Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reālists

05.04.2013. 12:44

ja cilvēki neproteste tad viss ir labi, dombrovska k-gam ir tomēr taisnība, bet mežs pēc daudziem gadiem ataugs, ta ka te arī viss ir kārtībā.Uzvedaties klusi lai varam samainīt naudu, tad būs labi.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 05.04.2013. 10:56

Tika minēts ,ka drīzumā penijas varētu nebūt ,jo mūsu valsts varneši un partokrāti speciāli to dara ,vēlas to darīt un darīs. To rāda viņi darba augļi. Diemžēl šie augļi ir rūgteni rūgti. Ko darīs tie pāri par 700 000 pensionāru tad kad viņiem pensijas būs pilnīgi nozagtas un tās vairs nemaksās? Tad gan viņiem nebūs ko zaudēt. Arodbiedrība visus viņus varētu pulcināt nākt uz RĪGU ,lai tad viņi iznestu 'visus šos politiķus no greznajiem kabinetiem un novietot tur kur TAUTA teiks,tur jūs esat pelnījuši būt ne TAUTU postā dzīt.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 05.04.2013. 10:50

»

Es

Pilnībā piekrītu, bet... jautājums ir KĀ TO IZDARĪT


Šeit būtu jādara svētīgs darbs Latvijas ārodbiedrībām,kuru pamatuzdevums taču ir elementoro dzīves vajadzību aizsargāšana pret netaisņīgiem,negodīgiem likumiem,kuri veicina nabadzību un postu Latvijā.Tā tas notiek katrā EIROPAS valstī. Tur pat atļaujas vairāk prasī kā pienākas. Tur iedzīvotāji ir izcīnijuši cilvēka dzīves cienīgus apstākļus. Latvijā vid.dzūv.līmenis iet uz leju. īpaši cieš trūcīgie. Bēdu ielejas zemākais punkts vēl nav sasniegts, -drīzumā būs pārsteigumi ar gāzes ,elektrības cenām,nek īpašuma nod.likmēm un citi DOMBROVSKA /ĀBOLTIŅAS Latvijas valsts iedzīvotāju nīdēšanas pasākumi. Protesta Akcijas likumīgi vēl var pieteikt tikmēr,kamēr vel partokrāti nav apstiprinājuši likumu,ka arī protesta akcijas nedrīkstēs pieteikt. Un tad jau būs likumīgi TOTALITĀRA valsts. Varētu aicināt visus tos trūkumcietējus,pensionārus uz demonstračiju pret iznīcību,par izdzīvošanu. Tā varētu būt VISLATVIJAS IEDZĪVOTĀJU(TAUTAS) PILSONISKĀS NEPAKĻAUŠANĀS KUSTĪBA pret netaisnību ungenocīdu,kuru realizē pie VARAS ESOŠIE COLVĒKI un SISTĒMA. UN par to ir JĀINFORMĒ EIROPAS SAVIENĪBAS INSTTŪCIJAS.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 05.04.2013. 10:31

»

Es

Pilnībā piekrītu, bet... jautājums ir KĀ TO IZDARĪT


Kā to izdarīt? Ir normāli ,-ja dzīvai radībai tiek radīti viņa dzīvi apdraudoši apstākļi,tad viņa aizstāvas no visiem spēkiem pat riskējot ar savu dzīvību. Arī mūsu Tautai ir tirsības izteikt protest visam šim murgam,netaisnībai,-BŪTĪBĀ GENOCĪDAM pret TAUTU.Kā protest varētu būt VISLATVIJAS IEDZĪVOTĀJU nepakļaušanās GENOCĪDA politikai. AR protestu,- NĒ ,mēs neakceptējam šo ārprāta netaisnību un ļaunuma nodarījumu pret Valsts īpašumu,valsts iedzīvotājiem. Varētu boikotēt vēlēšanas un partijnieku vadītās institūcijas. Pa visiem iespējamiem ceļiem un veidiem ir jāinformē EIROPAS SAVIENĪBAS institūcijas,par to ,kādā veidā un kā mūsu valstī politikāņi un partijnieki ņirgājas par TAUTU. Tā būtu nepiekrišanas ,nepakļaušanās kustība pret ļaunumu un netaisnību. Ja konkrēti cilvēkks nepretojas ļaunumam un nesaka tam vārdu NĒ, tad jau viņš pats atbalsta ļaunumu.

Atbildēt

LoL

05.04.2013. 04:25

»

H

Vai kada putra galvaa dzekam :) Par reeksportu gan taisniba, tiesa, tas paradas ari importa raditajos un tada pati problema ir visu valstu statistikaa (varbut iznemot Kinas). Citadi, aprekins par nodoklu slogu ir shedevrs :D


Tas aprēķins ir vēl visai saudzīgs. Ja rēķina, cik reāli no naudas, ko cilvēks nopelna (alga uz rokas + algas nodokļi + darba devēja sociālā maksājuma daļa ir ap 45%, ja nav apgādājamo) aiziet nodokļos, tad tas cipars tāds arī būs. Ja cilvēks visu algu iztērē (un līdz vidējai algai tā arī sanāk, t.i., vairumam), tad viņš no saviem 55% uz rokas samaksās 21% PVN + akcīzi (degviela, alko, tabaka) + t/l nodevas + NīN nodoklis. Cik tad sanāk no tās algas un labuma, kas par to tiek pirkts, kas reāli aiziet citām privātpersonām, preču ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem, utt. - par 25% diži vairāk vis nesanāks.

Atbildēt

vggv

04.04.2013. 22:25

Malacis Raimond ! Neapstaajies, Tev labi sanaak...

Atbildēt

Re, Lato, kur kumoss

04.04.2013. 21:37

Atklātībā nonākuši vairāki miljoni Lielbritānijas ārzonu finanšu industrijas iekšējo dokumentu, kuros atrodami tūkstošiem līdz šim anonīmu bagātību īpašnieku vārdi no visas pasaules, vēsta britu laikraksts «The Guardian».

Vairums no diviem miljoniem e-pasta vēstuļu un citu dokumentu nākuši no Britu Virdžīnām, taču to nonākšana atklātībā var satricināt visas pasaules ārzonu biznesu, kas saskaņā ar konsultāciju uzņēmuma «McKinsey» bijušā galvenā ekonomista aplēsēm bagātniekiem ļāvis aizjūras «nodokļu paradīzēs» noslēpt 32 triljonus ASV dolāru.

Sakiet ko gribat, bet es neticu, ka šie fakti parādījās atklātībā nejauši. Acīmredzot, ka ir kāds varens spēks, kas visā pasaulē kārtīgi bagātniekiem patīra kabatas, sākot no teātra par banku krīzēm un beidzot ar šīm nejaušajām vēstulēm.

Kas zina, varbūt tajos sarakstos uzpeldēs arī Latvijas valdības vīru uzvārdi?

Varu iedomāties, tagad cik bagātnieki, kas bieži vien bagātības ieguvuši negodīgi, visā pasaulē nevar mierīgi gulēt.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 04.04.2013. 20:31

»

Marim Springim

Pilnigi piekritu. Bet tad ir jadibina pilnigi jauna partija ar cilvekiem, kas nav naudas kaari, kas ies valdibaa idejas un milestibas pret valsti vardaa. Visas partijas, kas bijusas lidz sim vairs nedrikstetu nonakt saeimaa, jo VISAS TAAS IR VIENADAS. Nekas nemainisies valstii uz labu, kamer velesanas...


Taisnība. Visas partijas un to pārstāvētie cilvēki nedrīkstētu vairs kandidēt uz Saemas vēlēšanām Jo tas kurš jau ir blēdījis un nozadzis no valsts un tās iedzīvotājiem godīgu ceļu vairs nespēj iet,jo viņš ir saslimis ar šiem vīrusiem. Lai tā sērga neizplatītos viņi nedrīkstētu nekad vairs kandidēt uz vēlēšanām (attiecas uz pilnīgi visām partijām) . Lai nāk jauni cilvēki pret ,kuriem tad jāvirza augstie atbildības standarti(likumi par valstij nodarītajiem zaudējumiem,kaitniecību, neizdevīgiem līgumiem ...). Cik esmu jau dzirdējis minimums no Tautas puses tiks virzīti vismaz divi spēki. Viens no tiem varētu būt TAUTAS VARAS FRONTE(pilnīgi jauni cilvēki).Kaut TAUTAI beidzot būtu kāds prieciņš un veiksme šajos nākamajos gados!

Atbildēt

Marim Springim

04.04.2013. 19:51

Pilnigi piekritu. Bet tad ir jadibina pilnigi jauna partija ar cilvekiem, kas nav naudas kaari, kas ies valdibaa idejas un milestibas pret valsti vardaa. Visas partijas, kas bijusas lidz sim vairs nedrikstetu nonakt saeimaa, jo VISAS TAAS IR VIENADAS. Nekas nemainisies valstii uz labu, kamer velesanas startes vecas partijas, vai to pasu cilveku nodibinatas pseidojaunaas. Zaglis un bledis, nekad netaisis likumus, kas atbalsta godigumu un taisnigumu. Nekad.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 04.04.2013. 19:35

»

stukačs

Nu Lapsa ar saviem "maizes tēviem"sagraus Latvijas tēlu un visas latviskās partijas, pie varas nāks okupācijas valsts atbalstītāji un tās piespiedu elementi - krievu valoda un kas cits...


Visus 22 gadus pie varas ir LATVIEŠU PARTIJAS. Unikāli. Es esmu latvietis un patiesi vēlos,lai Latvijā tiktu realizēta sociālās vienlīdzības un labklājības valsts. Lai pensionāri saņemtu nevis bada grašus, lai invalīdi saņemtu nabaga naudiņu,lai būtu bagāto nodoklis,lai būtu normāli ceļi,lai nebūtu zagšana un melošana. Bet taisnība un godība kā nav tā nav. Visas partijas attieksmē pret saviem vēlētājiem ir pilnīgi vienādas(nav ne opozčijas ne pozīcijas)-viņas visas spēlē lielu TAUTAS MUĻĶOŠANAS IZRĀDI.Visus šos 22 gadus neko labu un vērtīgu nav izdarījušas,gluzi otrādi tās ir iegrūdušas Latvijas valsti un Tautu parādos ,tās ir pieņēmušas lēmumus iztirgot Latvijas zemi un to dara arī šobrīd(lauku zemes visā Latvijas teritorijā,Abrene......). Tās amerikāņiem iedod bāzes teritorijas. Liela daļa Latvijas zemes ir izpārdota izmantojot latvieša segvārdu,bet patiesībā īstie īpašnieki ir: Dāņi,zviedri,vācieši,krievi , amerikāņi poļi,lietuvieši,igauņi,norvēģi,angļi,austrālieši ĶĪNIEŠI un citu trešaš pasaules valstu pārstāvji......... pārsvarā viss ir izsaimniekots un tas process turpinās ... TAS ir LIELĀS NEVEIKSMES un LIELO BĒDU STĀSTS. Kur ir vaina?
Viens no iemesliem ir ka kopš GODMAŅA Laikiem izņēma soda likumu pantus kuri attiecas uz LATVIJAS VALSTS MANTAS un ĪPAŠUMA izzagšanu,kaitniecību. Bezatbildība turpinās līdz šim brīdim ,jo pat pēc 22 gadiem nav panākts,ka negodīgus deputātus var atsaukt. Vispirms un nekavējoties ,ja nākamo partiju deputāti vēlēsie skandidēt ,viņiem būtu jāparaksta dokuments,kurā skaidri un gaiši būtu norādīti punkti par kaitniecību pret valsti un tautu, kaitniecību pret valsts īpašumu, nodarītajiem zaudējumiem,lēmumu vilcināšanu, melošanu .... pirms kandidēšanas deputātiem būtu tas jāparaksta un ja viņi paārkāpj tad reāls cietumsods ar mantas konfiskāciju,un aizliegus uz mūžu ieņemt vadošus amatus. šādi likumi ,kur ir kaitējums valstij(augstākajām varas personām) ir visās Eiropas valstīs.Latvijā tā nav,- tad jautājums,kāpēc nezagt? VAINE nav PARTIJĀS un TAUTĪBĀS vai NACIONALITĀTĒS. VAINE ir CILVĒKOS. TAUTA NEPĀRTRAUKTI vēlē NEGODĪGUS cilvēkus un neprasa no viņiem atbildību. Kā saka Igaunijas Bankas rezidenta SĪMA KALLASA padomnieks KULO ANTS; LATVIJAS TAUTAI nav veicies visus šos gadus,jo pie varas LATVIJĀ ir bijuši, negodīgi,melīgi,krāpnieciska aprēķina cilvēki ,kuri ir r'pējušies nevis par savu TAUTU,bet gan par savu personīgo ne TAUTAS labumu. Tāpēc pie mums tAUTAI klājas tik slikti un būs vēl sliktāk ,ja TAUTA neapturēs šo alkatīgo un zaglīgo cilvēku raušanos pēc naudas un varas.Lūk tā saka mūsu kaimiņi un brīnās kāpēc mūsu TAUTA to negrib redzēt un saprast. Vajag radīt DEPUTĀTIEM tur augšā neērtus apstākļus,pieprasīt vēlēt profesionālus cilvēkus un tūlīt piekārtot par katru LĒMUMU kriminālatbildību. Tad uz augstiem amatiem ies godīgi ,gudri,profesonāli cilvēki,kuriem nebūs tieksme nozagt TAUTAI LABKLĀJĪBU.Jāvēl nevis par partijām,bet par profesionāļiem ,patriotiem nevis vārdos, bet darbos,par tādiem kuri par Latvijas Valsti un Tautu ir gatavi ziedot savu personīgo labumu. Tādi kā ČAKSTE, ULMANIS,GUSTAVS ZEMGALS,ALBERTS KVIESIS un citi ... tādu BRĪVVALSTS LAIKĀ bija SIMTIEM. TIE BIJA GODA un TAISNĪBAS CILVĒKI,kuri rūpējās par savas VALSTS un IEDZĪVOTĀJU LABKLĀJĪBU un TAISNĪGUMU.

Atbildēt

es

04.04.2013. 19:23

Vispar jau galu galā ekonomikas pieaugums ir (pret 2009. gadu; pret 2005. mēs vēl arvien esam dziļā bedrē). Tomēr bezdarba dēļ ir izveidojies darba devēju tirgus, ka rezultātā ekonomikas pieauguma augļus bauda tikai uzņēmumu īpašnieki. Algotajam darbaspēkam uzlabojuma nav un arī nebūs, ja kautkas strauji nemainīsies bezdarba apmēra (jo algu pieaugums nav iespējams ja liels bezdarbs).

Atbildēt

H

04.04.2013. 19:07

Vai kada putra galvaa dzekam :) Par reeksportu gan taisniba, tiesa, tas paradas ari importa raditajos un tada pati problema ir visu valstu statistikaa (varbut iznemot Kinas). Citadi, aprekins par nodoklu slogu ir shedevrs :D

Atbildēt

blogs

04.04.2013. 17:11

Kāpēc jūs tik bargi, ka Dombrovskis izbēdzis no Tvaika ielas, tur jau māca gudri un nākošie VEIKSMES STĀSTI būs reizē kā punktiņš uz i .

Atbildēt

Olita( blogs Gara kultūra)

04.04.2013. 15:59

Mjā, nav viegli atgūt brīvību, kad no augšas spiež iluminātu ēnu vara, pašiem savā starpā ideāli darbojas provokatoru metode: pastāvīga ķildošanās savā starpā. Runa vairs neiet par brīvu un neatkarīgu valsti, bet par to: kuru lielvalstu tirānu mūs mazāk spaidīs. Neviens mazāk nespaidīs, vai tie būs tie kuri Krievijā vai ASV vai ES valdošie! Kaut gan..iespējams, ka krievi savus kakla kungus drīzāk nometīs, nekā eiropieši, un beigsies tīkojumi no tās puses. Vienkāršā darba tauta nekad nav svešu teritoriju tīkojusi un pati apvienojusies okupācijai, to vienmēr organizē tirāni.Bet bez Mācīšanās ( domāju patiesās Zināšanas, ne to trulumu, ko kaļ augsskolās) atbrīvot savu domāšanu un tautu- nav ne mazāko cerību.

Atbildēt

Fēlis

04.04.2013. 14:59

»

stukačs

Nu Lapsa ar saviem "maizes tēviem"sagraus Latvijas tēlu un visas latviskās partijas, pie varas nāks okupācijas valsts atbalstītāji un tās piespiedu elementi - krievu valoda un kas cits...


20 gadus mūs pārvalda ,,profesionālie latviskie spēki'', kuri ir izcūkojuši un nodevuši visu un visus, bet joprojām atrodas tirliņi, kuri nosoda tos, kuri nosoda. Kaut kāda abra- kadabra. Ja neizgaismot nepareizo, tad pareizais tā nekad arī neparādīsies.

Atbildēt

stukačs

04.04.2013. 14:10

Nu Lapsa ar saviem "maizes tēviem"sagraus Latvijas tēlu un visas latviskās partijas, pie varas nāks okupācijas valsts atbalstītāji un tās piespiedu elementi - krievu valoda un kas cits.

Par naudu var pārdot tēvzemi un nekas nenotiek. Ja slikta vara, slikta partija, LAPSA - liec vietā, ko darīt, kurai partijai uzticēties, par kādu varu iestāties.

Tu nozaimo "slikto"latviešu partijas, bet okupācijas sistēmas pārstāvji uz tā fona saņem bonusus.

Situāciaj bīstam. Kur ir SAAB, ka neko nesaka.

Jā, Lapsa raksta gandrīz visu pareizi, tikai neko nedod vietā, tikai ar to iznīcina visus latviskos spēkus, kas pie varas.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 04.04.2013. 14:01

Ko nozīmē veiksmes stāsts Latvijas valsts iedzivotājiem konkrēti? Vai Dombrovska nosauktais veiksmes stāsts nozīmē kādas ir pensijas,kādas ir algas,kāds ir izdzīvošanas minimums,kāda ir dzīves dārdzība,kāda ir sociālā netaisnība,beztiesība,emigrācija.....ceļi, projekti,kuros Latvijas valsts budžēts regulāri zaudē naudu atbildībo personu bezatbildīgo lēmumu dēļ.Kāpēc tad nav pensiju indeksācij,kāpēc nepalielina vidējo algu,kāpēc nogrieza pensijas un onvalīdu pensijas? Vai to saus par veiksmes stāstu???? IKP pieaugums vēl nenozīmē dzīves kvalitātes pieaugumu. To vajadzētu iegalvot premjeram. Viņam ir zems izglītības līmenis vai arī viņš apzināti melo.IKP pieaugumu veidoja sekojoās pozīcija un ekonomiskie lielumi:
1)Atskaites POZĪCIJA bija katastrofāli zemā fāzē, kur pie šāda stāvokļa jebkurš pat ļoti niecīgs pieaugs izraisa lielas izmaiņas,
2)TRIMDĀ aizdzīto cilvēku vergošanā sapelnīto naudas summu sūtījumi trūkumcietējiem Latvijā( pāri par 400 000 iedzīvotāju ārzemēs),
3)KONTRABANDAS naudas plūsmas Latvijā(politiķu lobētas un atbalstītas),
4)Salīdzinoši neliels eksporta pieaugums(joprojām imports ir pārsvarā pār eksportu),5
5)Eiropas naudas devumi.

šeit valstij ir svarīgi,cik liels ir realais pienesums,ko patiesībā sniedz ražošanas un pakalpojumu sektors.Jautājums ir ,kāpēc visās Eiropas lielākajās valstīs vidējā alga pieaug ,dzīves līmenis paaugstinās,bet Latvija tā nav. Vecās Eiropas valstis gan nekladzina,ka viņu algas pieaugumi un citi labumi ir veiksmes stāsti. Latvijā, kur ārkārtīgi liela nabadzība ,kur vidējā alga nepalielinās, cenas pieaug ,pensijas griež, invalīdu pensijas samazina .. dzīves kvalitāte krīt. Tas gan esot veiksmes stāsts. Secinājums ir viens LATVIJAS VADĪTĀJIEM ir sava ĪPAŠA SAPRAŠANA par veiksmes stāstu. Viņi sev gan ir pielikuši algas un radījuši īpaši labus dzīves aopstākļus BAGĀTAJIEM. Tad jau tas ir veiksmes stāsts kādai noteiktai sociālai šķirai,kuras nosaukums ir BAGĀTIE un tiem pietuvināto ļautiņu intereses. Latvijā pilnīgi viss ir savādāk nosaukts nekā citur Eiropā. Arī ceļi mums ir veiksmes stāsts... Ir jautājums, VAI LATVIJAS IEDZĪVOTĀJI VĒLAS ŠADAS IZPRATNES VEIKSMES STĀSTU un vai nevajadzētu šos viltus staštu autorus saukt pie ATBILDĪBAS.

Atbildēt

Janka

04.04.2013. 08:23

Piemērs autora teiktajam:
Vakar Dienā:
Februārī apstrādes rūpniecības ražošanas apjomi pieauga par 0,2%. Lai arī gada griezumā nozares izaugsme vairs nav tik strauja kā pērn, tomēr ražošana paplašinās un februārī tika saražots par 1,9% vairāk produkcijas nekā iepriekšējā gada februārī, portālu Diena.lv informēja Ekonomikas ministrijas pārstāvis Jānis Salmiņš.
Patiesībā:
2013.gada februārī, salīdzinot ar pagājušā gada februāri, rūpniecības produkcijas izlaide pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās samazinājās par 1.9%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes jaunākie dati.
http://csb.gov.lv/notikumi/februari-rupniecibas-produkcijas-apjoms-samazinajies-par-19-36413.html

Atbildēt

ups

04.04.2013. 03:48

»

nu jā

ko tu, autor, te smirdi? takš taisi augšā skype, nodarbini cilvēkus un maksā nodokļus, lai latvijā visi ir laimīgi! nav ko smilkstēt aiz dombrovska muguras


Atkal jau Tvaika ielas klīnikā durvis netika aizslēgtas? Skatos, esi klāt. Un zālītes arī neesi lietojis? Tapēc tik agresīvs? Bet nekas, būs labi. Rīt saspricēs un nomierināsies tu zēn.

Atbildēt

soldiere of fortune

04.04.2013. 00:32

Ir vajadzīga viena krava ar amonija nitrātu, lai atbrīvotu Latviju no neliešu valdības.

Atbildēt

.....

04.04.2013. 00:04

»

nu jā

ko tu, autor, te smirdi? takš taisi augšā skype, nodarbini cilvēkus un maksā nodokļus, lai latvijā visi ir laimīgi! nav ko smilkstēt aiz dombrovska muguras


Agresīvi komentāri Dombrovska aizstāvībai. Agresija nozīmē argumentu trūkumu. Droši vien PR aģentūras.

Atbildēt

Ex-seržants

03.04.2013. 22:49

Labs raksts. Klausoties Dombrovski sāku ticet , ka es vienīgais tāds muļļa, kam krīze ieilgusi, bet izrādās, ka vēl citiem arī. Vispār jau vajadzētu rikot diskusijas līdzīgi ka sastregumsstundā par šo tēmu- Vilks +Dombrovskis pret ekonomistiem. Tad arī redzēs kāds tur kāpums un uz kā rēķina. Ja pieradās, ka Dombrovsis melo, tad nevien premjerēšanu , bet arī silto vietu Briselē kā ēzeļa ausis.

Atbildēt

nu jā

03.04.2013. 22:39

ko tu, autor, te smirdi? takš taisi augšā skype, nodarbini cilvēkus un maksā nodokļus, lai latvijā visi ir laimīgi! nav ko smilkstēt aiz dombrovska muguras.

Atbildēt

Pirdis

03.04.2013. 21:29

Latvijas nelaime ir normālu ekonomistu trūkums. Ja būtu normāli un godīgi ekonomisti, tad smurguļi ar trulām sejām no valdnieku bara tā nevarētu pūst miglu acīs. Nav arī normāli žurnālisti, kas paprasītu godīgu ekonomistu viedokli pirms publicē tā valdnieku bara ķēma kārtējo murgojumu - komunisma solījumus. Šis autors noteikti saprot no ekonomikas. Draugs, jāraksta katru dienu patiesība! Pietiek.com zēni tevi publicēs katru dienu, lai mūs tas merkaķis ar trulo purnu nemānītu tik stulbi. Tu saprati mani, dārgais autor! Paldies tev par patiesību!

Atbildēt

šito veci kaut kā nedzirdēja

03.04.2013. 21:25

kad tpzzssc šlesars raka bedri

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 03.04.2013. 20:07


Mediju ziņa (2012. / 2013. gadumija): "Nākamais gads (2013.) Latvijai būs stabilas izaugsmes un augošu iespēju gads", savā "uzrunā Latvijas iedzīvotājiem un valsts patriotiem gadumijā" esot "paudis ilgtspējīgais un arī pašreizējais šīs valsts ministru prezidents Valdis Dombrovskis ( V-"jenotība" ). "Dombrovskis jaunajā, 2013.gadā, vēlēja šīs valsts sabiedrībai izvirzīt konkrētu mērķi - vīziju, kādai Latvijai jābūt valsts simtgadē, kā arī visiem kopīgi strādāt, lai šo mērķi sasniegtu un padarītu tēvzemi un šo valsti par "veiksmes stāstu" - iespēju Latviju visiem"...
-----
Mediju ziņa (2012. gada decembris): "Neskatoties uz to, ka Latvija esot "spējusi izkļūt no ekonomiskās krīzes, piedzīvojot strauju ekonomikas izaugsmi jeb tā dēvēto "veiksmes stāstu", un Valdis Dombrovskis ( V-"jenotība" ) premjera amatā ir noturējies kopš 2009.gada", šīs valsts iedzīvotāji joprojām ir ļoti kritiski noskaņoti pret valdības darbu - lai gan starptautiskajā arēnā Latvijas valdība šogad (2012.) esot "baudījusi īpašu popularitāti un teju ik dienas saņēma atzinīgus vārdus par šīs valsts izkļūšanu no finanšu krīzes un ekonomisko augšupeju", Latvijā, par spīti iepriekš minētajam, valdības popularitāte nav liela"...
-----

Latv(ĀN)ijas "veiksmes stāsts".
( SILES "valsts" 20 gadu "ilgtspējas sausais atlikumus" )
( 'konceptuālais rezumējums' - iz "O.M.© arChīva" )

Pa(r) "Latv(ĀN)iju" klīst kā LĀSTS,
Šīs "valsts" un SILES "veiksmes stāsts" ~
Priekš "glupās Tautas" fantazēts,
Un "masmēdekļos prom(au)cēts":
"Lai VISA pasaule skauž mums,
KĀ "veiksmes stāsta" shēmojums,
Tiek "aprobēts" uz "latv(ĀŅ)iem" ~
Šīs Muļķu Zemes VIENTIEŠIEM!..."
...
Jau "ilgtspējīgi" ZOMBĒTS tiek:
"Nav "valstij" muļķos jāpaliek,
Bet - "jāstrādā", lai Tauta ļauj,
Ka "vara" to "bez naža kauj" ~
Mums, biedri, tas ir izdevies!!!
TĀDS "veiksmes stāsts" ir ienācies,
(Un "konceptuāla pieredze"),
Ka - "jāinformē" pasaule:

Par "valsti", kas smok PARĀDOS
(Ko "prominences" neatdos ~
Uz "glupās Tautas" pleciem liek,
Lai n-tām paaudzēm "prieks" tiek).
Par "shēmām", KĀ tiek "pūlis kāsts"
(Bet salaupītais - SILĒ gāzts),
Ar "nodokļiem" un "nodevām" ~
(Ap rīklēm) "jostām savilktām".

Par "augstās mājas" MUTANTIEM,
(No "politbandu sarakstiem"),
Kas tēlo "tautas priekšstāvjus"
(Jo - "vēlētājs dod mandātus").
Par "premjeriem" un "ministriem",
Kas "strādā valdībā" - priekš tiem,
Kam "stipendiju" sarakstos,
Pa pilnam kontu "ofšōros".

Par LIEKĒŽIEM, kas piezīžas,
Pie "valsts" - kā kazas slaucamas,
Un var laist muļķi "padomēs" ~
Līdz "partkoms" citur "aizrotēs".
Par AUGĻOTĀJU "baņķieriem",
Kam ļauts no "pūļa" VIENTIEŠIEM,
"Cirpt procentus" (līdz "bankrotiem")
Ar "kredītiem" un "līzingiem".

Par "ķēķa tiesām" SISTĒMĀ,
Kur kretīns skaitās "godība",
Un bandīts - 'mentu' "tiesībsargs",
(Kā "profs" un Cilvēks - jēgā vārgs).
Par ZOMBĒJUMIEM (masīviem),
Priekš "bauriem" (glupi pasīviem),
Caur "masmēdekļiem" ("lojāliem" ~
Par "jūdasgrantiem" pērkamiem).
...
Par "simtlatnieku" "liekačiem",
Ko klaušās dzen par santīmiem,
Pie pašvaldoņu vergturiem ~
Priekš "komunāliem rēķiniem".

Par "striķa & ziepju pabalstiem",
Kas pašvaldoņu "labdariem"
(No "darba algu" tūkstošiem),
Ir "jāatgrūž priekš ubagiem".

Par "pensīšiem", kas badā mirst,
Jo - viņiem (p)ieteikts neaizmirst:
"Kam nav ko ēst, tam - HUĻI di#st!" &
"Bez skaidām - NAFIG mežu cirst!"

Par "emigrantiem" (masveidā),
Kam "trimdā" Maize jāgādā,
Jo - "valsts" pat darbu noskauda,
Kad Tēvzemi tiem atņēma.

Par māmiņām, kas nedzemdēs,
Jo - saviem bērniem negribēs,
Ne "veiksmes stāsta" absurdus,
Ne "valsts" un SILES vagarus.

Par demogrāfiem "raudošiem",
Ar KATASTROFU draudošiem,
Jo - Tauta arvien straujāk dilst,
Kas "veiksmes stāstam" neiebilst..."
...
Šķeļ apziņu kā MURGS un LĀSTS,
ŠĪS Muļķu Zemes "veiksmes stāsts",
Ko BLEFO rukšķošs SILES balsts ~
Šī NAV ne Latvija, ne Valsts,
Par kuru Letiņš "stāv un krīt":
Kaut zobiem plēst un pīšļos mīt,
Var trulus KRETĪNUS, kas To,
Ar "veiksmes stāstiem" ap(zaimo).

'ANNO' ~ 21.12.2012.

=====

oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...