Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

25.04.2016. 17:53

Aivars Gedroicspirms 5 min
Kas viņam ko prasa? Lai komandē savā Izraēlā, ne Latvijā! Atbilde Lipmansonam...
Atbildēt

Nacionālais jautājums ir visa pamatā! Sociologi atgādina, ka mākslīga "intelekta"pārstāvji , pārņemot privāti naudas drukājamās mashīnas, izdomājushi necilvēcīgo anticilvēciko globalizācijas marasmu. Smieklīgi ir runa no tautas pārstāvja, kas savu tautību līdz absurdam uzspiež augstāk pār citām tautībām :))

Atbildēt

Yes

24.04.2016. 19:58

Buržuāzistiski reakcionārā hunta vada valsti

Atbildēt

Jonis

23.04.2016. 19:20

Ir teiciens: "Suņi rej, bet karavāna iet uz priekšu". Bet pie mums pat suņi nerej vairs uz karavānu......Kad mēs ieguvām neatkarību, pirmā domā kas ienāca prātā bija, tikai ne kapitālisms, jo būs tieši tīk slikti cik bija pirms kara Latvijā. Diemžēl cilvēki negrib mācīties no svešām kļūdām, un nu mēs esam tur kur esam > DDD (deindustrializācija + degradācija + dezorientācija).

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.04.2016. 15:54

»

Re re

Saeima 21.aprīlī krimināllikumā paredz ieviest šādu normu: „Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu vai valsts iekārtu Latvijas Republikas Satversmē neparedzētā veidā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem ...


> Satversmē neparedzētā veidā

Šis ir uzrakstīts, ļoti vispārinot (vēl sarežģītāk sakot - ar augstu abstrakcijas pakāpi) un tāpēc
nav viegli saprotams.
Šo var saprast, ja zin, kāda ir Latvijas Republikas
juridiskā sistēma (juridiskie pamati), tas
ir uzrakstīts Satversmes tekstā un klāt nāk
piem. vispārējie tiesību principi, kas var būt
arī neuzrakstīti.
Vēlama juridiskā izglītība.

Tiesu spriedumos ir skaidrots, ka Satversmes
panti ir uzrakstīti īsi, lai no tiem bez jurista palīdzības tikai varētu saprast to aptuveno jēgu.

Šie jaunie grozījumi rāda, ka drīkst darboties tikai demokrātiskas (tautas varas) valsts noteiktu
likumu ietvaros - veidojot partijas, ievēlot deputātus, pieņemot likumus, sniedzot prasības tiesā utt.
Atbildēt

Re re

23.04.2016. 14:13

Saeima 21.aprīlī krimināllikumā paredz ieviest šādu normu: „Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu vai valsts iekārtu Latvijas Republikas Satversmē neparedzētā veidā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem”. Uzmanību piesaista frāze „Satversmē neparedzētā veidā” (pasvītrojums mans-A.P.). Loģiski, ka gribas zināt, kādi veidi Satversmē ir paredzēti valstiskās neatkarības, suverenitātes, teritoriālās vienotības, valsts varas vai valsts iekārtas maiņai. Ja krimināllikumā tiek nepieļauta darbība Satversmē neparedzētos veidos, tad loģiski secināms, ka Satversmē ir paredzēti noteikti veidi (!?). Interesanti būtu iepazīties ar speciālistu skaidrojumu, kādi veidi (!?) ir paredzēti Satversmē. Svarīgs ir vēl viens moments. Vai LR ir vispār vajadzīga darbība, lai vērstos „pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu vai valsts iekārtu”? Tāda darbība būtu vajadzīga, ja nekur nederētu valsts neatkarība, suverenitāte, teritoriālā vienotība, valsts vara, valsts iekārta. Katram izglītotam cilvēkam ir saprotams, ka LR nav slikti minētie valstiskuma elementi. LR valstiski ir noformēta labi, mūsdienīgi, demokrātiski. LR principā ir neatkarīga, suverēna (par juridisko stāvokli ES ir jārunā atsevišķi). Viss ir kārtībā ar teritoriālo vienotību, jo latgaļi nemaz negrib atdalīties, grib tikai paraudāt. Valstī formāta ziņā ir labi varas institūti – MK, tiesa u.c. LR valsts iekārta arī ir laba – demokrātiska republika. Respektīvi, nav vajadzīga darbība, lai kaut ko izmainītu. Kaut ko izmainīt var vēlēties vienīgi kāds maniaks-diktators u.tml. LR lielākā nelaime ir cilvēki – valsts darbinieki. Darbība ir vajadzīga pret valsts darbiniekiem – atsevišķiem konkrētiem indivīdiem. Darbība ir vajadzīga pret konkrētiem valsts izzadzējiem, blēžiem, kukuļnēmējiem, valsts interešu nodevējiem. Ja Lielā Banda ar savu astoņkāji vēlas apturēt kritisko darbību pret konkrētiem neliešiem, tad atkal ir jāpārtaisa krimināllikums. Faktiski līdzšinējā LR sastopamā kritika bija vērsta pret konkrētiem valsts darbiniekiem. Vismaz tā tas bija „pietiek.com”. Ja kāds patiešām Latvijā vēlas nodibināt autoritāru iekārtu (kā 1934.g.) vai likvidēt LR neatkarību, tad tāda darbība ir krimināli sodāma. Tāpat kā krimināli ir sodāmi visa veida valsts darbinieki par savām nelietībām. Domājams, kādreiz latvieši to piedzīvos. Pašlaik Lielās Bandas valsts darbinieki to nevēlas pieļaut. Viņi vēlas saglabāt noziegumu brīvību un dara to atbilstoši savam iracionālajam prātam.

Atbildēt

Autor

23.04.2016. 04:23

kur tu redzi problēmu?
vari uzr. piemēru?

Atbildēt

emīls1

22.04.2016. 17:32

Sociologi-Zināms , ka kopējie okupācijas un genocīdā pret latvieshu tautu Krievijas pārmantotai varai ir jāatmaksā latvieshu tautai 700 miljari eiro/ procenit aug.../ vienlaicīgi veicot pieņemto 1996.g.LR Likumu "Par Latvijas deokupāciju—kolonistus taču jau 25 gadus gaida Lielā Māte ar -Maizi un sāli...kā nekā savējie ...un būs laimīgi...kā katrs normāls cilvēks savā zemē...(tree)

Atbildēt

Jurists

21.04.2016. 14:03

»

nu ja

20. aprīlis = ādolfa šiklgrūbera dzimšanas diena


Parodija ir racionāls žanrs. Parodija nav pa spēkam iracionālajiem debilajiem. Hibrīdapvērusma murgu/farsu pastrādāja debili tipi. 21.aprīlis drīzāk ir Latviešu Inteliģences Debilitātes Diena (LIDD).

Atbildēt

nu ja

21.04.2016. 13:47

»

Jurists

Tātad arī turpmāk es varu kritizēt Lielo Bandu.Kritika ir mani uzskati. Tos man atļauj Satversmes divi panti...


20. aprīlis = ādolfa šiklgrūbera dzimšanas diena.
21. aprīlis = totalitāras "valsts" parodijas dzimšanas diena.
22. aprīlis = vladimira uļjanova dzimšanas diena.

kā jau ir sacīts: "sūdi - pie sūdiem."

Atbildēt

Jurists

21.04.2016. 11:27

»

A.P.

2016.21.04. Saeimā pieņemtie kriminālprocesa grozījumi liecina, ka visa tā jezga ap "Gestapo grozījumiem" bija kārtējais latviešu "politiķu" farss - iracionāls izlēciens, uz ko ir spējīgas vienīgi debilas galvas. Hibrīdapvērums atklāja valsts krahu. Tas ir galvenais ieguvums no "Gestapo grozījumiem". ...


Tātad arī turpmāk es varu kritizēt Lielo Bandu.Kritika ir mani uzskati. Tos man atļauj Satversmes divi panti:
99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Atbildēt

U.U.

21.04.2016. 10:32

Man ļoti patīk ilustrācija. Tādas faktūras juristus esmu redzējis pie Baltijas Starptautiskās akadēmijas. Tā ir atbaidoša aina, redzot smēķējam tāda izskata lielu melnu baru. Pirmo reizi baidījos tuvoties BSA ieejai, pie kuras stāvēja šie tipi. Pirmā doma bija - "Baltā gulbja" iemītnieki ieradušies ekskursijā uz BSA. Jautāju kolēģiem, kas noticis. Nekas neesot noticis. Tie esot juristu studenti no valsts specdienestiem. Viņi studē neklātienē un sestdienās ierodās uz lekcijām.

Atbildēt

Austris

21.04.2016. 10:13

Paldies J. Skaidrītim , kur man prieka brīdi sagādāja salīdzinājums par sorosa makaroniem uz auses!

Atbildēt

Austris

21.04.2016. 10:10

Paldies par rakstu! Beidzot dezinformācijas līdzekļos var sastapt kaut ko patiesu.

Atbildēt

Eduards Lunis

21.04.2016. 08:38

---Nu beidzot Priedīša kungs ir atsijājis,,graudus no pelavām,, un konkrēti nora'da uz vainīgajiem Latvijas iznīcināsšanā, bet ne uz Tautu !
Un ja ekonomikas profesors M Hadsons jau 2009. gadā , savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARI'BA IR NOZAGTA, ieteica VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU ,pamatojoties uz šo pētījumu ir nodibināta LATVIJAS GLĀBŠANAS KOMISIJA, kura rīko -
2016. G. 4. MAIJĀ, PL-14-OS , RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM-
-LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCI. SAPULCES MĒRĶIS- NEVARDARBĪGA, LATVIJAS NOZADZĒJU UN IZZADZĒJU , SATVERSMES PĀRKĀPĒJU, PARTIJNIEKU KLIĶES ATSTUMŠANA NO VARAS . PAGAIDU VALDĪBAS IZVEIDE UN APSTIPRINĀŠANA ATKLĀTĀ BALSOJUMĀ.
--Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

lauķis

21.04.2016. 06:14

»

Edge

2016.g.21.aprīlis var būt diena, kad varēs droši teikt, ka pirms 25. gadiem iecerētais DDD ir īstenots. Deindustralizācija+Depopulācija+Deracionālistiskums


Darvins teica ka cilvēks radies no mērkaķa , pieredze saka ka mērkaķis radies no cilvēka(lai piedod man mērkaķi).
Biedriem partijniekiem varaskāre un alkatība ir tik liela ka aptumšojies saprāts.

Atbildēt

Edge

20.04.2016. 21:23

2016.g.21.aprīlis var būt diena, kad varēs droši teikt, ka pirms 25. gadiem iecerētais DDD ir īstenots. Deindustralizācija+Depopulācija+Deracionālistiskums

Atbildēt

derdz

20.04.2016. 20:40

vai Hibrīdapvērsums varētu notikt ar tirgus ekonomikas modeļa ieviešanu, kas it kā dod cilvēkiem vaļu mantkārībai, naudas un varas kārei, utt., kur lielie ņem lielus kukuļus, utml, vidējie un mazie savu tiesu dabū un pat nabadzīgākais ar acīm ciet paņem ko neatļautu ... tad par kādām vērtībām varētu runā demokrātijas laikā, ja kultūra arī daudz ko ietekmē.., gan kad balsojāt par iestāšanos ES savienībā, kāds vispār lasīja līgumu uz kādiem noteikumiem stajamies...noteikti, ka lasat darba līgumu, u.c.,- vai tas na juridisks brāķis.

Atbildēt

hm

20.04.2016. 19:00

Jā, patiesi dīvaina vienprātība. Kā politbirojs lika priekšā, tā bez izmaiņām nobalsoja, pat bez diskusijām par tēmu! Ar visām likumos iestrādātajām muļķībām un izplūdušajiem, neprecīzajiem formulējumiem. Nenormālā steigā!
Varbūtība, ka amerikāņi, pirms Tramps nāk pievaras, silti ieteikuši vai pašmāju politiskās kliķes apvērsums?
Bet ironija tajā, ka vietējo likumrakstītāju deģenerācijas stulbums šajos likumos izplaucis košs jo košs.

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

20.04.2016. 18:28

Labāk nepateiksi,autora raksti ar katrreiz spilgtāki,neparasti izskaidrojošu spēku un domu.Arī latvis parastais kļūst sakarīgāks un sorosoīdu makaroni vairs neturās uz auses.Tagad sorosoīdiem jājamzirdziņš tēvoča semija "ķiberdraudi" un 100.demokrātijas un tiesiskuma pants norakts.Tā viš ir.Latvis īstais ilgi iejūdz,bet ātri brauc!

Atbildēt

VB

20.04.2016. 18:13

Uzskatu, ka tā arī apm. ir, kā autors raksta.
Vienīgais jautājums, kā tie labojumi "izies cauri" Eiropā? Jeb tai vienalga kā mēs te "vāramies"?

Atbildēt

Arturs Piražkovs

20.04.2016. 17:26

»

8 kajis

liela banda uzbruk juridiski


prieditim ar steigu piespiedu arstešanu.

Atbildēt

8 kajis

20.04.2016. 15:27

liela banda uzbruk juridiski .

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...