Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

wats

06.03.2018. 12:59

un kas atmaksās to nozagto naudu OIK veidā visiem patērētājiem?

Atbildēt

Spoks

04.03.2018. 13:34

»

JĀNIS

HESos elektroenerģiju saražo par 1 centu/kw, mēs gala patērētāji maksājam 18 centi/kw. Tāda tautas apzagšana un savas valsts ekonomikas gremdēšana vel pasaulē nav pieredzēta.Kur vēl jauna pieslēguma maksa, lai novilktu kabeli no staba un pieliktu skaitītāju jāmaksā 2500 EUR. Notiek tautas apzagšana ...


Es par iedzīvotāju apzagšanu pērkot dārgo elektrību par tirgus cenu (1.03. 0,095 eiro KW, 3.03.0,064) jau raakstu komentos ilgstoši. Bet pat "taisnības cīnītājs" par OIK I.Zariņš to nekomentē, jo savulaik ir strādaāis regulatorā un atbalstījis gan OIK gan dārgās elektrības un sadales cenas.
Atkārtošanās esot zinību māte, tādēļ vēlreiz rakstu:
Žurnālistiem iesaku izpētīt vēl vienu visu iedzīvotāju apkrāpšanu ar elektrības tarifiem. Kā zināms, tad visi lielie HESi pieder visai tautai, par ko mēs nobalsojam referendumā pret HESu privatizāciju. Tātad arī šo HESu saražotā ļoti lētā elektrība ir mūsu kopīpašums. Bet kā notiek dzīvē. Mēs par elektrību maksājam Nord Pool Spot biržas cenu, it kā Latvenergo visu elektrību iepirktu biržā. Bet faktiski 2017.gadā HESi saražos ap 70% no elektrības patēriņa valstī par ļoti lētu cenu. Tātad mūsu elektrotarifiem jābūt krietni zemākiem par biržas cenām. Šobrīd šī starpība aiziet kā Latvenergo uzblīdusī peļņa (ap 150 miljoni eiro gadā), no kuras, saskaņā ar likumu, 80% paņem valsts budžets. Lūk kur ir darba lauks pētnieciskai žurnālistikai salikt to visu pa plauktiņiem un pasniegt sabiedrībai saprotamā veidā, kā bez OIK mēs vēl tiekam apzagti no valsts un par cik. Latvenergo pārdod elektrību kaimiņiem par lētāku cenu, kā saviem iedzīvotājiem, izmantojot HESsu saražotās lētās elektrības labumus. Jautājums valdībai: kāpēc ļaujiet apzagt savus iedzīvotājus? Ak, lai budžetā no iedzīvotājiem ievāktu obligāti maksājamus papildus nodokļus

Atbildēt

patērētājs

04.03.2018. 00:07

Viņi visi ir jāpakar.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 18:37

»

PAR mīkstajiem

Vistrakākais un bīstamākais Vienotības klons ir PAR. Tas ir OIK tēva Pavļutas veidojums pediņu un citu nenormālo atbalstam un mēģinājums pašu mazgāt baltu. Un naudiņu partijai vajag, tamdēļ pikst, ka citi vainīgi un "tiesiskās paļāvības princips"! Kamdēļ neiestājas par globālu OIK saņēmēju auditu...


Kā liecina Loskutova un Judina atsaukšana, čeka no projekta "Par" ir atteikusies, jo saprot, ka pēc OIK skandāla, Rimševiča aizturēšanas un ABLV likvidācijas, tai nāksies savu apetīti mazināt un tagad visus spēkus veltīs tikai Vienotībai un JKP.

Atbildēt

PAR mīkstajiem

03.03.2018. 14:03

Vistrakākais un bīstamākais Vienotības klons ir PAR. Tas ir OIK tēva Pavļutas veidojums pediņu un citu nenormālo atbalstam un mēģinājums pašu mazgāt baltu. Un naudiņu partijai vajag, tamdēļ pikst, ka citi vainīgi un "tiesiskās paļāvības princips"! Kamdēļ neiestājas par globālu OIK saņēmēju auditu?

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 13:14

»

brīvais radikālis

Tu, muļķīt, laikam nesaproti, ka nevar tik vienkārši "likvidēt", līgumi ir sastādīti tā, ka tev būs jāpārdod pēdējās apakšbikses, lai samaksātu tiesas piespriestos sodus! Bet par pārkāpumiem var, ātri, nesāpīgi, un galvenais par velti


Atliek tikai ierosināt krimināllietu par liela mēroga kukuļošanu, jo ne jau pa skaistām acīm Kampars, Pavļuts un Ašerādens dalīja OIK atļaujas, kad citi, kas jau ražoja elektroenerģiju koģenerācijas režīmā, tās ne par ko nevarēja saņemt un Dombrovska Vienotības valdība uzcēla ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, lai svešas naudas tīkotāji, no tām atkratītos, kā no karstas dzelzs, bet manis pieminētie nelieši steigšus pievienotos citiem bēguļojošiem noziedzniekiem Krievijā.
Protams, tas nenotiks, kamēr pie siles būs Vienotība, vai tās klons, JKP.

Atbildēt

JĀNIS

03.03.2018. 12:04

HESos elektroenerģiju saražo par 1 centu/kw, mēs gala patērētāji maksājam 18 centi/kw. Tāda tautas apzagšana un savas valsts ekonomikas gremdēšana vel pasaulē nav pieredzēta.Kur vēl jauna pieslēguma maksa, lai novilktu kabeli no staba un pieliktu skaitītāju jāmaksā 2500 EUR. Notiek tautas apzagšana valsts likumu aizsegā.

Atbildēt

novērotājs

03.03.2018. 10:03

»

Pilsonis

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un...


Zariņš 14. februārī iesūdzējis Ašerādenu KNABĀ sakarā ar OIK.
.Zariņš .varētu vēl savu partiju veidot.
jo vēlēt Zariņa dēļ par Saskaņu...nu.nepatīk man RSatiksmes ieķīlāšana...!

Atbildēt

brīvais radikālis

03.03.2018. 03:32

»

Pilsonis

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un...


Tu, muļķīt, laikam nesaproti, ka nevar tik vienkārši "likvidēt", līgumi ir sastādīti tā, ka tev būs jāpārdod pēdējās apakšbikses, lai samaksātu tiesas piespriestos sodus! Bet par pārkāpumiem var, ātri, nesāpīgi, un galvenais par velti!

Atbildēt

pārvaldnieks

02.03.2018. 22:29

OIk konrēti apstiprina aizdomas ,ka mūsu pašpārvalde nav mūsu tautas "draugi"

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2018. 21:55

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un nebūs Saskaņa tautas glābējpartija no OIK. Jānāk laikam Latvijas Trampam, lai tiktu galā ar OIK valstiskotajiem bandītiem, kurus piesedz kampēju, kamparu un ašerādenu tipa ierāvēji. Tie šobrīd salīduši pilnīgi visās politprtijās un negausīgi barojas, saprotot ka šāda krimināla tautas apkrāpsana ilgi nevar turpināties.

Atbildēt

Ojārs

02.03.2018. 20:24

Nevajadzētu pat miljonu, lai iesaistītu auditoru un juristu birojus, veiktu visu staciju pārbaudes un noliktu uz galda sarakstu ar pierādījumiem, kuras stacijas un kādu iemeslu dēļ slēdzamas, kuras izsniegtās licences anulējamas. Nekas neliecina par Ašerādena vēlmi to darīt.

Atbildēt

Pinkuļis

02.03.2018. 19:59

bet mani Vienotības cūkas atlaida pa īstam, labi, ka draugs Āris palīdzēja ar naudām pirms un pēc

Atbildēt

Gazoviks

02.03.2018. 19:58

ukropabanderiešiem kirdik ar KRIEVIJAS GĀZI.GAZPROMS ukriem beidzot pateica tieši pitera parašanka vārdiem:PROŠČOVAITJE.BEIDZOT REĀLAS SANKCIJAS,a ta "ienaidnieks"un "okupants" apgādā cietušo.

Atbildēt

Kobra

02.03.2018. 19:18

Izlasīju komentārus. Piekrītu visiem. Hidroelektrostaciju ražotā enerģija ir "viszaļākā".Dedzinot gāzi, arī pašu ražoto,bojājam apkārtējo vidi. Mūsu valdošie par tautas labklājību nerūpējas. Tauta tiek uzskatīta par aunu baru,kuriem nav jāzin ko domā gans.

Atbildēt

Aivars ne no Daugavpils.

02.03.2018. 18:45

Kāpēc Juristi klusē ,kāpēc Gen. prokurors klusē vai neredz ka notiek NOZIEGUMS - GENOCĪDS pret TAUTU?
lAIKS vākt parakstus un iesniegt EU TIESĀ.

Atbildēt

pret ekonomiku un tirgus likumiem

02.03.2018. 17:35

Jo vairak elektribas razotaju, jo elektriba dargaka! Kaa saprast sadu tirgus likumu? Tads ir tikai Latvijaa! Norvegijaa elektribas daudz un tapec taa ir gandriz par velti. Latvijaa simti un tukstosi elktribas razotaju, kas padara elektribu aizvien dargaku!

Atbildēt

ampers

02.03.2018. 17:32

Jaudas aprekins amperos OIK ir jauns slepts maksasanas rekins , kas paradijies pirms 2 menesiem. Nevienaa valstii nemaksaa sadu maksajumu - jaudas uzturesana! Visus gadus no 2004 sada maksajuma OIK sadalaa nebija, tagad ir. Nosaut sadu krapniecisku sistemu ieviesejus!

Atbildēt

..........

02.03.2018. 15:56

Lieli TEC saņem OIK par jaudu, tie var neražot nevienu kwh, bet OIK vienalga saņems.Un tie TEC galvenokārt patērē krievu gazi.

Atbildēt

cirks

02.03.2018. 13:59

Ja šo jautājumu neatrisinās un liks tikai plāksterus uzmanības novēršanai ....savējos paturēs pie siles līdz vēlēšanām....tad rādās ka liela daļa no pozīcijā esošajiem spēkiem vairs netiks ievēlēti!!!!
Tirgus tantes un onkuļi baumo ka kompromats var tikt izspēlēts īstajā brīdī un tad būs kā sapnī....KAJUK UN KIRDIK

Atbildēt

lauķis

02.03.2018. 13:33

..par "prihvatizāciju", kuru dzemdēja krievu mēsli...
Cik zinu tad Godmans ir žīds.

Atbildēt

Zariņš lohs

02.03.2018. 13:25

Nu un ko tad tā Zariņtante ir panākusi un kur viņa bija visus šos gadus??? Tagad pirms vēlēšanām uzradies tautas aizstāvis! Tāds pats blēdis un tukšdir#@js kā visi pārējie 99 klauni.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

02.03.2018. 12:59

OIK lieliski raksturo latviešu inteliģenci. Pat lieliskāk par "prihvatizāciju", kuru dzemdēja krievu mēsli. OIK dzemdēja latviešu mēsli pret savu tautu. Tā ir supernelietība, kas pelnījusi nāves spriedumu. Par to nav ne mazāko šaubu. Tikai latviešu tauta, pateicoties savam niecīgajam politiskās apziņas līmenim, var bez kreņķiem izturēties pret savējo supernelietību - OIK. Uz planētas ir daudzas vietas, kurās sakarā ar OIK rībētu šavieni visu nakti līdz otrās dienas brokastu laikam.

Atbildēt

opā

02.03.2018. 12:52

Lauvas tiesu OIK saņem pats Latvenergo (80%!?)jeb Sadales tīkli jeb kam tur skaitās TEC un HES bilancē piekabināti. Tas ir Latvenergo liks maksāt par Latvenergo elektrības pārvades sistēmas modernizāciju (HES un TEC rekonstrukcijas) no naudas, ko iekasē par elektrību, nevis caur valdības uzspiestu obligātu papildus maksājumu. Tie 80 miljoni ir iluziora peļņa, kas Latvenergo ir uzzīmēti ar valdības (Dombrovska) lēmumiem, nevis reāli nopelnīti. Elektrības cenā jāietilpst ražošanas izmaksām, t.sk. par ražošanas iekārtu modernizāciju, remontu vai rekonstrukciju. Visi tie veiklie zēni un meitenes, kas tur no komopsta elektrību ražo vai tēlo "zaļos enerģētiķu" ir sekundāra vienībai stāstā par OIK. Elektrības cenas ir viens no pamatelementiem konkurences cīņā par ražošanu. Ražošana ir jebkuras labklājības pamatā (ja mēs gribam būt kā Šveice ražošana 45% no IKP). Latvenergo kā valsts uzņēmuma primārais uzdevums nav un nevar būt pelnīt un maksāt naudu budžetā, bet uzturēt elektroinfrastruktūru maksimāli labi un nodrošināt patērētājiem maksimāli zemas cenas. Ja valdība atceltu OIK un liktu maksāt Latvenergo, tad tā būtu atgriešanās pie veselā saprāta.

Atbildēt

!

02.03.2018. 12:43

Ja Ašerādens veiktu OIK saņēmēju pārbaudi un iztrenkātu blēžus, tad tak samazinātos partijas kasē un kukuļos saņemamā nauda! Neviens nav tik traks, ka zāģēs koku uz kura pats sēž! Mafijas astoņkājis rullē, bet tautai izvelk no kabatām pēdējos santīmus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...