Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

21.11.2019. 23:52

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


Viens žīdagabals ar līko degunu pasācis virināt savu tūpli, ko iedomājas par muti esam. Domā, ka esi tik neatrodams? Sāc atskatīties vakaros, ka nedabū noasinātu elektrodu nierē no muguras

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 23:48

Kā šitais pusžîds ieēd viagru, tā uzreiz gribas sev valsti un visus labumus, ko no tās var izspiest

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:28

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


STASI agents ienist KGB agentu ?
Personibas daïsanàs ?

Atbildēt

Daugavas sams

20.11.2019. 17:18

»

Ņehuja sebe!

Zajebal, Priedīt, pipec! Kas notiek


Vecuma demence.Dabiski.Tikai regulāra neatlaidīga rakstīšana to nedaudz aizkavē.

Atbildēt

Leivicss

19.11.2019. 19:26

Tas izklausās pec kaut kāda komiķa koncerta. Vai pamuļķa perversijām.

Atbildēt

Udo Ulbergs

19.11.2019. 17:42

Tirgotāju aprindās esot manāma panika, - latvieši masveidā izpērk pamperus. Tas esot sācies pēc “nācijas tēva” iešanas tautā ar skaisti siekalīgām runām. Latviešiem kā prāta ziņā vāji apveltītai populācijai ļoti patīk tukša vāvuļošana. No sajūsmas latvieši ātri apčurājas. Un, lūk, latvieši ir gaiši aptvēruši pamperu iespējas. Lai nebūtu jāskrien uz krūmiem, latvieši tagad ir sākuši lietot pamperus. Ejot uz “nācijas tēva” aizgrābjoši dvēselisko muldēšanu, latvieši jau mājās sevi apliek ar pamperu. Daži pat liekot divus pamperus. No 11.novembra līdz 18.novembrim visa latviešu tauta bija aprīkota ar pamperiem. Pamperi nebija vienīgi “nācijas tēvam”, viņa mātei dagmārbeitnerei šarlatānei, kā arī Teikmanim, jo tas jau 10 gadus ir tieši pieslēgts pie kanalizācijas.

Atbildēt

Belamorkanal TV

19.11.2019. 07:56

Sveiki inteliģenti! Mums pie dir sas , ka slikts laiks, parasts strādnieks smēķē uz balkona. Absurdums, ka tautu drā tē par Krievijas kontrabandas cigarešu atbalstu, nesasaucas ar Rinkeviča sūkāšanas mākslu. Ārlietu ministrija izdevusi rīkojumu iekšējai lietošanai. Ar to ieteikts nevi jo bov atsa un nediskriminēt lezbie tes un pida ra sus. Nāksies smēķēt uz balkona, kur nav aiziegts buržujiem mīst uz galvas un jeb a tsa. Šī ir ziņa, ko sen esat pelnījuši un ņevij jo bo ivaiķes! Ņeh uja sebe! Belamorkanal TV.

Atbildēt

un visi

19.11.2019. 02:41

»

Tev te visi

ir slimi. Zjb


tāpat kā tu slimi ar galvu?

Atbildēt

Tev te visi

18.11.2019. 22:31

»

sen jau

slimo ar galvu


ir slimi. Zjb!

Atbildēt

sen jau

18.11.2019. 22:14

»

Ņehuja sebe!

Sveiki intelektuāļi...


slimo ar galvu?

Atbildēt

Ņehuja sebe!

18.11.2019. 21:49

»

?!

tu,vinkel junior.....tik del jums dailās dāmas del jums......NERĀTNAIS


Sveiki intelektuāļi!

Ja esi Dolbajobs vai pizda, nelasi tālāk ari, ja kasi olas, kur pagadās.

Jebut dolbojobi! Atsaldētais tur pistos trīs dienas, lai uzrakstu komentu. Bet tev paveicās, lai uzzinātu, ka Valmierā un Daugavpilī, kā ziņo Valmieras vēstis un citi nacionālo ziņu kanāli, video kamerās redzams, ka uz stabiem līmē sludinājumus.

Tikai un vienīgi administratīvo huju - mutisku brīdinājumu visiem izteica Valmieras Kārtības policijas inspektors par sludinājumu līmēšanu uz stabiem Valmieras vietējā TV kanālā.

Huļigāni no veciem laikiem sadzirdējuši par policista paratizējošo devīgumu TV izrādē, pielīmēja bulciņas pie dīvāna, gaidot pensijas Bolderājā.

Pensionārs Mihujs Briedītis no Daugavpils to visu uzzināja un aizsūtīja vēstuli valsts prezidentam uz Rīgas pili. Jo viņu besī, ka katru dienu uz stabiem jālasa, ka pārdod firmas šmotkas.

Aizpisuši vēstuli, viņi ar nepacietību gaida atbildi, lai pārsūdzētu to administratīvajā tiesā Buļļu ielā 6, Rīgā.

Atbildēt

?!

18.11.2019. 20:32

»

Ņehuja sebe!

Zajebal, Priedīt, pipec! Kas notiek


tu,vinkel junior.....tik del jums dailās dāmas del jums......NERĀTNAIS?!

Atbildēt

A.P.

18.11.2019. 12:09

»

Arturs Priedītis

Latviešu tautas lepnums, tautas lielākie izdzimteņi, cilvēces kropļi interneta troļļi valsts svētkus sagaida ar jaunu darba uzvaru – necenzētu vārdu plūdiem portālos “pietiek”, “nra.lv” un citur. Vēl nesen necenzēti vārdi komentāros nebija. Acīmredzot portālu saimnieki ir padevušies vispārējai latviešu...


Pārsteidz vienīgi straujais temps; principā viss bija zināms, taču deģenerācijas temps ir vēsturiski unikāls. Parasti skaistais process ir turpinājies gadsimtiem ilgi un ticis zinātniski novērtēts arī tikai pēc liela laika. Tagad viss notiek ļoti ātri. Pie tam sāk pietrūkt jēdzienu, jo vēl kaut kas jauns konstatējams pēc "katastrofas", "fundamentālas degradācijas", "sociālās šizofrēnijas" utt.

Atbildēt

tā ir, kārtību ieved prokuratūra, tieslietas

18.11.2019. 11:20

un kamēr..................tikmēr vis šļura mauj

Atbildēt

Arturs Priedītis

18.11.2019. 11:05

Latviešu tautas lepnums, tautas lielākie izdzimteņi, cilvēces kropļi interneta troļļi valsts svētkus sagaida ar jaunu darba uzvaru – necenzētu vārdu plūdiem portālos “pietiek”, “nra.lv” un citur. Vēl nesen necenzēti vārdi komentāros nebija. Acīmredzot portālu saimnieki ir padevušies vispārējai latviešu tautas deģenerācijai. Tas ir saprotams, ja jau psihiatru pārliecībā pat parlamentā ir daudz alkoholiķu un psihiski slimu primātu. Latviešu tautas mēsli tagad ir lielākie latviešu tautas dzīves noteicēji. Un kāpēc lai latviešu tautas mēsli nelietotu necenzētus vārdus! Kurš viņiem to var aizliegt, ja latviešu tautas parlamentā ir impecili un dzērāji? Lūk, neliela vienā dienā dažās stundās apkopota kolekcija (atvainojos normālajiem lasītājiem, diemžēl ir jācitē “konkrēti” piemēri).
“Zajebal tu ar savu tiršanu! Vai tu ari domā, ka valsczsgribas kluci nositīs pie sinagogas Latvijā?
Freimantāl, tava d-i-r-s-a deg
klusē par to, ka Saeima nepilda likumu! Pizģec! Kas notiek?
Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!
Diždirsējs Kariņš un žids visu nodirsīs
Uh, kā man gribās pasūkāt tavu pim.. ! Drīkst?
pamēģini labāk pats savu!”

Atbildēt

ha-ha

18.11.2019. 10:22

Valsts svētkos valstsgribas slepkavas-diplomētie naudas un varas gribīgie,nepiepildāmie ar miljonusariem apaugušie ekskomisāri eksčekistu apsardzībā krata pirkstu stulbājiem bauriem,kuri neizprot šādu viņu valstsgribas izpausmi.

Atbildēt

priedīšiem

18.11.2019. 09:28

Šizofrēniķi, Priedīti, vai tev patiešām valsts svētkos nav miera? Savā naidā esi pazaudējis realitāti un balansē uz robežas, par kuru iestājas kriminālatbildība.

Atbildēt

Doma laba

18.11.2019. 08:18

»

saiemu atlaist,levitam impicmentu !

Latviesi atceras jaunlatviesu apnemibu un cinas sparu


Es ari tā domāju, bet vēstres riti rāda, ka LR un citu tautu nofermēšanās nacionālu valstu formā bij atkarīgas no ASV neatkarības deklarācijas paziņošanas un šo valstu atzīšanas par valstīm. Joprojām pastāv jūras tiesības. Tie ir īpaši tiesību akti. Saskaņā ar jūras tiesībām vergus, ko veda no Āfrikas uz ASV pārdeva bankām kā banku paādniekus uz mūžu, izsniedzot vergiem īpašas pases un kredītus.


Šodien, zināšanai, Krievijas Federācija ir dibināta saskaņā ar jūras tiesībām, Krievijai pēc 1993. gada aizliegts veidot savu nacionālo koncepciju, nav savas nacionālās naudas, rublis ir norēķinu biļete, kaut kas tamlīdzīgs, Krievijas centrālā banka ir pakļauta FRS caur starptautisko norēķinu banku Bāzelē, kur K B vadītāja Naibuiļina ik pa diviem mēnešiem ierodas un atskaitās, Starptautisko norēķinu bankā Bāzelē ir visu centrālo banku pārstāvji dažādās hierahiskās grupās. Visaugstākajā no tām tiek doti norādījumi CB vadībai. KCB interneta mājaslapā pat neparādās KCB atskaites par norādēm Bāzelē. Krievijas likumdošanā ir daudz pretrunīgu punktu. Likumā par CB minēts, ka KCB izvēlas, kur turēt savas zelta rezerves un USD uzkrājumus. Nupat parakstīts līgums ar FRS - 2.2 tūkstoš tonnu zelta 1. decembrī un triljonu USD banknotēs pārvedīs uz Ņujorkas FRS nolatavām, kur uzglabās par 200 milj USD gadā. Krievijā tiek briedināts pilsoņu karš iedzīvotāju skaita mazināšanai.

Atbildēt

saiemu atlaist,levitam impicmentu !

18.11.2019. 00:24

Latviesi atceras jaunlatviesu apnemibu un cinas sparu !

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

18.11.2019. 00:12

»

Pidaras Mikropisans kakkēdājs

atmodies


pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

"slimīgi apsēsts papagailis"

17.11.2019. 19:59

Labs apzīmējums pašam raksta autoram,kurš,acīm redzot,savu atlikušo dzīves laiku nolēmis veltīt Levita ķēzīšanai.

Atbildēt

Niknais

17.11.2019. 19:20

»

Gatis

Padomju okupantu čekas ziņotāja murgi! Un, vēl smird par 18. novembri


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

ja tev ķēde par īsu un bļoda par tālu,

17.11.2019. 19:18

»

Niknais

Nosities pret podu, čekas suns Priedīt


apēd savus šķidros izkārnījumus, gaudojošā ķēdeskuce ar palamu "niknā"!

Atbildēt

A.P.

17.11.2019. 17:39

Latvijā ir sistēmas problēma – valstiskā sistēma nekur neder un ir nacionāli graujoša. Reāla valsts gribēšana, ja tāda būtu, neko nedod. Bet tas vēl nav viss. Sistēmas un tajā skaitā valstiskās sistēmas nenokrīt no debesīm. Sistēmas rada un uztur cilvēki. Tāpēc ir jāņem vērā ne tikai empīriski reālās sistēmas, bet arī mentālās sistēmas. Katru sistēmu rada un uztur noteikts garīgums. Tāds garīgums arī funkcionē kā sistēma – mentālā sistēma. Cilvēki ir garīgi dažādi. Taču tajā pašā laikā tautā dominē noteikts garīguma tips, integrējot attiecīgo mentālo sistēmu. Tauta, kura rada un uztur valsti, balstās uz savu mentālo sistēmu. Tradicionāli to dēvē par tautas mentalitāti. Loģiska ir likumsakarība: kāda ir tautas mentalitāte, tāda ir tautas valsts. Arī sistēmas “Latvijas Republika” esamību nosaka konkrēta mentālā sistēma – latviešu tautas mentalitāte. Arī pret tautas mentalitāti tāpat kā pret tautas valsti ir jāizturas sistēmiski. Latvijā ir ne tikai valstiskās sistēmas problēma, bet arī mentālās sistēmas problēma. Turklāt tā ir primārā problēma, kura cementē šodienas dzīvi un no kuras ir atkarīga nacionāli graujošās valstiskās iekārtas likvidācija jeb saglabāšanās līdz tautas pilnīgai bojāejai. Latviešu masām tādas vērtības kā “brīvība”, “neatkarība”, “taisnīgums”, “tiesiskums”, “suverenitāte” neko neizsaka, fundamentāli slāpējot iespēju uzturēt savu valsti kā cilvēciski adekvātu sociuma organizācijas formu. Aizvadītajos 30 gados latvieši apkaunojoši izgāzās sociuma organizācijā.

Atbildēt

Gatis

17.11.2019. 17:23

Padomju okupantu čekas ziņotāja murgi! Un, vēl smird par 18. novembri...

Atbildēt

Sūczs E. Levitczs, valstsgribas klucis,

17.11.2019. 16:58

klusē, kad Saeima nepilda likumu par mediķu algu palielināšanu! Pizģec! Kas notiek, Priedīti? Zajebal tu ar savu tiršanu! Vai tu ari domā, ka valsczsgribas kluci nositīs pie sinagogas Latvijā?

Atbildēt

Arturs Priedītis

17.11.2019. 16:31

Sociālā šizofrēnija strauji kļūst latviešu etniskās identitātes iezīme. Prāta “saskaldīšanās” loģiski un saturiski nesavienojamās daļās kļūst masveidīga. Īpaši “6.oktobra paaudzē”. Liela nozīme ir ideoloģiskajiem meliem izglītībā un medijos, nestāstot patiesību par dzīves realitāti un vēstures notikumus atspoguļojot nepatiesā veidā. Lūk, daži 2019.gada novembra piemēri. Interneta komentāros sakarā ar aptauju par attieksmi pret valsti: “Lepojos, ka esam brīvi (!?) no krievijas skavām, bet sarūgtina tas, ka neesam atbrīvojušies no pēcokupācijas sekām.” Turpat līdzās ir šāds materiāls: “Komercreģistrā reģistrēti 14 jauni uzņēmumi, deviņi no tiem – Rīgā. Pamatkapitāla apjoma ziņā lielākais no jaunreģistrētajiem uzņēmumiem ir "Klauģu muiža Re", kura patiesā labuma guvējs norādīts krievu miljardieris Pjotrs Avens, liecina "Lursoft" informācija.” Daudzi sociālās šizofrēnijas fani nezina vai negrib atzīt faktu par Krievijas būtisko klātbūtni LR arī pēc PSRS sagraušanas. Jurmālu jau sen ir “okupējuši” krievi, Krievijas ebreji. Tādu smalku faktu, ka “otrajā” LR turpinājās PSKP/VDK morālo kastrātu vara, arī ļoti daudzi cilvēki nesaprot vai negrib saprast, vēloties dzīvot šizofrēniskā atmosfērā. Neapšaubāmi, sociālās šizofrēnijas spožākais piemērs ir “valstsgribas” zemiskā tēlošana, kad īsta LR kā suverēna valsts nemaz nav pastāvējusi pēc PSRS sagraušanas. Sociālā šizofrēnija jau pašlaik sprēgā saistībā ar jaunāko kaislību atlaist Saeimu. Atlaidīs, bet tas, kas būs pēc tam, nevienu neuztrauc. Nav centieni radīt jaunu politisko spēku. Bet bez tā taču nekas nevar mainīties uz labo pusi. Būs atkal vēlēšanas, un tajās “kultūrnācija” atkal atbalstīs kārtējo postcilvēku porciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...