Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

4 gadus paliatīvā aprūpe nav sakārtota, par maksu un nepieejama

03.03.2023. 19:54

2009 gads paliatīvās aprūpes jautājums teik pacelts mediju telpās 2023 gads NEKAS nav atrisināts ne piederīgajiem, ne slimajiem nav pieejami pakalpojumi, pārsvarā par maksu * 1000 euro mēnesī, socialā darbinieka aprūpe uz mājām nenāk,
nožēlojmi....

Atbildēt

Apmērām tā:

03.03.2023. 14:33

Veselības sistēmu var sakārtot MK ar ministru prezidentu un veselības ministru tandēmā, nevis ārsti. Tas tā kā būtu jāsaprot.

Atbildēt

gunča

02.03.2023. 21:04

Cik var kārtot? Vienīgā iespēja šobrīd 2023.g. budžetu Saeimā neapstiprināt, tādējādi gāžot Kariņa valdību. Jāveido jauna valdība bez Vienotības/bez Kariņa, jāpārdala budžets par labu medicīnai un izglītībai, jauno valdību 12 ministriju vai mazāk sastāvā.

Atbildēt

Rumànu valodà

02.03.2023. 20:54

Apinis parazïts,prusaks

Atbildēt

gunča

02.03.2023. 11:24

Vienīgais, ko vajag darīt šajā bezcerīgajā situācijā, ir 2023.gada budžeta neapstiprināšana, līdz ar to kariņa valdība demisionē. Jāizveido jauna valdība bez vienotības, līdzekļu pārdale notiek atbilstoši veselības u.c. akūtajām vajadzībām.

Atbildēt

jfgjhhj

01.03.2023. 18:20

Mana pieredze tomēr liecina par totālu bardaku medicīnā, tādēļ piekritīšu šoreiz Kariņam - bez sakārtošanas ne centa! Vajadzēja piesaldēt papilomu. Pati padarīšana ir nieks, varētu pats tikt galā, vienīgi vajadzīgs nedaudz šķidrā slāpekļa. Sameklēju, kur to var izdarīt par valsts finansējumu (bija ģ.ā. norīkojums), rēķinājos, ka būs kaut kas jāpiemaksā, jo pirms dažiem gadiem bija līdzīga problēma. Ārstes verbālā attieksme bija unikāla, žēl, ka nebija diktofons kabatā! Iedomājieties vien, biju atļāvies ierasties par šiem 4 eiro ar astīti, nevis par gandrīz 50 par maksas vizīti. Piesaldēja jau, bet kompensācijai pieprasīja atkārtotu vizīti (protams, par maksu) un vēl šo to. Ja vēl ko tādu vajadzēs, tad tiešām jādomā, kā pašam tikt galā. Tādēļ, Apini, mazāk te lej par tiem medicīnas brīnumlīdzekļiem, dažu labu miljonu vietā derētu arī pātaga!

Atbildēt

Kaža

01.03.2023. 15:11

Latvija droši vien ieņem līderpozicijas pensionēto invalidu pazemošanā un spīdzināšanā.Viņiem ir atņemta invaliditates piemaksa.3.grupai atņemtas tiesības uz bezmaksas transportu.Tiek falsificēts un ignorēts reālais veselības stāvoklis.Nenotiek veselības kompleksās pārbaudes.Pasliktinoties veselības stāvoklim tiek atņemts invalīda statuss nesūtot uz invaliditates noteikšanas komisiju.Tiek izrakstītas bistamas,veselības stāvoklim neatbilstošas zāles.Sociālais dienests riko provokācijais,lai morāli pazemotu un liegtu pieeju atbalstam.

Atbildēt

vice

01.03.2023. 11:48

Atkal mūsu "veselības menedžeris" rada pseidoproblēmas!!!

Pilnīgi pretēji!!

Ja kāds bezjēdzīgi, bezsakarīgi izpļakarē Latvijas nodokļu maksātāju naudu (piem. iepērk vairākus miljonos vakcīnu pa 100 miljoniem eiro, kas NEBŪS VAJADZĪGAS), tad
tas IR IENESĪGI, tiem kas "nopelna"!! (Līdzīgi ar 220-330 miljonu eiro iepirkumu AM).

Tie šī lieliskā iespēja pelnīt IR IEMESLS esošās sistēmas nemainīšnai.

Latvijas poltiskās korupcijas riski vēl tikai uzņem apgriezienus!!!

Latvijas mēdijšļuras uzdevums ir to noklusēt vai mēģināt akcentēt uzmanību uz mazsvarīgo!!!

Sekojam līdzi!!!

Atbildēt

paklau Pēteri Apini

01.03.2023. 11:18

Tu reiz varēji aizvērties: Tieši tu kā Latvijas ceļa Veselības ministrs sāki šo LV veselības sistēmas sagraušanu caur prihvatizaciju..Tieši tu esi pilnībā un galvenokārt līdzatbildīgs par sistēmas pamatiem, kurus pats ieliki.

Atbildēt

Karteļa vadītājs GRIF

01.03.2023. 07:04

Kāpēc iedala budžetu māsu apmācībām? Visiem fondiem ir jāplāno būvniecība, kartelī būvniecības objektus sadalīsim kā līdz šim. Mēs kartelī to lemjam, ne jau kaut kādi deputāti un ministri.

Atbildēt

Pirātu partija

28.02.2023. 22:29

Kartējo reizi Apinītis uzrakstīja savu garo sacerījumu, tajā iepinot zinātņu akadēmijas locekli.
Ja īsumā, patreizējā veselības sistēma nav dzīvot spējīga, tā nevis ārstē, bet kropļo cilvēkus.
Valstīm ir vajadzīgi slimi cilvēki, tos vieglāk kontrolēt, un pusi saviem ienākumiem tie tērē zālēm.
Nesenā kovidafēra, kuras laikā pie siles esošais Knariņ-Lēvita režīms, pēc pasaules globālistu pasūtījuma sadurstīja Latvijas iedzīvotajus, beigsies jau jūnijā. Režīmus nonesīs daudzās valstīs. Tie kas noticēja panorāmas propogandai, tagad par savu muļķību cieš no blaknēm. Blaknes nav no vīrusa, blaknes ir no fakcinācijas !!!
Daudzās pasaules valstīs to ir sapratuši un pie atbildības sauks Pfaizer ražotājus. Redzēsim smuku tiesu, pēc kuras visa veida mRNS vakcīnas visā pasaulē tiks aizliegtas!
Tai pat laikā Pfaizer ielikņi 80% apjomā kontrolē, PVO, EZA, Pasaules banku. Šīs organizācijas masveidā pērk sev lojālus politiķus. Tās ir organizācijas, kas daudzām valstīm uzspieda durstīšanu. Pēc statistikas redzam, ka valstis kurās nenotika obligātā durstīšana, seku no covidafēras vispār nav, vai tās ir minimālas. Latvijā pārmērīgā mirstība virs normas ir 25%, dzimstība saruka katostrofāli.
Nākotnē mainīsies arī medicīna, patriezējā ārstēšanas sistēma liksies par pagātnes dogmu. Vieglas resperātorās vīrusu saslimšanas ir organisma pašattīrīšanās procesi, kuri ieslēdzas organismā no nepareiza dzīves veida, piesārņotas pusfabrikātu pārtikas. Tie attīra organismu, bet ne īpaši gudri ārsti iesaka iedzert “ koldreksu”. Rezultātā simptomi pazūd, bet ar laiku parādās daudz nopietnākas slimības, tādas kā vēzis, kuras nobeidz nesaprotošo klientu.
Dienvidu tautām līdzīgi, ja pie mums galvenais vīrus, kas liek “apdomāt dzīvi” ir akūtās respirātoriskās slimības, tad siltās zemēs tas ir malārijas vīrus. Iedarbina organismā tos pašus procesus, pie mums aukstumā, tur tas notiek karstumā.
P.S. KiLL BiLL jau ļoti drīz, galvenais kovidafērists, mRNS sponsors sadegs elles liesmās, tiešā nozīmē. Sīkāk Izlasīsiet drīz kovididiotu portālā - delfinārijs. Obligāti noskatieties klipu "Gates Behind The Bars". Cilvēki sāk mosties.

Atbildēt

miestiņš

28.02.2023. 21:06

Palags pāri saprāta robežām- iemirsies vien ietīt galveno- dakterīšu nevaldāmo algkatību, kuras apmierināšanai valsts nekad nespēs aizņemties pietiekoši daudz

Atbildēt

derdz

28.02.2023. 19:46

Petram, laikam, ar kovid naudu pa maz

Atbildēt

Vairas Līķes

28.02.2023. 19:28

draugi paredzējuši maziņu miljoniņu maksāt citām valstīm par Latvijas valstspiederīgo vazaņķu ārstēšanu ārzemēs. Izskatās, ka Kariņš un Ašeradens nolēmuši papildus līdzekļus (kādus 15 miljonus) šim mērķim piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem jau vasaras sākumā.

Atbildēt

jaajaa

28.02.2023. 19:19

...ja veselībai tērēt tikai ap 4% no IKP, tad nekas labs gaidāms nav...tas ciparos, kuri nemelo ( Igaunijā būšot ap 6,5)...procents pret IKP ari nosaka konkrētās jomas vietu sabiedrībā...a emocijās skanēs apmēram tā - nevajag man akustisku koncertzāli, jaunu VDD ēku utt., utt., ja nepietiek naudas pretvēža zālēm...

Atbildēt

putrasģīmis

28.02.2023. 18:11

Nav optimisma par esošā ministra sniegumu, bet P.A. putraini-rosolainais domu lidojums noteikti neder par vaduguni, nu nemaz.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunlatvijas cietais Rieksts

FotoSabiedrībā rezonansi izsaucis Ernesta Rieksta video: “Es ceru, ka Krievijas armija ienāks Latvijā.” “Sprādzienu” izraisīja tieši šis teikums. Pārējo vēstījuma daļu aizņem pašreiz piekoptās politikas kritika un konstatācija, ka Dievzemītē viss pagalam. Delfi gan cenšas Riekstu rečekot, ka citur, t. sk., Krievijā ir vēl sliktāk, taču “reņģēdājiem” no tā vieglāk nepaliek.
Lasīt visu...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

Godātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā...

Foto

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

Paldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus,...

Foto

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

Valdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi,...

Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...