Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

biedrs O.Ben.ders

31.07.2015. 13:58

»

.

biedrs O.Benders


j

Atbildēt

biedrs

31.07.2015. 13:54

»

.

biedrs O.Benders


f

Atbildēt

.

31.07.2015. 13:51

»


biedrs O.Benders

Atbildēt

.

30.07.2015. 23:26

»

.

Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij...


1. Kam (t.i. kādiem fiz. / jur. personāžiem, t.sk. JEBKURĀM tā dēvētās "valsts / pašvaldību pārvaldes" institūcijām / struktūrām / dienestiem u.c. taml. "orgāniem", u.t.t., u.t.j.pr.) gan varētu būt TIK ļoti nepieciešamas tieši "komentētāju IP adreses", lai dotos tās "laupīt" tieši uz laps(PAŠpis)ānam "šarikovam" piederošo salīdzinoši visnotaļ necili apmeklēto w-bedri "pi(s)ec.com-1984" (nevis, piemēra pēc uz jebkuru no apmeklētības ziņā +/- nopietnajiem publiskajiem w-kolektoriem [tipa: tvnet/apollo, delfi, "vadošo" laikrakstu w-versijas" un taml.], ieskaitot tā dēvētos "soctīklus"). Jo, gluži dabiski – JEBKURI pārvaldības kantori, kā arī JEBKURI "tiesībsargājošie" u.c. taml. "orgāni" var elementāri LIKUMĪGI pieprasīt un arī saņemt JEBKURU tiem nepieciešamo informāciju no JEBKURA w-kolektora īpašniekiem / administrējošajiem funkcionāriem!?!!! ;)))

2. Kāda garšauga pēc VISPĀR varētu būt TIK aumež jau nepieciešamas "komentētāju IP adreses", lai JEBKURŠ no iepriekš minētajiem fiz. / jur. personāžiem "ieziepētos" doties tās "vardarbīgi laupīt", pie kam vēl – uz šo gaužām jau necilo w-bedri??? Ko gan šādi mistiski "laupītāji" varētu darīt ar "smagā cīņā" iegūtajām, ar "varonīgā šarikova" bagātīgi lietajiem "kaujas sviedriem / asinīm / žulti / vielmaiņas nelikvīdiem" biezā slānī ap(skādētajām) "komentētāju IP adresēm" – sālītu vai marinētu ziemai, savārītu zaptē, vai žāvētu kā drogas priekš tonizējošām tējām un taml. "saimnieciski noderīgi" pielietotu?! ;)))))

3. Kā VISPĀR var būt iespējams ŠĀDĀ "virtuālā cīniņā" ar "komentētāju IP adrešu laupītājiem" zināt, kas tieši ir tapis iekārots kā "laupījums" un, līdz ar to, tieši ko vajag aumež jau "varonīgi nosargāt" – lai nepaliek "tukša vieta" pēc šitādas "gadsimta laupīšanas"??! Varētu padomāt, ka pirms "varonīgā cīniņa" tajā iesaistītie "labie" un "ne pārāk labie" ienaidnieki ir apmainījušies ultimatīviem konkrētiem "laupījuma pieprasījumiem" (ieskaitot precīzu "preiskurantu" u.c. attiecīgas "specifikācijas") / "uz zināmo vietu (pa)sūtījumiem" (ieskaitot "daudzstāvīgu motivāciju")?!? Un, pie viena – ar kādiem TIK ekskluzīvi radikāliem "stratēģiskajiem masu iznīcināšanas ieročiem" / kalibriem tad naidnieki ir "operējuši", ja jau "cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"?!??? ;))))))))))

Atbildēt

.

30.07.2015. 23:20

»


Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij.faniem un taml. "īpašo vajadzību" apkalpotājiem - patiešām noticēja šim kārtējam nožēlojami prastajam "šarikova" BLEFAM par "ne pārāk labiem ļaudīm", kas esot "bijuši sataisījušies tikt pie komentētāju IP adresēm", dēļ kā esot "nācies pacīnīties (gaužām jau "varonīgi" un neapšaubāmi riskējot ar vismaz "šarikova" privātādu, jo - ) neko viņi nedabūja, bet cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"? ;)))))

Jebkuram kaut vai minimāli sakarīgi smadzeņot spējīgam personāžam (īpaši jau - tiem ļaudīm, kam ir bijusi kaut vai visnotaļ nosacīta saistība [vai pat, vēl jo vairāk - reāla darīšana] ar w-resursa administrēšanu) šāda tradicionāli absolūti BEZjēdzīga BLEFA sakarā ienāktos vismaz pāris visnotaļ elementāri jautājumi kārtējo reizi publiski sevi par izsmieklu izstādījušajam "varonīgajam cīnītājam ar briesmīgajiem IP adrešu laupītājiem". T.sk.:

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 23:13

»

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

u


o

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 21:26

»

V'S'V

w


u

Atbildēt

jāņem cirvītis

09.10.2010. 12:05

ģenētiski. Viņu virza katoļu sektas un tas gan jāatceras. Viens srajs ir pupu mizas. Šamais nobruks katoļi piemeklēs citu 'kristīgu demokrātu'no 'netīras' ģimenes. Un tas jau ir būtiski.

Atbildēt

Arvīds

08.10.2010. 01:34

Pilnībā piekrītu Krā komentārā teiktajam "Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi." Arī mani šis fenomens izbrīna. ZZS visus šos gadus ir zvejojuši balsis ar ES atbalsta lauksaimniecībai palīdzību, taču pašas ZZS nopelns tajā ir nekāds, jo tā nauda tak nāk no ES, un tad jau jebkura partija, kuras pārziņā būtu Zemkopības ministrija, varētu pierakstīt šos "panākumus" sev. Nenormāli ir tas, ka ārprātīgi daudz mūsu zemnieku vārda tiešā nozīmē ir debīli un tumsonīgi, jo domā, ka atbalstu saņem, pateicoties ZZS, bet pa šiem ES sastāvā esošajiem gadiem tā arī nav pacentušies iedziļināties Zemkopības ministrijas iznīcinošajā politikā, kur ES finansējuma lauvas tiesu paredzēts dāsni uzdāvināt tikai lielajiem un jo īpaši, varai tuvu stāvošajiem lauksaimniekiem vai pat lauksaimniecības imitētājiem (pat Eiropas Komisija vairākkārt bijusi spiesta iejaukties, jo bijuši pat gadījumi, kad visu atbalstu kādā no jomām gribēts piešķirt tikai vienam "izredzētajam").

Atbildēt

VUCĪTE

06.10.2010. 04:04

Interesanti? Šitais- ten "interesantums" jau "aknās sēž" kopš "neatkarības" laikiem. Kādam, varbūt, arī var likties interesanti, bet man visa vilna ir sapelējusi, gaidu, kad kaus nost...(: (pienu no vuškām, taču, neslauc(:

Atbildēt

māris

05.10.2010. 22:02

Man ir patiess prieks ka latviešu tauta parādīja savu gudrību , un pasūtīja uz vienu vietu tautas partiju , pirmo partiju.
Žēl ka ar šiem PLL mēsliem sasmērējās puslīdz cienījami cilvēki - Ulmanis , Verze , Elīna Egle un citi.

Atbildēt

Kas tālāk?

05.10.2010. 16:21

Tālāk Dombrovskim ir sadistiski jācērpj mazohistiskie luņi, kas par viņu balsoja! Kā es ņirgšu, kad pēc pirmās "cirpšanas" ļautiņi izliksies sašutuši un nesaprašanā!

Pats balsoju par Šleseru(PLL), jo viņš ir par zemiem nodokļiem.

Atbildēt

mazais lauksaimnieks

05.10.2010. 11:02

Tauta vēlēšanās izteica uzticību V.Dombrovskim-gudram un godīgam valstsvīram.Lauku cilvēki saprot,ka sagaidāmi grūti laiki sakarā ar budžeta sastādīšanu,taču esam gatavi sūri grūti strādāt,lai Latvija izkļūtu no krīzes V.Dombrovska vadībā.Vienīgais,ko mēs gaidām no valdības-pārtraukt to preču importu, ko mēs ražojam paši,lai arī Latvijas prece nokļūtu tirgū!

Atbildēt

gatavojos aizbraukt no LV

05.10.2010. 09:35

Samazinājums būs uz mana un tava rēķina- tautas rēķina, savas algas un visus labumus jau nemazinās-palielinās.

Ko Latvija var piedāvāt iedzīvotājiem?

Nodokļu pieaugumu, algu samazinājumu, dzīvi trūkumā.

Vai ir vērts te palikt, ja zagļi vada valsti un valdošo privātās un materiālās intereses ir prioritāte, bet tautu atceras ik pa 4.gadiem, kad jāķersta balsis ar ,,tukšiem,, solījumiem.


Atbildēt

jokers

04.10.2010. 20:24

katrs dabūja pēc nopelniem ;-) http://blogs.klauns.id.lv

Atbildēt

Vilhelms

04.10.2010. 14:23

Lapso Lata ir vizionārs un raksta ko viņam diktē kosmoss.

Atbildēt

Observers

04.10.2010. 14:14

Pēc 3 mēnešiem būs smagas paģīras un logu dauzīšana Saeimā'!

Vēlu veiksmi daudziem pārciest 400 miljonu KONSOLIDĀCIJAS murgus.

Vsjo buģet horošo , ja znaju!!!!

Arivedeči!

Atbildēt

Andža

04.10.2010. 13:57

Gunča jau nu smagi izgāzās, gribēja ko jaunu pamēģināt tāpat kā jaunu sievieti un ārlaulības meitu...sanāca ČIKS!

Atbildēt

akm

04.10.2010. 13:10

Par "vienu Latviešu kanālu" man ir jautājums, pamēģiniet noformulēt labāk un uzdot tālāk:

Kā tad būs Ēķa kungs, vai televīzija turpinās virzīt PLL koncepciju un kādā mērā? Centīsies padziļināt krīzi? Starp diviem iespējamiem finansējumiem - Starptautiski aizdevēji vai Maskavas ekonomiskā ietekme, kuru izvēlas Rīgas sargu un Baisās vasaras veidotāji? Vai LNT grasās arī turpmāk izvietos politiskas partijas reklāmas ar savu logotipu? Vai arī LNT vadībai (kas, starp citu veido tādus pasākumus kā eņģeļi pār latviju, dziedošās ģimenes utt.) šķiet, ka "tauta ir miegaina" un neatsaucīga, kā to skaidro Ēriks Stendzenieks?

Man gribētos to zināt, kā vienkāršam skatītājam.

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 12:18

Uzdevums nr. 1 jaunajai valdībai:
STEIDZAMĪBAS KĀRTĀ SAKĀRTOT VISU, KAS SAISTĀS AR PATENTIEM, vai kā nu tos sauc.
Kas traucē Latvijas zinātnieku izstrādātajiem produktiem, piemēram, medikamentiem, iziet PASAULES TIRGU?! Kas bremzē?

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 12:11

Guntis Kalniins 03.10.2010. 09:20
*************
VAI TEV TO MAKTEN GRIBAS?

Atbildēt

to ff

04.10.2010. 12:00

Zatlera kungam būs jānosauc otreiz premjera amata kandidāts, jo ir liela iespēja, ka ZZS var izšķirt būt vai nebūt Dombrovskim..
ZZS + SC + PLL nav neiespējama sadarbība, visu izšķirs Lemberga kunga aprēķins, kurā pusē var iegūt vairāk..

Atbildēt

ff->kalniins

04.10.2010. 11:23

Nu un ka apvienosies? Lielais Valdis nemūžam neizvēlēsies premjeru no sc+pll.

Atbildēt

Juhuu

04.10.2010. 11:06

Paldies vēlētājiem, Brīvība nosargāta. Tagad jācer, lai pašreizējā koalīcija turpinātu darbu. Galvenais un svarīgākais, Buldozers ar Turbānu nedabūja vairākumu. Buldozers naktī nespēja noticēt redzētajam un radīja iespaidu, ka no rīta pamostoties viss būs labi. Sapnis nepiepildījās. Bet Ušakovs gan naktī šķita kā nopērts puika, kurš tūlīt gatavs sākt raudāt. Tomēr tauta izvēlējās visracionālāko variantu. Par to paldies un sirdī neviltots prieks :)

Atbildēt

Fedja

04.10.2010. 02:10

Gadiem ejot, arvien vairāk sāku Lapsu cienīt. Nenoliedzami, šajā priekšvēlēšanu periodā Lapsas portāliem ir bijusi milzu ietekme uz internetizēto (un ne tikai) vēlētāju prātiem. Un patiess prieks ir sastapties ar vēsiem un vispārējo eiforiju atsvaidzinošiem spriedumiem, kādus varējām lasīt priekšpēdējā rindkopā.

Atbildēt

o!

03.10.2010. 18:42

saulīte iespīdēja starp mākoņiem. Ezelis varētu vienoties ar Cuku un iebazt vecos vežus kulē, bet diezvai būs drosmīgo putru saēdies pietiekami

Atbildēt

Oskars

03.10.2010. 17:58

"Tāds" par "tādiem" raksta....
Lame.

Atbildēt

Vilhelms

03.10.2010. 17:29

Ja negrib pa labam dot valsti, padarīsim to funkcionēt nespējīgu un totāli nabagu !

Atbildēt

Andris

03.10.2010. 17:27

no šodienas sāksies jauna un skaista dzīve

Atbildēt

BA

03.10.2010. 16:58

Man patīk bilde :)

Atbildēt

barters2

03.10.2010. 16:03

VĒLĒŠANAS GALĀ!KO TĀLĀK?JĀSĀK ''RAKT'' UN JĀNOSKAIDRO KO ŠAI VALSTIJ VAJAGA !!!VARBŪT KĀDS ZINA.ES NEZINU,BET MAN VARBŪT IR KO DOT...

Atbildēt

juhans

03.10.2010. 15:27

Varbut tomer pameginiet samest
kaulinus kopa ar Ir komandu?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

03.10.2010. 14:50

*********************
... vēlēšanas galā - kas tālāk? ... nu, pirmkārt,jau Lapsa palicis dzivs un viņa tuviniekiem, liekas, arī nav ne vainas ...jau tas vien ir jauki...
__________________
...vēl tālāk ?...Dombrovskim varētu būt lieliska izdeviba tikt vaļā no Gerharda, kurš nekādi nevar saprast, ko darīt ar savu uzticibu....

Atbildēt

prophet

03.10.2010. 14:24

Vēlēšanas galā. Un kas tālāk?
----------------------------
beigu sākums..

Atbildēt

viesturs

03.10.2010. 13:22

Komentāri par sabiedrību nežēlīgi. Vai tad Rīgas vēlēšanas neparādīja, ka dažām partijām būs problēmas?
Žēl, ka Urbanovičš pašreiz mazāk domā par valsts stabilitāti, bet vairāk par citu partiju šķelšanos, kaut gan pats diezgan veiksmīgi sašķēlis krievu kopienu un nu grib diktēt noteikumus.

Atbildēt

krā

03.10.2010. 12:11

Paldies Lato!
Kādas vecas vārnas pādomas...
Vienīgais uzvarētājs šajās vēlēšanās ir Aivars Lembergs. Apsveicu!
Kvēls sveiciens visiem tiem Muļķu zemes iemītniekiem, kuri cerēja ieraudzīt „vislabāko saimnieku” premjera krēsla, smagi strādājot, lai ieceltu Latviju saulītē!
Viņam šis krēsls un darbs vajadzīgs kā zivij lietussargs. Hūte ir gana gudra, lai saprastu, ka labāk ir būt pirmajam džekam sādžā nekā pēdējam lielpilsētā.
Viņš nekad neriskētu zaudēt savu popularitāti un „zilo govju” nedalīto mīlestību. Gan jau viņam bija smalki izstrādāts atkāpšanās plāns gadījumam, ja ZZS vēlēšanas uzvarētu...
Viss priekšvēlēšanu teātris bija virzīts uz to, lai ZZS iegūtu pēc iespējas vairāk mandātu Saeimā. Un tagad tik jūs redzēsiet, kādus likumprojektus ZZS bīdīs cauri nākamos 4 gadus...
Uzmanieties Vienotība un citi koalīcijas partneri!
Valdībai un Saeimai prognozēju smagu cīņu starp Kremļa un Lemberga interesēm. Latvija — kā ierasts — paliks pēdējā plānā.
Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi.

Atbildēt

Guntis Kalniins

03.10.2010. 11:20

Klausies "Kumiņa" kungs.....par Schumacheru..tu varētu pļxxx vismazāk....un vispār neredzu vietu salīdzinājumam....šo vēlešanu rezultāts, atspoguļosies 4 gadu garuma, savukārt F1 būs 4 iespējas, startēt no jauna!!!
Kas atiecas uz AŠ kvadrāta, būs arī viņiem iespējas, ko mainīt!!!Atliek tikai apvienoties visiem oligharhiem+Saskaņas centrs un tavi sponsori "Kūmiņ"...bū opozīcijā!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...