Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pārkāpumu turpinās

17.04.2017. 16:03

KNAB administratīvi soda Valsts robežsardzes koledžas direktoru, 11. Aprīlis, 2017. https://www.knab.gov.lv/lv/valsts_amatpersonu_darbibas_kontrole/offences/525308-knab_administrativi_soda_valsts_robezsardzes_koledzas_direktoru.html
Ka redzams, tad šī persona pastāvīgi pārkāpj likumus un ir nospļauties par sabiedrības viedokli.
Kādus robežsargus sagatavo šī mācību iestāde? Kukuļņēmējus, valsts mantas rāvējus, kuram galvenais nauda, savs labums, bet ne valsts intereses.
Vai šāda persona vispār ir tiesīga vadīt robežsardzes mācību iestādi?

Atbildēt

sabiedrība

25.06.2016. 19:41

»

rēzekniete

Pilnīgi piekrītu, ka viss "saknē" ir jāmaina! Visa Rēzekne par šo runā, beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt. Bet nekas jau nemainīsies, jo roka roku mazgā. Kur tas redzēts, ka no darba vietas aiziet izdienas pensijā un turpina strādāt, saņemot pensiju no valsts un algu. Bet, ja vari strādāt, tad kāda...


Piekrītam!!! Izdienas pensija visiem valsts struktūrā strādājošiem!!! Pilnas pārvaldes tādu darbinieku. Pensijā aiziet pat četrdesmit gados. Un paliek strādāt tajā pašā amatā uz tā paša krēsla. Tikai klāt nāk pensija no valsts budžeta. Baigi labi!!!

Atbildēt

Labuss

21.06.2016. 19:23

Jā,nopērk bezīntankā kannu GSM,atnes,pielej dienesta auto un tikai tad brauc savās darīšanās,LABAIS PRIEKŠNIEKS,a vēl uzbrauc stukači?

Atbildēt

xxl

21.06.2016. 16:00

Izskatās, ka nes kannu ar bendžu😅

Atbildēt

tiffany

20.06.2016. 21:36

»

Antropologs

A vot i nezini,neuzminēji


kā vienmēr - komentāros visvairāk nosoda nevis tos, kuri atļaujas uzvesties pretīgi savās darba vietās (it sevišķi, ja ir priekšnieka amatā), bet norej tos, kuriem ir piegriezušās neizturamās nejēdzības un vēlētos likumīgi tās risināt?

Atbildēt

rēzekniete

20.06.2016. 21:19

»

V

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus


Pilnīgi piekrītu, ka viss "saknē" ir jāmaina! Visa Rēzekne par šo runā, beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt. Bet nekas jau nemainīsies, jo roka roku mazgā. Kur tas redzēts, ka no darba vietas aiziet izdienas pensijā un turpina strādāt, saņemot pensiju no valsts un algu. Bet, ja vari strādāt, tad kāda pensija!!!! Un vispār, kāda izdienas pensija šoferiem, kuri dzer daba vietā, remontē savas auto un zog degvielu!!!! Ar ko šie šoferi, sekretāres, grāmatvedes utt. atšķiras no citās valsts iestādes strādājošiem, ka viņiem pienākas izdienas pensija? BRĪNOS par šo valsts politiku... Lūk kur varētu ietaupīt naudu valsts budžetā. Bet AUGŠAS visus likumus pieņem priekš sevis!!!!

Atbildēt

nu...

20.06.2016. 13:00

par vrs priekšnieku jāliek taādu pašu cilv
eku kā Garbaru. Tikai Garbara (visu cieņu Jums Garbara kungs)vilciens ir aizgāji... Iesakiet savas kandidatūras... Iesaku Raimondu Deičmani. No ierindnieka līdz (nezinu viņa dienesta pakāpi šodien) normālam cilvēkam, kurš nav padi---s savu prātu un godu. Jā, piekrītu viņš mani ir paraudzis...

Atbildēt

knab

20.06.2016. 10:10

2012/2013 macibu gada macijas kadets kurs menesi sanema vairak neka stradajosie robezsargi .... Varda Oskars. Ir kadam velesanas to parbaudit ?????

Atbildēt

S

20.06.2016. 00:04

»

V

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus


Jā jā jā- tad plus vēl visus pārējos pedagogus kuri nevīžo jaunos robežsargus kārtīgi mācīt un tad šitādu rakstu autori varēs parādīt savas spējas uz pilnu klapi.....

Atbildēt

Joske

19.06.2016. 22:08

A kas tās par foto rakstā pielikumà- Kauņas auto tirgus?

Atbildēt

pilsoņis

19.06.2016. 16:40

»

Mh

Ieliksim ribežsardzē Bartaševiča draugus un bandu, gan jau būs labāk, uzreiz visi ņaudētāji un stukači varēs sēdēt mājās un raudāt stūrītī, par netaisnību, kuras dēļ viņu atlaida no darba, jo nebij draugu sarakstā. Rimstās stukači un iet mājās pagulēt


Nu vot sākas, kur tagad bez mūsu mera. Arī koledža nekārtībās ir Bartaševica vaina. Starp citu ļoti ērts cilvēks, dežūra ēzelis. Bet vajag iegamet, pa to laiku īsti zāģi gremdē valsts.

Atbildēt

Antropologs

19.06.2016. 13:08

»

Ginekologs

es ziiiinu, tā ir Mihailova


A vot i nezini,neuzminēji.

Atbildēt

ozo

18.06.2016. 22:11

Iestādes, kurām šī raksta saturs ir saistošs, ir ieinteresētas rīkoties. Tomēr izskatās, ka pietiek.com priekš konkrētās iestādes darbiniekiem vai "zinošiem" cilvēkiem ir veļas mazgāšanas, baumu un intrigu forums. Pazemojoši ir publiski apspriežot citu privāto dzīvi, diskutēt par morāli un ētiku, jo tas viens otru izslēdz.

Atbildēt

kreisais malējais

18.06.2016. 13:23

Vai kāds pateiks,kas atbild koledžā par kantīni,vispār par hozbloku,tas pirmais jāpatriec,kāds ir, tievs vai resns,vai mājās tur barokļus?agafonu vajadzēja aiztikt kad bija SC,tagad šis pie vienoto siles,tā ka nepieskaramais.

Atbildēt

V

18.06.2016. 12:14

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus!

Atbildēt

taisnīguma kodols

18.06.2016. 11:48

»

?

liepiņš,mihailova,rancāns,no kā aug kājiņas,kas ir ieinteresēts,kas rausta "virvīti",kaut arī daudz patiesības,bet velk uz personisko


Ir šajā pusē viens "naudas karalis", kuram personiskais spēlē galveno lomu, iesaistot augstākminētās trīs personas. Kā izrādās ar naudu personīgo dzīvi nevar sakārtot, tāpēc lielāka interese ir par citu cilvēku dzīvi.

Atbildēt

vauuu

18.06.2016. 11:40

»

teteris

Pats pat lēmumu nevar pieņemt


Ha-ha-ha-to laikam to raksta viena no Rinkuna mīļākām, jo normāls cilvēks NEKAD tādu murgu neizmurgotu! Kāds vad;itājs ir Rinkuns?- pat zirgi smejas- egoists, bailīgs(vispār nav mugurkaula),bez sava viedokļa,padotos vispār par cilvēkiem neuzskata, izņemot sievietes, kuras kājas prot plati paplest!!!

Atbildēt

falko

17.06.2016. 23:14

»

aiaiaiaia

visjautrakais šaja visā ir pasniedzējs Agafonovs :-D bet bardaks robezsardze būs tik ilgi kamēr katrs puspulkvedis un pulkvedis sevi uzskatis par caru un dievu


Redakcijas komanda varētu sadarbībā ar valsts valodas centru organizēt šī Agafonova valsts valodas prasmju pārbaudi. Kā var dienēt un vispār pasniegt, ja latviski tikai druski un galvā skaidas?

Atbildēt

?

17.06.2016. 21:49

liepiņš,mihailova,rancāns,no kā aug kājiņas,kas ir ieinteresēts,kas rausta "virvīti",kaut arī daudz patiesības,bet velk uz personisko.

Atbildēt

Ups4

17.06.2016. 17:44

»

janka

Aga, vēl šitā tizleņa trūkst. Bija ludzas pārvaldē par priekšnieku


Liepājā tas karjerists ar bija par priekšnieku.

Atbildēt

atbalstu

17.06.2016. 17:08

»

ideja

koledzai ir nepieciesams specigs, harizmātisks, patriotisks, ar stingru mugurkaulu un pats galvenais ar izteiktu nepatiku pret alkoholu apveltīts līderis. Domas var dalīties, bet man prātā nāk tikai un vienīgi Rinkuna kungs, viņš būtu koledžai perfekti piemērots


kur nu vēl stingrāku mugurkaulu - uz kuru pusi vajag, uz to stāvēs. Ja jau vajag Liepiņa turpināju, tad ir īstais. Katru dienu nobraukā 200 km ar dienesta auto uz mājām un visus paziņas izvadā.Un kā prot migu acīs pūst -

Atbildēt

xxx

17.06.2016. 12:56

Kad grebņevā koņs laida savus pasatus ar kontrobasu, visi ludzas priekšnieki zināja...tātad atbalstīja

Atbildēt

ogo

17.06.2016. 11:40

»

vālodzīte

Prieks,ka cilvēks atļāvās ko tādu uzrakstīt,bet tajā pašā laikā ir bēdīgi,jo iestādes,kam būtu jāapkaro šitādas nekārtības un bezjēdzības atkal neko nedarīs,bet aizvērs tematu un būs viss kā bijis līdz šim.Bet lai zina lielie priekšnieki , ko par viņiem domā tauta


Tagad visi spēki tiks novirzīti uz raksta autora meklēšanu, diemžēl. Bet runa iet par virsnieku godu, un godīgi būtu vienam otrajam doties pensijā, bet parējos aizritēt uz robežu.kaut uz robežas arī tadā pašā veidā rīkojas strūkturvienību priekšnieki.šeit darba lauciņš Pujata k-ga kantorim.

Atbildēt

vālodzīte

17.06.2016. 11:24

Prieks,ka cilvēks atļāvās ko tādu uzrakstīt,bet tajā pašā laikā ir bēdīgi,jo iestādes,kam būtu jāapkaro šitādas nekārtības un bezjēdzības atkal neko nedarīs,bet aizvērs tematu un būs viss kā bijis līdz šim.Bet lai zina lielie priekšnieki , ko par viņiem domā tauta!!!

Atbildēt

ideja

17.06.2016. 00:33

koledzai ir nepieciesams specigs, harizmātisks, patriotisks, ar stingru mugurkaulu un pats galvenais ar izteiktu nepatiku pret alkoholu apveltīts līderis. Domas var dalīties, bet man prātā nāk tikai un vienīgi Rinkuna kungs, viņš būtu koledžai perfekti piemērots.

Atbildēt

aiaiaiaia

17.06.2016. 00:17

visjautrakais šaja visā ir pasniedzējs Agafonovs :-D bet bardaks robezsardze būs tik ilgi kamēr katrs puspulkvedis un pulkvedis sevi uzskatis par caru un dievu.

Atbildēt

Gimbala

16.06.2016. 23:25

Tak visa Vrs vadība darbojas kā labajos padomju armijas stila akordos. Priekšnieks ir kungs un pavēlnieks un savu iegribu apmierinātājs, pārāks un gudrāks par visiem citiem, privilēģijas izvēlas paši sev. Tāda ir sistēma un tā necieš citādi (bieži vien - pareizi domājošos).

Atbildēt

VRS priekšnieks Garbars baidās no publicitates.

16.06.2016. 23:06

»

robis

Garbara kungs, Jums ir mugurkauls? Kaut kas ir jādara, jo kates vārds ir patiess


Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis NORMUNDS GARBARS baidās izklāstīt acīmredzamas problēmas Valsts robežsardzē, baidās no preses, no atklātas runas par nekārtībām VRS un tās koledžā.
Diemžēl prese Latvijā ir bezzobaina un bailīga. Kaut kas līdzīgs Krievijas prokremliskai presei, kura tik pret Ukrainu un kaimiņu valstīm vēršas. Par iekšējam problēmām vai neko, vai kaut ko niecīgu.
Taču Latvijas valsts robeža ir arī ES robeža un robežsardzes vadības pavirša attieksme nav pieļaujama. Faktiski mēs redzam, ka Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas prestīžs, reputācija ir pilnīgi sagrauta. Un ja nerīkoties steidzīgi, tad varam palikt bez valsts robežas apsardzes. Sabiedrība nedrīkst palikt vienaldzīga un vajadzīga nopietna iejaukšanās. Arī redakcija Pietiek varētu ņemt kontrolē šo robežsarga rakstu un turpināt informēt sabiedrību un ministrus.

Atbildēt

robis

16.06.2016. 21:20

Garbara kungs, Jums ir mugurkauls? Kaut kas ir jādara, jo kates vārds ir patiess!

Atbildēt

korešs

16.06.2016. 17:17

Ja, baiga tema ir aizkarta. Zel, ka viss par VRK seit aprakstitais - tira taisniba. Sakara ar to, ka koledzas tema jau ir izsmesla, ierosinu sakt jaunu temu: par Liepina, Maslika un Savicka lomu kontrabandas piesegsana LUP.

Atbildēt

toliks

16.06.2016. 17:07

https://m.youtube.com/watch?v=Dim2cv6gjG8

https://m.youtube.com/watch?v=JfMi3tKvTM8

Mazs ieskats vēsturē.....

Atbildēt

aspuris

16.06.2016. 16:55

Kādi i atsevišķie blēži strādā Daugavpils pārvaldē, Silenes RKP ....... priekšnieks vairākas reizes ir pieķerts braucot dzērumā. Nu un kas, viens zvans problēma atrisināta. Var iebraukt Ditton nama galvenās ieejas stabā pālī.... Visa pilsēta to zin. No padotajiem prasa, bet paši kādu piemēru rāda. Blēdis...... vemt gribas .....robežsardzes tēla spodrinātāji.


Atbildēt

Re

16.06.2016. 16:19

Atvainojos, t.i. Nekā personīgi

Atbildēt

Re

16.06.2016. 16:16

Protams, ka viņi visu noliegs, kurš tad atzīsies? Ha! Bet tas jau ne tikai Rēzeknes koledžā tā notiek! Ja kādam būtu drosme pastāstīt patiesību par tusiņiem un ballītēm darba laikā, par dienesta transporta lidzekļu izmantošanu privātām vajadzībām, tad katrā pārvaldē atklātos tāaaaadas lietas, kas jums mīļie, pilsoņi, pat sapņos nav rādījušies. Te darbs būt valsts kontrolei un Nekā persoņigi.

Atbildēt

Lol

16.06.2016. 14:18

Smieklīga tā tauta latvijā! Visi par vienu un neviens ne par vienu

Atbildēt

Izolde

16.06.2016. 14:15

»

Juris

Nav ko darīt tiem, kas klusē par ko tādu, fotto, tas ir mazākais ļaunums! Gods un slava raksta autoram


Eu Juri, uzraksti par kādu privāto Rēzeknē vai tās apkaimē uzņēmumu, kur ir visas sociālās garantijas un kur ir tāda alga kā valsts iestādē, nez ko Rēzeknē lielākie atlases konkursi uz jebkuru valsts iestādes vakanto vietu ir vislielākie. Un, ja šī raksta autoram viss ir tik sūdīgi tur strādājot, var aiziet pastrādāt jau uz pieminēto Maksimu.

Atbildēt

Mh

16.06.2016. 14:15

Ieliksim ribežsardzē Bartaševiča draugus un bandu, gan jau būs labāk, uzreiz visi ņaudētāji un stukači varēs sēdēt mājās un raudāt stūrītī, par netaisnību, kuras dēļ viņu atlaida no darba, jo nebij draugu sarakstā. Rimstās stukači un iet mājās pagulēt

Atbildēt

Visszinis

16.06.2016. 14:14

nav ko brīnīties EDGARAM RANCĀNAM kontrabandas ceļā iegūtās naudiņas ir tik daudz, ka var aiziet pensijā. Ko viņam satraukties, Ludzā divi veikali kuri īpašnieks ir Rancāna brālis, tūlīt būs jauns veikals, viss notiek. Koledža ir vajadzīga lai apmierinātu savas seksuālās un amorālās vajadzības jo Liepiņš taču jau gados.

Atbildēt

Gudrajiem.lv

16.06.2016. 14:03

Labi, ka visi citi labi ļaudis apkārt, tas, ka pārējie sēž savos kabinetos un tikai mēles kuļ par to cik priekšnieki slikti, kamēr saņem algas lielākas nekā tie kas uz robežām dienu un nakti rukā, tas jau nekas. Visas veselības garantijas, formas un aprīkojumu, kāda uz robežām nav. Labāk būtu sēdējuši un klusējuši ka tikuši tik labā iestādē un sēž kā dieva azotē, kamēr tieši šie visi iepriekš minētie raujas lai uzturēt iestādi pie dzīvības, dažreiz atļaujoties izmantot arī savas priekšrocības. Kāpēc menti necilājas par saviem priekšniekiem un neraud par visatļautību, kad reāli tiem tur bardaks vēl lielāks? Jo zin, ka to tā neviens neatstātu un no savas karjeras varētu atteikties. Laiks pieaugt un saprast, ka visi dzīvo un izdzīvo kā māk un grib, tāpēc dažreiz vajag cienīt to kas dots un paklusēt netīras veļas mazgātājiem.

Atbildēt

janis

16.06.2016. 14:02

»

xxl

Pretīgs psrs laiku tipiņš


Normāls džeks.

Atbildēt

jānis

16.06.2016. 14:01

»

Sīpoliņš

Kāds var apskaidrot, kas tie par mistiskiem sportistiem-darbiniekiem


Tādā veidā tiek atbalstīti valsts nozīmes sportisti. Tur ir viss pareizi. Prof. Sports pieprasa lielu laika atdevi.

Atbildēt

izlūks

16.06.2016. 13:58

nu nekad nenoticētu tam, ka Edgars Rancāns savu gadiem noturēto kontrabandas biznesu Aizgāršas RSN atdos savai padotajai (mīļākajai)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...