Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Badune

13.11.2021. 08:38

Kaut ko tik debīlu tikai pie mums var izdomāt! Knābisti legalizē naudu uz aizbergiem!

Atbildēt

Osmijs

11.11.2021. 00:37

Šie Vecmeistara Bendika k-ga spriedelējumi nav pietiekami interesansti lai publicētos Pietiek...labāk tad kaut ko no retro...piem.par darbu B.A.I.B.A vai ko tamlīdzīgu...

Atbildēt

pofig

10.11.2021. 23:31

»

Yox

KNAB: dirsā darbs un materiāls


pensi nomaksas tapat ka Afganistanas okupaciju.

Atbildēt

Polit neitrālais

10.11.2021. 23:30

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


No civilo okupantu skatu punkta tā varētu būt, jo bijāt pieraduši ka šeit viss pieder jums. Bet pasludinot neatkarību, kurā jums nepienācās pilnīgi nekas un būtu bijis jāaizvācas uz roģinu, komunisti tomēr jums iedeva pilsonību un tiesības privatizēt dzīvokli. Ne smakas vairs no agrākās laipnības, par visu nācās gādāt pašiem, vai ne? Komunisti ar čekistiem piečarēja visus, ne vairs okupantiem privilēģijas ne latviešiem sava brīvvalsts.

Atbildēt

Vilnis

10.11.2021. 22:44

Mārci, tu nepārtāj pārteigt! Ar ko? Ar sava mugurkaula lokanību. Vienā laika sprīdī tu esi kopā ar liberstiem - atceries savus radio raidījumus kopā ar ijabu (sosrosa fonada priekšnieku) , kas atbastīja šī šmurguļa ijaba iekļūšanu Eirpas parlamentā. .. bet tad , pēkšņi, tui pagriez muguru saviem naudas devējiem. .. kas tu esi mārci (apzināti ar mazo burtu!)? ... vai tev var ticēt? ... ej, nopērc vēl kādu vīņiņu un piedzeries. - kā tu to proti ...

Atbildēt

Betonētāju Teikas sapnis

10.11.2021. 21:37

Variants “Marsabergs”: padziļinātas pārbaudes sešu stāvu augstumā, rezultāts – VDD ģenerāļu pliko pakaļu 150 miljonu izmaksu iegrimes dziļumā.

Atbildēt

ha-ha

10.11.2021. 21:21

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


Komunisti nekur nav aizgäjuši un tāpat kā tā kaka galïgi aptaisïjušies,bet vėl bagātāki un varenāki ,priekšplāna palaiduši jauno maiņu- komjaunatnes nomeklatüru ar amerikas onkuli vadïbā.Kanādas tante to komjauniešu perėjumu labi izauklėja un ievirzija.

Atbildēt

Yox

10.11.2021. 20:47

KNAB: dirsā darbs un materiāls.

Atbildēt

M(ercedes) B(enz)

10.11.2021. 20:43

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Interesanti, ka kungam ar tik lielu žults krājumu par 30 vienpersoniskiem Šķēles gadiem ir izdevies atveltīt laiku Bendika gaitu izpētīšanai, ko šamais kurā brīdī teicis vai rakstījis. Bruņinieki vēl nekad nav izskatījušies tik nošņurkuši un bezpalīdzīgi. :)

Atbildēt

Jēdzīgāks projekts būtu

10.11.2021. 20:22

»

korupcija jau tur augšā

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava


ja šo un vēl 100 līdzīgus gadījumus nofilmētu un sniegtu padomus pilsoņiem kā rīkoties, lai izvairītos no korupcijas vai novērstu korupcijas cēloņus.

Atbildēt

korupcija jau tur augšā

10.11.2021. 19:53

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava.
piem. kukuļu izsišanas standarts_ pārbaudošais ierēdnis 'atrod' ļoti daudz 'kļūdu' tava uzņemuma darbībā U N!!!! ir ar mieru par tūsktošiem, pats tās visas izlabot....

Atbildēt

TĀDS LAIKS

10.11.2021. 19:48

KA PAT AKLAIS VAR IERAUDZĪT VISU MĒSLUS, ne tikai rejošie suņi...Kā domā, č beigs zagt? Domāju nē, jo absolūti neder nevienam darbam un dzīvei.

Atbildēt

formula

10.11.2021. 19:16

»

Neticīgais

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi...


Jā , šaubas ir. Pati par sevi tā ideja arhitektam bija teicama un īstenošana nedārga. Taču, domājams ,knābis nav pietiekoši izvēdināts no zināmiem pakaļpalicējiem ,kas pieraduši ar valsts piķi škiesties uz nebēdu un viņu darba rezultāts vienmēr ir simbolisks : sūds.

Atbildēt

Dans

10.11.2021. 18:56

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Viss jau taisnība, diemžēl skaudra! Te laikam vēl viena sērīja izdevumam Nāves stilā. Pārģērbties laikam nekad nav par vēlu, ja drēbes savas, bet...jebkurš ancuks odīs. Latvijai tas pārģērbušos saraksts ir gaužām garš un 30 gadus ar miermīlīgumu un pakļāvību arī esošajiem noziedzniekiem varas mundieros, neatgriezīsi....domājiet!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.11.2021. 18:38

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to, iedzinuši iedzīvotājus nabadzībā vai aizdzinuši no Dzimtenes!
NOVILKT SARKANO LĪNIJU UN PUNKTS!
Neļaut viņiem ne tikai valsti pārvaldīt, bet arī tv un radio uzstāties.
Savādāk, ko varam redzēt...tagad gan televīzijā, gan citos masu medijos vislielākie pamācītāji, kritizētāji un valdības zākātāji ir tie, kas mūsu valsti ir purvā ieveduši.
Kur vien skaties.."Preses klubā" un citur, sēž trekni uzblīduši no sazagtās naudas vakarējie zagļi, kukuļņēmēņi..oligarhu rokaspuiši, kas vistiešākajā nozīmē palīdzēja Lembergam, Šķēlem un Šleseram izzagt valsti.
Šajā gadījumā nelietis Bendiks - īsts Šķēles asins suns, kas deva padomus, konsultācijas un pats piedalījās Šķēles afērās..
Bendika saimnieks visus valsts Neatkarības gadus nodarbojās ar to, ko tagad šis pats "cīnītājs" pret valsts apzagšanu un naudas "nopļekarēšanu" atmasko.
Un bez mazākā kauna...un vainas sajūtas!
Nosarkšanas pazīmes Bendika sejā nesaskatīsiet..
Es atkārtoju..vemt gribās no liekulības un nelietības..kad klausies Veidemani spriedelējam par vārda brīvību..Godmani par labu valsts pārvaldi..kompartijas stervu Kreitusi par "meliem" PSRS laikos..utt
Un vēl tagad Bendiks..kurš visiem lielījās, kā palīdzējis oligarham Šķēlem vienas nakts laikā izdomāt un pēc tam reģistrēt 100 SIA, lai slēptu un atmazgātu sazagto..
Un vēl ar tādu smīniņu un lepnumu to stāstīja..ar humora pieskaņu..
Jo, redz..nav joka liela vinā naktī izdomāt simts nosaukumu..tur nevar šādus tādus..KNABs uzreiz sapratīs, ka blēdās..
Nevar atļauties sūkt visu nakti konjaciņu, spēlēt ar draugiem zolīti un, iesmejot, katrs kaut ko izspļauj kopējam humoriņam, kā SIA nosaukumu :
SIA "Čiv riv septiņ div"..un visi ierēc!
SIA "Platais un sliedīte" un ielej katram pa šļukai!
SIA "Pēdējā roka - tumšais" un atkal jautrība.
Jautrība Bendikam un ierēkšana bija , kad kopā ar Šķēli valsti jāja..kad lika valsts amatos lielākos kretīnus.. Kad noveda līdz bankrotam un prihvatizēja valsts( tautas ) īpašumus, ieprieškš iepludinot tur valsts naudu..un tad momentāli Maskavas "krievžīdiem" pārdeva.
Tad Bendiks un visa oranžā banda jutās visvareni..reketēja uzņēmējus, iznīcinaja tos, kuri pretī sprēgāja.
Visus 30 Neatkarības gadus Šķēles oranžie mēsli valsti varoja..nozagt, apjāt valsti..izvairīties no nodokļiem, noslēpties ofšoros..izmantoja varu, lai palielinātu savu bagatību..
To darīja Bendiks un viņa šķēlistu kodla!
Un tagad, redz..ak vai, kāds godīgs, acīgs un pilsoniski apzinīgs, likumpaklausīgs apsūdzētājs un negodīga, zaglīga iepirkuma atmaskotājs.
Kad zaglis Šķēle izvilka no kabatas 29 000 000 vekseli, kā fokusņiks, tad bendiks klusēja...un smīnēja.Atbildēt

Neticīgais

10.11.2021. 18:38

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi, tad caur partijas biedriem, draugiem vai vnk ietekmīgiem cilvēkiem; 2. Kariņš ir zābaks, pie tam visparastākais, kirzinieks, kas vispār neorientējas notiekošajā. Tāpēc badīgie žurķi var mierīgi dancot pa galdu. Atceroties trīs lietas -Grīnberga lietu, Kariņa "kompetences" pirmsvēlēšanu debatēs un tagadējo atbalstu Pauļutam - liekas, ka otrais variants ir ticamāks.

Atbildēt

Hibrīdkarš

10.11.2021. 18:25

»

vietejais

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem


Viltīgiem un ļoti asinskāriem režisoriem, amatos ir vajadzīgas stulbas un alkatīgas viduvējības.

Atbildēt

lūgums Mārai Zālītei

10.11.2021. 18:19

Vai jūs nevarētu uzdzejot par KNAB tikpat varenu parodiju, kā par E.Levitu?!

Atbildēt

vietejais

10.11.2021. 17:36

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem.

Atbildēt

Eda teikumi

10.11.2021. 17:34

Tas ir dzeltens, jo korumpanti tagad mīž.

Atbildēt

Jānis

10.11.2021. 17:19

Cik izmeklētājus Knab varēja noalgot par 140 000 eur?

Atbildēt

Q

10.11.2021. 16:39

Kāpēc šāds korupcijas fakta atgādinājums bija izvietots tikai Rīgā, bet ne citās pilsētās, kurās arī varētu būt korupcijas norises. Vai nevajaga arī Cēsīs, Valmierā -Gauja, Daugvpilī -Daugava, Jelgavā -Lielupe, Bauskā -Mēmele u.c. vietās? Jeb sanāk kā tauta runā, -korupcijas novērošanas dienests, Rīgas centrā novieto ūdenī instalāciju, un tad noveero to.... Sanāk, ka korupcija ir tikai Rīgā, un tā pati ir mākslīgi radīta!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....