Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

4 gadus paliatīvā aprūpe nav sakārtota, par maksu un nepieejama

03.03.2023. 19:54

2009 gads paliatīvās aprūpes jautājums teik pacelts mediju telpās 2023 gads NEKAS nav atrisināts ne piederīgajiem, ne slimajiem nav pieejami pakalpojumi, pārsvarā par maksu * 1000 euro mēnesī, socialā darbinieka aprūpe uz mājām nenāk,
nožēlojmi....

Atbildēt

Apmērām tā:

03.03.2023. 14:33

Veselības sistēmu var sakārtot MK ar ministru prezidentu un veselības ministru tandēmā, nevis ārsti. Tas tā kā būtu jāsaprot.

Atbildēt

gunča

02.03.2023. 21:04

Cik var kārtot? Vienīgā iespēja šobrīd 2023.g. budžetu Saeimā neapstiprināt, tādējādi gāžot Kariņa valdību. Jāveido jauna valdība bez Vienotības/bez Kariņa, jāpārdala budžets par labu medicīnai un izglītībai, jauno valdību 12 ministriju vai mazāk sastāvā.

Atbildēt

Rumànu valodà

02.03.2023. 20:54

Apinis parazïts,prusaks

Atbildēt

gunča

02.03.2023. 11:24

Vienīgais, ko vajag darīt šajā bezcerīgajā situācijā, ir 2023.gada budžeta neapstiprināšana, līdz ar to kariņa valdība demisionē. Jāizveido jauna valdība bez vienotības, līdzekļu pārdale notiek atbilstoši veselības u.c. akūtajām vajadzībām.

Atbildēt

jfgjhhj

01.03.2023. 18:20

Mana pieredze tomēr liecina par totālu bardaku medicīnā, tādēļ piekritīšu šoreiz Kariņam - bez sakārtošanas ne centa! Vajadzēja piesaldēt papilomu. Pati padarīšana ir nieks, varētu pats tikt galā, vienīgi vajadzīgs nedaudz šķidrā slāpekļa. Sameklēju, kur to var izdarīt par valsts finansējumu (bija ģ.ā. norīkojums), rēķinājos, ka būs kaut kas jāpiemaksā, jo pirms dažiem gadiem bija līdzīga problēma. Ārstes verbālā attieksme bija unikāla, žēl, ka nebija diktofons kabatā! Iedomājieties vien, biju atļāvies ierasties par šiem 4 eiro ar astīti, nevis par gandrīz 50 par maksas vizīti. Piesaldēja jau, bet kompensācijai pieprasīja atkārtotu vizīti (protams, par maksu) un vēl šo to. Ja vēl ko tādu vajadzēs, tad tiešām jādomā, kā pašam tikt galā. Tādēļ, Apini, mazāk te lej par tiem medicīnas brīnumlīdzekļiem, dažu labu miljonu vietā derētu arī pātaga!

Atbildēt

Kaža

01.03.2023. 15:11

Latvija droši vien ieņem līderpozicijas pensionēto invalidu pazemošanā un spīdzināšanā.Viņiem ir atņemta invaliditates piemaksa.3.grupai atņemtas tiesības uz bezmaksas transportu.Tiek falsificēts un ignorēts reālais veselības stāvoklis.Nenotiek veselības kompleksās pārbaudes.Pasliktinoties veselības stāvoklim tiek atņemts invalīda statuss nesūtot uz invaliditates noteikšanas komisiju.Tiek izrakstītas bistamas,veselības stāvoklim neatbilstošas zāles.Sociālais dienests riko provokācijais,lai morāli pazemotu un liegtu pieeju atbalstam.

Atbildēt

vice

01.03.2023. 11:48

Atkal mūsu "veselības menedžeris" rada pseidoproblēmas!!!

Pilnīgi pretēji!!

Ja kāds bezjēdzīgi, bezsakarīgi izpļakarē Latvijas nodokļu maksātāju naudu (piem. iepērk vairākus miljonos vakcīnu pa 100 miljoniem eiro, kas NEBŪS VAJADZĪGAS), tad
tas IR IENESĪGI, tiem kas "nopelna"!! (Līdzīgi ar 220-330 miljonu eiro iepirkumu AM).

Tie šī lieliskā iespēja pelnīt IR IEMESLS esošās sistēmas nemainīšnai.

Latvijas poltiskās korupcijas riski vēl tikai uzņem apgriezienus!!!

Latvijas mēdijšļuras uzdevums ir to noklusēt vai mēģināt akcentēt uzmanību uz mazsvarīgo!!!

Sekojam līdzi!!!

Atbildēt

paklau Pēteri Apini

01.03.2023. 11:18

Tu reiz varēji aizvērties: Tieši tu kā Latvijas ceļa Veselības ministrs sāki šo LV veselības sistēmas sagraušanu caur prihvatizaciju..Tieši tu esi pilnībā un galvenokārt līdzatbildīgs par sistēmas pamatiem, kurus pats ieliki.

Atbildēt

Karteļa vadītājs GRIF

01.03.2023. 07:04

Kāpēc iedala budžetu māsu apmācībām? Visiem fondiem ir jāplāno būvniecība, kartelī būvniecības objektus sadalīsim kā līdz šim. Mēs kartelī to lemjam, ne jau kaut kādi deputāti un ministri.

Atbildēt

Pirātu partija

28.02.2023. 22:29

Kartējo reizi Apinītis uzrakstīja savu garo sacerījumu, tajā iepinot zinātņu akadēmijas locekli.
Ja īsumā, patreizējā veselības sistēma nav dzīvot spējīga, tā nevis ārstē, bet kropļo cilvēkus.
Valstīm ir vajadzīgi slimi cilvēki, tos vieglāk kontrolēt, un pusi saviem ienākumiem tie tērē zālēm.
Nesenā kovidafēra, kuras laikā pie siles esošais Knariņ-Lēvita režīms, pēc pasaules globālistu pasūtījuma sadurstīja Latvijas iedzīvotajus, beigsies jau jūnijā. Režīmus nonesīs daudzās valstīs. Tie kas noticēja panorāmas propogandai, tagad par savu muļķību cieš no blaknēm. Blaknes nav no vīrusa, blaknes ir no fakcinācijas !!!
Daudzās pasaules valstīs to ir sapratuši un pie atbildības sauks Pfaizer ražotājus. Redzēsim smuku tiesu, pēc kuras visa veida mRNS vakcīnas visā pasaulē tiks aizliegtas!
Tai pat laikā Pfaizer ielikņi 80% apjomā kontrolē, PVO, EZA, Pasaules banku. Šīs organizācijas masveidā pērk sev lojālus politiķus. Tās ir organizācijas, kas daudzām valstīm uzspieda durstīšanu. Pēc statistikas redzam, ka valstis kurās nenotika obligātā durstīšana, seku no covidafēras vispār nav, vai tās ir minimālas. Latvijā pārmērīgā mirstība virs normas ir 25%, dzimstība saruka katostrofāli.
Nākotnē mainīsies arī medicīna, patriezējā ārstēšanas sistēma liksies par pagātnes dogmu. Vieglas resperātorās vīrusu saslimšanas ir organisma pašattīrīšanās procesi, kuri ieslēdzas organismā no nepareiza dzīves veida, piesārņotas pusfabrikātu pārtikas. Tie attīra organismu, bet ne īpaši gudri ārsti iesaka iedzert “ koldreksu”. Rezultātā simptomi pazūd, bet ar laiku parādās daudz nopietnākas slimības, tādas kā vēzis, kuras nobeidz nesaprotošo klientu.
Dienvidu tautām līdzīgi, ja pie mums galvenais vīrus, kas liek “apdomāt dzīvi” ir akūtās respirātoriskās slimības, tad siltās zemēs tas ir malārijas vīrus. Iedarbina organismā tos pašus procesus, pie mums aukstumā, tur tas notiek karstumā.
P.S. KiLL BiLL jau ļoti drīz, galvenais kovidafērists, mRNS sponsors sadegs elles liesmās, tiešā nozīmē. Sīkāk Izlasīsiet drīz kovididiotu portālā - delfinārijs. Obligāti noskatieties klipu "Gates Behind The Bars". Cilvēki sāk mosties.

Atbildēt

miestiņš

28.02.2023. 21:06

Palags pāri saprāta robežām- iemirsies vien ietīt galveno- dakterīšu nevaldāmo algkatību, kuras apmierināšanai valsts nekad nespēs aizņemties pietiekoši daudz

Atbildēt

derdz

28.02.2023. 19:46

Petram, laikam, ar kovid naudu pa maz

Atbildēt

Vairas Līķes

28.02.2023. 19:28

draugi paredzējuši maziņu miljoniņu maksāt citām valstīm par Latvijas valstspiederīgo vazaņķu ārstēšanu ārzemēs. Izskatās, ka Kariņš un Ašeradens nolēmuši papildus līdzekļus (kādus 15 miljonus) šim mērķim piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem jau vasaras sākumā.

Atbildēt

jaajaa

28.02.2023. 19:19

...ja veselībai tērēt tikai ap 4% no IKP, tad nekas labs gaidāms nav...tas ciparos, kuri nemelo ( Igaunijā būšot ap 6,5)...procents pret IKP ari nosaka konkrētās jomas vietu sabiedrībā...a emocijās skanēs apmēram tā - nevajag man akustisku koncertzāli, jaunu VDD ēku utt., utt., ja nepietiek naudas pretvēža zālēm...

Atbildēt

putrasģīmis

28.02.2023. 18:11

Nav optimisma par esošā ministra sniegumu, bet P.A. putraini-rosolainais domu lidojums noteikti neder par vaduguni, nu nemaz.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...