Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bij.st.VITA

10.09.2015. 09:37

Kā parasti saistoši, bet drūmi paliek.

Atbildēt

Labrīt

09.09.2015. 11:46

Man liekas, ka neviens nesūdzās par mūsu bandītiem un visi ir apmierināti, jo katram kaut kas tiek no bandas siles.

Atbildēt

08.09.2015. 15:57

»


Ja kultūras rezultāti - filmas, raksti, TV raidījumi u.c. piedāvā idejas par pieredzi, tad šī rakstu publicēšana Pietiek.com un komentēšana ir pati pieredzes aktīva radīšana, piedaloties šajā Pietiek radītajā spēlē, kur vienīgais ieguvējs ir un var būt tikai Pietiek.com radītā kibertelpa ar jobaniem nobanotiem mazpisāniem, aptaurētiem lunatiķiem kā E.Lunis., L.Lapsas melīgi stilizēto naivumu, L.Grantiņa upurjēra ēšanu un šausmināšanos par vampīriem no R.Vējoņa biroja DP maniaku izskatā.

Šajā kultūras mārketingā (kā mērķis ir tikai piesaistīt reklāmdevējus) Pietiek.com veidolā nav iespējams gaidīt un atrast pārmaiņas, kas izmanītu mūsu dzīvi, ja neskaita kibertelpas radītos efektus un defektus – hiperrealizējot katra komentētāja gribu paust savu viedokli vai rakstu galu rakstītāju parādīt kā brīvu spēlmani kibertelpas Pietiek.com radītajā spekulatīvajā vidē par dažādām tēmām kā A.Praidīša „pūt un palaid” variantos.

Untuns Maspisans (VSV) joprojām šodien nav iedzēris zāles.

Atbildēt

jupis

08.09.2015. 11:02

»

Edge

Latvijas zemnieki protestē Briselē


Maskavas saskolotie zemnieki brauc uz Briseli protestet.Vai protestēt pret Maskavas sankcijam nevajag pie Krievijas vēstniecības?Iznāktu lētāk un varētu biežāk!Brisele galu galā maksa sarkanajiem baroniem pabalstus,bet šie,nepateicīgie,kož saimniekam rokā un danco pēc Kremļa stabules.

Atbildēt

asa

07.09.2015. 16:33

Aā ka nav demokratijas sabiedrībā notiek pūšanas proces Galēji labēja kliķe izveidoja nespeinieku politiķus.To piērāda nespēja iepirkt pat par ES naudu pasažēru vagonus 5 gadus ,toties boļševiki spēja ražot 80 vagonus gadā.Tiesu sistēma strādā kā ziepju opera.lemberga liētā kad nopiētni sāk pratināt lieciniēkus kas uz ko spiēda 20 gadus atpakaļ.Laiizliktu īrniēku no dzivokļa vajadzīgi 3 gadi par nemāksašunu.Slavēnā Grinberga lietu prokurators sociālismā atrisinātu 5 minūtes piēsvanot vainīgajam lai liētu noformē līdz galam citādi ierosinās liētu,ļibēraliem tas prasa 5 gadus

Atbildēt

07.09.2015. 15:02

»


Neinvazīva metode baltiem zobiem!

Atbildēt

07.09.2015. 14:59

»


Neticu, ka Pietiek.com publikācijas un komentāri, tostarp jobanā mārstrihta strencija murgi, būtu tikai spami!

To visu zinot, turpināšu komentēt, paužot savu viedokli, tā izpaužot savu gribu!To visu zinot arī citi jabanie mastrihti turpinās to darīt savas pieredzes un spēles dēl.

Atbildēt

Edge

07.09.2015. 13:47

»

ierēdnis

Mēs nečīkstam. Mēs ejam vēlēt, lai nebūtu pēc tam jāčīkst. Ir viena problēma. Sile ir laba, ja tā ir pilna. Mēs vairs neesam droši par to. Vienmēr ir jābūt kādam, kas sili pielej ar strebjamo, bet nav pārliecība, ka tas notiks kā agrāk. Izskatās šoreiz sliktāk nekā izskatās...


Latvijas zemnieki protestē Briselē...
http://tvplay.skaties.lv/parraides/900-sekundes/494027
=====================================================
Kam GPS - tas vienmēr varēs iet pareizajā virzienā!

Atbildēt

07.09.2015. 13:43

»


Neticu, ka Pietiek.com ir tikai spams!

Atbildēt

lauķis

07.09.2015. 11:26

Tikai to visu nevajag aizmirst pirms vēlēšanām lai atkal neievēlētu politmafiju.
Tikai totāls vēlēšanu boikots var ko mainīt.

Atbildēt

>>19:59

07.09.2015. 10:35

Does the noise in my head bother you? (Steven Tyler)
Vai trokšņi, kas galvā man, traucē jums gan?

Atbildēt

ierēdnis

07.09.2015. 09:02

»

ciniķis

es nesaprotu to čīkstēšanu par nabadzību Latvijā. Fakti liecina par ko citu. Sastrēgumi veidojas uz šosejām ( sevišķi piektdienās un svētdienās), kur nu vēl uz pilsētu ielām. Lielveikalus gāž rinķī milzīgas rindas, nav tādas dienas un stundas, kad tur nebūtu rindu. Var redzēt, ka naudas visiem pietiek...


Mēs nečīkstam. Mēs ejam vēlēt, lai nebūtu pēc tam jāčīkst. Ir viena problēma. Sile ir laba, ja tā ir pilna. Mēs vairs neesam droši par to. Vienmēr ir jābūt kādam, kas sili pielej ar strebjamo, bet nav pārliecība, ka tas notiks kā agrāk. Izskatās šoreiz sliktāk nekā izskatās.
Būs jāiet piketēt: "A nu ātri piepildiet sili ! "
Tikai nesaprotu uz kurieni jāiet piketēt.

Atbildēt

07.09.2015. 08:38

»

spams


Nevis spams, bet bezmaksas kultūras mārketings Pietiek.com interesēs, mēģinot pārdot šo domu tās lasītājam.. viss viens no kādas bedres izrautu.. vai jebkāda cūkpaura.., ka tik to ar savu uzmanību Pietiek.com radītajā kibertelpā Pietiek.com interesēs ar savu uzmanību (to pārdodot – pievērst uzmanību, maksāt ar savu uzmanību -to pay attention) piesaista rakstītājus un komentētājus, dzemdinot jaunas domas kultūras marketinga interesēs - priekš Pietiek.com popularitātes vairošanas, Pietiek.com sev piesaistot aizvien jaunus reklamdevējus.

Līdzīgā kārtā kultūras mārketingu veido L.Lapsa, pat gatavs provocēt DP ar "mutvārdu iesniegumiem" vai gulties uz sliedēm vārda brīvības dēl..HIHIHIHi

Atbildēt

hm

06.09.2015. 20:17

2 lietas.
1. Bandīti vai elite? Kā pareizāk?
2. Bandītisms - vienotas cilvēku grupas interesēs likumu ignorance. Lai to nepieļautu, jāatdala likumdevēja vara no izpildvaras. Un par % 60 samazināsies bandītisms. Vēl pamainīt likumus vēlēšanu, likumu ierosināšanas sakarā ... un nonāksism turpat pie komunisma!
Tikai ... kura partija (Coza Nostra)labprātīgi un bez asinsizliešanas atteiksies no varas un lielās karotes?

Atbildēt

A.P.

06.09.2015. 20:12

»

Eduards Lunis

---Paldies , Priedīša kungs


Jā, tā tas ir - valda nelikumīgi. Turklāt "perestroikas" vietējo barvežu kuluāros notika atklāta pirmskara Latvijas (arī pamatlikuma) zaimošana. Domāju, ka reptiļi tomēr nepiedzīvos nāvi savā gultā!

Atbildēt

06.09.2015. 19:59

»

Eduards Lunis

---Paldies , Priedīša kungs


Ja kultūras rezultāti - filmas, raksti, TVraidījumi u.c. piedāvā idejas par pieredzi, tad šī rakstu publicēšana Pietiek.com un komentēšana ir pati pieredzes aktīva radīšana, piedaloties šajā Pietiek radītajā spēlē, kur vienīgais ieguvējs ir un var būt tikai Pietiek.com radītā kibertelpa ar jobaniem nobanotiem mazpisāniem, aptaurētiem luntiķiem kā E.Lunis., L.Lapsas melīgi stilizēto naivumu, L.Grantiņa upurjēra ēšanu un šausmināšanos par vampīriem no R.Vējoņa biroja DP maniaku izskatā.

Šajā kultūras mārketingā (kā mērķis ir tikai piesaistīt reklāmdevējus) Pietiek.com veidolā nav iespējams gaidīt un atrast pārmaiņas, kas izmanītu mūsu dzīvi, ja neskaita kibertelpas radītos efektus un defektus – hiperrealizējot katra komentētāja gribu paust savu viedokli vai rakstu galu rakstītāju parādīt kā brīvu spēlmani kibertelpas Pietiek.com radītajā spekulatīvajā vidē par dažādām tēmām kā A.Praidīša „pūt un palaid” variantos.

Atbildēt

Eduards Lunis

06.09.2015. 19:12

---Paldies , Priedīša kungs!
Varējāt gan piebilst, ka Latvijā pie varas esošā komunistu un čekistu nomenklatūra ir pat uzspļāvusi Latvijas Satversmei un nelikumīgi valda !

Atbildēt

onkols

06.09.2015. 18:20

Te vēl joprojām gānās tas pirdītis un viņa podpjozdašs denis...
Skumji Lato , skumji...

Atbildēt

ciniķis

06.09.2015. 18:06

es nesaprotu to čīkstēšanu par nabadzību Latvijā. Fakti liecina par ko citu. Sastrēgumi veidojas uz šosejām ( sevišķi piektdienās un svētdienās), kur nu vēl uz pilsētu ielām. Lielveikalus gāž rinķī milzīgas rindas, nav tādas dienas un stundas, kad tur nebūtu rindu. Var redzēt, ka naudas visiem pietiek. Tikai pārāk izlepuši un aizmirsuši patiesu nabadzību, kad te valdīja 90tajos gados. Valsts bandītiska? Zog? Liek amatos savējos? Parādiet man valsti, kur tā nav! Un vēl, kas - tie, kas visskaļāk bļauj par bandītismu, dara to tāpēc, ka paši nav pie siles. Ja būtu, viennozīmīgi darītu visu tāpat.

Atbildēt

DENISS

06.09.2015. 17:20

No pasniedzēja bloga agrāk: "Jātiesā ir ne tikai Gorbačovs par antropoloģiskās katastrofas izraisīšanu “baltās” rases milzīgā daļā (Austrumeiropā, Āzijā) ļoti sāpīgās demogrāfiskās pārejas laikmetā. Arī katrā “nomalē” kādi tautas mēsli ir jātiesā. Latvieši šajā ziņā ir specifiski izcēlušies, operatīvi notiesājot cilvēku, kurš nekādā gadījumā nevēlējās pieļaut antropoloģisko katastrofu, jo lieliski izprata tās iespējamību. Gudrā un godīgā A.Rubika notiesāšana ir latviešu specifiskā zemiskuma un muļķības piemērs. A.Rubika reabilitācija ir paralēls pasākums ar godmaņlaika latviešu neliešu tiesāšanu. Diemžēl tiesājamo latviešu sarakstam punkts nav pieliekams. Saraksts joprojām papildinās ļoti dinamiski katru dienu. Turklāt antropoloģiskās katastrofas aspektā – dzimstība, aizceļošana, migrācija, sociālās sfēras “bizness”. "Katru gadu 18.augustā ir 1991.gada “valsts apvērsuma” (1991.g. 18.-21.VIII) gadadiena. Minētais notikums pagaidām ir vistumšākais plankums sociālisma sistēmas (PSRS) sabrukšanā. Pateicoties A. Jakovļeva vaļsirdībai mūža beigās, pilnīga skaidrība ir par PSRS sagraušanas plānu, praktisko realizāciju, apzināti asiņaino operāciju organizēšanu Rīgā, Viļņā un citur. Nepārprotami ir noskaidroti “tautas fronšu” uzdevumi sagraušanas procesā, labi zināmi ir PSRS un pasaules sabiedrības zombēšanas formāti. Labi zināmi ir padomju “pelēko kardinālu” psiholoģiski visdziļākie motīvi PSRS sagraušanai. Vienīgā vēsturiskā mīkla pagaidām ir minētais “valsts apvērsums”, ko realizēja 8 vīri ar trīcošām rokām (skatījos TV). No viņiem visizcilākā personība bija Boriss Pugo, kurš, domājams, tāpēc ar sievu izdarīja “pašnāvību”. (Latviešu vēsturnieku pienākums ir noskaidrot patiesību. Bet tas nekad nenotiks, jo mums nekad nebūs godīgi vēsturnieki. Būs vienīgi attiecīgā režīma dibena laizītāji – šņoristi.) Pārējie – pelēki cilvēki. Tas varbūt vismazākā mērā attiecās uz Krjučkovu. Kāpēc tā ir vēsturiskā mīkla? Tāpēc, ka Gorbačovs un citi apvērsuma autori klusē. Gorbačovs faktiski neklusē, bet, kā parasti, melo. Acīmredzot, nekas netika fiksēts uz papīra, kas būtu pieejams vēsturniekiem. Diemžēl mūsdienu latvieši neko vēl nav sapratuši. Turpinās priekšstats par “varonīgo brīvības cīņu”. Šo priekšstatu, saprotams, sistemātiski uzkurbulē tie, kuriem patiesība ir ļoti kaitīga. Tādi cilvēki ir gan Latvijā, gan ASV un citur. Nākas novērot, ka nepatiesības uzkurbulēšanā daži mūsu kaimiņi ir pārāki par latviešiem. Citās zemēs pie varas tāpat ir nelabojami nelieši. Pēdējā laikā (šovasar) atskan balsis par Gorbačova tiesāšanu. Visvairāk ir žēl, ka joprojām neko nav izpratuši (lasījuši) latviešu vecākās paaudzes cilvēki – notikumu aculiecinieki. Latvijas cittautieši (krievi) ir visu pareizi sapratuši. Latviešu jaunākās paaudzes, neapšaubāmi, zombē pašmāju izglītības iestāžu personāls".

Atbildēt

06.09.2015. 16:58

Spams.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...