Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

wats

06.03.2018. 11:59

un kas atmaksās to nozagto naudu OIK veidā visiem patērētājiem?

Atbildēt

Spoks

04.03.2018. 12:34

»

JĀNIS

HESos elektroenerģiju saražo par 1 centu/kw, mēs gala patērētāji maksājam 18 centi/kw. Tāda tautas apzagšana un savas valsts ekonomikas gremdēšana vel pasaulē nav pieredzēta.Kur vēl jauna pieslēguma maksa, lai novilktu kabeli no staba un pieliktu skaitītāju jāmaksā 2500 EUR. Notiek tautas apzagšana ...


Es par iedzīvotāju apzagšanu pērkot dārgo elektrību par tirgus cenu (1.03. 0,095 eiro KW, 3.03.0,064) jau raakstu komentos ilgstoši. Bet pat "taisnības cīnītājs" par OIK I.Zariņš to nekomentē, jo savulaik ir strādaāis regulatorā un atbalstījis gan OIK gan dārgās elektrības un sadales cenas.
Atkārtošanās esot zinību māte, tādēļ vēlreiz rakstu:
Žurnālistiem iesaku izpētīt vēl vienu visu iedzīvotāju apkrāpšanu ar elektrības tarifiem. Kā zināms, tad visi lielie HESi pieder visai tautai, par ko mēs nobalsojam referendumā pret HESu privatizāciju. Tātad arī šo HESu saražotā ļoti lētā elektrība ir mūsu kopīpašums. Bet kā notiek dzīvē. Mēs par elektrību maksājam Nord Pool Spot biržas cenu, it kā Latvenergo visu elektrību iepirktu biržā. Bet faktiski 2017.gadā HESi saražos ap 70% no elektrības patēriņa valstī par ļoti lētu cenu. Tātad mūsu elektrotarifiem jābūt krietni zemākiem par biržas cenām. Šobrīd šī starpība aiziet kā Latvenergo uzblīdusī peļņa (ap 150 miljoni eiro gadā), no kuras, saskaņā ar likumu, 80% paņem valsts budžets. Lūk kur ir darba lauks pētnieciskai žurnālistikai salikt to visu pa plauktiņiem un pasniegt sabiedrībai saprotamā veidā, kā bez OIK mēs vēl tiekam apzagti no valsts un par cik. Latvenergo pārdod elektrību kaimiņiem par lētāku cenu, kā saviem iedzīvotājiem, izmantojot HESsu saražotās lētās elektrības labumus. Jautājums valdībai: kāpēc ļaujiet apzagt savus iedzīvotājus? Ak, lai budžetā no iedzīvotājiem ievāktu obligāti maksājamus papildus nodokļus

Atbildēt

patērētājs

03.03.2018. 23:07

Viņi visi ir jāpakar.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 17:37

»

PAR mīkstajiem

Vistrakākais un bīstamākais Vienotības klons ir PAR. Tas ir OIK tēva Pavļutas veidojums pediņu un citu nenormālo atbalstam un mēģinājums pašu mazgāt baltu. Un naudiņu partijai vajag, tamdēļ pikst, ka citi vainīgi un "tiesiskās paļāvības princips"! Kamdēļ neiestājas par globālu OIK saņēmēju auditu...


Kā liecina Loskutova un Judina atsaukšana, čeka no projekta "Par" ir atteikusies, jo saprot, ka pēc OIK skandāla, Rimševiča aizturēšanas un ABLV likvidācijas, tai nāksies savu apetīti mazināt un tagad visus spēkus veltīs tikai Vienotībai un JKP.

Atbildēt

PAR mīkstajiem

03.03.2018. 13:03

Vistrakākais un bīstamākais Vienotības klons ir PAR. Tas ir OIK tēva Pavļutas veidojums pediņu un citu nenormālo atbalstam un mēģinājums pašu mazgāt baltu. Un naudiņu partijai vajag, tamdēļ pikst, ka citi vainīgi un "tiesiskās paļāvības princips"! Kamdēļ neiestājas par globālu OIK saņēmēju auditu?

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 12:14

»

brīvais radikālis

Tu, muļķīt, laikam nesaproti, ka nevar tik vienkārši "likvidēt", līgumi ir sastādīti tā, ka tev būs jāpārdod pēdējās apakšbikses, lai samaksātu tiesas piespriestos sodus! Bet par pārkāpumiem var, ātri, nesāpīgi, un galvenais par velti


Atliek tikai ierosināt krimināllietu par liela mēroga kukuļošanu, jo ne jau pa skaistām acīm Kampars, Pavļuts un Ašerādens dalīja OIK atļaujas, kad citi, kas jau ražoja elektroenerģiju koģenerācijas režīmā, tās ne par ko nevarēja saņemt un Dombrovska Vienotības valdība uzcēla ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, lai svešas naudas tīkotāji, no tām atkratītos, kā no karstas dzelzs, bet manis pieminētie nelieši steigšus pievienotos citiem bēguļojošiem noziedzniekiem Krievijā.
Protams, tas nenotiks, kamēr pie siles būs Vienotība, vai tās klons, JKP.

Atbildēt

JĀNIS

03.03.2018. 11:04

HESos elektroenerģiju saražo par 1 centu/kw, mēs gala patērētāji maksājam 18 centi/kw. Tāda tautas apzagšana un savas valsts ekonomikas gremdēšana vel pasaulē nav pieredzēta.Kur vēl jauna pieslēguma maksa, lai novilktu kabeli no staba un pieliktu skaitītāju jāmaksā 2500 EUR. Notiek tautas apzagšana valsts likumu aizsegā.

Atbildēt

novērotājs

03.03.2018. 09:03

»

Pilsonis

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un...


Zariņš 14. februārī iesūdzējis Ašerādenu KNABĀ sakarā ar OIK.
.Zariņš .varētu vēl savu partiju veidot.
jo vēlēt Zariņa dēļ par Saskaņu...nu.nepatīk man RSatiksmes ieķīlāšana...!

Atbildēt

brīvais radikālis

03.03.2018. 02:32

»

Pilsonis

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un...


Tu, muļķīt, laikam nesaproti, ka nevar tik vienkārši "likvidēt", līgumi ir sastādīti tā, ka tev būs jāpārdod pēdējās apakšbikses, lai samaksātu tiesas piespriestos sodus! Bet par pārkāpumiem var, ātri, nesāpīgi, un galvenais par velti!

Atbildēt

pārvaldnieks

02.03.2018. 21:29

OIk konrēti apstiprina aizdomas ,ka mūsu pašpārvalde nav mūsu tautas "draugi"

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2018. 20:55

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un nebūs Saskaņa tautas glābējpartija no OIK. Jānāk laikam Latvijas Trampam, lai tiktu galā ar OIK valstiskotajiem bandītiem, kurus piesedz kampēju, kamparu un ašerādenu tipa ierāvēji. Tie šobrīd salīduši pilnīgi visās politprtijās un negausīgi barojas, saprotot ka šāda krimināla tautas apkrāpsana ilgi nevar turpināties.

Atbildēt

Ojārs

02.03.2018. 19:24

Nevajadzētu pat miljonu, lai iesaistītu auditoru un juristu birojus, veiktu visu staciju pārbaudes un noliktu uz galda sarakstu ar pierādījumiem, kuras stacijas un kādu iemeslu dēļ slēdzamas, kuras izsniegtās licences anulējamas. Nekas neliecina par Ašerādena vēlmi to darīt.

Atbildēt

Pinkuļis

02.03.2018. 18:59

bet mani Vienotības cūkas atlaida pa īstam, labi, ka draugs Āris palīdzēja ar naudām pirms un pēc

Atbildēt

Gazoviks

02.03.2018. 18:58

ukropabanderiešiem kirdik ar KRIEVIJAS GĀZI.GAZPROMS ukriem beidzot pateica tieši pitera parašanka vārdiem:PROŠČOVAITJE.BEIDZOT REĀLAS SANKCIJAS,a ta "ienaidnieks"un "okupants" apgādā cietušo.

Atbildēt

Kobra

02.03.2018. 18:18

Izlasīju komentārus. Piekrītu visiem. Hidroelektrostaciju ražotā enerģija ir "viszaļākā".Dedzinot gāzi, arī pašu ražoto,bojājam apkārtējo vidi. Mūsu valdošie par tautas labklājību nerūpējas. Tauta tiek uzskatīta par aunu baru,kuriem nav jāzin ko domā gans.

Atbildēt

Aivars ne no Daugavpils.

02.03.2018. 17:45

Kāpēc Juristi klusē ,kāpēc Gen. prokurors klusē vai neredz ka notiek NOZIEGUMS - GENOCĪDS pret TAUTU?
lAIKS vākt parakstus un iesniegt EU TIESĀ.

Atbildēt

pret ekonomiku un tirgus likumiem

02.03.2018. 16:35

Jo vairak elektribas razotaju, jo elektriba dargaka! Kaa saprast sadu tirgus likumu? Tads ir tikai Latvijaa! Norvegijaa elektribas daudz un tapec taa ir gandriz par velti. Latvijaa simti un tukstosi elktribas razotaju, kas padara elektribu aizvien dargaku!

Atbildēt

ampers

02.03.2018. 16:32

Jaudas aprekins amperos OIK ir jauns slepts maksasanas rekins , kas paradijies pirms 2 menesiem. Nevienaa valstii nemaksaa sadu maksajumu - jaudas uzturesana! Visus gadus no 2004 sada maksajuma OIK sadalaa nebija, tagad ir. Nosaut sadu krapniecisku sistemu ieviesejus!

Atbildēt

..........

02.03.2018. 14:56

Lieli TEC saņem OIK par jaudu, tie var neražot nevienu kwh, bet OIK vienalga saņems.Un tie TEC galvenokārt patērē krievu gazi.

Atbildēt

cirks

02.03.2018. 12:59

Ja šo jautājumu neatrisinās un liks tikai plāksterus uzmanības novēršanai ....savējos paturēs pie siles līdz vēlēšanām....tad rādās ka liela daļa no pozīcijā esošajiem spēkiem vairs netiks ievēlēti!!!!
Tirgus tantes un onkuļi baumo ka kompromats var tikt izspēlēts īstajā brīdī un tad būs kā sapnī....KAJUK UN KIRDIK

Atbildēt

lauķis

02.03.2018. 12:33

..par "prihvatizāciju", kuru dzemdēja krievu mēsli...
Cik zinu tad Godmans ir žīds.

Atbildēt

Zariņš lohs

02.03.2018. 12:25

Nu un ko tad tā Zariņtante ir panākusi un kur viņa bija visus šos gadus??? Tagad pirms vēlēšanām uzradies tautas aizstāvis! Tāds pats blēdis un tukšdir#@js kā visi pārējie 99 klauni.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

02.03.2018. 11:59

OIK lieliski raksturo latviešu inteliģenci. Pat lieliskāk par "prihvatizāciju", kuru dzemdēja krievu mēsli. OIK dzemdēja latviešu mēsli pret savu tautu. Tā ir supernelietība, kas pelnījusi nāves spriedumu. Par to nav ne mazāko šaubu. Tikai latviešu tauta, pateicoties savam niecīgajam politiskās apziņas līmenim, var bez kreņķiem izturēties pret savējo supernelietību - OIK. Uz planētas ir daudzas vietas, kurās sakarā ar OIK rībētu šavieni visu nakti līdz otrās dienas brokastu laikam.

Atbildēt

opā

02.03.2018. 11:52

Lauvas tiesu OIK saņem pats Latvenergo (80%!?)jeb Sadales tīkli jeb kam tur skaitās TEC un HES bilancē piekabināti. Tas ir Latvenergo liks maksāt par Latvenergo elektrības pārvades sistēmas modernizāciju (HES un TEC rekonstrukcijas) no naudas, ko iekasē par elektrību, nevis caur valdības uzspiestu obligātu papildus maksājumu. Tie 80 miljoni ir iluziora peļņa, kas Latvenergo ir uzzīmēti ar valdības (Dombrovska) lēmumiem, nevis reāli nopelnīti. Elektrības cenā jāietilpst ražošanas izmaksām, t.sk. par ražošanas iekārtu modernizāciju, remontu vai rekonstrukciju. Visi tie veiklie zēni un meitenes, kas tur no komopsta elektrību ražo vai tēlo "zaļos enerģētiķu" ir sekundāra vienībai stāstā par OIK. Elektrības cenas ir viens no pamatelementiem konkurences cīņā par ražošanu. Ražošana ir jebkuras labklājības pamatā (ja mēs gribam būt kā Šveice ražošana 45% no IKP). Latvenergo kā valsts uzņēmuma primārais uzdevums nav un nevar būt pelnīt un maksāt naudu budžetā, bet uzturēt elektroinfrastruktūru maksimāli labi un nodrošināt patērētājiem maksimāli zemas cenas. Ja valdība atceltu OIK un liktu maksāt Latvenergo, tad tā būtu atgriešanās pie veselā saprāta.

Atbildēt

!

02.03.2018. 11:43

Ja Ašerādens veiktu OIK saņēmēju pārbaudi un iztrenkātu blēžus, tad tak samazinātos partijas kasē un kukuļos saņemamā nauda! Neviens nav tik traks, ka zāģēs koku uz kura pats sēž! Mafijas astoņkājis rullē, bet tautai izvelk no kabatām pēdējos santīmus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...