Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

biedrs O.Ben.ders

31.07.2015. 13:58

»

.

biedrs O.Benders


j

Atbildēt

biedrs

31.07.2015. 13:54

»

.

biedrs O.Benders


f

Atbildēt

.

31.07.2015. 13:51

»


biedrs O.Benders

Atbildēt

.

30.07.2015. 23:26

»

.

Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij...


1. Kam (t.i. kādiem fiz. / jur. personāžiem, t.sk. JEBKURĀM tā dēvētās "valsts / pašvaldību pārvaldes" institūcijām / struktūrām / dienestiem u.c. taml. "orgāniem", u.t.t., u.t.j.pr.) gan varētu būt TIK ļoti nepieciešamas tieši "komentētāju IP adreses", lai dotos tās "laupīt" tieši uz laps(PAŠpis)ānam "šarikovam" piederošo salīdzinoši visnotaļ necili apmeklēto w-bedri "pi(s)ec.com-1984" (nevis, piemēra pēc uz jebkuru no apmeklētības ziņā +/- nopietnajiem publiskajiem w-kolektoriem [tipa: tvnet/apollo, delfi, "vadošo" laikrakstu w-versijas" un taml.], ieskaitot tā dēvētos "soctīklus"). Jo, gluži dabiski – JEBKURI pārvaldības kantori, kā arī JEBKURI "tiesībsargājošie" u.c. taml. "orgāni" var elementāri LIKUMĪGI pieprasīt un arī saņemt JEBKURU tiem nepieciešamo informāciju no JEBKURA w-kolektora īpašniekiem / administrējošajiem funkcionāriem!?!!! ;)))

2. Kāda garšauga pēc VISPĀR varētu būt TIK aumež jau nepieciešamas "komentētāju IP adreses", lai JEBKURŠ no iepriekš minētajiem fiz. / jur. personāžiem "ieziepētos" doties tās "vardarbīgi laupīt", pie kam vēl – uz šo gaužām jau necilo w-bedri??? Ko gan šādi mistiski "laupītāji" varētu darīt ar "smagā cīņā" iegūtajām, ar "varonīgā šarikova" bagātīgi lietajiem "kaujas sviedriem / asinīm / žulti / vielmaiņas nelikvīdiem" biezā slānī ap(skādētajām) "komentētāju IP adresēm" – sālītu vai marinētu ziemai, savārītu zaptē, vai žāvētu kā drogas priekš tonizējošām tējām un taml. "saimnieciski noderīgi" pielietotu?! ;)))))

3. Kā VISPĀR var būt iespējams ŠĀDĀ "virtuālā cīniņā" ar "komentētāju IP adrešu laupītājiem" zināt, kas tieši ir tapis iekārots kā "laupījums" un, līdz ar to, tieši ko vajag aumež jau "varonīgi nosargāt" – lai nepaliek "tukša vieta" pēc šitādas "gadsimta laupīšanas"??! Varētu padomāt, ka pirms "varonīgā cīniņa" tajā iesaistītie "labie" un "ne pārāk labie" ienaidnieki ir apmainījušies ultimatīviem konkrētiem "laupījuma pieprasījumiem" (ieskaitot precīzu "preiskurantu" u.c. attiecīgas "specifikācijas") / "uz zināmo vietu (pa)sūtījumiem" (ieskaitot "daudzstāvīgu motivāciju")?!? Un, pie viena – ar kādiem TIK ekskluzīvi radikāliem "stratēģiskajiem masu iznīcināšanas ieročiem" / kalibriem tad naidnieki ir "operējuši", ja jau "cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"?!??? ;))))))))))

Atbildēt

.

30.07.2015. 23:20

»


Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij.faniem un taml. "īpašo vajadzību" apkalpotājiem - patiešām noticēja šim kārtējam nožēlojami prastajam "šarikova" BLEFAM par "ne pārāk labiem ļaudīm", kas esot "bijuši sataisījušies tikt pie komentētāju IP adresēm", dēļ kā esot "nācies pacīnīties (gaužām jau "varonīgi" un neapšaubāmi riskējot ar vismaz "šarikova" privātādu, jo - ) neko viņi nedabūja, bet cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"? ;)))))

Jebkuram kaut vai minimāli sakarīgi smadzeņot spējīgam personāžam (īpaši jau - tiem ļaudīm, kam ir bijusi kaut vai visnotaļ nosacīta saistība [vai pat, vēl jo vairāk - reāla darīšana] ar w-resursa administrēšanu) šāda tradicionāli absolūti BEZjēdzīga BLEFA sakarā ienāktos vismaz pāris visnotaļ elementāri jautājumi kārtējo reizi publiski sevi par izsmieklu izstādījušajam "varonīgajam cīnītājam ar briesmīgajiem IP adrešu laupītājiem". T.sk.:

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 23:13

»

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

u


o

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 21:26

»

V'S'V

w


u

Atbildēt

jāņem cirvītis

09.10.2010. 12:05

ģenētiski. Viņu virza katoļu sektas un tas gan jāatceras. Viens srajs ir pupu mizas. Šamais nobruks katoļi piemeklēs citu 'kristīgu demokrātu'no 'netīras' ģimenes. Un tas jau ir būtiski.

Atbildēt

Arvīds

08.10.2010. 01:34

Pilnībā piekrītu Krā komentārā teiktajam "Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi." Arī mani šis fenomens izbrīna. ZZS visus šos gadus ir zvejojuši balsis ar ES atbalsta lauksaimniecībai palīdzību, taču pašas ZZS nopelns tajā ir nekāds, jo tā nauda tak nāk no ES, un tad jau jebkura partija, kuras pārziņā būtu Zemkopības ministrija, varētu pierakstīt šos "panākumus" sev. Nenormāli ir tas, ka ārprātīgi daudz mūsu zemnieku vārda tiešā nozīmē ir debīli un tumsonīgi, jo domā, ka atbalstu saņem, pateicoties ZZS, bet pa šiem ES sastāvā esošajiem gadiem tā arī nav pacentušies iedziļināties Zemkopības ministrijas iznīcinošajā politikā, kur ES finansējuma lauvas tiesu paredzēts dāsni uzdāvināt tikai lielajiem un jo īpaši, varai tuvu stāvošajiem lauksaimniekiem vai pat lauksaimniecības imitētājiem (pat Eiropas Komisija vairākkārt bijusi spiesta iejaukties, jo bijuši pat gadījumi, kad visu atbalstu kādā no jomām gribēts piešķirt tikai vienam "izredzētajam").

Atbildēt

VUCĪTE

06.10.2010. 04:04

Interesanti? Šitais- ten "interesantums" jau "aknās sēž" kopš "neatkarības" laikiem. Kādam, varbūt, arī var likties interesanti, bet man visa vilna ir sapelējusi, gaidu, kad kaus nost...(: (pienu no vuškām, taču, neslauc(:

Atbildēt

māris

05.10.2010. 22:02

Man ir patiess prieks ka latviešu tauta parādīja savu gudrību , un pasūtīja uz vienu vietu tautas partiju , pirmo partiju.
Žēl ka ar šiem PLL mēsliem sasmērējās puslīdz cienījami cilvēki - Ulmanis , Verze , Elīna Egle un citi.

Atbildēt

Kas tālāk?

05.10.2010. 16:21

Tālāk Dombrovskim ir sadistiski jācērpj mazohistiskie luņi, kas par viņu balsoja! Kā es ņirgšu, kad pēc pirmās "cirpšanas" ļautiņi izliksies sašutuši un nesaprašanā!

Pats balsoju par Šleseru(PLL), jo viņš ir par zemiem nodokļiem.

Atbildēt

mazais lauksaimnieks

05.10.2010. 11:02

Tauta vēlēšanās izteica uzticību V.Dombrovskim-gudram un godīgam valstsvīram.Lauku cilvēki saprot,ka sagaidāmi grūti laiki sakarā ar budžeta sastādīšanu,taču esam gatavi sūri grūti strādāt,lai Latvija izkļūtu no krīzes V.Dombrovska vadībā.Vienīgais,ko mēs gaidām no valdības-pārtraukt to preču importu, ko mēs ražojam paši,lai arī Latvijas prece nokļūtu tirgū!

Atbildēt

gatavojos aizbraukt no LV

05.10.2010. 09:35

Samazinājums būs uz mana un tava rēķina- tautas rēķina, savas algas un visus labumus jau nemazinās-palielinās.

Ko Latvija var piedāvāt iedzīvotājiem?

Nodokļu pieaugumu, algu samazinājumu, dzīvi trūkumā.

Vai ir vērts te palikt, ja zagļi vada valsti un valdošo privātās un materiālās intereses ir prioritāte, bet tautu atceras ik pa 4.gadiem, kad jāķersta balsis ar ,,tukšiem,, solījumiem.


Atbildēt

jokers

04.10.2010. 20:24

katrs dabūja pēc nopelniem ;-) http://blogs.klauns.id.lv

Atbildēt

Vilhelms

04.10.2010. 14:23

Lapso Lata ir vizionārs un raksta ko viņam diktē kosmoss.

Atbildēt

Observers

04.10.2010. 14:14

Pēc 3 mēnešiem būs smagas paģīras un logu dauzīšana Saeimā'!

Vēlu veiksmi daudziem pārciest 400 miljonu KONSOLIDĀCIJAS murgus.

Vsjo buģet horošo , ja znaju!!!!

Arivedeči!

Atbildēt

Andža

04.10.2010. 13:57

Gunča jau nu smagi izgāzās, gribēja ko jaunu pamēģināt tāpat kā jaunu sievieti un ārlaulības meitu...sanāca ČIKS!

Atbildēt

akm

04.10.2010. 13:10

Par "vienu Latviešu kanālu" man ir jautājums, pamēģiniet noformulēt labāk un uzdot tālāk:

Kā tad būs Ēķa kungs, vai televīzija turpinās virzīt PLL koncepciju un kādā mērā? Centīsies padziļināt krīzi? Starp diviem iespējamiem finansējumiem - Starptautiski aizdevēji vai Maskavas ekonomiskā ietekme, kuru izvēlas Rīgas sargu un Baisās vasaras veidotāji? Vai LNT grasās arī turpmāk izvietos politiskas partijas reklāmas ar savu logotipu? Vai arī LNT vadībai (kas, starp citu veido tādus pasākumus kā eņģeļi pār latviju, dziedošās ģimenes utt.) šķiet, ka "tauta ir miegaina" un neatsaucīga, kā to skaidro Ēriks Stendzenieks?

Man gribētos to zināt, kā vienkāršam skatītājam.

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 12:18

Uzdevums nr. 1 jaunajai valdībai:
STEIDZAMĪBAS KĀRTĀ SAKĀRTOT VISU, KAS SAISTĀS AR PATENTIEM, vai kā nu tos sauc.
Kas traucē Latvijas zinātnieku izstrādātajiem produktiem, piemēram, medikamentiem, iziet PASAULES TIRGU?! Kas bremzē?

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 12:11

Guntis Kalniins 03.10.2010. 09:20
*************
VAI TEV TO MAKTEN GRIBAS?

Atbildēt

to ff

04.10.2010. 12:00

Zatlera kungam būs jānosauc otreiz premjera amata kandidāts, jo ir liela iespēja, ka ZZS var izšķirt būt vai nebūt Dombrovskim..
ZZS + SC + PLL nav neiespējama sadarbība, visu izšķirs Lemberga kunga aprēķins, kurā pusē var iegūt vairāk..

Atbildēt

ff->kalniins

04.10.2010. 11:23

Nu un ka apvienosies? Lielais Valdis nemūžam neizvēlēsies premjeru no sc+pll.

Atbildēt

Juhuu

04.10.2010. 11:06

Paldies vēlētājiem, Brīvība nosargāta. Tagad jācer, lai pašreizējā koalīcija turpinātu darbu. Galvenais un svarīgākais, Buldozers ar Turbānu nedabūja vairākumu. Buldozers naktī nespēja noticēt redzētajam un radīja iespaidu, ka no rīta pamostoties viss būs labi. Sapnis nepiepildījās. Bet Ušakovs gan naktī šķita kā nopērts puika, kurš tūlīt gatavs sākt raudāt. Tomēr tauta izvēlējās visracionālāko variantu. Par to paldies un sirdī neviltots prieks :)

Atbildēt

Fedja

04.10.2010. 02:10

Gadiem ejot, arvien vairāk sāku Lapsu cienīt. Nenoliedzami, šajā priekšvēlēšanu periodā Lapsas portāliem ir bijusi milzu ietekme uz internetizēto (un ne tikai) vēlētāju prātiem. Un patiess prieks ir sastapties ar vēsiem un vispārējo eiforiju atsvaidzinošiem spriedumiem, kādus varējām lasīt priekšpēdējā rindkopā.

Atbildēt

o!

03.10.2010. 18:42

saulīte iespīdēja starp mākoņiem. Ezelis varētu vienoties ar Cuku un iebazt vecos vežus kulē, bet diezvai būs drosmīgo putru saēdies pietiekami

Atbildēt

Oskars

03.10.2010. 17:58

"Tāds" par "tādiem" raksta....
Lame.

Atbildēt

Vilhelms

03.10.2010. 17:29

Ja negrib pa labam dot valsti, padarīsim to funkcionēt nespējīgu un totāli nabagu !

Atbildēt

Andris

03.10.2010. 17:27

no šodienas sāksies jauna un skaista dzīve

Atbildēt

BA

03.10.2010. 16:58

Man patīk bilde :)

Atbildēt

barters2

03.10.2010. 16:03

VĒLĒŠANAS GALĀ!KO TĀLĀK?JĀSĀK ''RAKT'' UN JĀNOSKAIDRO KO ŠAI VALSTIJ VAJAGA !!!VARBŪT KĀDS ZINA.ES NEZINU,BET MAN VARBŪT IR KO DOT...

Atbildēt

juhans

03.10.2010. 15:27

Varbut tomer pameginiet samest
kaulinus kopa ar Ir komandu?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

03.10.2010. 14:50

*********************
... vēlēšanas galā - kas tālāk? ... nu, pirmkārt,jau Lapsa palicis dzivs un viņa tuviniekiem, liekas, arī nav ne vainas ...jau tas vien ir jauki...
__________________
...vēl tālāk ?...Dombrovskim varētu būt lieliska izdeviba tikt vaļā no Gerharda, kurš nekādi nevar saprast, ko darīt ar savu uzticibu....

Atbildēt

prophet

03.10.2010. 14:24

Vēlēšanas galā. Un kas tālāk?
----------------------------
beigu sākums..

Atbildēt

viesturs

03.10.2010. 13:22

Komentāri par sabiedrību nežēlīgi. Vai tad Rīgas vēlēšanas neparādīja, ka dažām partijām būs problēmas?
Žēl, ka Urbanovičš pašreiz mazāk domā par valsts stabilitāti, bet vairāk par citu partiju šķelšanos, kaut gan pats diezgan veiksmīgi sašķēlis krievu kopienu un nu grib diktēt noteikumus.

Atbildēt

krā

03.10.2010. 12:11

Paldies Lato!
Kādas vecas vārnas pādomas...
Vienīgais uzvarētājs šajās vēlēšanās ir Aivars Lembergs. Apsveicu!
Kvēls sveiciens visiem tiem Muļķu zemes iemītniekiem, kuri cerēja ieraudzīt „vislabāko saimnieku” premjera krēsla, smagi strādājot, lai ieceltu Latviju saulītē!
Viņam šis krēsls un darbs vajadzīgs kā zivij lietussargs. Hūte ir gana gudra, lai saprastu, ka labāk ir būt pirmajam džekam sādžā nekā pēdējam lielpilsētā.
Viņš nekad neriskētu zaudēt savu popularitāti un „zilo govju” nedalīto mīlestību. Gan jau viņam bija smalki izstrādāts atkāpšanās plāns gadījumam, ja ZZS vēlēšanas uzvarētu...
Viss priekšvēlēšanu teātris bija virzīts uz to, lai ZZS iegūtu pēc iespējas vairāk mandātu Saeimā. Un tagad tik jūs redzēsiet, kādus likumprojektus ZZS bīdīs cauri nākamos 4 gadus...
Uzmanieties Vienotība un citi koalīcijas partneri!
Valdībai un Saeimai prognozēju smagu cīņu starp Kremļa un Lemberga interesēm. Latvija — kā ierasts — paliks pēdējā plānā.
Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi.

Atbildēt

Guntis Kalniins

03.10.2010. 11:20

Klausies "Kumiņa" kungs.....par Schumacheru..tu varētu pļxxx vismazāk....un vispār neredzu vietu salīdzinājumam....šo vēlešanu rezultāts, atspoguļosies 4 gadu garuma, savukārt F1 būs 4 iespējas, startēt no jauna!!!
Kas atiecas uz AŠ kvadrāta, būs arī viņiem iespējas, ko mainīt!!!Atliek tikai apvienoties visiem oligharhiem+Saskaņas centrs un tavi sponsori "Kūmiņ"...bū opozīcijā!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...