kas tad nu Pēterim noticis? Klusēja, rakstīja par simpātisko blondīni, saņēma krietnu eiropas piķi.... Ko tad čaška no solītā neiedeva, ja jāsāk vervelēt? Pilnmēness tak vēl nav, kad parasti Pēčas aktivitātes izpaužas jo spilgti.

Atbildēt

Jautājums

31.07.2017. 09:02

Kāpēc Mozgim ir sadoti visādi sertifikāti? Tāpat kā Zatleram un vēl rindai, ko ,Pēteri?

Atbildēt

pacients

31.07.2017. 08:16

Apini, neesi tik aprobežots un nesalīdzini Saeimas deputātus ar ārstu. Man kā pacientam tiešām interesē lai ārsti būtu pieejami, jo es maksāju nodokļus. Ja ārsts pieņem brīvdienās vai svētku dienās, tad viņam vajadzētu atalgojumu saņemt tādu, kādu saņem citi darbinieki strādājot brīvdienās. Bet vispār ģimenes ārstam jāstrādā tā, lai es neslimotu un man nevajadzētu griezties pie viņa steidzamības kārtā. Šobrīd liekas, ka viņu interesēs ir, lai es vairāk pie tiem grieztos!

Atbildēt

pukš

31.07.2017. 06:45

nav ne reformu, ne rindas mazāk. Nauda izkūst nevajadzīgās, nespējīgās slimnīcās, pasākumos un pētījumos par situāciju medicīnā....

Atbildēt

Lauķis

30.07.2017. 22:47

Par nožēlu jāatzīst, ka birokratizēts tiek viss, ne tikai ārstu prakse. Pa'mēģiniet kaut ko nokārtot, piemēram, Rīgas būvvaldē. Lai pārvietotu 1/4 kbm ķieģeļu, saskaņošana jāveic gandrīz gadu, tas ir tad, ja vēl labi paveicas. Tā Latvija ir valsts kur ne par ko nav jābrīnās, uzņēmīgākie vienkārši nospļaujas un aizbrauc, neuzņēmīgākie - pārtrauc strādāt un liekas mierā, kā būs tā iztiksim. Tā ka viss notiek, tieši tāpat kā ģimenes ārstiem.

Atbildēt

Bruno

30.07.2017. 22:27

Zaudētāji no streika būs tikai pacenti, jo viņi ir muļķi un nesaprot ka ģimenes ārsti ir jāatbalsta.

Kapēc valdībai dot naudu ārtiem mūsu ārstēšanai, ja viņa to naudu var izterēt savām vajadzībām?

Ārsti savu panāks, bet kalpu tauta kas domā tikai par sevi un neatbalsta cits, paliks kalpu tauta!

Atbildēt

Apinītis

30.07.2017. 21:59

Apinis vienmēr ir lobējis privāto medicīnu. Diemžēl no no nodokļu reformas medicīnai labuma nebūs, jo netiek ieviesta nedz valdības solītā obligātā veselības apdrošināšana, nedz arī veselības budžets tiek piesaistīts kādam no nodokļiem. Apinis ir nožēlojams, jo nostājās Kučinska, nevis medicīnas māsu un ģimenes ārstu pusē. Sūdabrālis nevis mediķu interešu aizstāvis.

Atbildēt

juris

30.07.2017. 21:12

Apinim jau nu gan būtu jāpatur mute ciet, jo pamatus šim bardakam ielika L.Ceļš ar Apiņa drošo roku un ar valst6s līdzekļiem izveidoja miljonāru maksas klīnikas, kuras tagad vēl ir jānosstiprina, kas arī veiksmīgi tiek darīts.....

Atbildēt

Gaišais

30.07.2017. 20:03
Klīniskā čangalfobija.

Atbildēt

juhans

30.07.2017. 18:45

Apinim un arodbiedrības priekšniekam kā nemainīgiem kurātoriem gan vajadzētu būt atbildīgiem par situāciju,citādi sanāk kā Lembergam un Co,kuri nemītigi publiski apspriež,komente un dod rekomendācijas pašrocīgi sastrādāto nelietību izlabošanai,kategoriski atsakoties no autortiesībam un atbildības.

Atbildēt

nuķis

30.07.2017. 17:56

Skaisti runāt nav grāvjus rakt, ko , biedri Apini ??!!

Atbildēt

pozitīvajam Apiņa prāta aiznesumam

30.07.2017. 17:45

...Un vēl – es tomēr ticu nodokļu reformas pozitīvajam pienesumam veselības budžetam. ...

Atbildēt

ES

30.07.2017. 17:32

Pietiek lasītaja raksti ir intersantāki

Atbildēt

Troļļu gans

30.07.2017. 16:40

Solījums ir solījums. Personisko īpašību vai to neesamības trūkums protams ir daļa problēmu cēloņu. Personības loma vēsturē, lai ar cik maza nebūtu personība un viņas ietekmes lauciņš.
Vai tiešām visi iepriekšējie ministri pirms min.Circenes (I.Emsis (ZZS), G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP)) mīlēja, godāja un rūpējās par ģimenes ārstiem? Neatceros. ZZS tomēr ir forša partija, iepriekšējo ministru laikā veselības nozare puva un grima klusumā, cien.bij.ministrs iesāka labu tradīciju, šūmēt sabiedrību par veselības aprūpi. Malacis. Diezin vai tagad ZZS izdosies slaucīt visus atkritumus zem tepiķa.
Var atkārtot komentārus – ir tāds Latvijā mazizplatīts vārds "politiskā atbildība", partijām par saviem ministriem, ministru priekšniekam par saviem ministriem, deputātiem par valsti. Ir lielāka un mazāka atbildība. Kāds ir ministru kabinets? Liekas, ka personāla speciālisti un guru var MK sēžu un citus interesantus ierakstus izmantot komandu treniņos, rādot kā strādā neefektīva komanda un ko dara komandas dalībnieki komandas darbības laikā. Sēžu klusuma brīžos liekas, ka, atskanot skaļam troksnim, (piemēram, grāmatai nokrītot uz grīdas) ministri ar sažņaugtām dūrēm metīsies viens otram virsū. Smagas nozares ministrs tur nevar sagaidīt atbalstu.
Otrs mazizplatīts vārds šonedēļ ir “reputācija”, piemēram, dakterim, deputātam Šicam. It kā nav pieminēts sarunās, laba ārsta un organizatora reputācija, perspektīva mirt badā pēc deputātēšanās ir ļoti maza. Bet, bāc. Laikam, ka M.Šics ir pieredzējušākais ārsts šajā Saeimā. Vai tagad viņam būs laiks cīnīties par ārstiem un pret visiem ilgus gadus krātiem murgiem veselības jomā? Vai galvenais tagad būs atrast jaunu laivu? Līdzīgi ir zemākā līmenī, Rīgā. Vai “bļ… Bo…” autoriem rūpē veselības aprūpe Rīgā? Uztjūnēt savu slimnīcu, tas gan. Iepriekšējā dārzeņveidīgā opozīcija neko nespēja. Vai spēs jaunā? Lai mācās no kolēģiem, opozicionāriem Saeimā kā krutīt smadzenes un demagoģēties no Saeimas tribīnes.
P.S. Nav 9 plīvuri, mazāk ;-)).

Atbildēt

AIVARS

30.07.2017. 16:31

KAS TE AIZTIEK MANN DOTO MLJONU NAUDU...MAN VAJAG CELT CELT CELT CELT

Atbildēt

kad nebūs to slimnīcu

30.07.2017. 16:25

ģ.ā. ļoti labi tiks galā

Atbildēt

Nikns aborigēns

30.07.2017. 15:31

Viņi visi tagad iestāsies kustībā PAR...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...