Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tāpat vien

12.06.2024. 12:12

Kārtējās "razborkas":):) Atkal kāds plēšas savā starpā. Tagad mediju nozarē strādājošie plēšas savā starpā. Ja distancēsimies un paraudzīsimies uz to filozofiski, tad atklāsies kārtējais stāsts par ego - katrs knislītis uz zemes šīs jūtas ārkārtīgi nozīmīgs. Tas nav ne slikti, ne labi. Tā ir.

Atbildēt

Хм

06.06.2024. 09:11

»

nu jā

Tāpēc Xm pats pārbūvēsies par latvieti. Viņš šai darbībai jau ir atraisījies. Bet ēzeļa pavadu vēl kāds tur rokā


Переделать одну национальность в другую пытались и пытаются. Называется этот процесс "ассимиляция" и в нормальных обществах это считается не очень хорошим процессом.
Я вас за язык не тянул, вы только еще раз подтвердили правильность моих ощущений и решений.

Atbildēt

Хм

06.06.2024. 09:09

»

Vārdnīca

Vai jūs runājat par Ukrainas krieviem? Tiem, protams, pret valodu ir tāda pati nostāja kā Latvijas, Kazahstānas etc krieviem. Ir taču zināms, ka reizē ar ukraiņiem ES iefiltrējās pietiekami daudz dažādas izcelsmes krievu ar visu savu deržimordisko attieksmi pret citām tautām un šo tautu valodu. Tā ka...


Нет, я говорю об украинцах Украины. Но вашу логику понимаю-все неудобные факты списываем на "Это просто манипуляция", так проще жить.
Точнее, это именно вы занимаетесь манипуляцией уровня "все украинцы учат латышский, а все русские-не учат". Что является наглой ложью. Именно по этой причине перестали публиковать данные по сданным экзаменам по школам: потому что в последние годы результаты между "русскиеи" и латышскими школамы были в пару процентов в ту или иную сторону, что разрушает миф "в русских школах не знают/не хотят знать и учить латышский".

Atbildēt

Delna vai ķepa vel ir

06.06.2024. 07:14

Re boltic parazitārs veidojums

Atbildēt

Es

05.06.2024. 13:10

»

jautājums

cienītais: Tādus priekšlikumus-slaucīt ārā-te jau gadus 20 netā izsaka, tikai nav kas slauka..Lūk kur tā problēma. LV daudz, papilnam tādu, kas zinā kā pareizi jādara--tikai nav kas dara...Ko nu tālāk


Jums taisnība: ierēdņi un citi valsts maizē indeksētie subjekti savu vienīgo cerību - nobalsot par tiem, kas arī turpmāk viņiem sola iztikšanu, pret ko revolucionāru nepārdos. Ko viņi darīs, ja jaunā slota viņus izmetīs ārā?

Un te ir jāpadomā: ja tiešām valsts maizē esošo dīkdieņu un blēžu ir tik daudz, ka viņu balsis pietiek šādas politiskas sistēmas uzturēšanai ilgi jo ilgi, TAD tāda Latvija ilgi nevarēs pastāvēt finansiāli; nāksies to atklāti iztirgot - vēl atklātāk par acīmredzamo ar lietuviešu un citu biznesu šeit.

Ja to nav vairāk par 200-300 000, tad ir varianti.

Atbildēt

Vārdnīca

05.06.2024. 11:54

»

Хм

Возможно, у нее или ее спонсоров из Единства все-таки включился мозг, и они поняли, что спокойнее разрешить этим бабулькам еще лет 10-15 посидеть в своих квартирах, пока природа сама не решит этот вопрос. Чем бабулек выселить и получить, мягко говоря, не очень лояльных граждан-детей этих бабулек. Которые...


Vai jūs runājat par Ukrainas krieviem? Tiem, protams, pret valodu ir tāda pati nostāja kā Latvijas, Kazahstānas etc krieviem. Ir taču zināms, ka reizē ar ukraiņiem ES iefiltrējās pietiekami daudz dažādas izcelsmes krievu ar visu savu deržimordisko attieksmi pret citām tautām un šo tautu valodu. Tā ka necentieties rādīt ar pirkstu uz ukraiņiem! Prasta manipulēšana.

Atbildēt

!

05.06.2024. 10:28

Nevar pieļaut, ka NA kopā ar ZZS un JKP apdraud iedzīvotājus, kuri vienkārši atpūšas dabā, ogo, sēņo, pastaigājas mežā vai atpūšas pie jūras

Atbildēt

muahaha

04.06.2024. 21:19

»

Par Pūpolu publika jau uzzināja

"Sākumā pārdevu slēpes. Baltas kalnu slēpes, ko draugi uzdāvināja dzimšanas dienā. Tad ģitāru, ko mācījos spēlēt. Man vajadzēja naudu dēla terapijām. Kad 2016. gadā pavasarī Paulam konstatēja bērnības autismu, vienlaikus uzzināju, ka viņam vajadzīgo ABA terapiju, kur māca kontaktēties un runāt, valsts...


...Man vajadzēja gadu, lai izlemtu. Zināju, ka dēls zaudēs tos dažus vārdus latviski, kurus mācēja pateikt (un kas bija maksājuši milzu naudu un pūles). Arī bērna tēvs bija par pārcelšanos. Tā kā BSF solīja maksāt par terapiju līdz bērna 7 gadiem, kļuva skaidrs, ka par Paula nākotni pašai būs jācīnās gadiem...

Atbildēt

Atbilde

04.06.2024. 20:13

»

Jautājums

Vai Jums ir kaut kas pret žīdiem? Gudra tauta, kas spējusi izdzīvot par spīti visam, ir ko pamācīties


Nav tādas tautas kā īdi.Ir jūdi bet arī tā nav tauta.

Atbildēt

pilnīgi

04.06.2024. 20:03

pofig

Atbildēt

Latvijā katra otrā laulība tiek šķirta

04.06.2024. 19:24

Ir pāri kas šķiras cieņpilni vienam pret otru. Diemžēl ir visādas Albertes kas mēģina publiski diskreditēt savu bijušo otru pusīti. Tādām Albertēm zvana Spriņģe un piedāvā par naudu apdirst savu bijušo ja viņš ir no attiecīgās partijas. Tas nekas ka bērnam tiek sagādāta morāla trauma uz visu mūžu.

Atbildēt

Kas ir ,,pētnieciskās'' žurnālistikas centrs Re Baltica

04.06.2024. 19:07

1. Paņem kādu ārvalstu vai vietējo žurnālistu pētījumu, nokopē to, kur vajag sagroza sev vēlamā veidā, pievieno kaut kādus melus no sevis un uzdod to par ,,savu'' pētījumu. Saņem no valsts fondiem simtos tūkstošos lielas summas EUR par savu ,,pētījumu''.
2. Pieņem pasūtījumus cilvēku diskreditēšanai, apmelošanai u.t.t. par naudu.

Atbildēt

Jautājums

04.06.2024. 18:53

»

Kas ir tas ir

Nacioanālajā apvienībā vislielākais zīdu īpatsvars


Vai Jums ir kaut kas pret žīdiem? Gudra tauta, kas spējusi izdzīvot par spīti visam, ir ko pamācīties.

Atbildēt

Precizējums

04.06.2024. 18:52

»

pēdējais laiks

tevis nosauktais grupņiks NA ir ne tikai ķengājami, bet padzenami ar sūdainu koku


Ar sūdainu koku mēs padzīsim visādus Progresīvos un loginveidīgās. Negribu, lai man ir kaut kas kopējs ar šiem dir...iem

Atbildēt

Paskaties uz sevi

04.06.2024. 18:34

»

Par Pūpolu publika jau uzzināja

"Sākumā pārdevu slēpes. Baltas kalnu slēpes, ko draugi uzdāvināja dzimšanas dienā. Tad ģitāru, ko mācījos spēlēt. Man vajadzēja naudu dēla terapijām. Kad 2016. gadā pavasarī Paulam konstatēja bērnības autismu, vienlaikus uzzināju, ka viņam vajadzīgo ABA terapiju, kur māca kontaktēties un runāt, valsts...


Ja es izlasu ka raksta autors ir Spriņģes Re Baltica, tad tālāk vairs nelasu, jo zinu ka tur būs JV propaganda un pretīgi meli.
Man arī ir daudz ko pateikt kas īstenībā ir šī Ieva Alberte, bet līdz Spriņģes līmenim nenolaidīšos.

Atbildēt

Ko komentāra autore ,,aizmirsa'' pateikt

04.06.2024. 18:18

»

Par Pūpolu publika jau uzzināja

"Sākumā pārdevu slēpes. Baltas kalnu slēpes, ko draugi uzdāvināja dzimšanas dienā. Tad ģitāru, ko mācījos spēlēt. Man vajadzēja naudu dēla terapijām. Kad 2016. gadā pavasarī Paulam konstatēja bērnības autismu, vienlaikus uzzināju, ka viņam vajadzīgo ABA terapiju, kur māca kontaktēties un runāt, valsts...


Apmelojošo Ievas Albertes ,,stāstu'' uzrakstīja (safabricēja) Spriņģes melu kantoris Re Baltica, lai izpildītu pasūtījumu diskreditēt NA un Pūpolu. Ar to arī viss ir pateikts.
P.S. Protams ka Pūpola viedoklis netika pievienots.

Atbildēt

Par Pūpolu publika jau uzzināja

04.06.2024. 17:46

"Sākumā pārdevu slēpes. Baltas kalnu slēpes, ko draugi uzdāvināja dzimšanas dienā. Tad ģitāru, ko mācījos spēlēt. Man vajadzēja naudu dēla terapijām. Kad 2016. gadā pavasarī Paulam konstatēja bērnības autismu, vienlaikus uzzināju, ka viņam vajadzīgo ABA terapiju, kur māca kontaktēties un runāt, valsts neapmaksā.
..Gadu faktiski biju ar dēlu viena ik vakaru, jo otra lielākā auklēšanas trupa vairs nejaudāja – grūtniece māsa ar vīru, un mamma pēc operācijas savos 70 gados, kura gan lieliski tika galā. Bērna tēvs (Ansis Pūpols) ieradās svētdienās uz pāris stundām (tagad, kad esam Vācijā, regulāri brauc ciemos)."
Avots:«Gribējām, bet neizturējām.» Ievas Albertes stāsts par aizbraukšanu no Latvijas bērna dēļ, LSM 29.06.2020

Atbildēt

pēdējais laiks

04.06.2024. 17:19

»

Barba

Pūpols, ne Pūpols, galvenais sab. medijiem tagad ir meklēt jebkuru iemeslu ķengāt Nacionālo apvienību


tevis nosauktais grupņiks NA ir ne tikai ķengājami, bet padzenami ar sūdainu koku!!!

Atbildēt

jautājums

04.06.2024. 17:02

»

Es

Slaucīt ārā sastāvējušos un aizsēdējušos ar pilnīgi citu slotu...


cienītais: Tādus priekšlikumus-slaucīt ārā-te jau gadus 20 netā izsaka, tikai nav kas slauka..Lūk kur tā problēma. LV daudz, papilnam tādu, kas zinā kā pareizi jādara--tikai nav kas dara...Ko nu tālāk?

Atbildēt

vice

04.06.2024. 16:47

Prokremliskā Latvijas medijšļura apliecinājusi savu krievināšanas statusu.

Kārtējais uzskatāmais piemērs kā ļenganais Saulstariņš ietekmē nesatricināmo medišļuras propagandonu "neatkarīgo redakcionālo izvēli".

Ļenganais Saulstariņš "aizrādīja" par cūku komiksiem - tie pazuda; "aizrādīja" par EP debatēm krievu valodā - "debates" tika ATCELTAS. Redakcionāli "neatkarīgi" atceltas. UZREIZ!!!

Apsveicami!!!

prokremliskās Latvijas medijšļuras propagandonu kārtējās "neatkarīgās redakcionālās izvēles" jeb pasūtījumu galds!!!

"SVARĪGĀKIE" jautājumi Latvijā!!!

Pēdējās vietas visos ekonomiskajos rādītājos?

Neesošs finasējums 6 mijardu EUR apmērā (pie gada PLĀNOTAJIEM ieņēmumiem 14,5 miljardi EUR)?

Superaugstie gāzes un elektroenerģijas tarifi?

Ieplānotie būtiskie nodokļu paaugstinājumi?

Ieplānotais NĪN paaugstinājums no 2025.g.1.janvāra?

klibās pīles lidojumu orģijas un NOSLEPENOTIE veiktās pārbaudes rezultāti?

aplokšņu algas Jaunās Krievotības vēža birojā un prettiesiskā bezmaksas pakalpojumu saņemšana jaunās Krievotības vēža kongresos?

airbaltic izšķērdīgā "pārfinansēšana" ar vismaz 200+ PAPILDUS miljoniem EUR?

joprojām nekursējoši VaiVai Vilcieni (vasarā pārāk karsts!!!)?

mangāna rūdas un zagto asiņaino graudu tranzīts?

paaugstināti maksājumi HAMAS teroristu atbalsta organizācijām?

Nē! GALVENĀ tēma neizšķīlies EP debutāts (nav nostrādājis pat 2 nedēļas) jeb max 10 000 EUR ("puse" no deputāta algas) apjoma JAUTĀJUMS!!!

Tikmēr Labas Ziņas.
2025.gadā Siliņai mēnešalga būs 8946 € salīdzinājumā ar 8440 € šogad.
Ministriem 7924 € salīdzinājumā ar 7475 € šogad.
Saeimas deputātiem 4473 € salīdzinājumā ar 4220 € šogad.
Rīgas Ķirsim 7668 € salīdzinājumā ar 7234 € šogad.

Regresīvie un Jaunās Krievotības vēzis.

Atbildēt

Es

04.06.2024. 15:47

»

jautājums

Un kas tur jauns? Un ko pats iesaki darīt


Slaucīt ārā sastāvējušos un aizsēdējušos ar pilnīgi citu slotu.

Šie trani ir tādi paši kā tie ilgie valdītāji ārzemēs, kurus šie trani kritizē. Nevaru iedomāties nevienu iemeslu visādu kalniešu un ījabu turpmākai palikšanai EP tuvumā, bet varu iedomāties, ka viņi tur gribētu notupēt līdz 100 gadiem, un nodot stafeti saviem bērniem. Ja tādi maz ir.

Atbildēt

vice

04.06.2024. 14:43

Kremļa Inguči un Anduči zibsnī tā ka krievināšanas sarkanās pakaļas spīd un laistās!!!

Kam "lielākam" strādā Latvijā Inguči un Anduči?

Apmēram šim:

Saskaņā ar "The Washington Post" teikto, Medvedčuka pārraudzītais “Voice of Europe” mediju resurss bija tieši saistīts ar Maskavas propagandas operāciju, kas ietvēra viņa pozicionēšanu kā "dzīvotspējīgu Ukrainas prezidenta Zelenska aizstājēju".

Savukārt kampaņai “Otra Ukraina” bija paredzēts Medvedčuku pasniegt kā “Ukrainas trimdas valdības vadītāju”.

Šis viltus birojs tika izveidots, lai piesaistītu "miera sarunas" pēc tam, kad Krievijas Federācija demonstrēja pašreizējā Ukrainas prezidenta Zelenska "nelikumību".

Vēl paliek priede, roķe, elksne, neimane, siksnis, eglītis, upleja-jegermane, brauna (smolenska), pūce.

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības.

Atbildēt

Kas ir tas ir

04.06.2024. 13:20

»

Barba

Pūpols, ne Pūpols, galvenais sab. medijiem tagad ir meklēt jebkuru iemeslu ķengāt Nacionālo apvienību


Nacioanālajā apvienībā vislielākais zīdu īpatsvars.

Atbildēt

Barba

04.06.2024. 13:04

Pūpols, ne Pūpols, galvenais sab. medijiem tagad ir meklēt jebkuru iemeslu ķengāt Nacionālo apvienību.

Atbildēt

Хм

04.06.2024. 12:37

»

Fakts

Ir gan iespējams. Tā pati Spriņģe un Co, kas aizstāvēja krievu babuļu tiesības dzīvot Latvijā un nerunāt latviski


Возможно, у нее или ее спонсоров из Единства все-таки включился мозг, и они поняли, что спокойнее разрешить этим бабулькам еще лет 10-15 посидеть в своих квартирах, пока природа сама не решит этот вопрос. Чем бабулек выселить и получить, мягко говоря, не очень лояльных граждан-детей этих бабулек. Которые в лучшем случае просто за Росликова проголосуют. А в худшем уедут-и придется вам в итоге завозить горячо любимых мигрантов, которые прям мечтают тут же выучить латышский. Однако, как пока показывает реальная жизнь, даже приехавшие лояльные украинцы не сильно спешат учить латышский за редким исключением.

Atbildēt

..

04.06.2024. 12:33

»

Jautājums

Jūs taču negribat teikt, ka Spriņģe un/vai Leitāns ir žurnālisti nevis varas propagandisti


viņi ir atkarīgi, bet žurnālisti, bet Pūpols nav ne žurnālists, ne politiķis, nekas viņš nav.

Atbildēt

Fakts

04.06.2024. 12:26

»

Ak, Debess!!!

par šo laupītāju grupņika zābaklaižu Pūpolu aģitē?! Neko zemiskāku un vārda "nacionāls" lielāku apgānītāju iedomāties nav iespējams


Ir gan iespējams. Tā pati Spriņģe un Co, kas aizstāvēja krievu babuļu tiesības dzīvot Latvijā un nerunāt latviski.

Atbildēt

J

04.06.2024. 12:25

vai Edvīns Zakovics arī Pūpolam maksāja

Atbildēt

vispār jau

04.06.2024. 12:22

Valsts kontrolei vajadzētu pūpolansi aiz riekstiem paņemt

Atbildēt

Nat

04.06.2024. 12:02

Manuprāt, pie varas esošie atrada "lielisku" veidu, ka atmazgat ar tā saucamien NVO (ar nelieliem izņemumiem) budžeta, t.i. nodokļu maksātāju naudu!
KAs izvertē visu nvo pastāvēšanu, cik lietferīgi tie izmanto piesķirtos grantus un vai tam vispār bija kāda jega? NEVIENS! NVO ka sūgu ir jāaizliedz ar likumu

Atbildēt

!

04.06.2024. 10:53

»

zog jau visur, kur budžets

vajag kukuļiem


klaussveidīgie (baļķinieki), muižniekveidīgie (baļķinieki), dubrovskveidīgie (baļķinieki+klimatnieki), ozolveidīgie (VMD), jansonveidīgie (Silava) laupa visai tautai piederošos resursus!

Atbildēt

zog jau visur, kur budžets

04.06.2024. 10:03

vajag kukuļiem...

Atbildēt

Es

04.06.2024. 09:56

»

vēl tevis neminētie fakti

Kā tuvojas kādas vēlēšanas, tā pavisam ''nejauši'' te sarodas vēlēšanu aizstāvji kas ar cītīgi aģitē par vienu vai otru partiju vai kandidātu...


Ar sevi pārņemtajiem jau vienmēr šķiet, ka visi apkārt ir tādi kā ciema pamuļķi, kas 4 gadus amorfi veģetē un svārstās vējā, tad kāda nozīmīga notikuma priekšvakarā iebrien Pietiek com komentāru sadaļā vai citos bezmaksas padomdošanas resursos un beidzot izlemj, kuru no 2 iespējām izvēlēties. Tāda kā Panorāma, atstāstot valdības politiku, tikai viscaur rakstītā tekstā.

Var jau būt, ka ir arī tādi pastalnieki, kas 4 gadus (vai pat 24) vēro procesus un redz cauri kā Toshiba rentgenaparāts. Kas skatās, ka beigās jau nav nekādas lielas un atšķirīgas politiskās izvēles,ka liela daļa "partiju" izskatās pēc vienas mafijas darbībām risku diversificijai. Pēc olām no viena groza.

Kāpēc NA ir Vienotības vai vēl Jaunākas Vienotības klons? Melbārdei un Vaiderei nekas netraucēja migrēt. Tiklīdz NA tiek paņemta valdībā, tā NA ir bijusi Vienotības labā roka bez iebildumiem. Utt. ad nauseum.

Atbildēt

Genocīda noziegumiem nav noilguma

04.06.2024. 09:46

Nirnbergas tribunālam nāksies noskaidrot, kurš izveidoja okupantu integrācijas fondu un kas tam piešķīra līdzekļus.

Atbildēt

vice

04.06.2024. 09:19

Anducim jau "nejauši" kaut kas atgadījās!!!

Viens pilnīgi bezjēdzīgs postenis atbrīvojies!!

Vēl paliek priede, roķe, elksne, neimane, siksnis, eglītis, upleja-jegermane, brauna (smolenska), pūce.

Ar šo personāžu aizrotēšanu krievināšana NEGAIDĪTI IZBEIGSIES PATI PAR SEVI!!!

Soli pa solim!!!

Atbildēt

vēl tevis neminētie fakti

04.06.2024. 09:18

»

Daži fakti

Eiroparlamenta deputātus ievēlēja Latvijas tauta. Es ieliku krustiņu Ansim, lai pateiktu paldies par viņa kā žurnālista darbu. Tagad Nacionālās apvienības reitingi ir ļoti augsti un valsts varas propagandoni Spriņģe, Leitāns, Dragiļeva u.c. tamlīdzīgi mēsli ir saņēmuši pasūtījumu nomelnot Nacionālo ...


Kā tuvojas kādas vēlēšanas, tā pavisam ''nejauši'' te sarodas vēlēšanu aizstāvji kas ar cītīgi aģitē par vienu vai otru partiju vai kandidātu...
Tā te bija pirms Levita vēlēšanām, kad te ar putām uz lūpān mēnešiem rakstīja, cik Levits labs un pareizs, tā bija pirms pašvaldību vēlēšanām, ka rakstīja cik viena vai cita partija laba, un tā ar bija pirms Saeimas vēlēsānām...
Tapēc laikam vietā jautājums: Vai te ir īstā vieta aģitācijai un propogandai?

Atbildēt

Daži fakti

04.06.2024. 09:10

Eiroparlamenta deputātus ievēlēja Latvijas tauta. Es ieliku krustiņu Ansim, lai pateiktu paldies par viņa kā žurnālista darbu. Tagad Nacionālās apvienības reitingi ir ļoti augsti un valsts varas propagandoni Spriņģe, Leitāns, Dragiļeva u.c. tamlīdzīgi mēsli ir saņēmuši pasūtījumu nomelnot Nacionālo apvienību pirms Eiroparlamenta vēlēšanām. Sākotnēji par mērķi pasludināts Ansis.

Atbildēt

toties

04.06.2024. 08:51

»

Secinājums

Nav ne valsts ne kontroles


ir pilns ar kremlistiem un kremļa atbalstītājiem...

Atbildēt

bet biedri Pūpol:

04.06.2024. 08:50

Kapēc nerakstiet paziņojumu Prokuratūrai to pārbaudīt? Ko te izliekaties par tiesību aizstāvi, rakstot mazlasītus rakstus? Sāciet ko darīt-neķēpaajaties ar rakstiem: Jūs esat EP deputāts...Jums jārīkojās, ne tukši jāmuld...

Atbildēt

va vellos

04.06.2024. 08:30

Puika tu dumš, vai izliecies?
Nezini, kas ir mafiozais kantoris Dajeb-elfi, ko?
Tā ir Vienotības, ASV vēstniecības un sorosistu vēmekļu izplatīšanas kloāka, kur vienlaikus pelna netīro naudu.
Pat Lato nav dūšas to mīzalu podu aiztikt!
Īsi sakot, ja neesi viņējais un nesamaksāji, noslīcinās info spļaudēkļos. Uzmanies - tevi tagad noklausīsies un izsekos sociālajos - protams, ja esi reāli uzbraucis.

Atbildēt

jibiorio

04.06.2024. 07:10

Tas ir ļoti labi, ka kampēji sāka kampt viens otram!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi