Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

11.06.2024. 13:23

»

Iemet šito jou tubē :)

Сергей Торгунаков


Grāmatas audio versija jau ir Youtubē:
https://youtu.be/AqkuTnK6DXM?si whQn3yO2DtfWkt79

Atbildēt

sāk ko saprast pļutkinene hehe

11.06.2024. 13:04

»

hehe

sāk ko saprast pļutkinens


debilības centra noderīgā idiote hehe beidzot uzdāvinājusi sev smadzenes?

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

11.06.2024. 13:01

»

kāpēc es nodiršu Ati debīlo Priedīti

Jo komentāros tas debilais aideots Atis Praidītis raksta tikai par sevi un saviem sūdiem


debilās aideotes demences invalīdes pļutkinenes vices
jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

te un tagad

11.06.2024. 12:59

»

hehe

te un tagad pļutkēns


debilības centra noderīgā idiotes deģenerātes analfabētes hehes pļutkēns.

Atbildēt

kāpēc es nodiršu Ati debīlo Priedīti

11.06.2024. 12:21

»

Atis Priedītis

Kāpēc es uzrakstīju grāmatu "Piecas minūtes pirms apokalipses" - Nr.2...


Jo komentāros tas debilais aideots Atis Praidītis raksta tikai par sevi un saviem sūdiem.

Atbildēt

Iemet šito jou tubē :)

11.06.2024. 12:20

»

Atis Priedītis

Kāpēc es uzrakstīju grāmatu "Piecas minūtes pirms apokalipses" - Nr.2...


Сергей Торгунаков

Atbildēt

Atis Priedītis

11.06.2024. 11:59

Kāpēc es uzrakstīju grāmatu "Piecas minūtes pirms apokalipses" - Nr.2
45 – 46 – 47 lpp.

Tā kā notikumi pasaulē turpina virzīties tā lai sāktos atomkarš, es atkārtoti publiskoju savas nesen izdotās grāmatas fragmentus.

Nākamās sarunas sākumā VDD pārstāvis uzdeva jautājumu: – Jūs esat gatavs izstāstīt arī visu to, kas risinājās pirms šiem notikumiem?
– Jā, – atbildēja Kristaps. – Viss sākās ar pareģojumu, kurš manai mammai tika izteikts pirms manas piedzimšanas. Mammai nebija izdevies apprecēties ar puisi, kuru viņa ļoti mīlēja, jo šis puisis piedalījās Otrā pasaules kara cīņās un gāja bojā. Mammai jau bija nedaudz pāri 30, un viņa nolēma doties pie zīlnieces, lai tā pareģo viņas tālāko likteni.

– Un kāds bija zīlnieces pareģojums?
– Tas bija šāds: “Tu apprecēsies, un tev būs četri bērni. Ar trijiem viss būs kārtībā, bet ar vienu...” Un zīlniece apklusa. Mamma izbijusies jautāja: “Vai viņš nomirs?” “Nē, viņš nenomirs, bet ar viņu notiks kaut kas neparasts,” atbildēja zīlniece.
– Un jūs par šo pareģojumu zinājāt jau kopš bērnības?
– Jā, un nojautu, ka tas attiecas tieši uz mani.
– Kā jūs pareģojumu uztvērāt?
– Drīzāk jau nenopietni, kaut gan iekšēji gatavojos tam, ka manā dzīvē tiešām notiks kaut kas neparasts, un tā arī notika, kad biju sasniedzis 39 gadu vecumu.
– Vai, jūsuprāt, par šo pareģojumu zināja arī VDK cilvēki?
– Domāju, ka zināja un jau kopš agras bērnības mani ļoti rūpīgi pētīja un novēroja.
– Kāpēc?
– Es piedzimu 1952. gadā. Tuvojās tūkstošgades mija. Starp cilvēkiem klīda baumas, ka tieši ap 2000. gadu uz Zemes atkal ieradīsies Jēzus un notiks apokalipse. Tagad jau ir skaidri zināms, ka VDK ļoti rūpīgi pētīja šāda veida informāciju, jo tā viņus biedēja. Viņi saprata, ka tas, ko viņi dara, absolūti nav saistāms ar to, ko no cilvēkiem gaida Dievs.

– Vai bez šī pareģojuma bija vēl kaut kas?
– Jā, uz mana ķermeņa tajā vietā, kur Jēzum pēc sišanas krustā tika iedurts šķēps, atradās ļoti liela dzimumzīme. Tā tur ir redzama arī šobrīd.

Atbildēt

ASV jau Ukrainu uzņemot NATO standartos

11.06.2024. 11:55

»

ASV protektorāts Latvija

1) Valsts apvērsumu Kijevā sarīkoja nevis galīcieši, bet ASV specdienesti, kas tam izmantoja ukraiņu nacionālistus...


kontrolē kremļa ielikteņa Jermaka administrāciju. Jermaks ir Ukrainas administrācijas galva, kas pārņēmis kontroli pār Zeļenski. Pentagons tagad kontrolē arī ārzemju subsīdijas karam izlietojumu Ukrainā. Jermakam, kremļa aģentam, ir 200 padomnieku, Zeļenskim 8. Jefmaks noteic, kam no Ukrainas ar ārzemniekiem tikties. Jermaks konkurē ar Zeļenski un sniedz viņam izkropļotu informāciju. Līdz novembrim atrisināsies daudz problēmu.

Jo stratēģija pārejai uz jauno pasaules finanšu norēķinu sistēmu ir uz krievijas iznīcināšanas rēķina. Jo vairāk krievu iznīcinās abās frontes pusēs, jo ātrāk putins sagraus krueviju. Nenoliedzami sāksies arī Latvijas attīrīšana no krieviem. Tagad viņiem ļaujizpausties un lietot kirilicu, lai šo piekto orku kolonu identificētu.

Atbildēt

Balss no Kijivas

11.06.2024. 11:49

»

Vai tev

sausajā havajā kāja paslīdēja un


Dai, dai, dai!

Atbildēt

Latvijā dzīvojam sašķeltā sabiedrībā attiecībā uz valsts aizsardzību.

11.06.2024. 11:45

Debilais Helmanis no NA grib vienotu politisku un kosmopolītisku nāciju kā vienotības vēzis.

Kad aizbrauksi, Helmani, atkal uz Ukrainu, paliec tur un dodies uz fronti. Ierakumiem vien deri saviem muskuļiem! Un tukšo pauri.

Atbildēt

Nesaprotu

11.06.2024. 11:36

Nesaprotu tikai vienu. Vai rakstot šos agresorvalsti aizstāvošos un atbalstošos komentārus Jūsu paužat personisko pārliecību vai to darāt, lai saņemtu materiālu atlīdzību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.06.2024. 10:33

»

Veterāns

Krievu oligarhiem, kuri kontrolē Putinu, kodolkarš nav vajadzīgs, tāpēc krievus piespiedīs šo krupi- F-16 uzbrukumus no NATO valstīm- norīt. Tas turpināsies līdz brīdim, kamēr 1)Krievijā notiks apvērsums, varu sagrābs ģenerāļi un karos pa īstam 2)kāds zemāks komandieris tomēr nolems iznīcināt šos eksteritoriālos...


1) Valsts apvērsumu Kijevā sarīkoja nevis galīcieši, bet ASV specdienesti, kas tam izmantoja ukraiņu nacionālistus.
2) Kodolkaŗš nav vajadzīgs nevienam, Putins arī to negrib, bet tas būs izdevīgs ASV, jo cietīs jau Eiropa. ASV atrodas aiz okeāna. Eiropas politiķiem to vajadzētu saprast. Pēc tā ASV atkal kā pēc 2.pasaules kara būs vieglāk pārvaldīt pasauli.

Atbildēt

Vai tev

11.06.2024. 10:13

»

pupsiks

Visu Ukrainai! Visu slāvu slaktiņam Ukrainā! Un arī Zeļenska villām Havajās


sausajā havajā kāja paslīdēja un ...

Atbildēt

Domājums

11.06.2024. 09:51

»

jautaajums

Kas tad ir kristiešu ideoloģija?Vai cilvēkam vispār vajadzīga ideoloģija


Bībeli palasi! Ja nav ideoloģijas, tad nevar būt likumu, ja nav likumu, kas darbojas, tad būs jādzīvo pēc noteikumiem, ko diktēs stiprākais, mainot tos pēc sava, kad, kas viņam ir izdevīgi.

Atbildēt

Domājums

11.06.2024. 09:31

Bet kristiešu ideoloģija mums latviešiem ir tuvāka, kā Ukrainā kultivētā LGBT savienības, sātanisma, fašisma ideoloģija. Vai Helmaņa kungs saprot par ko tur kas karo? Krievijas musulmāņiem un visās citām konfesijām tas ir Svētais karš pret fašismu, LGBT savienību, sātanismu, ko nosaka priesteri, ne Putins ar saviem partijniekiem!

Atbildēt

va vellos

11.06.2024. 08:29

»

IM

Nu bet, kā rāda Ukraina, bruņuveste un triecienšautene šodien vairs neko nerisina


Bišku citādāk - vergs var būt arī ar kalašu rokā, ja viņš tup frontes līnijā un no muguras šim skatās sedzējvienības ložmetējs. Nosaukums garām.

Atbildēt

va vellos

11.06.2024. 08:26

»

Odesas pludmale

interesanti tas neonacists helmanis skaita,Odesas pludmale vienas sievietes,viriesi vai nu kritusi kara vai slepjas no mobilizacijas,dala peld pari Tisas upei un beg no ukrainas uz blakus valstim. bet helmanis un bordans tik izzog Latvijas resursus zelenska ebrejiem


Ciktāl var saprast no Rietumu avotiem, Zeļenskis pašlaik kontrolē teritoriju ar 25 miljoniem iedzīvotāju, jo pārējie aizmukuši. Cik no viņiem ukraiņu un ko uzskatīt par ukraiņiem, noteikt nav iespējams.

Atbildēt

Odesas pludmale

10.06.2024. 22:45

interesanti tas neonacists helmanis skaita,Odesas pludmale vienas sievietes,viriesi vai nu kritusi kara vai slepjas no mobilizacijas,dala peld pari Tisas upei un beg no ukrainas uz blakus valstim. bet helmanis un bordans tik izzog Latvijas resursus zelenska ebrejiem.

Atbildēt

Veterāns

10.06.2024. 22:40

»

ASV protektorāts Latvija

Nevajag lumpeņus visu laiku mānīt! Ko nevar celt, tom nevar nest. Ukraina mobilizēs visus vīriešus no 17 gadiem un visas sievietes un karau tāpat zaudēs. Ir jāmāk samierinaties ar zaudējumu. Problēma ir pavisam citur - ASV un rietumu valstis jau nemak zaudēt. Tagad iedos Ukrainai F-16, bet Ukrainā tiem...


Krievu oligarhiem, kuri kontrolē Putinu, kodolkarš nav vajadzīgs, tāpēc krievus piespiedīs šo krupi- F-16 uzbrukumus no NATO valstīm- norīt. Tas turpināsies līdz brīdim, kamēr 1)Krievijā notiks apvērsums, varu sagrābs ģenerāļi un karos pa īstam 2)kāds zemāks komandieris tomēr nolems iznīcināt šos eksteritoriālos lidlaukus. Abos gadījumos kodolkarš ir ļoti ticams. Un visi ir aizmursuši, ar ko tas sākās- ar gruzīnu snaiperiem Kijevā un galīciešu sarīkoto valsts apvērsumu, kuram nepiekrita vismaz 30% iedzīvotāju.

Atbildēt

Pirātu partija

10.06.2024. 21:45

»

ASV protektorāts Latvija

Nevajag lumpeņus visu laiku mānīt! Ko nevar celt, tom nevar nest. Ukraina mobilizēs visus vīriešus no 17 gadiem un visas sievietes un karau tāpat zaudēs. Ir jāmāk samierinaties ar zaudējumu. Problēma ir pavisam citur - ASV un rietumu valstis jau nemak zaudēt. Tagad iedos Ukrainai F-16, bet Ukrainā tiem...


Ja Ukrainai ļautu izmantot visus piegādātos ieročus, piegādātu solīto laikā un atļautu šaut par jebkuru militaru objektu raškā, karš jau sen būtu beidzies.
ASV neļāva Ukrainai šaut pa Krievijas naftas pārstrādes infrostruktūru, jo ASV kapitāls ir daudzās pārstrādes rūpnīcās.
Neļāvēji nav visa amērika, bet baidena klans. Tajā ietilps bardak-obloma un visa viņa kliķe. Tieši bardak-obloma garantēja puķinam-2, ka neuzsāks karadarbību pēc Krimas sagrābšanas.
ASV globālisti ar Krieviju pirms kara noslēdza slepenas vienošanās, kurās aprakstīs ko apņemās analogofņetu armija un kā notiks laupījuma sadalīšana starp globālistiem.
Var būt kādreiz aprakstīšu, bet daļa no vienošanām uzpeldēs gaismā apmēram pēc mēneša. Daudziem ASV draugiem būs šoks.
Rašku gaida smuta Maskavā, pēc tam sabrukums četrās daļās. Krievija karu zaudēja. Ukraiņi bez ASV raķetēm nodedzinās Kremli, mauzaleju, Ostankina, elektrības apakšstacijas.
Drīz vatņiki muks no Krimas. Flote jau aizmuka.
Maskava būs tumsā, bez elektrības, degvielas un interneta. Nekas nestrādas. Uz ielām veidos kontrolposteņus. Būs radiācija, no Kurskas AES, kuru vatņiki paši drīz uzspridzinās, lai apturētu karu.
Ja kāds pazīstams dzīvo Maskavā, pabrīdiniet, vēl ir laiks aizmukt, velāk to izdarīt nebūs iespējams.
Ja Latvijā pie vars būtu gudrāki, vestniecību raškā sen pārdotu un atvērtu laicīgi jaunā Krievijas galvaspilsēta.
Nākošā gadā Maskava nebūs Krievijas galvaspilsēta. Raška nomainīs gan himnu, gan karogu un ģērboni.
Daudz likvidāciju augstakās aprindās, klanu cīņa par varu! Puķinu-3 likvidēs, domā ko likt vietā. Impērijās likvidē visus carus, kuri zaudē karus.
P.S. Nozombētie panorāmas adepti atkal nobalsoja par puķina analoga partiju Latvijā – NewVemjotība.
Atgādināšu, ka rašisti grib celt nodokļus un PVN, jenotība analogi. Raškā drīz defolts, Latvijā?
Krieviju gaida dieva sods, bet Latviju? Latvijā plūdi, HES? Arī Rīga nebūs galvaspilsēta, par to citreiz.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

10.06.2024. 21:24

»

oplki

Helmi, ko tu tur murgo, ka pēc ukraiņu komandieru sacītā Ukrainas patriotu bojā eja karstākajās frontes līnijās ir denacifikācija. Ukrainas patrioti nav nacisti un Ukrainas patriotu bojā eja nav atbrīvošanās no nacistiem jeb denacifikācija


Tas ir raksta autora redzējums par Ukrainas denacifikāciju; tagad esot informatīvais karš, un dažādi vērtējamu izteikumu izmeši ir viens no informatīvā kara elementiem. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2024. 20:33

Nevajag lumpeņus visu laiku mānīt! Ko nevar celt, tom nevar nest. Ukraina mobilizēs visus vīriešus no 17 gadiem un visas sievietes un karau tāpat zaudēs. Ir jāmāk samierinaties ar zaudējumu. Problēma ir pavisam citur - ASV un rietumu valstis jau nemak zaudēt. Tagad iedos Ukrainai F-16, bet Ukrainā tiem nav kur bāzēties. Tāpēc tos bāzēs lidlaukos ārpus Ukrainas. Ja F-16 no šādiem lidlaukiem lidos un bombardes Krimu, tad Krievija neizbēgami uzbruks šiem lidlaukiem. Būs kodolkarš starp Krieviju un NATO. Politiķu kā Helmanis uzdevums ir kodolkaru Eiropā nekādā gadījumā nepieļaut.

Atbildēt

IM

10.06.2024. 20:31

Nu bet, kā rāda Ukraina, bruņuveste un triecienšautene šodien vairs neko nerisina.

Atbildēt

Brežņevs

10.06.2024. 20:12

Kurš imitē darbus? Manuprāt tas, kurš ar savu jaunģeniālideju organizē patvertnes Ogres daudzdzīvokļu māju pagrabos. Arī tas, kurš vēlas izskatīties stiprs un varens gozējas selfijos ar ukraiņu karavīriem un saņem par to komandējuma naudu un gan jau arī mēnešalgu. Katrs čomu piešķirtais medālis tiek publicēts Sievietī, oi - Savietī, kļūdijos.

Atbildēt

beidz pļutkinēt debilības centra noderīgā idiote hehe

10.06.2024. 20:08

»

hehe

beidz pļutkinēt


izmazgā savas piepļūtītās zeķubikses. un nomaini beidzot ilgtspējīgi piepļūtītos pamperus. atvainojies visiem par saviem pļutkineniem ko tu nevari saturēt. atvainojies arī par nākotnē palaistiem pļutkineniem.

Atbildēt

debilības centra noderīgā idiote hehe

10.06.2024. 20:04

»

CENZŪRAS bloķēts un galvā represēts

Es atvainojos visiem par saviem pļutkineniem. Nevaru saturēt pļutkinenus. Nepievērsiet uzmanību maniem pļutkineniem. Arī nākotnē palaistiem pļutkineniem


Nepievērsiet uzmanību maniem pļutkineniem. Arī nākotnē palaistiem pļutkineniem. Nevaru saturēt pļutkinenus. Es atvainojos visiem par saviem pļutkineniem. Es atvainojos visiem par saviem pļutkineniem. Nevaru saturēt pļutkinenus. Nepievērsiet uzmanību maniem pļutkineniem. Arī nākotnē palaistiem pļutkineniem. Nepievērsiet uzmanību maniem pļutkineniem. Arī nākotnē palaistiem pļutkineniem. Nevaru saturēt pļutkinenus. Es atvainojos visiem par saviem pļutkineniem.

Atbildēt

viss ir vienkārši

10.06.2024. 19:57

»

Mazpisansam

Šīs pasaules problēma ir tajā,ka audzināti cilvēki ir pilni ar šaubām,bet idioti pilni ar pārliecību,kā mazpisaņš,piemēram


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;)

Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no

10.06.2024. 19:55

»

CENZŪRAS bloķēts un galvā represēts

Es atvainojos visiem par saviem pļutkineniem. Nevaru saturēt pļutkinenus. Nepievērsiet uzmanību maniem pļutkineniem. Arī nākotnē palaistiem pļutkineniem


demences invalīdes pļutkinenes vices

jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs

tas kurš дебил из дурки

"Āža kāja" VAIRS NAV NOSLĒPJAMA!!!

Saprot pat LTV auditorija -

plānprātiņa vice uc pensionāri!

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no

10.06.2024. 19:54

»

Mudakam

Psihiski slimais subjekt, vai jūs nevarētu vienreiz aizvērties uz visiem laikiem? Talanta jums ir nulle, rīmes tizlākas kā pirmklasniekam, bet apstāties kā nevar, tā nevar...


demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

дебил из дурки Pēteris Karlovs©aurejs savā sūdu elementā!😂

demences invalīde pļutkinene vice atkal pietirsusi visas malas. 😂

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.06.2024. 19:53

Tieši šobrīd un vairāk nekā jebkad visiem politiskajiem spēkiem jāstrādā kopā pie savas nacionālās valsts aizsardzības.

Ļoti pareiza doma. POLITISKIE spēki lai šo "valsti" arī aizsargā. Smago auto vadītāji, traktoristi un līdzīgie darbu sev atradīs pie jebkuras varas, bet visādiem "spēkiem" šīs "valsts" eksistence ir dzīvības un nāves jautājums. Ja mainīsies vara, tā nāks ar jau saviem korumpantiem. Šiem tad vairs "nespīd"... Tāpēc ... Helmanis pareizi raksta, ka "valsts" jāaizstāv tās pastāvēšanā ieinteresētajiem vispirms.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts un galvā represēts

10.06.2024. 19:51

Es atvainojos visiem par saviem pļutkineniem. Nevaru saturēt pļutkinenus. Nepievērsiet uzmanību maniem pļutkineniem. Arī nākotnē palaistiem pļutkineniem.

Atbildēt

Mazpisansam

10.06.2024. 19:35

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Šīs pasaules problēma ir tajā,ka audzināti cilvēki ir pilni ar šaubām,bet idioti pilni ar pārliecību,kā mazpisaņš,piemēram!
Izglītība neārstē no muļķības,viņa to dara stiprāku.
Godātais dzejniek, uzspraud savu dzeju atejā uz nagliņas, tur tam īstā vieta!

Atbildēt

patiesībā

10.06.2024. 19:28

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

mudakam pidarpatrejotam

10.06.2024. 19:28

»

Mudakam

Psihiski slimais subjekt, vai jūs nevarētu vienreiz aizvērties uz visiem laikiem? Talanta jums ir nulle, rīmes tizlākas kā pirmklasniekam, bet apstāties kā nevar, tā nevar...


Jau sen apnicis pārtīt automātā tavus un taml. truli idiotiskos pidarpetrejotu palagus. Pieņemu, ka esi kremļa & pentagona dubultspiegs, kuram ir uzdevums padarīt jebkurus kara ķērcēju zombiju rakstu komentārus nelasāmus.

Attiecībā uz personīgi taviem "talantiem" - tev nav pat nulle (ar mīnus zīmi), jo tu neesi spējīgs nodemonstrēt pat "rīmes tizlākas kā pirmklasniekam", bet apstāties šķidri pļūtīt kā nevari, tā nevari.

Psihiski slimais subjekt, vai tu nevarētu vienreiz aizvērties uz visiem laikiem un turpmāk nesmirdēt fōnā vismaz tur, kur normāli cilvēki komunicē?

Atbildēt

Mudakam

10.06.2024. 19:08

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Psihiski slimais subjekt, vai jūs nevarētu vienreiz aizvērties uz visiem laikiem? Talanta jums ir nulle, rīmes tizlākas kā pirmklasniekam, bet apstāties kā nevar, tā nevar!
Jau apnicis pārtīt automātā tos idiotiskos palagus un vēl divu citu jūsu karsējmeiteņu reakcijas!
Pieņemu, ka esat kremļa spiegs, kuram ir uzdevums padarīt jebkurus ukrainas kara rakstu komentārus nelasāmus.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

10.06.2024. 18:34

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

hehe

10.06.2024. 18:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


dabūja Helmanis jaudīgu pļutkinenu. nav izslēgti pēcpļutkineni.

Atbildēt

Хм

10.06.2024. 18:26

Когда о единстве народа пишет представитель NA, было бы честно и правильно отмечать " Единство латышского народа". А то вначале думаешь, что это обо всём народе, потом вспоминаешь лютмуб риторику про оккупантов и вашей, и как-то не складывается про единый народ.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi