Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...vai dieniņ, k-gs !

25.02.2023. 21:48

»

Podol

Avens vismaz pa daļai ir latvietis, pat pāris vārdus māk kopā salipināt, par pilsonību samaksāja vairāk kā Kargins un Krasovickis kopā


mēs latvieši jau ar pa daļām krievžīdi ! Vien simtiņ aipakaļ Guberņā dzīvojāmies !

Atbildēt

Podol

25.02.2023. 20:03

»

jibiorio

Jā, jā. Un Avens ir latvietis, un Putins ir Latvijā bijis... Cik ļoti vēl esi gatavs bučot zoles fašistiem


Avens vismaz pa daļai ir latvietis, pat pāris vārdus māk kopā salipināt, par pilsonību samaksāja vairāk kā Kargins un Krasovickis kopā.

Atbildēt

atbildu: cien., k-gs(dze)

25.02.2023. 17:54

»

Interesanti

Par kādu cienījamo Škapovski komentārā tiek runāts? Ar ko gan Škapovskis ir cienījams? Vari nosaukt kaut vienu piemēru? Škapovskis ir mēsls pats par sevi, kuru nemaz nevajag ieraut kādos citos mēslos, tāds pats kā pārējie korumpanti, kas tur gadiem parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina. Pie tam tik glumi...


1.cūkas ar j (J) ums kopā neganīju ! 2. saukt cilvēku par mēsliem cien. portālā diezvai atļaušos ! 3. Sen nepārzinu Ogres domes //naudasplūsmas// ar , kurām operē izpilvara ! 4. Ja nesapratāt, kādi mēsli, tad es par lietv, nevis par īpašv. 5.Par detaļām sīkāķ varam aprunāties satiekoties, atbilstošā vietā un LAIKĀ !

Atbildēt

Interesanti

24.02.2023. 21:45

»

atkārtoju vēlreiz

Ogres domē sen nav bijusi finansu un FUNKCIJU VISAPTVEROŠĀ pārbaude ! Varu tikai šausmās saķert galvu, KĀDOS mēslos tiks ierauta cienījamā Špakovska vārds ar šitādu LĒTUMU kopā izpilddarbos !!! ....sveiciens 95. svētkos Ogres labākajam muzejam uz plan. Zeme


Par kādu cienījamo Škapovski komentārā tiek runāts? Ar ko gan Škapovskis ir cienījams? Vari nosaukt kaut vienu piemēru? Škapovskis ir mēsls pats par sevi, kuru nemaz nevajag ieraut kādos citos mēslos, tāds pats kā pārējie korumpanti, kas tur gadiem parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina. Pie tam tik glumi universāls un noderīgs visiem pārējiem Ogres korumpantiem, ka izpilddirektora amatā bīdīts, neskatoties uz neskaitāmām varas maiņām domē. Kaut kas ļoti ļoti netīrs šajā mēslā ir.

Atbildēt

..teksta juridiskā analīze...

24.02.2023. 15:49

»

Es

Kultūrmarksistiem interesē pareizā cenzūra un nomelnošana, kas der viņiem. Ja pret viņiem vēršas ar likumīgiem līdzekļiem, tad ir spuras gaisā. Toties vismaz var redzēt vaigā gan līdzskrējējus, gan tipus, kas Ogrē ir bijuši vienu reizi mūžā (šajā akcijā


1. //vēršas//.2.//likumīgiem//.3.//līdzekļiem//. Presbalagānā 23.02.2023.saklausīju. ka Bārbalas k-dze netiekot galā ar darba pienākumiem pieaicina juristu ORDAS cīņai ar saviem darba kolēģiem !...vai ta naudiņu nav, kur likt !? Štata juristu, ka biezs !Dārgi, dārgi sākiet izmaksāt Ogres nodokļu maksātājiem !!!

Atbildēt

Es

24.02.2023. 15:18

»

arī no Ogres

Akd.. tiešām vetra ūdens glāzē.. kāds sakars Lv porcelāna eksponātiem un Avenu - saistībā ar izstādi??? Ļoti žēl ka nebij šī iespēja redzēt


Kultūrmarksistiem interesē pareizā cenzūra un nomelnošana, kas der viņiem. Ja pret viņiem vēršas ar likumīgiem līdzekļiem, tad ir spuras gaisā. Toties vismaz var redzēt vaigā gan līdzskrējējus, gan tipus, kas Ogrē ir bijuši vienu reizi mūžā (šajā akcijā). :)

Atbildēt

Es

24.02.2023. 15:17

»

Patiesībā

Tā piketa slēptie zemūdens akmeņi ir daudz pretīgāki, nekā no malas izskatās. It kā tiek kladzināts, ka piketu organizēja Helmaņa oponenti. Bet ja jūs pamanījāt TV ekrānos, piketā piedalījās bijušais Ogres mēris komunists Bartkevičs ar savu kultūras finansējuma naudaskāro znotu režisoru Znotiņu! Savulaik...


Ogrē ir grūti atrast 200 iedzīvotājus (pat Rīgā darbadienā), kas ietu pret kaut ko tik nebūtisku tēloti protestēt.

Viss ir vienkārši. Ja tiem protestētājiem kāds pateiktu, faktiskos apstākļos, ka Glika bībeles vienīgais eksemplārs pieder kādam krievam vai ebrejam, kas ir nofotografēts kopā ar Vladimiru, viņi, dedzinot bībeli, kaut savu roku būtu gatavi sadedzināt. Nepārsteidz, ka tie ir tie paši, kas citus pazemoja kovida afēras laikā.

Atbildēt

atkārtoju vēlreiz

24.02.2023. 15:03

»

Patiesībā

Tā piketa slēptie zemūdens akmeņi ir daudz pretīgāki, nekā no malas izskatās. It kā tiek kladzināts, ka piketu organizēja Helmaņa oponenti. Bet ja jūs pamanījāt TV ekrānos, piketā piedalījās bijušais Ogres mēris komunists Bartkevičs ar savu kultūras finansējuma naudaskāro znotu režisoru Znotiņu! Savulaik...


Ogres domē sen nav bijusi finansu un FUNKCIJU VISAPTVEROŠĀ pārbaude ! Varu tikai šausmās saķert galvu, KĀDOS mēslos tiks ierauta cienījamā Špakovska vārds ar šitādu LĒTUMU kopā izpilddarbos !!! ....sveiciens 95. svētkos Ogres labākajam muzejam uz plan. Zeme !!!

Atbildēt

Patiesībā

24.02.2023. 14:47

»

gudriniekam sankcijās

...TE, ŠAI VIETĀ un Latvijā - NEBŪS TĀ, ka kautkādas NEVĒLĒTAS PADIBENES bārbalas stila VEIDĀ NOTEIKS Ogres muzeju DARBĪBU VALSTS VĒSTURĒ


Tā piketa slēptie zemūdens akmeņi ir daudz pretīgāki, nekā no malas izskatās. It kā tiek kladzināts, ka piketu organizēja Helmaņa oponenti. Bet ja jūs pamanījāt TV ekrānos, piketā piedalījās bijušais Ogres mēris komunists Bartkevičs ar savu kultūras finansējuma naudaskāro znotu režisoru Znotiņu! Savulaik runāja, ka tieši Bartkevičs ieveda Helmani un viņa kompanjonus Ogres domē, vai tik viņi nebija pat no viena politiskā spēka! Viss korumpētais Ogres pašvaldības administratīvais aparāts tagad Helmaņa laikā ir lielos vilcienos nemainīgs kopš Bartkeviča laika! UN Bartkevičs savā laikā tieši tāpat, kā tagad Helmanis, izkalpojās tam pusOgres prihvatizētājam ar kremli saistītajam miljonāram krievam Feodorovam - tieši Bartkeviča laikā tika uzcelts Feodorova Ogres HES, tieši Bartkeviča laikā Helmanis vāca parakstus Ogres estrādes aizvēršanai un prihvatizācijas sagatavošanai. Tad kas tagad Ogrē briest - vai Bartkevičs gatavojas varu no Helmaņa tālāk nodot savam znotam naudaskārajam režisoram Znotiņam? Un vispār te iepriekš rakstos daži komentēja, ka Ogri paiesībā vada ne Helmanis, bet pats Feodorovs, tā kā nav brīnums par saitēm ar Avenu.

Atbildēt

kundzite

24.02.2023. 14:16

»

jautājums

Kāds sakars Avenam ar LV un LV vēsturi


ista'de bija par LATVIJAS PORCELĀNA VĒSTURI

Atbildēt

arī no Ogres

24.02.2023. 13:22

Akd.. tiešām vetra ūdens glāzē.. kāds sakars Lv porcelāna eksponātiem un Avenu - saistībā ar izstādi??? Ļoti žēl ka nebij šī iespēja redzēt...
Tās akcijas rīkotājas - noželojamas..

Atbildēt

Musk

24.02.2023. 11:15

Tas ka ar grūtībām var mēģināt diskreditēt protestētājus un trauksmes cēlājus gan nenozīmē ka ievēlēti drīkst atklāti ņemt kukuļus un palikt nesodīti.

Atbildēt

Jā jā

24.02.2023. 11:13

Гельман's manāmi satraucies ;)

Atbildēt

gudriniekam sankcijās

24.02.2023. 08:39

»

Ogres iedz

Fabrikas klabinātāj, nenovirzies no tēmas...


...TE, ŠAI VIETĀ un Latvijā - NEBŪS TĀ, ka kautkādas NEVĒLĒTAS PADIBENES bārbalas stila VEIDĀ NOTEIKS Ogres muzeju DARBĪBU VALSTS VĒSTURĒ !

Atbildēt

teiksim kā ir

23.02.2023. 16:48

»

Es

Latvijā ir bēdīgi ar saukšanu pie atbildības, kaut vai privātā kārtā, jo tie, kas varbūt arī nav lupatas-p*zdām*zēji, ir aizņemti ar savas dzīves un finanšu stutēšanu kā jau kārtīgi viensētnieki, Viņiem ir svarīgi tikai viņi paši, tikmēr pļūti tiem var kaut uz galvas taisīt. Nevajag viņus ielās filmēt...


tur pie vainas ir zemais intelekta līmenis un tam līdzi nākošais milzu EGO...alkatība...Bet tas vēl nebūtu nekas, ja to visu neatbalstītu valsts vadība..bet tauta jau skaitās kā dara vadība un dara pakaļ..

Atbildēt

eh

23.02.2023. 16:46

»

mja ...

Pastalas savā apstulbumā padirsa lielisku izstādi. Ko te piebilst


tas nekas: Kirzovije sapogi padirsa visu Eiropu. Vot-tas ir kaut kas.

Atbildēt

mja ...

23.02.2023. 16:30

Pastalas savā apstulbumā padirsa lielisku izstādi. Ko te piebilst?

Atbildēt

Es

23.02.2023. 15:20

»

antidemokrāts.

Tuvojas liberāļu izdzimteņu svbētki-prais- pavļuts varēs atkal pirmajās rindās , sandalēs uzlekt pidrallu


Latvijā ir bēdīgi ar saukšanu pie atbildības, kaut vai privātā kārtā, jo tie, kas varbūt arī nav lupatas-p*zdām*zēji, ir aizņemti ar savas dzīves un finanšu stutēšanu kā jau kārtīgi viensētnieki, Viņiem ir svarīgi tikai viņi paši, tikmēr pļūti tiem var kaut uz galvas taisīt. Nevajag viņus ielās filmēt un klaigāt ākstībās, vajag likt atildēt par visu bazaru un visu sadarīto.

Atbildēt

autoram

23.02.2023. 15:15

Prasti un demagoģiski.
Mēginājums aizstāvēt Ogres ķeizaru nepiestāv bijušajam taisnības cīnītājam...

Atbildēt

Es

23.02.2023. 15:14

Nespēju aizmirst to, ka Helmanim un pat vislielākajiem NA aktieriem nebija iebildumu atbalstīt valdības afēru ar kovidsūdu. NA vispār nav ne mazāko iebildumu atbalstīt nevienu vienotības kaku, ja tikai atmet naudu un varu.

Taču šoreiz izskatās, ka Helmanim ir taisnība par to, kur šim farsam aug kājas. Ironiski, ka tieši galvā par maz sistie Ogres "opozicionāri" to nelaimīgo Avenu ieveda Latvijas pilsonībā, bet tagad ir pirmie, kas pamet un pagriež muguru, lai gan no viņa nekāds putinists nesanāk. Tad jau Kanādas pensionāre arī ir putiniste - arī viņai ir kopīga vēsture ar Vladimiru.

Nav Helmaņa problēma, ka plikdibeņi ar prievīti nespēj sarūpēt Latvijai nozīmīgu mākslas darbu kolekciju savā paspārnē. Naudīgie visi dzīvo citur. Taču noliegt sevi un savu vēsturi var tikai mankurti un kultūrmarksistu nelieši.

Atbildēt

putinist

23.02.2023. 15:10

»

antidemokrāts.

Tuvojas liberāļu izdzimteņu svbētki-prais- pavļuts varēs atkal pirmajās rindās , sandalēs uzlekt pidrallu


tapec saku-vislabak ir musu Krievija: Tur ir gan zavodi, kolhozi, GULAG un šaveji..Visa ka papilnam.

Atbildēt

antidemokrāts.

23.02.2023. 15:03

Tuvojas liberāļu izdzimteņu svbētki-prais- pavļuts varēs atkal pirmajās rindās , sandalēs uzlekt pidrallu.

Atbildēt

red ogres iedzīvotāj

23.02.2023. 14:40

»

Ogres iedz

Fabrikas klabinātāj, nenovirzies no tēmas...


Maz ko kāds vēlās: te laikam tā vieta, kad savas egoistiskās velmes jāpakļauj valsts un sabiedrības vēlmēm.

Atbildēt

Ogres iedz

23.02.2023. 13:38

»

pupolaprāt

zaudēji vēlēāanās-slēpeis un klusē,netraucē uzvarētājiem zagt


Fabrikas klabinātāj, nenovirzies no tēmas.
Neesmu NA vēlētājs un ne par visu esmu sajūsmā, bet dajā gadījumā aizstāvu Helmani.
Aptrakušas meičas, kuras dzaivo no mamiem nodokļiem, pārpārēm uzvedas nožēlojami.
Ļoti vēlējos redzēt latviešu radītos porcilšna dārgumus, ļoti.
Ja kas, ASV mav piemērojudas sankcikas.

Atbildēt

pupolaprāt

23.02.2023. 12:41

zaudēji vēlēāanās-slēpeis un klusē,netraucē uzvarētājiem zagt.

Atbildēt

KĀ un KĀPĒC

23.02.2023. 09:37

»

valdis

Helmanis ir Lv patriots un to izstādi atļāva,lai tie Latvijas vecmeistaru mākslas priekšmeti paliktu Ogrē uz mūžīgiem laikiem.Avens ir iekļauts sankciju sarakstā un tos traukus nevarētu no valsts izvest.Muzejā viņi būtu drošā apsargātā vietā neviss saplēsti vai izvazāti


Latvijas valsts vērtības un cieņa pret savu VĒSTURI ir IZTIRGOTA par Jūdasa GRAŠIEM, kam visvairāk //danco// tā saucamā Nacionālā Apvienība ?????????????!!!!!!!!...lai noteiktu patriotsmu uz STULBAS GALVAS PIERES NEUZSPIEŽ !!!!!!!!

Atbildēt

valdis

23.02.2023. 08:37

Helmanis ir Lv patriots un to izstādi atļāva,lai tie Latvijas vecmeistaru mākslas priekšmeti paliktu Ogrē uz mūžīgiem laikiem.Avens ir iekļauts sankciju sarakstā un tos traukus nevarētu no valsts izvest.Muzejā viņi būtu drošā apsargātā vietā neviss saplēsti vai izvazāti.

Atbildēt

ohoho...

23.02.2023. 08:19

»

Ansīts

vadonis maksā, ansītis spēlē mūziku. Protams pēc vadoņa notīm. Skumji, Ansi


es tak TO virsu rakstu sapratu kā smalku džentelm. sarkasmu ! Tām, kas veidotas no RIBAS arī vecumd. šis un tas vēl jāapgūst !?

Atbildēt

Ansīts

23.02.2023. 07:56

vadonis maksā, ansītis spēlē mūziku. Protams pēc vadoņa notīm. Skumji, Ansi...

Atbildēt

jibiorio

23.02.2023. 06:14

»

Ha!

Liela brēka - maza vilna! Vētra ūdensglāzē...


Jā, jā. Un Avens ir latvietis, un Putins ir Latvijā bijis... Cik ļoti vēl esi gatavs bučot zoles fašistiem?

Atbildēt

tuste

23.02.2023. 01:02

Kolhoza brigadieta un ģimenes uzņēmuma (pašbvaldības) vadoņa rupors te visur saskata ļauno kaulaino roku... Savā kabatā? un ko tad tur sataustīja?

Atbildēt

antidemokrāts.

23.02.2023. 00:03

Pidaru partija taisa dumpi.

Atbildēt

es kā Ķentes kalna aborigēns

22.02.2023. 21:54

foršo muzeju noteikti aizstāvēšu !

Atbildēt

Ha!

22.02.2023. 20:49

Liela brēka - maza vilna! Vētra ūdensglāzē.
Vienkārši apbrīnojami, cik gan tālu cilvēki var aiziet savā dumjībā. Izstādē bija paredzēts eksponēt taču LATVIJAS porcelāna rūpniecības mākslas darbus!!!!
Vēlreiz atkārtoju - LATVIJAS un latviešu radītos mākslas darbus. Un vai nav vienalga kam viņi pieder, vai ir piederējuši?
Tie ir Latvijā radīti, tāpēc piederīgi Latvijas kultūrai.
Cik gan lieliem durakiem jābūt, lai neļautu apskatīt Latvijas mākslinieku un rūpniecības vēsturiskos sasniegumus, novietot tos izstādē, - cilvēkiem apskatīt un priecāties par to skaisto, kas mums reiz ir bijis.
Vienkārši nožēlojami...

Atbildēt

Bijušais zemessargs

22.02.2023. 19:26

Kamēr tāds helmanis, kas avenam par naudu bučo roku,būs NA, es par NA vairāk nebalsošu.

Atbildēt

jautājums

22.02.2023. 19:10

kas ir Ansis Pūpols? Bijušais žurnālists?

Atbildēt

rēka

22.02.2023. 19:00

kriminālā province, ibiopesso )

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...